Kuidas luua oma pulmaveebisait

Kuidas luua oma pulmaveebisait


Niisiis, teie pulmapäev läheneb ja eelseisva mitme nädala jooksul on lahendada nii palju ülesandeid. Ja pole ime, sest see on mõne paari elus kõige olulisem sündmus ja kindlasti soovite, et see oleks täiuslik.

Aga millest peaksite alustama? Millised on iga pulma ettevalmistamise kava kohustuslikud sammud? Kui peaksite alustama rõivaste, asukoha, külaliste nimekirja, fotograafi / videoteenuse või muude ülesannete valimisega?

Ilmselt pole sellel mingit mõtet palgake professionaalne veebidisainer kuna see pole nagunii pikaajaline projekt. Samal ajal peaks pulmaveebisait hõlmama informatsioonilist väärtust ja funktsionaalsust, et teie ja teie külalised saaksid selle toimivusest maksimaalselt kasu saada.

Kui olete selle probleemiga praegu seotud, aitavad allpool loetletud näpunäited hõlpsalt täieulatusliku pulmaveebisaidi avamist.

9 sammu pulmaveebisaidi loomiseks

1. Valige platvorm

Esimene ja peamine ülesanne on valida platvorm, millele teie veebisait üles ehitatakse. Kuna seal on saadaval nii palju veebiehitustööriistu ja -süsteeme, võib parima väljavalimine olla tõeline väljakutse, eriti algaja jaoks. Veebisaidiehitaja kasutamine on siiski endiselt kõige mõistlikum ja kasulikum lahendus. Need süsteemid pole mitte ainult mugavad, hõlpsasti kasutatavad ja taskukohased. Enamikul neist on ka võimas funktsioonide komplekt, mis muudavad teie pulmakoha informatiivseks ja huvitavaks sirvimiseks.

Wix

Proovige Wixi tasuta

Kui teil on kahtlusi parima veebisaidi koostaja valiku osas, hindate kindlasti võimalust vaadata ja uurida a parimate pulmaveebilehtede ehitajate üksikasjalik hinnang. Ärge raisake oma aega ja vaeva kõigi nende süsteemide testimisele, millega veebis kokku puutute (ja neid leiate kümneid). Seda on teie jaoks juba tehtud, nii et detailide väljaselgitamiseks peate lihtsalt niššide hinnanguga tutvuma. Nagu sa näed, Wix esitletakse kui parimat pulmaveebilehe ehitajat ja see see tegelikult on. Te ei leia paremat lahendust, kuna see süsteem võimaldab juurdepääsu hämmastavatele funktsioonidele ja disaini kohandamise tööriistadele.

2. Koostage veebisaidi kujundus

Wix pakub kollektsiooni reageerivaid nišispetsiifilisi pulmmalle, mis tulevad koos valmis sisuga ja on 100% kohandatavad vastavalt teie vajadustele ja erieelistustele. Samuti on eelvaatevalik, mis võimaldab teil üksikasjalikult näha teile meeldivat kujundust. Kuid tõeliselt ainulaadse ja isikupärase veebisaidi kujunduse loomiseks on võimalik valida ka tühi teema ja seda nullist kohandada. Teie otsustada, millist teavet veebisaidile üles laadida ja millal seda värskendada, et oma külalisi kursis hoida.

Wixi pulmalallid

Pulmamallid sobivad suurepäraselt erineva funktsionaalsuse ja suurusega veebisaitide arendamiseks. Mugav WYSIWYG-redaktor võimaldab teil näha kõigi projektis tehtud muudatuste tulemusi, nii et te ei jätaks tähelepanuta kõige olulisemaid aspekte ja võimalikke vigu. Kasutajad, kes soovivad oma aega / vaeva kokku hoida, saavad seda kasutada Wix ADI tööriist teenus pakub. Selle tööriista toiteallikaks on tehisintellekt, mis teeb kogu teie jaoks veebidisaini töö, kasutades selle nõudmisel esitatud sisu ja teavet.

3. Kohandage projekti

Ehkki veebisaidi malli valik on kahtlemata oluline, on see vaid pool ülesandest. Olulisem protseduur on veebisaidi edasine kohandamine. Wix pakub siin ka mitmesuguseid võimalusi. Võite valida mitme värvilahenduse, paigutuse, fonti stiili ja tüübi ning muude kujunduselementide hulgast.

Wixi pulmatoimetaja

Valige lihtsalt need, mis sobivad teie idee ja sisuga, mille plaanite üles laadida, ja katsetage saadaolevate võimalustega. Ärge unustage poolelioleva tulemuse eelvaadet, et saaksite muudatusi õigeaegselt teha ja salvestada.

4. Lisage sisu

Kas olete disaini kohandamisega lõpetanud? Siis võite hakata oma pulmaveebisaidi sisu lisama. Teie kujutlusvõime ja loovus on siin piiramatud – kõik sõltub tulemusest, mida soovite pikemas perspektiivis kasutada, ja eesmärkidest, mida soovite saavutada. Tegelikult saate oma sisu eelise loomiseks luua näiteks üheleheküljelise veebisaidi või mitme lehega projekti.

Kohustusliku teabe hulgas, mille peate veebisaidile lisama, on mõistlik mainida oma pulmakuupäeva, tseremoonia algusaega, toimumiskohta, üksikasjalikke juhiseid, pulmapäeva kavas sisalduvat ajakava ja sündmusi, reisiteavet, hotelli, majutust ja autorendi üksikasjad (see on eriti oluline linnalähedaste külaliste jaoks), riietuskood, kinkeregistri nüansid jne. Kui plaanite näiteks sihtkoha pulmatseremooniat, võiksite kaaluda ka lisanüansside ja üksikasjade lisamist, näiteks reisinõuandeid, hotelli sooduskoode, teavet pulmaeelsete või -järgsete sündmuste kohta, kohalikku lapsehoidmist (lastehoiuteenused), mida mõni teie külaline võib vajada jne.

Wixi pulmaplaneerija

Tegelikult, mida rohkem teavet lisate – seda vähem on teie külalistel küsimusi ja seda vähem aega peate neile vastama. See on omamoodi “topelt” eelis. Lisaks teksti sisule on soovitav lisada ka teie fotode fotod, videod teie kahe kohta (või isegi videokutse oma külalistele) kui ka spetsialiseeritud rakendusi, mis saavad teie veebisaidi funktsionaalsust ja kujundust lisada. Õnneks on Wixil selles osas palju pakkuda tänu ulatuslikule ja rikkalikule integreeritud rakenduste turule. Siin saate kokku puutuda selliste vidinate ja lisandmoodulitega nagu Wixi sündmused, kalender, Moovit – Maps and Routes, Google Maps, Eventbrite, Meetup, Countdown Clock, Social Network nupud ja palju muud.

5. Kaasa register

Pulmaveebisaidi üksikasju kavandades pidage meeles, et pulmakutsetes pole soovitatav jagada registriteavet ega eelistusi. Seetõttu pole teie pulmaveebisait mõeldamatu ilma RSVP jaotis, kus teavitate oma külalisi kõigist seotud nüanssidest, olgu selleks siis erisoovid, teabe kogumine külaliste toitumiseelistuste kohta, teadete tegemine või pulmadega seotud täiendavate andmete esitamine. Täpsustuseks on RSVP jaotis omamoodi pulmaveebisaidi kohustuslik funktsioon, mis võimaldab teil koguda

6. Andke isikupärastamisele pisut juurde

Pulmaveebisait on just see koht, kus võite jagada oma isiklikku teavet. See annab projektile isikupärasuse, mis on ühtviisi huvitav nii teile kui ka teie külalistele. Veebisaidile lisatava sisu või vidinate valimine on teie ja teie lähedase otsustada. Enamik veebidisainereid soovitab siiski postitada teie romantiline armastuslugu jaotisesse Meie kohta, oma vastastikused fotod ja videod, eriteavet lemmikharrastuste, ametite ja muude ebaharilike, kuid nii intrigeerivate üksikasjade kohta. Lisaks võite tutvustada oma VIP külalisi ja lisada kutsutud külaliste külaliste raamatu lehe, kuhu nad saavad oma erisoovid postitada.

Pulmaveebisaidi isikupärastamist ei piira ainult sisu üleslaadimine. See puudutab ka teie veebisaidi kujundust, mis kajastab teie suhteid, ootusi, tulevikuplaane ja muid asju, mis on iga kihlatud paari jaoks tegelikult olulised.

Suurepärane idee, mis kindlasti aitab teie pulmaveebisaidil oma külalisi huvitavaks muuta, on lisada pulmade hashtag ja julgustada neid lisama soovitud teavet. See võib olla erisoove, eelistusi ja muud teavet, mida nad peavad huvitavaks või oluliseks. Mida rohkem isiklikke üksikasju, fotosid, videoid, naljakaid mälestusi ja muud isiklikku teavet kuvatakse teie veebisaidil, seda huvitavam, isikupärasem ja ebaharilikum on projekt..

7. Seadistage ainulaadne veebisaidi URL

Mida saab veel teha, et teie pulmaveebisait oleks tähelepanuväärne ja tähelepanu köidaks? Üks kohustuslikest sammudest on tõeliselt unikaalse veebisaidi URL-i seadistamine, mis on teie pulmade kehastus.

Wix - kordumatu URL

Oma veebisaidi jaoks ainulaadse ja isikupärastatud URL-i loomiseks võite lisada oma nimed, perekonnanime või mis tahes sõna, mis on teie projekti parim esitusviis ja annab kasutajatele selge ülevaate teie veebisaidi mõjust. Teie enda otsustada, kas kasutada veebisaidi jaoks alamdomeeni või osta kohandatud domeeninimi, et anda oma projektile kallim ilme ja tunne.

8. Levitage sõna

Kuigi pulmaveebisaidid on suunatud kindlale vaatajaskonnale, võib teil siiski olla soov seda levitada, et jagada oma häid uudiseid, teadaandeid ja värskendusi. Saate seda teha, kaasates oma veebisaidi aadressi kutsedesse, e-kirjadesse, suhtlusvõrgustikesse ja muudesse allikatesse. Pidage meeles, et mida rohkem inimesi sellest teada saab, seda rohkem külalisi saavad nad sellele viidata, kui neil on pulmadega seotud küsimusi.

9. Hoidke oma veebisaiti ajakohasena

Kui hakkate just oma pulmade veebisaidi arendamise kallal töötama, lisate ainult põhiteavet. Kui aga algavad ettevalmistused suureks päevaks, võivad teie plaanid ja üldine nägemus eelseisvast pühast muutuda. Seega peate oma külalisi nendest muudatustest teavitama ja seda on palju mugavam teha veebisaidil, selle asemel, et seda teha isiklikult. Veebisaidi omamine on selles osas suurepärane lahendus. Uuendage see kindlasti igal ajal, kui muudatused toimuvad, ja teie külalised saavad teie pulmapäevade plaanidest ja muust seotud teabest teada.

Kas on võimalik luua pulmaveebisait tasuta?

Pulmade veebisaitide arendamisel seisavad paljud kasutajad silmitsi ühe ja sama küsimusega: kas seda on võimalik tasuta luua või on siiski parem investeerida projekti mõni eelarve? Tegelikult on veebisaidi loomine ilma täiendavate investeeringuteta täiesti võimalik. Seda seetõttu, et paljud veebisaitide koostajad, sealhulgas Wix, pakkuda tasuta trendikavasid mis võimaldavad projekte tasuta alustada.

Kuid peaksite ka mõistma, et tasuta tellimustega kaasnevad enamasti märkimisväärsed piirangud (kettaruumi, funktsionaalsuse või kujunduspiirangud), mis võivad takistada teil oma pulmaveebis maksimaalselt ära kasutada.

Samal ajal mõelge veebisaidi loomise otstarbele. Teie pulm on tõenäoliselt kogu teie ja teie lähedase elu kõige olulisem sündmus. Kui soovite, et see oleks täiuslik, pole mõtet säästa paar dollarit lihtsalt tasuta veebisaidi saamiseks, millel puuduvad hädavajalikud funktsioonid, mis võimaldavad teil kõiki oma ideid ellu viia. Vastupidi, soovitav on investeerida eelarve täisfunktsionaalsesse ja atraktiivsesse veebisaidisse, mis juhib kasutajate tähelepanu, tundub ahvatlev ja huvitav. Selline projekt saab olema tähelepanuväärne ja jätab kõigile suurepäraseid igikestvaid mälestusi. See on kindlasti investeeringut väärt, eks ole??

Järeldus

Veebisait pole muutunud kapriisiks, vaid vajaduseks iga paari jaoks, kes soovib unistuste-pulmi korraldada. See on parim viis esitada kogu teave eelseisva sündmuse kohta, hoida oma külalisi kursis kõigi ettevalmistusprotsessi käigus toimuvate plaanide ja muudatustega ning jagada lihtsalt oma kahte romantilisi lugusid, fotosid või videoid..

Kvaliteetse veebisaidi saamiseks on siiski mõistlik seda teha vali usaldusväärne platvorm, mis aitab teie ideid ellu viia. Selline platvorm peaks olema täisfunktsionaalne ja sellel peaks olema mitu nišidisaini, kohandamisvõimalusi ja tööriistu, mis aitavad teil veebiarendusprotsessist maksimumi võtta. Wix väärib õigustatult kasutamist pulmade veebisaitide arendamisel veebiehitusvahendina. Veebisaidi koostaja hõlmab võimsat funktsioonide komplekti, laia valikut pulmamalle, arvukalt vidinaid ja projekti integreeritavaid rakendusi. Kindlasti tasub see investeering ära!

Looge pulmaveebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me