Kuidas luua veebiostude veebisaiti

Kuidas luua veebiostude veebisaiti


Kui plaanite tooteid veebis müüa, peate kõigepealt looma veebipoe veebisaidi. Digipood avab omanikule uued silmaringid. Lisaks ülemaailmsele teavitustööle ja võimalusele müüa teenuseid või tooteid ööpäevaringselt ilma piiranguteta, saate juurdepääsu ka täiustatud hulgale turundus- ja müügiedendusinstrumentidele.

Enne e-kaubanduse tutvustuste, lojaalsusprogrammide ja tooteturunduse maailma sukeldumist peab teil olema täielikult funktsionaalne veebipood. Kaasaegsed veebisaitide loomise meetodid laske kasutajatel luua e-kaubanduse projekte nullist ilma erioskusteta. Teisalt sõltub kaupluse juurutamiseks vajalik aeg ja ressursid teie valitud tehnoloogiast.

Selles artiklis kirjeldame kahte peamist viisi veebipõhise veebisaidi loomiseks nullist. Kuid kõigepealt peame tuvastama mõned põhifunktsioonid, mis sellel peaksid olema..

10 olulisemat veebiostu veebisaidi funktsiooni

Sõltumata sellest, millist platvormi või tarkvara kasutate oma tulevase digitaalse poe loomiseks, peate veenduma, et sellel on kõik järgmised omadused:

1. Tootehaldussüsteem

Ehkki ajaveebid nõuavad arvukate artiklite, ajaveebipostituste ja kategooriate haldamiseks võimsat sisutoimetajat, peate veebipoega haldama kõiki oma tooteid. Veenduge, et valitud platvorm võimaldab teil lisada uusi üksusi, muuta kirjeldusi ja pealkirju, seada hindu, sorteerida tooteid kategooriate, mudelite, suuruste jms järgi..

Tootehaldussüsteem

Funktsioon on elutähtis mitte ainult veebisaitide omanikele, vaid ka klientidele. Neil on võimalus leida vajalik kaup kiiremini, mille tulemuseks on kõrgem konversioonimäär. Idee on muuta nende ootustele vastava toote tuvastamine hõlpsaks.

2. Maksevõimalused

Kuna e-kaubanduse nišš võtab arvesse tehingute töötlemist, peate mõtlema oma külastajate jaoks kõige populaarsematele makseväravatele. Mida rohkem alternatiive teie poes on, seda parem. Ärge piirake oma tulevasi ostjaid ühe või kahe makseviisiga. Kasutage paindlikke platvorme, mis pakuvad kolmanda osapoole integreerimisvõimalusi.

Maksevõimalused

3. Kvaliteetsed pildid

Kvaliteetsed tootefotod tagavad toote tugeva esinduse. Kasutage kõrge eraldusvõimega pilte ja tutvustage oma objekte erinevate nurkade alt. Idee on tagada reaalajas tooteelamus veebis sisseoste tegevatele inimestele.

Las nad saavad kasu siinse kohaloleku tundest kohe. Hea viis julgustada neid ostu lõpule viima. Siit võivad kasu olla ka videotoodete ülevaated ja reklaamid.

4. Hea jõudlus ja reageerimisvõime

Digitaalse poe ehitamine ja hooldamine nõuab palju vara, eriti kui plaanite lisada sadu uusi tooteid, millele järgnevad fotod, videod või kirjeldused. Veenduge, et teie ehitusplatvormil oleks võimas mootor, samal ajal kui hostimine tegeleb liikluse kasvu ja hüpetega maitsestatud pakkumiste, allahindluste jms ajal.

Veebipoe kiiruse jõudlus

Veenduge, et saidi kiirus oleks piisavalt kiire, kuna see näib olevat oluline kiirus, mis kajastab klientide rahulolu ja konversioone. Lisaks peab teie digitaalpood olema mobiilisõbralik. Peaaegu pooled kasutajatest teevad veebis oste tahvelarvutite ja nutitelefonide kaudu. Oleks vale, kui kaotaksite selle sihtrühma.

5. Veebisaidi turvalisus

Ostjad otsivad ohutut viisi toodete veebist ostmiseks. Nende ootuste täitmiseks võite rakendada midagi enamat kui lihtsalt SSL-sertifikaati. Hea mõte on kasutada tulemüüri ja kaitsta oma saiti pahatahtliku liikluse eest, samal ajal kui kahefaktoriline autentimine näib olevat täiendav turvakiht.

6. Klienditugi

Veatu veebikaubanduse kogemuse loomiseks peate aeg-ajalt lahendama erinevad probleemid. Mõned kliendid ei pruugi toote kvaliteediga rahule jääda, teised võivad raha tagasi taotleda või muudatusi taotleda. Andke kindlasti piisavalt tööriistu ühenduse võtmiseks ja kohese klienditoe tagamiseks.

7. Kontaktteave

Lisaks klienditoele nõuab veebipood ka selget kontaktjaotist. See peaks sisaldama kõiki võimalikke viise ühenduse võtmiseks. See avab uusi võimalusi mitte ainult teie sihtrühmale, vaid ka potentsiaalsetele äripartneritele, investoritele jne.

Kontaktinfo

8. Iseloomustused

Suurendage oma digitaalse poe usaldusväärsust tõeliste klientide arvustuste ja iseloomustuste abil. Paluge varasematel ostjatel jagada oma arvamust ostetud toote kohta. See muudab teie veebisaidi usaldusväärsemaks ja usaldusväärsemaks.

Iseloomustused

9. SEO, Analyticsi ja edendamise tööriistad

Kuna peate oma kauplust reklaamima, veenduge, et teil oleks piisavalt turundusriistu. Need võivad sisaldada lojaalsusprogramme, kuponge, promokoode ja muid vahendeid müügi suurendamiseks.

Shopify Analytics

Liikluse kasvuga vajate ka mõningaid mõõtmisteenuseid ning oma ostjate, nende demograafiliste andmete ja muude oluliste mõõdikute jälgimiseks. SEO seaded võimaldavad teil nii tootelehti optimeerida kui ka muuta teie digitaalpood SEO-sõbralikumaks. Reklaamige eraldi üksusi, kategooriaid ja lehti, kasutades märksõnu, metasilte jne.

10. Lisavõimalused, mida veebipoe veebisaidilt otsida

Järgmisi lisasid võib teie müüdavale tooteliigile rakendada nõudlikult. Ükskõik, kas teil on väike pood või tohutu veebiturg, võiksite olla ka järgmine:

 • Privaatsuspoliitika jaotis, mis kirjeldab tagasimaksete, tagastamise või vahetuse taotlemise viise.
 • Kohaletoimetamise viisid ja terminid lahti seletatud.
 • Sotsiaalmeedia nupud lasta kasutajatel jagada arvamusi või tootelehti Facebookis või Instagramis.
 • Seotud toote valikud et pakkuda rohkem üksusi, mis viitavad konkreetsele tootekategooriale.

Nüüd peate leidma lõpliku platvormi, mis pakub piisavalt vahendeid kõigi ülalnimetatud rakendamiseks. e-kaubanduse projektid on rakendamise ja kohandamise osas kõige karmimad.

Need nõuavad edasijõudnud tehnilisi oskusi, välja arvatud juhul, kui olete valinud kasutusvalmis lahendusi, näiteks Shopify. Teine võimalus on kasutada WordPress CMS-i koos WooCommerce’i pistikprogrammi ja selle pakutavate e-kaubanduse funktsioonidega. Vaatame mõlemat võimalust ja kuidas need võivad aidata.

Kuidas luua veebipoesaidi Shopify abil

Shopify

Shopify – veebisaitide loomise platvorm, mis on loodud spetsiaalselt e-kaubanduse vajaduste jaoks. Tarkvara peamine eelis on see, et see pakub kõike, mida vajate nende funktsioonide rakendamiseks, mida me varem arutasime. Alates lojaalsusprogrammidest ja SEO sätetest kuni käepärase juhtpaneeli ja tootehaldussüsteemini – saate valitud paketi sees kõik vajalikud funktsioonid.

Platvormi on üsna lihtne kasutada. Uue sisu ja toodete lisamine on lihtne, samuti saate muuta pealkirju ja kirjeldusi, luua artiklikogusid, luua uusi lehti ja tootekategooriaid, seada hindu jne. Süsteem pakub mitmeid eelinstalleeritud vidinatega ostmise põhimalle, mis tähendab, et te ei vaja üldse kodeerima. Shopify kasutab oma hostimisvõimalusi ja tagab lisaks tasuta SSL-le ja muudele turvavahenditele kaupluse tõrgeteta toimimise.

Selles tervikuna on meil suurepärane e-kaubanduse veebisaitide loomise tööriist, mis nõuab minimaalset õppimiskõverat. Vaatame nüüd veebisaidi loomise protsessi.

 1. Logi sisse ja vali plaan. Registreerimisprotsess on väga kiire. Siiski peate paketi valimiseks kohe valima paketi. Hea uudis on see, et igas kavas on tarkvarafunktsioonide testimiseks 14-päevane tasuta prooviversioon.
 2. Valige mall. Ehkki Shopify ei varja teid lõputu hulga teemadega, võite siiski valida 10 stiilse ja tundliku paigutuse loendist. Tehnilised geenid hindavad HTML / CSS-i juurdepääsu eksklusiivsete funktsioonide, skriptide jms juurutamisele. Need, kes soovivad eksklusiivset disaini, võivad valida 60 premium -vormi, mille hind on 190 USD..
 3. Kaupluste teemad

 4. Seadke oma pood üles. Poe redigeerimine võib algusesse tunduda pisut keeruline. Juhtpaneel on siiski üsna intuitiivne. Mõne aja pärast saate teada, kuidas lisada tooteid, pilte, redigeerida leheplokke, luua tootekollektsioone, seada hindu, näidata vastavaid kaupu jne.
 5. Shopify poe seadistamine

 6. Shopify App Store sisaldab täiendavaid vidinaid, mis muudavad teie poe veebis säravaks. Siit võite leida reklaamimis – ja turundusriistadest kuni ostukorvi taastamise instrumentide, toote pildigaleriide jne.
 7. Shopify App Store

 8. Ühendage domeen ja minge elama. Shopify võimaldab nii domeeni ühendada kui ka platvormis selle domeeni registreerida. Nüüd peate avaldama ainult kõik veebisaidi lehed ja minema oma poodi reaalajas.

Üldine protsess on üsna lihtne, arvestades, et teil on olenevalt valitud kavast kõik vajalikud tööriistad. Hind sõltub pakendist ja toodete arvust, mida soovite müüa. See jääb vahemikku 29 dollarit kuus väikese kaupluse ja 299 dollarit kasvava digitaalse turu jaoks.

Proovige Shopify’i tasuta

Kuidas luua veebipoodide veebisaiti WooCommerce abil

WooCommerce

Kui ütleme „WooCommerce”, peame silmas e-kaubanduse pistikprogrammi, mida kasutatakse koos WordPressiga. Kui ütleme “WordPress”, peame silmas avatud lähtekoodiga CMS kasutatakse koos Sinine vaim (parim WP-ga optimeeritud hostingu pakkuja).

Pistikprogramm ise on hea lahendus ükskõik millise poe jaoks. See on saadaval lihtsa projekti jaoks tasuta lähteversioonina. Kasvavatele veebisaitidele võivad kasu olla tasulised laiendused ja lisafunktsioonid, mis on loodud kasutamiseks koos pistikprogrammiga.

WooCommerceiga suuremahulise veebipoe loomiseks peate tegema järgmist:

 1. Registreeri domeen ja otsige majutusteenuse pakkujat. Kaaluge probleemi lahendamist tänu Sinine vaim. Selle WP-ga optimeeritud plaanid hõlmavad WordPressi integreerimist, juurdepääsu mallidele ja vidinatele, süsteemi ja pistikprogrammi värskendusi, üheaastast tasuta domeeni jne. Täiendavad manipulatsioonid ei olnud vajalikud.
 2. Bluehost armatuurlaud

 3. Valige WP-teema. WordPress kiitleb tuhandete e-kaubanduse teemadega. Enamik neist on mobiilisõbralikud. Kasutage eelvaate režiimi, et kontrollida, kuidas see välja näeb. Kasutajad võivad tasuta mallidest kasu saada või sõltuvalt kujundusnõuetest osta premium-paigutusi.
 4. WordPressi e-kaubanduse teemad

 5. Installige WooCommerce. Nüüd peate plugina installima ja aktiveerima. Oma tulevase poe täpsustamiseks minge pistikprogrammi seadetesse. Etapi lõpuleviimiseks järgige lihtsalt 5 lihtsat sammu ja sisestage elutähtis teave, et seadistusplugin töötaks.
 6. WooCommerce tootetoimetaja

 7. Lisage tooteid ja muutke sisu. Nüüd saate lisada uusi tooteid, seada kirjeldusi ja pealkirju, töötada tootelehe SEOga jne.

Negatiivne külg on see, et kasutajad peavad suurema osa tööst tegema käsitsi. Teisest küljest tuleb veebisaidi optimeerimisele viitamisel kasuks kindel tehniliste oskuste tase. Lisaks võivad kasutajad integreerida saatmisviiside makseväravateks tuhandeid kolmanda osapoole teenuseid.

Samal ajal on selle meetodi kasutamine odavam, kuigi mõned laiendused võivad teile maksta sadu dollareid, aga ka WordPressi lisatasu teemad.

Proovige WooCommerce Now

Alumine rida

Shopify ja WooCommerce’i vahel valimine sõltub digitaalse poe suurusest, müüdavate toodete arvust ja lisafunktsioonidest, mida otsite.

Shopify on kõik-ühes e-kaubanduse lahendus, millel on kõik, mida plaanides vaja on. Ehkki redigeerimisprotsess ei ole nii lihtne, kui mõned võivad arvata, võimaldab süsteem teil täielikult funktsionaalse veebipoe veebisaidi üles ehitada tundide jooksul ilma lisakulude ja manipulatsioonideta.

WooCommerce sarnaneb pigem pistikprogrammi kui automatiseeritud e-kaubanduse lahendusega. See tähendab, et projekti elluviimiseks vajate muid vahendeid. Kasulikud võivad olla ka täiendavad tehnilised oskused. WooCommerce’i, koos WordPressi ja Bluehostiga, muutuvad asjad aga palju lihtsamaks. Teie peate otsustama, millise viisi valida.

Looge veebipood kohe

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map