Kuidas luua oma veebisait ilma hostita

Kuidas luua oma veebisait ilma hostita


Võõrustaja valimine on väljakutse igale Interneti-kasutajale, kellel puuduvad nišist kogemused ja teadmised. Algajatel pole muud valikut kui tugineda reklaamidele, foorumi nõuannetele, kuulujuttudele ja muudele teabeallikatele, mis pole sageli usaldust väärt.

Veebisaidi loomine ilma hostita on võimatu, kuid saate selle valimist lihtsustada, valides ühe järgmistest populaarseimad veebisaidi ehitajad. Need platvormid pakuvad rikkalikku teenuste spektrit, mis hõlmab sisuhaldussüsteeme, hostimist ja visuaalseid redigeerijaid, mis võimaldavad veebisaite kiiresti ja tõhusalt luua.

Veebisaitide ehitajate kasutamine

Varem, kui teil oli vaja veebisaiti, pidite olema osav kodeerimisel, veebisaidi haldamisel, hostimise seadistamisel ja paljudes teistes tehnilistes küsimustes. Näiteks kui loote veebisaidi, kasutades CMS-i, raamistikke või muid sarnaseid teenuseid, siis on teil oht, et teil on kogemuste puudumisel silmitsi paar nüanssi, mis võivad põhjustada tõsiseid probleeme. Mõned neist probleemidest hõlmavad järgmist:

 • Valik odav hostimine, mis vastab tänapäevastele nišivajadustele. Sõltuvalt CMS-ist võivad need nõuded muutuda, nii et peate arvestama ka selle teguriga.
 • Veebisaidi failide üleslaadimine peremehele, mida tuleks ise teha.
 • Registreerimisprotseduur ja domeeninime saamine veebisaidi jaoks.

Need ülesanded on üsna lihtsad, kuid ainult siis, kui teate, kuidas nendega õigesti hakkama saada. Tehniline tugi ei keskendu nendele probleemidele ega aita teid enne, kui teil on tõsisemaid probleeme. Ainus saadaolev lahendus on kasutada käsiraamatuid, mis hostimise administraatorilaua muutmise tõttu kiiresti vananevad.

Veebisaitide koostajad on sel juhul palju lihtsamad ja kasutajasõbralikumad. Te ei pea valima veebisaidi failide majutamist ja üleslaadimist, samas kui domeeninime kinnitamise protseduur on väga lihtne ja vähenõudlik. Mida peaksite tegema veebisaidi loomiseks, peate registreeruma platvormil, valima malli ja hakkama oma veebisaidi kujundust kohandama, täites selle sisuga. Selle tulemusel saate võimaluse luua atraktiivse ja funktsionaalse veebisaidi, kulutamata oma aega oma saidi hostimise valimisel ja failide üleslaadimisel..

Loe ka lihtsaimad veebisaidi ehitajad.

Te ei pea hoolitsema süsteemi turvalise ja õigeaegse üleslaadimise eest. Nende nüanssidega tegelevad platvormi omanikud. Tehniline tugi on valmis vastama igale küsimusele ja hakkama saama ka väiksemate probleemidega. Tõestame, vaatame kahte veebisaidi koostajat, kes on kogenematumatele veebimeistritele kõige sobivamad.

Wix

Wixi veebisaidi ehitaja

Wix – on mitmekesine veebisaitide loomise platvorm, mis on aastatega palju arenenud. See on muutunud ülimaks täiustatud tehnoloogiate ja uuendustega platvormiks, lastes algajatel teha veebisaite sõna otseses mõttes mõne minutiga. Rikas funktsioonikomplekt võimaldab välja tulla väikeste ajaveebidega mis tahes veebisaiditüüpi, professionaalsed portfellid, väikeettevõtete veebisaidid või e-kaubanduse projektid. Siin on mõned põhiküsimused, mis lasevad Wixil silma paista peamistest konkurentidest veebiehituse nišis.

 • AI-põhine veebisaidi ehitaja – Wix tutvustas oma ainulaadset AI-põhine tehnoloogia mis tegeleb teie eest tegelikult ehitusprotsessiga. Wix ADI-na tuntud süsteem teeb kõik tööd. Kasutajal tuleb vastata ainult mitmetele algküsimustele, märkides ära veebisaidi tüübi, niši ja mõned muud üksikasjad. Süsteem töötleb saadud andmeid ja pakub mitmeid valmis saidipaigutusi.
 • Lihtne toimetaja – kui soovite ikkagi luua oma ainulaadse kujunduse ja stiiliga veebisaidi, siis Wix Editor hõlbustab intuitiivse pukseerimisredaktori abil kohandatud lehtede loomist, plokkide redigeerimist, veebisaidi osade ja elementide haldamist. Valige vajalik plokk ja hõljutage see üle oma lehe. Muutke kohandatud tekste, lisage galeriisid või meediumifaile ühe klõpsuga.
 • Hiiglaslik vidinate kollektsioon – Wixil põhinevad veebisaidid on hõlpsasti kohandatavad ja paindlikud tänu lõputule valikule lisandmoodulitele ja rakendustele, millele on Wix App Marketist vaba juurdepääs. Valige vapustava portfelli hulgast professionaalsete pildigaleriide seast, integreerige liikluse jälgimiseks analüüsivahendeid, looge kohandatud kontaktvorme, lisage sündmuste kalendreid ja vidinaid jne.
 • e-kaubandus ja SEO – Wixi veebisaidid on SEO-sõbralikud tänu laiendatud sätetele, mis võimaldavad teil redigeerida metasilte, URL-e või postitada eelvaateid. Pealegi pakub platvorm oma tava käsitsi meisterdatud SEO strateegiad saadaval süsteemi automatiseeritud SEO viisardiga. Digipoe seadistamine pole kunagi varem olnud lihtsam. Mõnede plaanide juurde kuulub laiendatud e-kaubanduse funktsionaalsus, mis võimaldab kasutajatel hallata tooteid, jälgida müüki, edendada turundus- ja reklaamikampaaniaid, integreerida maksu- ja saatmisteenused jne..
 • Veebisaidi haldamine liikvel olles – platvorm on välja töötanud oma mobiilirakenduse, mis on saadaval mõlemale iOS ja Android. Saate täieliku juurdepääsu kõikidele Wixi funktsioonidele otse oma nutitelefonist koos võimalusega oma saiti hallata või redigeerida liikvel olles.
 • Mobiilisõbralikud mallid – Wix pakub praegu enam kui 550 erinevat kategooriatesse sortitud malli. Nende hulka kuuluvad portfellid, väikeettevõtete saidid, väikesed digitaalpoed ja palju muud. Mõnel neist on sisseehitatud vidinad ja rakendused, mida võite vajada. Kõiki teemasid on lihtne muuta, värskendada, muuta või kohandada.

Loe ka: Wixi ülevaade.

Platvormil on tasuta versioon, ehkki selle alustamiseks võib töötada ainult väikeste ajaveebide jaoks. Wixi tasuta plaani valimine on halb mõte neile, kelle jaoks võite vajada edasist laiendamist ja ettevõtte kasvu. Kombineeritud plaan on hea idee alustamiseks, mille hind on 8,50 dollarit kuus. Saate täieliku juurdepääsu kõigile põhifunktsioonidele, sealhulgas tasuta mallidele, SSL-le, vidinatele ja piisavalt ribalaiusele, et luua kindel väikeettevõtete veebisait. Kas soovite oma digipoodi käivitada? e-poe plaan töötab suurepäraselt. Maksab kuus 16,50 dollarit.

Proovige Wixi kohe

uKit

uKit

uKit – on üks neist odavaimad veebisaidi ehitajad mis on kaasas lihtsa liidesega. See sobib suurepäraselt algajatele ja mittetehnikutele, kes pole kunagi varem veebisaidi loomise protsessiga tegelenud. Samal ajal on see piisavalt paindlik, et luua erinevat tüüpi saite. uKit on parim panus professionaalsete ja silmatorkavate portfellide jaoks, üheleheline või väikeettevõtete saidid. Lisaks pakub see lihtsa veebipoe loomiseks e-kaubanduse põhivõimalusi.

 • Vastuvõtlik disain – uKit järgib uusimaid veebitrende ja tutvustab oma mobiilile reageerivate mallide kollektsiooni. Vaatamata ekraani suurusele või operatsioonisüsteemile töötavad need erinevates mobiilseadmetes hästi. Platvormil on ka mobiilse eelvaate režiim, et redigeerida või kontrollida veebisaidi väljanägemist erinevat tüüpi mobiilseadmetes enne avaldamist.
 • Lai valik teemasid – kasutajad saavad valida 370 erineva kategooriaga, mis on seotud erinevate kategooriatega. Need ulatuvad väikestest sihtlehtedest ja ühelehelistest saitidest kuni lihtsate digitaalsete poodideni. Kõik mallid on koos kasutusvalmis vidinate ja lisandmoodulitega. Võite siiski lisada uusi rakendusi, mis on saadaval rakenduste kogumikus uKit.
 • e-kaubandus – ehkki uKit võib vaevalt konkureerida e-kaubandusele orienteeritud platvormid paindlikkuse mõttes pakub see väikese põhipoe loomiseks siiski mõned põhimõttelised võimalused. Need hõlmavad tööriistu toodete ja kärude haldamiseks, kassasse kuuluvate lehtede kohandamiseks, maksevõimaluste integreerimiseks jne. Platvorm võimaldab CRM-i sujuvat integreerimist, et kasutada ära kogu teie veebipood, jälgida müüki ja kliente, jälgida tulusid otse armatuurlaualt..
 • SEO – kasutajad saavad muuta ainult SEO põhiseadeid, nagu pealkirjad ja kirjeldus. Võite parema SEO auastme jaoks osutada ka fookusesõna.

Loe ka: uKit ülevaade.

Lihtsa väikeettevõtte veebisaidi või portfelliga hulkumiseks piisab uKit Premiumi plaanist. See maksab teile piiramatu arvu lehtede ja ööpäevaringse klienditoe eest ainult 4 dollarit kuus. Kui soovite avada digitaalse poe, võite alustada poeplaaniga, mis maksab 9,60 dollarit kuus koos pakendis oleva e-kaubanduse ja turundusfunktsioonidega.

Proovige uKit Now

Alumine joon

Mõlema veebisaidi koostaja eelised on selged. Need võimaldavad projekti väljatöötamiseks ja suurepärase tulemuse saamiseks kulutada minimaalselt aega. Ka halvad küljed on ilmsed: veebisaidi ehitajatel puudub funktsionaalsus. Väikese veebisaidi loomiseks on piisavalt funktsioone, kuid kui teie eesmärk on suure portaali või turuplatsi väljaarendamine, seisavad silmitsi tööriistade puudumisega, et oma nägemust reaalsuseks muuta.

Wix ja uKit on suurepärased lahendused väikeettevõtete veebisaidid, reklaamveebisaidid ja väikesed veebipoed. UKiti abil loodud veebisaitidel on ärivaade. Nende kujundust on võimatu rikkuda, kuna visuaalne toimetaja piirab valdavat toimingute hulka.

Wix pakub rohkem võimalusi erinevat tüüpi projektide arendamiseks. Samal ajal võib selline loovusvabadus põhjustada ebameeldivat ja ebamugavat veebilehtede kujundust. Wixi valimisel peaksite olema valmis kulutama rohkem aega oma veebisaidi seadistamisele ja selle funktsionaalseks muutmisele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me