Kuidas Wix-saiti teisele kontole üle kanda

Kuidas Wix-saiti teisele kontole üle kanda


Ükskõik, mis põhjusel teie Wixi veebisait teisele kontole teisaldamiseks on, on üks tavaline küsimus, mida enamik kasutajaid enne veebisaidi üleviimisprotsessi jätkamist küsib..

Küsimus on järgmine: kas ma saan Wix-saidi üle viia teisele kontole? Tegelikult pole selles laialt levinud mures midagi üllatavat ja kummalist, kuna protsessiga on seotud palju nüansse.

Kui teil on õigus sama protseduur lõpule viia, on viimane aeg arutada kahte võimalust, mille peate valima teie käitatava veebisaidi tüübi ja praegu kasutatava tellimuse põhjal – tasuta või tasulist. Alustame nüüd.

Kuidas tasuta saiti teisele Wix-kontole üle kanda

Kui teil on praegu Wixiga loodud tasuta veebisait ja soovite selle teisaldada süsteemis olevale kontole, pidage meeles järgmisi samme, mis aitavad teil ülesannet lihtsustada:

 1. Logi sisse oma praeguse kontoga ja jõuda oma veebisaidi juhtpaneelile;
 2. lakkuda saidi toimingutest seal saadaolevat nuppu ja klõpsake siis nuppu Nupp „Edasta sait”;
 3. Wixi veebisaidi ülekandmine

 4. Teile pakutakse siseneda saaja e-posti aadress vastaval väljal (pidage meeles, et e-kiri peaks olema kohustuslik seostada uue Wixi kontoga, kuhu plaanite kolida);
 5. Klõpsake seal nuppu „Transfer Site“ ja seejärel nuppu „Close“. Pärast selle sammu lõppu saab adressaat kutse meili, mille ülekandmise protsessi aktiveerimiseks tuleb kinnitada. Kohe pärast seda genereerib süsteem toimingud, mille vastuvõtja peab omandiõigustega nõustumiseks tegema;
 6. Wixi üleandmine - aktsepteerige omandiõigusi

 7. Omandiõigustega nõustumine (kui vaja). Kui soovite veebisaidi õigusi koos selle ülekandmisega aktsepteerida, siis täitke lihtsalt ülaltoodud samm. Sel juhul antakse saidi omand koos veebisaidiga automaatselt uuele kontole. Kui te ei kavatse omandiõigusi üle anda, kuid soovite lisada veel ühe kaastöötaja (või mitu neist) minge lehtedele „Rollid ja õigused”, et saada üksikasjalikke juhiseid, kuidas kutsuda eri tüüpi kaastöötajaid, kes aitavad teil veebisaidi edasisel haldamisel. See on koht, kus saate oma töökaaslastele rollid ja omandiõigused määrata.
  Samuti tuleks mainida, et veebisaidi omandiõigusi on võimalik üle anda ainult ühele kasutajale korraga. Kui otsustate alustada uut ülekannet enne esimese lõpuleviimist, tühistatakse eelmine protsess automaatselt;
 8. Wix - kinnitage ülekandmine

 9. Muutke saidi URL-i. Kui konto kasutajanimi on kaasatud tasuta veebisaidile URl, mis näeb välja nagu https://username.wixsite.com/sitename, peate pärast selle uuele kontole ülekandmist muutma tasuta veebisaidi URL-i;
 10. Kontrollige veebisaidi elemente. Kõik meediumifailid (videod, pildid ja muud üleslaaditavad failid) on tavaliselt seotud teie Wixi veebisaidiga. Selle süsteemis teisele kontole ülekandmisel kuvatakse need seal ja need jäävad uue konto meediumijuhisse kättesaadavaks. Sama kehtib veebisaidi kontaktide kohta, sealhulgas tellijad, kliendid, kasutajad, kellel on ainult liikmetele mõeldud lehed jne. Siiski on mõistlik kontrollida pärast projekti ülekandmist, kuna see teave eemaldatakse vanalt kontolt pärast protsessi lõppu automaatselt ;
 11. Kontrollige e-posti turundussätete ülekandmist. Erinevalt peamistest veebisaidi elementidest ja kontaktidest ei kandu kõik e-posti turunduskampaaniad mitte ainult uuele Wix-kontole, vaid jäävad ka vanale kontole kättesaadavaks.

Ülaltoodud samme rakendatakse ainult tavalistele veebisaitidele, aga kuidas on lood veebipoodide ja ajaveebidega?

Tegelikult jääb nende projektide elluviimise protsess peaaegu muutumatuks. Kui otsustate e-kaubanduse veebisaidi uuele Wix-kontole teisaldada, teisaldatakse ka kõik seaded, tooted ja kataloogid sellele kontole. Pidage meeles, et digitaalseid tooteid liigutatakse automaatselt, samas kui digitaalsed failid vajavad pärast ülekandmist täiendavat üleslaadimist.

Wixi ajaveebidest rääkides peaksite teadma, et pärast veebisaidi teisaldamise protsessi pole olemasolevaid ajaveebi postitusi võimalik redigeerida. Kuid vajadusel saate uusi postitusi lisada ja meediumifaile nendesse integreerida. Lisaks võimaldab uus konto teil lubada / keelata ülejäänud postituste kommenteerimise valiku, märkida need esiletõstetud ja kustutada need vajadusel. Selliseid postitusi saab lugeda teie uuel reaalajas veebisaidil, kuid neile ei pääse juhtpaneeli jaotisesse Posthaldur juurde pääsema.

See on kõik, mida peate teadma tasuta Wix-i ​​veebisaitide ühelt kontolt teisele ülekandmise kohta. Nagu näete, pole see sugugi keeruline, kuid on veel olulisi nüansse, mille võite oma süsteemi teadmatuse tõttu tähelepanuta jätta. Jätkame siis Premium-kontodel registreeritud veebisaitide ülekandmisega. Kas protsesside vahel on erinevusi ja milline neist on keerulisem ja aeganõudvam? Minge seda nüüd välja.

Kuidas premium-saiti teisele Wix-kontole üle kanda

Premium Wixi veebisaidi teisaldamiseks teise kontole kulub vaid paar minutit ja see hõlmab mitmeid hädavajalikke samme. Koos saidiga peate edastama ka sellega ühendatud domeeninime, domeenile lisatud e-posti aadressi (kui see on olemas) ja veebisaidiga ühendatud Premium-rakendused. Nii nagu tasuta veebisaidi puhul, võib ka omandiõigused korraga üle minna ainult ühele kasutajale. Teise ülekande algatamine kuni esimese lõpuleviimiseni tühistab selle. Pidage seda meeles. Premium Wixi veebisaidi uude kontole teisaldamiseks peaksite tegema järgmist:

 1. Logi sisse oma Wixi kontole ja pääsege juurde oma veebisaidi armatuurlauale;
 2. Klõpsake nuppu „Saidi toimingud“ ja seejärel nuppu „Saidi ülekandmine“;
 3. Leidke vorm Omandiõiguse üleandmine ja täitke see. Sisestage adressaadi e-posti aadress, valige või lükake tagasi järgmised ülekandevalikud: Transfer Premium Plan (plaan, kuhu saiti uuendatakse, kantakse koos sellega automaatselt üle) ja edastusdomeen (domeen ja postkast, millega see on ühendatud, kantakse üle ka veebisaidiga).
 4. Valige märkeruut „Hoidke mind administraatorina” või lükake see tagasi. Kui otsustate valiku valida, jääte veebisaidi peamiseks toetajaks, kellel on piiratud juurdepääsuõigused. Sel juhul saab uus veebisaidi omanik teie projekti juurdepääsuõigused igal ajal tagasi võtta. Kui otsustate valikust keelduda, ei saa te enam veebisaiti hallata, värskendada ja redigeerida.
 5. Valige märkeruut „Koopia loomine” või lükake see tagasi. Kui otsustate valiku valida, jääb teie veebisaidi koopia teie ülekandeprotsessi lõppedes teie kontol muutumatuks. Kui te ei tee märkeruutu, ei salvestata veebisaidi koopiat kontole, kuid kui administraatori õigused säilitate, saate seda kaastöötajana redigeerida..
 6. Lõpetage ülekandeprotsess. Pärast ülalnimetatud toimingute lõpuleviimist ja eelistatud valikute valimist pakutakse teile nuppu klõpsata nupul „Järgmine”, vaadata üle praeguse ülekandeprotsessi üksikasjad ja saadaolevad märkused, valida kinnitusruut. Seejärel peate aktiveerima nupu “Omandiõiguse ülekandmine” ja protsessi lõpule viima, klõpsates nuppu “Sain selle”.
  Kui teete kõik õigesti, saab adressaat kutse e-kirja, mille ülekandmiseks tuleb kinnitada. Seda tuleks teha 3 päeva jooksul, vastasel juhul kinnituse link aegub.
  Pärast Premium veebisaidi ülekandmist uuele Wixi kontole pakutakse teile 14-päevast tasuta prooviversiooni. Ülekantud Premium-projekti tagasimakse on võimatu.
 7. Kontrollige omandiõiguse ülemineku tingimusi. Tasuliste tellimuste ülekandmisel koos domeeni, veebisaidi ja Premiumi rakendustega haldab uus tagantjärele tehtud makseid uus omanik. Veebisaidi omand läheb automaatselt koos veebisaidiga uuele kontole.
  Kui te ei kavatse omandiõigusi üle anda, kuid soovite lisada veel ühe kaastöötaja (või mitu neist) minge lehtedele „Rollid ja õigused”. Siit leiate üksikasjalikud juhised, kuidas kutsuda erinevat tüüpi kaastöötajaid, et aidata teil veebisaidi edasisel haldamisel.
 8. Vaadake üle veebisaidi elemendid. Kõik meediumifailid (videod, pildid ja muud üleslaaditavad failid) on tavaliselt seotud teie Wixi veebisaidiga. Selle süsteemis teisele kontole ülekandmisel kuvatakse need seal ja need jäävad uue konto meediumijuhisse kättesaadavaks. Sama on veebisaidi kontaktide kohta, sealhulgas tellijad, kliendid, kasutajad, kellel on ainult liikmetele mõeldud lehed jne.
  Siiski on mõistlik kontrollida, kas pärast projekti ülekandmist eemaldatakse see teave vanalt kontolt pärast protsessi lõppu automaatselt. Kui otsustate oma Wixi veebipoe üle viia teisele kontole, teisaldatakse kõik sätted, tooted ja nende kogud pärast protsessi lõppu automaatselt uuele kontole.
 9. Kontrollige e-posti turundussätete ülekandmist. Erinevalt peamistest veebisaidi elementidest ja kontaktidest ei kandu kõik e-posti turunduskampaaniad mitte ainult uuele Wix-kontole, vaid jäävad ka vanale kontole kättesaadavaks.

See kõik seisneb Premium Wixi veebisaitide ülekandmises süsteemis olevatele teistele kontodele. Isegi uustulnuka jaoks pole protsessis midagi liiga keerulist. Kuid alati on oht jätta olulised nüansid tähelepanuta, kui te pole seda kunagi varem teinud. Loe edasi, et saada teada peamised probleemid, millega veebisaidi ülekandmise protsess võib olla seotud.

Wixi veebisaidi üleandmise tõrkeotsingu põhjused

Probleem on selles, et valdav osa kasutajatest ei tea olulisi põhjuseid, mis võivad Wixi veebisaidi teisaldamisel probleeme tekitada. Vaadake neid nüüd, et vältida võimalikke tüsistusi tagantjärele.

 • Kutse edastamise aegumine. Nagu eespool mainitud, on meilisõnumi saatmise kutse kehtivusaeg 3 päeva. Kui adressaat ei kinnita kutset ega aktsepteeri ülekannet selle aja jooksul, inspireerib link ja ülekandmist korraga pole võimalik teha. Kasutaja peab uuesti edastuslingi saatma, mis võtab siiski rohkem aega.
 • Postkasti tühistamine. Kui kavatsete veebisaidi üle viia ühendatud domeeniga, millele on lisatud selle juurde lisatud postkast, ei saa te pärast ülekandeprotsessi alustamist postkasti tühistada.
 • Premium-paketi ja domeeni tühistamine. Premiumi tellimust ega pärast veebisaidi ülekandmise protsessi algust pole lubatud tühistada. See kehtib ka tasuliste plaanide kohta, mille tähtaeg on 14-päevane. Samuti on pärast ülekandeprotsessi alustamist keelatud domeeninime lahti ühendada, seda tühistada või peamist domeeninime muuta.
 • Integreeritud kolmanda osapoole rakenduste tühistamine. Kui veebisaidil, mille kavatsete uuele Wixi kontole üle viia, on integreeritud kolmanda osapoole rakendus, siis ei saa te seda tühistada. Samuti pole pärast ülekande algust lubatud uusi rakendusi lisada.

Ükskõik, kas teil on Wixis registreeritud tasuta või tasuline veebisait, võib teil erinevatel põhjustel tekkida vajadus viia see teisele kontole. See pole nii keeruline, kui esialgu võib tunduda, kuid protsessi õnnestumiseks on vaja veel vajalikke abinõusid. Loodetavasti on ülaltoodud juhised teile ülesande täitmisel abiks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me