Veebidisaini agentuuri asutamine

veebidisaini agentuuri loomine


Eraisikud ja ettevõtted peavad veebidisaini valdkonnas tunnustamise teel silmitsi seisma mitmesuguste takistustega. Nii paljude kohandatud meeskondade ja väljakujunenud kaubamärkidega peavad uued idufirmad ja vabakutselised võitlema oma tee tippu. Mõni neist õnnestub, samal ajal kui üha enam spetsialiste mõistab valmis veebilahenduste valimise tõelist väärtust.

Veebidisaini tööstuses on mõned lüngad, mis näivad olevat peamised komistuskivid edu saavutamisel, White Labeli teenused SaaS-i veebisaidi loomise tööriistade abil on ettevõtetel ja eraisikutel lihtsam jõuda oma sihtrühmani, kellel on piisavalt ressursse ja tausta, et saada kas valge sildi edasimüüjaks või partneriks. Seekord vaatame üle mõned populaarsemad veebisaidi ehitajad, kes pakuvad valge sildi valikuid, mis võivad aidata teil oma veebidisainiäriga alustada.

1. Järjehoidja

Järjehoidjate veebidisaini agentuur

Järjehoidja on arenenud AI-põhine valge sildiga veebisaitide koostaja, mis kasutab eduka veebidisainiäri käivitamiseks uuenduslikke tehnoloogiaid. Selle Agentuuri programm on kasulik nii ettevõtetele kui ka eraisikutele, kes soovivad uusi tuluallikaid. Saate luua vähem kui 3 minutiga klientidele professionaalseid saite, kus saate valida kuni 750 ärikategooriat.

Järjehoidja veebidisaini agentuuri armatuurlaud

Platvorm võimaldab kasutajatel luua ühe armatuurlauaga täismõõdus veebidisaini agentuuri, et jälgida kõiki kliente ühes kohas. Iga teie klient saab individuaalse juurdepääsu oma kontole ainulaadse sisselogimise ja parooliga, et teha vajalikke muudatusi ja värskendusi iseseisvalt. Samal ajal pääsete nende kontodele juhtpaneelilt kaugjuurdepääsu kaudu.

Nii agentuurid kui ka üksikisikud hindavad paindlikku arveldussüsteemi, kus on sisseehitatud Stripe’i toega protsessoriprotsessor. Süsteem teatab teile igast sooritatud või tagasilükatud ostust. Veebidisaini agentuurina või eraisikuna saate valida, kas maksta kindlat tasu ja ise makseprotsessiga tegeleda. Sel juhul võivad tasud varieeruda sõltuvalt klientide arvust ja plaanidest.

Järjehoidjate makseviis

Näiteks Pro-kava tasud on vahemikus 7–10 dollarit kliendi kohta, äriplaanis kehtivad hinnad aga vahemikus 17–20 dollarit. Või võite jätta arvelduse järjehoidjasse, teenides 60% iga ostu eest, hoolimata klientide arvust ja hindadest. Agentiks saades ostad teid alates 99,95 dollarist aastas. Kui peate kontrollima, kuidas süsteem töötab, on 14-päevane tasuta prooviversioon just see, mida vajate.

Proovige järjehoidjate agentuuri

2. Ucraft

Ucraft Valge silt

Ucraft on oma auhinnatud võimas veebisaitide loomise tööriist Valge märgise lahendus. See on hea veebidisainiagentuuridele ja üksikisikutele, kes soovivad hõlpsalt oma klientidele veebisaite luua. Lahendus on hea ettevõtetele ja vabakutselistele. Kaasas kaasaegne veebisaidi koostaja, sisseehitatud arveldusinstrumendid ja palju muud.

Platvormi valge sildiga veebisaitide koostaja on hea lahendus oma kaubamärgiga saitide loomiseks ilma kohandatud lisadeta. Võite luua oma ainulaadse veebisaidiga kindla kohaloleku, mida on lihtne turustada ja reklaamida. Ettevõtte tuntuse suurendamiseks ja klientidega suhtlemise alustamiseks pange lihtsalt oma logo ja brändi nimi.

Ucraft logo tegija

Ucraft pakub piisavalt vahendeid oma klientidega suhtlemiseks. Võite vabalt luua oma hinnakujundusplaanid ja võtta vastu tellimusi otse oma klientidelt. Neil on individuaalne sisselogimine ja parool, et teha uutes veebisaitides kõik vajalikud muudatused. Siin võiksite mõelda mõnele kohandatud arveldustööriistale. Õnneks ei vaja Ucraft white label lahendus kolmanda osapoole maksesüsteemi integreerimist. Platvorm töötleb kõik ostud teie eest.

Ucraft toimetaja

Kui kõik suhtlus- ja suhtlusvahendid on viimistletud, võite hakata oma klientidele veebisaite looma. Ucraft uhkeldab hõlpsasti kasutatava veebisaidi ehitajaga, mis ei vaja tohutut tehnilist tausta. Igaüks saab oma veebidisaini ettevõtte käivitada lisaks Google Cloudi pakutavale tasuta hostimisele ka intuitiivse lohistamissüsteemiga, ilma et oleks vaja tegeleda keerukate CMS-platvormidega, näiteks WordPress. Võite vabalt kasutada nii oma mallid kui ka ise meisterdatud Ucraft-i professionaalseid paigutusi, sõltuvalt plaanist.

Eraisikute ja veebidisainiagentuuride plaan algab 479 dollarist kuus, mis pole kaugeltki tasuv. Piiratud eelarve korral võite vajada mõnda odavamat lahendust.

Proovige Ucraft White Labelit

3. IM-i looja

IM-looja valge silt

IMi looja on White Labeli pioneeride hulgas suurepärased lahendused edasimüüjatele, eraisikutele, veebidisaini agentuuridele ja hostingu pakkujatele. Kasutajad võivad valida mitme erineva vajaduste rahuldamiseks mõeldud kava vahel. Süsteemi toiteks on arenenud tehnoloogiad, mis võimaldavad teil oma kaubamärki veebis luua, kasvatada ja turustada.

IM-loojaga alustamine on väga lihtne. Süsteemil on oma kohandatud häälestusviisard, mis võimaldab teil hõlpsalt White Labeli lahenduses osaleda. Oma kaubamärgiga veebidisaini agentuuri veebisaidi käivitamine võtab umbes paar minutit.

Võite alustada oma kaubamärgi all oleva ettevõtte ehitamist nullist või valida IM Creatori kaubamärgi muutmise võimalused. See tähendab, et saate vabalt kasutada oma domeeni või kaubamärki ilma kohandatud reklaamide ja siltideta. Samuti pole vaja integreerida kolmanda osapoole platvorme.

IM-looja White Label armatuurlaud

Süsteem ei piira teil ehitatavate saitide hulka. Iga pakett sisaldab piiramatuid litsentse, mis tähendab, et saate luua oma klientidele nii palju veebisaite kui vaja, ilma lisatasude ja lisakuludeta. Lisaks saavad teie kliendid piiramatu salvestusruumi, võimaldades teil ülejäänud konkurentidest eristuda. Platvormil on sisseehitatud jälgimissüsteem koos üksikasjalike aruannetega, mis kajastavad ümberarvestuskurssi ja muid olulisi KPI-sid. Kuid see pole kõigis plaanides saadaval. Niisiis, peate valima ühe, mis pakub teie ettevõtte vajaduste jaoks piisavalt funktsioone.

Pakendite puhul on standardse White Labeli kava puhul sissepääsu hind 350 USD aastas. Sellega on kaasas piiramatud litsentsid ning see sobib nii vabakutselistele kui ka väikestele ettevõtetele. Host It Yourselfi plaan sisaldab laiendatud funktsioonide loendit hinnaga 2500 dollarit aastas. See on parim kasvavate veebidisainiagentuuride ja hostiettevõtete jaoks. Iga kava sisaldab ööpäevaringset tuge.

Proovige IM-looja valget silti

Valge sildi kasutamise peamised eelised veebidisainiäris

White Labeli teenused suurendavad tootlikkust. Peale selle ei pea te seda tegema palgata kohandatud veebidisainerid mõne ülesande täitmiseks. See asjaolu muudab kolmandate osapoolte koostöö kuluefektiivsemaks. Siin on mõned muud põhjused valge sildiga platvormide kasutamiseks:

  • Saage klientidele nähtavaks – White Labeli teenused võimaldavad teil nähtavust ja konkurentide tuntust suurendada. Samal ajal saate keskenduda korraga mitmele käimasolevale projektile ega tohi kunagi tähtajast mööda minna, mis on teie klientidele ülioluline.
  • Parem kliendilojaalsus – võite pakkuda kaubamärgiga teenuseid. See parandab kindlasti teie usaldusväärsust ja usaldusväärsust. Teie ettevõttega seotud brändinimi tugevdab klientide lojaalsust.
  • Professionaalne abi – see eelis sobib suurepäraselt ka algajatele. Väikese kogemusega veebidisainerid võivad alati arvestada valge sildi paketi kogenumate ekspertide professionaalse abiga. Teie kliendid saavad veatu toote, millel on teie brändinimi.
  • Tasuv lahendus – see funktsioon viitab nii üksikisikutele, kes soovivad rahakotti kergitada, kui ka piiratud eelarvega veebidisaini agentuuridele. Agentuuri käivitamine täiesti nullist võib tunduda isegi kallim kui valge sildi valimine.
  • Veaotsing – peate aeg-ajalt tegelema klientide kaebustega. See on 100% loomulik mis tahes äri niši jaoks. Valge sildiga saate professionaalse abistaja erinevate probleemide lahendamiseks. Mõned platvormid pakuvad lisafunktsioone, nagu raha tagasi garantii, projekti korrigeerimine, tasuta stereotüübid jne.

Funktsioon võib platvormide vahel erineda. Sel põhjusel peate valge sildi pakkuja valimisel olema väga tähelepanelik. Veebikujundus seisneb veatud kvaliteedis ja ajakohastes funktsioonides. Seega peate enne oma agentuuri platvormi valimist kaaluma mõnda olulist tegurit.

Asjad, mida tuleks White Labeli äripartnerite valimisel arvestada

Sobiva valge labiilse partneri valimine määratleb teie agentuuri maine veebis. Pidage alati meeles, et abi ei otsi mitte teie, vaid White Labeli partner esindab teid. Seega jälgige kindlasti järgmist:

  • Hea sobivus – arvestage oma edasiste eesmärkidega. Kas otsite laiendit veebidisaini meeskond või vabakutseline Mõned platvormid pakuvad eriomadusi algajatele või õpilastele, teised aga keskenduvad rohkem juba olemasolevatele agentuuridele. Valige üks, mis teeniks teie konkreetseid eesmärke.
  • Veebimaine – Interneti-tähe maine on alati oluline. Teadmata ettevõtetega koostöö pole midagi muud kui ajaraiskamine. Valige usaldusväärsed partnerid, kes on veebis nähtavad. Muidu pole mõtet nendega koostööd teha.
  • Läbipaistvus – vaevalt hea mõte on sea ostmine pistikusse. Veenduge, et platvormil oleks tasuta prooviversiooni demoversioon. Hoidke lepingutingimustel ja hinnakujundusel silma peal. Kõik jaotised peavad olema selged ja hõlpsasti mõistetavad.

Alumine rida

Veebidisainiäri niššisse sisenemine nõuab head tehnilist tausta, loovust ja innovaatilist lähenemist. hisis on ainus viis täita klientide nõudmisi nende jaoks veebisaitide ehitamisel. Põhiliste ressursside puudumine võib olla keeruline väljakutse, kui te ei vali ettevõtte sisemisi partnereid valge sildiga veebisaitide loomise platvormide ees.

JärjehoidjaJärjehoidja on arenenud AI veebisaitide koostaja. See on hea neile, kes plaanivad alles oma veebidisaini agentuuri asutamist. Taskukohased hinnad ja rea ​​põhifunktsioone võimaldavad teil vaid mõne minutiga võrku minna ja hakata oma klientidele funktsionaalseid veebisaite looma. järjehoidja.com

UcraftUcraft White Labeli lahendus on natuke paindlikum platvorm, millel on piisavalt vahendeid oma ettevõtte veebis loomiseks, brändimiseks ja turustamiseks. Vaatamata funktsioonirikkale plaanile on hind pisut liiga kõrge, eriti vabakutseliste jaoks, kellel võib olla keeruline endale lubada iga-aastase tasu maksmist. Ucraft.com

XPRS IM Creator näib kõige paindlikum lahendus koos erinevate plaanidega, mis vastavad üksikisikute ja ettevõtete nõudmistele. Selle valge etiketi lahendusega on kaasas piiramatud litsentsid, kasutajate juhtpaneel ja konversioonide jälgimise süsteem. imcreator.com

Kolmandate osapoolte ressursside kasutamise peamine idee on luua järk-järgult vastastikused suhted nii teenuse kui ka klientidega, kuna te ei saa kunagi kindel olla oma lõplikus investeeringutasuvuses. Ettevõttesisese partneri olemasolu võib takistada teie tulevasel ettevõttel ootamatuid krahhe. Sel põhjusel peate olema 100% kindel, et valitud platvorm vastab teie vajadustele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me