Kuidas valida veebisaidi ehitajat

Veebisaidi käivitamine võib olla väljakutse, kui te ei vali õiget veebiehituse tööriista. Möödas on päevad, mil pidite õppima kodeerima nagu professionaal või isegi palkama veebidisainerit, et see teie jaoks ülesannet täita.


Sisukord:
1. Tüüp ja spetsialiseerumine
2. Kasutatavus
3. Mallid
4. Vidinad ja lisamine
5. Integreerimisvalikud
6. SEO sõbralikkus
7. Klienditugi
8. Eelarve

Veebisaidiehitajate kasutuselevõtuga on lähenemine veebidisaini protsessile täielikult muutunud. Need teenused on lihtsustanud kogu veebiarendusprotsessi, muutes selle mitmekesise veebikujunduse tausta ja püüdlustega kasutajatele mugavamaks ja taskukohasemaks.

Nüüd, kui veebisaidiehitajate valik on üsna lai, kerkib üles küsimus: kuidas sa tead, milline platvorm täpselt vastab sinu vajadustele? Siin on üksikasjalik juhend peamiste tegurite kohta, mida tuleb lõpplahenduse tegemisel arvesse võtta.

Kuidas valida veebisaidi ehitajat: kaaluda tuleks aspekte

Ükskõik, millist veebisaidi ehitajat te otsite, näete, et sellel on oma plussid, miinused ja konkreetsed omadused. Nende parameetrite võrdlus võimaldab valida teenuse, mis sobib ideaalselt teie veebikujunduse vajaduste ja nõuetega. Siin on peamised tegurid, mida peaksite korraliku veebisaidi koostaja otsimisel arvesse võtma.

1. Tüüp ja spetsialiseerumine

Veebisaitide koostajad jagunevad kahte suurde rühma. Need on kõik-ühes teenused, mis võimaldavad käivitada erinevat tüüpi veebisaite (maandumislehed, ettevõtete veebisaidid, portfellid, veebipoed) ja spetsiaalseid süsteeme, mis teenindavad ainult kindlat eesmärki (muusika veebisaidid, veebipoed, portfellid, restoran veebisaidid, autode veebisaidid jne).

Keskenduge oma konkreetsele eesmärgile ja otsustage, kas teil on parem kasutada mitme malliga “kõik ühes” teenust või peaksite ikkagi valima nišilahenduse. Vaatame nüüd peamiste veebisaiditüüpide ja spetsialiseerumiste üksikasjalikku ülevaadet.

Kõik-ühes veebisaitide ehitajad

Sellesse rühma kuuluvatel teenustel on lai valik funktsioone, mis võimaldavad teil luua erinevat tüüpi projekte vastavalt teie vajadustele. Nad tulevad sageli kaasa integreeritud hostimine ja lubage oma domeene ühendada. Neis sisalduv tööriistavalik võimaldab teil veebiehitusprotsessist maksimaalselt kasu saada, kohandades veebisaidi kujundust ja täiustades selle funktsionaalsust.

Kõik-ühes veebisaidi koostajate plussid

 • Kasutusmugavus ja mugavus;
 • Lihtsus süsteemi funktsioonide uurimisel ja nende kasutamisel vajalike ülesannete täitmiseks;
 • Mis tahes eelistustele ja maitsele vastavate mallide mitmekesisus;
 • Mitu disaini kohandamise tööriista, mis annavad teie mallile vajaliku funktsionaalsuse;
 • Teemade, vidinate ja integratsioonivõimaluste saadavus.

Kõik-ühes veebisaidi koostajate miinused

 • Paljud mallid on sarnase ülesehitusega ega ole redigeerimisel eriti paindlikud;
 • Mõnel teenusel puuduvad niši veebisaidi käivitamiseks nüansid.

Kõik-ühes veebisaitide koostajaid on võrreldes spetsiaalsete platvormidega üldiselt lihtsam uurida ja juhtida. Need töötavad paremini algajate või nende kasutajate jaoks, kes vajavad lihtsalt veebisaiti ja ei soovi kodeerimise või veebidisaini nüansside pärast vaeva näha.

Näited kõik-ühes veebisaidi koostajatest: Wix, Weebly, uCoz.

Spetsialiseeritud veebisaitide ehitajad

Need süsteemid sobivad hästi konkreetsetele tööstusharudele ja seetõttu on nende laiendatud funktsionaalsus ja piiratud funktsioonide komplektid teatud ülesannete täitmiseks. Spetsialiseeritud veebisaitide ehitajate vahel valides pöörake tähelepanu mitte ainult nende näitamisele, vaid ka platvormi usaldusväärsusele, kasutajate arvustustele, nende pakutavatele funktsioonidele, nende kattavatele veebiehitusvajadustele ja nende plaanide maksumusele.. Spetsialiseeritud veebisaitide ehitajate kõige populaarsemad tüübid on järgmised:

e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Veebipoodide ehitajad võimaldavad teil luua väikese ja keskmise suurusega veebipoode. Vastavalt lähevad nende funktsioonide komplektid e-kaubanduse tööriistade ja valikute juurde. Nad pakuvad kvaliteetseid e-kaubanduse malle, võimalust seadistada makse-, maksustamis- ja saatmisandmeid, mitut tootenimekirja ja välja, mis on vajalikud nende kirjelduste ja parameetrite täpsustamiseks, turundus- ja reklaamivahendeid jne..

Shopify toimetaja

Spetsiaalsete e-kaubanduse veebisaitide ehitajate näited: Shopify, 3DCart.

Loe ka:
Ekspertide valik parimate e-kaubanduse veebisaitide ehitajate hulgas.
Ülim juhend oma veebipoe käivitamisest.

Ettevõtte veebisaitide ehitajad

Sellesse rühma kuuluvad teenused võimaldavad käivitada ettevõtete veebisaite. Seega pakuvad nende pakutavad funktsioonid ja tööriistad just seda eesmärki. Ettevõtte veebisaitide ehitajad erinevad mallide, äri edendamise ja turundusriistade, funktsionaalsuse, vidinate ja lisandmoodulite valiku, integreerimisvõimaluste mitmekesisuse jms poolest..

uKit toimetaja

Näited väikeettevõtete veebisaitide ehitajatest: uKit, IM-i looja.

Loe ka:
Meie hinnang parimatest väikeettevõtete veebisaitide ehitajatest.

Portfelli veebisaitide koostajad

Portfelli veebisaidi ehitajad on kõige olulisem sihtkoht kasutajatele, kes soovivad veebis oma töid ja loovust näidata. Need platvormid võimaldavad üles laadida mitu foto- ja videogaleriid ning ka muu sisu kasutajatel tuleb võib-olla käivitada pilkupüüdev portfell ilma koodiridata.

Vorminguredaktor

Portfelli veebisaitide koostajate näited: Vorming, Pixpa.

Loe ka:
Üksikasjalik uurimistöö veebiteenuste portfelli veebisaidi loomiseks.
Abivalmis puusad oma veebipõhise modelleerimisportfelli loomine.

Sihtlehe veebisaidi ehitajad

Kui olete turundusekspert, kes vajab esmaklassilistest külastajatest mulje loomiseks ja liikluse suurendamiseks kvaliteetset sihtlehte, on mõistlik selle käivitamiseks kasutada spetsiaalset veebisaitide koostajat. Need süsteemid on spetsiaalselt ette nähtud selliste vajaduste katmiseks ja nendega on kaasas nišispetsiifilised tööriistad, mis on vajalikud tegevusele kutsumise mõjutamiseks.

Esilehe toimetaja

Näited maandumislehe veebisaidi ehitajatest: Esileht, Tilda.

Loe ka:
A koostamine teenuseid, mis sobivad üheleheküljelise veebisaidi käivitamiseks.

2. Kasutatavus

Algajatele

Veebisaidid peaksid olema kasutajasõbralikud, et saaksite kõik oma veebikujunduse ideed ellu viia. Need peaksid tagama intuitiivse veebikujundusprotsessi, muutes sisu üleslaadimise ja haldamise lihtsamaks. Kaasaegsetel veebisaidiehitajatel on kaasas WYSIWYG-suvandid, mis võimaldavad kontrollida veebidisaini protsessi iga sammu. See on hädavajalik funktsioon kogenematutele kasutajatele, kellel puudub kodeerimisoskus, kuid mille eesmärk on saavutada tipptasemel tulemus.

Wix Editor

Loe ka:
Meie valitud ja proovitud valik lihtsamate veebisaitide ehitajate hulgast.

Mõned veebisaitide koostajad võimaldavad veebisaitide käivitamist automaatrežiimis kasutades tehisintellekti eeliseid. See täiustatud tööriist võimaldab veebisaitide loomist ilma probleemideta ja kodeerimisoskuseta, pakkudes lihtsalt süsteemi vajalikku teavet. See muudab veebidisainiprotsessi hõlpsaks, kiireks, probleemivabaks ja sujuvaks.

Näited hõlpsatest veebisaidiehitajatest: uKit, Wix.

Veebikujunduse plusside jaoks

Professionaalsed veebidisainerid hindavad ka võimalust WYSIWYG-redaktoris veebisaitide arendamise protsessi juhtida, kuid see pole nende jaoks kohustuslik funktsioon..

Webydo toimetaja

Kõige rohkem hindavad nad funktsioone, mis võimaldavad kohandada üksikasjalikumaid ja paindlikumaid veebisaidi sätteid ning viia lõpule veebisaidi põhjalik kohandamine. Paremate tulemuste saavutamiseks peavad kogenud veebiarendajad keskenduma veebisaidi ehitajatele, kellel on koodide redigeerimise võimalus.

Portfelli veebisaitide koostajate näited: Webydo, Veebivoog.

Loe ka:
Põhjalik uurimistöö professionaalsete veebidisainerite jaoks valmistatud veebisaitide ehitajate kogu.

3. Mallid

Mida rohkem malle veebisaidi koostajal on, seda mitmekesisemaks veebi loomise protsess toimub. Teil on võimalus oma veebisaidi spetsialiseerumiseks valida paljude teemade hulgast või võite isegi tühja lõuendi veebisaidi loomiseks nullist valida. See sõltub teie oskustest, asjatundlikkuse määrast, ajast, mille jooksul olete valmis projekti investeerima, ja tulemusest, mida loodate kasutada.

Veebisaidi mallid

Samuti uurige teenuse pakutavate disaini kohandamise tööriistade hulka. Mida laiendatud loend on – seda isikupärasema kujunduse saate lõpuks. Malle puudutavate aspektide loetelu on siin järgmine:

Kas veebisaitide ehitajatel on temaatilised mallid?

Veebisaitide koostajad tulevad enamasti temaatiliste mallide kollektsiooniga, mis sobivad kindla teema jaoks hästi. Temaatiliste mallide omadused, kujundus, stiil ja parameetrid võivad erineda, kuid võite valida mõne neist kindlas kategoorias ja hakata seda kohe kohandama.

Kas saadaval on tasuta / tasulisi malle??

Ükskõik, millist veebisaidi ehitajat te otsite, koosneb selle mallikogu tasuta ja tasulistest teemadest. Tasuta teemad on struktuurilt sarnasemad ja natuke lihtsamad kui tasulised näidised, mille kohandamine võimaldab saada isikupärastatud veebisaidi.

Kui sügav on veebisaidi kujunduse kohandamine?

On veebisaitide koostajaid, kes ei luba CSS-i koodi redigeerida, ja neid, mis seda võimaldavad. Algajad enamasti seda võimalust ei kasuta, samas kui kogenud kasutajad vajavad seda veebisaidi kujunduse sügavamaks kohandamiseks.

4. Vidinad ja lisamine

Mõned veebisaitide loojad eeldavad pistikprogrammide ja lisandmoodulite integreerimist, et veebi loomise protsessist maksimaalselt kasu saada. Vidinad ja lisamisvõimalused võimaldavad teie veebisaidi jõudlust ja funktsionaalsust laiendada. Teie enda otsustada, kas olete pistikprogrammide integreerimisega hakkama saanud või mitte. Kui te seda ei tee, on mitu lihtsat teenust, millel sellist nõuet pole.

Veebisaidi vidinad

Kellel on vaja vidinaid ja lisandmeid?

 • Ettevõtte veebisaidid (tagasihelistamise võimalus, e-posti turundus, broneeringud ja kalendrid, otsevestlus jne).
 • Restoranide / kohvikute / hotellide veebisaidid (toa broneerimine, laudade broneerimine, veebipõhine tellimisvõimalus, e-posti turundus, klienditeenindus, kommenteerimisvõimalus jne).
 • Veebipoed (üksikasjalik tellimuste haldamine, hüljatud ostukorvide taastamine, makse- ja saateseaded, veebivormid, klientide ülevaated jne).
 • Maandumislehed (A / B testimine, torujuhtmete haldamine jne).

5. Integreerimisvalikud

Algajatele

Kui teie eesmärk on muljetavaldava funktsionaalsusega veebisaidi loomine, ei saa te ilma kolmandate osapoolte teenustega integreerimata. Siin on oluline veebisaidi koostaja valik.

Integratsioonirakendused

Lihtsad süsteemid ei integreeru tavaliselt teiste disaini- või turundusteenustega. Kuna uustulnukad keskenduvad enamasti lihtsamate veebiehituslahenduste kasutamisele, ei huvita nad üldiselt saadaolevaid integreerimisvõimalusi.

Veebikujunduse plusside jaoks

Keerukamatel platvormidel, vastupidi, on tavaliselt mitu integreerimisvõimalust, toetades näiteks sotsiaalse edendamise platvorme. Seega, kui kavatsete oma veebisaidi kujunduse ja jõudluse suurendamiseks kasutada mitut teenust, valige kindlasti vastav platvorm. See puudutab enamasti veebidisaini spetsialiste, kelle eesmärk on käivitada silmapaistva jõudlusega professionaalseid veebisaite.

6. SEO sõbralikkus

Kui soovite luua usaldusväärse veebisaidi olemasolu ja suunata oma veebisaidile liiklust, on SEO-sõbraliku veebisaidi koostaja valimine kohustuslik.

Õnneks töötavad peaaegu kõik tänapäevased veebisaidiehitajad kvaliteetse SEO optimeerimise heaks. See on omaette eelis, kuna kogenematud kasutajad ei pea selle probleemiga üldse vaeva nägema.

Professionaalsed veebidisainerid peavad aga valima teenused, mis toetavad SEO sügavamaid sätteid (ümbersuunamised, robots.txt redigeerimise võimalus jne). Nad peaksid saama meta-silte käsitsi täita, et selle aspekti üle kontrolli hoida ja regulaarselt oma veebisaidi positsioone analüüsida.

Loe ka:
A täielik juhend kuidas saada oma veebisaidi koostajaga üles ehitatud veebisait Google’is heale kohale.

7. Klienditugi

Veebisaidi loomisel on võimas klienditugi väga oluline. See kehtib eriti juhul, kui need on teie esimesed katsed luua korralik veebisait – see, mis vastab kõigile teie vajadustele ja nõuetele.

Kahjuks alahindavad mõned teenused reaalajas klienditoe olulisust, pakkudes selle asemel õpetusi ja KKK-sid. Siiski on ka veebisaitide ehitajaid, kelle klienditoe teenused on valmis osutama vajalikku abi igal kellaajal. Valige see valik kindlasti ka siis, kui peate selle eest natuke rohkem maksma (saadaval on ka tasuta valikud).

8. Eelarve

Kui otsite korralikku veebisaidi koostajat, on eelarve üks peamisi tegureid, millega tuleks arvestada. Kaasaegsed veebisaidi ehitajad võivad pakkuda tasuta ja tasulisi plaane:

Tasuta võimalused

Enamikul veebisaitide ehitajatel on tasuta prooviversioonid, mis võimaldavad platvormi funktsioone testida, kuid ei tööta korralike veebisaitide käivitamiseks üldse. Mõni tasuta plaan on ajaliselt piiratud, teised aga ei aegu kunagi. Tegelikult pole nende võimaluste vahel suurt vahet. See on sellepärast, et mis tahes tasuta plaan lubab ainult teenuse testimist ja seega ei saa seda kasutada täisfunktsionaalse veebisaidi käivitamiseks.

Tasulised valikud

Soovitud veebisaidi funktsioonide saamiseks ja teenuse kogu funktsioonide komplekti kasutamiseks ei lähe te ilma teatud rahasummat investeerimata. Seega määrake kõigepealt oma eelarve, määrake oma prioriteedid ja veebidisaini eesmärgid ning valige teenus, mis sobib teie eelarvega. Siin on peamised punktid, mida peate tasulise paketi valimisel arvestama:

 • Plaadi maht (hostimaht): see on oluline projekti hostimise ja veebisaidi edasise toimimise jaoks.
 • Piiratud või piiramatu ribalaius: kui teate, et teil pole miljoneid kliente, pole mõistlik maksta piiramatu ribalaiuse eest rohkem.

Tasulised valikud professionaalsetele veebidisaineritele

Vilunud veebimeistrid saavad kasutada täpsemat valget märgist, mida mõned veebisaidi ehitajad teatud hinnaga pakuvad. See funktsioon võimaldab kasutada kõiki teenuse eeliseid oma kaubamärgi all. White Labeli lahendus töötab suurepäraselt nende kasutajate jaoks, kes plaanivad käivitada oma veebisaitide ehitajaid ja meelitada ligi palju kliente (veebidisaini agentuurid, edasimüüjad, hostiettevõtted, ettevõtjad jne).

Loe ka:
Üksikasjalik ülevaade ja kulude võrdlus veebisaidi loomisest ja käitamisest. Oleme võrrelnud kõige populaarsemaid SaaS-i veebisaitide koostajaid ja CMS-i.

Alumine joon

Sellise laiaulatusliku veebisaidi ehitajate valikuga, mis on kaasaegses nišis saadaval, pole parima valimine lihtne ülesanne. Siin on palju kaaluda. Kui teil on õigus oma valik teha, vaadake üle artiklis pakutavad näpunäited ja pange kirja teile olulised probleemid.

Võtke aega oma uurimistöö tegemiseks, vähemalt mitme platvormi katsetamiseks, klientide arvustuste lugemiseks ja lõpliku valiku tegemiseks. Selle tegemiseks on vaja aega ja vaeva, kuid kui teete kõik õigesti, on tulemus seda väärt.

Looge oma veebisait

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me