Top 10 doplnkov WordPress, aby ste v roku 2020 mohli získať viac sociálnych zdieľaní

Sociálne médiá sa stali jedným z najlepších zdrojov pre blogerov, aby na svojich webových stránkach získali slušnú návštevnosť. Niet pochýb o tom, že v tejto digitálnej dobe sa stránky sociálnych sietí ukázali ako veľmi prospešné pre blogerov a internetových obchodníkov..


Hľadáte pre svoje webové stránky WordPress najlepšie doplnky pre sociálne zdieľanie? K dispozícii je veľa doplnkov na zdieľanie sociálnych dávok WordPress, z ktorých si môžete vybrať, ale pre mnohých majiteľov webových stránok je ohromujúce zvoliť si najlepší doplnok.

V tomto článku sme uviedli niektoré z najlepších doplnkov pre sociálne zdieľanie pre WordPress, ktoré môžete nainštalovať bez nejasností.

Okrem publikovania kvalitný obsah na vašom blogu by ikony sociálneho zdieľania mali byť jednoduché, ľahké a ľahko dostupné. To povzbudí čitateľov, aby zdieľali váš článok so svojou rodinou a priateľmi. Preto musíte vybrať najlepší doplnok na zdieľanie v sociálnych sieťach, ktorý vyhovuje vášmu dizajnu blogu.

Pozrime sa na zoznam.

Najlepšie doplnky WordPress na získanie ďalších sociálnych podielov v roku 2020

1. Sociálne vojny

Sociálne vojny

Social Warfare je z doplnkov Warfare a je jedným z najvýkonnejších a najatraktívnejších doplnkov pre sociálne zdieľanie pre WordPress. Umožňuje automaticky alebo ručne vložiť do svojich článkov presvedčivé ikony sociálneho zdieľania. Tieto sociálne ikony sa môžu zobraziť pred a po vašom obsahu.

Doplnok podporuje populárne sociálne siete v bezplatnej verzii: Facebook, Twitter, Pinterest, Google+ a LinkedIn. Pro verzia tohto doplnku podporuje niekoľko ďalších sietí sociálnych médií, tlačidlo na pripnutie obrázkov a oveľa viac.

2. JetPack od spoločnosti WordPress.com

jetpack

Okrem tlačidiel sociálneho zdieľania má Jetpack viac ako 20 základných funkcií pre web WordPress. Keď už hovoríme o funkciách, poskytuje jedinečný počítadlo návštevníkov, bezpečnosť, SEO, automatické zdieľanie v sociálnych sieťach, optimalizátor obrázkov a oveľa viac.

Tento doplnok získal veľmi popularitu vo veľmi krátkom čase a má viac ako 4 milióny aktívnych inštalácií.

3. Zdieľané počty

Zdieľané počty

Je ľahko a rýchlo použiteľný doplnok zdieľania sociálnych médií WordPress a prichádza s rôznymi tlačidlami sociálnych médií: Facebook, Twitter, Pinterest, Google+, LinkedIn a Yummly..

Doplnok pre zdieľané počty má viac štýlov tlačidiel a môžete si jednoducho vybrať, kam sa majú tlačidlá zobraziť (horná alebo dolná časť príspevkov) alebo ich môžete nastaviť ručne. Doplnok počíta sociálne zdieľanie pre každú sieť a môžete sa tiež rozhodnúť zobraziť celkový počet zdieľaní.

4. ShareBang

ShareBang

Sharebang je jedným z najlepších doplnkov na zdieľanie v sociálnych sieťach. Podporuje viac ako 40 sociálnych sietí a poskytuje 20 umiestnení tlačidiel na zdieľanie v sociálnej sieti. S pomocou tvorcu motívov tlačidla sharebang môžete vytvárať neobmedzené motívy podľa vlastného výberu alebo môžete použiť motívy pripravené pre viac ako 35 rokov..

Ikony sú veľmi krásne a citlivé. Sharebang je perfektný nástroj na zvýšenie sociálneho podielu, návštevnosti, zapojenia a miery konverzie vašich blogov.

5. AddtoAny

AddToAny

AddtoAny je najobľúbenejší doplnok pre sociálne zdieľanie pre WordPress. Je dobre optimalizovaný pre rýchle načítanie na mobilných aj stolných platformách. AddtoAny vám umožňuje pridať akékoľvek sociálne ikony do obsahu a ponúka štandardné a pohyblivé panely zdieľania v sociálnej sieti.

Má univerzálne menu zdieľania, kde návštevníci môžu zdieľať váš obsah do širokej škály sietí pomocou jedinej univerzálnej ikony. Môžete zobraziť sociálne ikony: plávajúci panel, štandardné rozhranie, skrátený kód alebo miniaplikáciu na bočnom paneli.

6. Monarcha

monarcha

Monarch je vytvorený podľa elegantnej témy a je známy svojou flexibilitou. Pomáha vám zobraziť viac ako 30 tlačidiel zdieľania na rôznych miestach. Tlačidlá zdieľania môžu byť zobrazené pod oblasťou obsahu, nad oblasťou obsahu, ako automatické kontextové okno alebo ako plávajúci bočný panel, s obrázkami a videami alebo v rozbaľovacom zozname..

V rozbaľovacích a vyskakovacích oknách na zdieľanie môžete zobraziť tlačidlá zdieľania potom, čo používateľ zanechá komentár k článku alebo zakúpi produkt z vášho obchodu..

7. Shareaholic

Shareaholic

Je to viac ako len doplnok zdieľania sociálnych médií. Shareaholic je bezplatná platforma na rozširovanie obsahu typu všetko v jednom, ktorá obsahuje základné funkcie, ktoré potrebujete: ikony sociálnych zdieľaní, sociálne analýzy a súvisiace príspevky. Pomáha vám zlepšiť zapojenie, návštevnosť webových stránok, zvýšiť počet konverzií a speňažiť.

Bezplatná verzia doplnku podporuje sociálne siete ako Facebook, LinkedIn, Twitter, Google+, Pinterest a Flint. Shareaholic vám umožňuje pridať pridružené odkazy, propagovaný obsah a natívne reklamy. To malo 4 štýlové rozloženie tém: ploché námestie, klasické, ploché kruh a atď.

8. Sassy Social Share

Sassy sociálny podiel

Sassy social share je ľahko použiteľný a bezplatný doplnok zdieľania sociálnych médií WordPress, ktorý je dodávaný s nádhernými tlačidlami zdieľania a množstvom možností. Podporuje rôzne weby sociálnych médií a vlastníci stránok môžu zobrazovať tlačidlá v poštách, na domovskej stránke, v úryvkoch a ako lepkavé plávajúce sociálne menu..

Doplnok má viac štýlov tlačidiel: štvorcový, zaoblený a obdĺžnikový. V prípade plávajúcich a štandardných sociálnych barov môžete v nastaveniach doplnku nastaviť možnosť umiestnenia.

9. Swifty Bar

Swifty bar

Swifty bar je ďalším najlepším doplnkom pre tlačidlá na zdieľanie sociálnych sietí. V dolnej časti stránky sa zobrazuje lišta. Na lište sa zobrazia tlačidlá zdieľania v sociálnych sieťach, kategória príspevku, informácie o autorovi, názov príspevku, odhadovaná doba čítania a ďalšie / predchádzajúce tlačidlo.

V nastaveniach doplnkov môžete zmeniť text a zakázať a povoliť sociálne siete. Tento doplnok pomáha vylepšiť používateľský obsah a poskytuje návštevníkom vašich stránok veľa možností.

10. jsSocials

jsSocial

jsSocials je flexibilný, jednoduchý a dáva sekcii zdieľania vašich príspevkov nadštandardný vzhľad. Sociálne tlačidlá môžete prispôsobiť niekoľkými spôsobmi. jsSocial plugin prichádza s 10 rôznymi rozloženiami a 4 témami, z ktorých si môžete vybrať.

Môžete zobraziť sociálne tlačidlá spolu s menovkami, tlačidlami s počtom zdieľaní, tlačidlami s počtom a menovkami alebo vlastnými logami do jedného článku..

záver

Takže tu sú najlepšie doplnky na zdieľanie obsahu pre WordPress, z ktorých si môžete vybrať. Tieto doplnky vám umožňujú vložiť do obsahu nádhernú sadu tlačidiel na zdieľanie v sociálnych sieťach, ktoré čitateľov nabádajú, aby zdieľali váš príspevok na svojich sociálnych sieťach. Jeden z týchto doplnkov musíte použiť na rýchle zvýšenie zdieľania v spoločnosti a zapojenia používateľov.

Prečítajte si tiež:

  • 10 najlepších doplnkov WordPress pre automatizáciu sociálnych médií
  • 10 najlepších doplnkov WordPress pre e-mailové predplatné
  • Doplnky WordPress pre optimalizáciu obrázkov zadarmo
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me