Kuidas teha veebisaiti ja seda majutada?

Kas te kujutate ette maailma, kus veebisaidi loomine ja hostimine on käkitegu? Veebisaidi loomise platvorm toob selle lihtsa idee ellu. Ehkki veebi võib blogijatele, ettevõtetele, vabakutselistele ja teistele veebisaitide omanikele mitmeid takistusi peita, on tänapäevase veebiehitustarkvara eesmärk lihtsustada loomise, avaldamise ja reaalajas levitamise protsessi.


Veebisaidi koostajad on muutnud globaalse võrgu demokraatlikumasse keskkonda sõltumata sellest, kas soovite luua professionaali portfell, ajaveeb, ettevõtte sait või digitaalpood. Kõik, mida vajate, on valida platvorm, mis vastab teie ootustele hindade, töökindluse, ribalaiuse ja muude oluliste aspektide osas. Selles artiklis vaatame läbi kõik veebisaidi loomise ja hostimisega seotud sammud ja probleemid juhtivate veebiehitustööriistade abil.

Kuidas saada veebisait hostimiseks valmis??

Veebisaidi algne hostimisprotsess nõuab mitmeid olulisi samme. Lisaks veebisaidi kujundamisele peate registreerima ka kordumatu domeeninime. Siis peate leidma usaldusväärse hostiteenuse pakkuja, kellel on teie nõudmistele vastav plaan ja hinnad. Viimane etapp on domeeninime ühendamine ja oma hostimise juurde viimine.

Ilma veebisaidi ehitajateta pidite kõiki neid samme eraldi käsitlema. See tähendab lõpmatuid tunde usaldusväärse hostimisettevõtte otsimist. Veelgi enam, mõned algajad saaksid hakkama veebisaidi uue hostimisega. See nõuab teatud oskusi ja teadmisi. Veebisaidi ehitajad on kõik-ühes lahendus. Nad lubavad teil:

  • Veebisaidi loomine nullist – lihtne liides ja lohista-n-tilk-funktsioon muudavad uue saidi loomise paari tunni jooksul lihtsaks;
  • Ühendage domeeninimi – suurem osa veebisaitide koostajatest sisaldab oma kavas tasuta kolmanda taseme domeeninimesid. Ajutine lahendus juhuks, kui teil pole oma registreeritud domeeni;
  • Avaldage ja hostige oma veebisaiti – kui olete oma veebisaidi kujundamise lõpetanud, saate selle ühe klõpsuga avaldada. Platvorm pakkus tasuta hostimist, samuti hooldust ja tuge.

Selle tulemusel pole hooldusega vaja tegeleda. Veebimajutusettevõtteid otsides pole vaja Internetis surfata. Saate kõik teenused ja tööriistad ühest kohast. See säästab aega ja raha.

Loe ka:
Kuidas teha veebisaiti ilma hostita

Parimad veebisaidi ehitajad veebisaidi majutamiseks

Veebisaidiehitajad on ülim lahendus algajatele. Kõik, mida vajate, on valida sobiv platvorm, mis vastab teie nõudmistele. Oleme veebis läbi vaadanud palju pakkumisi ja sortinud välja kaks parimat tööriista. Vaatame lähemalt nende hostimisfunktsioone.

Wix – veebisaidi koostaja koos tasuta veebisaidi majutamisega

Wixi koduleht

Wix pakub kasutajatele oma veebimajutusvõimalusi. Veebisaidi koostaja töötab teie brauseris. Sel põhjusel ei pea te täiendavat tarkvara alla laadima ega installima. Logige lihtsalt sisse, kujundage oma veebisait ja minge selle juurde elama. Platvormil on tasuta plaan, mis sisaldab lisaks 1 GB ribalaiusele ka 500 MB salvestusruumi. Teie veebisait töötab kolmanda taseme Wix-domeeninimes juhuks, kui teil seda pole.

Wix - saidiredaktor

Probleemi saab lahendada ükskõik millise tasulise Wixi plaani abil. Nad pakuvad tasuta domeeni üheks aastaks, millele lisandub tasuline pikendamine. Hind on kõigi plaanide jaoks fikseeritud, hoolimata teie valitud plaanist. Piiramatu, e-kaubanduse ja VIP-plaanid pakuvad piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi vahemikus 10 kuni 20 GB. See kõlab suurepäraselt keeruka ülesehitusega saitidel ja tulevikus palju allalaaditavaid faile. Combo plaan näeb välja paindlik lahendus neile, kes ei vaja tohutut salvestusmahtu ja ribalaiust (vastavalt 2 ja 3 GB).

Proovige Wixi kohe

uKit – piiramatu kettaruumiga ettevõtte veebisaidi ehitaja

uKit koduleht

Piiramatu salvestusruum on tõenäoliselt peamine uKiti eelis veebisaidi majutamisel. Iga pakett pakub piiramatut arvu lehti, salvestusruumi ja ribalaiust. Lisaks sellele on platvormil olemas konkreetne algoritm, mis optimeerib automaatselt kasutaja meediumifaile nagu fotod ja pildid.

uKit toimetaja

Selle funktsiooni tulemuseks on kiirem laadimiskiirus ja sujuvam veebisaidi toimimine ilma veebilehe jõudlust rikkumata, samal ajal kui üldised omadused ja sätted jäävad samaks. Paremal laadimiskiirusel võib olla positiivne mõju otsimootori paremusjärjestusele.

Lisaks on uKitil auhinnatud funktsioon, mis võimaldab saidiomanikel mobiilikogemust täiustada. Nüüd saate nutitelefonides ja tahvelarvutites kontrollida, kuidas teie veebisait välja näeb. Silmapaistva mobiiliesitluse jaoks saate redigeerida selle välimust, eemaldada või peita tarbetuid plokke, muuta tausta ja palju muud.

Proovige uKit Now

Kuidas võõrustada minu loodud veebisaiti??

Lõpuks olete valmis ka veebisaidi kujundamisega. On ülim aeg avaldada see, et inimesed saaksid seda veebis näha. Siin peate valima sobiva plaani koos sobivate hostimisvõimalustega. Valik sõltub enamasti teie veebisaidi tüübist, selle keerukusest, funktsioonidest, ülesehitusest ja allalaaditavate failide arvust.

Näiteks vajavad e-kaubanduse veebisaidid paindlikumat funktsionaalsust, samas kui ajaveebi ajakirjanikud on rohkem keskendunud sisule ja meediumifailidele. Sel põhjusel kaaluge tehtud veebisaidi hostimiseks järgmisi samme:

  1. Veebisaidi tüübi määramine omada selget visiooni selle tulevasest funktsionaalsusest. See võimaldab teil otsustada vajaliku salvestusruumi ja ribalaiuse üle. Blogid ja portfellid ei nõua ulatuslikke hostimisvõimalusi. See tähendab, et vaevalt vajate piiramatu salvestusruumiga premium-paketti, kui just pole plaanis avaldada keerukamat saiti.
  2. Mõistage vajalikke ressursse. Kujutage ette, et teil on digipood. Tõenäoliselt sooviksite, et veebisaidi kiirema allalaadimise jaoks oleks teie kavasse lisatud mõned lisafunktsioonid, nagu e-kaubanduse tööriistad, e-posti kontod ja piiramatu ribalaius. Reeglina on kõik need funktsioonid lisatud eraldi e-poe või VIP-kavasse.
  3. Turvalisus ja tugi. Mõned platvormid pakuvad VIP-plaanide osas individuaalset klienditugi. Teisest küljest on veebisaitide koostajaid väga lihtne kasutada, kui teie saidi struktuur pole keeruline. Teisest küljest annavad tasuta katsed ja plaanid teile aru, kas saate ehitusprotsessiga hakkama või mitte.
  4. Unista suurelt. Erinevalt tavapärastest hostingu pakkujatest reserveerivad veebisaidi ehitajad veebisaidi kasvu jaoks piisavalt ruumi. Nad ei ole keskendunud ainult jagatud hostimisele ja pakuvad paindlikke tarkvaravõimalusi.

Kuidas minu veebisait veebis välja näeb?

Veebilehtede koostajad näivad olevat aja säästmise vahend algajatele. Te ei pea otsima hõivatud domeeninime ja ühendama seda oma saidiga. Veebi loomise platvormid pakuvad tasuta 3-tasemelist domeeninime, kui teil pole oma. Kuid see on ajutine lahendus.

Teisest küljest soovite kindlasti, et teie sait näeks välja professionaalsem ja usaldusväärsem, kas pole? Eriti kui tegemist on ettevõtte saitidega. Digitaalpoed ja professionaalsed portfellid.

Sel põhjusel, SLD (teise taseme domeeni) valimine tundub parem idee. See võimaldab teil veebisaidil parema maine luua ja eristuda ühepäevastest mannekeenide saitidest, mis on peamiselt spetsialiseerunud rämpsposti ja pettustele. SLD loob hea esituse ja saidi ilme globaalses veebis. Lisaks saate oma praeguse veebisaidiga igal ajal ühenduse luua.

Loe ka:
Kuidas luua oma domeeninimega veebisait

Alumine joon

Veebisaidi koostajad on kindlasti lihtsam viis saidi nullist loomiseks ja hostimiseks. Need takistavad teil tundide raiskamist usaldusväärse hostingu pakkuja otsimisel. Te ei pea domeeninimele lisaraha kulutama, kuigi võiksite tulevikus veebisaidi parema esindatuse jaoks kasutada tippdomeeni.

Kasutajad saavad sõltuvalt oma veebisaidi vajadustest valida erinevate omaduste, ribalaiuse ja salvestusruumi vahel. Nad ei pea hooldama hostingu hooldust ja tuge. Veebisaidiehitajad näivad olevat kõik-ühes lahendus, mida saab kasutada vaid ühe nupuvajutusega.

Alustage oma veebisaiti

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me