Kuidas tasuta kooli, klassiruumi või õpetaja veebisaiti luua?

Kuidas tasuta kooli / klassiruumi / õpetaja veebisaiti luua?


Haridussüsteem areneb. Õppeprotsess muutub õpilaste jaoks pisut segasemaks ja keerukamaks. Õpetajad otsivad uusi viise, kuidas pakkuda täiendavat koolijärgset ja klassisisest abi. See on koht, kus klassiruumi veebisait võib olla hea lahendus. See teenindab mitu ülesannet korraga. Lisaks on see paindlikum viis õpilastega suhelda, vanematega suhelda jne.

Põhiprobleemiks on siin oskuste puudus. Mõnel kooliõpetajal on teadmisi veebisaidi loomise protsessiga hakkama saamiseks, kui nad ei õpeta programmeerimist ega veebidisaini. Eelarvepiirangud näivad olevat teine ​​komistuskivi teel klassiruumis digiteerimisele. Veebiarendajate palkamine õpetaja veebisaidi loomiseks võib maksta tuhandeid dollareid.

Kaasaegsed veebitehnoloogiad on ülim lahendus. Nad tutvustavad uusi tööriistu, mis on mõeldud mittetehnikutele ja algajatele minimaalsete kuludega. Teisisõnu, saate tööriista klassiruumi veebisaidi loomiseks mõne minutiga ilma kodeerimiseta.

Miks on õpetajatel vaja klassiruumi veebisaiti?

Et mõista, kuidas tuleviku veebisaiti saavad kasutada nii õpilased kui ka õpetajad, peate selgitama projekti eesmärke. Peamine idee on muuta oma sait fokuseeritumaks. Miks vajate veebisaiti? Kas see on õpilaste kontrolli all hoidmine, õpilaste kaasamine õppekavasse?

Vaatame mõnda populaarset põhjust, miks õpetajad võiksid soovida luua kooli veebisaidi.

Õppekava täiustamine

Pole tähtis, miks õpetajad omada saidi tahavad, seda nad tahavadki õpilaste huvides. Niisiis, esimene põhjus on nende õppekava edendamine ja täiendamine. Põhiidee on pakkuda haridusplaanile või programmile probleemivaba veebipõhist juurdepääsu. Samal ajal võivad puudunud õpilased siseneda veebisaidile ja pääseda elutähtsa teabe puudumise asemel juurde kõigile vajalikele materjalidele..

Õppematerjalid

Veebisaidile võivad olla lisatud täiendavad teabeallikad ja lingid teistele haridusveebisaitidele. Need võivad olla kasulikud, kui kasutajad viivad kirjutamisülesanded teoste juurde, mida on vaja lisada. Lisaks võivad õpetajad seda saiti kasutada eelseisvate testide, viktoriinide, õigekirjaloendite jms keskpunktina.

Klassidevaheline võistlus

Klassiruumi veebisaite saab kasutada julgustamiseks. Näiteks võib õpetaja avaldada nimekirja kõige edukamatest õpilastest koos igakuiste iganädalaste värskendustega. Idee on hoida õpilased õppeprotsessis kaasatud ja anda endast parima, et järgmise testi ajal saada 10st kümnest. Muutke õppeprotsess hariduskonkursi vormiks.

Vanemate kaasamine

Vanemad tahavad alati teada, mida nende lapsed tegelikult õpivad. Nad soovivad hoida ühendust nii laste õpitavate ainetega kui ka õpetajatega ja töötajatega seotud teabega, et nende lapsed oleksid heades kätes. Veebisait võimaldab vanematel jälgida oma laste edukust. Vähemalt saavad nad reageerida juhuks, kui midagi valesti läheb.

Nagu näete, võib õpetaja veebisaidi omamine osutuda haridusprotsessi pöördepunktiks. Kõik, mida vajate, on veebisaidi loomise platvorm, millel on piisavalt vahendeid, et täita õpetaja nõudeid, võttes arvesse ülalnimetatud eeliseid. Wix tasub kindlasti tähelepanu pöörata. Vaatame, kui kaua ja kui palju kulub Wixi veebifunktsioonide abil kooli veebisaidi loomiseks.

5 sammu õpetaja veebisaidi loomiseks

Wix

Wix – on tarkvara, millel on tõenäoliselt kõige hõlpsam veebisaidi koostaja maine. Vähemalt aitab see kindlasti luua mis tahes tüüpi saite nullist. Pealegi on sellel vaba plaan. Ehkki see kuulub kohandatud alamdomeeniga, on see teie konkreetse projekti jaoks piisav, kuna vaevalt peate seda reklaamima.

Kõik, mida vajate, on minimaalse funktsionaalsusega reaalajas platvorm ja mõned põhifunktsioonid. Kogu ehitusprotseduur ei kesta kauem kui paar tundi. Teil on vaja ainult:

 1. Logi sisse.
 2. Valige mall.
 3. Lisage sisu.
 4. Tehke natuke kohandamist.
 5. Avaldage oma veebisait.

1. samm. Logi sisse

SaaS-i veebisaidi ehitajate jaoks on alustamine alati kõige lihtsam. Wix pole erand. Sisselogimiseks sisestage oma parool ja e-post või kasutage koheseks registreerimiseks sotsiaalseid kontosid. Süsteem viib teid automaatselt mallikogu juurde.

2. samm. Valige mall

Süsteem pakub üle 550 paigutuse erinevatel eesmärkidel. Sellel on eraldi hariduse ja kultuuri kategooria, kus saate oma tulevase veebisaidi jaoks valida tundliku teema. Sõltuvalt nõuetest ja veebisaidi eesmärkidest võite valida:

 • Põhikooli erasektori mallid;
 • Lõpetajate pidude kujundus;
 • Valmis ülikooli maandumislehed;
 • Muusikakoolide mallid;
 • Kooli ja klasside veebisaidi prototüübid ja palju muud.

Wixi kooli mallid

Kõik mallid reageerivad mobiilile. Neil on eelhäälestatud struktuurid, mis sisaldavad kõiki vajalikke vajalikke leheplokke. Valige see, mis kõige paremini vastab teie eesmärkidele.

3. samm. Lisage sisu

Veel üks lihtne etapp, kus peate ainult asjakohase sisu kopeerima ja kleepima lehe jaotistesse. Kui teil juba on klassiruumi Facebooki kogukond, on asjad veelgi paremad. Wix ADI on AI-põhine tööriist mis on võimeline genereerima sisu teie sotsiaalkontolt ja edastama kasutamiseks valmis veebisaidi, mis on juba täidetud tekstide ja piltidega.

Wixi kooli veebitoimetaja

Kasutajad ei pea isegi lihaseid liigutama. Lihtne pukseerimisfunktsioon teeb fotode, videote ja piltide üleslaadimise lihtsaks. Võite postitada fotosid viimastelt haridusüritustelt, konverentsidelt või õppereisidelt.

4. samm. Tehke natuke kohandamist

Selles etapis saate oma saiti kohandada ja muuta, et muuta see huvitavamaks. Wix pakub mitmesuguseid vidinaid ja lisandmooduleid, mida saate süsteemi turuplatsilt otse oma armatuurlauale laadida. Õpetaja vajadusteks võivad need sisaldada:

 • Wix Foorumi rakendus – luua kasvav klassiruumikogukond, kus õpilased, lapsevanemad ja õpetajad saavad arutada erinevaid teemasid, kommentaare lisada, uusi teemasid luua jne. Suurepärane viis suhelda kõigi õppeprotsessis osalejatega ja saada tagasisidet.
 • Sisselogimise funktsionaalsus – võimaldada juurdepääs ainult õpilastele ja nende vanematele. Valige tööriistade loendist liikme sisselogimise nupp ja looge privaatne õpikogukond.
 • Lisage ajaveeb – Wixil on imeline ajaveetmisvõimalus koos sisuhaldussüsteemi ja muude seadetega. Seda võib kasutada huvitavate artiklite, juhendite, õppematerjalide ja vanematele käepärase teabe jagamiseks (näiteks kuidas hoida lapsi keskendununa), ja veel.
 • Integreerige kalender – hoidke klassikaaslasi kursis sündmuste kalendriga. Esitage testide kuupäevi, programmi ajakavasid, klassiväliseid tegevusi jne.

5. samm. Veebisaidi avaldamine

Kui sait on kasutamiseks valmis, siis saate seda oma juhtpaneelil eelvaates kasutada, kasutades mobiili- ja töölaua eelvaaterežiime. Kontrollige, kuidas see välja näeb, ja avaldage projekt. Kui valite tasuta plaani, pole vaja domeeninime ühendada, kuna vaikimisi saate kohandatud nime. Nii see on. Teie klassiruumi veebisait on aktiivne.

Funktsioonid, mis õpetaja veebisaidil peaksid olema

Kuigi Wix pakub valmis paigutusi ja kaasas oma Wix ADI funktsionaalsust. Mõned asjad on jäänud kasutajale. Süsteem teeb kõik teie heaks. Siiski peate ikkagi veenduma, et teie veebisaidil on hulk põhifunktsioone:

 • Koduleht – sissejuhatus või tervitusleht meie õpilaste ja nende vanemate tervitamiseks;
 • Foorum – koht osalejatele suhtlemiseks, suhtlemiseks ja õppeprotsessi erinevate aspektide arutamiseks;
 • Ürituste kalender – funktsioon on kõigi oluliste sündmuste, viktoriinide, testide, koostöö ja muude tulevaste asjade esiletõstmine;
 • Liikmelisus – kuna me ei tegele avaliku projektiga, veenduge, et teie veebisaidil oleks liikmelisuse funktsioon;
 • Blogi – valikuline funktsioon, et jagada nii huvitavaid artikleid kui ka avaldatud töid, mis võivad teile kasuks tulla;
 • Minust jaotis – kasutage plokki enda kohta teabe saamiseks. Vanematel on hea meel teada saada, kes on nende laste õpetaja.

Nüüd on teil olemas kõik vajalik, et luua tasuta klassiruumi veebisait.

Järeldus

Hoolimata asjaolust, et klassiruumi veebisaidid pole ressursside ja funktsioonide osas kuigi nõudlikud, on sellel siiski olemas baasfunktsioonid, mida rakendada. Hoolimata klassiruumi veebisaitide loomiseks mõeldud spetsiaalse tarkvara mitmekesisusest, on Wix siiski parem variant.

Esiteks on see tasuta kasutamine. Teiseks on see äärmiselt lihtne ega vaja kodeerimisoskust. Viimane, kuid mitte vähem oluline, pakub Wix tasuta sissejuhatavaid haridus- ja kultuurimallid koos sisseehitatud saidi struktuuriga ja paljude vidinate abil, mida saab valida Turuplats. Saate kõik-ühes lahenduse huvitava ja funktsionaalse veebiplatvormi ehitamiseks haridusprotsessi parendamiseks.

Looge õpetaja veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me