Pataisyta „Oi … Įvyko serverio klaida ir jūsų el. Pašto adresas nebuvo išsiųstas. (# 007) “

Taigi jūs rašote el. Laišką, jį koreguojate ir paspaudžiate tik siuntimo mygtuką, kad pamatytumėte klaidos pranešimą # 007. Tai gali jus nuniokoti. Nesijaudinkite, tai dažna problema, kurią lengva išspręsti. Padarykime tai 5 lengvais žingsniais.


„Gmail“ serverio klaida 007

„Gmail“ yra vienas didžiausių el. Pašto tinklų šiandien, tačiau jame nėra klaidų ir paslėptų elementų. „Gmail“ serverio 007 klaida yra dažniausios klaidos, su kuriomis susiduria vartotojai, ir nors tai gali atrodyti kaip susirūpinimo priežastis, šios problemos sprendimas yra gana lengvas.

Pirmas klausimas, kuris ateina į galvą – ar kažkas negerai „Google“, ar mano kompiuteris vėl sugenda? Atmeskite savo rūpesčius. Kompiuteryje nėra nieko blogo, nes tai yra su „Google“ susijusi problema, tačiau jūs galite tai išspręsti.

Taigi kaip galite išspręsti su „Google“ susijusią problemą? Ši problema paprastai yra susijusi su „Gmail Lab“ funkcijomis. Tai yra funkcijos, kurias vartotojai gali pasirinkti įjungti arba išjungti pagal tai, kas patinka ir nepatinka.

Kadangi „Google“ toliau bando naujas funkcijas ir diegia naujus elementus, iš kurių kai kurie gali būti įjungti iš anksto, tokios klaidos gali atsirasti bet kuriuo metu.

Žaisti su šiomis funkcijomis ir ištaisyti, kas ne taip, gali išspręsti problemą.

Ištaisoma „Gmail“ serverio klaida 007

„Oi, įvyko serverio klaida ir jūsų el. Pašto adresas nebuvo išsiųstas. (# 007) “klaidą lengva ištaisyti ir jai nereikia daug techninių žinių. Čia yra nuoseklus vadovas:

 1. Atidarykite „Gmail“ bet kurioje naršyklėje ir prisijunkite prie savo paskyros.
 2. Viršutiniame dešiniajame kampe pamatysite piktogramą, kuri atrodo kaip greičių dėžė. Spustelėkite jį ir pasirinkite „Nustatymai“.
 3. „Gmail“ nustatymai

 4. Čia suraskite skirtuką „Lab“ (Advanced) ir spustelėkite jį.
 5. „Gmail“ išplėstinis skirtukas

 6. Išjungti visas galimas parinktis.
 7. „Gmail“ išjungti visas parinktis

 8. Jūs baigėte. Uždarykite ir vėl atidarykite naršyklę.

Tai padarius dažniausiai „Gmail“ 007 klaida bus išspręsta. Tačiau jei to nėra, galite išbandyti žemiau pateiktus sprendimus.

Detalesni sprendimai!

Aukščiau paminėti veiksmai kai kuriais atvejais gali neveikti, arba problema gali vėl atsirasti. Jei taip, išbandykite šias parinktis:

 1. Atnaujinkite savo naršyklę, jei yra naujesnė versija.
 2. Išvalykite talpyklą ir slapukus (atidarykite „Google Chrome“ nustatymus, tada slinkite iki „Advanced“ mygtuko).
 3. gmail išvalyti naršymo duomenis

  „Gmail“ išvalyti slapukus ir talpyklą

 4. Išjunkite visus priedus ir naršyklės plėtinius, nes jie gali sugadinti „Gmail“.
 5. Išjunkite antivirusinę programą. Kai kuriems vartotojams tai gali pasirodyti keista, tačiau antivirusinė programa gali sukelti šią problemą. Tokiu atveju parašykite savo antivirusinei įmonei ir paaiškinkite jiems problemą. Jie gali pateikti sprendimą.
 6. Skirtuke „Advanced“ atidarykite „Gmail“ su visomis išjungtomis parinktimis.

Tikimės, kad vienas iš šių sprendimų būtų padėjęs atsikratyti problemos. Jei jums įdomi siela, tada patikrinkite kelis dažniausiai užduodamus klausimus apie „oi … įvyko serverio klaida, o jūsų el. Laiškas nebuvo išsiųstas. (# 007) “klaida.

„Background Send“ laboratorija: ką ji veikia?

Fono siuntimo funkcija gali būti naudinga, tačiau ji nėra būtina, todėl neturėtumėte galvoti prieš pradėdami ją išjungti, jei „Gmail“ rodo klaidas.

Ši funkcija leidžia „Gmail“ veikti fone, t. Y. Tęsti el. Laiškų siuntimą, net išeinant iš lango. Daugelis iš mūsų rašo el. Laišką ir paspaudžia „Siųsti“ ir eina daryti ką nors kita į mūsų sąskaitą, nelaukdami siuntimo proceso pabaigos.

Būtent ši funkcija užtikrina proceso pabaigą ir el. Laiškų siuntimą. Ši funkcija padeda sutaupyti laiko, tačiau tam tikrais atvejais ji gali sugesti ir sukelti klaidų.

Tokiu atveju tai gali būti vienintelė galimybė išjungti. Tačiau galite pabandyti dar kartą suaktyvinti ir išsiaiškinti, ar viskas pasikeitė, ar vis tiek pasirodo „Oi … įvyko serverio klaida ir jūsų el. Laiškas nebuvo išsiųstas. (# 007) “klaida.

Ką daryti, jei ir toliau gausiu „Oi, įvyko serverio klaida, o jūsų el. Laiškas nebuvo išsiųstas (# 007)“ klaidą net ir išjungus fono paiešką?

Nors foninis siuntimas yra kaltininkas 95 proc. atvejų, kai kurios kitos problemos taip pat gali sukelti klaidą # 007. Tokiu atveju turėtumėte išbandyti visus kitus aukščiau pateiktus triukus. Jie dirba, bet mes nustatėme atvejų, kai nė vienas iš jų to nepadarė.

Tokiu atveju vienintelė galimybė gali būti iš naujo įdiegti naršyklę arba bandyti iš kito įrenginio. Taip pat galite išbandyti programą. Be to, jei jis veikia kituose įrenginiuose, tada problema gali būti jūsų kompiuteris ar programinė įranga, o ne „Gmail“ nustatymai.

Kiti patarimai:

 1. Laukia. Skirkite tam šiek tiek laiko. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol viskas susitvarkys normaliai.
 2. Apsvarstykite galimybę iš naujo paleisti naršyklę ir kompiuterį, kad pakeitimai įsigaliotų.
 3. Įsitikinkite, kad numeris # 007. Kai kurios klaidos gali atrodyti panašios, tačiau jos nėra. Kodas yra geriausias būdas nustatyti „Gmail“ klaidą.
 4. Pašalinkite priedus, jei jų yra, ir dar kartą patikrinkite siuntėjo adresus.

Šie patarimai padės atsikratyti „oi … įvyko serverio klaida, o jūsų el. Laiškas nebuvo išsiųstas. (# 007) “klaida. Kartais geriausias pasirinkimas yra laukti, nes kai kurios klaidos gali būti laikinos.

Galutinis žodis

„Oi, įvyko serverio klaida ir jūsų el. Pašto adresas nebuvo išsiųstas. (# 007) “klaida gali būti didelis trukdis, tačiau naudojant keletą paprastų sprendimų. Kadangi „Google“ nuolat keičiasi, šios klaidos paprastai būna laikinos.

Nepanikuokite, jei turite išjungti kai kurias funkcijas. Galite pabandyti įgalinti juos vėliau, o problemos gali nebūti, nes „Google“ taip pat išleidžia pataisas ir keičia programinę įrangą, kad atsikratytų problemų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me