Üleminek Weeblylt Wixile

kuidas weeblylt wixile üle minna


Ülemineku põhjused Weebly kuni Wix võib palju erineda. See, et olete otsustanud platvormi muuta, ei tähenda, et Weebly pole tähelepanu väärt. See puudutab kõike teie praeguseid veebikujunduse püüdlusi, eesmärke ja kavatsusi.

Pärast Weebly omandamist Square’i poolt 2018. aastal on veebisaidi ehitaja saavutanud tugeva e-kaubanduse fookuse. See on muutunud üheks põhjuseks, miks süsteemi kasutajad lähevad üle teistele platvormidele.

Wixist on saanud üks populaarsemaid veebisaitide rände sihtkohti, eriti nende kasutajate jaoks, kes pole e-kaubanduse veebisaitide arendamisest huvitatud, eelistades standardseid veebidisaini funktsioone. Ja pole ka ime, kuna Wix on praegu kõige tuntum ja võimsam veebisaitide looja, mis võib suurepäraselt asendada mis tahes veebiehituse teenust. Veebisaidi koostaja pakub laias valikus disaini kohandamise tööriistu, malle ja veebisaidi reklaamimise võimalusi.

Loe ka:
Wix vs Weebly – põhjalik võrdlus.

Kui olete otsustanud Weeblyst Wixisse rännata, tuleb kaaluda mitmeid probleeme. Nende hulka kuuluvad domeeninimi, hostimine, sisu ja SEO positsioonid. Nüüd on viimane aeg teada saada, kui keeruline võib olla Wixile üleminek ja kes sellest kasu saavad.

Weebly to Wixi veebisaidi ülekandmine: professionaalne või meisterda?

Veebisaitide migratsiooni osas mõtleb kasutaja esimene küsimus, kuidas sellega õigesti hakkama saada. Ükskõik, kas see on teie esimene veebisaidi edastamise kogemus või olete seda juba teinud, on teil endiselt kahtlusi protsessi tõhususes ainult seetõttu, et võite olla kindel nende süsteemide erilistes nüanssides.

Tegelikult pole veebisaidi migreerimisprotsessis midagi liiga keerulist, kui tunnete selle kohustuslikke samme. Aga kuidas on lood esmakasutajatega, kes pole seda kunagi varem teinud? Kui kuulute sellesse kasutajakategooriasse, saate valida ühe kahest võimalusest: DIY veebisaidi migreerimine või professionaali palkamine.

Spetsialistide palkamine

Veebisaitide ülekandmise ekspertidel on esmavajalikud teadmised iga veebisaidi koostaja kõigi nüansside kohta, mis võimaldab saavutada paremaid tulemusi. Samuti on nad teadlikud kõigist migratsiooniprotsesside etappidest, mis lühendab veebisaidi edastamise aega. Mis on oluline, saate nende spetsialistidega ühendust võtta. Kui juhtub midagi valesti või kui teil on teatud probleeme, võtke lihtsalt nendega ühendust, et neid vigu parimal viisil käsitleda.

Loe ka:
Kuidas palgata professionaalset Wixi eksperti.

DIY veebisaidi ülekandmine

Ükskõik, millise otsuse te lõpuks vastu võtate, on siiski mõistlik kaaluda DIY veebisaidi ülekandmise võimalust. Igatahes on olemas kasulikke juhiseid, kuidas protsessi võimalikult vaevata lõpule viia. Miks siis mitte proovida? Siin on kiire ülevaade Weebly Wixi ümberlülitusprotseduurist ning vajalikest sammudest, mida peaksite võimalike probleemide ennetamiseks arvesse võtma.

Kuidas Weeblylt Wixile üle minna – ülim juhend

1. etapp. Sisu edastamine

Pidage meeles, et Weebly’is pole automaatset ülekandmist. Nii et ole valmis oma faile eksportima ja need käsitsi Wixi üles laadima. Selle edu saavutamiseks tuleb järgida järgmisi samme:

 1. Minge oma Weebly kontole ja avage oma veebisaidi juhtpaneel. Klõpsake nuppu „Redigeeri saiti” ja oodake, kuni see laeb.
 2. Minge veebisaidi seadetesse ja leidke jaotis „Arhiiv”. Looge oma veebisaidi failide ZIP-arhiiv ja saatke see meiliaadressile vajalikule aadressile.
 3. Minge oma e-posti aadressile ja laadige oma töölauale ZIP-arhiiv. Salvestage fail oma uuele Wixi veebisaidile edasiseks eksportimiseks.
 4. Weebly arhiiv

 5. Jõuate Wixi juhtpaneelile, avage Wix Editor, kopeerige veebisaidi üldist paigutust ja importige sinna pakkimata failid ja sisu.
 6. Kontrollige oma uue veebisaidi positsioone otsingumootorites, kuna see on üks peamisi eduka veebisaidi vahetamise näitajaid. Peaksite kopeerima ja kontrollima URL-id, seadistama 301 ümbersuunamist nendele URL-idele, mida mingil põhjusel ei saa üle kanda, kopeerida ja seadistada kõigi lehtede metamärgendid (pealkirjad ja kirjeldused) ning kõigi piltide alt-sildid..

2. etapp. Weebly to Wix domeeni ülekandmine

Oma domeeninime Weeblyst Wixisse teisaldamiseks peate selle kõigepealt lahti võtma ja hankima EPP-koodi. Pidage meeles, et teil on lubatud seda teha, kui domeeni registreerimiskuupäevast on möödas juba 60 päeva. Samuti peaksite mõistma, et domeeni ülekandmise fakt ei tähenda veel, et peaksite ka hostingu pakkujat vahetama. Kui teie veebisaiti majutatakse Weebly või mõni muu hostiettevõte, võite selle muutmata jätta.

 1. Juurdepääs oma Weebly kontole ja keelake registripidaja lukk. See on esimene samm domeeninime ülekandmisel. Pidage meeles, et selle muudatuse tegemisel ei kehti ka teie WHOISe privaatsuse kaitse.
 2. Jõudke domeenide lehele ja valige domeen, mille soovite üle kanda. Teile pakutakse kõiki saadaolevaid võimalusi. Klõpsake registripidaja lukustuse ikooni all olevat linki „Keela”. Kohe pärast seda näete lingi kõrval EPP autoriseerimiskoodi. Kui me järsku meelt muudame, saate lukustuse alati uuesti aktiveerida ja EPP-koodi peita, aktiveerides lihtsalt lingi Luba. Kui registreerite oma domeeni Wixis, jätke meelde oma EPP-kood, nagu peate selle täpsustama.
 3. Liituge Wix Combo või Unlimited Planiga (odavamad plaanid ei luba domeeni teisaldamist). Minge süsteemi juhtpaneelile ja uurige juhiseid.
 4. Nüüd on viimane aeg seda teha sisesta EPP-kood sa oled pärit Weeblylt. Niipea kui olete selle teinud, klõpsake nuppu “Esita”.
 5. Näete rippmenüüd, kus pakutakse üksikasjalikke juhiseid.
 6. Järgige neid ülejäänud protsessi lõpuleviimiseks.
 7. Laiendage oma domeeninime registreerimist (minimaalne ajavahemik on aasta, mitte vähem).
 8. Esitage oma kontaktteave, kui te pole seda veel teinud.
 9. Nüüd on viimane aeg valida privaatsuse valik mis vastab kõige enam teie vajadustele. Wix pakub era- ja avalikku registreerimist. Kui valite viimase lahenduse, on WHOIS-i infokirjetes teie domeeninimi avatud.
 10. Valige makseviis, mis sobib kõige paremini teie eelarvega ja teeb sellest tehingu.

Kui teete kõik õigesti, saate kinnitusmeili lingi. Aktiveerige see ja olge valmis oma veebisaidi sisu edastama.

Alumine joon

Weeblylt Wixile üleminek võib võtta veidi aega ainult seetõttu, et teil puuduvad vastavad kogemused. Kuna protsess hõlmab nii palju vajalikke aspekte, on nende tähelepanuta jätmise oht üsna suur. Igal platvormil on oma nüansid ja parameetrid, mida ei saa lihtsalt alahinnata ja millel võib olla tulemusele tõsine mõju.

Ja veel üks asi: ärge deaktiveerige oma Weebly veebisaiti enne, kui olete veendunud, et migreerimisprotsess oli õige ja teie uus Wixil põhinev veebisait töötab hästi. Kokkuvõtteks võib öelda, et Weeblylt Wixile ülemineku protsess pole keeruline. Järgige selle edu saavutamiseks lihtsalt ülalnimetatud samme.

Telli veebisaidi ülekandmine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me