Kuidas luua tasuta veebipood?

Kuidas veebipoodi luua?


E-kaubanduse veebisaidi omamine on omaette eelis. Vaevalt leidub ühtegi ettevõtet, kes ei üritaks võrku minna ja turvalist ja usaldusväärset veebis viibimist luua.

Tegelikult pole see ime, sest veebis sisseoste tegevate inimeste arv kasvab iga päevaga ja ettevõtluse digitaliseerimise kalduvus on midagi enamat kui lihtsalt ebamäärane idee.

Värskeima statistika kohaselt on e-kaubanduse müügivõimalused muudkui kasvab. Nii moodustas 2017. aastal veebis toimunud müügitulust saadav kogutulu umbes 2,3 triljonit dollarit ja see arv peaks 2021. aastaks eeldatavalt kaks korda suurenema, ulatudes 4,5 dollarini..

Kuidas luua tasuta veebipood

Ainult Ameerika Ühendriikides ületab veebis ostmine praegu 10% jaemüügist, samal ajal kui kogu maailmas veedetud ostude arv aastaks 2040 ületab 95% kogusummast. Need arvud ja suundumused räägivad enda eest ja see teebki e-kaubanduse veebisaitide arendamise tungi nii oluliseks. On viimane aeg rääkida veebipoodide loomise viisidest ja parimatest süsteemidest, mis praegu sellel eesmärgil kõige paremini toimivad.

Kasumliku ja professionaalse veebipoe saamiseks on kaks peamist viisi. Võite tellida veebisaitide arendamise kolmanda osapoole professionaalidelt või käivitada need iseseisvalt. Mõlemal variandil on oma plussid ja miinused.

 • Millal veebipoodide veebipoodide tellimine, te ei maksa mitte ainult rohkem, vaid teil võib tulevikus olla ka probleeme. Veelgi enam, te ei tea oma e-poe veebisaidi ülesehitust. Iga kord, kui peate oma veebisaiti redigeerima, peate võtma ühendust veebiarendajaga ja maksma nende teenuste eest ikka ja jälle.
 • Teine võimalus on alustage veebipoodi täiesti nullist. Kui kasutate õiget tööriista, siis vastutate projekti eest, olles teadlik kõigist nüanssidest, spetsifikatsioonidest ja üksikasjadest, kui olete selle ise välja töötanud. Samuti on teil dokumenteeritud tõendid oma domeeni ja veebisaidi omandiõiguste kohta, mis on iga veebisaidi omaniku märkimisväärne eelis.

Täisfunktsionaalse e-kaubanduse veebisaidi käivitamine nõuab teatud eelarvet. Kui otsustate kasutage tasuta CMS-i, peate ikkagi investeerima hostimisse, domeeninime, teemadesse ja pistikprogrammidesse. Veebisaitide koostajad pakuvad mõnikord tasuta plaane, kuid neil puudub kindlasti funktsionaalsus e-kaubanduse veebisaitide arendamisel ja te ei vaja halva funktsionaalsusega veebipoodi, kas te?

Ainus mõistlik lahendus sel juhul on vali veebisaidi ehitaja mis sobib kõige paremini teie e-poe veebidisaini vajadustega ja investeerige ühte selle tasulistesse plaanidesse. Parem on maksta funktsioonide ja võimaluste eest, mis kindlasti tagavad soovitud tulemuse.

Kuidas veebipoodi tasuta luua?

Suuremahulise veebipoe käivitamiseks, mis toob teie kasumit, suurendades teie kliendibaasi pikemas perspektiivis, on mõistlik jätta kõrvale ebapraktilised ja ebamugavad võimalused, jättes kõige sobivama. Te ei saa ilma kvaliteetse ja täisfunktsionaalse veebisaidi koostajata, mis töötab teie ülesannete jaoks kõige paremini.

Seal on paljud e-kaubanduse veebisaitide ehitajad mis võimaldavad luua veebipoode. Mõned neist on spetsialiseerunud, teised pakuvad seda funktsiooni koos teiste funktsioonide funktsioonidega. Milline neist on teie projekti jaoks parim valik? See sõltub projekti ulatusest, teie isiklikest eesmärkidest, veebipoe suurusest, eelarvest ja ajast, kui olete valmis projekti investeerima, ning mitmetest muudest olulistest kriteeriumidest.

Oleme koostanud ka põhijuhised, kuidas oma e-poe veebisaidi arendamisega hõlpsalt alustada. Alustame nüüd või liigume teile huvipakkuva sektsiooni juurde:

1. samm. Leidke endale ideaalne veebipoe ehitaja

Enne e-kaubanduse veebisaidi loomist peaksite pöörama erilist tähelepanu õige veebisaidi koostaja valimisele, mis selle olulise ülesandega kõige enam kokku puutub. Valitud süsteemi kvaliteet ja funktsionaalsus mõjutavad veelgi teie e-poe kujundust, paindlikkust ja funktsioonide komplekti. Vaatame kõige populaarsemaid ja täisfunktsionaalsemaid platvorme, mida saate kasutada väärilise veebipoe alustamiseks.

Shopify – parim e-kaubanduse tarkvara

Shopify avaleht

Shopify – on maailmas tuntud e-kaubanduse tarkvara, mis annab praegu enam kui 600 000 suuremahulist veebipoodi kogu maailmas. Süsteem on suunatud peamiselt suurtele ettevõtetele ja pakub ulatuslikku funktsioonide komplekti, mis on vajalik nende veebidisaini vajaduste katmiseks.

Shopify pakub muljetavaldavaid arenenud turunduse, disaini kohandamise ja reklaamimise tööriistu, mille kasutajad saavad oma projektide kallal valida. Süsteemi esiletõstmiseks on muu hulgas POS-tarkvara, reageerivad e-kaubanduse kujundused, mis sobivad erinevatele nišidele, võimsad integratsiooni- ja sünkroonimisvõimalused, kallimate e-kaubanduse funktsioonid, täiustatud turvalisuse ja otsingumootori optimeerimise tööriistad, uimastatavad toodete kuvamise ja haldamise funktsioonid jne..

Wix – parim veebipoe veebisaitide koostaja

Wixi veebisaidi ehitaja

Wix – on kõik-ühes veebisaitide koostaja, millel on võimas integreeritud e-poe mootor. Seega võimaldab süsteem luua täisfunktsionaalseid veebipoode väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Wix kuulub praegu veebidisaini niši liidrite hulka, mis annab juurdepääsu hulgaliselt e-kaubanduse funktsioone. Nende hulka kuuluvad (kuid mitte ainult) sisseehitatud ostukorv, mitu maksevõimalust, toodete loomise ja haldamise funktsioonid, turunduse ja veebipoodide reklaamimise tööriistade rohkus.

Veebisaidi koostajaga on kaasas eraldi e-kaubanduse mallide jaotis, kus saate valida sadade mobiilvalmis kujunduste vahel. Wixi tõeline esiletõste on tema Wix ADI toimetaja, mis loob teie esitatud äriandmete põhjal automaatselt veebipoe. Kui teil on siiski kodeerimisoskusi ja soovite neid meie veebisaidi arendamisel töötades kasutada, saate hõlpsalt üle minna tavalisele Wix Editorile.

WooCommerce – parim ostukorvi lisandmoodul WordPressi jaoks

Proovige nüüd WooCommerce'i

WooCommerce – on tasuta avatud lähtekoodiga WordPressi ostukorvi pistikprogramm, mis võimaldab luua erineva suuruse ja funktsionaalsusega veebipoode. Pistikprogramm on suureks abiks kasutajatele, kes plaanivad alustada väikeste ja keskmise suurusega veebipoodide loomist, kuna sellel on tugev ja kitsas e-kaubanduse fookus.

WooCommerce’i peamised peamised sündmused hõlmavad piiramatuid veebipoodide disaini kohandamise võimalusi, kuid CMS-iga üldiselt ja pistikprogrammiga töötamiseks on soovitav omada vähemalt põhilisi veebikujunduse oskusi. WooCommerce paistab rahva hulgast silma ka paremat tootehaldust soodustavate varude haldamise tööriistade rohkuse tõttu ning ka Geo Location support (MaxMind), mis võimaldab valida kasutaja IP põhjal geospetsiifilisi parameetreid.

2. samm. Hankige oma poe jaoks domeeninimi

Veebipoe käivitamine ilma domeeninimeta on võimatu. See on tegelikult teie veebisaidi nimi – see, mis aitab klientidel veebis teie poodi leida. Seega peaks domeeninimi olema arusaadav, meeldejääv ja mitte kuigi pikk. See peaks olema seotud ka teie kaubamärgiga, et mitte puslejaid mõistatada.

Veebis leiate eri tüüpi ja tüüpi domeene. Mõni veebiehitusteenus pakub neid vaikimisi, teised nõuavad nende registreerimist kolmanda osapoole süsteemides. See sõltub enamasti platvormist, millega töötate. Enamik veebisaitide koostajaid pakub domeeninimesid siiski tasuliste plaanide osana või isegi eripakkumistena, mis on mõnikord kindla ajavahemiku jooksul tasuta.

Kui otsustate siiski hankida oma unikaalse domeeninime, on siin edu saavutamiseks vajalike toimingute loetelu:

 1. Kontrollige eelistatud domeeninime saadavust;
 2. Otsige parimat domeeni, mis sobib ideaalselt teie brändi vajadustega;
 3. Vali nimi;
 4. Viige registreerimisprotsess lõpule.
 5. Kinnitage oma domeen ja tõestage oma omandiõigused.

Samuti on mitu nüanssi, mida peate võib-olla oma e-poe domeeninime valimisel arvestama.

3. samm. Valige ja kohandage oma e-kaubanduse mall

Ükskõik, millist veebisaidi koostajat te lõpuks valite, pakub see teile niššimallide kollektsiooni, mille hulgast peaksite teie valima. Teemade arv ja nende kohandamisvalikud võivad teie töötava platvormi osas erineda.

Mõned teenused pakuvad sadu malle, mis liigitatakse täiendavateks jaotisteks vastavalt teie keskendunud nišile. See lihtsustab otsingut. Teised võivad omakorda tulla piiratud mallide komplektiga, mis mõnevõrra piirab teie loomingulist vabadust, kuid laseb teil siiski rohkem keskenduda kohandamisvõimalustele. CMS-i osas pakuvad need süsteemid nii sisseehitatud malle kui ka palju veebis saadaval olevaid tasuta ja tasulisi variante. Uurige võimalusi, mida teie süsteem pakub, ja tehke siis oma valik.

3. samm. Valige ja kohandage oma e-kaubanduse mall

Niipea kui olete malli valiku teinud, peate minema vastutustundlikumale protsessile – disaini kohandamisele. Veebipoele isikupärase ja kallima atraktiivsuse saamiseks minge süsteemi armatuurlauale ja uurige pakutavaid disaini kohandamise tööriistu.

Isegi kui te ei ole kodeerimisprofessor, saate valida oma veebisaidi lehtede tausta ja värvipaleti, selle paigutuse ja struktuuri, fondid, stiilid, pealkirjad, tekstiparameetrid, failide integreerimise võimalused, jaluse ja päise sätted samuti palju muid elemente, mis mõjutavad teie veebisaidi kujundust pikas perspektiivis.

Võtke aega ja katsetage võimalustega luua tõeliselt ainulaadne veebipoe kujundus, mis eristub rahva hulgast, eriti nišikonkurentide vastu.

4. samm. Lisage oma poodi tooteid

Nüüd, kui olete juba veebisaidi kujunduse loonud ja kohandanud, on nüüd viimane aeg sellele reaalselt tooteid lisada. Teil on võimalus luua iga toote jaoks eraldi leht või lihtsalt toodete sektsioon, kuhu laadite üles üksused, mida plaanite müügiks pakkuda. See sõltub peamiselt veebisaidi ehitajast, kelle poole soovite minna.

Toote lisamisel peate täpsustama toote nime, kategooriat, hinda, füüsikalisi parameetreid, nagu kaal ja mõõtmed jne. Pidage meeles, et mõned platvormid seadsid piiranguid vastavalt lisatavate toodete arvule, määratavatele parameetritele või tootevariantidele. See sõltub sageli tellitava plaani tingimustest.

Toodete üleslaadimise peamised kriteeriumid on järgmised:
 • Üksikasjalikud kirjeldused, mis peaks kirjeldama teie tooteid kõige soodsamas valguses, et tõsta klientide kaasatuse määra ja kirjeldada nende peamisi omadusi;
 • Kvaliteetsed pildid, mis peaks olema kohustuslik suure eraldusvõimega, et kajastada teie laos oleva toote kõiki külgi ja omadusi (shopify pakub näiteks täiustatud liitreaalsuse funktsiooni 3D-mudeli või toote tutvustamiseks, mida kavatsete müüa);
 • Õige tootekategooriad, mis tuleks kasutajate otsingu lihtsustamiseks õigesti täpsustada (saate tooteid sorteerida nende eripära, hinnaklassi, esiletõstetud üksuste, filtreerimisvõimaluste või muu olulise teabe järgi).

5. samm. Seadistage makse- ja saatemeetodid

Pärast toodete lisamist on viimane aeg liikuda edasi järgmisse sammu. See hõlmab makse- ja saatmisviiside seadistamist. Alustame kõigepealt maksevõimalustega.

Maksete seadistamine

Kaasaegsed veebisaidi ehitajad hoolitsevad selle probleemi eest sageli teie makseprotsesside optimeerimise kaudu, et saaksite oma klientidele pakkuda mitmeid populaarseid maksevõimalusi. Mida rohkem võimalusi olete valmis pakkuma, seda suuremad võimalused on muuta tavakasutaja / veebisaidi külastaja ostjaks.

e-poe veebisaidi koostaja võimaldab teie veebipoe ühendada paljude maksesüsteemidega. Kõige populaarsemad neist on PayPal, Apple Pay, Visa, Stripe, Mastercard jne. Mõned süsteemid pakuvad kümneid lisamakselahendusi, kuid need on kõige levinumad ja ülemaailmselt aktsepteeritud.

Kuidas luua tasuta veebipood

Veebipoe omanikuna saate makse vastu võtta järgmistel viisidel:

 • Krediitkaardimakse töötlemine – see tähendab, et te teostate krediitkaarditehinguid kassas otse veebisaidil;
 • Makseväravad – see tähendab kõikehõlmava maksetarkvara kasutamist, mis ühendab teie veebipoe ostukorvi krediitkaarditöötlusvõrguga;
 • Ettevõtte kontod – see tähendab, et peate oma ettevõtte kontole edasiseks suunamiseks allkirjastama partnerluslepingu pangaga, mis võtab vastu teie klientide tehtud maksed..

Vaevalt on olemas meetod, mis toimiks kõigile klientidele võrdselt. See sõltub põhimõtteliselt nende erivajadustest, asukohast, kust nad on pärit, maksesüsteemidest, millega nad on harjunud, tehingute tegemise sagedusest ja mõnest muust olulisest parameetrist. Ja muidugi ei tohiks unustada turvalisi makseid. Õnneks on enamikul veebisaitide koostajatel integreeritud SSL-sertifikaadid, mis aitavad kaasa kasutajaandmete ja kõigi maksete andmete konfidentsiaalsusele ja turvalisusele.

Saadetise seadistamine

Saatmisparameetritest rääkides sõltuvad need ka teie kasutatavast veebisaidi ehitajast. Iga süsteem on ainulaadne ja seetõttu võib see pakkuda spetsiaalseid saatmisparameetreid, mis põhinevad paljudel teguritel.

Veebisaidi peamiste saatmisvõimaluste hulka kuulub:

 • Dropshipping;
 • Laevanduse haldamise tööriistade kasutamine;
 • Trükitavate saatelehtede kasutamine;
 • Koostöö laevanduse pakkujatega.

Ükskõik, millise saatmisvõimaluse (või isegi mitu neist) oma veebipoe jaoks valite, peate esitama pakitava paketi tüübi, asukoha ja sihtkoha ning mõned muud erilised üksikasjad paki kohta.

Niipea kui olete seadistanud, millist toodet saate poes valmis teha, peate valima edastusviisi. Siin saate valida tasuta saatmise (see sõltub ka teie eelarvest ja sihtkohast), kindla määra (fikseeritud hind sõltumata toote tüübist), reaalajas pakutavate pakkumiste vahel (lõpliku saatmiskulude arvutamine mitmete tootega seotud tegurite järgi) ), kohaliku / kaupluse pealevõtmine (kui kliendid saavad oma tellimused eraldi).

Ärge unustage täpsustada, milliseid postiteenuseid pakute. See teave on eriti kasulik neile klientidele, kes ootavad, et nende tellimused tarnitakse kiiresti. Kõige populaarsemate kohaletoimetamiskullerite hulgas on mõistlik mainida FedExi, USPSi, Kanada posti jne.

6. samm. Veebipoe eelvaade, testimine ja avaldamine

Kas on veel midagi, mida peate enne veebisaidi avaldamist tegema? Jah, on olemas: te ei saa lihtsalt oma veebisaiti sihtrühmale veebis juurdepääsetavaks muuta, kuni olete funktsioonide hästi veendunud. Seega, teie veebipoe testimine on ainus samm.

Kui kasutate poodide veebisaitide koostajaid, lihtsustatakse seda ülesannet teie jaoks. Selle põhjuseks on asjaolu, et need süsteemid pakuvad alati enne lõplikku avaldamist veebisaidi testimist ja eelvaadet. Siin on peamised aspektid, mida peate kontrollima:

 • Nõuetekohane veebipoe funktsionaalsus – kontrollige, kas kõik lingid ja nupud on aktiivsed ja klõpsatavad ning kas need suunavad kasutajad tegelikult määratud lehtedele või jaotistele. Ärge unustage kontrollida navigeerimismenüü kasutatavust, proovige jätta kommentaare ja teha muid vajalikke toiminguid;
 • Kontrollige sisu – hoolimata sellest, millise veebipoe avate, lisate kindlasti selle lehtedele palju sisu. Lugege kogu teave ja kogu tekst põhjalikult läbi, et mitte unustada naeruväärseid vigu. See on ka õige aeg piltide korrektse rakenduse ja optimeerimise kontrollimiseks;
 • Testige kassat – veebipood on alati millegi ostmine, mis rõhutab korrektse väljamakse olulisust. Parim viis selle funktsiooni testimiseks on tellimuse esitamine ja seejärel ise raha tagastamine. Nii saate testida mitte ainult maksevõimalusi, tarnimise seadistatud parameetreid, ostukorvi korrektset toimimist, sooduskupongide kasutamist (kui neid on), vaid kontrollite ka makse tagastamise süsteemi toimimist;
 • Vastuvõtlik pilk – enamik tänapäevaseid veebisaitide loojaid loob vaikimisi tundlikke veebipoode. Ja see pole ime. Vastavalt ReadyCloudi uuringud, umbes 7 klienti 101-st eelistavad veebis tellimuste tegemiseks mobiilseadmete veebisaidide sirvimist selle asemel, et kasutada oma seadmetes mobiilirakendusi.

Kuidas luua tasuta veebipood

See tähendab, et tänapäeva maailm liigub ostuprotsesside digitaliseerimise suunas, suurendades nõudlust mobiilile optimeeritud veebipoodide järele. See on oluline ettevõtete omanike jaoks, kes alles alustavad oma e-kaubanduse karjääri ja soovivad oma ümberarvestuskurssidest maksimaalselt kasu saada. Hinnanguliselt on tegemist väikeste ja keskmise suurusega veebipoodidega saate mobiiltelefonidest kuni 30% kõrgema konversioonimäära, eriti kui võrrelda seda suurettevõtjatega.

Eeldatakse, et 2021. aasta lõpuks toimub umbes 55% kogu e-kaubanduse platvormide kaudu müüdavast müügist mobiilseadme kaudu. Seega on kindlasti oluline testida, kuidas teie vastloodud veebipood töötab tahvelarvutites, nutitelefonides ja muudel vidinatel.

Nüüd, kui kõik vajalikud testimistoimingud on tehtud, olete valmis veebipoe avaldama, et hakata liiklust suurendama ning müügimahte ja kasumit suurendama.

7. samm. Mis saab edasi??

Kohe pärast e-poe platvormi valimist ja selle arendamisega alustamist soovitame kaaluda järgmisi aspekte:

 • Veebipood peab olema mugav, tootekaardid peavad olema informatiivsed, samal ajal kui tellimis- ja ostukorvinupud peavad olema käepärast;
 • Kasutage veebipõhist abilist. See lähenemisviis sobib hästi kasutajatele, kes kahtlevad või soovivad lihtsalt nüansse täpsustada. See võib aidata konversioonimäärasid tõsta, nii et ärge unustage seda võimalust;
 • Hajutage hirmud. Esitage kvaliteedisertifikaadid ja raha tagasi garantii, näidake ostu eeliseid. Pidage meeles, et juhtidel / konsultantidel on selles protsessis oluline roll;
 • Paku rohkem, kui teie kliendid ootavad. Koostage eripakkumised. Kombineerige tooted ja pakkuge allahindlusi teisele tootele. Kõigile meeldivad boonused, pidage seda meeles;
 • Ühendust pidama. On ütlematagi selge, et te ei tohiks oma klientide e-postkaste rämpssõnumitega üle koormata, kuid on tõesti mõistlik teha postitusi, mis pakuvad mõnikord teavet sortimendi värskenduste, eripakkumiste, mitmekülgsete boonuste jne kohta. See aitab kaasa märkimisväärsele eesmärgile – teisendada ühekordne klient tagasitulevaks kliendiks.

Investeeringud teie veebisaidi arendusse võivad tasuda 2–4 ​​kuu jooksul, kui valite õige lähenemisviisi. Investeerides 20 000 dollarit, millest suurem osa kulub toodete ostmisele, võite saada kuus kasumit 6000–80,00 dollarit, pakkudes näiteks 500 tooteüksust. See on keskmine kasumimäär.

Kiirsaadetise kasutamisel säästate toodete ostmisel raha. Valitud veebisaidi koostaja plaani ja edasise veebisaidi reklaamimise saamiseks peate kulutama natuke raha (kontekstuaalne reklaam, sotsiaalsed võrgustikud).

KKK:

Küsimus: Milline on parim veebipoodide ehitaja?

Vastus: On mõistlik määratleda parim veebipoodide ehitaja sõltuvalt eesmärkidest, mida taotlete käivitamisel ja e-kaubanduse projekti käivitamisel. Shopify töötab suurepäraselt suuremahulistes veebipoodides, millel on täiustatud funktsioonid ja lai sihtrühm.

Wix on natuke universaalsem süsteem, mis võimaldab luua väikeseid ja keskmisi veebipoode, mis sobivad hästi algajatele tänu oma kasutusmugavusele ja pakutavate funktsioonide mitmekülgsusele. WooCommerce on WordPress Ostukorvi plugin, mis võimaldab luua võimsaid CMS-põhiseid veebipoode, eeldab siiski teadmisi kodeerimise põhitõdedest. Millist süsteemi pikas perspektiivis kasutada? Ainult teie ise otsustate selle.

Küsimus: Milline on odavaim e-kaubanduse platvorm?

Vastus: Kõik veebisaitide koostajad pakuvad erinevat tüüpi veebipoodide käivitamiseks ja haldamiseks erinevaid plaane ja tingimusi. Kuid, Wixi e-kaubanduse plaan on kõige kulutõhusam lahendus, mida leiate. Veebisaidi koostajal on erikavad e-kaubanduse või ärikasutuse jaoks, kusjuures ettevõtte põhiplaan on odavaim lahendus. Selle maksumus on ainult 23 dollarit kuus, samas kui e-kaubanduse funktsioonide valik, mida selle asemel kasutate, on kindlasti investeeringut väärt. Wix pakub veebipoe majutamiseks piisavalt salvestusruumi, mitut makse- ja saatmisvõimalust, kohandatud domeeninimeühendust, Wixi reklaamibännerite puudumist ja absoluutselt komisjonitasusid kõigi tehtud tehingute eest. See on kindlasti väärt pakkumine.

Küsimus: Kui kaua võtab veebipoe loomine aega?

Vastus: Veebipoe loomise protsess sõltub tavaliselt selle suurusest ja selle jaoks valitud platvormist. Kui olete otsustanud Wixiga väikese veebipoe käivitada, siis on päev või kaks enam kui piisav ülesande edukaks täitmiseks, hoolimata sellest, kui palju teil on kogemusi. Kui kavatsete avada WooCommerceiga suuremahulise poe, võib protsess võtta paar kuud. Seda seletatakse platvormi keerukuse, veebipoe suuruse, tootevaliku, kodeerimisoskuse vajaduse ja mitmete seadistuste abil.

Küsimus: Kas e-kaubanduse veebisaidi koostaja kasutamisel on ka muid alternatiive??

Vastus: Kui otsite muid alternatiive e-kaubanduse veebisaitide loojate kasutamisele, võite kindlasti eelistada spetsialiseeritud tarkvara või veebiturge. Etsy või Magento on selles osas ühed parimad lahendused. Veebipoe nullist kujundamiseks ei lähe te siiski ilma programmeerimisteadmisteta. Need süsteemid nõuavad ka palju vaeva ja aega, et neid eeliseks õppida. See on pikas perspektiivis palju kallim ja keerulisem.

Alumine joon

Enne veebipoe ehitamise alustamist peate kaaluma kõiki müüdavate toodete, saatmissihtkohtade, tarnijate, oma veebisaidi ametliku registreerimise viise, selle reklaamimise viise, nišikonkurentide analüüsi üksikasju jne..

Ole valmis investeerima oma raha ja vaeva projekti ning suhtu oma platvormi kujundusse ja sisusse tõsiselt. Mida lihtsam ja ahvatlevam ning loogilisem see on, seda suurem on võimalus oma potentsiaalsetelt klientidelt raha saada.

Ükskõik, millised on teie veebikujunduse kavatsused, on mõistlik kasutada usaldusväärseid veebipõhiseid tööriistu, mis keskenduvad e-kaubandusele.

ShopifyShopify – on sel juhul parem valik tänu funktsioonide arvule, näiteks sellel on võimas üldfunktsionaalsus, mitmesugused mallid, turundusriistad, süsteemi mõistlikud kulud ja võimsus, sünkroonimine elektrooniliste tabelite ja raamatupidamisrakendustega. Shopify

WixWix – on selle klassi ülejäänud süsteemidega võrreldes meeldivam ja mugavam kasutada. Templaadid on siin parimad, rääkimata tehisintellekti töötavast Wix ADI täiustatud tööriistast. Wix.com

WooCommerceWooCommerce – on võimas WordPressi ostukorvi pistikprogramm, mis võimaldab käivitada väikestest suurteni veebipoe, kuid eeldab ka teadmisi e-kaubanduse trendide ja kodeerimise põhialuste kohta. Seega võtab pistikprogrammi valdamine ja selle õige kasutamise õppimine rohkem aega. WooCommerce

Valige oma eesmärkide, eelistuste ja võimete põhjal veebisaidi koostaja. Peaaegu kõigi ülaltoodud süsteemidega on kaasas tasuta katsed, mis võimaldavad nende võimalusi uurida. Edu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me