Kaip prastova ir greitis veikia jūsų svetainę [Infographic]

Leiskite kartu ištirti, kaip prastova ir lėtas puslapio įkėlimo laikas sudegina skylę kišenėje ir kaip galite užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų greita.


Prastovos ir greičio infografikos įvadas

Jau ne paslaptis, kad lėtesnė svetainė kenkia jūsų svetainei. Jei jūsų svetainė neįsikrauna pakankamai greitai, prarasite klientus ir galbūt gausite nemažas pajamas.

Tikrasis klausimas yra, koks yra geras krovimo laikas?

Na, jūs galite susidaryti idėją apie tai žinodami 53 proc. mobiliųjų vartotojų palieka svetainę, jei įkėlimas trunka daugiau nei tris sekundes. Taigi svetainė, kurios įkėlimas užtrunka daugiau nei 4 sekundes, yra laikoma lėčiausia, o vidutinis priimtinas įkėlimo laikas yra nuo dviejų iki trijų sekundžių..

Kokios prastovos svetainėje gali jums kainuoti

Prieš gilindamiesi į prastovos padarinius, pirmiausia pažiūrėkime, kas iš tikrųjų yra prastova. Tai yra tada, kai svetainė nėra prisijungę arba kai neleidžia vartotojams daryti to, ką jie turėjo padaryti..

Dėl prastovos verslas lengvai praranda vidutiniškai 7900 USD už kiekvieną minutę, kai svetainė neveikia. Per vienerius metus smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms tai gali iš viso išaugti iki 1 000 000 USD. Kitaip tariant, verslas prarastų kiekvieną minutę, kai svetainė neveikia 66,240 USD.

Galite įvertinti neigiamą prastovos poveikį pagal šiuos pavyzdžius:

  • Vienos dienos prastova „Facebook“ leistų prarasti pajamas 11,7 milijono dolerių.
  • „Twitter“ gali prarasti iki 20 000 USD vienos dienos pertraukai.
  • Jei „eBay“ dingtų dvidešimt keturias valandas, stulbinantis jis galėtų prarasti pajamas 28 milijonai dolerių.
  • 40 minučių prastova „Amazon“ prilygsta negautoms pajamoms 20 000 USD.

Kas gali sukelti prastovą?

Prie prastovos gali būti priskiriamos kelios priežastys. Pavyzdžiui, įsilaužėlių ataka gali sukelti užgrobtus puslapius, kurie nepavyksta įkelti per keturias sekundes. Kiti panašūs veiksniai yra sistemos klaidos, įrenginio klaidos ir DDoS atakos bei žmonių klaidos, dėl kurių gali atsirasti HTTP klaidos, negyvi puslapiai ir lėtas įkėlimo laikas..

Anksčiau daugelis geriausių svetainių taip pat patyrė prastovas dėl skirtingų veiksnių, tokių kaip žmonių klaidos ar įsilaužėlių atakos. Garsūs vardai, tokie kaip „Samsung“, „Ikea“ ir „Flipkart“, praeityje tapo prastovų auka.

Kaip prastovos ir greitis veikia jūsų svetainės infografiką

Prastovos pasekmės

Dėl prastovos gali kilti keletas problemų. Jie apima:

1. Svetainių srauto ir pajamų praradimas

Visiems žinoma, kad nė vienas vartotojas nenori naudotis lėta svetaine. Norėdami pažvelgti į perspektyvą, pažiūrėkite į visus šiuos skaičius. Jei jūsų svetainė leidžia 100 000 USD per dieną, tada pagerėjus vienai sekundei, kasdien būtų galima atnešti papildomus 7000 USD. Traukinio linija per savo piltuvą sumažino delsą tik 0,3 sekundės. Dėl to klientai išleido papildomai 11,5 milijono dolerių per metus.

Panašiai dėl lėto krovimo laiko internetiniai mažmenininkai mato iš viso 18 milijardų dolerių per metus apleistų pirkinių vežimėlių pavidalu. Neseniai „Amazon“ atliko testą, kuris parodė, kad elektroninės prekybos milžinas praras iki 1,6 milijardo dolerių kiekvienais metais, jei jų greitis sulėtėjo tik viena sekunde.

Be pajamų, smarkiai nukentės ir jūsų svetainės lankomumas. Papildomas 0,5 sekundės kiekvienam paieškos puslapiui sugeneruoti, srautas gali sumažėti iki 20%. Tuo tarpu 0,4 sekundės vėlavimas gali sumažinti srautą 0,44%. „Google“ atlikto tyrimo duomenimis, kai puslapio įkėlimo laikas padidėjo iki 5 sekundžių, atmetimo rodiklis taip pat padidėjo iki 90 proc..

2. Kliento pasitenkinimo praradimas

Vos vienos sekundės vėlavimas gali sumažinti klientų pasitenkinimą iki 16 proc.. Kitaip tariant, daugelis klientų vargu ar norėtų sugrįžti į puslapį, kuris įkeltas vangiai.

Panašiai, 75 proc. vartotojų negrįš į tinklalapį, jei jis nebus įkeltas per keturias sekundes. Be to, 39% žmonių uždarys svetainę, jei vaizdai įkeliami per ilgai. Atminkite, kad viena sekundė gali būti esminis taškas tarp prasto bendravimo ir sėkmingo sandorio.

3. Blogas viešumas

Neigiami prastovų padariniai nesibaigia vien tik praradus klientus. Faktiškai, 44 proc. klientų pasakoja aplinkiniams apie blogą patirtį, kurią jie turėjo internete. Galų gale tai sumažina potencialių naujų klientų skaičių, net jei tai yra nedidelis procentas.

4. Žemesnis reitingas paieškos sistemos rezultatuose

Tikrinimo įrenginys ir klientų elgesys yra atsakingi už prastesnių reitingų sumažėjimą paieškos sistemos rezultatuose. Jei svetainė neįsikrauna per penkias sekundes, vartotojai pereis. Toks vartotojo neveiklumas yra įrodymas, kad įmonė nepakankamai vertina jų klientus. Dėl to „Google“ algoritmas nubaudžia tokias svetaines ir priveda jas prie žemesnio rango.

Tuo tarpu „Google“ tikrinimo programa, atsakinga už svetainių indeksavimą, kiekvienoje svetainėje praleidžia tik ribotą laiką. Taigi, jei visa jūsų svetainė reaguoja lėtai, tada robotas indeksuoja tik keletą puslapių. Taigi tai turės neigiamos įtakos jūsų svetainės reitingavimo galimybėms.

5. Prastovos sprendimas

Žinoma, ne visos viltys prarastos. Yra priemonių, kurių galite imtis dar net nespėjus sudurti svetainei, pvz., Nusipirkę DNS atsarginės kopijos serverį, naudodamiesi „Google Webmaster Tools“ ir visada darydami atsarginę duomenų bazės atsarginę kopiją ir t..

Panašiai yra ir dalykai, kuriuos galite padaryti, jei svetainė sugenda. Pavyzdžiui, turite patvirtinti, kad jūsų svetainė nebeveikia. Tada turėtumėte susisiekti su savo prieglobos įmone ir pranešti vartotojams.

Visų pirma, galite naudoti įrankius, kad galėtumėte kontroliuoti savo pakrovimo laiką. Yra daugybė nemokamos programinės įrangos, kuri ne tik matuoja jūsų puslapio įkėlimo laiką, bet ir suteikia svarbių įžvalgų bei nustato paslėptus veiksnius, kurie gali kliudyti jūsų svetainės veikimui. Tokios priemonės yra:

Web.dev

Šis įrankis leidžia išbandyti savo svetainės veikimą. Taip pat galite gauti patarimų, kaip pagerinti vartotojo patirtį. Be to, galite prisijungti, kad galėtumėte sekti savo pažangą.

GTmetrix

Šis įrankis ne tik suteikia išsamią informaciją apie tai, kaip gerai įkeliama jūsų svetainė, bet taip pat pateikia rekomendacijas, kaip ją optimizuoti..

Pingdom

Galiausiai, „Pingdom“ leidžia stebėti svetainės našumą, veikimo laiką ir sąveiką, kad galėtumėte patobulinti galutinio vartotojo patirtį..

Pagerinti greitį

Vien tik greičio išbandymas nepadarys nieko gero. Taip pat reikia imtis priemonių greičiui pagerinti. Jie apima:

  • Patikimo ir aukštos kokybės hostingo teikėjo pasirinkimas.
  • Turinio, įskaitant vaizdus, ​​optimizavimas.
  • Įsitikinkite, kad visi jūsų serveriai yra geros būklės.
  • Sumažinkite slapuko dydį ir naudokite domenus, kuriuose nėra slapukų.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me