Kuidas luua väikeettevõtte veebisait tasuta

Kuidas luua väikeettevõtte veebisait tasuta


Kui olete etapis veebisaidi loomise platvormi valimine, olete juba teadlik kõigist eelistest, mis väikeettevõtte veebisaidil on. See ei puuduta ainult veebipõhist esindatust ja kasvavat müüki. Kindel veebisait pole ainult teie ettevõtte nägu. See on võimas reklaamimis- ja turundusvahend, mis võimaldab teil edasi liikuda.

Lisaks väikeettevõtte veebisaidi ilmsetele eelistele, nagu näiteks ülemaailmse vaatajaskonnani jõudmine või klientide teadlikkus ettevõtjatele, antakse täielik juurdepääs täielikult kohandatavale platvormile, mis pakub paindlikkust uusimate mobiiltehnoloogiate taustal.

Tänu uuenduslikud veebisaidi ehitajad ja CMS platvormid, ei pea te olema veebidisaini ekspert ega kodeerija. Neid on lihtne kasutada, võimaldades teil paari tunni jooksul tulla välja kindla veebis esituse.

Parima mängu valimine on kõige raskem väljakutse. Kuna täna on saadaval nii palju tarkvara, peate oma vajadustele sobiva variandi valimiseks keskenduma põhiparameetritele ja spetsifikatsioonidele.

Vaatasime üle mõned populaarseimad CMS-i platvormid ja veebisaitide loomise tarkvara, et tuua esile nende kokkulangevusi ja puudusi. Saate osaleda üksikasjalikus juhendis, mis kirjeldab väikeettevõtte veebisaidi loomise protsessi nullist, kasutades selleks kas CMS-i või veebisaidi koostajaid.

Kus ma saan luua ettevõtte veebisaiti?

Reeglina, veebisaidi ehitajad pakuvad intuitiivset liidest sellest on lihtne aru saada. Platvormidele järgnevad üksikasjalikud õpetused ja laiendatud klienditugi. Nad osutusid a tasuv lahendus samuti pakkuda lihtsat samm-sammult veebiehitusprotsessi ilma kodeerimiseta.

Veebisaidi ehitajate plussid:
Veebisaidi ehitajate miinused:
&# x2714; Lihtne redigeerimine – nemad on väga lihtne kasutada. Tarkvara oli loodud selleks, et mittetehnikud saaksid kunagi suurepärase saidi üles ehitada. Mõni platvorm järgib uusimaid veebitehnoloogiaid, mis tutvustavad AI-põhiseid vahendeid.
&# x2714; Suurepärane disain – veebisaidiehitajad tulevad tavaliselt mitmekesise valiku mallidega mis tahes valdkonnas või nišis. Ükskõik, kas vajate vapustavat portfooliot, professionaalset visiitkaarti või ajakohast digipoodi, leiate siit.
&# x2714; Paindlikkus – valik lisandmooduleid, vidinaid ja muude tootjate integreerimisi muudab kohandamisprotsessi lihtsaks ja rasvaks. Kasutajad saavad kõrgemate klientide kaasamiseks luua ainulaadse stiili.
&# x2714; Odavad plaanid – Saate valida kava, mis vastab teie nõudmistele. Kui olete tellinud, ei muretse te enam hostimise, domeeni, turvalisuse ja muude probleemide pärast. Maksate üks kord ja kõik.
Piiratud kohandamisvõimalused – platvormil on mõned kood redigeerimise piirangud, kuigi mõned ehitajad pakuvad juurdepääsu CSS-ile.
Importimisvõimalust pole – kui olete platvormi valinud, peate selle täielikult kinni pidama, ilma et teil oleks võimalust oma veebisaiti teisele platvormile või CMS-i üle viia..

CMS platvormid on programmid, mis on loodud eri tüüpi funktsionaalsete veebisaitide loomiseks. Need võimaldavad kasutajatel veebi loomise protsessi käsitleda erinevate vajaduste jaoks, sealhulgas väikeettevõtted või e-kaubandus. Tarkvara on piisavalt funktsionaalne ja selle rakendamiseks on hulgaliselt funktsioone. Enamikul platvormidel on kaasas lihtne redigeerimisprotsess plugina integreerimine ja kohandamine nõuab siiski teatavaid tehnilisi oskusi.

CMS plussid:
CMS miinused:
&# x2714; Täiustatud paindlikkus – võite valida sadade pistikprogrammide, moodulite ja vidinate hulgast igale maitsele;
&# x2714; Advanced SEO funktsioonid – CMS-platvormid reserveerivad teie veebisaidi SEO täpsustamiseks palju ruumi. Te ei piirdu ainult metapealkirjade ja kirjeldustega, vaid saate sisu kallal töötada, muutes selle otsingumootoritele asjakohasemaks ja sobivamaks.
&# x2714; Laiendatud redigeerimine – täielik juurdepääs veebisaidi PHP-le ja CSS-ile võimaldab kasutajatel redigeerida praktiliselt kõiki elemente, mis loovad silmapaistva kujunduse.
&# x2714; Taskukohasus – CMS-i valimine on a tasuvam otsus pidades silmas madalamaid hostimise ja domeeni kulusid. Händikäpp lõpeb, kui olete palganud professionaalse arendaja või olete sõltuvuses tasulistest lisatasu teemadest ja pistikprogrammidest.
Raske kasutada – Neid on veebisaidi ehitajatega võrreldes palju raskem kasutada. Tehniliste ja kodeerimisoskuste puudumine võib põhjustada tõsiseid komistuskohti.
Mitte kõik-ühes – peate lisaks ehitusprotsessile hoolitsema korraga mitme asja eest. Peate registreerima ja pikendama domeeninime, samuti hoolitsema saidi majutamise eest.

Parimad platvormid väikeettevõtte veebisaidi loomiseks

Kuidas luua väikeettevõtte veebisait tasuta 5,0

 • Parim veebisaidi koostaja
 • AI-l põhinev ehitustehnoloogia
 • Pistikprogrammid ja lisandmoodulid
 • SEO ja turundusriistad

Külastage veebisaiti wix.com Kuidas luua väikeettevõtte veebisait tasuta 5,0

 • Parim e-kaubanduse tarkvara
 • Põhjalik tootehaldus
 • Eripakkumised ja sooduspakkumised
 • Veebipoe jaoks optimeeritud mallid

Külastage veebisaiti shopify.com Kuidas luua väikeettevõtte veebisait tasuta 4.0

 • Parim avatud lähtekoodiga CMS
 • Tuhanded tasuta teemad
 • Lõputu valik pistikprogramme
 • Tasuta kasutamiseks

Külastage veebisaiti wordpress.org Kuidas luua väikeettevõtte veebisait tasuta 4.0

 • Lihtsaim veebisaitide koostaja
 • Kõik-ühes plaanib 5 dollarit kuus
 • Integreerimine ja paindlikkus
 • Vastuvõtlikud ja stiilsed teemad

Külastage veebisaiti ukit.com

Oleme lihtsuse, hinna, paindlikkuse ja funktsioonide komplekti osas välja sortinud mõned parimad võimalused. Vaatame üksikasjalikult iga valiku üle, et otsustada see, mis kindlasti vastab teie ettevõtte vajadustele.

Wix – parim väikeettevõtte veebisaitide koostaja

Tootenimi:WIX
Ametlik koduleht:wix.com
Keerukus:Väga lihtne
Tasuta kava:Piiramatu
Lisatasu pakett:alates 13 dollarist kuu kohta
Asutatud:2006
Peakorter:Iisrael
Proovige seda tasuta

Wix – on mitmeotstarbeline veebisaitide koostaja, mis sobib suurepäraselt tehniliste oskusteta algajatele. See pakub hulgaliselt stiilseid ja reageerivaid malle väikeettevõtluse ja e-kaubanduse jaoks. Neid on sisseehitatud funktsioonide ja integratsioonide abil lihtne redigeerida või kohandada. Platvormil on täiendav SEO ja turundusriistad teie ettevõtte reklaamimiseks, integratsioonid lehe kohandamiseks ja AI-draivi tehnoloogia, et luua kohe-kohe-valmis projekte mõne minutiga.

Wixi omadused

 • Wix Ascend CRM – tööriist äriturundus ja kliendihaldus. See pakub instrumente müügivihjete hõivamiseks ja nende muutmiseks makseklientideks. Kasutajad saavad parandada klientide lojaalsust ja hallata ärisuhtlust LIve Chat’i, tõhusa SEO strateegia ja muude sisseehitatud funktsioonide abil, et suhelda sihtrühmaga.
 • AI-põhine veebisaidi ehitaja – platvorm järgib uusimaid tehnoloogiaid ja pakub oma AI-põhist lahendust. Ta on võimeline looge vähem kui 10 minutiga valmis veebisait. Sellel on kõik vajalikud integreeritud võimalused, järgides teie ettevõtte niši ja eelistusi.
 • e-kaubanduse funktsioonid – need, kes soovivad tooteid veebis müüa, hindavad Wixi kaupmehe tööriistade komplekti. Need hõlmavad e-kaubandusele orienteeritud malle, sujuvat makseintegratsiooni, intuitiivset tootehaldussüsteemi, spetsiaalsete pakkumiste ja reklaamide loomise vahendeid.
 • Wix App Store – ülim turg kasutajatele, kes peavad ühendama kolmanda osapoole teenuseid, mis võivad sisaldada e-posti turundustööriistu, analüütikat ja mõõdikuid, turvaelemente, pildigaleriisid, kasutajate omandamise vorme ja muud.

Wixi kujundus

Kasutajad saavad valida enam kui 550 erineva malli hulgast. Kõik paigutused on mobiilile reageeriv. Lisaks veebidisaini tööriistadele näevad need välja üsna stiilsed, et muuta taustavärve, fonte, elementide mõõtmeid jne. Redaktoril on mobiili eelvaate võimalus, mis võimaldab teil mitte ainult kontrollida, kuidas veebisait erinevates seadmetes välja näeb, vaid ka redigeerida paigutust.

Kasutajad saavad luua erinevaid paigutusi ja kasutada neid igal ajal, tänu millele vajate Wixi dünaamilised lehed. Näiteks saate luua malli tootelehe jaoks ja kasutada mitmesuguste üksuste jaoks ikka ja jälle ilma käsitsi redigeerimiseta.

Wixi hinnakujundus

Wixil on piiramatu tasuta plaan, mis on suurepärane. Teil on võimalus testida redaktorit ja mõnda muud algtaseme funktsioone. Kuid see ei tööta kunagi elava ja pikaajalise projekti jaoks, kuna sellel on piiratud tööriistavalik ilma võimaluseta oma domeeni ühendada. Niisiis, kindla veebisaidi Wixi käivitamiseks pakub mitut tüüpi plaane sõltuvalt teie vajadustest.

Portfelli väikeettevõtte saidil on saadaval järgmised plaanid:

 • Kombineeritud – 13 dollarit kuus.
 • Piiramatu – 17 dollarit kuus.
 • VIP – 22 dollarit kuus.
 • Lisatasu plaanid – 39 dollarit kuus.

Iga plaan pakub juurdepääsu Wixi mallide kogule ning sisaldab hostimist ja domeeni. Kui soovite luua Wixi abil digitaalse poe, peate valima 4 ettevõtte hulgast & e-kaubanduse plaanid. Hind algab 23 dollarist kuus ja võib ulatuda kuni 500 dollarini sõltuvalt poe suurusest ja vajaminevatest funktsioonidest.

Summeerida: Wix oli loodud mis tahes tüüpi veebisaitide loomiseks. See on hea lahendus väikeettevõtete saitidele ning pakub tervet komplekti funktsioone ja redigeerimise tööriistu mitte-tehnikutele.

Proovige Wixi tasuta

Shopify – esimene platvorm poodide veebisaidi loomiseks

Tootenimi:Shopify
Ametlik koduleht:shopify.com
Keerukus:Keskmine
Tasuta kava:14-päevane prooviversioon
Lisatasu pakett:alates 29 dollarist kuu kohta
Asutatud:2004
Peakorter:Kanada
Proovige seda tasuta

Shopify – on e-kaubandusele orienteeritud veebisaitide koostaja arendatud keskendudes kaupmeestele. Süsteemi abil on lihtne luua väikesi veebipoode või hiiglaslikke digitaalseid poode, millel on juurdepääs sellistele globaalsetele turgudele nagu Amazon. Saidiomanikud saavad juurdepääsu paljudele turundus- ja reklaamifunktsioonidele, e-kaubandusele orienteeritud mallidele, täiustatud tootehaldussüsteemile ja muule.

Shopify funktsioonid

 • Tootehaldus – Shopify pakub täiustatud haldustööriistade abil täielikku kontrolli tootelehe üle. Lisaks üksuste kirjeldustele ja fotodele saavad kasutajad luua tootekategooriaid ja esiletoodud loendeid, hoida kontrolli klientide kontode üle, jälgida tellimusi, täitmisi ja laos olevaid tooteid.
 • Integreeritud teenused – veebisaidi koostajal on sisseehitatud e-kaubanduse funktsioonid, mis sisaldavad integreeritud ostukorvifunktsioone, sujuvat ühendust enam kui 100 erineva lüüsiga, mitmekeelse veebisaidi tuge, maksu- ja saatmisarvestusi, tasuta SSL-i ja palju muud.
 • SEO ja reklaam – iga lehte saab optimeerida vastavalt SEO nõuetele. Poodide omanikud saavad redigeerida tootelehtede ja veebisaitide jaotiste metapealkirju ja kirjeldusi, lisada ajaveebifunktsioone, kasutada toodete turunduse ja reklaamitööriistu, et pakkuda eripakkumisi, sooduskoode, allahindlusi jne..

Shopify disain

Tarkvaral on mitmesuguseid malle, mis sisaldavad erinevaid stiile. Nad on mobiilisõbralikud ja näevad välja professionaalsed. Teisest küljest on need üsna põhilised. Kogenud kasutajate õnneks saavad nad juurde pääseda malli PHP-le või CSS-ile, et rakendada mis tahes stiili ja eristuda konkurentidest.

Shopify hinnakujundus

Platvorm pakub kolme peamist plaani, mis maksavad sõltuvalt otsitavatest instrumentidest 29–299 dollarit. Hind sõltub veebisaidi keerukusest ja funktsioonidest, mida te seda otsite:

 • Shopify põhikulud 29 dollarit kuus.
 • Shopify plaani kulud 79 dollarit kuus koos täiendavate aruandlustööriistadega.
 • Täpsemad Shopify kulud 299 dollarit kuus feat arenenud aruanne Builder.

Isegi sisenemisplaanil on kõik vajalikud e-kaubanduse funktsioonid. Plaanide vahel saate igal ajal vahetada.

Summeerida: Shopify on paindlik e-poe platvorm, mis on piiratud ainult digitaalse poe veebihoone. Algajad võivad platvormi algusest peale ülesvõtmiseks pisut raskeks leida. Redigeerimisprotsess on siiski endiselt üsna lihtne.

Samal ajal pakub see mõnda laiendatud funktsiooni ning võimalust siseneda digitaalsele turule ilma veebisaiti üles ehitamata. Lihtne minna Shopify Exchange Marketplace kus saate osta kasutusvalmis ettevõtet, et see vastaks teie eelistustele ja kompetentsile. Lihtne viis toodete veebimüügi alustamiseks.

Proovige Shopify’i tasuta

WordPress – väike CMS väikeettevõtluse veebisait

Tootenimi:WordPress
Ametlik koduleht:wordpress.org
Keerukus:Üle keskmise
Tasuta kava:Piiramatu
Lisatasu pakett:alates 2,95 dollarit kuus
Asutatud:2003
Peakorter:Kogu maailmas
Proovige seda tasuta

WordPress – on läbi aastate üks populaarsemaid platvorme. Sellel on miljonid veebisaidid kogu maailmas. Nende hulka kuuluvad ajaveebid, väikeettevõtete saidid, digitaalsed kauplused jne. Süsteemi on väga lihtne kasutada, ehkki kohandamine nõuab endiselt vähemalt HTML-i põhioskust. Kuid tegemist on paindliku lahendusega, arvestades pistikprogrammide valikut ja integreerimisvõimalusi.

WordPressi funktsioonid

 • Tuhanded teemad – tarkvaral on kõige laiem valik teemasid, mille hulgast saab valida tuhandeid malle. See võib olla kas väikeettevõtte või e-kaubanduse makett, mille valikud viitavad ükskõik millisele tööstusele või nišile. Enamikku neist teemadest saab vabalt kasutada ja kohandada.
 • Kohandamine ja kujundamine – avatud lähtekoodiga platvormina tagab WordPress lõputud veebikujunduse ja kohandamise võimalused koos võimalusega mis tahes malli muuta. Kasutajad saavad vabalt oma skripte arendada ja lisada, neil on oma veebisaitidele manustatud kooditükk, et lisada erifunktsioone, saidielemente ja komponente. Kuid väidetavalt peaks teil olema vähemalt algkodeerimise kogemus.
 • Pluginad ja integratsioonid – e-kaubanduse pistikprogrammidest analüütiliste tööriistade, vormide, reklaamibännerite, turbevidinate ja tuhandete muude lisandmoodulitega on WordPressi kasutajatele saadaval. Saate sujuvalt integreerida kolmandate osapoolte teenuseid e-posti turunduse, SEO optimeerimise, aruandluse ja muu jaoks.

WordPressi kujundus

CMS-platvormid pakuvad laias valikus erinevaid malle, mis on mobiilisõbralikud. Mõni mall on tasuta, samas kui osa on tasuline. Tasuta teemad näevad üldjoontes välja ühesuguste väikeste erinevustega. Kuid kui teil on sügavad HTML- või PHP-teadmised, pole teil neid raske kohandada. Lisatasu mallid on mitmekülgsemad ja unikaalsemad, kuigi vajavad ka pisut kohandamist.

WordPressi hinnakujundus

Esialgu ei pea te CMS-i enda eest maksma. Kasutajad saavad sellele juurde pääseda ja hakake tasuta veebisaiti üles ehitama. Kuid veebisaidi failide hoidmiseks peaks teil olema domeen ja hostimine. Lisaks peavad kasutajad tasuma lisatasu mallide eest juhuks, kui nad soovivad kasutada eksklusiivset teemat, samal ajal kui mõned pluginad ja laiendused on samuti tasulised. Parim lahendus on valida WP-optimeeritud serverilahendus koos kõigi plaanis juba sisalduvate sätete ja integratsioonidega koos domeeninimega. Sinine vaim on veel parim valik, mis pakub sujuvat WP-integreerimist, juurdepääsu WP-pistikprogrammidele ja -teemadele, suurepärast jõudlust ja täiustatud turvalisust alates 2,95 dollarist kuus. Laiendatud funktsionaalsusega edasikavad hõlmavad:

 • WP Pro feat ulatudes 19,95 kuni 49,95 dollarit
 • WooCommendi plaanid maksab 6,95, 8,95 ja 12,95 dollarit sõltuvalt kaupluse suurusest

Summeerida: Ehkki WordPress pole võib-olla algajate jaoks parim variant, kui võrrelda veebisaidi ehitajatega, pakub see lisaks lõpututele pistikprogrammidele ka lõputuid kohandamis- ja kujundamisvõimalusi. Platvorm teenib kindlasti hästi ka väikeettevõtete veebisaite.

Proovige WordPressi tasuta

uKit – lihtne väikeettevõtete veebisaitide koostaja

Tootenimi:uKit
Ametlik koduleht:ukit.com
Keerukus:Ülimalt lihtne
Tasuta kava:14-päevane prooviversioon
Lisatasu pakett:alates 4 dollarist kuu kohta
Asutatud:2015
Peakorter:Venemaa Föderatsioon
Proovige seda tasuta

uKit – on üks odavamaid ja lihtsamaid veebisaitide ehitajaid. See töötati välja selleks, et aidata algajatel luua reageerivaid väikeettevõtete saite, professionaalseid portfelle ja atraktiivseid maandumislehed. Tarkvaral on ka e-kaubanduse põhifunktsioonid. Ehkki see vaevalt töötab tohutute digitaalsete turgude jaoks, vastab see väikeste veebipoodide vajadustele.

uKiti funktsioonid

 • Intuitiivne liides – uKiti veebisaidi redigeerimine on väga lihtne. Põhineb täiustatud pukseerimistehnoloogia, platvorm võimaldab teil hõlpsalt iga lehte kohandada, plokke muuta ja eemaldada, sisu ja meediumifaile lisada.
 • Paindlikkus – Lisaks sisseehitatud funktsioonidele pakub uKit suurepäraseid integreerimisvõimalusi. E-posti kampaaniate kasvatamiseks saavad kasutajad integreerida oma veebisaidi analüüsi- ja turundusriistadega. CRM-i integreerimise funktsioon sobib suurepäraselt väikestesse digitaalsetesse poodidesse, kui teil on vaja oma müügi statistikat jälgida. Kasutajad saavad rakendada selliseid populaarseid teenuseid nagu Google Maps, Analytics, Vimeo, SoundCloud ja palju muud, et muuta sait võimalikult kaasahaaravaks.
 • uKit Alt – kas teil on olemasolevat Facebooki lehte? uKit aitab teil selle täielikult funktsionaalseks veebisaidiks teisendada. See kasutab API-t vajaliku teabe genereerimiseks lehelt koos sisu ja piltidega ning andmete importimiseks otse veebilehele.

uKit disain

uKit tarnib korraliku mallikogumi erinevatele ärikategooriatele. Kõik mallid on optimeeritud mobiilikasutuseks. Saate valida ka kasutusvalmis sihtlehe mallide loendist.

uKiti mobiili kohandamise funktsioon võimaldab hõlpsalt tagada mobiilse veebisaidi toimimise. Mobiili- ja tahvelarvutivaate režiim on lihtne funktsioon, mille abil saate oma saidi väljanägemist peenhäälestada erinevates mobiilseadmetes, millel on erinevad ekraani mõõtmed ja andmed. Varjake vabalt mõnda plokki, mis võivad nutitelefonist või tahvelarvutist välja paista, töölauaversiooni kahjustamata.

uKit hinnakujundus

Kui soovite kõigepealt tarkvara testida, on olemas 14-päevane tasuta prooviversioon. Need, kes on teenusega rahul, saavad valida 4 erineva kava vahel, mis hõlmavad järgmist:

 • Minimaalne (kõige parem on alustada väikese portfelliga, mille hind on ainult 5 dollarit kuus).
 • Põhiline (plaan maksab 10 dollarit kuus, kus on rohkem funktsioone, et luua ettevõtte sait).
 • e-kaubandus (13 dollarit kuus väikese digitaalse poe jaoks).
 • Pro kulud 15 dollarit kuus koos funktsioonide sisseostmisega.

Summeerida: uKit on hea tarkvara mõistliku hinnaga. See pakub kõiki vajalikke vahendeid professionaalse väikeettevõtte veebisaidi loomiseks nullist. Teisest küljest on see hea lihtsate saitide jaoks, mis ei vaja laiendatud funktsioone ega kohandamisvõimalusi.

Proovige uKitit tasuta

Milline on minu ettevõtte jaoks parim domeeninimi?

Õige domeeninime valimine on teie ettevõtte jaoks ülioluline. See on teie veebisaidi “nägu”. Lisaks on see esimene asi, mida teie potentsiaalsed kliendid näevad. See tuleb seostada teie kaubamärgi ja nišiga. See peab olema lühike, hõivatav ja kergesti meeldejääv. Sõltuvalt valitud platvormi tüübist on domeeni registreerimise protsess natuke erinev.

Domeenid, mida pakuvad veebisaitide ehitajad

Veebisaitide ehitajate kohta ütleme sageli „kõik-ühes lahendus“. See tähendab, et kõik peamised funktsioonid on koos domeeninimega kavas. Selle tüüp sõltub siiski teie valitud paketist.

Näiteks kui kasutaja valib tasuta paketi, pole tal kunagi võimalust SLD-d ühendada (teise taseme domeenid) või 2SD domeen. Reeglina pakuvad veebisaidi ehitajad vaikimisi kohandatud alamdomeeni, mis sisaldab koos teie kaubamärgiga ka teie toote nime, mis kahjustab SEO optimeerimist ja ettevõtte tunnustamist potentsiaalsete kasutajate seas.

Lisaks peavad kasutajad mõistma, et tasuta plaanid sisaldavad vaevalt vajalikke funktsioone pikaajalise väikeettevõtte või e-kaubanduse projekti jaoks. Igatahes peate valima lisatasu paketi, mis võimaldab ühendada juba registreeritud domeeni või oma domeeni (näiteks SLD) või registreerige see siin veebisaidi koostaja abiga (reeglina saate 2SD-domeeni tasuta).

Märge: soovitatakse teil registreerida eraldi domeeninimi. Kui teil on selline, mida veebisaidi ehitaja pakub, olete sellega tegelikult ummikus, kuna kui olete otsustanud liikuda teisele platvormile, võib see olla keeruline väljakutse. Eraldi domeeninimi tagab migreerimisvabaduse ja paindlikkuse platvormi muutmisel, kui midagi läheb valesti.

Domeenide registreerimise teenused

Kasutajad peaksid domeeni valimise protsessi tõsiselt võtma, sest sellest saab lõpuks projekti ametlik ärinimi. See on koht, kus traditsiooniline domeeni registreerimisteenus on hea valik. Esiteks kuulub registreeritud domeen teile, kuid mitte veebisaidi loomise platvormile. Kui see mingil põhjusel langeb, on teil ikkagi brändinimi, mille abil saate teisele platvormile üle minna.

Teiseks saate ametliku litsentsi kõigi riiklike eeskirjade kohaselt. Teisisõnu, te olete ainus volitatud omanik, kui te ei jaga õigusi kolleegi või äripartneriga. Samuti on teil õigus otsustada, mida teha domeeniga selle säilitamiseks, teisele omanikule üleandmiseks või isegi müümiseks.

Domeeni registreerimise protsess on väga lihtne. Saate teenuse juurde pääseda, sisestate soovitud nime ja saate mitu varianti erinevate laienditega. Makse tagab ühe aasta (või enama) omandiõigus koos võimalusega uuendada.

Märge: proovige kinni pidada SLD-st (.com, .org, .net) domeenilaiendid, samas kui nimi ise peaks viitama (kokku langema) koos oma ettevõtte niši või kaubamärgiga.

Kui palju maksab väikeettevõttele veebisaidi loomine?

Vaatame nüüd väikese ettevõtte või e-kaubanduse veebisaidi ehitamiseks vajalikke kulusid kas CMS-i või veebisaidi loomise platvormi abil. Kõigepealt peame otsustama, milliseks projektiks see kujuneb. Kui see on pood, siis mis funktsioonidel see peaks olema ja kui palju projekte kavatsete müüa.

Kui see on väikeettevõtte sait, otsustage reklaamimis- ja turundusinstrumentide, sisu tüübi ja mahu, veebisaidi ülesehituse, ajaveebi jaotise jne kohta.. Hind sõltub veebisaidi keerukusest ja seadme elluviimiseks vajalikest vahenditest. Kui kaalume mõne ülevaadatud platvormi kasutamist, on keskmised kulud järgmised:

Veebisaidi loomise kulud Wixiga

Tarkvara töötab suurepäraselt, kas vajate professionaalset visiitkaarti, portfooliot või veebipoodi.

 1. Plaan – kuigi vabakava pikaajalise projekti korral ei toimi, vajate vähemalt Pro-d (22 dollarit) täiemahulise ettevõtte saidi või Business Basicu jaoks (23 dollarit) toodete müügi alustamiseks ja veebimaksete vastuvõtmiseks.
 2. Mallid – kohandatud Wixi teemad on tasuta. Nende hulgas on valmis visiitkaardid ja kauplused.
 3. Domeen & Hosting – lisatasukavad juba olemas hõlmama 1-aastase domeeni ja majutamine. Niisiis, te ei pea neid eraldi ostma.

Kohtuotsus: väikeettevõtete saidi või Wixiga digitaalse sortimise ehitamise keskmine alghind on väiksem kui 25 dollarit ja 180 dollarit juhuks, kui otsustate kasutada premium-teemat.

Veebisaidi loomine koos Shopifyga

Shopify on platvorm e-kaubanduse projektide loomiseks. See ei toimi väikeste ettevõtete saitidel. Selle eesmärk on müüa tooteid veebis.

 1. Plaan – et ettevõtte käivitamiseks ja laiendamiseks piisab stardiplaanist, mis maksab 29 dollarit kuus. Ainus erinevus Basic Shopify ja kallimate plaanide vahel on täiustatud Report Builderi puudumine. Ülejäänud omadused on samad.
 2. Mallid – Shopify pakub tasuta ja premium-malle. Kuigi teemakollektsioon pole nii rikkalik, võivad kasutajad valida tasulised paigutused, mis maksavad 140–180 dollarit.
 3. Domeen & Hosting – kõigi platvormide plaanides on tasuta domeen ja hostimine.

Kohtuotsus: kui kasutate Shopify, peate lisatasu malli eest saatma alates 29 dollarist kuus + umbes 160 dollarit ühekordset makse.

Veebisaidi loomise kulud WordPresiga

WordPress on tasuta kasutamiseks. Kuid ilma hostimise ja domeeninimeta pole mõtet osta eraldi või valida WP-ga optimeeritud serverilahendused.

 1. Domeen – keskmine domeeni hind on umbes 10 dollarit aastas. Hind võib varieeruda sõltuvalt registrist ja pikendusest.
 2. Hosting – ise hostitud platvorm nõuab digitaalse poe või väikeettevõtte saidi käitamiseks piisavalt serverimahtu. Ole valmis maksma umbes 5–10 dollarit aastas.
 3. Mallid – laias valikus tasuta teemasid võite siiski soovida midagi muud. WordPressi lisatasu mallide hinnad ja stiilid on erinevad. Eksklusiivse teemaga silma paistmiseks valmistuge maksma umbes 30 dollarit väikeettevõtte teema eest ja umbes 50–60 dollarit digitaalse poe eest.
 4. Pluginad – kuigi äriprojektid ei vaja palju kohandamist, vajate digitaalse poe loomiseks eraldi WooCommerce’i pistikprogrammi. See on algselt tasuta ja pakub lihtsa poe pidamiseks ainult baasvalikuid. Kui soovite suureks kasvada, vajate tasulisi laiendusi ja lisateenuseid. Need varieeruvad lihtsatest funktsioonidest, näiteks toote lisandmoodulid, mis maksavad 48 dollarit, kuni keerukamate lahendusteni, näiteks WooCommercei broneeringud, mis maksavad 249 dollarit..

Parim panus on kasutada WordPressi jaoks optimeeritud serverilahendused nagu need, mille esitas Sinine vaim. Stardiplaan maksab 2,95 dollarit kuus. See sobib väikeste ettevõtete saitidele ja sisaldab juba kõiki peamisi WordPressi funktsioone (WP integratsioon, pluginad, teemad, turvalisus, domeeni hostimine jne.). Seega ei pea te neid käsitsi käsitsema. Eraldi WooCommerce hostimine algab 6,95 dollarist eelinstalleeritud Storefront-teema, tasuta SSL-i ja 100 GB salvestusruumiga. Pro plaan sobib suurepäraselt piiramatute funktsioonidega poodide kasvatamiseks, mis maksavad ainult 12,95 dollarit kuus.

Kohtuotsus: WordPressiga väikeettevõtte juhtimine maksab teile 2,95 dollarit, kui kasutate Bluehost + umbes 30 dollarit premium-teema jaoks. Täisfunktsionaalse digitaalpoe hind algab 6,95 dollarist kuus, kui seda kasutada koos Bluehost WooCommerce serverilahendustega.

Veebisaidi loomine koos uKitiga

uKit on tõenäoliselt odavaim viis oma veebiettevõtte käivitamiseks. Ainult 10 dollari eest saate pakendis kõik funktsioonid, et luua äratuntav kaubamärk, samas kui pisike digitaalpood maksab kasutajatele ainult 13 dollarit kuus.

Kohtuotsus: uKit töötab piisavalt hästi ainult väikeste projektide jaoks. See ei ole hea kasvavate ettevõtete ja turgude jaoks. Seega, kui valite selle veebisaidi koostaja, siis parem registreerige eraldi domeen (umbes 5 dollarit aastas) nimi koos võimalusega lülituda mitmekülgsemale platvormile.

Ettevõtte veebisaidi ehituskulud, ($ esimesel aastal)

WixShopifyWordPressuKit
Tasuline plaan264 dollarit348 dollarit249 dollarit120 dollarit
Mall0 dollarit140 dollarit30 dollarit0 dollarit
Domeen0 dollarit0 dollarit0 dollarit10 dollarit
Hosting0 dollarit0 dollarit36 dollarit0 dollarit
Kokku264 dollarit488 dollarit315 dollarit130 dollarit

Kas on võimalik tasuta luua väikeettevõtte veebisait?

Teoreetiliselt on. Kuid kui see osutub tegelikeks turutingimusteks, saavad kasutajad selgelt aru, kuidas tasuta teenused võivad isegi pikemas perspektiivis projekti arendamist kahjustada. Ettevõtte veebisaidi loomiseks tasuta teenuste kasutamise peamised varjuküljed on järgmised:

 • Tasuta funktsioonidest ei piisa – tasuta plaanid on koos baasvõimalustega. Näiteks piiravad mõned veebisaitide ehitajad juurdepääsu teemakollektsioonile, lisandmoodulitele või isegi lehekomponentidele. Võimalik, et te ei saa isegi ettevõtte kontaktivormi või funktsioonide jaotist paigutada, et rõhutada ettevõtte peamisi eeliseid.
 • Kohandatud domeen – tasuline domeen ei lase teie ettevõttel kunagi kasvada. Lisaks võib see avaldada negatiivset mõju veebisaidi SEO-le ja otsingumootorite ridadele, mainimata kasutajate äratundmist.
 • Null e-kaubanduse valikud – te ei leia kunagi tasuta paketti, mis pakuks vähemalt minimaalset e-poe funktsionaalsust. Reeglina on müügifunktsioonid saadaval premium-plaanides. Seega ei saa te tasuta plaaniga veebipoodi luua.
 • Varjatud kulud – kui olete aru saanud, et tasuta pakett ei õnnestu kunagi välja töötada, peate maksma lisatasu paketi eest või isegi minema teisele platvormile. Mõned teenused pakuvad migratsiooniteenuseid või veebisaitide eksporti / importi. Teisisõnu peate tegema kõik algusest peale.

Milline on väikeettevõtluse jaoks parim platvorm?

Veebisaidi ehitamiseks õige platvormi valimine on sama, mis elamuks maja valimine. Eeldate, et see on ilmastikuoludest hoolimata mugav ja vastupidav. Sama asi on teie projektiga. Tõenäoliselt soovite alustada pikaajalist äri- või veebipoodi, mis teenindaks teie ja klientide vajadusi ööpäevaringselt.

Kasutajad peaksid selgelt aru saama, mida nad vajavad ja mida nad võivad valitud platvormilt oodata. Kui vajate väikest poodi või digitaalset riiulit, et mõnda oma toodet esile tõsta, uKit võib olla hea võimalus minimaalsete kuludega. Kui kavatsete käivitada kasvava digitaalse poe, aga ka oma tooteid reklaamida ja turustada, on teil vaja kaupmeestele suunatud platvorm nagu Shopify.

WordPress on paindlikum lahendus kohandamise mõttes. See sobib kohandamise osas nõudlike kasutajate ja nende, kes teavad, kuidas kodeerida, vajadustele. Wix näib olevat ülim lahendus mis vastavad kõikidele nõuetele vaatamata projekti tüübile, mille soovite käivitada.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me