Kuidas luua tasuta veebisait?

kuidas luua veebisait tasuta


Kas soovite veebisaiti luua, kuid ei tea, kust alustada? Palju õnne! Olete jõudnud õigesse kohta. Sellelt veebisaidilt leiate kõike, mida vajate veebisaidi hõlpsaks ülesehitamiseks algusest, tasuta või taskukohane hind.

SWB-s usume, et veebisaidi ehitajad on tõenäoliselt parim valik neile, kellel pole programmeerimiskoolitust, kuid kes soovivad saada täielikku kontrolli veebisaidi loomise protsessi üle. Need veebiteenused võimaldavad teil keskenduda sellele, mis tegelikult oluline – teie tootele / ettevõttele, tehes kõik teie jaoks raskete raskuste tõstmiseks.

Veebisaidi koostaja või CMS-i (nt WordPress) kasutamine on sama lihtne kui sotsiaalse meedia konto loomine – registreeruge, laadige oma sisu üles ja hakake jagama.

Kas on võimalik luua veebisait tasuta?

Kõik saavad täna veebisaidi tasuta üles ehitada, sõltumata olemasolevatest tehnilistest oskustest, teadmistest kodeerimise ja veebidisaini alal. See võib olla algajatele üsna keeruline ja hirmutav ülesanne, kuid kui teil on õigeid kavatsusi ja tõhusaid tööriistu, mis aitavad teil veebidisainiprotsessist maksimumi võtta, on sellega võimalik hakkama saada..

Peaksite mõistma, et tasuta veebisaidi käivitamine võtab natuke aega ja vaeva ning peate kõik projekti arendusprotsessi etapid ise täitma. DIY veebisaidi loomine ei ole nii keeruline, kui olete teadlik protsessi peamistest etappidest ja valite õnneks õiged veebiehitustööriistad.

Te ei saa seda teha rendi veebidisainerit või veebiagentuuri teie jaoks seda teha, kuid see pole kohustuslik juhtumite arv. Selle asemel peaksite investeerima natuke vaeva ja aega õige veebisaidi disaini tarkvara valimine mis võimaldab tasuta projekti luua. Siin on suureks abiks veebisaidi ehitajad ja CMS.

Veebisaidi koostajad ja sisuhaldussüsteemid on kaks populaarset moodi DIY veebisaidi arendamiseks. Mõlemad võimalused võimaldavad kvaliteetsete projektide käivitamist ja haldamist ning mõlemad ei vaja tõsist programmeerimist ega veebidisaini kogemust.

Veebisaitide koostajad on intuitiivsemad, lihtsamad ja mugavamad kui CMS, ehkki viimane võimaldab suuremat loomingulist vabadust ja arenenud veebikujunduse kohandamine. Veebisaidi koostajate valdamiseks ja kasutamiseks ei pea te olema kodeerimisprofessor ega asjatundlik veebidisainer – nii arusaadavad ja lihtsad on süsteemid.

CMS-i kasutamisel peaksite siiski olema valmis veeta rohkem aega ja vaeva veebidisaini protsessi õppimiseks. Sisuhaldussüsteemide kasutamine eeldab algselt mõningaid teadmisi kodeerimise ja veebidisaini kohta. Te ei saa lihtsalt kood redigeerimiseta minna, kui kavatsete käivitada silmapaistva jõudluse ja eksklusiivse kujundusega professionaalse veebisaidi.

Sobivaima ja tõhusaima veebiehitusplatvormi valimisel on mõistlik arvestada mitmete aspektidega. Nende hulka kuuluvad teie teadmised kodeerimise põhitõdedest, oskused, veebidisaini kogemus, alustatava projekti tüüp, lühi- ja pikaajalised eesmärgid jne..

On ülim aeg arutada mõlemat tüüpi süsteemide kasutamise peamisi nüansse, mis aitavad teil leida parimat lahendust, millega võite pikas perspektiivis rahule jääda..

Valige, millist veebisaidi loomise platvormi kasutada

Tasuta veebisaitide ehitajate mitmekülgsus ei tähenda, et peaksite valima kõige esimese teenuse, millega kokku puutute. On olemas süsteeme, mis töötavad paremini teie konkreetsete veebikujunduse ülesannete jaoks ja nende funktsioonide, tööriistade ja hõlmatud ülesannete tõttu on kogu maailmas populaarsus.

3 parimat veebisaidi ehitajat tasuta veebisaidi loomiseks:

 1. Wix – parim veebisaidi koostaja tasuta oma veebisaidi loomiseks
 2. uKit – tõhus veebisaidi koostaja teie ettevõtte veebisaidi loomiseks
 3. WordPress – veebisaidi või veebipoe parim hostitud platvorm (CMS)

Vaatame parimaid veebisaitide koostajaid, kes tasakaalustavad kasutusmugavuse paindlikkuse ja taskukohasuse nüüd.

Wix – parim veebisaidi koostaja tasuta oma veebisaidi loomiseks

Wix - parim veebisaidi koostaja tasuta oma veebisaidi loomiseks

Wix – on parim veebisaidi koostaja, mida saate praegu kasutada ja kasutada täisfunktsionaalse veebisaidi loomiseks ilma projekti investeerimata. Süsteem volitab juba miljoneid veebisaite kogu maailmas ja saate selle valida mis tahes isikliku või äriprojekti kavandamiseks.

Parima tasuta veebiehitusplatvormi valimisel pole Wixil üldse konkurente. Vaevalt on kasutajat (olgu see siis algaja või veebidisaini prof), kes pole veebisaidi koostaja kohta midagi kuulnud. Seal on mitu tasuta funktsiooni, mis muudavad süsteemi silma paista. Siit nad lähevad:

 • Kaasaegsed mallid – Wixil on üks hämmastavamaid mobiilvalmis disainilahenduste kollektsioone, mis on tasuta saadaval. Praegu on siin üle 550 kalliteemade ja veel palju on väljatöötamisel. Kujundused on 100% kohandatavad ja pääsete juurde mitmetele disaini kohandamise tööriistadele, mis pakuvad teie projektile ainulaadse veetluse.
 • Wix ADI – Veebisaidi ehitaja eristub rahva hulgast tänu sellele tasuta tehisliku disaini intelligentsuse tööriist mis võimaldab hõlpsat, kiiret ja probleemideta veebisaidi redigeerimise protsessi. See funktsioon tagab automatiseeritud veebikujundusprotsessi, võimaldades kasutajatel luua isikupärastatud veebisaidi paigutuse ja struktuuri, vastates küsimustele vaikimisi süsteemi genereeritavatele küsimustele. See, mida teilt oodatakse, on lihtsalt oma veebisaidi / ettevõtlusega seotud teabe esitamine, vajaliku sisu üleslaadimine ja ootamine, kuni süsteem genereerib teie jaoks projekti.
 • WYSIWYG toimetaja – Neile kasutajatele, kes ei soovi ADI-tööriista kasutada, võimaldab veebisaidi koostaja WYSIWYG-redaktoris veebisaite luua. Siin saate kasutada mugavat lohistamisfunktsiooni DIY veebisaidi arendamiseks. Redaktor on täiesti tasuta ja parima võimaliku tulemuse tagamiseks on kaasas rea redigeerimise tugi. Just teie vastutate veebiarenduse protsessi eest. Mugav eelvaatefunktsioon võimaldab teil näha veebisaidi kujundamise protsessi toimimises, juhtides nii selle iga etappi. Samuti on võimalik luua oma veebisaidi mobiiliversioon, tehes muudatused mobiiliredaktoris tasuta.
 • Tasuta rakenduste turg – Wixil on üks kõige muljetavaldavamaid tasuta rakenduste ja vidinate kollektsioone, mis on saadaval integreeritud Wixi rakenduste turul. Seal on kümneid tasuta nišilippe ja vidinaid, mida saate oma projektiga integreerimiseks sirvida ja siit valida..
 • Blogimine – Wixiga on kaasas päris kena ajaveebiplatvorm, mis võimaldab teil luua, hallata ja värskendada täisfunktsionaalseid blogisid. Siin saate postitada ja ajastada artiklite väljaandeid, integreerida meediumifaile, lubada kommenteerimisfunktsiooni ja lisada muid elemente, mis on teie ajaveebi arendamisel kohustuslikud.
 • e-kaubandus – Veebisaidi koostajal on ka uhke e-kaubanduse mootor, mis võimaldab teil käivitada ja hallata väikese ja keskmise suurusega veebipoodi. See funktsioon võimaldab teil lisada / värskendada tootegaleriid, seadistada makse- / saatmis- / maksustamisparameetreid, kohandada veebipoodide haldustööriistu, luua ja rakendada allahindluskupone ja boonuseid, valida mitme reageeriva e-poe mallide hulgast, importida / eksportida tooteid CSV-failidest jne.

Wixi tasuta versioon võimaldab teil luua Wixi kaubamärgiga alamdomeenile nägusa veebisaidi. Tasuta kava abil saate kasutada peaaegu kõiki Wixi veebisaidi ehitaja funktsionaalseid funktsioone. Plaan on lõputu, mis võimaldab kõigil mitte ainult testida teenuse funktsioone, vaid luua sellega mitut tüüpi veebisaite, et oma oskusi harjutada ja täiendada. Pidage aga meeles, et tasuta paketiga kaasnevad süsteemireklaami riba, alamdomeen ja mõned muud piirangud.

Proovige Wixiga tasuta

uKit – tõhus veebisaidi koostaja teie ettevõtte veebisaidi loomiseks

uKit - tõhus veebisaidi koostaja teie ettevõtte veebisaidi loomiseks

uKit – on võimas veebiettevõte väikeste ettevõtete arendamiseks. Platvorm loodi spetsiaalselt väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete vajadusi ja nõudeid silmas pidades ning seetõttu on sellel tüüpi projektide loomiseks vaja laia valikut funktsioone..

Veebisaidi koostajat saab selle paindlikkuse, intuitiivse veebikujunduse, uimastatava kasutusmugavuse ja mugavuse tõttu kasutada ka muude projektide alustamiseks. Vaadake funktsiooni uKit nüüd, et teada saada selle tugevaid külgi:

 • Tasuta mallikogu – Veebisaidi koostaja annab juurdepääsu paljudele tasuta tundlikele mallidele, mis on vaikimisi tundlikud ja kohandatavad. Spetsiaalseid tehnilisi ega kodeerimisoskusi pole vaja valitud teema isikupärastamiseks – veebi loomise protsessi eest vastutab mugav pukseerimisredaktor koos eelvaate valikuga. Samuti on vajaduse korral võimalik malle vahetada veebiarenduse mis tahes etapis.
 • Vidina integreerimine – uKit võimaldab vidinate integreerimise kaudu luua individuaalse veebisaidi struktuuri. Vidinate arv, mida saate oma projekti jaoks valida ja kasutada, pole nii suur, kuid need kõik sobivad ideaalselt mis tahes veebisaidi paigutusega.
 • Tasuta SSL-sertifikaat – Platvorm võimaldab oma veebisaidi turvalisusest maksimaalselt kasu saada, lubades teil ühendada täpsema SSL-sertifikaadi. See funktsioon on kõigile süsteemi tellijatele täiesti tasuta. See aitab kaasa veebisaidi täiendavale turvalisusele, mis on eriti oluline veebisaitide jaoks, mis sisaldavad konfidentsiaalset teavet või makseandmeid.
 • Ajutised veebisaidi haldamise õigused – Funktsioon muudab veebisaidi väljatöötamise protsessi veebidisaini agentuuride ja meeskondades töötavate veebidisainerite jaoks lihtsaks. uKit võimaldab teil määrata teatud kasutajatele ajutised veebisaidi haldamise õigused, et nad saaksid koos projekti loomisega töötada. Sisu kadumise vältimiseks loob süsteem automaatselt teie projekti varundusversiooni, mis on veebisaidi koostaja veel üks vaieldamatu eelis.

Üks silmapaistvaid uKiti esiletõstmisi on selle uimastamise hinna ja kvaliteedi korrelatsioon – 3 dollarit kuus, kui sisestate kassasse meie spetsiaalse koodi SWB-25. Teenusel on tasuta 14-päevane prooviversioon, mis on enam kui piisav kõigi funktsionaalsete omaduste kontrollimiseks ja testimiseks. Prooviperioodi lõpus saate tellida ühe tasuliste plaanide, millel on mitu eelist. Selleks ajaks hoitakse teie veebisaiti aasta jooksul uKiti hostingus, kuid see pole veebis juurdepääsetav.

Proovige uKitit tasuta

WordPress – parim hostitud platvorm (CMS) veebisaidi või veebipoe jaoks

WordPress - veebisaidi või veebipoe parim hostitud platvorm (CMS)

WordPress – on kõige populaarsem tasuta sisuhaldussüsteem, mis algselt käivitati ajaveetmise eesmärgil, kuid arenes hiljem veebidisaini tarkvaraks, mida rakendati igasuguste veebipõhiste projektide arendamiseks. CMS erineb mõnevõrra tavapärastest veebisaitide ehitajatest oma veebisaidi keerukuse ja kohandamisastme poolest.

See pole parim lahendus algajatele, kellel pole null veebidisaini oskust, kuid see sobib suurepäraselt ka vilunud veebiarendajate jaoks, kellel on mõned veebidisaini teadmised ja kes on valmis hakkama saama koodide redigeerimise nüanssidega. Kõigi eeliste kohta, mida WordPress on valmis pakkuma, saate ülevaate CMS-i peamiste sündmuste loendist nüüd:

 • Pistikprogrammi integreerimine – WordPress paistab rahva hulgast silma ulatuslike pistikprogrammide integreerimisvõimaluste tõttu, mis võimaldavad süsteemi kasutada kõik-ühes veebi loomise platvormina. Ulatuslik pistikprogrammide integreerimine võimaldab CMS-i kasutada igat tüüpi projektide arendamisel. Seega, WooCommerce’i pistikprogramm, näiteks saab seda kasutada igasuguste veebipoodide käivitamiseks, samas kui plugin Elementor võimaldab WordPressi veebilehtede loomist. See muudab platvormi vääriliseks tööriistaks täisfunktsionaalsete isiklike / ettevõtete veebisaitide loomiseks, millel pole peaaegu üldse kodeerimisoskust.
 • Mallivalik – CMS pakub integreeritud mallide komplekti, mida saab täielikult kohandada, kuid võite sirvida ka ulatuslikku väliste kujunduste kollektsiooni, et valida see, mis sobib ideaalselt teie veebisaidi arendamiseks. Kuigi sobivaima teema valimine, saate juurde hulgaliselt disaini kohandamise tööriistu ja funktsioone, mis aitavad sellele isikupärase ilme anda.
 • Hostimine ja domeen – Nagu CMS, ei paku WordPress ühtegi hostimis- ega domeenivalikut. See on teie enda otsustada vali suvaline hostingu pakkuja teie valitud plaane ja domeeninime. Kui tegemist on hostimise valikuga, Sinine vaim osutub kõige sobivamaks lahenduseks. See on hostimise pakkuja number üks, mida WordPress ametlikult soovitab. See pakub hulgaliselt hostimislahendusi ja eeliseid, sealhulgas ühe klõpsuga WordPressi installimine, lehe kiire laadimise kiirus, kõrge tööaeg ja muud eelised, mida enamik CMS-i kasutajaid eeliseks peavad. Süsteem paistab rahva hulgast silma ka selle taskukohasuse tõttu. Selle eeliseid saate kasutada ainult hinnaga 2,95 dollarit kuus, mis on kindlasti süsteemi vaieldamatu esiletõst.

Proovige WordPressi kohe

Ülalpool üle vaadatud on kõige populaarsemad veebiehitusplatvormid – need, mis väärivad DIY veebisaidi arendamisel erilist tähelepanu. Milline lahendus sobib kõige paremini teie veebidisaini vajadustega? Millist neist saab kasutada oma isikliku / äriprojekti käivitamiseks?

Lõplik valik sõltub lõpuks teie veebikujunduse kavatsustest, nõuetest ja käivitatava projekti tüübist. Tegelikult on mõistlik testida kõiki neid teenuseid, et teada saada, milline neist vastab teie enda kogemuste põhjal teie vajadustele kõige paremini. Kõik need süsteemid on täiesti tasuta – teie vajadustele kõige sobivama valimine on lihtsalt teie aja ja asjatundlikkuse küsimus..

Hankige ja ühendage tasuta domeeninimi

Nüüd, kui olete testinud ja valinud õige veebi loomise tööriista, on viimane aeg edasi liikuda domeeninime valik. Projekti maine ja populaarsuse suurendamiseks on domeeni valikul palju tähtsust. Ükski alamdomeen pole siin vastuvõetav, kuna sellel on kahtlemata negatiivne mõju teie edasisele äriedendusele.

domeeni registreerimine

Domeeninime valimisel tuleks lähtuda mitmest aspektist. See peaks olema arusaadav ja hõlpsasti meeldejääv, nii et teie potentsiaalsed veebisaidi külastajad või kliendid saaksid seda mujal maha panemise asemel seda meeles pidada. Samuti ei tohiks see olla liiga pikk ja see peaks olema kohustuslik seotud teie ärinime või nišiga, millele keskendute.

Domeenivaliku valimisel pidage silmas järgmisi soovitusi:

 • Lihtsus. Domeeninimi peaks olema lühike, lihtne ja kergesti meelde jäetav.
 • Pikkus. Ärge tehke seda liiga pikaks ega sümbolitega üleküllastunuks: mida lühem see on – seda lihtsam on kasutajal seda mällu taastada.
 • Äratuntavus. Domeeninimi ei tohiks sisaldada tähtede, sümbolite ja numbrite mõttetut kombinatsiooni. Selle asemel peaks see sisaldama sõna või fraasi, mis on kuidagi seotud teie ettevõtte, veebisaidi tüübi ja spetsialiseerumisega jne.
 • Brändi maine. Kena domeeninimi peaks peegeldama teie brändi identiteeti: see peaks teie brändi nime esile tõstma ja seda täiustama, muutes selle nišikonkurentsiks vastu.

Kas on võimalik hankige ja ühendage väärt domeeninimi tasuta, veebisaitide koostajatega töötades? Või peate ikkagi maksma äratuntava domeeninime eest?

Teil on hea meel teada saada, et enamik veebisaitide koostajaid (sealhulgas eespool üle vaadatud) lubada kohandatud domeeninimeühendust, pakkudes seda võimalust tasuta. Veelgi enam, lugupeetud veebisaitide koostajatel on premium kasutajatele sageli eripakkumisi ja allahindlusi.

Wix pakub boonus domeeninime kasutajatele, kes tellivad aastaplaani ja maksavad ühekordse makse. See võimaldab teil säästa kuni 10–30 dollarit, sõltuvalt valitud domeeninime tsoonist. Domeeni oma veebisaidiga ühendamiseks ei pea te midagi erilist tegema. See ühendatakse automaatselt kohe, kui olete selle kätte saanud. See on tõepoolest väga lihtne, aja kokkuhoid ja mugav!

Veebisaidi seadistamine ja kohandamine

Olgu, olete otsustanud kasutada veebisaidi ehitajat ja olete juba selle jaoks domeeninime valinud. Mida peaksite tegema, et protsess õnnestuks? Millised on kohustuslikud toimingud, mida peaksite ülesande täitmiseks ja täisfunktsionaalse veebisaidi saamiseks vastama oma isiklikele / ärivajadustele? Allpool on loetletud punktid, mida peate oma veebisaidi seadistamisel ja kohandamisel järgima:

 • Registreeruge oma valitud süsteemiga. Mõne teenuse abil on võimalik registreeruda sotsiaalvõrgustiku kontode kaudu, kuid on võimalik kasutada ka oma e-posti aadressi.
 • Valige mall. Jõuate mallikollektsiooni ja uurige kategooriaid, et valida teema, mis vastab teie niši spetsialiseerumisele.
 • Kohandage seda. Juurdepääs juhtpaneelile ja uurige, milliseid kohandamisriistu süsteem pakub, et anda oma veebisaidile maksimaalne jõudlus ja parim visuaalne ligipääs.
 • Kujundage oma veebisait. Nüüd on viimane aeg kujundada oma veebisait ja kohandada vajalikud sätted. Laadige üles sisu, mida peate oluliseks, ja looge nii palju lehti kui vaja. See on kogu veebisaidi loomise protsessis kõige aeganõudvam osa.
 • Valige plaan, mida teie veebiehitus vajab, kõige enam. Uurige süsteemi hinnapoliitikat ja funktsioone, mida see eeldab. Valige plaan, mis teile kõige rohkem meeldib.
 • Valige domeeninimi. Kui olete oma veebisaidi kujundamisega lõpule jõudnud, valige veebis sisenemiseks domeeninimi. Veebisaitide koostajad pakuvad domeeniühendust ühe klõpsuga, lihtsustades seega protsessi.
 • Avaldage oma valmis veebisait. Lõpuks avaldage oma veebisait ja nautige seda!

Ülaltoodud juhised pakuvad üksikasjalikke juhiseid oma veebisaidiga alustamiseks. Platvormi valimine ja ainult domeeninime hankimine on ainult kaks esimest sammu, mis on vajalik täisfunktsionaalse projekti käivitamiseks. Niipea kui need toimingud on tehtud, võite minna disaini valimise ja sisu üleslaadimise juurde. Ärge kiirustage seda tegema ja lähenege protsessile arukalt.

Peaksite teadma ka seda, et populaarsetel veebiehitusplatvormidel, nagu ülalpool vaadatud, on alati integreeritud veebidisaini tööriistad ja näpunäited, kuidas veebisaidi arendamise igas etapis maksimaalselt kasu saada. Need hõlmavad hüpiknippe ja menüüsid, mitut klienditoe valikut, juhiseid ning video- / tekstiõpetusi jne, mis pakuvad selget teavet veebisaidi loomise protsessi kohta.

Wixi menüüredaktor

Nende näpunäidete järgimine võimaldab lõpuks saada kohandatud isikupärastatud veebisaidi, millel pole algselt valitud malliga mingit pistmist. Kui olete veebisaidi kohandamise protsessi lõpetanud, jätkake projekti avaldamist.

Teine küsimus on: kas veebisaidi loomine peaks piirduma ainult arendusprotsessiga või on teie projekti õnnestumiseks veel midagi muud?? Tegelikult on veebisaidi käivitamine vaid üks osa veebiarenduse protsessist. Niipea kui teete selle veebis juurdepääsetavaks, peaksite hoolitsema mitmete oluliste nüansside eest, nimelt:

 • SEO optimeerimine. Reguleerige hoolikalt veebisaidi SEO parameetreid parandada selle paremusjärjestust otsingumootorites. See aitab vastu pidada nišikonkurentsile, reklaamida oma kaubamärki ja genereerida lõpuks rohkem liiklust.
 • Sisu kvaliteet. Värskendage oma veebisaidi sisu regulaarselt. Pöörake siiski tähelepanu lisatud sisu kvaliteedile. „Sisu on kuningas” – ärge unustage seda!
 • Sotsiaalsed võrgustikud. Veel üks veebisaidi eduka reklaamimise tegur on tõhus sotsiaalmeedia turundus. Võtke aega sotsiaalsete võrgustike rühmade loomiseks, julgustage kasutajaid nendega liituma, tutvustage eripakkumisi, et suurendada kasutajate lojaalsust, ja rakendage muid turundusstrateegiaid (või arendage oma oma) muuta oma vastloodud veebisait sihtrühma seas populaarseks. Võib teie veebiehitus olla edukas!

Veebisaidi eest tasuda või mitte maksta

Ehkki veebisaitide ehitajad ja CMS pakuvad võimalust täisfunktsionaalsete projektide käivitamiseks ja haldamiseks peaaegu tasuta, pole need siiski täiesti tasuta. Kõigil neil platvormidel on tasulised tellimused (või pistikprogrammid), mis hõlmab laia valikut funktsioone, tööriistu ja veebikujunduse valikuid. Kas tasutud plaanid on pikas perspektiivis investeeringut väärt??

Kindlasti jah. Saate tööriista, mis annab teile vastutuse veebisaidi arendusprotsessi eest, tagades toimimisvabaduse, tahtliku ja intuitiivse veebikujunduse lähenemise ning juurdepääsu mitmele disaini kohandamise tööriistale.

Ühest küljest saate neid funktsioone kasutada nende eest maksmata ja tulemus meeldib teile. Kui kavatsete tõesti alustada suure jõudlusega ja muljetavaldava visuaalse atraktiivsusega täisfunktsionaalset projekti, soovitame tungivalt üle minna mõnele teie valitud platvormi pakutavale tasulisele valikule..

See on kindlasti väärt investeering, mis tasub kindlasti ära. Veelgi enam, tellimused pole nii kallid ja enamasti peate maksma paar dollarit kuus ainult selle tulemuse saamiseks, mis vastab kõigile teie vajadustele ja veebidisaini nõuetele.

Alumine joon

Kui teil on veebisaidi loomisel õigus, on parim viis seda kiiresti ja tasuta teha veebisaidi koostaja abil. Need teenused katavad laias valikus veebidisaini vajadusi ja võimaldavad iseseisvalt korraliku projekti käivitada. Pole vaja tegeleda veebidisaini stuudiotega või palgata veebiarendajaid. Selle asemel saate võimaluse kokku hoida suur, kasutada tipptasemel tulemust, mis kindlasti ületab teie ootusi.

Artiklis üle vaadatud veebisaitide ehitajad on nišiliidrid. Need võimaldavad võimalikult lühikese aja jooksul ja minimaalsete rahaliste investeeringutega käivitada korralikud veebisaidid. Testige neid, et valida lahendus, mis sobib teie konkreetse veebidisaini vajadustega suurepäraselt.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me