Kuidas domeeni GoDaddyst Wixisse üle kanda

Kuidas domeeni GoDaddyst WIX-i üle kanda


Kas olete vahetanud oma domeeninime GoDaddylt Wixile? Selle põhjuseid võib olla palju. Võib-olla olete GoDaddy domeeninime omanik, kes soovib liikuda näiteks Wixi või võite lihtsalt rahul olla süsteemi pakutavate tingimuste või hinnapoliitikaga. Ükskõik millised kavatsused ja eesmärgid teid juhivad, näete ülesande tõhusaks täitmiseks teatud toimingute algoritmi.

Kogu protsessi õnnestumiseks peate tegema mitu toimingut. Mida peaksite siiski teadma, on see, et Wix võimaldab teil valida kõige soodsama valiku, mis vastab teie vajadustele.

Võite otsustada oma GoDaddy domeeninime Wixisse üle kanda või ühendada see oma uue Wix premium kontoga. Valikute erinevus on ülioluline.

Domeeni ülekandmine tähendab, et liigutate selle täielikult ühelt platvormilt teisele. Kui otsustate domeeninime Wixiga ühendada, tähendab see, et see jääb GoDaddy hostiks, kuid osutatakse siiski teie uuele Wixi veebisaidile.

Ükskõik, millist võimalust te lõpuks valite, peaksite mõistma, et domeeninime edastamine on kõige vastutusrikkam ja tõenäoliselt kõige keerulisem samm näkku ja lõpule jõudmiseks. Vaatame, mida saate nende olukordade parimal viisil käsitlemiseks kõigi nende olukordade korral teha.

GoDaddy to Wix domeeni ülekandmise juhised

Kui otsustate oma GoDaddy veebisaidi täielikult Wix Premiumi kontole üle kanda, peate mõistma, et sellest saab nüüd teie ainus domeeninimede registreerija. Teisisõnu, kõiki teie domeeni kontakte, DNS-i sätteid ja registreerumismakseid hallatakse ainult teie Wixi kontol.

Arvestage siiski, et domeeni ülekandmine on kohaldatav ainult nende saitide jaoks, mis on registreeritud teatud tsoonides. Peamised domeeninimede tüübid, mida saate Wixile üle kanda, hõlmavad .com, .org, .net, .biz, .info, .co, .tv, .guru, .email, .expert, .fotograafia, .pildid, .space, .rocks .tokyo, .xyz., .company, .club, .solutions, .today, .technology, .tips, .center, .directory, .ninja,. Photos, .land, .agency, .gift, .holiday, .christmas, .shop and .mx.

Domeeni ülekandmise protsessi alustamiseks peaksite esmalt saama volituse (EPP) koodi oma GoDaddy registripidajalt. Selleks tehke järgmised sammud:

 1. Juurdepääs oma GoDaddy kontole;
 2. Klõpsake lehe ülanurgas kasutajanime;
 3. Valige jaotis „Minu tooted” ja seejärel märkige üle kantava domeeni kõrval vahekaart „Halda”;
 4. Leidke jaotis „Lisasätted”;
 5. Märkige vahekaart „Hankige autoriseerimiskood”. Kui teil on samal kontol korraga rohkem kui 6 domeeninime, klõpsake vahekaarti „Saada minu kood e-postiga”.

Pärast nende toimingute tegemist saadetakse teile autoriseerimiskood teie domeeninimele registreeritud e-posti aadressile. Pidage meeles, et kui olete domeeninime hiljuti registreerinud või muutnud selle teavet, pole see 60 päeva jooksul ülekandmiseks saadaval. Sel juhul lubatakse teil ikkagi see oma Wixi kontoga ühendada. Seda võimalust arutatakse lähemalt.

Kuidas GoDaddy domeeni Wix-i ​​üle kanda

Pärast autoriseerimiskoodi omandamist GoDaddy domeeninime Wixisse ülekandmiseks peate järgima järgmisi juhiseid:

 1. Minge üle versioonile Wix Premiumi konto ja klõpsake juhiseid õppinud nuppu Jätka;
 2. 1. samm - lugege juhiseid

 3. Sisestage domeeninimi, mida soovite edastada, ja klõpsake siis nuppu „Esita“;
 4. Uurige rippmenüüd, et leida teenus, millele domeen kuulub (meie puhul – see on GoDaddy) ja aktiveerige siis vahekaart Jätka;
 5. 2. samm - valige GoDaddy

 6. Täitke süsteemi genereeritavad juhised ja märkige vajalikud ruudud;
 7. 3. samm - märkige kõik ruudud

 8. Valige domeeni laienduse termin (mitte vähem kui üks aasta);
 9. Vajadusel muutke oma kontakte või jätke need muutmata;
 10. Valige privaatsuse suvand, et muuta oma domeeninime teave privaatseks või avalikuks;
 11. Valige eelistatud makseviis ja viige ost lõpule.

Kui olete kõik õigesti teinud, saate e-posti aadressilt [email protected] oma domeeniga ühendatud postkasti. Ülekande lõpuleviimiseks aktiveerige kinnituslink.

On üks oluline küsimus, millest tuleks ka teid teavitada: kogu domeeninime edastamise protsess võib täielikult kuluda kuni 7 päeva..

Soovitame siiski mitte oma GoDaddy domeeninime kohe Wixisse üle kanda, vaid kõigepealt ühendage see uue kontoga. See on palju kiirem (umbes 48 tundi) ja näitab teile eeliseid Wixil põhineva veebisaidi käitamine.

Mida peaksite enne domeeninime ühendamise protsessi alustamist teadma, on see, et Wix lubab seda teha kahel viisil. Esimene tähendab domeeni ühendamist otse Wixi nimeserveritega, teine ​​võimaldab domeeninime osutamise meetodil ühendada. Mis vahe on ja milline variant on eelistatavam? Loe edasi, et see kohe teada saada.

GoDaddy domeeninime ühendamine Wixi nimeserveritega

Enne kui ühendate oma GoDaddy domeeni Wixiga, ärge unustage uuendada ühte süsteemi pakutavatest Premium-plaanidest. Seejärel lisage oma domeen Wixi kontole järgmisel viisil:

 1. Juurdepääs oma registreeritud Wixi konto jaotisele „Minu domeenid”;
 2. Lisage domeen, valides vahekaardi „Ühendage juba oma domeen”;
 3. Uuendage DNS (domeeninimeserver) seaded teie domeeni hostikontol;
 4. Kinnitage domeeni ühenduse teave.

Pärast seda minge oma GoDaddy kontole ja klõpsake ekraani paremas ülanurgas asuvat kasutaja profiili nuppu. Valige jaotis „Minu tooted” ja klõpsake soovitud domeeninimest paremal asuvat DNS-i sakki. Seejärel viige domeenimuutus lõiku Nimeserverid lõpule, valides rippmenüüst vajaliku vahekaardi Kohandatud. Protsessi lõpuleviimiseks esitage juba seadistatud Wix-nimelised serverid ja klõpsake nuppu „Salvesta“.

GoDaddy domeeninime ühendamine osutamise abil

Järgmine proovitav võimalus on GoDaddy domeeninime ühendamine osutamise kaudu. Nii nagu eelmises punktis, peate ka uuemale versioonile üle minema ühe Wix Premiumi plaani jaoks ja lisama domeeni oma Wixi kontole, täites ülaltoodud toimingud. Kas olete sellega hakkama saanud? Seejärel jätkake järgmiste juhiste täitmist:

 1. Juurdepääs oma GoDaddy kontole ja klõpsake jaotises „Minu tooted” valimiseks paremas ülanurgas asuvat kasutajaprofiili;
 2. Saavutage oma domeeni paremas nurgas DNS-i seaded;
 3. Leidke ja lisage või redigeerige A-kirjet, mis sisaldab vastavas nimeveerus märki @, täpsustades vajalikud GoDaddy punktid;
 4. Salvestage teave;
 5. Lisage / redigeerige CNAME-i teavet, kasutades vastavas hostinime veerus märki “www”, ja seejärel lisage vastavale väljale oma CNAME-kirje “Points to” aadress;
 6. Salvestage esitatud teave veel kord.

See domeeniühenduse meetod on keerulisem ja mitte nii turvaline nagu ülalpool loetletud. Wix ei soovita seda oma kasutajatele, kuna süsteem ei pruugi vajaduse korral vajaduse korral aidata neid DNS-iga seotud probleemides.

E-posti ühendamine GoDaddyst Wixiga

Kui meilisõnum osteti GoDaddylt ja soovite selle otse aadressiga muutmata Wixiga ühendada, peaksite esmalt kontrollima, kas olete oma domeeninime juba Wixi nimeserveritega ühendanud. Kui olete domeeninime ühendanud osutamismeetodi abil, peate abi saamiseks võtma ühendust GoDaddy tugitiimiga. Kui olete algselt esimest võimalust kasutanud, järgige olemasoleva GoDaddy e-posti Wixiga ühendamiseks järgmisi samme:

 1. Logige sisse oma GoDaddy kontole, klõpsake ekraani paremas ülanurgas kasutaja profiili ikoonil ja valige jaotis „Minu tooted”;
 2. Kontrollige, kas teie domeen kuulub Office 365 versiooni alla – saate seda teha meilisõnumis & Kontori sektsioon. Kui seda pole, siis minge lehele „Minu domeenid”, valige vajalik domeen ja klõpsake vahekaarti „Postkastid”;
 3. Aktiveerige vahekaart „MX-kirjete konfigureerimine” või „Muuda sätteid”;
 4. Klõpsake rippmenüüd „Teie e-posti teenuse pakkuja“ ja valige esitatud loendist GoDaddy;
 5. Salvestage seaded ja lõpetage GoDaddy konto seadistamine.

Mis siis, kui teie domeen läheb Office 365 versiooni alla? Järgmised sammud on kohustuslikud:

 1. Veenduge, et domeen juba kuulub teile. Selleks hankige oma Office 365 kontolt TXT-kirje ja lisage see Wixi kontol saadaoleva domeeni DNS-sätetele.
 2. Konfigureerige MX-, CNAME-, TXT- ja SRV-kirjed oma konto vahekaardil Postkastid ja lisage need siis oma domeeni nime DNS-sätetele. Salvestage tulemus.

Pidage meeles, et DNS-i muudatuste aktiveerimine võtab tavaliselt umbes umbes 15 minutit. | Mõnel juhul peate võib-olla siiski natuke kauem ootama.

Alumine joon

Domeeninime edastamise protsess on aeganõudev ja üsna keeruline, eriti kui tegemist on algajatega. Kui teil õnnestub kaaluda kõiki artiklis loetletud protseduuri etappe, saate pikemas perspektiivis vältida paljusid probleeme ja vigu. Rääkimata sellest, kui palju aega / vaeva investeerite domeeni ülekandmise protsessi.

Uurige postituses esitatud üksikasjade, soovituste ja juhiste leidmiseks aega, et see oleks edukas!

Loe ka: Kuidas domeeni WordPressist Wixi üle kanda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me