Kuidas teisendada staatilist HTML-i veebisaiti WordPressiks

kuidas teisendada staatiline HTML-i veebisait WordPressiks


100% HTML-iga loodud veebisaitide sidemed kaovad. See oli pikk raske tee veebiehituse päritolust välja. See on muutunud prooviversioonideks ja vigadeks miljonitele veebidisaini entusiastidele kogu maailmast. See ei tähenda, et staatilised HTML-lehed kaovad lõplikult. HTML5 märgistuskeel on tänapäeval endiselt üks võimsamaid, võimaldades kasutajatel luua veebisaite ilma nende taga olevate sisuhaldussüsteemideta. Kuid…

Veebidisain on aastatega arenenud, liikudes veebi kõrgemale tasemele, muutudes veelgi köitvamaks ja interaktiivsemaks veebikeskkonnaks. Lisaks ei ole kasutajad enam sunnitud kodeerimise ja programmeerimisega iseseisvalt tegelema tänu automatiseeritud CMS-platvormidele, mis teevad praktiliselt kogu töö. Samal ajal peaksime arvestama a WordPressi turuosa kiire kasv jõudes 60,7% -ni 2019. Teisisõnu, platvormist on saamas domineeriv jõud teiste CMS-platvormide seas.

Parimatena püsimiseks on oluline järgida uusimaid veebidisaini suundumusi. Veebisaitide omanike jaoks tähendab see vältimatut liikumist staatiliselt HTMLilt HTML-ile WordPress. Protseduur võib tunduda hirmutav. Selle artikli eesmärk on tuua välja veebisaidi teisendamise peamised viisid, samuti eelised ja muud olulised probleemid, mida tuleks enne WordPressi siirdumist kaaluda..

Staatilise HTML-i veebisaidi teisendamise põhjused WordPressiks

Staatilise HTML-i teisendamine WP-ks ei tähenda lihtsalt veebidisaini suundumusi ega WordPressi populaarsuse kasvu. See puudutab peamiselt funktsionaalsust ja tohutult rikkalikku funktsioonide komplekti, mille abil saate sellise käiguga hakkama. CMS võib olla suurepärane lahendus mitte ainult tekstipõhiste saitide ja ajaveebid vaid ka muud tüüpi veebiprojektide jaoks alates e-kaubandus, väikeettevõtete veebisaidid, maandumislehed, jne.

Peaksime arvestama ka mitme WordPressi eelisega:

Faktileht:
• WordPressi reaalajas veebisaidid: – 27 165 799;
• Teemade arv – 10 000+;
• tasuta pistikprogrammid – jah;
• täielik kohandamine – jah.

 • Dünaamilised lehed. WP on dünaamiline CMS, mis tähendab, et puudub kodeerimisrida ja mitu erinevat raske koormaga lehte, millel on tegelikult sama kujundus ja tüüpiline paigutus, ilma et oleks võimalust silma paista. Teisest küljest hõlbustab WordPress kasutajatel uute lehtede, kategooriate ja ajaveebipostituste loomist ning nende hõlpsamat haldamist ja kohandamist..
 • Lihtne kasutada. Te ei pea WordPressiga palju arendustöid tegema. Süsteem pakub tohutut valikut pistikprogramme karbist välja, samal ajal kui sisuhaldusriistad on üsna intuitiivsed. Kui olete endiselt veebisaidi kodeerimisega seotud, muutub protsess lihtsamaks, kui pole vaja põhjalikke tehnilisi teadmisi.
 • Optimeerimine ja kohandamine. WordPress kavandati algselt järgmisena: ajaveebiplatvorm. See tähendab, et tarkvara loodi algselt SEO-sõbralike veebisaitide loomiseks. Lisaks pakub WordPress veebisaidi toimimise, lehe laadimise kiiruse ja toimivuse suurendamiseks erinevaid vahendeid. Need funktsioonid on olulised ka teie saidi otsingumootorite ridades. Platvorm pakub piisavalt vabadust nii lehe paigutuse kui ka saidi üldise kujunduse kohandamiseks. Protseduur näeb HTML-i märgistamisega võrreldes üsna lihtne välja. Teil on endiselt juurdepääs veebisaidi CSS / HTML-ile, samas kui kohandamine pole nii hirmutav.
 • Kasvav WordPressi kogukond. CMSi populaarsuse kasvades kasvab ka kogukond. Kasutajad võivad kokku puutuda sadade foorumite, rühmade ja saitidega, mis koondavad kõik WordPressi kasutajad erinevate probleemide arutamiseks. Teemad ulatuvad tehnilistest niitidest pluginate ülevaadeteni, veebisaitide integreerimise juhenditeni jne. Teisisõnu, te ei jää kunagi oma uue WordPressi saidi kõrvale.

Nüüd, kui on selge, miks peate oma staatilise HTML-i veebisaidi WordPressiks teisendama, tormaksite tõenäoliselt leidma selleks parima viisi. Noh, peatage minut ja kaaluge enne konverteerimisprotsessi alustamist järgmist.

Loe ka:
Kuidas luua WordPressi veebisaiti?.

Asjad, mida tuleks enne teisendamist arvesse võtta

Enne kui lõpuks WP-sse kolite, kontrollige kindlasti järgmist:

 1. Veenduge, et teie hostimine toimuks vastab kõigile nõuetele oma uue veebisaidi kohta. HTML-i ja WP-saidi nõuded võivad olla erinevad.
 2. Valmistage ette koodiredaktori kasutamine. See võib olla vajalik ühe teisendusvaliku jaoks, kuna on vaja koodi kohandada. Aatom või Märkmik++ oleks piisav.
 3. Varu piisavalt aega ja kannatlikkust, kuna kolimisprotsess nõuab teatavat vastupidavust.

Staatilise HTML-i veebisaidi teisendamise WordPressiks plussid ja miinused

Oled tegelikult valmis edasi liikuma. Ärge kõhelge, kuna teete õigesti. Kuid kõigepealt peame olema teiega ausad ja tooma välja kõik teie staatilise HTML-i veebisaidi WordPressiks teisendamise plussid ja miinused..

Plussid:
Miinused:
&# x2714; Võimas CMS – WP-veebisaidi laiendamisel saadaolevaid pistikprogramme ja integreerimisvõimalusi kasutades pole teil probleeme. Kasutajad leiavad kõike alates lihtsatest kontaktvormidest ja rämpspostivastasest kaitsest kuni SEO ja turbe pluginate, hüpikvormide, analüütiliste tööriistade jne.
&# x2714; Kiire saidi värskendus – saidi lehtede värskendamine on väga lihtne. Sisestage lihtsalt armatuurlaud ja muutke sisu. Iga kord, kui vajate saidi värskendamist, pole vaja palgata arendajaid ega veebidisainereid.
&# x2714; Stiilsed teemad – tuhanded kasutusvalmis paigutused ja mallid on tasuta saadaval. Neid töötasid välja veebidisainerid kogu maailmast. Kui soovite midagi ainulaadset või eksklusiivset, teevad tasulised tasulised teemad kindlasti selle triki.
Hariduskõver. See on õige, peate ikkagi õppima, kuidas uut platvormi kasutada. Kuid isegi tehniliste oskusteta algajad harjuvad sellega kiiresti. Kui töötate HTML-saitidega pikka aega, pole teil kunagi WP-ga keeruline töötada. Lisaks on kasuks palju tonne artikleid, juhendeid, õpetusi ja videoid veebis.
Hooldus ja tugi. Teie olete ainuke, kes vastutab oma veebisaidi toimivuse ja toe eest. Kasutajad peavad silma peal hoidma pistikprogrammil ja CMS-i värskendustel, hostimise aegumiskuupäevadel, domeeni uuendamisel jne.

Nüüd olete täiesti valmis edasi liikuma ja muutma oma staatilise HTML-i veebisaidi WordPressiks. Vaatame mõnda õiget võimalust valimiseks.

Kolm viisi staatilise HTML-i veebisaidi teisendamiseks WordPressiks

HTML-i teisendamine WordPressiks on tegelikult saidi kujunduse muutmine. Teisisõnu, lasite WordPressi teemal oma HTML-i kujunduse vastu võtta, samal ajal kui CMS pakub selle funktsioone ja funktsioone.

Kasutajad peavad platvormide vahel vahetamiseks valima kolme peamise valiku vahel. Iga tee on erinev nii raskuste kui ka astutavate sammude poolest. Valik sõltub mitmest tegurist, sealhulgas kasutaja tehniline taust, aeg, eelistused jne.

1. Käsitsi teisendamine

See on tõenäoliselt kõige aeganõudvam ja keerulisem, kuna see nõuab maksimaalseid tehnilisi oskusi. Kui valisite selle tee, valmistage ette palju kodeerimist. See protseduur ei ole hea tehnilise ja kodeeriva taustaga kasutajatele probleemiks. Kõik, mida vajate, on muidugi natuke CSS-, PHP- ja HTML-teadmisi.

Protsess sisaldab järgmisi samme:

 1. Kõigepealt peate looma põhifailid (style.css, index.php jne) ja panema need uude teemakausta.
 2. Järgmine samm on tuua oma olemasoleva saidi CSS WordPressi töölehele.
 3. Nüüd peate jagama olemasoleva HTML-i veebisaidi mitmeks tükiks, WordPress kasutab vajalike andmete väljatõmbamiseks peamiselt PHP-d. Teisisõnu, peate HTML-failidest looma mitu PHP-koopiat, lastes WordPressil need kokku panna.
 4. Järgmine ja ilmselt kõige lihtsam samm on päise vormingu muutmine, muutes selle ühilduvaks WordPressiga.
 5. Laadige teema üles ja alustage oma uue WordPressi veebisaidi kasutamist.

Selle konkreetse meetodi peamiseks puuduseks ei saa te WP täielikku funktsionaalsust ära kasutada. Kui pistikprogrammi ala pole saadaval, saate juurdepääsu CMS-i algsetele võimetele. Lisaks ei saa te WP-taustaprogrammist menüüd muuta.

Ärge muretsege. Järgmine meetod lahendab probleemi, lastes teid WordPressi funktsioonidest täies mahus kasutada.

Loe ka:
Kuidas teha veebisaiti ilma veebisaidi koostajata.

2. Lapse teema üles ehitamine

Tee on tõenäoliselt lihtsaim ja kiireim viis oma staatilise HTML-i veebisaidi teisendamiseks WordPressiks, kui peate salvestama saidi esialgse versiooni ilme ja stiili. Peamine eelis on see, et võite algse HTML-koodiga töötamise asemel töötada kasutamiseks valmis WP-teemaga. Idee on kasutada kahte üksteise peale üles ehitatud teemat (vanemate ja laste teemad).

Sammud on järgmised:

 1. Valige WordPressi teema, mis teile meeldib. Veenduge, et see viitaks saidi esialgsele teemale, nii et te ei peaks seda hiljem muutma.
 2. Pange lapseteema liha uude kausta (sama, mis meetodil nr 1).
 3. Hankige uue teema jaoks stiilileht ja seadke see üles. Võite ka uue teema tegelikult sellel hetkel aktiveerida. Siiski peate siiski natuke stiilima.
 4. Selles etapis tuleb pärida vanemate stiil ja funktsioonid.php. Siis peate disaini kohandama.
 5. Aktiveerige teema ja saate WP-põhise veebisaidi, mis näeb välja täpselt nagu originaal.

3. Sisu importimine pistikprogrammide kaudu

See meetod on parim panus neile, kes tegelikult ei hooli oma HTML-i veebisaidi esialgsest ilmest ja kujundusest. Sel põhjusel on tee varasemaga võrreldes veelgi kiirem ja lihtsam. Protsess on sama lihtne kui 1,2,3.

 1. Tehke saidi seadistamine.
 2. Installige uus WP-teema.
 3. Installige spetsiaalne ülekande plugin.
 4. HTML-i sisu importimine oma WordPressi.

Kui olete protsessi lõpetanud, soovitame kontrollida praeguste imporditud lehtede ja postituste URL-e, et veenduda nende SEO-sõbralikkuses.

Alumine rida

Olete õppinud, kuidas teisendada staatiline HTML-i veebisait WordPressiks kolme erineva meetodi abil. Valige see, mis vastab teie vajadustele ja eelistustele. Protsess ei ole nii raske kui võib tunduda. Teisest küljest saate funktsionaalsema, hõlpsamini kasutatava ja kohandatud veebisaidi täiustatud CMS-tehnoloogiate abil.

Üleminek WP-põhisele saidile on parem mitmel põhjusel. Esiteks hindavad kasutajad WordPressi pistikprogrammide ja sisuredaktori pakutavat paindlikkust. Teiseks on teil pakendis kõigi konkurentsieelistega veebisait, et võtta vastu konkureeriva veebiettevõtte väljakutse. WordPress võimaldab mitte ainult laiendada praegust niši, vaid laiendada ka oma digitaalset äri.

Alustage WordPress Now-st

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me