Kuidas luua veebisaiti nullist

Kuidas luua veebisaiti nullist


Kas ma tõesti vajan veebisaiti? See küsimus kerkib üles kas plaanite tutvustada oma väikeettevõtet või käivitate ulatusliku kampaania ülemaailmseks teavitamiseks. Vastus on JAH.

Veebisaidi omamine on ülioluline üksikisikutele, vabakutselistele, ettevõtetele, rahvusvahelistele korporatsioonidele ja mis tahes suurusega ettevõtetele. Teine küsimus on, kuidas uut saiti nullist üles ehitada.

See on koht, kus enamikul algajatest on seljad seina vastu. Nii paljude arenedes veebisaidi loomise tehnoloogiad, mille vahel valida, mõnel võib olla kõige sobivam valida segane. Valik sõltub peamiselt projekti keerukusest, peamistest eesmärkidest, veebisaidi tüübist, eelarvest ja tehnilisest taustast.

Selles lõplikus juhendis vaatame üle kõik saadaval olevad veebisaitide loomise tööriistad ja tehnoloogiad, et tuua välja plussid ja miinused, peamised omadused ja nende pakutavad eelised. Niisiis, olge kursis!

Parimad teenused veebisaidi loomiseks nullist:

 1. Wix – parim veebisaidi koostaja, et luua veebisait nullist
 2. WordPress – tasuta platvorm (CMS) mis tahes veebisaidi loomiseks
 3. uKit – lihtsaim väikeettevõtete veebisaitide koostaja
 4. Shopify – kõik-ühes pood, mida müüa veebis
 5. Ruuturuum – universaalne veebisaidi koostaja algajatele
 6. Weebly – lihtne viis veebisaidi loomiseks nullist
 7. Webflow – üks parimatest veebisaidi ehitajate tarkvaradest

Wix – parim veebisaidi koostaja, et luua veebisait nullist

Tootenimi:WIX
Ametlik koduleht:wix.com
Keerukus:Väga lihtne
Tasuta kava:Piiramatu
Lisatasu pakett:alates 13 dollarist kuu kohta
Asutatud:2006
Peakorter:Iisrael
Proovige seda tasuta

Wix – on parim veebisaidi koostaja, mis võimaldab teil luua täisfunktsionaalse veebisaidi nullist. Platvorm on tegutsenud juba üle 14 aasta, sellest on saanud miljonite kasutajate jaoks ülitähtis sihtkoht kogu maailmas. Süsteem töötab suurepäraselt erinevat tüüpi projektid, sõltumata nende keerukusastmest, funktsionaalsusest ja erilistest disainiaspektidest. Veelgi enam, süsteem ei vaja kodeerimise oskust, kuna see on absoluutselt intuitiivne, mugav ja hõlpsasti kasutatav algajatele ja veebidisaini plussidele.

Põhijooned

Wix on üks äratuntavamaid pukseerige veebisaitide ehitajaid, mis eristub rahvahulgast oma ulatuslike omaduste komplekti tõttu. Nad tulevad toime mitmekesiste veebisaidi arendamise vajadustega. Vaadake nüüd veebisaidi koostaja peamisi tipphetki:

Plussid ja miinused

Veebisaidi arendamisel võimaldab Wix valida kahe redigeerimisvaliku hulgast. Need on Wix ADI ja standardne redigeerija. Esimene lahendus sobib enamasti hästi mittetehnikutele, kellel pole aega või kes lihtsalt ei soovi keerukate veebikujunduse nüansside pärast vaeva näha. Teine alternatiiv on parem valik asjatundlikele disaineritele. Veebisaidi koostaja pakub ka sadu valmis kohandatavaid malle, täiustatud disaini kohandamise tööriistu, integreeritud ajaveebi- ja e-kaubanduse mootoreid, rikkalikku App Marketit koos suure valiku integreeritavate vidinate ja laiendustega.

Puudustest rääkides pole Wixil olulisi miinuseid. Süsteemi liides on funktsioonide, vidinate ja tööriistadega mõnevõrra üleküllastunud, mis võib algajatele pisut segadusse ajada. Veebisaidi koostaja ei lase mallide vahel vahetada ja siin pole koodide redigeerimise võimalust. Vaatamata sellele, et Wix App Market loobub vidinatest, pole kõigil neist väärt kvaliteeti. Need puudused ei mõjuta aga süsteemi funktsionaalsust tõsiselt.

Maksumus

Wixi hinnapoliitika on taskukohane kõigile. Süsteemil on päris kena tasuta plaan. See ei aegu kunagi ja seega saab seda kasutada platvormi kõigi funktsioonide testimiseks enne ühele tasulistele plaanidele üleviimist.

Wixi standardsed plaanid

 • Kombineeritud (13 dollarit kuus) – süsteemireklaamide puudumine, tasuta hostimine ja domeeniühendus;
 • Piiramatu (17 dollarit kuus) – 10 GB salvestusruumi, piiramatu ribalaius;
 • Pro (22 dollarit kuus) – integreeritud statistika kogumise tööriistad ja Google Analytics, 2 tundi videosalvestusruumi;
 • VIP (39 dollarit kuus) – ametialane logo, esmatähtis toetus jne.

Äri / e-kaubanduse kavad

 • Business Basic (23 dollarit kuus) – maksete aktsepteerimine veebis;
 • Piiramatu äri (27 dollarit kuus) – e-kaubanduse platvorm, ettevõtluse arendamise tööriistad, rakendused ettevõtjatele;
 • Äri VIP (49 dollarit kuus) – piiramatu ribalaius ja videosalvestusruum, täielik Wix Suite;
 • Ettevõtlus (500 dollarit kuus) – täislahendus, mis pakub suurimat funktsionaalsust ja maksimaalset tööriistade hulka.

Veebisaidi koostaja pakub sageli allahindlusi ja eripakkumisi, et suurendada klientide lojaalsust ja julgustada uusi kasutajaid süsteemiga liituma. Samuti on olemas 14-päevane raha tagastamise garantii juhuks, kui te pole mingil põhjusel ühe tasutud kavaga rahul.

Proovige Wixi tasuta

WordPress – tasuta platvorm (CMS) mis tahes veebisaidi loomiseks

Tootenimi:WordPress
Ametlik koduleht:wordpress.org
Keerukus:Üle keskmise
Tasuta kava:Piiramatu
Lisatasu pakett:alates 2,95 dollarit kuus
Asutatud:2003
Peakorter:Kogu maailmas
Proovige seda tasuta

WordPress – on maailmas populaarseim tasuta CMS, mida saab kasutada mis tahes tüüpi veebisaitide loomiseks. Süsteemil on praegu üle 25 miljoni aktiivse veebisaidi ja veel palju on väljatöötamisel. Esialgu käivitati kui sisupõhine ajaveebiplatvorm, WordPressist on saanud mitmeotstarbeline veebisaitide loomise instrument, millel on palju suurepäraseid funktsioone ja maksimaalne kohandamisvabadus.

Põhijooned

WordPress pakub laia funktsioonide loetelu, mis seda võimaldavad käivitage erinevat tüüpi veebisaite, sealhulgas ajaveebid, portfellid, ettevõtete veebisaidid, veebipoed ja palju muud. CMSi mitmeotstarbeline olemus aitab kaasa süsteemi funktsionaalsusele, kuid see tähendab ka investeeringuid pingutustesse / aega, mis on vajalik süsteemi kasutamisest maksimumi saamiseks. Vaadake nüüd WordPressi peamisi funktsioone:

 • Avatud lähtekoodiga olemus, mis annab täieliku juurdepääsu projekti lähtekoodile;
 • Võimas ajaveebimootor;
 • Sujuv ja probleemivaba CMS-i installimine, mis tagab hõlpsa kasutamise algajatele ja veebidisaini plussidele;
 • Sajad integreeritavad pistikprogrammid, mis on seotud erinevate niššidega;
 • 100% disaini kohandamise vabadus, mis tagab veebisaidi ilme ja toimivuse.

Plussid ja miinused

WordPress on silma paistnud kui täisfunktsionaalne sisuhaldussüsteem, mis võimaldab mitut integreerimisvõimalust. Süsteem sisaldab komplekti sisseehitatud malle, vidinaid, laiendusi, rakendusi ja pistikprogramme, kuid neid on seal ka sadu. Pistikprogrammid / teemad, mida saate valida ja oma projekti integreerida, käsitlevad erinevaid tööstusharusid, mis võimaldab teha tõeliselt laia valiku.

Puuduste osas puudutab esimene ja peamine aspekt CMS-i keerukust algajatele. Pistikprogrammi / malli integreerimise vajadus eeldab kodeerimisoskuste teadlikkust. Platvormi ja kogu selle funktsioonide komplekti uurimiseks ja omandamiseks on vaja aega ja vaeva. Algajate jaoks pole need lihtsad ülesanded.

Maksumus

WordPress on allalaadimiseks ja installimiseks täiesti tasuta. Pärast süsteemi installimist saate testida selle funktsioonide komplekti ja alustada sellega lihtsaid projekte, et harjutada ja täiendada oma veebidisaini oskusi. Kui otsustate käivitada täisfunktsionaalse projekti ja asuda elama, ei lähe te ilma pistikprogrammide integreerimise ja veebisaidi edasise kohandamiseta. Lõpuks peate oma projekti veebis avaldamiseks valima usaldusväärse hostimise ja ühendama domeeninime. Seal on paljude hostiettevõtete vahel. Parim lahendus on siiski Sinine vaim – usaldusväärne hostimisteenuse pakkuja, mida WordPress ametlikult soovitab. Bluehostiga töötades pakutakse teile võimalust valida üks pakutavatest plaanidest. Need sisaldavad:

 • Põhiline (2,95 dollarit kuus) – ühe veebisaidi majutamine, piiramatu liiklus ja ribalaius, tasuta WordPressi värskendused, tasuta SSL-ühendus, 50 GB salvestusruumi;
 • Pluss (5,95 dollarit kuus) – piiramatu arv hostitud veebisaite, piiramatu e-posti konto ja domeen, mõõtmata salvestusruum ja ribalaius, täpsemate turundusvõimaluste jaoks 200 dollarit;
 • Valik (5,45 dollarit kuus) – veebisaidi varundamine, rämpsposti vastane kaitse, domeeni privaatsus jne.

Ükskõik, millist tellimust te ka ei vali, pakub Bluehost suurt boonust – võimaluse ühendage ja kasutage tasuta domeeninime tasuta ühe aasta jooksul. Niipea kui ametiaeg lõpeb, on domeeni hind aastas 12–14 dollarit.

Proovige WordPressi tasuta

uKit – lihtsaim väikeettevõtete veebisaitide koostaja

Tootenimi:uKit
Ametlik koduleht:ukit.com
Keerukus:Ülimalt lihtne
Tasuta kava:14-päevane prooviversioon
Lisatasu pakett:alates 4 dollarist kuu kohta
Asutatud:2015
Peakorter:Venemaa Föderatsioon
Proovige seda tasuta

uKit – on väikeettevõtete veebisaitide jaoks lihtsaim veebisaitide koostaja. See on ka üks taskukohasemaid süsteeme, mida tänapäevaselt veebidisaini turult leida võib. uKit on täisfunktsionaalne, paindlik, mugav, intuitiivne ja lihtne kõigile kasutajakategooriatele, sõltumata nende veebidisaini vilumusest ja asjatundlikkusest. Süsteemiga projektide käivitamiseks ja haldamiseks ei pea olema teadmisi kodeerimise kohta – nii koormatud ja arusaadav on see kõigile.

Põhijooned

uKit on end esialgu positsioneerinud kui a väikeettevõtte veebisaitide koostaja, kuid süsteemiga on võimalik käivitada ka muud tüüpi projekte. Nende hulka kuuluvad ajaveebid, väikese ja keskmise suurusega veebipoed, portfellid, maandumislehed jne. Veebisaidi koostajal on kaasas mugav lohistamisredaktor, mis aitab teenuse hõlpsamini kasutada ja mugavamaks muuta, samas kui mugav eelvaade suvand võimaldab teil tulemust näha enne võrku minekut. Süsteemi peamised omadused on loetletud allpool:

 • Sajad reageerivad tööstusharupõhised mallid, mis on täiesti kohandatavad;
 • Vapustav kasutusmugavus ja taskukohasus;
 • Laialdased vidina integreerimisvõimalused;
 • Tasuta SSL-sertifikaadi ühendus;
 • CRM-i integreerimine;
 • Ajutised veebisaidi haldamise õigused.

Plussid ja miinused

Veebisaidi ehitaja paistab rahva hulgast silma muljetavaldava lihtsuse tõttu, mis ei kahjusta funktsionaalsust. uKit pakub käepärast ja intuitiivset WYSIWYG-redaktorit, mis võimaldab teil veebidisaini protsessi juhtida. Samuti on juurdepääs paljudele tundlikele ja täielikult kohandatavatele mallidele, vidinate integreerimisvõimalustele ja ajaveebimootorile. e-kaubanduse funktsiooni realiseeritakse kahel viisil – kas või kaudu Ecwidi pistikprogramm integratsiooni või e-kaubanduse vidina kohandamine. Võimalus anda teistele meeskonnaliikmetele ajutised veebisaidile juurdepääsu õigused võimaldab veebisaiti tõhusamalt hallata ja kohandada.

uKitil pole olulisi puudusi – see on lihtne, intuitiivne ja kõigile mugav. Sellegipoolest puuduvad sellel mõnevõrra koodi redigeerimise võimalused, mis võimaldaksid kasutajatel veebisaidi kohandamisest maksimaalselt kasu saada. Lisaks ei piisa süsteemi kaasas olevast 14-päevasest tasuta prooviversioonist kogu platvormi funktsionaalsuse realiseerimiseks ja testimiseks.

Maksumus

uKit on üks järgmistest kõige taskukohasemad ja kulutõhusamad veebisaitide ehitajad. Süsteemil pole tasuta plaani, kuid selle funktsioonikomplekti on siiski võimalik testida 14-päevase tasuta prooviperioodi jooksul. Niipea kui otsustate alustada platvormiga täisfunktsionaalse veebisaidi ettevalmistamist, minge üle uuele versioonile ühele selle lisatasukavadest:

 • Minimaalne (4 dollarit kuus) – üle 200 professionaalse malli, varundamine, piiramatu kettaruumi ja lehenumber, kohandatud domeeninimeühendus, ööpäevaringne tugi, SMS-teavitused;
 • Põhiline (8 dollarit kuus) – puuduvad autoriõiguse sildid, võimsad statistika jälgimise tööriistad, Google Analytics, reaalajas vestluse tugi, esmaklassilised kujundused;
 • e-kaubandus (9,60 dollarit kuus) – integreeritud e-kaubanduse tööriistad, makse- / saatmisvõimalused, veebimaksete aktsepteerimine, ostukorviseaded, valuuta valimine;
 • Pro (12 dollarit kuus) – e – kaubanduse funktsionaalsus, kohandatud koodi integreerimine, kohandatud värviskeemi rakendus jne.

Kui otsustate süsteemiga tööd jätkata, on eelarve säästmiseks mõistlik maksta 3, 6, 12 või 24 kuud ühe maksega. Mida pikem on liitumistähtaeg – seda suuremat allahindlust saab.

Proovige uKitit tasuta

Shopify – kõik-ühes e-poe platvorm, mida müüa veebis

Tootenimi:Shopify
Ametlik koduleht:shopify.com
Keerukus:Keskmine
Tasuta kava:14-päevane prooviversioon
Lisatasu pakett:alates 29 dollarist kuu kohta
Asutatud:2004
Peakorter:Kanada
Proovige seda tasuta

Shopify – on kõik-ühes e-poe platvorm veebis hõlpsalt ja tõhusalt müüa. Algselt oli tarkvara loodud selleks ehitage veebipoode nullist. Seega on sellel võimsad integreeritud funktsioonid, mis on kohandatud spetsiaalselt veebipoodide omanike vajadustele. Tarkvara on praegu üks populaarseimaid e-kaubanduse lahendusi maailmas, mis haldab sadu funktsioonidega koormatud veebipoode.

Põhijooned

Funktsioonidega koormatud veebikaupluste käivitamisel ja haldamisel on Shopify kõige suurem sihtkoht, kuhu minna. See on aastate jooksul edasi arenenud, pakkudes lisaks mõnele muule olulisele võimalusele ka täiustatud e-kaubanduse funktsioone, nagu automatiseeritud EL-i käibemaksu arvutamine, integreeritud makseviisid ja ostukorv:

 • Liitreaalsuse funktsioon;
 • Mitmekeelne tugi;
 • Müügipunkt (POS) tarkvara tõhusaks veebis ja mujal müümiseks;
 • Laialdased turundus-, tootehaldus- ja veebipoodide kohandamise funktsioonid;
 • Integreeritud Shopify rakendusturg;
 • Tipptasemel integreerimis- ja sünkroonimisvõimalused.

Plussid ja miinused

Shopify paistab esialgu rahva hulgast silma oma võimsate e-kaubanduse funktsioonide tõttu, mis võimaldavad igat tüüpi veebipoodide käivitamist ja haldamist. Tarkvara võimaldab juurdepääsu hulgale tootehaldusele, turundusele, veebipoodide kohandamise ja reklaamimise funktsioonidele, mitmekeelsele tugiteenusele. Kaasas integreeritud ostukorv, mitmekülgne tootegalerii loomise ja muutmise funktsioonid. Süsteem võimaldab teil sünkroonida veebipoe kontot väliste teenuste, turgude ja raamatupidamistarkvaradega. Samuti tagab see teie projekti turvalisuse SSL-sertifikaadi ühenduse, tipptasemel pettusevastaste tööriistade ja muude ohutusvõimaluste abil.

Tarkvara negatiivsete omaduste hulgas on mõistlik mainida keeruliste e-kaubanduse funktsioonide rohkust, millest paljud pole tavapoodide loomise puhul nii vajalikud. Selle asemel töötavad nad hästi suurte hüpermarketite arendamisel. Siinkohal tuleks mainida ka Shopify tellimuste maksumust, kuna tarkvara on üsna kallis lahendus.

Maksumus

Shopify pole odav veebisaitide looja, kuid selle hinnapoliitika lähtub süsteemi funktsionaalsusest. Süsteem ei paku veel ühtegi tasuta plaani, kuid selle funktsionaalsust on võimalik testida tasuta 14-päevase prooviversiooni abil. Niipea, kui otsustate avada täisfunktsionaalse veebipoe ja asute turule, valmistuge uuendama ühte järgmistest plaanidest:

 • Basic Shopify (29 dollarit kuus) – blogiühendus, 2 personali kontot, pettuste analüüs, tasuta SSL-sertifikaat, tellimuste käsitsi loomine, Shopify POS-i rakendus, hüljatud ostukorvi taastamine, müügikanalid;
 • Shopify (79 dollarit kuus) – kinkekaardid, 5 töötajate kontot, erialased aruanded, 1-5 kaupluse asukoht;
 • Advanced Shopify (299 dollarit kuus) – edasijõudnute aruannete koostaja, kuni 8 kaupluse asukohta, reaalajas vedaja saatmine, 15 töötajate kontod jne.

Tarkvara ei määra teenuse kasutamise ajal tehtud krediitkaarditehingute eest tasusid. Krediitkaardimaksete tegemisel olge siiski valmis rohkem maksma.

Proovige Shopify’i tasuta

Ruuturuum – universaalne veebisaidi koostaja algajatele

Tootenimi:Ruuturuum
Ametlik koduleht:squarespace.com
Keerukus:Keskmine
Tasuta kava:14-päevane kohtuprotsess
Lisatasu pakett:Alates 29 dollarit kuus
Asutatud:2012
Peakorter:USA
Proovige seda tasuta

Ruuturuum – on universaalne veebisaitide looja algajatele ja veebidisaini spetsialistidele. Süsteemi on kõigile üsna lihtne kasutada ning sellel on eristuv integreeritud funktsionaalsus, mis muudab selle rahvahulgast silma paista. Veebisaidi koostaja võimaldab luua visuaalselt atraktiivseid veebisaite taskukohase hinnaga. Kodeerimisoskus ei ole siin kohustuslik, kuid parema tulemuse saamiseks eeldab teenus siiski HTML / CSS-i projekti redigeerimise võimalusi.

Põhijooned

Ruuturuum positsioneerib ennast kõik-ühes süsteemina, mida kasutatakse igat tüüpi veebisaitide käivitamiseks. Selle integreeritud funktsionaalsus töötab kõige paremini siiski kvaliteetsete ajaveebide, veebipoodide, portfellide ja ettevõtete veebisaitide arendamisel. Selle WYSIWYG-redigeerija aitab kaasa veebisaidi arendamise lihtsusele, täiustatud lehestiiliredaktor võimaldab teil luua muljetavaldava veebilehe kujunduse. Ruumiruumi kõige tähelepanuväärsemate funktsioonide loetelu on järgmine:

 • Mitu integreeritavat lisandmoodulit ja vidinat;
 • Võimsad e-kaubanduse ja ajaveebimootorid;
 • Ulatuslikud sotsiaalse integratsiooni võimalused;
 • Google Mapsi manustamine ja integreeritud Google Analytics;
 • SSL sertifikaat ja e-posti turundus.

Plussid ja miinused

Ruutruum on tuntud oma ulatuslike pilditöötlusvõimaluste, disaini kohandamise tööriistade rohkuse ja Logo Makeri poolest. Vastuvõtlike kohandatavate mallide kättesaadavus aitab protsessi tõhusust suurendada. Veebisaidi koostaja tagab ka usaldusväärsed ja võimsad klienditoe võimalused ning kalli turunduse tööriistad, mis aitavad kaasa veebisaidi paremale reklaamimisele. Platvormi esiletõstmiseks on ka jutustamisriist lahti pakkimine, integratsioon Acuity Schedulingi abil, võimas e-kaubandus ja ajaveebi tugi.

Veebisaidi koostaja kahjude osas on mõistlik mainida e-kaubanduse plaanide kulusid, mis on tavakasutajate jaoks pisut kallid. Süsteemi stiiliredaktor nõuab aega, et uurida ja testida, kuna seda pole päris lihtne algajatele kasutada. Lõpuks ei paku Squarespace veebisaidi eelvaate režiimi. See pole kuigi mugav, kuna kui mõni viga vajab parandamist, peab kasutaja pärast projekti avaldamist tagasi redigeerimisprotsessi tagasi jõudma..

Maksumus

Ruuturuum on mõõduka hinnaga. Siin pole absoluutselt tasuta plaani, kuid platvorm võimaldab teil testida selle funktsioone 14-päevase prooviversiooni ajal, mis on tasuta. Funktsiooniga koormatud projekti käivitamiseks platvormiga minge üle uuele süsteemis pakutavale premium-plaanile:

 • Isiklik (12 dollarit kuus) – 20 veebisaidi lehte. 3% tehingutasu, tasuta kohandatud domeeniühendus jne;
 • Äri (18 dollarit kuus) – piiramatu arv veebilehti, 2% müügitehingutasu, AdWordsi krediit jms;
 • Põhiline (26 dollarit kuus) – integreeritud raamatupidamisfunktsioon, piiramatu tootenumber, ribalaius ja kettaruum jne;
 • Täpsem (40 dollarit kuus) – reaalajas vedaja saatmine, etikettide trükkimine, hüljatud kassast automaatne taastamine jne.

Ükskõik, millist lisatasu kava te kavatsete kasutada, sisaldab see tasuta hostimist ja domeeninime. Kui teil on juba domeen, laseb süsteem teil selle määrata oma uuele ruutupõhisele veebisaidile.

Proovige ruutu tasuta

Weebly – lihtne viis veebisaidi loomiseks nullist

Tootenimi:Weebly
Ametlik koduleht:weebly.com
Keerukus:Keskmine
Tasuta kava:Jah
Lisatasu pakett:Alates 4 dollarit kuus
Asutatud:2006
Peakorter:USA
Proovige seda tasuta

Weebly – on üks lihtsaid viise, kuidas veebisaiti nullist luua. Veebisaidi koostaja võimaldab algatada suurepäraseid projekte ilma ühe koodireata. Selle integreeritud pukseerimisredaktor koos täiustatud funktsionaalsusega võimaldab loomingulist vabadust, mis tagab lõpuks kvaliteetse tulemuse.

Põhijooned

Weebly loodi algselt ajaveebimise eesmärgil, kuid hiljem omandas see tugeva e-kaubanduse fookuse. Samuti on teenusega võimalik alustada muud tüüpi projekte ilma kodeerimisoskuse ja veebidisaini taustata. Veebisaidi koostaja peamiste esiletõstmiste hulgas tuleks esimesena mainida järgmist:

 • Võimas e-kaubanduse ja ajaveebide spetsialiseerumine;
 • Koodi manustamine on lubatud;
 • Täiustatud turundus- ja reklaamitööriistad (Weebly reklaamimine);
 • Integreeritud video hostimine ja muljetavaldavad pildi redigeerimise võimalused;
 • IFTTT integreerimine;
 • Rakenduskeskus ja vormiehitaja.

Plussid ja miinused

Weeblyt on üsna lihtne kasutada nii tehnikutele kui ka veebidisaini ekspertidele. Süsteem võimaldab teil tasuta luua isikupärastatud veebisaidi URL-i ja see annab juurdepääsu ulatuslikule kohandatavate mallide kogule. Erilist tähelepanu tuleks pöörata selle e-kaubanduse funktsionaalsusele, mis võimaldab kasutajatel käivitada ja hallata täisfunktsionaalseid veebipoode. Muude Weebly esiletõstmiste hulka kuuluvad Weebly for Education ja Weebly Campus Edition funktsioonid, mis hõlmavad mitmeid funktsioone ja tööriistu haridusele suunatud veebisaitide arendamine.

Weebi halvad tegurid pole nii arvukad. Üks peamisi nüansse on veebisaidi varundusfunktsiooni puudumine, mis ei lase kasutajatel selle väljatöötamise käigus veebisaidi versioone automaatselt salvestada. Samuti ei tähenda süsteem mõnede mittevajalike veebikujundusetappide tühistamiseks vajalike muudatuste tühistamist / uuesti tegemist. Kuna e-kaubandusele keskendunud süsteem, võtab Weebly 3% tehingutasu kogu süsteemis tehtud müügi eest.

Maksumus

Weeblyl on saadaval läbipaistev hinnapoliitika kahe tüüpi veebisaitide – tava- ja e-kaubanduse – arendamiseks. Projekti täiustatud turvalisuse tagamiseks on olemas tasuta plaan, mis eeldab 500 MB kettaruumi, alamdomeeni ühenduse ja SSL-sertifikaadi olemasolu. Täpsematele funktsioonidele juurdepääsu saamiseks peate üle minema ühele tasulisele tellimusele:

 • Ühenda (4 dollarit kuus) – domeeniühendus, reklaamibännerite kuvamine, SSL-sertifikaat jne;
 • Starter (8 dollarit kuus) – integreeritud pukseerimisredaktor, piiramatu kettaruum, süsteemireklaamide puudumine, oma domeeni ühendamise võimalus, SSL-i turvalisus ja täpsema veebisaidi statistika, 10 toodet, 3% vahendustasu kõigi tehtud tehingute eest;
 • Pro (12 dollarit kuus) – otsinguvõimalus, paroolikaitse, 25 toodet, video taust, HD videod ja audiosaated ning võimalus kaasata kuni 100 liiget;
 • Äri (25 dollarit kuus) – piiramatu arv liikmeid, registreerimisvõimalus, piiramatu arv tooteid, võimalus aktsepteerida makseid üksikdomeenides, tehingutasude puudumine, võimalus müüa digitaalseid tooteid;
 • Jõudlusplaan (38 dollarit kuus) – mõeldud e-kaubanduse projektidele, loobutud ostukorvide teatistest, kinkesertifikaatidest, reaalajas saatmishindadest jne.

Weebly plaanid võimaldavad ühendada domeeninime hinnaga 19 dollarit, pakkuda juurdepääsu Google Ads’i teenusele 100-dollarise boonusega ja võimaldavad kasutada reaalajas vestlust, foorumi kogukonda ja e-posti tuge.

Proovige Weeblyt tasuta

Webflow – üks parimatest veebisaidi ehitajate tarkvaradest

Tootenimi:Veebivoog
Ametlik koduleht:veebivoog.com
Keerukus:Kompleksne
Tasuta kava:Jah
Lisatasu pakett:Alates 12 dollarit kuus
Asutatud:2013
Peakorter:USA
Proovige seda tasuta

Webflow – on üks parimatest veebisaidiehitajate tarkvaradest, mis on tuntud ka oma professionaalse veebidisaini lähenemisviisi ja kõrge keerukustasemega võrreldes enamiku tavaliste veebisaidiehitajatega. Mingil määral võib platvorm olla võrreldes CMS-iga disaini kohandamise paindlikkuse ja keerukuse osas.

Põhijooned

Veebivoo funktsionaalsus ületab keskmist. Projekti edu saavutamiseks on vaja kodeerimise teadlikkust, veebidisaini tausta ja valmisolekut investeerida aega, vaeva ja teadmisi. Seega on veebisaidi koostaja parem vilunud veebisaidi arendajate vajadused, kes kavatsevad oma loovust väljendada, alustades kalleid projekte. Selle eripära loend sisaldab:

 • Stiilide ja klasside haldamise võimalused;
 • Täiustatud HTML / CSS-i redigeerimine;
 • Dünaamilise sisu loomise võimalus;
 • Võimas e-kaubanduse mootor;
 • Lightboxi galerii, After Effects ja Lottie integreerimine;
 • Üle 200 professionaalse tasuta ja tasulise malli.

Plussid ja miinused

Webflow võimaldab valida ja kohandada uimastamise malle, mis on reageerivad ja mitmekülgsed, et kasutajatel oleks võimalik oma loovust väljendada. Süsteem võimaldab integreerida mitu vormi, andmebaasi ja elementi, et pakkuda veebidisaini lähenemisviisi huvitavat realiseerimist. Selles on uhke CMS-i kollektsioone, millel on mitu sisuvalikut. Oma veebisaidi arendamise ajal töötades on võimalik kasutada kahte alarežiimi, nimelt kujundajat ja redigeerijat. See võimaldab teil kontrollida kõiki käimasolevaid veebisaidi arendamise etappe. Lõpuks on Webflow varustatud võimsa ja konkurentsivõimelise e-kaubanduse mootoriga, mis võimaldab luua erineva suuruse ja jõudlusega veebipoode.

Arvestades süsteemi keerukust ja varjatud funktsioonide rohkust, on ilmne, et Webflow pole algajate jaoks parim valik. Siin on vaja palju ära õppida, samas kui veebisaidi väljatöötamise protsess eeldab programmeerimisoskust. Veelgi enam, Webflow on üsna kulukas veebisaitide koostaja, eriti neile, kes ei plaani sellega mitu projekti käivitada.

Maksumus

Webflow-l on veebidisaini turul üks laialdasemaid ja mitmekülgsemaid hinnakujunduslahendusi. Süsteemil on piiramatu aja jooksul kehtiv tasuta pakett, kuid sellel on komplekt piiranguid, mis ei lase teil veebisaidi kujundamise protsessist maksimaalselt kasu saada. Lisatasukavade osas on siin võimaluste mitmekesisus tõesti muljetavaldav. Vaadake nüüd veebivoo hinnakujundustabelit.

Saidiplaanid sisaldavad veebisaitide ja e-kaubanduse kavasid. Veebisaidi plaanid on järgmised:

 • Põhiline (12 dollarit kuus) – CDN kaasas, domeeniühendus, 500 veebivormi esitamist, tasuta SSL-sertifikaat;
 • CMS (16 dollarit kuus) – 1000 veebivormi esitust, piiratud CMS API, 3 sisutoimetajat, 2000 CMS üksust, saidiotsing;
 • Äri (36 dollarit kuus) – piiramatu arv veebivormi edastusi, täiustatud globaalne CDN, täielik CMS API, 10 sisutoimetajat jne.

e-kaubanduse plaanid hõlmavad omakorda järgmist:

 • Standard (29 dollarit) – CMS-kava kõik funktsioonid pluss kohandatud kassas ja ostukorvis, integreeritud CMS ajaveebide jaoks, e-posti kohandamine, 2% tehingutasu;
 • Pluss (74 dollarit) – kõik äriplaani omadused pluss null tehingutasu, kaubamärgita meilid, 10 töötaja kontot.
 • Täpsem (212 dollarit) – kõik äriplaani omadused ja 15 personalikonto, piiramatud müügimahud aastas ja palju muud.

Kontoplaanid jagunevad ka kaheks liitumistüübiks. Need on individuaalsed ja meeskondlikud plaanid. Individuaalsed kavad hõlmavad:

 • Tasuta (0 dollarit) – 2 projekti, klientide arved, tasuta lavastamine;
 • Lihtne (16 dollarit) – 10 projekti, koodieksport, täiustatud lavastus, piiramatu projektiülekanne;
 • Pro (35 dollarit) – Valge märgistus, piiramatu arv projekte, saidi paroolikaitse.

Meeskonnaplaanid on järgmised:

 • Meeskond (35 dollarit inimese kohta) – kõik Pro-plaani funktsioonid pluss kliendi arveldus, täiustatud lavastus, koodieksport, meeskonna armatuurlaud jne;
 • Ettevõtlus (maksumust arutatakse Webflow ekspertidega individuaalselt) – meeskonnaplaani kõik funktsioonid pluss valge märgistus, piiramatu arv projekte, saidi paroolikaitse, meeskonna armatuurlaud jne.

Webflow pakub lisaks täpsemat kliendi arveldusvõimalust vabakutselistele, kes plaanivad veebisaidi koostajat tasuta kasutada oma veebidisaini nõuete osas.

Proovige veebivoogu tasuta

Selgitatud veebisaidi loomise meetodeid

Enne kui põhjalikult ehitusmeetoditesse sukelduda, peame välja mõtlema, mis veebisait tegelikult on. Viimase statistika kohaselt on 2020. aastal globaalses veebis saadaval üle 1,77 miljardi saidi. Kasutajad võivad kokku puutuda lõputu hulga veebiprojektidega, mis on jagatud kategooriatesse sõltuvalt nende tüübist, tehnoloogiast, funktsionaalsusest ja muudest kriteeriumidest..

1. samm: veebisaidi loomise meetodite selgitamine

allikas: https://www.internetlivestats.com/total-number-of-websites/

Neil kõigil on siiski üks ühine joon. Iga veebisait kuulub ülemaailmselt juurdepääsetavate veebilehtede komplektina, mis on ühendatud ühe domeeninime all. Peamine eesmärk on lasta üksikisikutel või kasutajarühmadel oma veebis kohalolu tuvastada, luues ja avaldades sisu, veebilehti või jaotisi, mida hostitakse ühes serveris.

Veebileht võib olla saadaval kahes erinevas vaatevormis:

 1. Esimene on viis, kuidas kasutajad näevad lehte teie veebisaiti külastades (sulatatud vaade).
 2. Teine võtab kasutaja kardinate taha ja kuvab lähtekoodi. Selle eelvaateks võib olla tekstiredaktor, näiteks Notepad.

Teisisõnu, veebisait on märgistuskoodi ja sisu kombinatsioon, sealhulgas meediumifailid, tekstid, kujundus, elemendid, vidinad jne. Kõik saidid võib jagada kahte peamisse kategooriasse: staatiline ja dünaamiline.

Mis on staatiline veebisait?

Termin “staatiline” tähendab, et see veebisaiditüüp on saadaval staatilise HTML-dokumendina, mis tähistab vajalikku sisu. Iga dokument hostitakse veebiserveris oma kordumatu URL-iga. Leht näeb külastaja jaoks välja samasugune nagu serveris.

Peamine omadus on see, et veebisaidi omanik peab iga kord, kui ta soovib lehti muuta või muuta, arendamisega käsitsi hakkama saama.. Selline lähenemine nõuab sügavaid kodeerimise ja programmeerimise teadmisi.

Staatiliste veebisaitide plussid: Staatiliste veebisaitide miinused:
&# x2714; Sobib ajatuks sisu esitamiseks.
&# x2714; Odavam majutada, kasutada ja hooldada.
&# x2714; Veebisaidi kiirem kiirus.
&# x2714; CMS pole vajalik.

✘ Iga sisu värskendamine või lehel muutmine peaks toimuma käsitsi.
✘ Nõuavad täiustatud programmeerimis- ja kodeerimisoskusi.
✘ Veebisaidi kohandamise osas vähem paindlik.

Mis on dünaamiline veebisait?

See veebisaiditüüp erineb olekust, kuna veebiserver genereerib projekti automaatselt iga kord, kui uus külastaja sellele juurde pääseb. Teisisõnu, kasutaja ei pea lehel olevaid muudatusi või modifikatsioone käsitsi käsitsema. Ta pääseb juurde eelkujundatud veebisaidi paigutustele või mallidele, mis sisaldavad juba asjakohaseid funktsioone, elemente või isegi sisu.

Dünaamilised veebisaidid on populaarsemad mittetehnikute ja algajate seas, kuna need ei nõua palju õppimiskõverat ja pakuvad piisavalt paindlikkust koos kasutusmugavusega..

Staatiliste veebisaitide plussid: Staatiliste veebisaitide miinused:
&# x2714; Tehnilised oskused pole vajalikud.
&# x2714; Sisu kiirem värskendamine ja saidi muutmine.
&# x2714; Valmis paigutused ja mallid.
&# x2714; Saidi nullist üles ehitamine nõuab vähem aega.
✘ Nõuab sisuhaldussüsteemi.
✘ Mõni tehniline taust võib siiski olla vajalik.
✘ Dünaamilised saidid vajavad ressursse võimaldavaid servereid.

Uue veebisaidiga nullist alustamiseks peate projekti tüübi osas mõtlema. Valik sõltub tehnoloogiast, mida kavatsete ehitusprotsessis kasutada. Enne instrumendi valimist peaksite kaaluma mitmeid olulisi fakte. Nende tegurite hulka kuuluvad veebisaidi tüüp ja suurus, projekti ülesehitus ja keerukus, lehtede ligikaudne arv ja sisu maht jne.

Oleme veebisaidi nullist üles ehitamiseks rõhutanud 4 peamist instrumenti ja tehnoloogiat. Need on järgmised:

 1. Isekodeeritud HTML-põhised saidid.
 2. Kõik-ühes veebisaitide ehitajad.
 3. CMS-põhised projektid.
 4. Raamistikud saitide loomiseks.

Vaatame, milline neist osutub parimaks lahenduseks teie konkreetsete projekti eesmärkide saavutamiseks.

# 1. Isekodeeritud HTML-i veebisaidid

See meetod on parem variant, kui kasutaja ihkab maksimaalset kohandamist ja veebikujunduse vabadust. Isekodeeritud veebisaidid viitavad peamiselt staatilisele tüübile. Peamine eelis on see, et tegelikult olete see, kes kirjutab HTML-i lehe lähtekoodi või kavandab sisu haldamiseks isegi oma CMS-i.

Halb uudis on see, et protsess on tehniliste oskuste osas äärmiselt keeruline. Peate olema kodeerimise ja programmeerimise ekspert. Muidu ei õnnestu projektiga kunagi hakkama saada. Need, kellel selliseid oskusi pole, valivad veebiarendusmeeskondade või vabakutseliste allhanke, mis on veebisaidi loomise kulusid, ajakavasid ja muid aspekte arvestades vaevalt parim alternatiiv. Mõni ettevõte võib tõesti endale lubada allhanget.

Tekstikoodi redigeerimine

Kui otsustate ehituse ise lõpule viia, peate iga uue lehe või jaotise nullist käsitsi looma. Isegi kui peate uue lehe jaoks sama struktuuri üles ehitama, valmistage lähtekoodi kopeerimine ja kleepimine algselt. Teisisõnu nõuab vähimgi muudatused või värskendused häid tehnilisi oskusi ja palju aega.

Kogu protsess näib algusest peale üsna lihtne:

 1. Hankige HTML või tekstiredaktor.
 2. Avage uus leht.
 3. Kopeerige ja kleepige kood redaktorist.
 4. Salvestage muudatused.

Programmeerimine on siin peamine väljakutse. Iga uue nupu, elemendi, vidina või funktsiooni jaoks, mida soovite veebisaidil näha, peate kirjutama uue kooditüki. Kui projektil on palju lehti kontaktvormide, kalendrite, kasutajate hankimise tööriistade või muude funktsioonidega, võib veebisaidi nullist üles ehitamine kuluda aastaid.

Isegi kui teete kõik õigesti, ei taga keegi kunagi veebisaidi tõrgeteta toimimist ja korralikku sisuhaldust, eriti kui kujundate oma CMS-i platvormi. Lisaks peate hoolitsema oma veebisaidi majutamise eest. Reeglina pole isekodeeritud veebisaidid serveriressursside osas kuigi nõudlikud. Teisest küljest peate ikkagi domeeninime eraldi registreerima.

Loe ka: Kuidas teisendada staatilist HTML-i veebisaiti WordPressiks.

HTML-i veebisaidi ehitamise kulud: maksumus sõltub sellest, kas kavatsete kõik ise kodeerida või valite allhanke või kohandatud veebiarenduse meeskonnad. Kui eelistate, et keegi teie eest tööd teeks, sõltub hind ka sõltuvalt projekti keerukusest, ülesehitusest ja funktsioonidest, mida peate rakendama. Pealegi peate maksma iga uue värskenduse eest. Lõplik hind võib ulatuda 5000–10 000 dollarini lihtsa veebisaidi korral kuni 25 000–3 000 dollarini digitaalse poe jaoks.

Isekodeeritud veebisaidi plussid:
Isekodeeritud veebisaidi miinused:
&# x2714; Kohandamine ja veebidisaini paindlikkus.
&# x2714; Sobib tohututele ettevõtetele, kes vajavad ainuesindust.

✘ Aeganõudev veebi loomise protsess.
Necessary Vaja on täiustatud programmeerimis- ja kodeerimisoskust.
✘ Käsitsi kohandamine ja värskendused.
✘ Allhanke korral kaasnevad suured kulud.
Eraldi hostimine ja domeenihaldus.
✘ Klienditugi puudub. Sa oled omapead.

# 2. Veebisaitide ehitajad

Veebisaidi ehitajate eesmärk oli muuta ehitusprotsess võimalikult lihtsaks. Need näisid olevat algajatele ainus viis oma tehniliste oskusteta veebiesinduse loomiseks. Lisaks on uus tarkvara osutunud kiiremaks ja mõnikord odavamaks viisiks uue veebiprojektiga alustamiseks. Oleme välja toonud mõned põhifunktsioonid, mis on muutnud veebisaidi koostajad kogu maailmas kasutajate seas nii populaarseks.

Kasutuslihtsus

Veebisaitide koostajate esimene ja peamine eelis on kasutusmugavus. Nagu me juba mainisime, ei vaja need enamikul juhtudel tehnilisi oskusi. Enamik platvorme pakub intuitiivset toimetajat, millel on niinimetatud pukseerimisfunktsioon. See muudab redigeerimise ja kohandamise protsessi ülilihtsaks. Tavaliselt koosneb see mitmest lihtsast toimingust:

 1. Hankige valmis paigutus või mall.
 2. Kujundage olemasolev struktuur ümber objektide, lehel olevate plokkide või elementide teisaldamise teel.
 3. Looge tühjalt uus struktuur, lisades lisatud loendisse uusi elemente.
 4. Kohandage lehte täpsemate sätete abil, et olemasoleva paigutuse suurust muuta, ümber kujundada või ümber kujundada.

Kõiki ülalnimetatud toiminguid saab tänu WYSIWYG tehnoloogiale teha paari klõpsuga. See on sama, kui mängida eelnevalt kavandatud LEGO plokkidega. Ka sisu haldamise ja avaldamise protsess on väga kiire.

Wixi veebisaidi ehitaja liides

Lisaks järgivad tänapäevased veebisaidiehitajad uusimaid tehnoloogia suundumusi ja rakendavad AI ja AR-põhised instrumendid et kasutajad saaksid saite luua mõne minutiga. Mõned suurimad tööstusnimed kasuta tehisintellekti mis tegelikult loob kasutaja jaoks saidi, kasutades pakutavat teavet (veebisaidi tüüp, nišš, vajalikud funktsioonid jne). Teisisõnu, saate kasutusvalmis veebisaidi, millel on asjakohane sisu, vidinad ja integreeritud rakendused.

Kõik-ühes pakett

Peale isekodeeritud saitide ei ole veebisaitide ehitajad ainult saidiehitajad. Need on täistsükli komplekt mitte ainult teie uute saitide ehitamiseks, vaid ka majutamiseks. Pealegi saavad kasutajad enamikul juhtudel tasuta domeeni. Teisisõnu, võite hallata kõiki oma veebivahendeid ühest platvormist ilma, et oleks vaja nende eest eraldi hoolt kanda. Maksate plaani eest ja saate kõik vajaliku pakki.

Wixi rakenduste turg

Sama on funktsioonidega. Reeglina saavad kasutajad täieliku juurdepääsu kõigile funktsioonidele sõltuvalt sellest, millist kätt nad ostavad. Funktsioonide komplekt koosneb tasuta mallidest erinevat tüüpi veebisaitidele, integreeritud turvavahenditest, tasuta rakendustest, kohandatud toest jne.

Paindlikkus ja kontroll

Veebisaidi ehitajad võimaldavad kasutajatel protsessi juhtida ükskõik kust. Kõik, mida vajate, on Interneti-ühendusega seade. Logige sisse mõne sekundiga ja saate täieliku juurdepääsu kõigile ehitustööriistadele. Mõnel platvormil on kaasas mobiiliversioonid ja -rakendused, et kasutajatel oleks hõlbus veebisaite redigeerida liikvel olles.

Ehkki selline tarkvara ei anna nii palju disaini- ja kohandamisvabadust kui isekodeeritud saidid, võite siiski kasu saada tundlikest paigutustest, mis töötavad erinevatel seadmetel hästi, vali lehtede kohandamiseks täpsemad seaded jne. Mõnel tuntud veebisaidi koostajal on täpsemad redigeerijad ja arendaja juurdepääs kogenud kasutajatele, kes soovivad siiski mõnda funktsiooni ise luua.

Mõnele kasutajale ei pruugi meeldida asjaolu, et kui nad kunagi veebisaidi koostaja valivad, jäävad nad sellest tõenäoliselt kinni. Mõnel platvormil on tõesti veebisaidi impordi / ekspordi funktsioon. Teisest küljest, kas peaksite ülalnimetatud funktsioone arvestades tõesti platvormi vahetama? Kui jah, on saadaval mõned veebisaidi migreerumise alternatiivid.

Loe ka: Kuidas Wixilt WordPressile üle minna.

Veebisaidi loomise kulud: enamik platvorme pakub plaane mis tahes eelarve jaoks. Domeeniga, hostimise ja täiendavate tööriistade komplektiga täisfunktsionaalse saidi keskmine hind on umbes 15–20 dollarit kuus (mõnikord isegi odavam).

Veebisaidi koostaja plussid:
Veebisaidi koostaja plussid:
&# x2714; Lihtne kasutada.
&# x2714; Kõik funktsioonid ühes.
&# x2714; Suurepärane algajate jaoks.
&# x2714; Erinevate veebitüüpide maailm.
&# x2714; Vastuvõtlikud paigutused ja redigeerimine liikvel olles.
&# x2714; Juurdepääs kogu maailmas.
&# x2714; Kõrgtehnoloogiad.
&# x2714; Kasutusvalmis saidid mõne minutiga.

✘ Vähem kohandamis- ja veebikujundusvabadust.
✘ Mõned plaanid on liiga hinnalised.
✘ Piiratud migreerimisvõimalused.

# 3. CMS-põhinevad veebisaidid

Meie järgmine veebisaidi loomise meetod ühendab endas mitmeid tehnoloogiaid. CMS või sisuhaldussüsteem on meetodi peamine omadus. See tuleb installida veebiserverisse, võimaldades kasutajatel sisu hallata või seda muuta, ilma et see puudutaks veebisaidi malli.

Kasutusmugavus sõltub lähenemisviisist, mida rakendate veebisaitide nullist ehitamisel:

 • Lihtne redigeerimine – selle lähenemisviisi korral võite sisu lisamiseks või redigeerimiseks, meediumifailide, piltide jms üleslaadimiseks kasutada CMS-i platvormi. Süsteem tagab mõned põhilised kohandamisfunktsioonid, näiteks kolmanda osapoole rakenduste, integratsioonide ja pistikprogrammide lubamine. Selline lähenemine ei vaja erilisi kodeerimisoskusi. Kõik, mida vajate, on CMS-i platvormi allalaadimine, malli installimine ja sisu redigeerimine, et seda veebisaidile kuvada.
 • Täpsem redigeerimine – nagu me juba varem mainisime, ühendab CMS-põhine tehnoloogia mitmesuguseid veebisaitide loomise meetodeid. Siin on teil tegelikult täielik juurdepääs malli lähtekoodile koos võimalusega seda vastavalt oma vajadustele muuta või muuta. Kasutajad saavad vabalt ise oma veebidisaini rakendada, uusi funktsioone või funktsioone luua.

Esimene lähenemisviis on hea algajatele, kellel pole tehnilisi oskusi. Me võime kokku puutuda tuhandete edukate projektidega, mis on ehitatud koos mõnega kõige populaarsemad CMS-platvormid maailmas nagu WordPress, Drupal, Joomla, ja veel.

Teisest küljest töötab teine ​​välja ainult HTML-, PHP- või CSS-i põhjalike teadmiste korral. Lisaks vajavad sellised projektid pidevat järelevalvet, kuna peate hoolitsema pistikprogrammi värskenduste ja mallide värskenduste, varukoopiate jms eest. Mingil hetkel peate võib-olla vajama korralikku programmeerimisoskuse taset..

Vaatame mõnda peamist funktsiooni, mis viitavad CMS-i põhinevatele veebisaitide loomise tehnoloogiatele.

Käsitsi juhtimine

Selle konkreetse tehnoloogia valimisel olge valmis kõigi toimingute käsitsi käsitsemiseks. Näiteks on kasutaja ainus, kes vastutab domeeni registreerimise ja veebisaidile sobiva hostingu leidmise eest. Erinevalt veebisaitide ehitajatest ei tule CMS kõikehõlmava lahendusena.

WordPress CMS-i liides

Teisest küljest mõned lugupeetud hostingu pakkujad nagu Sinine vaim pakkuge CMS-i jaoks optimeeritud pakette erinevatele platvormidele sujuva integreerimise, automatiseeritud värskenduste ja täieliku komplekti lisafunktsioonidega, mis hõlbustavad ehitusprotsessi.

Paindlikkus

Hea uudis on see, et võite rakendada sõna-sõnalt mis tahes kujundusideed, samas kui CMS pakub täielikku juurdepääsu makett-koodiredaktorile. Isegi ilma sügavate programmeerimisteadmisteta on võimalik teha mõningaid väikeseid muudatusi. Suuremate ülesannete jaoks on vajalik mõni õppimiskõver.

CMS-tehnoloogia abil saavad kasutajad veebisaidi funktsionaalsuse osas lõputuid kohandamisfunktsioone. Allalaadimiseks ja aktiveerimiseks on saadaval tuhandeid pistikprogramme. Võite leida lisandmoodulid mis tahes projekti tüüpi makseviisi integreerimiseks ja analüütikaks SEO võimenditele, turundusriistadele ja muule. Peate siiski olema valmis seadistamise ja installimisega ise hakkama saama ning jätkama regulaarset pistikprogrammi värskendust käsitsi.

WordPressi pistikprogrammid

Veebisaidi loomise maksumus: CMS ise on tasuta. Maksma peate ainult domeeni ja hostimise eest (umbes 5 dollarit kuus). Mõnikord peate võib-olla maksma lisatasu pluginate, mallide ja muude tootjate teenustasude kontode eest.

CMS-põhised saidi plussid:
CMS-põhine saidi miinused:
&# x2714; Maksimaalne paindlikkus.
&# x2714; Lõputud kohandamisfunktsioonid.
&# x2714; Suhteliselt lihtne kasutada.
&# x2714; Juurdepääs koodiredaktorile.
&# x2714; Taskukohasus.

✘ Käsitsi juhtimine.
Required Vajalikud tehnilised oskused.
✘ Plugina aktiveerimine ja seadistamine.

# 4. Veebikujundus Raamid

Raamistik on tegelikult valmis mall. Seetõttu eksitatakse mõnda kasutajat sageli mõeldes, et raamistike kasutamine on ülilihtne. No ei ole. Nende eesmärk on lasta kogenud disaineritel ja veebiarendajatel keskenduda ainulaadsete veebisaidi funktsioonide loomisele, selle asemel, et programmeerida ühiseid funktsioone, mida mujal täita.

Raamiliides

Teisisõnu, saate tegelikult veebisaidi projekti ilma sisuhaldussüsteemita, kus peate oma idee ellu viimiseks tegema intensiivset kodeerimist. Enamikul juhtudest pole raamidel isegi tüüpilisi armatuurlaudu ega juhtpaneele.

Mis muudab need kasutajate seas nii populaarseks?

Avatud lähtekoodiga platvormid

Enamik raamistikke on saadaval avatud lähtekoodiga maketidena. See tähendab, et saate mallikoodile hõlpsasti juurde pääseda, seda redigeerida, muuta või seda muuta. Lisaks võivad kasutajad leida kõige sobivama variandi valimiseks erinevates programmeerimiskeeltes saadaval erinevaid raamistikke.

Paindlikkus

Vaatamata asjaolule vajavad raamistikud teatavat kodeerimist; need on isekodeeritud saitidega võrreldes tõhusamad. Mõnel mallil on juba sisseehitatud funktsioonid. Näiteks võite saada integreeritud süsteemiga malli kasutajate kommentaaride jaoks oma ajaveebis või ühendatud oma pildigaleriid oma portfelli jaoks. Samal ajal lihtsustavad raamistikud andmebaasidega suhtlemist ja kolmandate osapoolte teenuste integreerimist.

Turvalisus

Enne raamistiku juurutamist jätkavad arendajad AB-i testimist, et tagada selle tõrgeteta toimimine. See tagab veebisaidi stabiilse töötamise. Halb uudis on see, et raamipõhised saidid on üldiselt aeglasemad. Vaevalt, et need on head ideed kasvavale ettevõttele, mis nõuab keerulist veebisaidi ülesehitust koos tonni meediumifailide ja sisu edasise üleslaadimisega.

Veebisaidi loomise maksumus: raamid võivad olla eri pakendites ja plaanides, mille kuuhind jääb tohutute veebiprojektide jaoks vahemikku 50–15000 dollarit kuus.

Veebisaidi raamistiku plussid:
Veebisaidi raamistiku miinused:
&# x2714; Valmis mallid.
&# x2714; Sisseehitatud funktsioonid.
✘ Õppimiskõver on endiselt vajalik.
✘ Pole hea projektide kasvatamiseks.
✘ suured kulud.
✘ madala jõudlusega tase.

Selgitatud veebisaidi loomise meetodeid

Vaadake allolevat tabelit, et kokku võtta kogu teave veebisaidi loomise meetodite ja tehnoloogiate kohta, millest oleme rääkinud.

Veebisaidi loomise meetodIsekodeeritudVeebisaitide koostajaCMSRaamistik
KasutuslihtsusNõuab sügavaid tehnilisi, kodeerimis- ja programmeerimisoskusi. Nõuab eraldi sisuhaldussüsteemi loomist.Hea algajatele ja mittetehnikutele. Intuitiivne toimetaja ja armatuurlaud.Sobib algajatele, ehkki mõned tehnilised oskused on endiselt vajalikud. Vajab seadistamist, domeeni / hostingu haldamist.Mõeldud plusside jaoks. Vaja on veebi kujundamise ja programmeerimise oskusi.
FunktsioonidTäielik veebikujundamise vabadus. Integreeritud CMS puudub. Võimalus kõike nullist kodeerida.Kõik-ühes lahendus. Kõik funktsioonid ühe plaani piires.Juurdepääs lähtekoodile, arvukatele pistikprogrammidele, funktsioonide käsitsi juhtimine.Eelprojekteeritud mallid, mõned sisseehitatud funktsioonid, madal jõudlus ja stabiilne töö.
HeaIga projekt. Mida keerukam on teie sait, seda rohkem aega ja raha vajate.Igat tüüpi veebisaidid, millel on arvukalt malle mis tahes niši ja projekti tüübi jaoks.Suurepärane sisupõhiste saitide jaoks vajavad e-kaubanduse projektid täiendavat kohandamist.Sobib väikeste ettevõtete saitidele ja portfellidele, pole hea kasvavate projektide jaoks.
HindAlates 0 dollarit kuni 100 000 dollarit kolmandate osapoolte arendajate palkamise korral.Alates 0 dollarit kuni 40 dollarit e-kaubanduse funktsioone sisaldava täistsükli veebisaidi jaoks.Alates 5 dollarit kuni 300 dollarit tasuliste mallide ja esmaklassiliste funktsioonide korral.Alates 10 dollarit kuni 2000 dollarit sõltuvalt plaanist.

Veebisaidi loomine Scratchist – millest alustada?

Kui soovite enne ühe lehe loomist oma veebisaidil viga saada, on vajalik üksikasjalik planeerimine. Projekt on nurjumisele määratud ilma lühikeste, selgete eesmärkide, esmaste projekti eesmärkide ja serverisse minevate vajadusteta.

Teil peab olema selge arusaam sellest, kuidas teie veebisait võiks potentsiaalseid kasutajaid aidata. Kas see on a digitaalpood, ajaveeb, portfell või väikeettevõtte sait? Millist teavet see peaks esindama ja mis viisil? Mis on teie ostja persona? Milline peaks olema projekti struktuur ja milliseid funktsioone see eesmärkide saavutamiseks vajab? Kui teil on neile küsimustele vastus, olete õigel teel.

Veebisaidi tüübi määratlemine

See on kõige olulisem samm, kuna projekti tüüp määratleb teie saidi funktsionaalsuse ja vajalikud funktsioonid. Kas kavatsete ajaveebi avada, et jagada oma ideid inimestega või teenida veebisaidil raha? Kas soovite tooteid veebis müüa ja e-kaubanduse nišis osaleda? Kas soovite oma teenuseid ja pädevus professionaalse portfoolioga?

Iga veebisaiditüüp nõuab erinevaid lähenemisviise. Ehitusprotsess on erinev vaid väheste tavaliste asjadega. Idee on selgelt realiseerida peamised omadused, mis määratlevad konkreetse veebisaidi tüübi.

Portfelli veebisaidi funktsioonid

See tüüp viitab väikeettevõtte veebisaidile, mida kasutavad vabakutselised, sõltumatud teenusepakkujad, aga ka väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted. Peamine idee on teenust ja ettevõtet ennast kõige atraktiivsemalt esindada. Ütleme nii, et olete professionaalne fotograaf, kes soovib veebisaidi parema äratundmise nimel nullist üles ehitada. Siin on mõned lähtejooned, mida portfell peaks sisaldama:

 • Teie kohta jaotis – peate tutvustama ennast oma töökogemuse ja pädevuse tutvustamiseks avalikkusele.
 • Portfell – see on teie parimate tööde ja fotode esiletoomiseks. Pildikogud võib jagada kategooriatesse. Võite lehe mõnda interaktiivsemaks muutmiseks proovida mõnda galeriid ja liugurvidinaid.
 • Kontaktjaotis – teie klientidel peaks olema lihtne ja kiire viis ühenduse võtmiseks. Suur protsent potentsiaalseid kliente lahkub veebisaidilt keerukate kontaktivormide või navigeerimise tõttu. See tähendab, et te ei tohiks oma veebisaiti üle koormata kasutu sisuga ja rõhutada pakutavate teenuste kõige kasulikumaid aspekte.

Wix fotograafia veebisaidi ehitaja

Veebisaitide koostajad ja CMS-platvormid võivad olla suureks kergenduseks, kuna need pakuvad valikut juba integreeritud kontaktvormidega portfellimalle, jaotisi Meist, dünaamilisi galeriisid ja muid vajalikke funktsioone. Raamprogrammide valimine võib samuti olla hea mõte. Isekodeeritud saidid vajavad kõigi funktsioonide nullist programmeerimist, mis on ilma spetsiaalsete tehniliste oskusteta võimatu.

Blogi- ja sisupõhiste veebisaitide funktsioonid

Kas soovite meelsasti jagada oma teadmisi potentsiaalsete lugejatega, kirjutada käepäraseid juhendeid, jagada blogipostitusi, uudiseid ja artikleid? Siis peate looma sisupõhise veebisaidi või ajaveebi. Seda tüüpi kasutavad peamiselt kirjanikud ja ajaveebid, kes soovivad jagada kasulikku teavet. Tänu veebipõhisele monetiseerimisele saavad nad ka natuke raha teenida.

Gutenbergi WordPress

Blogid võivad hõlmata palju teemasid õngitsemise ja autoremondi näpunäidetest kuni mõne professionaalsema probleemini, näiteks e-poe ehitamine nullist või mobiilirakenduse arendamine. Kõik sõltub teie enda kujutlusvõimest. Mõned inimesed leiavad, et seda tüüpi on kõige lihtsam luua. Kuid sellel peaks olema ka mõned olulised omadused. Vastasel juhul on see hukule määratud. Blogi õnnestumiseks on vaja järgmist:

 • Atraktiivne disain – kuigi me räägime sisupõhistest saitidest, kus sisu on oluline, peaks sellel siiski olema atraktiivne kujundus. Kasutades saidi natuke interaktiivsemaks muutmiseks võivad kasutajad valida arvukate teemade ja animatsioonide, parallaksiafektide ja muude eelistega paigutuste valmiskujunduse..
 • Redigeerimise platvorm – peate palju töötama sisuga. Teisisõnu, teil on vaja võimsa sisuhaldusvahendiga platvormi, mis tegeleb tekstide, skriptide, meediumifailide, tüpograafiaga, et muuta teie tekst lugejate jaoks atraktiivsemaks jne..
 • Lihtne navigeerimine – peate tagama kiire ja lihtsa juurdepääsu kõigile oma veebisaidi jaotistele. Mida rohkem artikleid kasutajad loevad, seda parem on teie ajaveebi jaoks. See ei tähenda ainult selget menüüd või otsingusüsteemi, vaid ka asjakohaseid sisemisi linke.
 • Sotsiaalne jagamine – see on ajaveebi üks olulisemaid funktsioone. Kasutajatel peaks olema võimalus jagada teie artikleid suurimate sotsiaalsete platvormide kaudu.
 • Tellimis- ja kommentaarivormid – tellimisvormid võivad olla parim viis oma vaatajaskonna kasvatamiseks ja uute avaldatud postitustega kursis hoidmiseks. Kommentaaride vormid hoiavad teie vaatajaskonna huvipakkuvad.

Need on vaid mõned funktsioonid, mis professionaalsel ajaveebil peaksid olema. Nagu võite näha, on see portfellidega võrreldes veelgi keerulisem. Hea uudis on see, et mõnel veebisaidi koostajal on erinevate paigutuste, tüpograafia ja SEO sätetega ajaveebi funktsioone.

CMS-i valimine on aga tõenäoliselt parim lahendus. Sellel on lisaks paljudele kohandamisfunktsioonidele ja ajaveebimallidele ka võimas sisuhaldussüsteem.

Digitaalse poe funktsioonid

e-kaubanduse projektid on tehnilise teostuse osas kõige raskemad. Neil on tavaliselt erinevad rakendused ja lisandmoodulid, muude tootjate teenused ja tehnoloogiad, mis vajavad sujuvat ja stabiilset töötamist. Vastasel juhul lahkuvad teie ostjad tõenäoliselt.

e-kaubandus

Edukas veebipood ei tähenda ainult kaupade müümist. See puudutab ka turundus- ja reklaamikampaaniaid, lojaalsusprogramme, kasutajate omandamist ja palju muud. Siin on mõned põhifunktsioonid, mis digitaalpoodil peaks olema:

 • Lihtsad navigeerimis- ja otsinguvõimalused – tagage oma klientidele kiire juurdepääs erinevatele tootekategooriatele. Tehke neile vajalike toodete leidmine lihtsaks. Rakendage filtrid ja erivalikud toodete sortimiseks hindade, suuruse, tüübi jms järgi.
 • Lihtne kassasse kandmise protsess – paljud ostjad lahkuvad keeruka kassasüsteemi tõttu. Peate selle kiireks ja lihtsaks tegema. See on koht, kus peate ostmise paindlikkuse tagamiseks klientidele vajama ostukorvi ja makseviisi integreerimist.
 • Saatmisvalikud – e-kaubanduse nišis on üsna raske konkurentidest eristuda. Peate pakkuma mõnda ainulaadset funktsiooni. Tasuta saatmisvõimalused võivad selle triki ära teha.
 • Tootehaldus – platvormil, mille valite veebisaidi nullist ehitamiseks, peaks olema täiustatud tootehaldussüsteem, mis näitab hinda, värskendab kirjeldusi, lisab kauneid tootefotosid ja videoid, töötab lähteolukorra SEO sätetega jne..
 • Klientide ülevaade – suurepärane viis oma veebipoe usaldusväärsemaks muutmiseks. Laske oma klientidel jagada ostukogemusi ja kommentaare teie toote kvaliteedi kohta.
 • Turundus ja reklaam – meelitada kliente klientide lojaalsuse suurendamiseks eripakkumiste, tutvustuste, kupongide, sooduskoodide, allahindluste ja muude programmidega.

Parim viis täistsükliga veebipoe loomiseks on valida veebisaidiehitajad, mis on loodud spetsiaalselt e-kaubanduse vajaduste jaoks. Neil on täielik tootehaldus-, turundus- ja reklaamikomplektide pakett, samas kui nende mallid sisaldavad juba kõiki funktsioone, mida veebipood vajab.

KKK

Enne alustamist on veebisaidi tüübi ja vajalike funktsioonide määratlemine väga oluline. Siiski on veel mõned põhimõttelised küsimused, mida tuleks uurida. Need hõlmavad mitmesuguseid kaalutavaid küsimusi, kuna need võivad ka projekti edaspidise edu kindlaks määrata. Siin on mõned kõige sagedamini esitatavad küsimused, kui loote veebisaiti nullist.

Küsimus: Kas ma saan luua kodeerimiseta veebisaidi?

Vastus: Jah, saate, kuid ainult siis, kui valite kõik-ühes veebisaidi koostajad. CMS-i kasutamine võib siiski nõuda pisut kodeerimise teadmist, samas kui isekodeeritud veebisaidid vajavad sügavat programmeerimiskogemust.

Küsimus: Kui palju maksab veebisaidi käivitamine?

Vastus: Hind sõltub teie valitud veebisaidi keerukusest ja ehitusmeetodist. Isekodeeritud veebisaidid võivad teile allhanke korral maksta tuhandeid dollareid. Veebisaidi loomise plaanid varieeruvad vahemikus 10–50 dollarit kuus, samal ajal kui CMS on tasuta, ehkki peate maksma domeeni ja lühendamise eest (5–10 dollarit kuus).

Küsimus: Kuidas muuta oma veebisait kiiremaks ja turvalisemaks??

Vastus: Peate valima sobiva hostingu, millel on piisavalt veebimahu nõuetele vastavat mahtu, ribalaiust, võimsust ja turvavahendeid. Samuti peate tähelepanu pöörama hostimise jõudlusele kiiruse, tööaja määra ja muude tehniliste probleemide osas. Lisaks võite oma saidi kergemaks muutmiseks tegeleda piltide ja koodide optimeerimisega. Võimalik, et vajate selleks siiski täiendavaid tööriistu ja teadmisi.

Küsimus: Kuidas muuta Google’i veebisait otsitavaks?

Vastus: Saadaolevate SEO-sätete muutmisel peate oma saidi muutma SEO-sõbralikuks, samuti looma optimeeritud sisu, mida regulaarselt värskendatakse. Samal ajal peaks teie veebisait olema võimalikult kasutajasõbralik, selge navigeerimise ja lihtsa ülesehitusega. Ühendage oma sait Search Consooli ja Google Analyticsiga, lisage parema indekseerimise jaoks robots.txt-failid ja saidiplaan.

Alumine rida

Kasutajatel on lai valik meetodeid ja tehnoloogiaid, mis võimaldavad neil veebisaiti nullist üles ehitada. Kõik, mida vajate, on valida kõige sobivam tehnoloogia, sõltuvalt teie vajadustest, tehnilisest taustast ja ootustest. Enne loomise protsessi sügavale sukeldamist on väga oluline seada selged eesmärgid ja määratleda veebisaidi tüüp. Lisaks peaksite selgelt mõistma omaenda võimeid, et teil ei oleks selga seina vastu.

Algajad peaksid valima veebisaidi koostajad, kellel on täielik pakk funktsioone ühel platvormil. Sellistes veebiehitustehnoloogiates on kõik, mida vajate mis tahes tüüpi saidi ja null-õppimiskõveraga tegelemiseks. Pisut kogenumad kasutajad hindaksid CMS-i kohandatud kohandamisvabadust koos usaldusväärse hostimisega. Kogenud programmeerijad ja kodeerijad hindaksid oskust kujundada iga funktsioon iseseisvalt.

Ükskõik, mille valite, alustage juhendamisega, võrrelge erinevaid metoodikaid ja pange need vastu ning valige projekti stabiilsuse ja edu tagamiseks kõige usaldusväärsem ja mainekam meetod..

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me