Kaip 2019 metais sukurti „Minecraft“ serverį: galutinis vadovas

Nežinote, kaip sukurti „Minecraft“ serverį? Mes jus įtraukėme. Šis išsamus vadovas atsakys į visus jūsų klausimus ir leis jums lengvai pasidaryti serverį!


Kaip padaryti „Minecraft“ serverį 2019 m

Turėjote būti girdėję apie „Minecraft“, žaidimą. Galų gale, tai yra antras populiariausias vaizdo žaidimas pasaulyje, kuriame yra daugiau nei 121 milijonas egzempliorių jau parduota. Tačiau daugelis nežino, kad „Minecraft“ nėra tik dar vienas vaizdo žaidimas. Tai taip pat naudingas įrankis, mokantis vaikus koduoti, ir tai yra atvira platforma, kurią modų kūrėjai gali išplėsti. Tačiau tai yra ir kūrėjų bendruomenės, besiplečiančios visame pasaulyje, širdis.

Žinoma, kaip pradedantysis galite įsigyti žaidimą ir pradėti dirbti. Tačiau, norint gauti visišką patirtį, galite turėti privatų „Minecraft“ serverį. Dėl to galėsite sukurti savo „Minecraft“ pasaulį.

Šis vadovas jums žingsnis po žingsnio parodys, kaip tai galite padaryti. Mes nagrinėsime, kaip sukurti „Minecraft“ serverį „Windows“, „Mac“, ir „Linux“. Taip pat pamatysime, ar „Minecraft“ priegloba yra geresnis pasirinkimas. Taigi, pradėkime!

kaip padaryti, kad „minecraft“ būtų serveris, turinio lentelė

Kodėl reikia kurti serverį?

Kaip kažkas „Minecraft“ kūrybinės visatos naujokas, lengviausia yra susipažinti su žaidimu pradedant kūrybinį režimą. Jūs netgi galite naudoti „Microsoft Realms“ ir pasitelkti savo fantaziją ir tapti „Minecraft“ pasauliu. Bet, žinoma, tai ne tas, kur baigiasi visas žaidimo potencialas.

Tiems, kurie ieško visiškos patirties, geriausia yra nustatyti savo serverį. Tai atlikę galėsite praktiškai sukurti bet kurį norimą pasaulį. Jūs netgi galite įdiegti bet kokius modelius, sudaryti savo taisykles ir bendrai valdyti visus žaidimo aspektus!

Svarbūs patarimai, kuriuos reikia žinoti prieš pradedant

Prieš pradėdami kurti savo „Microsoft“ serverį, turite žinoti, ką turite žinoti. Nors tai nėra sunku nustatyti, turite būti atsargūs.

Turi pagrindinių žinių

Serverio nustatymas reikalauja šiek tiek pastangų. Jūs taip pat turite turėti techninių žinių, kaip ją sukonfigūruoti. Tinklo sąvokų supratimas taip pat yra labai svarbus valdant serverius. Visų pirma turite būti patenkinti šiais dalykais:

 • Jūsų maršrutizatoriaus konfigūracija, jei pasirinksite namų sąranką
 • Jūsų sistema, taip pat tinklo konfigūracija
 • Tinklo sąvokos, tokios kaip prievadai, DHCP ir IP
 • Naudojant komandinę eilutę

„Minecraft“ serverio nustatymas iš namų

Norint, kad serveris būtų parengtas ir paleistas, jums nereikia aukščiausios klasės sistemos. Stalinis kompiuteris veiks puikiai.
Žinoma, tai galima paleisti ir žaisti žaidimą ta pačia sistema. Tačiau tam padaryti reikės galingesnės mašinos.

Vietoj laidinio eterneto ryšio labiau tinka serveris, o ne belaidis. Taip yra todėl, kad laidinis ryšys yra patikimesnis pasirinkimas.

Ar yra kokia nors alternatyva serverio nustatymui namuose?

Kai priglobiate serverį iš namų, tai reiškia, kad savo privačių namų tinklą matote visame pasaulyje. Taigi, jei nenorite rizikuoti atsiskleisti, galite naudotis prieglobos paslaugų teikėjo paslaugomis. Žinoma, turėsite sumokėti metinį arba mėnesinį mokestį. Tačiau įmonė pasirūpins visais serverio aparatinės įrangos tvarkymo sunkumais.

Kaip nemokamai sukurti „Minecraft“ serverį

minecraft koncepcija

Nors jums nereikia būti IT specialistu, kad nustatytumėte „Minecraft“ serverį, turite turėti supratimą apie konkrečias temas. Tai apima maršrutizatorių, tinklą, sistemos konfigūraciją ir komandinę eilutę. Kitaip tariant, jūs turite būti susipažinęs su kompiuterių ir tinklo sąvokomis, kurios yra labai svarbios paleidžiant serverį.

Tačiau, jei jūs neturite išankstinio supratimo apie tokias sąvokas, vis tiek galite tai padaryti. Galite kreiptis į vieną iš daugelio „Minecraft“ prieglobos paslaugų teikėjų, kuris padės viską nustatyti be jokios kodavimo patirties.

Bet prieš pereidami prie šios alternatyvos, pažiūrėkime, kaip galite nemokamai pasidaryti serverį iš namų!

Kaip sukurti “Minecraft” serverį “Windows”

 1. Naujausios „Java“ versijos diegimas
 2. Serverio failų vietos pasirinkimas
 3. Diegiama naujausia programinės įrangos versija
 4. Serverio ir tinklo konfigūravimas
 5. Pradedant

1. Naujausios „Java“ versijos diegimas

Pirmiausia atidarykite „Windows“ valdymo skydelį. Programų skiltyje raskite „Java“ ir spustelėkite atnaujinti dabar. Tada atidarykite komandų eilutės langą ir įveskite „Java“ versiją. Tai padarius bus gautas versijos numeris. Tada eikite į „Java“ svetainė norėdami patikrinti naujausią programos versiją. Jei turite pasenusią versiją arba jei jūsų kompiuteryje nėra įdiegta „Java“, atsisiųskite ją iš oficiali svetainė.

2. Vietos pasirinkimas „Minecraft“ programinei įrangai

Prieš atsisiųsdami programinę įrangą, turite pasirinkti vietą savo kompiuteryje. Tai vieta, kur veiks serveris. Paleidus serverį pirmą kartą, bus sukurti keli konfigūracijos failai. Taigi idealu visus šiuos failus laikyti viename skirtame aplanke.

Kur dėsite, šis aplankas yra visiškai jūsų. Galite įdėti jį į savo dokumentų, darbalaukio ar net programų aplanką.

3. Naujausios „Minecraft Server“ versijos diegimas

Kitas, apsilankykite „Minecraft“ svetainė ir atsisiųskite serverį iš ten. Pastebėsite, kad tai bus .jar „Java“ failas. Įrašykite failą anksčiau pasirinktoje vietoje.

Dabar dukart spustelėkite .jar failą, kad paleistumėte serverį. Tai sukurs serverio konfigūracijos failus, kuriuos turėsite modifikuoti, kad galėtumėte pradėti naudoti.

Kaip kitą žingsnį priimkite EULA. Kai failai bus atsisiųsti, pamatysite failą pavadinimu eula.txt. Naudodamiesi teksto rengykle, atidarykite šį failą ir pakeiskite eula = false į eula = true. Jei to nepadarysite, kompiuteris negalės paleisti serverio.

4. Serverio ir tinklo konfigūravimas

Dabar turite įjungti prievadų peradresavimą maršrutizatoriuje. Jei priglobiate serverį tik vietinio tinklo žaidėjams, tada uosto peradresavimas nėra jūsų rūpestis. Tačiau, jei norite, kad serveris būtų prieinamas pasauliui, turėsite įjungti prievadų peradresavimą maršrutizatoriuje.

Geriausia maršrutizatoriaus dokumentuose rasti instrukcijas, kaip sukonfigūruoti įrenginio prievado peradresavimą. Visų pirma, norint naudoti „Minecraft“, turite persiųsti TCP prievadą 25565.

Taip pat turite įvesti vietinį savo serverio IP adresą kaip serverio IP arba persiųsto prievado išvesties IP. Taip yra todėl, kad maršrutizatorius žinotų, kurį įrenginį nukreipti. Norėdami žinoti savo serverio vietinį IP, atidarykite komandų eilutę ir įveskite „ipconfig“.

5. Serverio paleidimas

Galiausiai, norėdami paleisti „Minecraft“ serverį, atidarykite komandų eilutę. Raskite failo kelią, kuriame buvo įdiegtas žaidimo serverio failas. Tada paleiskite serverį naudodami komandą:

java -Xmx1024M -Xms1024M -jar {serverio failo vardas} nogui

Atminkite, kad jei norite naudoti serverio vartotojo sąsają, galite tiesiog pašalinti nogui iš šios komandos. Be to, galite sukurti .bat failą, jei norite kartu sudėti komandas.

Dabar, kai tik serveris veikia, pakvieskite kitus prisijungti prie serverio per vietinį IP adresą jūsų namų tinkle. Arba galite pakviesti juos prisijungti prie serverio naudodami viešą IP adresą, jei jie nėra namų tinkle.

Viešą IP adresą galite rasti ieškoti „mano IP adreso“ „Google“. Be to, norėdami užtikrinti prieigą prie savo serverio, galite įvesti viešą IP adresą „Minecraft“ serverio būsenos tikrintuvas.

Kaip sukurti „Minecraft“ serverį „Mac“

 1. Įdiekite „Java“
 2. Pasirinkite vietą serverio failams
 3. Atsisiųskite serverio programinę įrangą
 4. Įgalinkite maršrutizatoriaus uosto persiuntimą
 5. Paleiskite „Minecraft“ serverį

1. Įdiekite „Java“ savo sistemoje

Pagal numatytuosius nustatymus naujosiose „MacOS“ versijose yra „Java“. Jei naudojate senesnes nei OS X versijas, turėsite atsisiųsti senąją „Java“ versiją iš „Apple“ svetainė.

2. Pasirinkite „Minecraft“ serverio failų vietą

Sukurkite aplanką, kuriame bus serverio failai. Aplanką galite sukurti bet kurioje savo sistemos vietoje; tavo pasirinkimas.

3. Atsisiųskite serverio programinę įrangą

Eikite į „Minecraft“ svetainę ir atsisiųskite serverio programinę įrangą. Tai bus „Java .jar“ failas, kurį galėsite išsaugoti anksčiau pasirinktoje vietoje. Tada paleiskite „TextEdit“ ir nustatykite paprasto teksto formatą. Po to įveskite:

#! / šiukšliadėžė / bash
kompaktinis diskas "$ (dirname "0 USD")"
Vykdyti java -Xms1G -Xmx1G -jar {serverio failo vardas} nogui

Dabar išsaugokite failą naudodami start.command tame pačiame aplanke, kuriame yra serverio .jar failas kaip start.command. Dabar atidarykite terminalą ir suteikite leidimus naujajai start.com komandai. Įveskite chmod a + x ir tarpą po komandos. Galiausiai nuvilkite išsaugotą failą į terminalo langą ir paspauskite enter.

4. Įgalinkite maršrutizatoriaus uosto persiuntimą

Uosto peradresavimas, kaip minėta anksčiau, yra būtinas tik tuo atveju, jei norite padaryti serverį prieinamą pasauliui. Norėdami sukonfigūruoti konkretaus įrenginio prievado peradresavimą, skaitykite vadove. Tiesiog nepamirškite, kad naudodami „Minecraft“ turite persiųsti TCP prievadą 25565.

Taip pat turite įvesti vietinį savo serverio IP adresą kaip serverio IP arba persiųsto prievado išvesties IP. Taip yra todėl, kad maršrutizatorius žinotų, kurį įrenginį nukreipti. Norėdami žinoti savo serverio vietinį IP, atidarykite komandų eilutę ir įveskite „ipconfig“.

5. Paleiskite „Minecraft“ serverį

Du kartus spustelėkite jau sukurtą failą start.command. Tai atvers terminalo langą. Kai pirmą kartą paleisite serverį, taip pat pamatysite klaidų pranešimus, kurie yra normalūs. Kai serveris veikia, galite pakviesti kitus žaidėjus prisijungti prie jūsų serverio.

Kaip sukurti „Minecraft“ serverį „Linux“

Jei nenorite namuose „Minecraft“ serverio, tuomet galite pasirinkti „Linux“ prieglobos planą. Tokiu būdu jūs nebūsite atsakingi už aparatūros valdymą. Be to, savo namų tinklo taip pat neatskleisite visuomenei.

„Linux VPS“ talpinimo planas yra geras pasirinkimas, jei tik keletas žaidėjų prisijungs prie jūsų serverio. Tačiau jei tikitės daug žaidėjų, geresnis pasirinkimas bus skirtas „Linux“ serveris.

„Minecraft“ serverio sukūrimas „Linux“ sistemoje apima šiuos veiksmus. Vykdydami šiuos veiksmus, turėsite prisijungti prie pagrindinio kompiuterio naudodami SSH.

1. Įdiekite „Java“

Kai esate pagrindinio kompiuterio SSH pagrindinis vartotojas, į komandų eilutę įveskite šią komandą:

apt-cache paieška openjdk

Tai atlikus bus pateikiami visi galimi „OpenJDK“ paketai, kuriuos galite naudoti „Java“ diegimui. Čia turėsite pasirinkti vieną. Tada atnaujinkite visų nuotolinių saugyklų galimų paketų sąrašą naudodamiesi šia komanda:

„apt-get“ atnaujinimas

Dabar įdiekite anksčiau pasirinktą programinės įrangos paketą (šiame pavyzdyje pasirinksime „openjdk-9-jdk“). Štai kaip tai galite padaryti:

apt-get install openjdk-9-jdk

Kai būsite paraginti leisti saugoti vietą failui įdiegti, paspauskite „Y“. Kai tai baigsite, įsitikinkite, kad „Java“ yra įdiegtas, įvesdami: java -version. Tai parodys įdiegtą „Java“ versiją.

2. Sukurkite vietą žaidimo serverio failams

Sukurkite pagrindinio kompiuterio katalogą, kuriame bus išsaugoti žaidimo serverio failai. Kai tai bus padaryta, pereikite į tą katalogą. Štai kaip tai padaryti:

mkdir minecraft
cd minecraft

3. Atsisiųskite serverio failus

„Minecraft“ kataloge paleiskite komandą „wget“, kad serverio failus būtų galima atsisiųsti. Po to įdiekite ir paleiskite ekraną, kad serveris veiktų toliau, kai nesate prisijungę. Norėdami tai padaryti, įveskite:

yum įdiegti ekraną
ekranas

4. Paleiskite „Minecraft“ serverį

Norėdami paleisti serverį, įveskite šią komandą:

java -Xmx512M -Xms512M -jar minecraft_server.jar nogui

Norėdami įsitikinti, kad viskas veikia sklandžiai, galite sustabdyti serverį tiesiog komandų eilutėje įvesdami „stop“. Tada redaguokite failą „server.properties“ ir įveskite:

įjungti užklausą = tiesa

Dabar išsaugokite failą „server.properties“ ir paleiskite serverį iš naujo. Patikrinkite, ar jūsų serveris yra viešai prieinamas, įvesdami IP adresą į „Minecraft“ serverio būsenos tikrintuvas.

5. Nukreipkite domeną į „Minecraft“ serverį

Suteikite žaidėjams lengvai įsimenamą domeno vardą, o ne sudėtingą. Dėl to žaidėjams tampa lengviau prisijungti prie jūsų serverio.

Domeno rodymas serveryje yra gana paprastas. Tiesiog atnaujinkite savo domeno DNS įrašus, pridėdami domeno ar padomenio „A“ įrašą. Domenas arba padomenis turėtų būti tas, kuris nurodo jūsų „Minecraft“ serverio IP adresą.

Atminkite, kad gali prireikti beveik dienos, kol DNS pakeitimai įvyks visame pasaulyje.

„Minecraft“ serverio sudarymas palyginti su pirkimo priegloba

Sukurti savo „Minecraft“ serverį skamba įdomiai, tačiau jis turi nemažai problemų. Pirmiausia yra dvi problemos. Techninis procesas gali būti šiek tiek sudėtingas, net jei jūs jau žinote apie tinklo koncepcijas. Jūs galite pradėti jausti prarastą laiką. Taigi, jei norite tiesiog pasimėgauti „Minecraft“ žaidimu su savo draugais, sukurti savo serverį yra per daug sudėtinga..

„Minecraft Server vs Hostingas“

Antra, kai jūsų kompiuteris neveikia, tai reiškia, kad jūsų serveris taip pat neveikia. Taigi žmonės negalės prisijungti prie jūsų serverio. Atminkite, kad maršrutizatorius ir kompiuteris palaiko serverio veikimą. Taigi, jūs turėsite abu nuolat veikti, o tai tiesiog neįmanoma. Ateis laikas, kai jūsų serveris turės nustoti veikti.

Dėl šios priežasties atrodo, kad „Minecraft“ priegloba yra geresnis pasirinkimas. Užuot leidę serveriui pasikliauti jūsų kompiuteriu, galite tiesiog kreiptis į specialistus. Turėdami savo serverius visame pasaulyje, jie galės išlaikyti jūsų projektą vykdomą.

Be to, viską nustatyti bus lengva. Taip pat gausite specialią ekspertų komandą, kuri jums padės. Panašiai serveris veiks ir tada, kai jūsų kompiuteris bus išjungtas. Geriausia yra tai, kad priegloba nėra per brangi!

Galutinis žodis

Dabar, kai žinote abu „Minecraft“ serverio kūrimo būdus, turite nuspręsti, kokį geresnį variantą pasirinkti. Galite pradėti dirbti kurdami savo kompiuterį. Arba jūs visada galite ieškoti „Minecraft“ prieglobos. Nors turite išleisti šiek tiek pinigų, galite gauti didesnį prieinamumą ir palengvinti naudojimą.

Žinoma, galutinis pasirinkimas priklauso nuo jūsų. Tikimės, kad šis vadovas, kaip susikurti savo „Minecraft“ serverį, buvo naudingas. Komentaruose praneškite mums savo pasirinktą būdą!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me