Kuidas teha mängude veebisaiti tasuta

Kuidas teha mängude veebisaiti tasuta 5,0


 • Mooduli ülesehitus;
 • Võimas e-kaubanduse mootor;
 • Tõhus SEO optimeerimine;
 • Täpsemad veebisaidi turvameetmed.

Külastage veebisaiti ucoz.com Kuidas teha mängude veebisaiti tasuta 5,0

 • Moodulipõhine süsteem;
 • AI-toega veebisaidi ehitaja;
 • Integreeritud kõneserver;
 • e-kaubandus ja foorum.

Külastage veebisaiti enjin.com Kuidas teha mängude veebisaiti tasuta 4.0

 • Sidusettevõtte turunduslahendused;
 • Digitaalse poe seadistamine;
 • Kolmandate osapoolte integreerimine;
 • Funktsioonidega koormatud reklaamikampaaniad.

Külastage veebisaiti xsolla.com Kuidas teha mängude veebisaiti tasuta 4.0

 • CMS täiustatud lahendused;
 • Integreeritud e-poe platvorm;
 • Mitmekülgsed disaini kohandamise võimalused;
 • Ulatuslikud suhtlusvõrgustike lahendused.

Külastage veebisaiti ning.com Kuidas teha mängude veebisaiti tasuta 4.0

 • Täiendatud pistikprogrammide integreerimine;
 • Parimad disaini kohandamise võimalused;
 • Hosting ja domeeni valik;
 • Rikkaliku koodi redigeerimise valikud.

Külastage veebisaiti wordpress.org

Mängude veebisaidi loomine on palju keerulisem ülesanne, kui kogenematu kasutaja võib arvata. Muidugi, kui sina alustage selle ehitamist CMS-iga või isegi proovida tekstiredaktorisse veebisaidi koodi kirjutada, on see tõeline väljakutse.

Ilma igasuguse kogemuseta on seda peaaegu võimatu teha. Korraliku tulemuse saamiseks peate palju õppima. Siiski on olemas lihtsam lahendus – veebisaitide koostajate kasutamine. See sobib hästi nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele.

Mängude veebisait on kategooria üldnimetus mitut tüüpi niširessursside jaoks, nimelt mänguklannide ja -gildide, fännikogukondade, mänguserverite, arendajate ja mängude retsensentide veebisaite. Mängutegelastele pühendatud kitsaid nišše on võimalik välja tuua, küberspordimeeskonnad või eraldi mängijatele, atribuutikapoodidele (spordisärgid, kostüümid, kujukesed, mitmekülgsed komplektid jne.).

Üldiselt hõlmab mõiste „mängude veebisait” kõiki temaatilisi kogukondi, äriprojekte, arvutimängudele keskendunud teabeallikaid, nende tegelasi ja üksikuid mängijaid.

Realiseerimise tehniline keerukus on tihedalt seotud teatud tüüpi mängude veebisaidi loomiseks vajalike funktsioonidega. Sellistel projektidel on platvormi valimisel palju nõudeid. Veebisait võib hõlmata mänguserverit, veebipoodi, a foorum, ajaveeb ja mitu vidinat.

Spetsialiseeritud veebisaidi ehitaja valik on selle ülesande jaoks parim lahendus. See on kindel viis vajaliku funktsionaalsuse loomiseks. Mitte iga veebisaidi ehitajat ei saa kasutada mängude veebisaidi loomiseks.

Kuidas teha mängude veebisaiti tasuta:

 1. uCoz – parim veebisaidi koostaja tasuta mängude veebisaidi loomiseks
 2. Enjin – hasartmängude veebisaidi konstruktor
 3. Xsolla – hasartmängude veebisaitide kirjastaja
 4. Ning – mängude veebisaidi koostaja nii mängijatele kui ka arendajatele
 5. WordPress – tasuta platvorm oma mängu veebisaidi loomiseks

Kui teie eesmärk on tõesti alustada kvaliteetset mängude veebisaiti, millel on palju funktsioone, tööriistu ja disaini kohandamise võimalusi, on mõistlik rohkem teada saada ülaltoodud veebisaitide ehitajatest. Neil on oma plussid, miinused ja eriparameetrid, mis muudavad iga teenuse väärtuslikuks valikuks, et tulla teie mängude veebikujunduse püüdluste juurde. Alustame nüüd.

uCoz – parim veebisaidi koostaja tasuta mängude veebisaidi loomiseks

uCoz - parim veebisaidi koostaja tasuta mängude veebisaidi loomiseks

Tootenimi:uCoz
Ametlik koduleht:ucoz.com
Keerukus:Keeruline
Tasuta kava:Jah
Lisatasu pakett:alates 3 dollarist kuu kohta
Asutatud:2005
Peakorter:Venemaa Föderatsioon
Proovige seda tasuta

uCoz – on parim veebisaidi koostaja tasuta mängude veebisaidi loomiseks klanni või gildi jaoks. Platvorm on moodulipõhine ja see pakub täiesti tasuta plaani, mis võimaldab teil alustada projekti ilma sellesse palju investeerimata. Vaba plaan võimaldab juurdepääsu mitmele mallile (sealhulgas mängude veebisaitide jaoks), võimsad disaini kohandamise ja koodide redigeerimise valikud, rikkalik moodulite komplekt (sealhulgas foorum, ajaveeb, küsitlus, failide kataloog, artiklid, KKK ja palju muud), aga ka uimastamise võimalus ühendage oma domeeninimi tasuta!

Põhijooned

uCoz-i funktsioonide komplekt on ulatuslik ja mitmekülgne. Süsteemi funktsionaalsus ja paindlikkus realiseeritakse peamiselt selle mooduli integreerimise võimaluste kaudu. See tähendab, et saate veebisaidi käivitada ilma kood redigeerimise vajaduseta – lihtsalt valige vajalikud moodulid ja alustage oma veebisaidi paigutuse loomist. Süsteem võimaldab ka e-kaubanduse integreerimist ja tõhusat SEO reklaamimist, mis aitavad kaasa sellega käivitatud projektide funktsionaalsusele. Siin on loetelu funktsioonidest, mis eristavad uCozit rahva hulgast:

 • Lai valik mooduleid, mis sobivad suurepäraselt mängude veebisaitide arendamiseks ja reklaamimiseks;
 • Täiustatud turvaelemendid;
 • Kvaliteetse SEO edendamine;
 • Automatiseeritud varukoopiad ja PHP skriptid;
 • Võimas e-kaubanduse mootor.

Plussid ja miinused

uCozil on mitmesuguseid eeliseid, mis võimaldavad igat tüüpi mängude veebisaite käivitada, hallata ja reklaamida, sõltumata nende keerukusastmest. Üks süsteemi vaieldamatuid esiletõstmisi on selle moodulistruktuur, mis vähendab koodi redigeerimise vajadust miinimumini. Projekti paigutuse ja struktuuri loomiseks peate lihtsalt valima vajalikud moodulid ja integreerima need oma veebisaidile.

Veebisaidi koostaja võimaldab ka veebipoe arendamist, mis toimub uShop-mooduli integreerimise kaudu. See funktsioon võimaldab teil hallata laia tootevalikut, seadistada makse- ja saatmisparameetreid, jälgida müüki ja veebipoe toimivust, tutvustada mitmeid allahindlusi ja eripakkumisi jne. Süsteemi muudeks eelisteks on võimas SEO optimeerimine ja täiustatud turvameetmed (automatiseeritud varukoopia loomine, integreeritud viirusetõrje jne.).

Märkimisväärne puudus on veebisaidil kuvatav teenusreklaam, mis on loodud tasuta plaaniga. Ausalt öeldes on see konkreetsel juhul täiesti kahjutu, kuna veebisait on mitteäriline, seda kasutatakse ainult klanni liikmete ja potentsiaalsete kandidaatide jaoks. Lisaks võtab süsteemiga töötamise loogika mõistmine veidi aega, samal ajal kui lisatasu eest pakutakse lisatasu eest piletimüügi tuge.

Maksumus

Veebisaidi koostajal on tasuta plaan, mis tutvustab mitmeid eeliseid ja võimaldab teil luua mängude veebisaidi peaaegu tasuta. Plaan sisaldab siiski piiranguid funktsionaalsuse, kettaruumi mahu ja süsteemireklaamide kättesaadavuse osas. Just see muudab vabakava sobivaks süsteemi funktsionaalsuse testimiseks, mitte selle abil täismõõduliste projektide ehitamiseks. Professionaalse mängude veebisaidi käivitamiseks uCoziga peate minema üle ühele tasulisele tellimusele, nimelt:

 • Põhiplaan (3 dollarit kuus) – 2 GB salvestusruumi, põhilised turvafunktsioonid, tasuta tugi.
 • Optimaalne plaan (4 dollarit kuus) – reklaame pole, tasuta domeen, 10 GB salvestusruumi, esmaklassiline viirusetõrje.
 • Maksimaalne plaan (8 dollarit kuus) – 20 GB salvestusruumi, esmaklassilised funktsioonid, veebipood.
 • Poodide plaan (5 dollarit kuus) – kõik esmaklassilised funktsioonid ja veebipoe funktsioonid, kuid 10 GB salvestusruumi.

uCoz-i hinnapoliitika on üsna taskukohane isegi neile kasutajatele, kes kasutavad süsteemi esimest korda. Ükskõik, millist tellimust soovite kasutada, ei löö see teile veel taskut, kuid tagab siiski kvaliteetse tulemuse.

Proovige uCoz tasuta

Enjin – hasartmängude veebisaidi konstruktor

Enjin - hasartmängude veebisaidi konstruktor

Tootenimi:Enjin
Ametlik koduleht:enjin.com
Keerukus:Keskmine
Tasuta kava:Jah
Lisatasu pakett:alates 8,99 dollarist kuu kohta
Asutatud:2009
Peakorter:Singapur
Proovige seda tasuta

Enjin – on spetsialiseerunud mängude veebisaitide ehitaja, mis võimaldab teil luua igat tüüpi projekte, mida kasutatakse mängude jaoks. Üldiselt pakub platvorm mitmeid tööstsenaariume. Nii saate alustada gildi veebisaiti, klanni, mängude Minecrafti serverit, fännide veebisaiti, eSporti meeskonda või mõnda muud sellega seotud projekti.

Põhijooned

Veebisaidi koostaja kitsas mängufookus mõjutab funktsioonide komplekti, mida süsteemil on laos. Tegelikult sõltub funktsioonide valik sellest, millist mänguprojekti te kavatsete käivitada. Asi on selles, et Enjin pakub rikkalikku moodulite, sätete ja integratsioonide valikut. Mitte iga hasartmängude veebisait ei vaja kogu komplekti ja seega on ainult teie enda otsustada, mida te konkreetselt teenusest eeldate. Allpool on toodud veebisaidi koostaja peamised rõhuasetused:

 • Moodulipõhine struktuur;
 • Täpsem foorumitahvel;
 • Integreeritud kõneserver;
 • Võimsad mänguintegratsioonid;
 • Kvaliteetne e-kaubanduse mootor.

Plussid ja miinused

Platvorm pakub muljetavaldavat kohandatavate tundlike kujunduste kollektsiooni ja tööriistakomplekti, mis on vajalik nende professionaalse ilme saavutamiseks. Samuti on võimalik iseseisvalt luua veebisaidi struktuuri ja paigutust mitmest integreeritud moodulist. See lühendab märkimisväärselt veebisaidi arendamise aega, tagades kvaliteetse tulemuse.

Veebisaidi koostaja kahjude osas on mõistlik mainida selle esmakordsete kasutajate keerukust. Algajatel on keeruline teenust uurida ja omandada ning selle liidesega harjumine võtab aega. Veelgi enam, veebisaidi koostaja ei paku reaalajas vestluse tuge ja siin on võimatu ka domeeninime tasuta kavaga ühendada.

Maksumus

Veebisaidi koostajal on tasuta plaan, mille abil saate selle funktsionaalsust piiramatu aja jooksul testida. Plaan hõlmab võimalust ühendada umbes 20 moodulit, foorum, annetuste kogumise võimalus ja veebipood. Kava funktsionaalsusest ei piisa siiski täisfunktsionaalse mänguveebisaidi käivitamiseks ja see ei võimalda kohandatud domeeninime ühendamist. Selleks võite valida järgmiste tasuliste tellimuste hulgast:

 • Täpsem (8,99 dollarit kuus) – 5 pesaga TS3 või Mumble Server, 50 mooduli loomine, mobiilifoorumid, failide salvestusruum (5 GB), Faili ribalaius (25 GB), 5 automaatikat, 5 hoiatust & Karistused, foorumi hääletamissüsteem, juurdepääs kõigile moodulitele, teemaredaktor, tavaline DDOS-kaitse, DNS-i domeenihaldur, veebisaidilogid, API;
 • Ülim (29,99 dollarit kuus) – 25 pesaga TS3 või Mumble Server, piiramatute moodulite loomine, piletitoe moodul, failide salvestusruum (50 GB), Faili ribalaius (150 GB), 100 automaatikat, 100 hoiatust & karistused, Enterprise DDoS-i kaitse, kaubamärgikontroll, kohandatud emotsioonid, prioriteetide tugi, prioriteetsete värbamine, täpsemad logid, API ja kõik premium-teemad.

Veebisaidi koostaja võimaldab kogu aasta korraga tasumisel säästa umbes 20% plaanide algsest maksumusest. See on väärt valik, mida enamik kasutajaid eeliseks hindab, eriti kui tegemist on mitme mänguprojekti käivitamisega.

Proovige Enjini tasuta

Xsolla – hasartmängude veebisaitide kirjastaja

Xsolla - hasartmängude veebisaitide kirjastaja

Tootenimi:Xsolla
Ametlik koduleht:xsolla.com
Keerukus:Keskmine
Tasuta kava:Tasuta
Lisatasu pakett:
Asutatud:2005
Peakorter:USA
Proovige seda tasuta

Xsolla – on hasartmängude veebisaidi koostaja kirjastajatele, kes on loodud hasartmänguspetsiifiliste lahenduste käivitamiseks. Platvorm võimaldab kasvatada teie kasumit ja sihtida vajalikku vaatajaskonda, kavandades professionaalseid idufirmasid, investeerides videomängudesse jne. Xsolla annab võimaluse avada turvalisi veebisaite ilma nendesse investeerimata. Samuti pakub platvorm mängude veebisaidi jõudluse suurendamiseks võimsaid e-kaubanduse funktsioone ja kolmandate osapoolte integreerimist.

Põhijooned

Xsolla pakub laia valikut funktsioone, mille keskmes on veebisaidi funktsionaalsuse täiustamine ja kogukonna kasv. Süsteemi kasutamisel saate oma mängude veebisaidile funktsionaalsuse lisamiseks rakendada spetsiaalseid lojaalsusprogramme ja sooduskampaaniaid ning asutada digitaalseid poode. Funktsioonide hulgas, mis eristavad platvormi rahvahulgast, on mõistlik mainida järgmist:

 • Digitaalse poe seadistamise võimalus;
 • Tõhusad reklaamikampaaniad;
 • Veebisaidi statistika ja analüüsi jälgimine;
 • Sidusettevõtte turunduslahendused;
 • Kolmandate osapoolte integreerimine.

Plussid ja miinused

Integreeritud e-kaubanduse mootor on üks teenuse esiletõstmist, mis võimaldab veebipoodi oma projektiga ühendada. Süsteemi on üsna lihtne kasutada, ehkki armatuurlauaga harjumine võib võtta veidi aega. Ülesandega hakkama saades on teil peaaegu kõigi asjadega võimalik kavandada täisfunktsionaalne mängude projekt.

Mis puutub platvormi halbadesse külgedesse, siis Xsollal pole ühtegi eelprojekteeritud malli, mille hulgast valida. Teil on juurdepääs ainult mitmele veebisaidi paigutusele, mille võite projekti redigeerimise alustamiseks valida. Samuti puuduvad süsteemil kohandamisriistad veebisaidi kujunduse täiustamiseks.

Maksumus

Xsolla on kõigile kasutajakategooriatele täiesti tasuta. Võimalik on hakata projekti üles ehitama ja seejärel seda reklaamima, ilma et peaksin üldse midagi investeerima. Integreeritud funktsioonide komplekt on endiselt kõigile kasutajatele saadaval, mis tagab kvaliteetse ja tõhusa veebisaidi arendamise protsessi. Xsolla tagab ka tasuta hostimise ja täiustatud turvameetmed. Peaksite siiski meeles pidama, et süsteem võtab 5% iga tehingu / ostu eest, mille teete selle abil käivitatud veebisaidi kaudu.

Proovige Xsollat ​​tasuta

Ning – mängude veebisaidi koostaja nii mängijatele kui ka arendajatele

Ning - mängude veebisaidi koostaja nii mängijatele kui ka arendajatele

Tootenimi:Ning
Ametlik koduleht:ning.com
Keerukus:Keskmine
Tasuta kava:14-päevane kohtuprotsess
Lisatasu pakett:Alates 25 dollarist kuu kohta
Asutatud:2004
Peakorter:USA
Proovige seda tasuta

Ning – on mängijatele ja arendajatele mõeldud mängude veebisaitide ehitaja, mis eristub rahva hulgast oma täiustatud sotsiaalmeedia loomise võimaluste tõttu. Süsteem on töötanud juba üle 16 aasta, seda on kasutatud enam kui 2 miljoni projekti arendamiseks. Süsteem on ideaalne valik veebikogukondade, sotsiaalsete võrgustike ja mängude veebisaitide loomiseks. Kaasas on pukseerimisredaktor, mis võimaldab hõlpsat ja probleemivaba veebiarendusprotsessi.

Põhijooned

Veebisaidi koostajat pole üsna keeruline uurida ja juhtida, hoolimata sellest, kui vilunud olete veebidisainiga. Tõttu integreeritud pukseerimisredaktor, veebisaidi arendamise protsess muutub intuitiivseks ja arusaadavaks enamiku kasutajate jaoks, sealhulgas ka nende jaoks, kellel pole kunagi varem sellist kogemust olnud. Süsteemi funktsioonide komplekt on üsna ulatuslik ja võimas. Allpool on toodud peamised eelised:

 • Integreeritud e-poe platvorm;
 • Professionaalsed sisuhaldusvahendid;
 • Suhtlusvõrgustike võimalused;
 • Disaini kohandamise lahenduste mitmekülgsus.

Plussid ja miinused

Ning on üks parimatest kogukonna veebisaitide ehitajad. Niipea kui loote oma projekti ja täidate selle sisuga, saate julgustada uusi kasutajaid mänguvõrguga liituma. Siit saate alustada foorumeid, reaalajas vestlusi, e-posti kampaaniaid ja muud tüüpi sotsiaalseid võrgustikke. Ning võimaldab ka veebisaitide efektiivseks haldamiseks ja reklaamimiseks kasutada täiustatud ärivahendeid. Nende hulka kuuluvad MailChimpi integreerimine, e-kaubanduse mootor, täpsemad analüüsi- ja statistikajälgimisriistad. Spetsialistid hindavad ka platvormi pakutavat koodi redigeerimise võimalust. See on tohutu eelis koodisõbralike veebidisainiprofessionaalide jaoks, kellel on kavas käivitada ja tõhusalt juhtida täisfunktsionaalseid mänguprojekte.

Mis puudutab süsteemi halbu külgi, siis siin ei kohta te paljusid neist. Ning pakub vaikimisi piiratud ribalaiust. Niipea kui limiidid ületate, saate maksta lisa ribalaiuse kasutamise eest. Samuti on võimatu veebisaiti majutada teie valitud serverites, kuna süsteem pakub integreeritud hostimist. Need puudused pole aga nii olulised.

Maksumus

Ning’l ei ole tasuta plaani, kuid see pakub võimaluse testida platvormi integreeritud funktsioone selle tasuta 14-päevase prooviversiooni ajal. See võimaldab teil mõista, mida täpselt veebisaidi koostajalt teie tasuliste plaanide versioonile üleviimisel kasutada saab. Viimased sisaldavad järgmisi tellimisvõimalusi:

 • Põhiline (25 dollarit kuus) – 1000 liiget, 10 GB salvestusruum, lohistaja, foto- ja videointegratsioonid, tegevuste voog jne;
 • Jõudlus (49 dollarit kuus) – 10000 liiget, 50 GB salvestusruumi, sündmused ja postitused, ajaveebid ja foorumid, GA ja analüüsivahendid jne;
 • Ülim (99 dollarit kuus) – 100000 liiget, 100 GB salvestusruumi, kohandatud rühmad ja liikmed pardale, sotsiaalsete võrgustike integreerimine, sotsiaalse jagamise võimalused jne.

Veebisaidi koostaja võimaldab aastase tellimuse korraga valimisel säästa kuni 20% plaanide algsest maksumusest. See on oluline kasutajatele, kes soovivad süsteemiga pikka aega töötada.

Proovige Ning-d tasuta

WordPress – tasuta platvorm oma mängu veebisaidi loomiseks

WordPress - tasuta platvorm oma mängu veebisaidi loomiseks

Tootenimi:WordPress
Ametlik koduleht:wordpress.org
Keerukus:Üle keskmise
Tasuta kava:Piiramatu
Lisatasu pakett:alates 2,95 dollarit kuus
Asutatud:2003
Peakorter:Kogu maailmas
Proovige seda tasuta

WordPress – on kõige tuntum tasuta platvorm professionaalsete mängude veebisaitide loomiseks. See on platvorm, mis on ennast populaarsemaks nimetanud kõige funktsioonidega koormatud sisuhaldussüsteem maailmas. See paistab rahva hulgast silma muljetavaldavate integreerimisvõimaluste, täiustatud disaini kohandamise tööriistade ja piiramatute hostimisvõimaluste tõttu, mis on vajalikud teie mängude veebisaidi edukaks alustamiseks.

Põhijooned

CMS on eristunud usaldusväärse, funktsioonidega koormatud ja professionaalse platvormina. See võimaldab: käivitada, hallata ja seejärel reklaamida igat tüüpi mänguprojektid, mis erinevad keerukuse, funktsionaalsuse ja keerukama disaini kohandamise vajaduse poolest. Kui te pole kunagi platvormiga varem töötanud, peate olema teadlik selle peamistest omadustest. Siit nad lähevad:

 • Laialdased pistikprogrammide integreerimisvõimalused;
 • Vajadus hostimise ja domeeni valiku järele;
 • Täiustatud disaini kohandamise tööriistad;
 • Rikas valik kolmandate osapoolte mängude malle;
 • Paindlikud koodi redigeerimise valikud.

Plussid ja miinused

CMS-i üks vaieldamatuid esiletõstmisi on selle täiustatud ja paindlikud pistikprogrammide integreerimise võimalused. Süsteem võimaldab valida nii integreeritud pistikprogrammide kui ka sadade veebis saadaval olevate pistikprogrammide vahel. Viimane liige, Weglot, Live Chat, gild, ARMember, Elementor ja WoW Guildi pistikprogrammid on vaid mõned kõige tuntumad WP mänguteemad. Mängumallide valik on ka siin muljetavaldav, kuna pääsete juurde paljudele teemadele, mille on välja töötanud kolmanda osapoole veebidisainerid.

Tundub, et WordPressil pole üldse märkimisväärset kahju. Pistikprogrammide integreerimise ja malli sügava kohandamise vajadus eeldab aga teadlikkust nii kodeerimise põhialustest kui ka teatud veebidisaini taustast. See on vajalik teie projekti isikupärase ilme ja kalli eksklusiivse disaini saamiseks, mis ei kahjusta projekti täiustatud jõudlust. Seega on äärmiselt soovitatav omada programmeerimisteadmisi enne, kui otsustate CMS-iga mängude veebisaidi avada.

Maksumus

WordPress on tasuta CMS. Te ei pea platvormi allalaadimise, installimise ja kasutamise eest maksma. Saate testida kogu selle funktsioonide komplekti, ilma et teie projekti investeeriksite dollarit. Kuna otsustate avada WordPressi abil täisfunktsionaalse mängude veebisaidi, ei lähe te te ilma mõnda selle tasulisi pistikprogramme installimata. Samuti võite kaaluda ühe tasulise malli kasutamist, mis on spetsiaalselt WordPressi jaoks välja töötatud muude tootjate poolt. Elamiseks peate ostma ka hostimise. Selles suhtes on kõige sobivam lahendus Sinine vaim, mille hind algab 2,95 dollarist kuus. Platvorm pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas tasuta boonuse domeeninimi esimesel kasutusaastal.

Kasulike mängude veebisaidi lisamine

Uuenduste komplekt sõltub teie veebisaidi tüübist. Näiteks võivad mängude fännide veebisaidid pakkuda oma külastajatele foorumisuhtlust harva.

Suhtle:

Foorum on mängude veebisaitide kogukondade jaoks kohustuslik, kuid mitte kõik veebimeistrid ei kasuta selle funktsioone. uCozil ja Enjinil on foorumist väljas funktsionaalsus ja peate seda kasutama. See lisab teie veebisaidi populaarsust.

Müüge mängudega seotud kaupu:

Sa saad ka ühendage veebipood oma mängude veebisaidile. See on nutikas idee, mis aitab teil oma veebisaidi haldamisel kasumit teenida. Looge eraldi leht toote kuvaaknaga, korraldage saatmine ja veebimaksete aktsepteerimine. Veebipood on tõhus lisa mängude arendajate, suurte kogukondade ja arvustajate veebisaitidele, mille liiklussagedus on kõrge. Kuid isegi arenenud gildi veebisaidil on võimalik müüa spordisärke, tasse, kujukesi ja muid asju. Teil on vaja seda teha.

Vestlus:

Veel üks element, mille saate oma veebisaidile lisada, on veebivestlus, mis on mugav suhtlusvorm teie ja teie veebisaidi külastajate vahel. See on kasulik lisa igale mängude veebisaidile, eriti sellele, kus müüte mänge, atribuute, teil on annetusfunktsioon või midagi sellist. Hoidke oma publikuga ühendust.

Jagage oma sisu:

Ärge unustage kasutada RSS-voogu ja sünkroonimist selliste mänguserveritega nagu Twitch, video hostimine, mängude ametlik veebisait, sotsiaalsete võrgustike kontod, temaatilised kanalid ja kõik, mida teemal leiate. Laske oma veebisaidil olla mängu kohta kasulikku teavet ja tuua publikuni palju rahulolu.

Võtke vastu annetusi:

Isegi kui müüte tooteid, võite proovida annetusi veebisaidi arendamiseks koguda. Mõni mäng kogub annetusi mängu arendamise eest vastutavatele kogukonnaliikmetele, uut varustust profimeeskondadele, ruumide rentimist kasutajakoosolekuteks või midagi sellist. Annetuste haldamine on teie enda asi.

Ole viisakas:

Pöörake tähelepanu igale kogukonna liikmele. Seadke kasutaja saavutuste parameetrid (postituste arv, kommentaarid, sünnipäev jne), mis genereerib näiteks õnnitlusi, uusi olekuid või virtuaalseid kingitusi.

Samuti on võimalik korraldada kõneserverit, e-posti teel levitamist (vajadusel), gildi liikmetele või tellijatele korraldatavaid konkursse, veebisaidile muusikat lisada jne. Uuenduskomplekt sõltub teie veebisaidi tüübist, teie eesmärkidest ja kujutlusvõime.

Alumine joon

Mängude veebisaitide loomiseks on mõistlik kasutada niššide veebisaitide ehitajaid. uCoz on parim tasuta mängude veebisaitide ehitaja, mis töötab suurepäraselt klannide või gildide veebisaitide arendamisel ja haldamisel. Teenusega on kaasas mitu malli, kohandamisriistad, moodulid, koodide redigeerimise valikud ja muud funktsioonid, mis on vajalikud korraliku mängude veebisaidi käivitamiseks.

Enjin on taskukohane spetsialiseerunud mängude veebisaitide ehitaja. See on ideaalne lahendus enamikule kasutajatest, kes soovivad luua mängude veebisaiti, olgu see siis fänn, gild, eSportsi meeskonna veebisait või mänguserver. Mängumallide, moodulite, sätete ja integratsioonide mitmekülgsuse ning veebisaitide hõlpsa arendamise abil saab Enjin mängude nišis väärt veebiehituse tööriista..

Xsolla on hasartmängude veebisaidi ehitaja kirjastajatele ja mängude arendajatele. Süsteem võimaldab kasvatada teie kasumit ja parandada äritegevust, pakkudes täiustatud e-kaubanduse ja disaini kohandamise võimalusi, samuti kolmandate osapoolte integreerimist.

Ning on tipptasemel mängude veebisaitide looja, mis võimaldab luua ja tõhusalt hallata sotsiaalsete mängude saite. Platvorm töötab suurepäraselt sotsiaalsete võrgustike arendamisel, veebikogukondade ja erinevat tüüpi mänguprojektide jaoks.

WordPress on kahtlemata kõige usaldusväärsem ja tuntum sisuhaldussüsteem, mida saab kasutada võimsate mänguprojektide käivitamiseks ja haldamiseks. Süsteem pakub täiustatud pistikprogrammide integreerimise võimalusi, samuti vajadust valida hostimise ja domeeninime. Kodeerimisoskus on siin ka boonus, eriti kasutajatele, kes kavatsevad käivitada täiustatud funktsionaalsusega ja täpsema funktsionaalsusega projektid.

Looge TASUTA mängude veebisait

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me