VPS vs Dedicated Hosting – viskas, ką reikia žinoti

Išsiaiškinti geriausią prieglobos paslaugų teikėją sunku, tačiau tinkamo prieglobos plano sudarymas gali sukelti nusivylimą. Jei nežinote skirtumo tarp esamų prieglobos parinkčių, tai gali būti jūsų erzinančio elgesio priežastis renkantis prieglobos planą. Norėdami išspręsti šią painiavą, aptarsime dar du perspektyvius prieglobos variantus: VPS ir Dedicated.


Kitas klausimas: koks skirtumas tarp šių hostingo planų ir kokie yra parametrai, dėl kurių jie egzistuoja interneto svetainėse. Visus aptarsime tolesnėse pastraipose, tačiau pradėkime nuo pagrindinių sąlygų.

Kas yra VPS?

VPS yra a santrumpa virtualus privatus serveris. Paprastai VPS yra virtuali mašina, tai reiškia, kad ji naudojama kaip paslauga ir teikiama interneto prieglobos paslaugos. Jis taip pat yra susipažinęs su pavadinimu, vadinamu virtualiu dedikuotu serveriu (VDS).

VPS siūlo patikimas hostingo paslaugas, taip pat saugesnes & suderinami sprendimai jūsų svetainėms. Tai yra priežastis, ja naudojasi keli vartotojai. Todėl tai yra nebrangu, nei išnuomoti visą serverį. Paprastai tokį prieglobą priima svetainių savininkai, kurie naudojasi vidutinio lygio srautu ir peržengia pasidalijamojo prieglobos paketų ribą, tačiau vis tiek nereikalauja tam skirto serverio išteklių.

Didžiausias VPS sprendimų pranašumas yra tai, kad jis teikia daugiau nei prieglobos paslaugą. Norint efektyviai vykdyti verslą, labai svarbu turėti daugiau nei vieną prieglobos planą.

Pabandykime suprasti, kaip veikia VPS:

Naudodamas virtualizacijos technologiją, jūsų prieglobos paslaugų teikėjas nustato virtualųjį sluoksnį virš operacinės sistemos. Virtualios sienos atskiria serverius skirtinguose skyriuose, kad vartotojui būtų lengva įdiegti savo operacinę sistemą (OS) ir programinę įrangą.

VPS yra tikras ir privatus serveris, nes OS lygiu jis skaido failus pagal vartotojo reikalavimus. Atlikus šį veiksmą, jūsų ištekliai, pavyzdžiui, vietos diske, procesoriaus branduoliai yra saugūs ir nereikia dalintis garantuojamais ištekliais su kitais.

Privalumai dėl VPS talpinimo:

 • Tai greito prieglobos serveris kartu su patikimomis funkcijomis, palyginti su bet kuriuo kitu prieglobos serveriu.
 • Ištekliai, tokie kaip atmintis ar apdorojimas, yra teikiami serverio ir garantuojama, kad šie ištekliai veiks tiksliai, be to, išliks stabilūs be jokių svyravimų..
 • Jūsų svetainė nebus paveikta, jei problemos bus sugeneruotos kitiems serverio vartotojams. Galite laisvai mėgautis savo serverio ilgaamžiškumu.
 • Naudodami VPS serverį gausite superuser (root) prieigą.
 • Aukštas privatumo lygis. Jūsų svarbūs failai ir duomenų bazės yra išgelbėti nuo įsilaužimo iš kitų serverio vartotojų.
 • Galite mėgautis atnaujinimo paslaugomis, nes kai jūsų svetainė augs, automatiškai bus patobulinti serverio ištekliai, tokie kaip CPU, RAM ir pralaidumas..

VPS talpinimo trūkumai:

 • Tai yra brangesnis serveris, palyginti su bendra hostingu.
 • Norint tiksliai valdyti serverį, reikalingos išsamios techninės žinios.
 • Netinkamai sukonfigūruoti serveriai gali turėti įtakos jūsų saugumui.

Kas yra skirtas serveris??

Kas yra skirtas serveris?

Specialus priegloba ar serveris yra tas pats dalykas. Tai yra tam tikras interneto prieglobos būdas, kai klientas nuomojasi arba nuomoja visą serverį ir jo išteklius. Taigi, skirto prieglobos paketai priklauso nuo jūsų pasirinktos aparatinės įrangos ir išteklių.

Šis prieglobos planas puikiai tinka „WordPress“ svetainėms, turinčioms didesnį srautą.

Dedikuoto prieglobos pranašumai:

 • Saugus: Dedikuotas yra patikimesnis priegloba, nes jūs turite visas teises pasirinkti aparatūrą, operacines sistemas ir kt. Pagal savo pasirinkimą. Tokiu atveju jums neleidžiama bendrinti serverio su niekuo kitu, todėl išnaikinama daugybė galimų grėsmių. Ryškus to pavyzdys yra tai, kad jei bet kurioje paskyroje buvo įsilaužta į bendrinamą prieglobą, tada automatiškai įsilaužiamos visos kitos sąskaitos, tačiau naudojant specialų prieglobą, tokia rizika yra draudžiama..
 • Lankstus: Turėdami dedikuotą serverį, galite juo naudotis bet kokiu būdu. Tai suteikia galimybę lanksčiai įdiegti naują programinę įrangą ar programas, taip pat gali pakeisti serverio konfigūraciją. Kitaip tariant, jūsų serveris suteikia jums visas teises valdyti jį pagal jūsų stilių.
 • Šaltiniai: Visi ištekliai ir sujungiamumas priklausys tik jūsų serveriui. Jokie kiti dalyviai nėra linksminami šiais parametrais.
 • Geresnis našumas: Geriausiai veikia serveris, nes vieną dieną jis gali aptarnauti tūkstančius klientų. Savo ištekliais galite pagerinti savo svetainės našumą. Taigi geresnis rezultatas bus numatytas jūsų darbe.
 • Saugojimo vietos: Turite galimybę nuspręsti, kokia disko erdvė ir RAM reikia jūsų kliento poreikiams tenkinti. Be to, neturite mokėti jokios sumos, jei nenaudojate jokių konkrečių išteklių.

Dedikuoto prieglobos trūkumai:

 • Milžiniškos investicijos: Dedikuotas priegloba yra daug brangesnis nei kiti prieglobos planai. Ši kaina verta, norint priimti aukštą našumą. Taigi labai svarbu iš anksto nuspręsti dėl hostingo plano atsižvelgiant į klientų poreikius.
 • Naudojamumas: Techninės žinios yra pagrindinė paklausa, jei norite padėti savo ranką ant tam skirto serverio. Jei nesate patyręs, labai sunku sugriebti šį serverį. Tik tūzas gali įdiegti programinę įrangą, atlikti kasdienę priežiūrą ir pritaikyti kitoms užduotims valdyti. Taigi jo naudojimas yra šiek tiek sudėtingas.

Skirtumas tarp VPS ir skirto hostingo

Jei esate įprastas bendrojo prieglobos vartotojas, tinkamas laikas atnaujinti prieglobos planą. Prieš išsiaiškindami skirtumą tarp VPS ir dedikuoto serverio, apžvelkime keletą pagrindinių sąvokų, kurios padės aiškiau suprasti sąvoką..

Beveik privatus priegloba:

VPS yra panašus į virtualią realybę, tarsi jums priklausė nedidelė erdvė, kurioje galite susisieti su kitais. VPS yra lygiagretus bendro naudojimo prieglobai, kurioje turimus išteklius dalijasi kelios svetainės. Jei palyginsite dedikuotą ir VPS prieglobą, tada skiriasi ištekliams taikomi apribojimai.

Be to, išteklių paskirstymas klasifikuojamas taip, kad vienas vartotojas negalėtų pasinaudoti kito ištekliais. Ryškus to pavyzdys yra tai, kad jei jums priklauso butas, jums neleidžiama patekti į kito žmogaus kambarį ir atvirkščiai..

Dedikuotasis priegloba jums visiškai priklauso:

Skirtas serveris yra visiškai suprantamas pagal jo pavadinimą. Jis visiškai skirtas aptarnauti jūsų paslaugas. Iš esmės jums siūlomas tuščias serveris ir jūs galite pridėti viską, ko norite.

Atskirtas serveris prieštaravo bendram planui, kuriame jūs negalite valdyti serverio aplinkos ir VPS, kuriame jūs mažai kontroliuojate savo aplinką. Taigi šiame scenarijuje nurodykite pirštu į aparatinę įrangą, per kurią galite visiškai valdyti programinę įrangą, įdiegtą serveryje.

Norite sužinoti daugiau apie VPS ir dedikuotą prieglobą, slinkite žemyn.

Palyginamos VPS ir dedikuotojo tinklo savybės

Kaina:

Pareiškime nėra abejonių, kad VPS planai yra ekonomiški, palyginti su dedikuotais serveriais. Taip yra todėl, kad kai pagrindinis kompiuteris talpina kelis vartotojus viename serveryje; Akivaizdu, kad jie už kiekvieną klientą ims mažą kainą.

Žemo lygio serveris jums kainuoja šiek tiek daugiau, tačiau jei naudojatės „Premium Dedicated server“ paslauga, jis yra gana didelis, nes siūlo aukštos klasės aparatinę įrangą su galinga sąranka.

Saugumas:

Be abejo, skirtas ir VPS talpinimas yra saugūs planai. VPS priegloba yra saugi, o dedikuota priegloba suteikia aukščiausio lygio apsaugą, tai reiškia, kad jūs turite teisę įdiegti bet kokią programinę įrangą pagal savo norą ir jokio rizikos veiksnio nebus. Bet turėdami specialų prieglobą, jūs 100% kontroliuojate bet kokius saugumo pažeidimus, palyginti su VPS.

Spektaklis:

Keista, bet jūs turite pasakyti, kad skirtas yra daugiau nei VPS vykdant. Turėdami didžiulius išteklius, jūsų svetainė gali lengvai susidoroti su didžiuliu srautu, nepaveikdama pakrovimo greičio. Priešingai, VPS taip pat pasižymi dideliu krovimo greičiu, tačiau kai kelios svetainės nusileidžia virš serverio, ji gali nukentėti dėl lėto greičio.

Konfigūracija ir pritaikymas:

VPS priegloba ir specialus priegloba pateikia tvarkomus ir nevaldomus planus, ir šie planai turi daug išteklių, kad galėtų tęsti mėnesį nuo mėnesio. VPS priegloba šiek tiek skiriasi, nes ji gali pasiskolinti išteklių iš kaimynų (kitų svetainių), jei peržengsite mėnesio limitą.

Mastelio keitimas:

Tokiu atveju konkursą laimi VPS. VPS priegloba palaiko svetainę, kuriai reikalingas bendras arba specialus priegloba. Bendradarbiaudama su VPS, svetainė gali pasiekti reikiamą tikslą. Kita vertus, specialus priegloba siūlo pagalbą tinklalapiui, kuriam reikia pagalbos iš karto.

Išteklių paskirstymas:

Be abejo, premijos taškas atitenka skirta serverio kategorijai. Galite naudoti tiek resursų, kiek norite, tačiau VPS talpindami turite būti atidūs pateiktiems ištekliams, nors tai nėra nė vieno konkurso dalis.

Apibendrinant galima pasakyti, kad tiek VPS, tiek skirtas priegloba yra patikimi ir brangūs planai. Tačiau praėjus tam tikram laikui palikite bendro naudojimo prieglobos paketą ir pereikite prie kitos parinkties – geras sprendimas. Paprasčiausiai gausite tai, ką investuosite, o kai daugiau investuosite, aišku, gausite tobulesnius rezultatus.

Taip pat skaitykite,

 • Geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai
 • Geriausi specializuotų paslaugų teikėjai

Autoriaus biografija: Džeris Peresas priklauso Easy.gr teikti „Premium Dedicated“ serverio paslaugas. Jie turi puikių planų, kurie atitiks jūsų biudžetą. Iš jų ekspertų pagalbos gausite visą parą ir visą parą techninę pagalbą. Turėdami didelius įgūdžius, jie tvarko visas pažangiausias valdymo pultus ir kitas paslaugas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me