Kuidas veebisaidi hostimist teada saada?

Kuidas veebisaidi hostimist teada saada?


Kas teil on vaja välja selgitada, mida veebisaidi hostimine kasutab? Selle määratlemise põhjused võivad olla erinevad. Võib-olla soovite lisateavet konkureeriva platvormi omaniku, selle statistika ja funktsionaalsete parameetrite kohta, mis mõjutavad selle toimivust ja liikluse voogu. Samuti võite mingil põhjusel silmitsi seista vajadusega esitada kaebuse veebisaidi hosti kohta, eriti kui see seab ohtu teie enda projekti.

Teadlikkus a teatud hostiteenuse pakkuja võib olla kasulik ka siis, kui otsite usaldusväärset teenust oma veebisaidi majutamiseks. Sel juhul võite valida heade omadustega veebisaidi, et selle hostist täiendavat teavet saada. Igatahes on usaldusväärne ja jätkusuutlik hostimine üks kindlaid viise, kuidas oma projekti jaoks kena veebis esinemist luua. See lihtsustab märkimisväärselt ka projekti edasist toetamist ja edendamist. Veel üks tõsine põhjus veebisaidi hostimise tuvastamiseks on regulaarsed rämpsposti rünnakud, mis võivad lõpuks viia sisu varastamiseni. Lõpuks võib teil enne omaenda valimist olla lihtsalt uudishimulik uurida saadaolevaid hostimisvõimalusi.

Ükskõik millistel põhjustel peate välja selgitama, mida selle või selle veebisaidi hostimine kasutab, on selleks mitu tõestatud viisi:

  1. Spetsiaalsete teenuste abil.
  2. Domeeni IP-aadressi järgi.
  3. Domeeninimeserveri järgi.

Kõik variandid on üsna tõhusad, kuid esimene on saavutanud kasutaja tunnustuse kui lihtsaim ja kiireim lahendus. Seal on palju veebisaidi hostimise tuvastamise teenuseid, kuid neil kõigil on sama ülesanne: aidata kasutajatel vähem kui aja jooksul veebisaidi hostist teada saada.

Enamikul juhtudel peate vaid pakkuma domeeninimi ja oodake, kuni süsteem seda analüüsib ja tulemuse genereerib. See on kõigile väga lihtne ja kiire ning see ei nõua mingeid teadmisi kodeerimise kohta. Vaatame mõnda kõige populaarsemat ja tõhusamat teenust, mida saate veebisaidi hosti määratlemiseks kasutada.

1. Veebisaidi hostimise tuvastamise teenused

VASTUVÕTJA

hostimise kontrollija

Kontrollimise majutamine – on veebipõhine hostimise tuvastamise teenus, mis pakub professionaalse otsingu tööriista, et tagada kõige täpsemad ja tõestatud tulemused. Süsteem võimaldab analüüsi all oleva veebisaidi kohta leida kõige olulisema teabe. Analüüsitud ja kontrollitud parameetrid hõlmavad üldist hostiteavet, Alexa Rank, veebisaidi / võrguühenduseta veebisaidi kontrollija, Google’i lehejärk, domeeni IP musta nimekirja teave, keskmine laadimisaeg, sotsiaalse statistika jälgimine jne. Hostimiskontroll kasutab järgmisi tööriistu:

  • Veebisaidi hostimise otsingutööriist – sisestage lihtsalt domeeninimi otse veebisaidile ja teenus otsib oma hostimist enam kui 5000 andmebaasi kantud pakkuja hulgast;
  • Veebimajutus IP-aadressi otsimise tööriist – see võimaldab saada üksikasjalikku teavet veebi, selle IP-aadressi ja võimaliku lisamise kohta IP-de musta nimekirja;
  • Veebisaidi asukoha jälgimise tööriist – see võimaldab teil teada saada oma veebisaidi või selle domeeni asukoha;
  • Domeeni Whois ja vanusetuvastaja – tööriist, mis määratleb domeeni vanuse, selle peamised SEO omadused ja Whoisi andmed.

Pärast veebisaidi analüüsimist genereerib süsteem üksikasjalikke aruandeid, mis sisaldavad kõiki olulisi parameetreid ja veebisaidi andmeid. Aruandeid saate veebis vaadata, kuid täiendavaks võrdluseks on neid võimalik alla laadida ka PDF-failidena.

Uuri välja veebisaidi host

VASTUVÕTJA

hostdetektor

Hosting Detektor – on veel üks populaarne hostimisdetektoriteenus, mis võimaldab veebisaidi hostimise tuvastada vaid mõne sekundiga. Sisestage lihtsalt oma projekti domeeninimi või URL ja aktiveerige otsinguprotsess. Süsteem analüüsib veebisaiti kiiresti, otsides majutust rikkalikus andmebaasis.

Pärast analüüsi lõpuleviimist edastab süsteem teavet hostiteenuse pakkuja, riigi, kus domeeninimi on registreeritud, ja WHOIS-i andmete kohta. See on üks lihtsamaid teenuseid, mille saate siit leida, ning see on ka täiesti tasuta ja kõigile arusaadav.

Tuvasta veebisaidi majutamine

Domeeni majutuse kontrollija

duplikaadi kontrollija

Domeeni hostimise kontrollija – on süsteem, mis võimaldab välja selgitada, kes teatud veebisaiti majutab. Süsteem on SEO tööriist, mis võimaldab teil analüüsida ja vaadata konkreetset teavet erinevate veebisaitide kohta. See teave sisaldab üldjuhul IP-aadresse, nimeservereid, hoste jne. Domeenimajutuse kontrollija võimaldab tasuta veebiteenusena sisestada ja analüüsida kuni 10 URL-i korraga, säästes nii teie vaeva ja aega. Tasuta teenus ei vaja eelnevat installimist ja seega annab see tulemuse mõne sekundiga. Isegi algajad saavad seda hõlpsalt kasutada – nii lihtne ja arusaadav see on!

Domeenimajutuskontrolli kasutamist pooldavad mitmed põhjused. Alustuseks on see täiustatud ja autentne teenus, mida toetab Dupli Checker – süsteem, mis pakub laias valikus tasuta SEO tööriistu, mis võimaldavad teie veebisaidi otsingumootori positsioone tõsta. Teiseks on süsteemi loodud tulemused usaldusväärsed ja tõestatud. Tööriist on ka äärmiselt lihtne ja tulemuse välja selgitamiseks kulub vaid mõni sekund. Lõpuks edastab see põhjalikke andmeid veebisaidi hostimise ja selle IP-aadressi kohta. See on õige, mida te tegelikult vajate!

Kontrollige veebisaiti

VÄIKE SEO tööriistad – veebisaidi kontrollija

väikesedseotoolid

Veebisaidi kontrollija – on hostimise tuvastamise teenus, mida juhib ja mida toidavad väikesed SEO tööriistad. Süsteem on kõigile tasuta ja see võimaldab hostit teatud veebisaidi tagant avastada. Kabe kasutamiseks peate lihtsalt jõudma veebisaidile, sisestama teid huvitava saidi URL ja klõpsama nuppu „Kontrolli hostimist“. Te ei pea tulemusi kaua ootama – need edastatakse kohe. Veebisaidi kontrollija sobib suurepäraselt veebisaitide uutele omanikele, kes uurivad turgu ja otsivad usaldusväärseid pakkujaid, kes tagavad kvaliteetsed tulemused ja tööaja garantii. Teenusele pole vaja registreeruda – see on tasuta ja saadaval teie nõudmisel igal kellaajal.

Uuri veebisaidi majutamist

2. Kuidas kontrollida veebisaidi hostimist selle IP-aadressi järgi

Olenemata sellest, kas olete kodeerimisest teadlik kasutaja või mitte, võite proovida oma veebisaidi host välja selgitada selle IP-aadressi järgi. Selleks tippige lihtsalt “ping site.com” (või mõni muu teid huvitav domeen) käsurida ja meelde jätta (või pange maha) vastuses kuvatav numbrikombinatsioon. See on teie veebisaidi IP. Sisestage see pärast https://whois.domaintools.com/ real, et näha hostingu pakkuja kontakte ja teavet selle kohta. See on ka üsna lihtne ja kiire.

domeenitoolid

3. Kuidas teada saada veebisaidi hostist nimeserveri domeeni järgi?

Veel üks lihtne viis veebisaidi hostimise tuvastamiseks on nimeserveri abil (NS) domeen. Sel eesmärgil avage https://whois.domaintools.com/ ja sisestage analüüsitava veebisaidi domeeninimi. Seejärel klõpsake nuppu Otsi ja oodake tulemust.

Sirvige testlehe real „nserver:” jaotist „Whois Record”. NS-liini peamine domeen on hostimise pakkuja. Muide, see variant on ka üks kiiremaid võimalusi ja sobib suurepäraselt ka virtuaalserverites hostitavatele veebisaitidele.

Alumine joon

Nišikonkurentide kohta uuringute tegemine on eduka turunduse üks peamisi aspekte. Veebisaidi pakkuja tuvastamine on esimene samm selles suunas. Teave veebisaidi hosti, selle IP-aadressi, asukoha ja muude tehniliste parameetrite kohta on teile kasulik, kui valite oma projekti jaoks host.

Oma veebisaidi majutusteenuse pakkuja välja selgitamiseks on mitu tõhusat viisi, kuid artiklis ülevaadatud eriteenuste kasutamine on endiselt kõige eelistatavam lahendus. Veebisaidi hostimise tuvastamise teenused pakuvad teile head ülevaadet veebimajutusteenuse pakkuja ja selle kohustuslike parameetrite kohta. Saate seda teavet veelgi kasutada, samal ajal võrreldes masinaid nende järjestamise, toimivuse, geograafilise asukoha, usaldusväärsuse, usaldusreitingu ja muude oluliste parameetrite osas. Need aspektid saavad ülioluliseks, kui tehakse lõplik otsus teie vajadustele vastava parima peremehe valimise osas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me