Üleminek WordPressilt Wixile

Üleminek WordPressilt Wixile


Veebisaitide vahetamine veebisaitide ehitajatelt CMS-idele on üsna laialt levinud teema. Ülesande üksikasjade pakkumiseks on loodud palju käsiraamatuid erinevates süsteemikombinatsioonides.

Vastupidise protsessi osas pole see Internetis korralikult kaetud. Kuid olukordi, kus kasutajad, kellel on veebisaite loodud CMS-iga järgides kogenud tuttavate soovitusi, otsustavad ootamatult keeruliselt platvormilt üle minna mugavamale veebiehituskeskkonnale, mis säästab edasiminekut, üsna laialt levinud.

WordPress veebisaite tellitakse sageli veebistuudiotes ja kasutajad peavad teenuse eest hiljem maksma. Mõnikord muutuvad veebisaidi ülalpidamiskulud elujõuliseks, teenused kallinevad ja pole enam mõtet selles suunas edasi töötada.

Üleminek WP-st Wix-i

Kas soovite ise WordPressilt Wixile üle minna? – Loe Lühike lülitusjuhend!

Kasutaja hakkab otsima odavamaid võimalusi ja lihtsamat projektihaldusprotsessi, pöörates sageli tähelepanu veebisaidi koostajatele võimalus alustada maksmata, fikseeritud hind majutuse ja muude teenuste eest. Veebisaidi ehitajate puhul eelistavad kasutajad sageli seda Wix teiste süsteemide kohal.

Lisaks võib CMS-põhine veebisaidi DIY haldamine tekitada tehnilisi probleeme:

 • WordPressil pole integreeritud funktsionaalsust.
 • Te ei saa siin midagi luua, välja arvatud ajaveebi (pärast mitme pistikprogrammi installimist).
 • Paljusid asju tuleb teha käsitsi.
 • Iga uus ülesanne paneb kasutajat uurima pistikprogrammide, kodeerimise ja sätete nüansse.

Olles WordPressiga koostööd teinud, hakkavad mõned kasutajad aru saama, et nad ei saa oma veebisaite tehnilisest küljest hallata. Kuigi uusi ülesandeid ilmub pidevalt, mõistavad nad, et ei suuda neid ikka ja jälle lahendada või maksma arendajatele palju raha iga paranduse jaoks.

Neil pole soovi õppida pistikprogramme ja kodeerimise põhitõdesid. Hostimis- ja turvaseaded, pistikprogrammid, sadu käsiraamatute lugemise vajadus, katsed, tundide kaupa videoõpetuste vaatamist … Kõik need pingutused käivitavad mõtte WordPressi kasutamisest keelduda – mitte kõik ei huvita seda mitmesugust tehnilist mõistatust. Wix on selles olukorras ideaalne alternatiiv.

DIY teenuse vahetamine või rentimine?

On üsna reaalne vahetada veebisait WordPressilt Wixile iseseisvalt, kui olete nišš pädev ja teate kõiki protsessi keerukusi. Enamikul kasutajatel puuduvad need teadmised ja nad otsivad seega abi kolmandatelt isikutelt.

Veebi sirvides võivad nad kokku puutuda veebisaitide rändamise eriteenustega. Nad lubavad kanda teie veebisaidi ühelt platvormilt teisele ilma teilt vaeva nägemata, kuid kas see on tõesti seda väärt?

Olukorrad, kus veebisaidi edastamise protsess osutub ebaõnnestunuks või puudulikuks, on üsna sagedased, samas kui probleemid võivad olla liiga tõsised, et neid iseseisvalt lahendada.

Juba veebisaitide migreerumise protsess on tehnilisest aspektist keskmise keerukusega, samas kui WordPressi ja Wixi mallid ja pistikprogrammid võivad osutuda kokkusobimatuks. Veelgi enam, CMS-i veebisaidi andmebaasi on võimatu otse veebisaidi koostajaks vahetada. See tähendab, et palju ülesandeid tuleks teha käsitsi.

Soovitan tellida veebisaidi ülekandmise protsess alates SiteBuilders.PRO professionaalne meeskond. Need kutid annavad teie veebisaidi üle lühikese aja jooksul ja maksimaalse ettevaatusega. Kui te pole oma oskuste osas kindel, ei tohiks te isegi proovida ülesandega ise hakkama saada: rahaline kahju võib olla tõsisem kui tasutud ülekande hind. Kui otsustate siiski ise protsessiga hakkama saada, näitame teile, kuidas seda õigesti teha.

Kuidas WordPressilt Wixile üle minna – ülim juhend

Otsimootorid näevad teie veebisaiti algselt domeeninimena. See tähendab, et kõik veebisaidi omadused ja funktsioonid on määratud domeenile. Seetõttu on veebisaidi ülekandmise peamine reegel vana veebisaidi domeeni õige ühendamine uue platvormiga.

Põhimõtteliselt tähendab veebisaidi ülekandmine WordPressist Wixile vana domeeni jaoks uue veebisaidi loomist koos sisu ja struktuuri säilitamisega. See pole absoluutne koopia, vaid veebisait, mis visuaalselt ja ülesehituselt sarnaneb vana saidiga ja on sarnase sisuga. Seega, juhised WordPressilt Wixile vahetamiseks on järgmised:

 1. Registreeruge Wixiga. Valige plaan sõltuvalt teie ülesandest ja tehke makse.
 2. Valige veebisaidi temaatiline mall, mis on struktuurilt sarnane vanaga.
 3. Vana domeen tuleks uue veebisaidiga ühendada. Selleks lülitage konfidentsiaalsuse kaitse välja ja avage veebisait oma domeeniregistri juhtpaneelil. Seejärel pääsete juurde Wixi juhtpaneelile ja valige „Ühenda domeen”Ja järgige kapteni juhiseid. Peate toimingu kinnitama e-posti teel, mille kaudu saate domeeniregistri kontole. Peaksite muutma ka DNS-i sätteid domeeni registris, et teie külastajad pääseksid Wixi serverisse. See võimaldab alustada liiklust uuele veebisaidile suunamisel.
 4. Avage üksikasjalik domeeni WordPress to Wix ülekandmise juhend.

 5. Looge menüü struktuur ja tühjad lehed identne nendega, mis teil vanal veebisaidil on.
 6. Laadige kõik failid alla veebisaidi andmebaasist  ja laadige need samade nimedega Wixi serverisse üles.
 7. Nüüd peate looma iga eraldi veebilehe struktuuri ja kopeerige sisu vanalt veebisaidilt. Kopeerige kõik koos linkidega – pildid ja failid asuvad nende kohtadel, kuna me oleme need juba nimed muutmata üles laadinud.

Niipea, kui olete oma uue veebisaidi lehtede kujundamisega lõpule jõudnud, võite kaaluda ülesande täitmist. Edastusprotsessi kestus sõltub veebisaidi mahust.

Wixis veebisaitide loomise põhimõte erineb mõnevõrra – see põhineb vidinate ja visuaalsete plokkide lisamine. Kui teie WordPressi veebisaidil oli rohkem jõudluse jaoks pluginaid, leiate tõenäolisemalt sarnaseid rakendusi Wix AppMarketist.

Kuidas minna üle WooCommerce’ist Wix-i

Kuidas minna üle WooCommerce'ist Wix-i

WordPressi e-kaubanduse pistikprogrammina, WooCommerce võimaldab luua täisfunktsionaalseid eraldiseisvaid veebipoode, kus müüakse füüsilisi ja digitaalseid tooteid. WooCommerce’i poe haldamine ja värskendamine võib muutuda suureks probleemiks, kui näiteks arendaja, kes teie eest seda hooldab, on oma tasud sisse tõstnud või järsku kadunud.

Enne kui siirdate WooCommerce to Wixi ülekandmisprotsessi, on mõistlik meelde tuletada peamised toimingud, mida peate tegema:

WooCommendi poolelt:

 1. Ekspordi veebipoe seaded. Minge WooCommerce’i juhtpaneelile ja avage jaotis CSV Import Suite. Seejärel leidke vahekaart Ekspordi tooted ja valige tooted või nende variatsioonid, mida soovite eksportida. Pidage meeles, et CSV-faili lisatud toodete arv sõltub serveri parameetritest.
 2. Valige Ekspordi suvand. WooCommerce võimaldab eksportida tooteid ühega saadaval olevatest võimalustest. Nende hulka kuuluvad limiit (maksimaalne tootenumber, mida kavatsete CSV-failina eksportida), nihkumine (rea arv, millest soovite eksportimist alustada), veerud (nendel juhtudel, kui soovite teatud tooteid eksportida) tooteveerud), lisage varjatud metaandmed (kui soovite kuvada oma toodete ja nende variatsioonide metaandmeid) ja Piirata vanema ID-dega (kasutatakse eranditult teatud lähtetoodete tootevariatsioonide jaoks). Valige CSV-faili allalaadimiseks vajalik eksporttoode.

Märge: Toodete eksportimisel pidage meeles, et Wix ei luba praegu digitaalsete toodete importimist. Veelgi enam, maksimaalne arv tooteid, mida saate Wixisse importida, on 5000 eset.

Wixi küljelt:

 1. Logige sisse Wixiga ja salvestage CSV-fail. Jõudke veebisaidi juhtpaneelile ja minge vahekaardile „Store Products”. Vajutage lehe ülaosas olevat nuppu Impordi ja klõpsake nuppu “Laadige CSV-mall alla”. Avage WooCommerce’ist eksporditud CSV-fail ja salvestage see CSV-vormingus siia.
 2. Sisestage puuduvad andmed faili. Niipea kui olete CSV-faili salvestanud, võite alustada puuduvate andmete sisestamist, järgides Wixi diagrammi kujul pakutavaid juhiseid. Ärge muutke veergude nimesid. Täitke kindlasti kõik nõutavad väljad. Salvestage uus fail uuesti CSV-vormingus.
 3. CSV-faili importimine. Naaske aknasse „CSV-faili allalaadimine”, valige salvestatud fail ja klõpsake nuppu „Jätka”. Kontrollige tulemusi hoolikalt. Kohustuslikud väljad tõstetakse punaselt esile. Kui kõik on korras, klõpsake importimisprotsessi lõpuleviimiseks nuppu „Impordi”, mille lõpuleviimine võib võtta umbes mitu minutit, samas kui pildi allalaadimine võib võtta kuni ühe tunni. Niipea kui import on lõppenud, näete ekraanil kuvatavat aruannet.

Enne WordPressi poe keelamist veenduge, et teie uus Wixi veebipood töötab suurepäraselt. Katsetage seda mõnda aega, et vaadata parameetreid ja vajadusel teha vajalikke muudatusi.

Alumine joon

Võrreldes WordPressiga, Wixil on laialdasem funktsionaalsus. Veebisaidi koostajaga loodud saidi haldamine on lihtsam ja mugavam. Seega on kindlasti mõistlik oma veebisait WordPressilt Wixile vahetada, eriti kui te pole kodeerimisprofessor. Siiski on parem usaldada see protsess professionaalile. Ainult umbes 150 dollari eest puudub teil keeruline ja mõnikord keeruline ülesanne.

Peamine on liikluse edastamine uuele veebisaidile koos vana domeeniga, samuti saidi lehtede kujundamine ja CSV-toote faili eksportimine / importimine õigesti. Sisutöö on ka protsessi tehniliselt kõige keerulisem osa. Ülejäänud on lihtsam. Wix on ilmselt parim valik kõigile, kes soovivad CMS-ist üle minna mugavamale töökeskkonnale.

Teisaldage oma veebisait Wixi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map