Kuidas luua veebisaidi loomise platvormi nagu Wix

Kuidas luua veebisaidi loomise platvormi nagu Wix


on endale nime teinud tänu oma kasutusmugavusele ja funktsioonidele. Kuid mõned kasutajad soovivad endiselt klientide jaoks veebiprojektide loomiseks rohkem võimalusi. Nad ei taha sõltuda esialgsest arendajast, mis tundub 100% loomulik.

Tundub, et kui teil on oma eksklusiivne veebisaitide ehitaja, nagu Wixil, rohkem potentsiaali, eriti kui loote klientidele saite.

Kõike seda öeldes on probleemi lahendamiseks kaks peamist viisi:

Kui esimene tee nõuab põhjalikke kodeerimise ja programmeerimise teadmisi, siis teine ​​tundub olevat a lihtsam ja kiirem viis, eriti mittetehnikute jaoks.

Valge märgistus või majasisene arendus

Uue platvormi nullist käivitamine nõuab varade komplekti. Lisaks tehnilistele teadmistele ja oskustele peaksite meeskonnas töötades valmis saama ka kogu vajaliku varustuse, tarkvara, personali koolituse ja muude vältimatute peavaludega..

Muidugi võib väljaminek olla allhange. Professionaalsete arendajate palkamine toob kaasa suuri kulusid ja pikk kohandamisprotsess. Kasutusvalmis veebisaidi loomise platvormi välja töötamine võib võtta nädalaid või kuid, mis nõuab siiski edaspidiseid värskendusi, muutmist, hooldamist ja tuge.

Sellises olukorras on valge märgistamine lihtsam, kiirem ja tõhusam meetod. Peamine eelis on see, et te ei pea tegelikult ratast leiutama. White Labeli platvormid pakuvad täistsüklilist kasutusvalmis veebisaidi loomise lahendust juba integreeritud varade, tehnoloogiate jms abil. Teie jaoks vajalike asjade selgitamiseks uurime välja, mis White Label tegelikult on.

Termini “Valge silt” kirjeldamine

Ütleme nii, et keegi on juba teinud teenuse või toote, mida võiksite reklaamida. Valge märgistuse idee on lasta teistel inimestel panna sellele tootele või teenusele oma brändi nimi ja kasutada seda kindla tasu eest.

Veebisaidi koostajatele viidates on teil lubatud ärilisel ja muul otstarbel kasutada oma logo ja kaubamärgiga veebisaidi ehitajat, ilma et oleks vaja tarkvara ise välja töötada. Selle tulemusel säästate raha ja saate kogu vajaliku vara pakki.

Valge sildi eelised, mida otsida

Mõni võib arvata, et kolmanda osapoole tehnoloogiate kasutamine pole nende kaubamärgi reklaamimisel vaevalt parim mõte. Noh, see sõltub paljudest teguritest. Valged sildid on üldiselt kulutõhusamad. Lisaks hindavad kasutajad mõnda järgmistest eelistest:

  • Ekspertide töö. Kasutajad saavad täieliku juurdepääsu asjatundlikele lahendustele ja tehnoloogiatele, ilma et oleks vaja oma tooteid välja töötada. Populaarsed White Labeli pakkumistega veebisaidiehitajad on tõestanud oma tõhusust uute projektide loomisel nullist, rikkaliku funktsioonide komplekti ja täiendavate perksidega. Kas olete võimeline looma midagi paremat??
  • Rafineeritud ja testitud platvorm. Miljonid kasutajad on kogu maailmas testinud populaarseid veebisaitide ehitajaid. See tähendab, et peenhäälestusprotsess pole vajalik. Te ei pea olemasolevaid funktsioone muutma, kuna need vastavad juba kasutajate nõuetele.
  • Tasuv lahendus. Valge märgistamine võimaldab säästa raha, kuna kohandatud arendusmeeskonda pole vaja palgata. Optsioon on saadaval nominaalse tasu eest. Selle kasutamine on sama, kui teil on oma sisemine arendaja.
  • Brändi reklaamimine. Uue projekti käivitamine nullist on keeruline ülesanne, kuna peate seda turustama ja reklaamima. Vaevalt see edu tagab. Valge märgistus pakub väljakujunenud platvorme, mis hõlbustavad äratundmise suurendamist.

Selle tulemusel saate uue tarkvara koodi allhanke korrastamise või ise koodi kirjutamise asemel lõpliku survelahenduse. Lisaks võite kaaluda mitmesuguseid võimalusi veebisaidi loomise viisiks, mis teile meeldib. Vaatame läbi parimad turul pakutavad.

IM-looja valge silt

IM-looja valge märgise lahendus

IM Creator – piisavalt paindlik tarkvara eri tüüpi veebisaitide loomiseks, sealhulgas ajaveebid, portfellid, digitaalsed kauplused, väikeettevõtete saidid jne. Sellel on ainulaadsed funktsioonid valge märgistuse jaoks üksikisikutele ja ettevõtetele, kes otsivad lihtsat viisi oma kaubamärkide reklaamimiseks ja kasvatamiseks..

Peamine eelis on siin see, et IM Creatoril on praktiliselt sama liides ja funktsionaalsus kui Wixil. Selle valge märgistuslahenduse kasutamine võimaldab teil välja töötada sarnase oma tarkvara. Pakkumine oli loodud vastama erinevate kasutajakategooriate nõuetele:

  • Vabakutselised ja tehniliste oskusteta isikud. Lihtne seadistamine nõuab kolme 3 lihtsa etapi läbimist. Installimisviisard viib teie protsessi lõpule. Suurepärane valik alustamiseks.
  • Veebi- ja disainistuudiod võivad kasu saada lisafunktsioonid, mis hõlmavad täielikku CSS-i juurdepääsu, et luua omaette unikaalseid blokke või niinimetatud triipe. Pakkumisega on kaasas nii kohandatud cPanel kasutajatele kui ka eemaldatud IM-looja reklaamid.
  • Domeenide registripidajad ja hostingu pakkujad võib ära kasutada White Labeli pakkumist koos integreeritud Google Cloud serveriga, juurdepääsu veebisaidi koostaja API-le ja muudele suurepärastele funktsioonidele.

IMI looja valge sildi maksumus: hind algab üksikute teenusepakkujate jaoks lihtsast paketist alates 350 dollarist aastas ja võib domeeni ja hostinguplatvormide korral ulatuda kuni 25 000 dollarini aastas.

Proovige IM-looja valget silti

Ucraft Valge silt

Ucraft White Labeli lahendus

Ucraft – on tarkvara, mis pakub omavalmistatud valget silti koos hunniku tööriistadega, et tagada kvaliteetne klienditeenindus. Nii nagu Wixil, on ka Ucraftil erinevad veebitüüpide, sealhulgas e-kaubanduse tüübid. Lisaks on mõlemal platvormil pukseerimisredaktor lehe kiireks kohandamiseks, tootehalduseks ja sisu redigeerimiseks.

Ükskõik, kas olete ettevõtja või esindate veebidisaini agentuuri, võite leida teie vajadustele vastavaid pakette. Saadaval olevad White Labeli mudelid võimaldavad teil luua Wix-lie saite, kuna need sisaldavad:

  • SaaS valge märgistus. See on sama, mis teie isikliku veebisaidi koostaja omamine. Lahendus võib olla hea väikese või keskmise keerukusega ülesannete jaoks. Saate võimaluse integreeritud funktsioonide abil luua oma klientidele ajaveebe, portfelle või väikeseid veebipoode. Hea uudis on see, et kontrollite juurdepääsu ja saate seda klientidele pakkuda, lastes neil projekte iseseisvalt kohandada.
  • Kohandatud valge märgistus. Mudel loob keerukama ökosüsteemi, mis sobib suurematele teenusepakkujatele, näiteks arendusmeeskondadele või ettevõtetele, kes soovivad sidusettevõtteid maksimaalselt ära kasutada ja projekte edasi müüa.

Ucraft White Labeli maksumus: hind algab SaaS-mudeli hinnast 799 dollarist kuus, täiustatud kohandatud valge märgistuse korral alates 1899 dollarist kuus.

Proovige Ucraft White Labelit

Järjehoidjate agentuur

Järjehoidjate agentuur

Järjehoidja – on täiustatud veebisaitide loomise platvorm, mis pakub mitmeid valge märgistamise ja partnerlusvõimalusi. Lahendus sobib peamiselt klientidele, kes soovivad oma veebidisaini ateljeesid avada.

Järjehoidjad ja Wix kasutavad sarnaseid AI tehnoloogiad. Nii nagu Wix, pakub ka Bookmark täielikult automatiseeritud protsessi, mille tagab tehisintellekt ja masinõppimine, et luua saite mõne minutiga. Valge märgistuse lahendus sisaldab funktsioone, mis võimaldavad platvormil teie arveldust töödelda. Ilma spetsiaalsete oskusteta saate tänu rakendatud AI-tehnoloogiatele mõne minutiga luua ajakohaseid ja mobiilisõbralikke saite.

Järjehoidjate agentuuri maksumus: kasutajad võivad valida erinevad makseviisid. Esimesel on kogu eluaegne vahendustasu 60% iga teie tehtud müügi korral. Alustamiseks peate iga-aastase uuendamisega maksma 99,95 dollarit. Teine võimalus on valida kahe saadaoleva plaani hulgast. Need hõlmavad professionaalse ja äriplaani koos fikseeritud määraga kliendi kohta.

Proovige järjehoidjate agentuuri

Järeldus

Nagu näete, pole Wixi-tüüpi veebisaidiehitaja loomisel karmi kodeerimise või programmeerimisega midagi ühist. Kõik, mida vajate, on määratleda pakutavate teenuste valik ja valida sobiva valge sildiga sobiv tarkvara.

Valmisplatvormide valimine on odavam ja kiirem. Saate täieliku komplekti ressursse, tehnoloogiaid, tarkvara ja tuge mitmesuguste probleemide lahendamiseks, selle asemel et jätta end lõputute kooditükkideta ja ilma uduseima ideeta, millest alustada..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me