Smagračio apžvalga 2020: Ar ji yra patikimai valdoma „WordPress“ priegloba?

Ar tu ieškai Smagračio prieglobos apžvalga? Mes čia, „WPressBlog“, parašėme išsamią „Flywheel WordPress“ prieglobos apžvalgą 2020 metams.


„WordPress“ yra populiariausia TVS pasaulyje. Pradėta naudoti internetinių dienoraščių programinė įranga, ji tapo buitiniu vardu. „WordPress“ yra daugybė funkcijų, kurios gali pagerinti jūsų patirtį su svetaine, tačiau joms reikia mažai žinių, kad su ja susikalbėtumėte.

Kalbant apie interneto prieglobą, „WordPress“ reikalauja, kad sklandžiai veiktų tam tikra minimali serverio konfigūracija. Dėl savo populiarumo daugelis kompanijų visame pasaulyje turi arba skirtą komandą ir „WordPress Web Hosting“ paketus, arba jos specialiai užsiima tik „WordPress“ žiniatinklio priegloba..

„Smagračio apžvalga 2020“

Smagratis, kuris buvo pradėtas gaminti 2012 m., Yra vienas iš pastarųjų. Kompanija koncentruojasi tik į „WordPress“ žiniatinklio prieglobą ir teikia mažoms įmonėms prieglobos paslaugas.

Smagračio prieglobos planai ir paketai

Kalbėdami apie paketų prieglobą, dažnai manome, kad turėtų būti keletas variantų. Tačiau kartais tai klaidina klientus, ypač kai jie nelabai išmano su priegloba susijusios terminijos.

Smagračio „WordPress“ talpinimo apžvalga

Tinkamo prieglobos paketo pasirinkimas yra labai svarbus užtikrinant, kad svetainė visą laiką veikia, o greitis vienodai geras visose pasaulio vietose. Norėdami supaprastinti procesą, „smagratis“ turi tik 5 iš anksto suprojektuotus paketus.

Vienoms svetainėms

Mažas:

Šis paketas puikiai tinka tiems, kurie turi vieną mažo dydžio svetainę su minimaliu lankytojų skaičiumi. Šiame pakete gausite 5 GB vietos diske, 250 GB pralaidumo, 24 × 7 palaikymą ir nemokamą SSL sertifikatą kartu su daugybe funkcijų. Šis paketas, atsiskaitant kasmet, jums kainuos 14 USD per mėnesį. Jei jūsų svetainė pradeda sulaukti daugiau lankytojų arba jums reikia daugiau išteklių, visada galite atnaujinti paketą susisiekę su klientų palaikymo tarnyba.

Asmeninis:

Idealiai tinka svetainėms, kuriose per mėnesį apsilanko apie 25000 lankytojų, šis paketas yra vienas populiariausių „smagratyje“. Pagal šį paketą gausite 10 GB vietos diske, 500 GB pralaidumo, 24 × 7 palaikymą, nemokamą SSL, nemokamą pastatymo svetainę ir daug daugiau. Taip pat galite padaryti tai daugiaviečiu paketu mokėdami 10 USD per mėnesį papildomai.

Profesionalas:

Idealiai tinka didelėms įmonėms, naujienų portalams, elektroninės komercijos tinklalapiams ir panašioms svetainėms. Šis paketas užtikrins jūsų svetainei reikalingą greitį ir mechanizmą. Pasirinkę šį paketą gausite 20 GB vietos diske, 1 TB pralaidumo, 24 × 7 palaikymą, nemokamą SSL, nemokamą pastatymo svetainę ir daug daugiau. Tai idealiai tinka svetainėms, kuriose apsilanko daugiau nei 100 000 lankytojų per mėnesį.

Daugeliui svetainių

Laisvai samdomas vertėjas:

Jei esate naujas paslaugų teikėjas, kūrėjas ar dizaineris ar turite kelias valdomas svetaines, tai yra jums skirtas paketas. Šis paketas suteikia 40 GB vietos diske, 4 TB pralaidumą per mėnesį, 24 × 7 palaikymą, nereikia jokių papildomų mokesčių, nemokamų pastatymo svetainių, nemokamą SSL sertifikatą ir dar daugiau.

Pagal šį paketą galite talpinti iki 10 „WordPress“ svetainių arba 10 įdiegti „WordPress“. Jei jums reikia daugiau išteklių arba norite atnaujinti šį paketą, kad būtų priglobta daugiau svetainių, galite pasirinkti atnaujinti paketą ir galite tai padaryti susisiekę su klientų aptarnavimo tarnyba..

Agentūra:

Sukurtas didesniems paslaugų teikėjams, turintiems iki 30 „WordPress“ diegimų, šis paketas suteiks 120 GB vietos diske, 8 TB pralaidumą, palaikymą telefonu, nemokamas sustojimo svetaines, nemokamą SSL, diskontuotą CDN ir daugialypę svetainę, skirtą paskyros valdytoją ir dar daugiau..

Pasirinktinis:

Jei norite kažko kito ar papildomo iš įmonės apibrėžtų paketų, galite susisiekti su jais ir paprašyti pasirinktinio paketo, atsižvelgiant į jūsų reikalavimus ir biudžetą. Galite pasirinkti erdvę, operatyviąją atmintį, pralaidumą ir kitus išteklius pagal savo reikalavimus, todėl įmonė pateiks geriausią įmanomą kainą. Individualizuotos pakuotės geriausiai tinka toms, kurios turi dideles įmones ar naudojasi didelio srauto svetainėmis, tokiomis kaip el. Prekybos svetainės.

Smagračio įmonių priegloba

Smagratis siūlo naujausią infrastruktūrą, pasižyminčią aukščiausiomis saugumo savybėmis. Čia jums niekada nereikės rūpintis saugos problemomis, nes jūsų svetainių sveikatos būklė bus tikrinama kiekvieną dieną.

Kas tris mėnesius gausite ataskaitą, įskaitant veikimą, saugumo patikrinimus, atsargines kopijas ir tt Smagratis yra geriausia prieglobos galimybė interneto dizaineriams ir agentūroms, kuriančioms kelis tinklaraščius..

Greitis ir našumas

Kiekviena „Flywheel“ pakuotė turi tvirtą talpyklą. Talpykloje iš serverio pašalinamas papildomo papildinio reikalavimas, kuris sumažina spaudimą jums paskirstytiems ištekliams.

Net esant didelėms interneto svetainėms, našumas ir greitis viršija lūkesčius. Bendrovė taip pat siūlo Turinio pateikimo tinklo CDN, kuris gali dar labiau pagerinti jūsų lankytojų patirtį.

Palaikymo komanda reguliariai stebi kiekvieną serverį ir nuolat atnaujina jį pagal reikalavimus.

Duomenų centrai

Šiuo metu „Flywheel“ turi 10 duomenų centrų, esančių visame pasaulyje. Šios vietos yra Niujorkas, Atlanta, Dalasas, San Franciskas, Singapūras, Tokijas, Torontas, Amsterdamas, Frankfurtas ir Londonas.

Visuotiniai duomenų centrai suteikia jūsų svetainei geresnį našumą ir, jei norite didesnio greičio, galite pasirinkti CDN iš 30 mazgų visame pasaulyje..

Smagračio prieglobos saugumas

Smagratis suteikia didelę apsaugą visiems savo klientams. Visi duomenys, kurie patenka ir išeina iš serverių, yra užšifruoti. Kiekvienoje platformoje visa informacija saugoma arba perduodama užšifruotu formatu. Kiekvienai svetainei jie teikia nemokamą SSL.

Inžinierių komanda reguliariai stebi aparatinę ir programinę įrangą ir prireikus ją atnaujina. Paskyros turi dviejų veiksnių autentifikavimą, kuris prideda saugumo lygį.

Pagalba klientams

Bet kuriai žiniatinklio prieglobos įmonei tikras iššūkis yra suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą po pardavimo savo klientams. „Smagratis“ turi specialią komandą, kuri teikia bendrą ir į „WordPress“ orientuotą palaikymą.

Yra įvairių režimų, kuriais galite pasirinkti susisiekti su jais el. Paštu, palaikymo bilietais, internetiniais pokalbiais ir socialinės žiniasklaidos platformomis. Kompanijos atstovai yra hiperaktyvūs socialinės žiniasklaidos paskyros ir dažnai per kelias minutes išsprendžia smulkius klausimus. Jie taip pat skatina savo klientus sekti juos „Facebook“ ir „Twitter“, kad būtų greičiau išspręstos užklausos.

Smagračio pliusai ir minusai

Smagračio privalumai:

 • Tvirtas debesimis paremtas priegloba aukštos kokybės našumui užtikrinti.
 • Pasirinktinės sistemos konfigūracijos, skirtos greitai įkelti.
 • Kelios duomenų centro vietos, kad būtų geresnis ryšys.
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Blokuoja bet kokį IP, kuris akimirksniu gali atrodyti grėsmingas.
 • Greita ekspertų pagalba, jei svetainė nulaužta.
 • 24 × 7 patikimas palaikymas.
 • Serverio talpyklos kaupimo sistema, skirta sumažinti jūsų išteklių apkrovą.
 • Nemokama demonstracinio bandymo vieta.
 • Jums padės SSL sertifikatas pagerinti jūsų svetainės reitingą.
 • Nemokamas svetainių perkėlimas.

„Smagračio“ trūkumai:

 • Negalite nusipirkti SSL, o tik įdiekite tuos, kuriuos gali įsigyti įmonė.
 • Nėra „Git“ diegimo sistemos.

Smagračio nuolaidos ir pasiūlymai

Nuolaidų ir pasiūlymų klientams teikimas įmonėms tapo ritualu. Kiekvienais metais švenčių dienomis ir ypatingomis progomis, tokiomis kaip juodojo penktadienio išpardavimas, „smagračiai“ suteikia išskirtines nuolaidas naujiems klientams. Šių pasiūlymų pagalba galite gauti dideles nuolaidas pakuotėms.

Smagračio alternatyvos

Kaip „Flywheel“ prieglobos alternatyvą galite pasirinkti „WP Engine“, „Kinsta“, „Pressable“, „WPX Hosting“ (įperkamo prieglobos paslaugų teikėjas) arba „Pressidium“. Visos yra geriausios „WordPress“ prieglobos įmonės.

Išvada: smagračio prieglobos apžvalga

Smagratis yra viena geriausių interneto prieglobos įmonių visame pasaulyje, teikianti tik „WordPress“ pagrįstą prieglobą. Kai katytėje yra daugiau nei 70 000 mažų ir didelių klientų, „smagratis“ tapo žinomu vardu už savo atsidavimą ir kompetenciją.

Bendrovė turi 10 duomenų centrų ir 30 ir daugiau CDN visame pasaulyje, kurie suteikia jums galimybę pasirinkti artimiausią duomenų centrą savo svetainei. Jie taip pat teikia specialias nuolaidas ir pasiūlymus.

Minimalus paketas prasideda vos nuo 14 USD. Suprantama, kad įmonė neteikia pigaus interneto prieglobos, tačiau funkcijos ir paslaugos neabejotinai pateisina kainą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie smagratį, galite sužinoti „Flywheel“ pradžios istoriją, pateiktą šiame vaizdo įraše:

Gaukite smagračio prieglobą

Peržiūrėkite kitas valdomų „WordPress“ prieglobos apžvalgas:

 • „Kinsta Hosting“ atsiliepimai
 • WP variklio apžvalgos 2020 m
 • „Pressable Review 2020“
 • „WPX Hostingas“ apžvalga 2020 m
 • „Pressidium“ hostingo apžvalgos
„Smagračio apžvalga 2020“
 • Greitis ir našumas

 • Uptime

 • Saugumas

 • Pagalba klientams

5

Santrauka

Smagratis taip pat yra vienas iš geriausiai „premium“ valdomų WP prieglobos paslaugų teikėjų. Tai yra geriausias pasirinkimas laisvai samdomiems darbuotojams, dizaineriams, kūrėjams ir agentūroms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me