Kuidas luua sündmuse veebisaiti

Kuidas luua sündmuse veebisaiti


Niisiis, te plaanite peo korraldada ja soovite, et sellele viiks võimalikult palju inimesi. Või peate lihtsalt reklaamima erinevaid üritusi ja laskma külastajatel registreeruda. Sõltuvalt sellest, millised on teie lõplikud eesmärgid, peate võib-olla looma sündmuse veebisaidi kohapealt. See ülesanne on lihtsam kui tundub kümneid spetsialiseerunud veebisaitide koostajaid ja platvorme arvestades ei vaja kodeerimisoskust või arendajate allhanke palkamine mis maksavad tavaliselt tuhandeid dollareid.

Spetsiaalne sündmuse sait on hea tööriist tõhusa kaubamärgi korraldamiseks ja elutähtsate funktsioonide tutvustamiseks, et hoida oma külastajaid huvitavana. See võimaldab teil regulaarselt välja pakkuda värskendatud sisu ja üksikasju, uute sündmuste kirjeldusi, piletimüüki, eripakkumisi jne. Kõik, mida vajate, on veenduda, et valitud platvorm pakub piisavalt kohandamisriistu.

Ja enne kui põhjalikult loomisprotsessi faasidesse sukelduda, peame välja mõtlema, kas vajate tegelikult sündmuskohta või on ülesandega toimetulemiseks lihtsamaid tööriistu. Kõik sõltub eesmärkidest, sündmuste tüüpidest ja eesmärkidest, miks peate seda reklaamima.

Kuidas luua sündmuse veebisaiti (ülim samm-sammuline juhend):

 1. Enne alustamist: kas igal üritusel peaks olema veebisait?
 2. Valige sündmusest veebisaidi loomiseks mõeldud platvorm
 3. Hankige domeeninimi & Veebimajutus
 4. Malli seadistamine ja veebisaidi kohandamine
 5. Kui palju maksab ürituse veebisait
 6. Inspiratsioon: näited suurepäraste sündmuste veebisaitidest

1. Enne alustamist: kas igal üritusel peaks olema veebisait?

Vastus on “JAH”, kuid ainult siis, kui plaanite korraldada regulaarselt toimuva tohutu ürituse. Pole tähtis, kas me räägime kommertsnäitustest, mis hõlmavad piletimüüki või mittetulunduslikke kogunemisi (kirikud, heategevusorganisatsioonid, üliõpilasühingud jne.). Veebisait töötab välja massilise sündmuse korral.

Vaevalt, et ühe ööga poissmeestepeo, pulmaproovi või endiste tudengite kohtumise veebi loomise protsessiga tegelemine oleks väärt. Väiksemate väljaannete jaoks saate kasutada kõiki võimalusi Ürituste Facebooki rakendus mis on tasuta ja hõlpsasti kasutatav. See aitab sõpradel leida nende alevikus toimuvaid üritusi ja teha mõned kerged korraldused.

Kui vajate täiustatud funktsionaalsust, otsige platvormi, mis võimaldab teha järgmist.

Tõhusa kaubamärgi haldamine

Tugeva sündmuse sait peaks tulema koos tõhusa kaubamärgiga. Tõenäoliselt sooviksite, et teie külastajad mitte ainult ei loeks üldist teavet, vaid osaleksid ka muul viisil:

 • Osta piletid.
 • Logige sündmusele sisse.
 • Liituge, et värskendustega kursis olla.
 • Osalege aruteludes.
 • Vaadake läbi meediasisu jne.

Peamine idee on pakkuda meeldejäävat sisu. Laske külastajatel sündmus meelde jätta ja pange nad tagasi tulema. Ainus viis selle saavutamiseks on luua stiilne ja trendika kujunduse ning funktsioonidega sait kasutajatega suhtlemiseks. Siit tõusetub teine ​​küsimus.

Kohandamise tööriistad

Teie veebisait nõuab sõltuvalt sündmuse tüübist spetsiifilisi funktsioone. Kõige tavalisemad funktsioonid on järgmised:

 • Kalender regulaarselt toimuvate sündmuste kordamiseks.
 • Kassafunktsioon juhuks, kui plaanite piletit müüa ja reklaamida.
 • Lihtne registreerimisvorm, kui üritusest osavõtuks on sisse logitud.
 • E-posti teel turundamise ja reklaamimise tööriistad teabe värskenduste, uute ajakavade, eripakkumiste, sooduskoodide ja muu saatmiseks.
 • Sotsiaalmeedia integreerimine, et saada kasutajatest võimalikult palju teavet kõigi saadaolevate kanalite ja platvormide kaudu.

Veelkord sõltub veebisaidi funktsionaalsus peamiselt sündmustüüpidest, mida soovite reklaamida.

Vastuvõtlik disain

Ürituste saitide oluline funktsioon, kuna enamik teie potentsiaalseid kasutajaid pääseb sellele tõenäoliselt mobiilseadmete kaudu. Seega vajate platvormi, mis aitab teil hõlpsalt mobiilisõbralikke lehti luua. See võimaldab teil luua suuremat liiklust ja parandada kasutajate rahulolu määra.

Kui oleme määratlenud saidi tulevased funktsioonid ja funktsioonid, siis vaatame veebisaidi loomise võimalusi.

2. Valige sündmusveebisaidi loomiseks platvorm

Igal platvormil on oma ainulaadne spetsialiseerumine. Mõne veebisaidi ehitaja eesmärk on kohtuda e-kaubanduse vajadused samas kui teised töötavad paremini sisupõhised saidid. Üks on selge, neist on saanud ülimalt populaarne miljonitele aktiivsetele abonentidele edastatud kasutusmugavuse ja paindlikkuse tõttu aastate jooksul.

Samal ajal on mõned tehnoloogiad osutunud paindlikumaks kui teised. Tänu laiendatud funktsionaalsusele aitavad need luua erinevat tüüpi projekte. Kui kaaluda sündmuste saite, Wix ja WordPress on vaieldamatud juhid.

Wix – on meie soovitus nr 1 ja siin on põhjus, miks:

Kasutuslihtsus. Kodeerimata inimesed saavad valmissaite luua sõna otseses mõttes mõne minutiga. Süsteem kasutab AI-algoritmi, mis on süsteemi kohandatud viisil rakendatud Wix ADI lahendus. See kasutab teavet teie tulevase veebisaidi ja niši kohta, et pakkuda eelinstalleeritud paigutusi juba installitud vajalike vidinatega.

Wixi sündmus

Kõik-ühes platvorm. Wixi abil ei pea te eraldi hostimise ja domeeni eest hoolt kandma. Iga liitumisplaan sisaldab kogu vajalikku vara ja rajatisi saidi kujundamiseks, loomiseks, kohandamiseks ja juurutamiseks.

Wixi sündmused. Auhinnatud rakendus, mis on mõeldud pidude peoks, kokkutulekute korraldamiseks, kontsertide ja etenduste piletite müümiseks jne. Tegelikult saate ka hunniku tööriistu, et luua spetsiaalseid vanuseastmeid, neid modifitseerida, makseteenuseid integreerida, külaliste nimekirju luua ja hallata ning palju muud.

Wixi rakenduse sündmused

3. Hankige domeeninimi & Veebimajutus

Need, kes on esimesed lõigud vahele jätnud, peaksid teadma, et soovitame isiklikult Wixit kui parimat lahendust sündmuste veebisaitide loomiseks ja WordPressit kui teist paremat CMS-i teie eesmärkidel. Igal platvormil on domeen ja hostimine, ehkki pisut erineval viisil.

Wix-saidi domeen ja hostimine

Nagu varem öeldud, on Wix kõik-ühes platvorm. See tähendab, et süsteemil on plaanid erinevateks vajadusteks koos kõigi funktsioonidega juba kaasas. Fikseeritud hinnaga saate majutust ja tasuta domeen. Kõik funktsioonid aktiveeritakse kohe, kui logite sisse ja osta plaan.

WordPressi saidi domeen ja hostimine

WP CMS-iga on olukord pisut erinev. Süsteem ise ei paku hostimisvõimalusi ega domeeni registreerimist. Kuna peate siiski leidma usaldusväärse hostimisteenuse pakkuja, on hea mõte valida Sinine vaim.

WordPressi armatuurlaud

Tänu sujuvale integreerimisele, automaatsete pistikprogrammide ja süsteemivärskendustele, turvavahenditele, pistikprogrammidele ja teemadele juurdepääsule on CMSi kasutamine hõlpsasti WP-i soovitatud platvormi, funktsioonide loend sisaldab pärast registreerimist üheaastast domeeni lisaks hostimisvõimalustele. See on olnud parim valik mis tahes WordPressi veebisaiditüübi jaoks.

4. Malli seadistamine ja oma veebisaidi kohandamine

Nüüd olete valmis oma tulevase veebisaidi kujundama ja selle sisu, meediumifailide, vidinatega jne täitma, kui valite Wixi, saate tänu lohistamisriistale kasu lihtsast redigeerimisprotsessist. Kodeerimise või programmeerimise oskused pole vajalikud. Oleme juba maininud AI-põhise Wix ADI tööriista kohta, mis pakub valmis saitide paigutusi.

Wix ADI teema

Teine variant on valida üle 500 stiilse ja reageeriva malli hulgast, mis viitavad erinevatele äri nišidele. Ürituste projektid pole erand. Te ei pea isegi lehte kohandama. Iga teemaga on kaasas ka Wixi sündmuse rakendus, mis on saadaval saidil, eelseadistatud lisandmoodulitega Vidinate turuplats. Viimane asi on lisada asjakohast sisu, mitu pilti või videot, vaadata oma veebisaiti eelvaatena erinevatel laua- ja mobiilseadmetel, ühendada domeen ja avaldada see.

WordPressiga alustamine on natuke raskem, kuigi ka toimetaja ise on väga lihtne. CMS-is on tohutu valik pluginaid ja teemasid. Ainus erinevus Wixist on see, et siin peate need käsitsi leidma ja installima. Samal ajal näevad kohandatud tasuta teemad üsna ühesugused.

WordPressi teema

Kuigi soovite kindlasti eksklusiivseid küljendusi, on parem tasuliste teemade valimine parem mõte. Need on ka tundlikud ja stiilsema kujundusega. Veel üks negatiivne külg on see, et WordPressi korral peate malli eraldi ostma ja alla laadima, samas kui Wix pakub pakendis kõiki vajalikke tööriistu, mis võimaldab teil aega kokku hoida.

5. Kui palju maksab ürituse veebisait

Pole vaja palgata arendajaid ega proovida seda veebisaiditüüpi maapinnast luua. Väljakutse on peaaegu võimatu, arvestades funktsioone ja funktsioone, mis Wixil ja WordPressil juba olemas on. Kasutajatel on võimalus kasutada neid kõiki suhteliselt madala hinnaga. Vaatame Wixis ja WP-s tehtud aastase projekti lõplikke kulusid.

Wixi veebisaidi ehituse maksumus

Kuupõhine plaan algab 8,50 dollarist. Arvestame liitplaani, kus lisaks 2 GB salvestusruumile ja 3 GB ribalaiusele teie sündmuse saidi majutamiseks on tasuta üheaastane domeen. Selle tulemusel on veebisaidi lõplik maksumus 102 dollarit aastas koos kõigi vajalike funktsioonide, lisandmoodulite ja mallidega, mis sisalduvad paketis.

Wixi veebisaidi hinnakujundus

WordPessi veebisaidi loomise maksumus

CMS on tasuta. Oleme siiski märkinud nii hostimise kui ka Premium-mallide kohta. Need maksavad sõltuvalt disainist alates 30 kuni 290 dollarit. Hea uudis on see, et nad tulevad ühekordse maksega.

Bluehost hinnakujundus

Lisaks on mõned pistikprogrammid ja teenused tasulised, samas kui tasuta tellimused pakuvad piiratud arvu vahendeid. Viimane, kuid mitte vähem oluline, on WP-ga optimeeritud hostimine, mida pakub Sinine vaim. Ainult 2,95 dollari eest kuus saate täieliku tööriistakomplekti, sealhulgas domeeni, WordPressi integreerimise, süsteemi varukoopiad jne. Lõppkokkuvõttes peate maksma umbes 110 dollarit aastas (pistikprogrammid ja hostimine) + 30–200 dollarit ühe korra eest lisatasu teema WordPress.

6. Inspiratsioon: näited suurepäraste sündmuste veebisaitidest

Valitud platvormidega seotud soovituste tõestamiseks ja nende ilmsemaks muutmiseks oleme koostanud Wixi ja WordPressiga loodud parimate sündmuste saidi näidete loendi:

Web Design Pro innovatsioonikonverents - Wixi sündmuse veebisaidi näide
TechConfRahvusvaheline lillekasvatuse näitus - WordPressi veebisaidi näide
FloriExpoWorld Investment Conference - WordPressi veebisaidi näide
WorldInvestConf

Võite sirvimise abil vaadata ka reaalseid Wixi veebisaite see kogumik.

Järeldus

Ürituse veebisaidi loomise protsess on lihtne, kui teate, millist tüüpi üritust soovite reklaamida. Idee on määratleda elamise peamised eesmärgid ja eesmärgid. Kas kavatsete müüa kontsertidele pileteid, korraldada konventsioone või õpilaste kohtumisi, reklaamida kultuuri- või mittetulundusüritusi? Mis tahes ülalnimetatud eeldab paindlikku, kulutõhusat ja hõlpsasti kasutatavat platvormi.

Parim panus oleks Wix ja WordPress. Kuigi Wix on silmnähtav liider, kus igas kavas on kõik vajalikud funktsioonid, on selle kohandatud sündmuserakendus madalamad hinnad, mis juba sisaldavad hostimist ja domeeni. WordPress võib olla ka hea valik, ehkki see nõuab täiendavaid manipulatsioone, mis võivad tehnikutele algusest peale tunduda pisut rasked.

Looge sündmuste veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me