Üleminek Weeblylt Shopifyle

kuidas minna weeblylt poodlemisele


Weebly ja Shopify on kaks tuntud veebisaidi koostajat, millel on palju ühist. Mõlemad süsteemid võimaldavad luua, hallata ja edukalt reklaamida e-kaubanduse veebisaite. Kui Shopify on alati olnud ja on ka praegu täisfunktsionaalse e-kaubanduse veebisaitide looja, siis Weebly on selle funktsionaalsuse omandanud suhteliselt hiljuti, nimelt pärast selle omandamist Square’i poolt 2018. Veebisaidi koostaja on kindlasti väärt süsteem, mis võimaldab luua funktsionaalse ja visuaalse ahvatlevad veebikauplused. Kui rääkida e-kaubanduse veebisaitidest, peetakse Shopify õigustatult kirjeldamatut liidrit.

Ilmselt on Shopify oma konkurendiga võrreldes paindlikum ja funktsioonidega koormatud e-kaubanduse veebisaitide looja. Weeblyst Shopifysse kolimise vajadust seletatakse sageli nii teie veebipoe kui ka teie müüdava tootevaliku intensiivse arendamisega. Kuigi tootevalik suureneb, vajate kauplemisprotsessi tõhusaks korraldamiseks rohkem ruumi. Sel ajal tuleb mängu Shopify.

Loe ka:
Weebly vs Shopify – põhjalik võrdlus.

Kas saate hakkama enda sisselülitamisega??

Kui tunnete, et te ei suuda ülesandega iseseisvalt hakkama saada või kui teil on aega selleks aega anda, olete siiski valmis investeerima professionaalsesse abisse, on asjatundja palkamine tõesti mõistlik. Olles teadlik mõlema platvormi kõigist nüanssidest, viib see inimene ülekande palju kiiremini ja suurema efektiivsusega. Veelgi enam, siis saate ühendust võtta spetsialistiga, kui teie uue veebisaidiga on pärast migreerimist midagi valesti.

DIY veebisaidi ülekandmine on lihtsam lahendus, kuna see võimaldab teil kasutada ühte spetsiaalset teenust, mis loodi just seda eesmärki silmas pidades. Need tööriistad aitavad teil teenuste vahel üsna lühikese aja jooksul liikuda, kuid need ei suuda alati kõiki veebisaidi elemente teisaldada ega arvesta alati teenuste vahel, mille vahel vahetate, tõsiseid ja väiksemaid nüansse..

Peaksite teadma, et mitte kõiki faile ja veebisaidi elemente ei teisaldata automaatselt. On neid, mis jäävad eelmise platvormi juurde ja vajavad käsitsi ülekandmist. Kas soovite või mitte, peate need siiski iseseisvalt üle kandma.

Miks te ei vaheta Weeblyt ainult Shopify üle, et olla kindel projekti migratsiooniprotsessi kvaliteedis ja ohutuses? Siin on üksikasjalik ülevaade Weebly-to-Shopify rändeprotsessi plaanist ja vajalikest sammudest.

Kuidas Weeblylt Shopifyle üle minna: üksikasjalik juhend

1. etapp. Sisu edastamine

 1. Enne sisu edastamist uurige Shopify üldisi sätteid.
 2. Importige oma Weebly andmed Shopify’i. Siin saab minna kahel viisil: kas kasutades lihtsat automatiseeritud migreerimisteenust, näiteks Cart2Cart või eksportides / importides vajalikud failid käsitsi. Viimane võimalus võtab rohkem aega, kuid seda peetakse ka turvalisemaks. Seda on mõistlik kasutada, kui teil on laos üle 20 toote, tooteteavet hoitakse teises süsteemis ja kui kavatsete regulaarselt tooteuuendusi teha.
 3. Weebly poe käsitsi eksportimisel paigutatakse kogu tooteteave CSV-arvutustabeli rakendusse. Eksportige oma tooted sellesse faili.
 4. Minge oma Shopify kontole ja importige failid CSV-failist nõutavasse jaotisse. Vaadake siis üleslaetud fail ja tooted üle, et veenduda, et need on õigesti üle kantud.
 5. Kontrollige, kas tooted on Shopify’is korraldatud nii, nagu soovite. Vajadusel lisage puuduvad tooteparameetrid (nimed, pildid, kirjeldused, metakirjeldused jne).
  Kui tunnete, et teie veebipoes puuduvad teatud rakendused, leiate mõned neist Shopify rakenduste turult. Seal saadaolevad rakendused on tasuta ja tasulised.
 6. Võtke oma uue Shopify veebipoe kohandamiseks aega. Seal leiate palju kujundusi. Valige mõni neist ja kasutage muid tööriistu, et anda oma veebisaidile ainulaadne ilme.

2. etapp. Domeeni ülekandmine

Kui soovite suunata oma domeeninime Weeblyst Shopifyle, peate autoriseerimiskoodi hankimiseks ja DNS-i sätete muutmiseks minema oma Weebly’i konto vahekaardile Domeenid.

Jõudke seadete jaotisesse ja klõpsake väljal Domeenid. Leidke huvipakkuv domeeninimi ja eemaldage linnuke nupust “Lukusta domeen”. Juhtpaneelil pakutakse teile ülekandevõtit.

Vahetult pärast seda registreeruge Shopify ja pääsete DNS-i sätete juurde vajalike muudatuste tegemiseks. Importige aktiveerimiskood, mille olete saanud Weeblylt.

Kui kavatsete müüa füüsilisi tooteid, peate seadistama saateteabe, makse- ja maksude üksikasjad. Neid saab reguleerida teie Shopify e-poe armatuurlaual. Kui teil pole seda võimalust vaja ja plaanite selle asemel müüa digitaalseid tooteid ja teenuseid, on siin saate ka saatmisvõimaluse desaktiveerida..

Niipea kui olete kõik migreerimistoimingud lõpule jõudnud, võite proovida oma veebipoodi ja oodata tulemusi.

Alumine joon

Weeblylt Shopifyle üleminek ei tundu sugugi lihtne, hoolimata sellest, kui kogenud olete. Siin tuleb arvestada paljude aspektidega, kuna igal platvormil on oma omadused ja eripärad, millel võib olla mõju migratsiooniprotsessile..

Ükskõik millisele platvormile lülitate, koosneb protsess kahest etapist: domeeninime ja sisu edastamine. Ja veel ühte asja, mida ei tohiks alahinnata, ärge deaktiveerige oma Weebly veebisaiti enne, kui olete veendunud, et migreerimisprotsess oli edukas ja teie uus Shopify-põhine veebisait töötab hästi, koos kõigi elementide ja funktsioonide säilimisega. Loodetavasti viib meie juhend kõik rändega seotud mured miinimumini, tagades pikas perspektiivis kõrge lõpptulemuse.

Alustage Shopify Now-st

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map