Üleminek ruutudelt WordPressile

Üleminek ruutudelt WordPressile


Ruutruumist WordPressile ülemineku põhjuseid võib olla palju. Teil võib olla kavatsus tõsta oma veebisaidi funktsionaalsus kõrgemale tasemele või seada uusi eesmärke, mille realiseerimine võib olla probleem teie praeguse Squarespace’i veebisaidiga.

Peaksite mõistma, et Squarespace’ilt WordPress CMS-i migreerimine võtab aega, vaeva ja oskusi. Lisaks keerukatele tehnilistele nüanssidele peate veenduma, et edastate liikluse korralikult uue veebimajutuse juurde koos vana veebisaidi domeeniga. Samuti on ülioluline hoolitseda sisu eest, mis peaks uuel platvormil hästi silma paistma.

Sama on ka teie veebisaidi otsingumootori paremusjärjestuse säilitamisega, kuna te ei soovi kaotada saadud veebisaidi positsioone. Kui olete kõigi nende probleemidega seotud, siis vaadake järgmist juhendit, et otsustada, kas olete valmis migratsiooniprotsessis osalema.

Kuidas lülituda ruuturuumist WordPressi (Migratsiooniprotsessi selgitatud):

 1. Veebisaidi liikumine ruutaruumist WordPressi – kas see on seda väärt?
 2. Ruuturuum versus WordPress – mis vahet seal on??
 3. Kuidas lülituda ruutaruumist WordPressile – ülim juhend
 4. Kuidas oma domeeninime ruutruumist WordPressi üle kanda
 5. Professionaalne ruut WordPressi migreerimisteenuste jaoks

Edastamise protsessi kiireks, sujuvaks ja probleemivabaks muutmiseks tuleb kaaluda mitmeid olulisi küsimusi. Oma veebisaidi otsimootori positsioonide korrektse ja sellest tuleneva kasvu tagamiseks peate hoolitsema õige hostimise valiku, domeeninime edastamise ja sisu migratsiooni eest.

Seega hõlmab ruut WordPressi ümberlülitamise ruut mitmeid vajalikke toiminguid ja olulisi nüansse, millel võib olla tulemusele tõsine mõju. On viimane aeg arutada neid üksikasjalikult kohe.

1. Veebisaidi liikumine ruutaruumist WordPressi – kas see on seda väärt?

Selline ulatuslik veebidisaini platvormide valik võib tekitada segadust nendele kasutajatele, kellel pole kunagi varem veebisaitide loomise kogemust olnud. Pole ime, et paljud neist valivad sageli usaldusväärseid teenuseid ja alustavad nendega oma projekte, et veelgi paremini mõista, et nendel süsteemidel on piiranguid või nad lihtsalt ei vasta enam nende kasvavatele veebikujunduse eesmärkidele. See on siis, kui nad otsustavad otsida funktsioonidega koormatud ja paindlikumat platvormi, nagu WordPress.

Telli ruut WordPressi migratsiooni jaoks

Kui täpne olla, võib ruutruumist WordPressile üleminekuks olla mitu põhjust. Siit nad lähevad:

 • Piiratud ruutfunktsioonid mis takistab teil projekti jõudlusest maksimaalselt kasu saada;
 • Vajadus otsida rohkem funktsioonidega koormatud platvormi see aitaks kaasa teie projekti paremale arendamisele ja reklaamimisele;
 • Ruutruumis võivad olla funktsioonid või valikud ei pruugi teid mingil põhjusel enam rahuldada – selle saate teada platvormi uurimise või katsetamise ajal. See käivitab lõpuks soovi oma veebisait teise süsteemi üle viia.

Squarespace on väärt veebisaidi koostaja, mida saab kasutada mitmesuguste projektide käivitamiseks ja haldamiseks isiklikuks ja äriliseks kasutamiseks. WordPressile ülemineku otsus ei tähenda, et selles midagi viga oleks. See tähendab lihtsalt, et otsite teist platvormi, mille funktsionaalsuse ja disaini kohandamise võimalused vastavad teie vajadustele paremini.

2. Ruuturuum vs WordPress – mis vahe on?

Ruuturuum ja WordPress on kaks üsna erinevat platvormi, mis väljendub peamiselt nende veebidisaini lähenemisviisi kaudu. Kui Squarespace on veebisaitide koostaja, mille funktsioonide komplekt sarnaneb endiselt CMS-iga, on WordPress ülemaailmselt tuntud sisuhaldussüsteem mis pakub palju integreerimisvalikuid ja disaini kohandamise tööriistu. Mõlemad süsteemid on aga kasutaja tähelepanu väärt ja mõlemal on oma sihtrühmale palju pakkuda. Seega on nende platvormide võrdlemine käepärast veebidisainerite domineeriva hulgaga.

Veebisaidi koostajana on Squarespace’i mõnevõrra lihtsam kasutada kui WordPressit (avatud lähtekoodiga CMS). Seda kinnitab ka asjaolu, et Squarespace on algselt suunatud lõppkasutajale, samas kui WordPress on suunatud nende veebiarendajate vajadustele ja nõudmistele, kelle kodeerimise teadmised ja oskused on väärilisel tasemel.

Ruuturuumi redaktor

Paindlikkuse ja funktsioonide komplekti osas on mõlemad süsteemid suurepärased oma niššides. Squarespace’is on valitud kavade maksumuse hulgas ulatuslik kallihinnaliste tundlike ja kohandatavate mallide, integreeritud ajaveebi- ja e-kaubanduse mootorite raamatukogu, arvukalt disaini arendamise ja halduse tööriistu, valmis integreeritavaid vidinaid ja hostimist.

WordPress paistab silma ka integreerimise ja disaini arendamise võimaluste osas. Platvorm võimaldab juurdepääsu sadadele tasuta ja tasulistele pistikprogrammidele / lisandmoodulitele, integreeritud ja kolmandate osapoolte teemadele, mida saate redigeerida, et luua ainulaadne projekti kujundus peaaegu nullist. Samal ajal ei sisalda WordPress vaikimisi hostimist ja domeeninime. See kutsub esile vajaduse vali ja osta hostimine ja domeen ise. Teisest küljest annab see lähenemisviis teile täieliku kontrolli oma veebisaidi ja selle toimivuse üle.

WordPressi visuaalne toimetaja

Malli valik on mõlemas süsteemis ka mitmekülgne. Ainus erinevus on see, et Squarespace’il on integreeritud tundlik kujunduskollektsioon, samas kui WordPress võimaldab valida sadade tasuta ja tasuliste mallide hulgast, millest suurema osa töötavad välja kolmandate osapoolte veebidisainerid. WordPressi teemad vajavad enne üksikasjalikku kohandamist ka installimist.

Hinnakujunduse aspektist rääkides erinevad ka ruut Ruum ja WordPress. Veebisaidi koostajal on tasuta prooviversioon ja neli tasulist tellimust saadaval aadressil mõistlik hind. Kavad hõlmavad hostimist ja võimaldavad tasuta kohandatud domeeniühendust. CMS on omakorda esmaseks allalaadimiseks ja installimiseks tasuta, kuid see eeldab vajadust investeerida pluginatesse, mallidesse, parim hostimise valik ja domeeni pakkuja.

Lisateabe saamiseks ruuturuumi ja WordPressi funktsioonide, parameetrite ja tööriistade kohta, mis võivad mõjutada veebisaitide loomise ja haldamise protsessi, on mõistlik lugeda üksikasjalikku teavet Ruutu ja WordPressi võrdlus mis aitab teil teha erapooletut otsust.

3. Kuidas lülituda ruutaruumist WordPressile – ülim juhend

Allpool on mainitud hädavajalikke samme oma veebisaidi ülekandmiseks ruutudest WordPressile.

 1. Mida peaksite teadma, on see, et Squarespace hostib oma veebisaite oma serverites. Erinevalt sellest võõrustab WordPress teie valitud hostimisega süsteemi käivitatud veebisaite. Niisiis, esimese asjana peaksite hoolitsema usaldusväärne WordPressi majutusteenuse pakkuja ja õppige selle pakutavaid termineid.
 2. Kui teie Squarespace’i veebisaidil on juba registreeritud domeeninimi, peate selle üle kandma ka valitud hostiteenuse pakkujale. Edastamise reeglid sõltuvad hostist, kellega koos töötate. Enne oma veebisaidi migreerimisega töötamist kontrollige neid üksikasjalikult. Kõige populaarsemaid domeeninime edastamise võimalusi vaadatakse üksikasjalikult allpool.
 3. Installige oma hostingusse WordPress CMS. Seadistamisprotsess on lihtne ja kiire. Algajad hindavad õpetust, milles kirjeldatakse üksikasjalikult installiprotsessi. Kuid kogenematud kasutajad peavad selle suhtes ettevaatlikud olema. On palju nüansse, mille alahindamine võib põhjustada probleeme teie veebisaidi edasises töös.
 4. Ekspordi ruuturuumi sisu, kuid pidage meeles, et mitte kõiki neid ei saa automaatselt üle kanda. Ülejäänud sisu jääb teie integreeritud Squarespace’i domeeninimele ja peate selle käsitsi kopeerima.
  Eksporditav sisu sisaldab põhilised WordPressi veebisaidi lehed, üks ajaveebileht koos kõigi selles sisalduvate postitustega, galerii lehed ning pildi-, teksti- ja manustusplokid.
  Jaotised, mis jäävad teie WordPressi veebisaidile lisada toote-, albumi- ja ürituste lehed; video-, heli- ja tooteplokid; kohandatud CSS ja stiilimuutused; registerlehed ja kaustad.
 5. Juurdepääs „Seadistused »Täpsemalt» Impordi / ekspordi menüü Ruuturuum. Alustamiseks klõpsake nuppu “Eksport”.
 6. Edasi näete hüpikaken WordPressi logoakent, mille aktiveerimine käivitab failide ekspordiprotsessi. Kui ekspordiprotsess on lõpule jõudnud, laadige eksportfail alla ja salvestage see oma arvutisse.
 7. Sisu importimine. See on siis, kui peate allalaaditud failid oma WordPressi veebisaidile importima. Selleks avage WordPressi administraatori paneel ja avage „Tööriistad >> Import”Lehel. Teile pakutakse teenuste nimekirja, mille hulgast saate valida. Importija pistikprogrammi installimiseks klõpsake WordPress.
  Niipea kui allalaadimine on lõpule viidud, aktiveerige pistikprogramm ja käivitage importija link. Järgmine samm on failide üleslaadimine ja importimine allalaaditud ekspordifailist. Impordi sätete lehel peate valima saadaolevale sisule nime. Võite valida olemasoleva administraatori kasutaja või luua uue.
 8. Piltide importimine. Kui WordPress ei impordi pilte teie Squarespace’i veebisaidilt automaatselt, peate seda vajadusel tegema käsitsi. Pidage siiski meeles, et kõigepealt peate installima WordPressi jaoks impordi pistikprogrammi. Pärast pistikprogrammi aktiveerimist avage „Meediumid >> Impordi pildid”Ülesande täitmiseks.
 9. Permalinkide kontrollimine ja kohandamine. Squarespace’i veebisaidi liikluse säilitamiseks veenduge, et teie WordPressi URL-i struktuur oleks õige. See ei tohiks olla probleem, kuna platvorm on SEO-sõbralik ja võimaldab teil oma linkide ülesehitust vastavalt vajadusele kohandada.
 10. Importige ülejäänud sisu. Nagu eespool mainitud, pole kõik Squarespace’i veebisaidi failid eksportimiseks saadaval. Kontrollige allesjäänud ja kandke need käsitsi oma WordPressi veebisaidile.
 11. Avastage WordPress ja alustage oma veebisaidi kohandamist. Ärge unustage kontrollida, kas olete iga lehe pealkirja ja kirjelduse metasildid taas õigesti üle kandnud.

Soovitame hoida olemasolevat Squarespace’i veebisaiti aktiivsena, kuni olete kindel, et migreerimisprotsess on korralikult lõpule viidud ja teie uus WordPressi veebisait toimib hästi. See on kindel viis võimalike tõrkeotsinguprobleemide ärahoidmiseks.

4. Kuidas oma domeeninime ruutruumist WordPressi üle kanda

Nagu eespool mainitud, ei paku WordPress integreeritud hostimise ja domeeninime lahendusi. Ruuturuum avab omakorda võimaluse kohandatud domeeninime ühendamiseks. Millised on võimalused selle veebisaidi ehitajalt CMS-ile vahetamiseks? Mis saab siis domeeninime ülekandmisest? Tegelikult on see enamiku kasutajate jaoks kiireloomuline küsimus, kes mõtlevad oma projektide teisaldamise üle ühelt platvormilt teisele. On ülim aeg vaadata allpool olevad saadaolevad domeeninime edastamise valikud üle.

Ruutdomeeni ülekandmine WordPressile

Kui teil on domeeninimi, mis on registreeritud ruudus Squarespace, ei lähe selle WordPressi teisaldamine nii keeruline. Süsteem pakub üksikasjalikke juhiseid, kuidas ülesannet tõhusalt täita, kaotamata oma veebisaidi otsingumootori positsioone. Enne veebisaitide migreerimise jätkamist peate veenduma, et see on ruudus Ruumis registreeritud (või sellele üle kantud) kauem kui 60 päeva. Vastasel juhul ei lubata teil protseduuri lõpule viia. Samuti peaksite meeles pidama, et kogu veebisaidi migreerumine võtab kuni seitse päeva.

Juhul, kui kavatsete teisaldada ruudu .el, .uk või .co.uk registreeritud ruudu Squarespace domeeni, peate esmalt üle vaatama nende domeenidega kaasas olevad ülekandenõuded ja välistamised. Kui teie domeeninimele on lisatud G Suite, peate kõigepealt kohandama MX-kirjeid oma uue domeeninime pakkujaga niipea, kui olete ülekandeprotsessi lõpetanud. See on vajalik teie e-posti teenuse lõpetamise vältimiseks.

Siin on loetelu toimingutest, mida peaksite tegema, et viia oma veebisait ruutruumist eemale ja teisaldada see WordPressi:

 • Jõudke oma Squarespace’i kontole kõigepealt ja avage seadete avamiseks kodumenüü. Seejärel leidke „Domeenid”Või aktiveerida küsimärgi klahvi, et otsida domeene (kui neid on mitu);
 • Valige ja klõpsake domeeni soovite kolida WordPressi;
 • Kerige alla ja siis tühistage vahekaart „Lukusta domeen”;
 • Aktiveerige „Saada ülekandmise autentimiskood“ nupp on saadaval paneeli allosas. Kohe pärast seda saate meilisõnumi, mis sisaldab unikaalse autentimisdomeeni administraatori kontakti koodi;
 • Avage meiliaadress ja kopeerige / salvestage autentimiskood selle edasiseks sisestamiseks WordPressi administraatori paneelile;
 • Vaatame üle domeeni nime üleandmine Bluehostile. Pidage meeles, et saate üle kanda järgmistesse tsoonidesse kuuluvaid domeene: .com, .net, .org, .us, .co, .info., .Biz;
 • Kontrollige, kas domeen on lukustamata ja ärge kandke üle seda, mida pikendati eelmise registripidaja juures 45 päeva jooksul;
 • Värskendage seadeid ja keelake oma e-posti privaatsus, et lasta registripidajal saata ülekandega seotud e-kirju;
 • Kohandage DNS-i sätteid (neid ei saa teisaldamise ajal redigeerida);
 • Suuna oma domeeninime serverid Bluehost’i nimeserveritesse (need on ns1.bluehost.com ja ns2.bluehost.com). Muutuste toimumiseks võib kuluda 12–36 tundi;
 • Logige sisse oma Bluehost domeeni registripidaja kontole (või registreerige see, kui sul seda veel pole);
 • Minge ekraani ülaosas vahekaardile „Domeenid”. Siin saate klõpsata alammenüü lingil “Edastamine” või minna otseteedesse, kus peaksite klõpsama jaotist “Uue domeeni ülekandmine oma kontole”;
 • Sisestage domeen, mille soovite oma kontole üle kanda. Süsteem kontrollib domeeni olekut, veendumaks, et see on ülekandmiseks täielikult valmis;
 • Sisestage autoriseerimiskood olete saanud ruudust Ruum ja siis klõpsake protsessi jätkamiseks nuppu “Kontrolli”;
 • Kinnitage kontaktandmed või esitage need vajadusel, lisage vajadusel domeeni privaatsus ja märkige teenusetingimustega nõus olev ruut;
 • Tehke makse ülekandeprotseduuri lõpuleviimiseks (kui kõik on korras, saate kinnitusteate Squarespace’ilt ja uue registripidaja e-kirja), mis võtab umbes 5 päeva.

Enda domeeni ülekandmine WordPressile

Kui teie domeen oli registreeritud mõne muu pakkuja juures (mitte ruut) ja te ei plaani seda muuta pärast oma veebisaidi teisaldamist WordPressi, teil on võimalus see otse CMS-i üle kanda, et saaksite veebisaiti ja domeeninime hallata samas kohas. Alustamiseks peate uuendama oma praeguse WordPressi plaani selliseks, mis võimaldab ülekandmisprotsessi. Niipea kui olete selle teinud, võite jätkata järgmiste toimingutega:

 • Volituse saamiseks (EPP) praeguse pakkuja koodilt, peaksite esmalt oma aktiivsele kontole sisse logima ja jõudke juhtpaneelile;
 • Kontrollige, kas teie domeen on ülekandmiseks sobilik ja avage see, järgides pakkuja koostatud juhiseid;
 • Märkige vastav sakk nupule saada autentimiskood meili teel;
 • Kinnitage saadud link meilisõnumis ja jätke meelde / kopeerige seal saadaolev kordumatu kood;
 • Logi sisse oma Bluehost kontole või registreerige see, kui teil seda veel pole;
 • Keelake oma e-posti privaatsus veendumaks, et registripidaja saab e-kirju edastamise protsessi etappide kinnitamiseks;
 • Võtke aega vajalike DNS-sätete tegemiseks, kuna seda ei saa ülekande ajal teha;
 • Suunake DNS Bluehost’i nimeserveritesse, mis on ns1.bluehost.com ja ns2.bluehost.com. Kokkuvõttes võtab redigeerimine aset umbes 12–36 tundi;
 • Jõudke vahekaardile „Domeenid”, mis asub ekraani ülaservas;
 • Valige üks kahest ülekandevalikust – kas alammenüüs olev link “Edastamine” või otseteedest leitud jaotis “Uue domeeni ülekandmine oma kontole”;
 • Tippige domeeninimi kavatsete oma kontole üle kanda, et lasta süsteemil kontrollida selle praegust olekut ja edastada kõlblikkus;
 • Sisestage EPP-kood olete saanud ruudust Ruumi ja klõpsate jätkamiseks nuppu “Kontrolli”;
 • Lisage domeeni privaatsusteave vajadusel sisestage puuduvad kontaktandmed ja nõustuge vastavas lahtris pakutavate teenusetingimustega;
 • Domeeninime ülekandmiseks minge ostukorvi ja tehke makse;
 • Kui teete kõik õigesti, saate teenusepakkujalt kinnitussõnumi ja registripidajalt meilisõnumi domeeni rändeprotsessi praeguse etapi kohta. Sel juhul valmib see 5-7 päeva pärast.

Teie domeeninime kaardistamine WordPressile

Mõnikord ei pruugi domeeninimed olla ülekandmiseks kõlblikud. Kui teil on siiski kavas seda oma uue WordPressi veebisaidi jaoks kasutada, on kaardistamine kõige sobivam lahendus. Kaardistamine tähendab, et teie domeen jääb registreerunuks pakkujal, kellele ta kuulub, kuid see osutab teie WordPressi veebisaidile, et tagada maksimaalne jõudlus ja SEO positsioonid. Lisaks peate maksma domeeni kasutamise eest praegusele registripidajale ja saate ka praeguses domeeninimekontol sätteid redigeerida või vajalikke konfiguratsioone teha. Oma praeguse domeeninime kaardistamiseks / määramiseks WordPressile toimige järgmiselt.oleme süsteemi ametlikult soovitatud hostingu pakkujaks valinud Bluehost):

 • Logige sisse oma Bluehost kontole (või registreerige see, kui sul seda veel pole) ja minge domeenihalduri paneeli või otse ekraani ülaosas olevasse jaotisse „Domeenid”;
 • Klõpsake nuppu „Assign“ alammenüüs vastava jaotise juurde pääsemiseks, kuhu peaksite üksikasjad sisestama;
 • Kui teil on juba oma Bluehost kontoga seotud domeen, valige see ripploendist. Kui teil seda pole, valige vahekaart „Määra domeen” ja sisestage domeen, mille soovite kontole määrata;
 • Domeeni omandiõiguse kinnitamine valides ühe neljast süsteemi pakutavast võimalusest. DNS-i sätteid saate muuta, osutades neile Bluehost’i nimeserveritele või sisestades EPP-koodi, mille peaksite oma praeguse registripidaja käest eelnevalt saama;
 • Valige lisandmoodul, pargitud või määramata domeeni tüüp sõltuvalt teie domeeni ülekandmise vajadustest;
 • Kui valite lisadomeeni, peate valima ka lisakataloogi ja alamdomeeni;
 • Minge tagasi jaotisse Domeenihaldur ja kontrollige, kas domeen kuvatakse seal. Kui teete kõik õigesti, peaks see seal juba saadaval olema.

5. Professionaalne ruut WordPressi migreerimisteenuste jaoks

Ruutruumist WordPressi liikumine ei tohiks olla keeruline, kui olete teadlik kõigist migratsiooniprotsessi nüanssidest ja suudate ülesande ise täita. Aga mis siis, kui te seda ei tee? Sel juhul võite valida kahe alternatiivi vahel.

 • Esimene neist tähendab spetsiaalsete rändeprogrammide kohaldamist või tööriistad, mis on tahtlikult seda ideed silmas pidades loodud.
 • Teine võimalus on kasutada a professionaalne, kes on selles nišis pädev ja saab kõigi probleemidega õigel ajal hakkama.

Milline lahendus töötab pikas perspektiivis kõige paremini?

valik 1. Valdav veebisaitide migreerimise rakenduste arv on loodud veebisaitide ülekandmiseks erinevatest teenustest, arvestamata nende eriomadusi ja parameetreid. Samal ajal on iga veebisaidi koostaja või CMS ainulaadne ja on ülioluline olla teadlik nende süsteemidega töötamise nüanssidest.

Selle tulemusel võib veebisaitide automaatne migratsioon põhjustada funktsionaalseid probleeme, mis peate oma veebisaidi toimivuse säilitamiseks hiljem parandama. Peale selle on need tööriistad enamasti tasulised, kuigi te ei saa kindel olla investeeringu edukas tasuvuses.

2. võimalus. Mis mõttes on oma raha ja aega raisata, kui saate palgata professionaal, kes saab sama ülesandega parimal viisil hakkama? Eksperdid CMS2CMS omama sügavat nišiteadmist, mis on vajalik teie jaoks domeeninime ülekandmise protseduuri lõpuleviimiseks, ilma et saaksite viga teha. Nad on kursis kõigi protsessi nüanssidega ning CMS-i ja veebisaidi koostaja konkreetsete parameetritega, et võimalikke probleeme õigeaegselt ära hoida. Need eksperdid hoiavad teiega ühendust ka pärast migratsiooniprotsessi lõpuleviimist. See tähendab, et professionaalse nõuande saamiseks võite nendega igal ajal ühendust võtta.

CMS2CMS ruut WordPressi jaoks

Samal ajal peaksite mõistma, et professionaalne abi on alati olemas veel kallim võrreldes automatiseeritud programmide kasutamisega. Teine aspekt on see, et peate ülesande seadmisel olema kaks korda tähelepanelik ja andma süsteemiekspertidele teada, mida te just nendelt ootate.

Alumine joon

Sisuhaldussüsteemina pakub WordPressi avatud lähtekoodiga tarkvara võrreldes Squarespace’iga suuremat funktsionaalsust. Niipea kui olete veebisaidi migreerimisega lõpule jõudnud, veenduge, et see toimiks korralikult ja kõik pistikprogrammid oleks installitud ja õigesti seadistatud. Vaadake, kas kõik ümbersuunamised uutele veebilehtedele on lubatud (kui mõni) ja testige veebisaiti veel kord.

Kui otsustate proovida seda ja lülituda ruutualalt WordPressile, lugege postituses toodud migreerimisjuhendit. See pakub kasulikke näpunäiteid võimalike probleemide ennetamiseks ning veebisaidi teisaldamise protsessi sujuvaks ja probleemivabaks muutmiseks. Protsessi lihtsustamiseks võite kasutada automatiseeritud veebisaitide migratsiooniprogramme või palgata CMS2CMS-ist näiteks veebidisaini spetsialiste, et nad saaksid teie ülesandega hakkama. Nad hoolitsevad veebisaidi migreerumise kõigi sammude eest, sealhulgas sisu ja domeeninime edastamise eest. Teie ülesandeks on valida kõige sobivam variant, kuna kõigil neist on oma plussid ja miinused, mida peaksite parima lahenduse otsustamiseks põhjalikult kaaluma..

Telli veebisaidi ülekandmine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me