Kuidas palgata professionaalset Wixi eksperti

Kuidas palgata professionaalset Wixi eksperti


Uue veebisaidi ehitamine nullist ilma professionaalse toeta oli kümmekond aastat tagasi üsna suur väljakutse. Tõenäoliselt vajaks kindla projektiga veebis kasutamiseks kooderite, graafiliste ja veebidisainerite, testijate ja muude spetsialistide meeskonda. Arendusprotsess võttis nädalaid ja kuid ning maksis varanduse.

Wixi veebisaidi ehitaja eesmärk oli teha asju palju lihtsamaks. Esialgne idee oli aidata kodeerimisoskuseta uustulnukatel luua oma saidid minimaalsete kuludega ilma abita. Platvormist on lõpuks kujunenud üks populaarseim ja kõige lihtsamad lohistamisriistad saidil taskukohased hinnad. Ehkki tarkvara kasutamine pole raketiteadus, võivad mõned kasutajad siiski vajada eksperti, et tagada projekti edaspidine edu ja reklaamivõimalused.

Seekord arutame, kuidas valida Wixi ekspert, kui teil teda vaja on, ja kui palju teenused maksma võiks minna.

Millist tüüpi Wixi eksperti vajate?

Esimene asi, mida peate tegema, on aru saada, millist tüüpi eksperti te tegelikult vajate. Tulevastest eesmärkidest sõltub, kas peate uue saidi nullist üles ehitama, looma juba olemasolevale veebisaidile mõned täiendavad graafilised elemendid, veebisaidi SEO üles seadmine või kohandage mõnda lehte HTML / CSS-i juurdepääsuga.

Jagageme kõik Wixi eksperdid kolme suurde kategooriasse. Muidugi võib sõltuvalt teie eesmärkidest olla ka mõned erandid. Vähemalt on teil selge arusaam, keda otsida.

1. Graafilised disainerid

Need eksperdid on peamiselt spetsialiseerunud teie veebisaidi graafiliste elementide ja piltide loomisele. Need võivad aidata teil logo, reklaamibännerite jms abil palgata neid juhuks, kui vajate mõne oma teenuse või funktsiooni esiletõstmiseks kohandatud ikoone. Graafilised disainerid võivad aidata teil luua veebisaidi faviconi jne.

Pidage meeles, et need eksperdid ei tegele kunagi kodeerimisega. Lisaks pole neil piisavalt programmeerimisoskusi, et olemasolevaid lehti kohandada, et luua teile uus null. Teisest küljest, kui juhite kasvavat veebiettevõtet või digipoodi, vajate ilmselt mingil ajal graafiliste disainerite pakutavaid teenuseid. Nad võivad luua teile uimastamise ja eksklusiivse hüpik- või kontaktvormi, tulla välja stiilse päisega, mis vastab kohandatud mõõtmele, parandada mõne trendika kujunduselemendi abil veebisaidi üldist kasutatavust.

2. Kodeerijad ja programmeerijad

Nendest ekspertidest võib olla abi, kui peate minema kaugemale Wixi kohandatud mallidest või kui soovite välja töötada eksklusiivse vidina, mida ei leidu Wix App Market. Sel juhul vajate eksperte, kes teavad, kuidas programmi raames töötada Wix Corvid arendusplatvorm, mis näib olevat terviklik esiotsa keskkond.

Corvid pakub arendajatele juurdepääsu mitmesugustele allika kodeerimise tööriistadele ja toimetajatele, et muuta veebisaidi kasutajaliidese kujunduselemente ja säilitada koodi paindlikkus. Arendajatel on juurdepääs Corvidi API-le, et parandada veebisaidi turundust ja SEO jõudlust, luua dünaamilisi lehti, integreerida reklaamimisinstrumente jne.

3. Veebikujundajad

Need eksperdid ühendavad eelvaate kaks kompetentsi. Nad on head kodeerijad, oskavad programmeerimiskeeli ja neil on projekteerimisvõimalused. Veebidisaineritel on piisavalt teadmisi, et luua nii teile täiesti uus veebisaidi paigutus kui ka mõned selle elemendid, näiteks broneerimisvorm või a veebisaidi kalkulaator. Nad teavad, kuidas kodeerida, ehkki Wix enamasti neid oskusi ei vaja.

Veebisaidi kujundajad võtavad graafiliste disainerite ja arendajatega võrreldes tavaliselt rohkem tasu. Teisest küljest saate neid palgates kõik-ühes lahenduse alati, kui vajate professionaalset abi. Samal ajal peaksid kliendid olema 100% kindlad, kandidaat saab ülesandega hakkama. Teisisõnu, peate teadma, kust otsida kõige professionaalsemaid ja kogenumaid eksperte ning kuidas kontrollida nende asjatundlikkuse taset.

Rummud Wixi ekspertide otsimiseks

Globaalne veeb on täis vabakutselisi turuplatse ja jaotureid, et otsida Wixi spetsialist. Kõigi nende kontrollimine võtab kaua aega, samas kui teie projekt nõuab kiiret juurutamist. Siit leiate mõned parimad kohad, kus Wixi eksperte otsida. Hinnad võivad erineda, ehkki võite ikkagi leida oma eelarve.

Wix Arena

Kui olete veebisaidi loomiseks valinud platvormi Wix ja vajate professionaalset abi, Wix Arena peaks olema esimene koht, kust spetsialisti otsida. See tutvustab tohutut hulka veebidisainereid ja arendajaid, kes on spetsialiseerunud Wixi veebisaidiredaktorile. Nad on osutunud tööriista kasutamisel asjatundjateks ja saavad hakkama mis tahes teie ülesannetega alates mis tahes tüüpi uute saitide ehitamisest kuni kohandatud mallide, funktsioonide seadistamise, integreerimise jms kujundamiseni..

Wix Arena eksperdid

Spetsialistid: Turul on üle 100 pühendunud veebidisaini eksperdi kogu maailmast. Need võivad aidata teil veebi kujundamisel, sisu tootmisel, SEO ja turundusel, domeenide ja veebisaitide seadistamisel, uue saidi loomisel või olemasoleva muutmisel.

Kuidas see töötab: kõik, mida vajate, on sisse logida oma Wixi kontole ja minna Wix Arenale. Seejärel peate märkima oma eesmärgid ja vajalike teenuste tüübi. Järgmisel etapil võite valida kohalike või ülemaailmsete ekspertide hulgast. Kui olete lõpetanud, saate juurdepääsu Wixi väljavõtete loendile koos nende portfellide ja hindadega. Pange tähele, et Wix ei reguleeri hinnapoliitikat. Iga spetsialist kehtestab oma määrad.

Teenuse hind: turul on lihtne funktsioon, mis võimaldab kasutajatel valida endale vajaliku eelarve. Maksumus algab 500 dollarist ja võib ulatuda üle 3000 dollarini, sõltuvalt vajaliku teenuse tüübist.

Vabakutselised platvormid

Kuigi mitte kõik ei saa endale lubada Wix Arena spetsialistide valimist hinnasilti arvestades, võivad vabakutselised turuplatsid ja foorumid olla kulutõhusam lahendus. Võite külastada veebisaite nagu Üles ja otsige sealt Wixi eksperdid. Peamine erinevus on see, et keegi ei taga kunagi asjatundlikkuse taset.

Upwork Wixi eksperdid

Spetsialistid: sellised platvormid nagu Upwork tutvustavad erinevate valdkondade eksperte. Siit võite leida veebi või graafilisi disainereid, kodeerijaid, testijaid, programmeerijaid jne.

Kuidas see töötab: Süsteemil on lihtne navigatsioonisüsteem spetsialistide sortimiseks kategooriate, tariifide või muude parameetrite järgi. Lisaks mõnele portfelli lingile leiate iga kandidaadi kohta lühitutvustuse. Võite vaadata profiili ja otsustada, kas mõni kandidaat sobib teile hästi. Kui see juhtub, klõpsake lihtsalt kontakti nuppu ja võtke ühendust, et arutada üksikasju.

Teenuse hind: hind sõltub asjatundlikkuse tasemest. Kui vähem kogenud vabakutselised võivad võtta tasu vahemikus 20–45 dollarit tunnis, maksavad spetsiaalsed spetsialistid tavaliselt 80–150 dollarit tunnis. Lisaks peaksite arvestama, et mõned vabakutselised turuplatsid võtavad oma teenuste eest tasu.

Täistsüklilised veebiarendusagentuurid

Viimane ja ilmselt kõige lihtsam viis on veebi otsimine ja Wixi spetsialiseeritud arendusettevõtte otsimine. Võite kokku puutuda paljude veebisaitide ja arendusettevõtetega. Kõik nad lubavad suurepäraseid teenuseid, ehkki hind võib olla pisut liiga kõrge. Peamine eelis on see, et lugupeetud ettevõtted pakuvad Agile Methods’i, mis tähendab, et olete alati kursis sellega, mis on tehtud prototüüpimisest A \ B testimise ja juurutamiseni. Teisisõnu, jälgite kogu arendamisprotsessi koos arendajatega koos võimalusega teha muudatusi ja modifikatsioone.

Spetsialistid: täistsükli agentuur tähendab ekspertide kogumit, alates disaineritest ja kodeerijatest kuni programmeerijate, turundajate, testijate, isiklike halduriteni jne. See töötab välja keerukate projektide jaoks, kui vajate kasvava ettevõtte jaoks tohutut veebisaiti, millel on palju perke ja funktsioone rakendada.

Teenuse hind: professionaalsete arendajate palkamine on a väljakutse rahakotile. Reeglina pakuvad nad pakitud teenuseid, mis maksavad sõltuvalt projekti keerukusest vahemikus 2000–5000 dollarit. Hea uudis on see, et hind sisaldab tavaliselt silumist, hooldust ja tuge pärast juurutamist.

Nõuanded ekspertiisi taseme kontrollimiseks

Wix on üks võimsamaid ja veel lihtne kasutada veebisaitide ehitajad. Siiski võite oma veebisaidi eluea ja arengu mingil hetkel vajada professionaalset abi. Kuigi platvorm oli mõeldud peamiselt algajatele ja algajatele, võib neil olla keeruline konkreetse kandidaadi teadmiste taset määratleda. Peate kaaluma mitmeid olulisi aspekte alates õiglasest väärtusest kuni portfellini, kogemusteni, loovuseni jne.

1. Eksklusiivsus ja loovus

Ainult aastatepikkuse kogemuse tõttu veebidisaineriks valimine pole vaevalt hea mõte. Peate olema 100% kindel, et ta suudab luua esteetilise ja uuendusliku lähenemisviisi igapäevastele ülesannetele. Kujundite, värvide ja koodide kokku panemisel peaks eksperdil olema loomulik kingitus. Portfell ei ütle alati kandidaadi kohta tõeselt. Õppige julgelt järgmist:

 • Aastatepikkune kogemus.
 • Haridus ja ülikool.
 • Agentuuride varasemad projektid.
 • Inspiratsiooniallikad.
 • Läheneb ülesande täitmisel.
 • Wixiga töötamise kogemus.

2. Digitaalne pädevus

Photoshopi ajad on peaaegu möödas, kuigi veebis ilmub uus trendikas ja täiustatud tarkvara. Mida rohkem tööriistu veebidisainer suudab teie veebisaidi jaoks kasutada. Tarkvara valdamine võib olla võtmetegur. Ärge kartke küsida küsimusi järgmise kohta:

 • Kandidaadi kasutatavad programmid ja tarkvara.
 • Wixi edukalt läbitud projektide arv.

3. Tootlikkuse tase

Iga kasutaja otsib inimest, kes on võimeline tähtaegadest kinni pidama ja töökindlust usaldusväärselt tagama. Tõhusus on küsimus, mida me kõik otsime. Täiuslik Wixi ekspert peaks olema võimeline:

 • Käsitlege mitut projekti korraga.
 • Jälgige aega ja pidage kinni tähtaegadest.
 • Pakkuge klientidele piisavalt vahendeid kontakti hoidmiseks.

Mõnel juhul võite autoriõiguse rikkumiste vältimiseks läbi rääkida ka turunduse ja seaduse osas, kui teie veebisait on tõeliselt ainulaadne ja uimastatav.

Alumine rida

Wixi eksperdid võivad teid aidata uue saidi loomisel algusest samuti värskendage juba olemasolevaid lehti, looge uusi elemente jne. Peate olema 100% kindel, et vajate seda abi tegelikult. Kui jah, siis oma eelarve jaoks hea professionaali leidmiseks on mitu lihtsat viisi.

Wixi eksperdi leidmise tee võib olla hirmutav, kui te ei kasuta mõnda tõestatud allikat, näiteks Wix Arena. Eksperdi töö tulemus sõltub täielikult tema kvalifikatsioonist. Vabakutseliste jaoturite valimine võib olla odavam lahendus. Teisest küljest ei taga keegi piisavalt teadmiste taset. Täistsükli veebiarendusagentuuride palkamine on hea neile, kellel on piiramatu eelarve. Kuid sel juhul peaksite olema valmis maksma iga täiendava värskenduse või muudatuse eest. Lisaks võivad isegi väikesed muudatused võtta palju aega.

Wix Arena näib kõigi saadaolevate variantide hulgast parem variant, kuna kõik spetsialistid on kogenud platvormiga töötamisel ja suudavad täita mitmesuguseid ülesandeid alates klassikalisest veebisaidi loomisest kuni täiustatud kohandamislahendusteni.

Palka kohe Wixi ekspert

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me