Kui palju on Wixil ettevõtte jaoks veebisaidi loomine

Kui palju on Wixil ettevõtte jaoks veebisaidi loomine


Uue veebiprojekti ellu viimisel on raha alati oluline. Kui te pole miljonär, otsiksite tõenäoliselt erinevaid viise, kuidas paar dollarit kokku hoida, eriti kui tegemist on piiratud eelarvega. Nagu enamik teist teab, Wix – on üks populaarsemaid veebisaitide ehitajaid päris soodsate kavadega erinevatele vajadustele. Kuid kas tasub seda raha tõesti maksta??

Is-punkti märkimiseks ja Ts-i ristumiseks vaatame lähemalt iga paketiga kaasas olevaid Wixi plaane, hindu ja funktsioone. Kasutajad saavad lõpuks järele mõelda, kas kasutada platvormi või mitte. Enne kui süveneda numbrite, hindade ja omaduste juurde, peaksime ütlema, et Wix on kindlasti tarkvara, mille hulgast valida. Siiski peate mõne probleemiga arvestama sõltuvalt teie veebisaidi tüübist ja funktsioonidest, mida soovite rakendada. Alustame siis!.

Kas Wix-i ​​veebisaidi loomine maksab raha??

Kindlasti teeb! Wix on üks kõige arenenumaid ja mastaapsemaid veebisaitide loomise platvorme, mis on kunagi pakkunud miljoneid tellijaid ja elavaid projekte. Tarkvara on mitmekülgne ja äärmiselt hõlpsasti kasutatav. Kodeerimine pole vajalik. Saate kõik funktsioonid ühe plaaniga. Vaevalt võiks sellisest pakkumisest keelduda.

Wixi toimetaja

Ettevõtte omanikuna peaksite selgelt aru saama, et veebisaidi loomise protsess kaasneb alati erinevate kuludega. Pikaajaliste projektide korral ei tööta tasuta lahendused kunagi. Nad ei suuda pakkuda piisavalt funktsioone ja tehnoloogiaid nii funktsionaalse projekti käivitamiseks kui ka selle turustamiseks, kasvatamiseks või reklaamimiseks. Autot osta ei saa, selle eest tegelikult maksmata.

Lisaks võivad mõned veebisaidid vajada täiendavat tuge, hooldust, muutmist jms. Mis tahes nende toimingutega kaasnevad lisakulud, rääkimata sisu tootmisest, optimeerimisest jne. Wixi abil ei pea te ülalnimetatud probleemidega hakkama saama. Platvorm on täielikult hallatud tarkvara, mis teeb suurema osa tööst teie heaks.

Teie ettevõtte saidil on integreeritud asjakohased plokid ja lisandmoodulid, ilma et oleks vaja neid käsitsi installida. Kõik, mida vajate, on sisu lisamine ja otseülekanne. Kõlab suurepäraselt, arvestades, et see plaanib hindu. Vaatame ja veebisaidi loomise protsessi Wixi abil.

Wixiga veebisaidi loomise sammud

Mõistamaks, miks Wix võib olla soodne pakkumine, vaatame läbi vajalikud sammud saidi loomisel nullist. Leiame, et lisaks asjakohasele sisule, mida teie saidil kuvatakse, on teil juba plaan ja struktuur välja töötatud. Nüüd peate tegema järgmist:

 1. Logi sisse. Wix on SaaS-i veebisaidi ehitaja. Kui ütleme „võrgus”, peame silmas, et pole vaja alla laadida raskekaalu tarkvara ega täiendavaid rakendusi. Kasutajaid ei sunnita võtmeid hankima ja neid mitme seadmega jagama. Kõik, mida vajate, on Internetti ühendatud sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefon. Sisestage oma kasutajanimi ja parool või kasutage sotsiaalse võrgu kontot.
 2. Valige mall. Wixiga ei pea te üldse koodi kodeerima. Valige lihtsalt mall ettevõtte kategooriast või alustage tühja lehe alt uue saidi ehitamist. Algajatele võib kasu olla Wix ADI tööriist. AI-põhine instrument, mis loob saidi paigutuse teile mõne minutiga. Kogenud kasutajatel on võimalus veebisaidielemente ise välja töötada.
 3. Redigeerige malli. Nüüd peate lisama sisu, laadima alla pilte, videoid või fotosid. Ärge unustage täita kontaktteavet, muutke SEO seadeid, vidinate lisamine, kolmandate osapoolte teenuste integreerimine jne. Wix võimaldab teil kõiki neid protsesse ühe hiireklõpsuga hallata.
 4. Valige plaan ja minge reaalajas. Viimane etapp on paki valimine. Kas vajate tasuta domeeni või SSL-i? Kas teie äriprojekt vajab e-kaubanduse funktsioone? Mõistamaks, kuidas iga plaan töötab, vaatame nende pakutavaid funktsioone ja valikuid.

Kui olete plaani ostnud, võite oma saidi veebis nähtavaks teha. Nüüd peame pöörduma tagasi Wixi plaanide ja hindade juurde.

Wixi ettevõtte saidi maksumus

Kõhkleb endiselt, kas valida Wix või mitte? On viimane aeg vaadata Wix Premiumi iga plaani sisse, et mõista, milliseid funktsioone need pakuvad äri- ja muudeks vajadusteks. Peate mõistma, milliseid vahendeid ja allikaid teie projekt nõuab. Kas ootate suurt liiklust või on veebisait mõeldud ainult veebis esindamiseks? Kas kavatsete selle sisu ja lehtedega laadida või on see lihtne üheleheline sait?

Sõltuvalt vastustest võite valida järgmiste pakettide hulgast:

Wixi veebisaidi hinnakujundus

Kombineeritud plaan isiklikuks kasutamiseks

See plaan on hea valik väikeste veebisaitide jaoks, millel on lihtne struktuur ja minimaalne sisu. Vaevalt, et see sobib suurepäraseks võimaluseks tohututele ettevõtetele ja kasvavale ettevõttele, ehkki väikeste portfellide ja vabakutseliste veebisaitide jaoks võiks see siiski oma kompetentsi tutvustada..

Siin on mõned Wix Combo plaani funktsioonid:

 • Hind – 13 dollarit kuus.
 • Mis on sees? – Wix-reklaamid eemaldatud, üheaastane tasuta domeen ning võimalus ühendada enda + 2 GB ribalaiust ja 3 GB kettaruumi.
 • Hea – väikesed veebisaidid, portfellid, sihtlehed, ajaveebid.

Piiramatu plaan ettevõtjatele

Kava sisaldab vabakutselistele, sõltumatutele teenusepakkujatele ja ettevõtjatele natuke rikkamat funktsioonide komplekti. Põhifunktsioonid on peaaegu samad, kuid mõnede ilmsete erinevustega:

 • Hind – 17 dollarit kuus.
 • Mis on sees? – Piiramatu ribalaius ja 10 GB kettaruumi lisaks integreeritud saidivõimendi ja külastajate analüüsirakendustele.
 • Hea – sõltumatud veebidisainerid, vabakutselised töötajad ja ettevõtjad.

Pro plaan kaubamärgi edendamiseks

Pro plaan sobib suurepäraselt nii uue brändi nullist turule toomiseks kui ka selle veebis reklaamimiseks ja loomiseks. Soodsa hinnaga saate lisaks piiramatule ribalaiusele ja reklaamiriistadele ka tasuta domeeni.

 • Hind – 22 dollarit kuus.
 • Mis seal sees on? – piiramatu ribalaius 20 GB salvestusruumiga, 300-dollarised lisakviitungid, professionaalne logo, sündmuste kalender jne.
 • Hea – brändi arendamine, kasv ja asutamine.

VIP-kava prioriteetsetele armastajatele

Plaan dubleerib tegelikult eelmist paketti, millel on kõik samad valikud, ehkki väikeste täiendustega.

 • Hind – 39 dollarit kuus.
 • Mis on sees? – Pro plaani funktsioonid pluss prioriteet ja VIP tugi.
 • Hea – nõudlikud äriomanikud, kes vajavad VIP-abi.

Lisaplaanid

Platvormil on tasuta plaan. Kuid see on hea ainult katsetamiseks. Võite seda süsteemi toimimise kontrollimiseks kasutada. Kui plaanite avada veebipoe, pakub platvorm eraldi e-kaubanduse pakette. Hind on siin vahemikus 23–49 dollarit kuus, praktiliselt samade funktsioonidega nagu Premium plaanides.

Wixi e-kaubanduse hinnakujundus

e-kaubanduse tellijad saavad rohkem salvestusruumi, rohkem videotunde, juurdepääsu asjakohastele vidinatele ja rakendustele. Tohutud ettevõtted saavad kasu Enterprise’i paketist, mis maksab 500 dollarit kuus koos täiustatud analüüsi- ja jõudlustööriistade, lisatasu, koolituse jms abil.

Vaadake üksikasju kõigist Wixi plaanidest

Kas on odavamaid Wix-alternatiive??

Igaks juhuks, kui te ei saa Wixi plaane endale lubada, on mõned odavamad alternatiivid. Siiski peaksite selgelt aru saama, et odavam ei tähenda alati paremat. Odavam platvorm tähendab vähem funktsioone paketi sees. Selle tulemuseks on lisatoimingud, mida kasutajad peavad tegema. Teisisõnu: mida vähem maksate, seda vähem saate veebisaidi vara osas ja seda rohkem küsimusi peate iseseisvalt haldama.

uKit – Wixi odavam alternatiiv

uKit veebisaidi ehitaja

uKit võib piiratud eelarve korral olla väljapääs. See pakub piisavalt head funktsionaalsust ettevõtte saidi käivitamiseks, ehkki vaevalt võib see Wixiga konkureerida pakutavate tehnoloogiate ja teenuste osas.

Plaanid ja hinnad on järgmised:

 • minimaalne plaan algab kell 2,50 dollarit kuus. See sisaldab piiramatut salvestusruumi, ööpäevaringset tuge, tasuta hostimist ja varundamist, kuid tasuta domeeni pole. Vaikimisi saate ainsa kohandatud.
 • Põhiplaan algab alates 5 dollarit kuus ning sisaldab lisaks reaalajas vestluse tuge ja premium-malli kujundust.
 • e-kaubanduse plaan maksab teile alates 6 dollarit kuus koos kõigi eelmiste plaanide funktsioonidega ning digitaalse poe funktsionaalsusega.
 • Pro plaan algab kell 7,50 dollarit kuus kohandatud koodi ja kohandatud värvilahendustega.

Isegi uKit Pro plaan tundub Wix Combo ja Unlimitediga võrreldes pisut piiratud. Teisest küljest võib see pingeliste rahanduste korral välja tulla.

Proovige uKitit tasuta

WordPress – tasuta alternatiiv Wixile

WordPressi veebisaidi ehitaja

Kui te ei plaani maksta igakuiselt või on suurepärased kodeerimisoskused, WordPress on suurepärane alternatiiv. CMS ise on tasuta. Kõik, mida vajate, on domeeni ja hostimise eest tasumine. Premium-teemasid ei ole vaja osta juhuks, kui suudate ise koodi teha. An avatud lähtekoodiga platvorm saate kohandada oma PHP-teemasid ükskõik, mis teile meeldib.

Halb uudis on see, et algajad ei saa kunagi selle protsessiga hakkama. Nad on sunnitud maksma mitte ainult üldiste probleemide eest, nagu hostimine (alates 2 dollarist kuni 10 dollarini kuus) ja domeen (10–15 dollarit aastas), aga ka premium-teemade, pistikprogrammi laiendite ja tellimuste, mallide muudatuste jms jaoks.

See variant töötab välja ainult kogenud tehnikutele ja programmeerijatele, kes tegelikult ei vaja kõik-ühes-lahendust. Parem idee on kasutada WordPressi koos Sinine vaim. A populaarne hostingu pakkuja pakub WP-ga optimeeritud kavasid, mis muudavad teie veebisaidi haldamise, seadistamise ja toetamise väga lihtsaks hinnaga alates $ 2.95 kuus.

Proovige WordPressi kohe

Alumine rida

Wixiga täielikult funktsionaalse ja professionaalse ettevõtte saidi ehitamiseks peate maksma 12–39 dollarit kuus. Lõplik hind sõltub saidi keerukusest, sisust ja muudest olulistest punktidest. Meie missioon oli näidata, et platvorm on seda raha väärt.

Igas kavas on pakk võimalusi, mis takistavad kasutajatel täiendavaid toiminguid. Saate piisavalt ribalaiust ja ruumi, tasuta domeeni ja tööriistu kohe siin alustamiseks ja mitme tunni pärast reaalajas kasutamiseks. Mis puutub alternatiividesse, siis kas need pakuvad vähem funktsioone või nõuavad täiustatud tehnilisi teadmisi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me