Kui kaua võtab aega veebisaidi loomine

Kui kaua võtab aega veebisaidi loomine


Nädalate ja kuude aeg, mis on vajalikud veebisaidi loomiseks maapinnast, on möödas. Eri keerukusega veebiprojektide rakendamiseks pole enam vaja kohandatud arendusmeeskondi. Tulevased veebisaitide omanikud võivad oma projektide loomiseks ja juurutamiseks paari tunni või natuke enama jooksul kasutada mitut veebiriista. See sõltub valitud tehnoloogiast ja ehitusmeetoditest.

Muidugi võib mitme lehega keeruka saidi loomine tunduda hirmutav eriti nende inimeste jaoks, kellel puuduvad tehnilised oskused. Tõenäoliselt peate natuke kodeerima, samuti tegelema hostimise seadistamise, domeeni registreerimisega jne. Aga mis siis, kui me ütleme, võib ehitusprotsess võtta vähem kui tund? Sa ei usuks seda kunagi. Jätkake lugemist, et teada saada, kui palju võtab aega erinevate veebimeetodite ja -tehnoloogiate abil veebisaidi loomine, sõltuvalt teie tehnilisest taustast, projekti eesmärkidest, keerukusest ja muudest peamistest funktsioonidest.

Funktsioonid, mis mõjutavad veebisaidi loomiseks vajalikku aega

Kogu protsess võib tunduda äärmiselt aeganõudev, eriti kui otsustate kõigi etappidega ise hakkama saada. Pole tähtis, kas kasutate koos-ühe veebisaidi tarkvara integreeritud tehisintellekt või luua isekodeeritud veebisait nullist, peate kaaluma mitmeid võtmeküsimusi, mis määratlevad veebisaidi struktuuri, keerukuse ja juurutamiseks vajaliku aja.

 1. Projekti tüüp – kas see saab olema lihtsa ajaveebi või väikeettevõtte veebisait? Kas peate looma mitme kauplehe ja tootehaldussüsteemiga digipoe? Veebisaidi tüüp määratleb teie projekti edasised eesmärgid. Mõelge, millised funktsioonid sellel peaksid olema või kuidas kavatsete külastajatega suhelda.
 2. Lehe ja sisu maht – kas see on üheleheline sait või tohutu veebiajakiri, millel on mitu lehte ja mida pidevalt täiendatakse? Kui palju sisu kavatsete üles laadida? Kas peate lisama tonni meediumifaile, sealhulgas videoid ja kõrglahutusega pilte?
 3. Tehniline taust – kas olete algaja või pühendunud professionaal? Kas teil on vähemalt algtaseme kodeerimise kogemus või pole teil kõige uduslikumat ideed, kuidas lähtekood välja näeb?
 4. Ehitusmeetodid – ülalnimetatud teguritest tulenevalt peate projekti loomiseks ja juurutamiseks valima kõige sobivama veebiinstrumendi. Kas sellest saab veebisaidi looja algajatele või HTML-i / CSS-i juurdepääsuga avatud lähtekoodiga CMS? Planeerige need asjad ette.
 5. Eelarve – raha ei mõjuta aega tehniliste küsimuste osas. Teisest küljest võite vajada täiustatud kohandamis- ja kujundusfunktsioone, mis on saadaval peamiselt kallimate plaanide või pakettide korral. See sõltub ka teie veebisaidi tüübist ja vajalikest funktsioonidest.

Oleme välja toonud mõned võtmeküsimused, arvestades, et teil on juba oma veebisaidile asjakohane, hästi loetav, kasutajasõbralik ja SEO-sõbralik sisu, mis on projekti edu põhitegur. Niisiis, olete määratlenud veebisaidi tüübi, töötanud välja lehe struktuuri, koostanud asjakohase sisu ja meediumifailid. Järele jääb vaid sobiva ehitusmeetodi valimine.

Veebisaiditehnoloogiad, millest valida

Sobiva ehitusmeetodi valimine sõltub tavaliselt teie tehnilisest taustast või täielikust kodeerimis- ja programmeerimisoskuse puudumisest. Kasutajad võivad üldiselt valida kolme peamise valiku vahel. Nad sisaldavad:

 • Kõik-ühes veebisaidi ehitajad – sobib suurepäraselt algajatele ja ei vaja õppimiskõverat, programmeerimist ega kodeerimist.
 • CMS platvormid – natuke täiustatud veebiriistad, mis nõuavad mingil hetkel natuke HTML / CSS-i teadmisi, ehkki tehnilised teadmised pole siin kohustuslikud.
 • Isekodeeritud veebisaidid – nõuavad sügavaid programmeerimisteadmisi, kuna peate hakkama saama nii lähtekoodiga kui ka redigeerima, muutma või asendama mõnda selle tükki.

Valitud meetod mõjutab otseselt veebisaidi loomiseks kuluvat aega. Vaadakem lähemalt iga tehnoloogiat ja seda, kui palju aega kulub kõigi etappide läbimiseks alates tööle asumisest kuni otseülekandeni. Kuid kõigepealt anname iga meetodi lühitutvustuse, et saaksite aru saada, millega te kavatsete tegeleda.

Meetod nr 1 – kõik-ühes veebisaidi koostajad

Wix

Alustame sellest lihtsaim ja laialt levinud meetod kõik-ühes veebisaidi loomise tarkvara ees. Tuntud ka kui SaaS-i veebitarkvara, pakub platvorm teie tulevase projekti muutmiseks ja kohandamiseks nii laiendatud funktsioone kui ka tööriistakomplekti..

Veebisaidi ehitajad sobivad suurepäraselt algajatele. Need võimaldavad kasutajatel luua sõna otseses mõttes ükskõik millise veebisaidi aja ilma nullkõveraga. Võite tulla välja a professionaalne portfell või keeruline digitaalne pood, millel on mitu tootelehte, ilma et oleksite tehniline propageerija. Kopeerige ja kleepige lihtsalt ettevalmistatud sisu, lisage mõned pildid või fotod ja minge klõpsuga reaalajas esile.

Kõlab liiga hästi, et tõsi olla? Noh, see kõik on tingitud pukseerimis redigeerimise tehnoloogiast lisaks muudele funktsioonidele, mis muudavad selle konkreetse meetodi algajatele sobivaks. Funktsioonid on järgmised:

 • Kasutuslihtsus – intuitiivne liides ja WYSIWYG funktsionaalsus muudavad ehitusprotsessi mänguks, millega laps võib hakkama saada. Kasutajad peavad ainult sisse logima, valima valmis malli, kleepima vastava sisu ja avaldama veebisaidi.
 • Kõik pakis olevad funktsioonid – ostetud paketiga saate kõik vajalikud funktsioonid, et mitte ainult lehti redigeerida või kohandada, vaid ka oma veebisaiti hostida. Mõnel juhul pakutakse ka tasuta domeeni. See fakt aitab teil domeeni haldamise ja eraldi hostimise asemel palju aega säästa.
 • Valmis mallid – reeglina pakuvad veebisaidi ehitajad valikut konkreetse nišiga seotud asjakohaseid malle. Oletame, et soovite luua portfelli. Kõik, mida vajate, on valida paigutus, millel on juba vajalikud lõigud (pildigaleriid, Minu ja kontaktide jaotised, täislaiuses päised jne.). Lisavidinaid pole vaja lisada, mis säästab ka aega.

Ehkki mõned inimesed ei hinda piiratud kohandamisfunktsioone ja veebidisainivabaduse puudumist, on veebisaidi ehitajad kindlasti kiireim viis uue saidi loomiseks nullist. Näete lõplikke ajatulemusi teiste ehitusmeetoditega võrreldes pisut kaugemal.

Kui kaua kulub veebisaidi koostajaga veebisaidi loomiseks?

Kogu ehitusprotsess koosneb mitmest lihtsast toimingust. Need on järgmised:

 1. Valige platvorm. Aeg sõltub teie eelistustest ja projekti nõudmistest. Hea mõte on valida Wix, mis on ülim tarkvara, mis võimaldab suvalise veebisaidi mõne minutiga nullist luua.
 2. Logi sisse. Reeglina pakuvad veebisaitide koostajad kiiret sisselogimisviisi oma sotsiaalse või Google’i konto kaudu. Registreerimisprotsess viib teid kohale 1 minut või vähem, kui parooli pole vaja kinnitada.
 3. Valige mall. Teil on vaja umbes 5 minutit oma nišiga seotud platvormide sirvimiseks. Rohkem aega säästmiseks võite soovitud kujunduse ette kujutada või vaadata läbi peamised konkurendid, et kaaluda põhifunktsioone ja lisatavaid funktsioone.
 4. Wixi mallid

 5. Kohandage veebisaiti. Kuigi enamik veebisaitide ehitajaid kasutab pukseerimisfunktsioone, on kõik vaja nii ettevalmistatud sisu kopeerimine ja kleepimine kui ka paar pildi lisamine. Võib-olla vajate natuke aega ka armatuurlauaga harjumiseks ja tööriistade tööpõhimõtte välja nuputamiseks. Arvestades kasutusmugavust, videoõpetusi ja juhendeid, vaevalt vajate rohkem kui 1 tund.
 6. Wixi veebisaidi toimetaja

 7. Valige plaan. Mitmete põhiplaanide hindade ja funktsioonidega tutvumine viib teid 5 minutit, 10 minutit sügava uurimistöö korral võrrelda ja vastandada.
 8. Eelvaade ja juurutamine. Viimane etapp on veebisaidi väljanägemise kontrollimine ja otseülekanne. Veebisaitide koostajatel on eelvaate režiim nii laua- kui ka mobiiliversioonide jaoks. Kui tulemus rahuldas teid, vajutage reaalajas kuvamiseks nuppu Avalda (umbes 5 minutit koos eelvaate režiimiga).

Viimane aeg, mis kulub saidi loomiseks veebisaidi koostajaga, on 1 tund 20 minutit. Kaasaegsed tehnoloogiad võimaldavad vähendada isegi seda aega Näiteks, Wix pakub oma AI-põhist lahendust, mis loob kasutusvalmis veebisaidi 6 minutit. Teil on vaja vaid vastata mitmele projekti kirjeldavale küsimusele. Süsteem pakub automaatselt mitmeid malle koos integreeritud vidinate ja funktsioonidega, samuti vastava sisuga.

Vaata lõpplauda:

AlustamineKohandamine ja redigeerimineLäheb otseülekandeksLõpuaeg
Vajalik aeg5-15 mKuni 1 tundKuni 6 m1 tund 20 m

Proovige Wixi tasuta

Meetod nr 2 – CMS-platvormid

Wordpress

CMS-platvormid on endiselt veebi nišis domineeriv jõud, sadu miljoneid veebisaite esindades kõiki võimalikke nišše. CMS tähistab sisuhaldussüsteeme, mis tähendab, et saate juurdepääsu võimsale sisuredaktorile, et redigeerida, kohandada vormingut ja korraldada oma sisu mis tahes viisil.

Peale eelmise meetodi, CMS-i platvorme pole nii lihtne kasutada kuigi need ei vaja põhjalikke tehnilisi teadmisi, kui teil pole vaja kogu veebisaidi lähtekoodi redigeerida. Ülejäänud juhtudel peate väikeste paranduste tegemiseks vajama ainult HTML-i algteadmisi. CMS-iga saidi loomiseks vajamineva aja mõistmiseks peate määratlema redigeerimise taseme:

 • Üldise taseme redigeerimine – viis, kuidas enamik veebisaitide omanikke kasutab CMS-i. Kasutate maksimaalselt redaktorit sisu vormindamise, tekstide lisamise, meediumifailide üleslaadimise, uute lehtede, kategooriate või veebisaidilõikude loomise jms osas. Kui te pole kunagi CMS-iga varem töötanud, peate võib-olla sellega harjumiseks veidi aega kasutama . Kuid üldine protsess on üsna sirgjooneline ja intuitiivne.
 • Pro taseme redigeerimine – CMS on avatud lähtekoodiga platvorm, mis muudab lähtekoodi kasutajatele juurdepääsetavaks. Teisisõnu, võite siseneda režiimi redigeerijad ja muuta malli välimust ning lisada uue funktsiooni, skripti, nupu või ikooni, redigeerides esialgset HTML- või CSS-koodi. Protsess nõuab uue modifikatsiooni redigeerimiseks ja testimiseks lisaks teadmistele ka aega.

See, mis tundub paindlikkuse osas tohutu tõuke, võib ehitusprotsessi lõpuleviimiseks vaja minna rohkem aega. Näiteks hindavad paljud kasutajad pistikprogrammide valikut. Ühelt poolt on tuhandete vidinate ja muude tootjate rakenduste integreerimine saadaval suurepäraselt. Teisest küljest peate CMS-i abil need seadistama, installima, aktiveerima ja käsitsi värskendama.

Lisaks peate otsima sobiva serveri lahenduse, samuti registreerima domeeni. Sellised toimingud nõuavad lisaaega. Kombineerige see ajaga, mis on vajalik süsteemi toimimiseks, ja saate aru, et CMS-i kasutamine võtab saidi loomiseks nullist veidi rohkem aega, kui võrrelda kõiki-ühes veebisaidi ehitajatega.

Kui kaua võtab CMS-iga veebisaidi loomine aega?

Ütleme nii, et saate kasutage veebisaidi loomiseks WordPressi. Nagu oleme juba varem öelnud, sõltub vajalik aeg lehtede arvust, lehekülje ülesehituse keerukusest, tehnilistest oskustest jne. Kasutaja hõlbustamiseks kujutlege, et ehitame professionaalse portfelli, millel on mitu lehte, millel on kontaktid, teosed , Jaotis Minust jne.

Sammud on järgmised:

 1. Alustamine. Esimene samm on domeeni registreerimine ja leida hostimine. WordPressi olukorras on parim lahendus valida WP-ga optimeeritud serveripaketid. Neil on lisafunktsioonid, mis võimaldavad teil palju aega kokku hoida. Lava lõpetamiseks võib vaja minna umbes 30 minutit või võite lihtsalt valida Sinine vaim.
 2. Laadige teema alla. Nüüd peate valima oma tulevase portfelli malli ja alla laadima selle ZIP-failina, et liikuda järgmisse etappi. Nende valimine ja allalaadimine võtab teid umbes 5-10 minutit, välja arvatud juhul, kui.
 3. Installige WordPress. Nüüd peate oma CMS-i installima valitud hostimisse. Mõni seadistamine võib olla vajalik. Üldiselt võib see võtta umbes 30–40 minutit, kui te ei vali sujuva WP-integreerimisega Bluehostit.
 4. Sisu redigeerimine. Malli kuuluvad ainult vajalikud lõigud. Ülejäänud peate tegema alates vajalike tekstide sisestamisest ja meediumifailide üleslaadimisest kuni vajalike pistikprogrammide installimise ja värskendamiseni. See etapp võtab tavaliselt umbes 3-4 tundi.
 5. Läheb otseülekandeks. Teie veebisait on veebis saadaval, kui olete oma domeeni hostimisega ühendanud.

WP-optimeeritud serverilahenduste kasutamine on hea valik. Nad pakuvad automatiseeritud WP installimist ja pluginate haldamist. Mõnes plaanis on hostimise hinnas sisalduv tasuta domeen. Teisisõnu, saate tegelikult kõik-ühes veebisaidi loomise lahenduse, mis on mõeldud valitud CMS-i jaoks.

Tulemused on järgmised:

AlustamineKohandamine ja redigeerimineLäheb otseülekandeksLõpuaeg
Vajalik aegAlates 40 m kuni 1 hUmbes 4 hAega pole vaja5 h 40 m

Proovige WordPressi kohe

Meetod nr 3 – isekodeeritud veebisaidid

Meetod sobib peamiselt pühendunud professionaalidele, kes soovivad veebidisaini ja arenguvabaduse maksimaalselt ära kasutada. Mõiste „isekodeeritud” tähendab, et tegelikult olete vastutav kõigi funktsioonide, lehel olevate jaotiste, ajaveebide, menüüjaotiste, kategooriate jne loomise, juurutamise ja testimise eest. Veebisaidi omanikud peaksid omama sügavat programmeerimisoskust..

Kui teil puuduvad tehnilised kogemused, on ainus lahendus kohandatud arendusmeeskonna palkamine. See lahendus pole aja kokkuhoiu mõttes vaevalt hea. Protsess võib kesta nädalaid või isegi kuid, sõltuvalt saidi keerukusest. Reeglina hõlmab see stereotüüpide loomist, funktsioonide juurutamist, juurutamist, testimist, silumist jne. Lisaks saavad vähesed ettevõtted endale lubada arendusmeeskonna palkamist. ehituse ja kulude ülalpidamise kaalumine.

Juhul, kui olete kogenud kodeerimisprofiil, kes soovib innukalt lihtsat, kuid samas toimivat veebisaiti üles ehitada, pole teil vaja rohkem kui 10-15 tundi elama minema.

Kui kaua kulub isekodeeritud saidi üles ehitamiseks?

Isekodeeritud veebisaitide valimisel on vaja palju aega lähtekoodi programmeerimiseks ja kirjutamiseks. Kasutaja vastutab kõigi funktsioonide, jaotiste, plokkide ja vormide rakendamise eest, millele lõppkasutaja lõpuks juurde pääseb.

Valmis veebisaidi kodeerimiseks kuluv aeg sõltub oskustest. Kui arvestada lihtsa portfoolioga, mis sisaldab vähe sektsioone, tekstiplokke, pildigaleriid ja kontaktteavet, võib kogu protsess võtta umbes 10 tundi. On hea, kui teil on juba mõni kooditükk kirjutatud. Teil on vaja ainult:

 1. Kopeerige kood oma teksti- või HTML-redaktorist.
 2. Kleebi see uuele lehele.
 3. Salvestage muudatused ja testige veebisaiti.

Ka testimine ja silumine võib olla väga aeganõudev, kuna peate tagama, et kõik sujuks. Lõpptulemused näevad välja järgmised:

Alustamine (koodi kirjutamine)Kohandamine ja redigeerimineAB testimineLõpuaeg
Vajalik aegUmbes 10 tundi lihtsa saidi jaoksRedigeerimine toimub
koos kodeerimisega
Umbes 3-5 tundiKuni 15 tundi

5 tundi – keskmine aeg veebisaidi loomiseks

Nagu võite näha, sõltub aeg täielikult eelistatavast ehitusmeetodist, kusjuures kõik muud asjad on võrdsed (ettevalmistatud saidi struktuur, kirjalik sisu jne.).

Veebisaidi ehitajad on kiireim ja lihtsaim viis algajatele või kasutajatele, kellel pole tehnilisi oskusi. Keskmine funktsionaalse saidi loomiseks vajalik aeg siin ei ületa 2 tundi. Mõne platvormi abil on võimalik veebisaite täpsemate tehnoloogiate abil mõne minutiga luua. Negatiivne külg on kohandamisvabaduse puudumine. Olete tegelikult sunnitud pakutavat kasutama.

CMS-platvormid on ülim lahendus, mis sisaldab head tasakaalu veebidisaini ning kohandamisvabaduse ja kasutusmugavuse vahel. Mis võib alguses tunduda keeruline, muutub see lõpuks lihtsaks redigeerimisprotsessiks, kus on võimalus lisada nii unikaalseid funktsioone kui ka optimeerida eelarvet, valides taskukohase hostimise ja domeeni valikuid. Vajaliku õppimiskõvera, pistikprogrammide installimise ja sisu redigeerimise korral vajate vaevalt rohkem kui 6 tundi, et luua kasutusvalmis lihtne veebisait.

Isekodeeritud veebisaidid on kõige keerukamad ja aeganõudvamad. Kooditükkide programmeerimine ja kirjutamine on siin lisaks testimisele ja silumisele ka peamine väljakutse. Pealegi ei õnnestu see võimalus algajate jaoks kunagi, samas kui pühendunud profid võivad samuti raskusi leida. Lihtsa veebisaidi keskmine aeg on umbes 15 tundi.

Pange tähele, et varem kirjeldatud keskmine aeg viitab peamiselt veebisaidi loomise protsessi tehnilisele aspektile. Teisisõnu peaks teil olema eelnev järgmine teave:

 • Veebilehtede ja saidilõikude ettevalmistatud sisu (kasutage tekstiredaktorit selle kopeerimiseks ja kleepimiseks, et oma lehtede kohandamisel aega kokku hoida).
 • Meediumifailid (pilte, fotosid või videoid, mida plaanite oma saidil kuvada).
 • Valmis saidi struktuur (olete töötanud, kuidas ja kus teie sektsioonid peaksid asuma, mis blokeerib lehte ja kuidas need omavahel lingitakse).

Kui olete selle projekti juba ette valmistanud, võite valida kõige sobivama valiku ja liikuda oma projektiga edasi.

Alumine rida

Põhiidee on siin mitte kiirustada veebisaidi loomisel kõige lihtsamat teed pidi. Lühim tee võib osutuda kõige keerukamaks. Veenduge, et teil on selge arusaam, kuidas teie veebisait peaks välja nägema, millised põhifunktsioonid sellel olema saavad ja milliseid teadmisi ja tehnikaid idee elluviimiseks võlgnete..

Kodeerimisoskuse puudumine nõuab veebisaidi ehitajate ees lihtsamaid, kuid siiski kiiremaid viise. CMS töötab hästi pühendunud veebisaitide omanikele, kes vajavad rohkem vabadust ja ruumi. Kui olete laiaulatuslike teadmiste ja oskustega tehnikateadlane, võiksid hea lahendus olla kodeeritud veebisaidid. Pole tähtis, mida valite, veebisaidi ehitajad vajavad vähem aega saidi loomiseks nullist.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me