10 najlepších doplnkov WordPress pre e-mailové predplatné v roku 2020

Viete, že viac ako 70% používateľov webových stránok, ktorí opustia webovú stránku, sa už nikdy nevráti? Je to tvrdé, ale pravda. Jednoducho nájdu váš blog, prečítajú ho a potom sa rozlúčia. Ak ste sa stali obeťou 70% používateľov, musíte svoju hru skutočne vylepšiť. Veda napokon hovorí: „Čím je zoznam e-mailov s väčšou a väčšou angažovanosťou, tým rýchlejšie bude rast vašich webových stránok, a tým viac bude aj RoI.“


Existujú dva spôsoby, ako to urobiť. Buď môžete nasadiť formuláre prihlásenia na rôznych miestach na webe, pridávať aktualizácie obsahu, spúšťať formuláre na základe správania používateľa a využívať špičkovú taktiku.

Ďalším a najjednoduchším spôsobom je integrácia doplnku na odber e-mailov do vášho webu a započítanie do rastúceho počtu. Jediné, čo musíte urobiť, je koordinovať s tímom pre vývoj webových aplikácií začleniť tieto pluginy a sedieť a relaxovať. Tu prechádzajú niektoré populárne e-mailové doplnky, z ktorých si môžete vybrať.

Takže, bez zbytočného plytvania, poďme sa ponoriť!!!

10 najlepších doplnkov WordPress pre e-mailové predplatné

1. Odberatelia e-mailov

Odberatelia e-mailovOdberatelia e-mailov

Populárny výber obchodníkov s e-mailom, Odberatelia e-mailov je jednou z najrobustnejších a užívateľsky najpríjemnejších možností, pokiaľ ide o doplnky WordPress pre e-mailové predplatné. Doplnok umožňuje bezplatne vytvoriť zoznam e-mailov a zároveň poskytuje jednoduchý nástroj na odosielanie e-mailov. Môže sa pochváliť zvýšením rýchlosti predaja mnohorakým spôsobom.

náklady: Hlavné funkcie predplatiteľov e-mailu sú k dispozícii iba za 12 dolárov mesačne a dosahujú až 120 dolárov za rok.

Funkcie predplatiteľov e-mailov:

 1. Umožňuje ľahké umiestnenie predplatného na najobľúbenejšie miesto.
 2. Odošle používateľom týždenné, denné, mesačné alebo ročné informačné bulletiny HTML.
 3. Upozorňuje používateľov na najnovšie príspevky.
 4. Umožní vám poslať e-mail najvýhodnejším spôsobom (manuálnym alebo automatickým).

2. WP Subscribe Pro

WP Subscribe ProWP Subscribe Pro

Ďalšou možnosťou, ktorú si môžete vybrať ako doplnok WordPress na odber e-mailov, je WP Subscribe Pro. Umožní vám vytvoriť efektívny zoznam e-mailov a umožní vám získať prístup k širokej škále funkcií, ako je vykonanie presného poľa zacielenia, vytvorenie vlastných formulárov prihlásenia, pridanie animačných efektov a mnoho ďalšieho. Čo ešte? To vám umožní robiť to najjednoduchším možným spôsobom pomocou ľahko použiteľného rozhrania.

náklady: Môžete získať program WP Subscribe Pro za pouhých 29 dolárov, ktorý je dodávaný s neobmedzenými funkciami pre použitie v 5 doménach.

Funkcie programu WP Subscribe Pro:

 1. Doplnok je dodávaný s nástrojom na optimalizáciu rýchlosti, a preto nezpomaluje vaše webové stránky
 2. Rozsiahla podpora FeedBurner, MailChimp a Aweber
 3. Môže byť pridaný do viacerých oblastí miniaplikácií
 4. Verzia Pro obsahuje ďalšie funkcie reagovania a optimalizácie farieb

3. Vlastné predplatné automaticky otváraných kontextových kontaktov

Vlastné predplatné vyskakovacích okien s neustálym kontaktom

Vlastné predplatné vyskakovacích okien s neustálym kontaktom tvrdí, že je najväčšou a najrýchlejšie rastúcou e-mailovou marketingovou službou. To, čo z neho robí jednu z popredných volieb, je jej ponuka, pokiaľ ide o e-mailový marketing a šablóny e-mailov, pre každú príležitosť, na ktorú si spomeniete..

Umožňuje vám vytvoriť vlastné kontextové okno, určené miesto pre služby YouTube, Vimeo a oveľa viac. Vďaka svojej schopnosti transformovať návštevníkov na členov a predplatiteľov vám umožňuje osloviť vaše publikum.

náklady: Môžete si kúpiť doplnok za pouhých 19 dolárov a využívať vynikajúce funkcie po dobu 6 mesiacov.

Funkcie nepretržitého odberu kontextových okien:

 1. Upozorňuje používateľov na úspešné predplatné.
 2. Odošle registrovaným používateľom informačné bulletiny.
 3. Plne prispôsobiteľné a pohotové
 4. Jednoduchá inštalácia a nastavenie

4. Prihláste sa na odber prostredníctvom e-mailového pluginu

Prihlásiť sa na odber prostredníctvom e-mailového pluginuPrihlásiť sa na odber prostredníctvom e-mailového pluginu

Vďaka prihláseniu na odber prostredníctvom e-mailu vám umožní návštevníkom vášho webu zostať informovaný o vašich príspevkoch. Tento doplnok, ktorý obsahuje intuitívne funkcie, nevyžaduje na spustenie ďalšie nastavenie nástroja. Umožňuje vám vytvoriť vizuálne príťažlivý formulár na odber predplatného pre FeedBurner, ktorý znemožňuje vašim návštevníkom ich ignorovať.

náklady: Môžete si kúpiť pravidelnú licenciu na odber prostredníctvom e-mailu za pouhých 12 dolárov, zatiaľ čo náklady na rozšírené funkcie môžu byť až 60 dolárov.

Funkcie prihlásenia na odber e-mailom:

 1. Poskytuje bezplatné varovania e-mailom.
 2. Jednoduché použitie predplatného formulára.
 3. Hlboká analýza štatistík odberateľov
 4. Citlivý a prispôsobiteľný

5. Chimpy

ChimpChimp

Navrhol MailChimp, Chimp je jedným z najpopulárnejších doplnkov na odber e-mailov. Prináša vám širokú škálu funkcií, ako je uzamykanie obsahu, synchronizácia používateľov, formuláre registrácie a oveľa viac, aby sa práca pre vás oveľa uľahčila..

Môžete požiadať svoj tím pre vývoj WordPress o integráciu Chimpy do vášho webu a pomôcť svojim návštevníkom informovať sa o najnovších zmenách. Okrem toho prináša výhody okamžitých aktualizácií o používateľoch vytvorených, odstránených, okrem iných zmien v zozname adries.

náklady: Pravidelnú licenciu pre Chimpy môžete získať za cenu 29 USD a rozšíriť ju môžete až na 149 USD za rozšírené funkcie.

Vlastnosti Chimpy:

 1. Funkcia „Prihlásiť sa na odomknutie“ slúži na podporu pocitu zvedavosti medzi čitateľmi a na zabezpečenie veľkého zapojenia.
 2. Poskytuje vizuálne príťažlivé vyskakovacie okno na stránkach podľa vášho výberu.
 3. Flexibilita pri vytváraní neobmedzených registračných formulárov
 4. Ľahko prispôsobiteľné možnosti.

6. Popup Plugin pre WordPress

Popup Plugin pre WordPressPopup Plugin pre WordPress

Hľadáte pre svoj web správne kontextové okná na odber e-mailov? Vaše vyhľadávanie tu končí Doplnkový e-mailový doplnok pre WordPress. Keďže je doplnkom sociálnej skrinky, významne zvyšuje mieru sociálneho počtu používateľov webových stránok a odberateľov noviniek.

Schopnosť integrácie so všetkými populárnymi poštovými systémami, ako sú MailChimp, ConvertKit, GetResponse a mnoho ďalších, robí tento doplnok ešte atraktívnejším pre webovú stránku..

náklady: Doplnok je k dispozícii s veľkou škálou funkcií za pouhých 25 dolárov a rozširuje plán tak, aby zahŕňal neobmedzené funkcie za 142 dolárov.

Funkcie Popup Plugin pre WordPress:

 1. Umožňuje uzamknúť obsah funkciou uzamykania opt-in.
 2. Nároky na zvýšenie počtu predplatiteľov e-mailov každý deň.
 3. Viac ako 60 kontextových okien a responzívnych tém.
 4. Umožňuje uzamknúť sociálne stránky pomocou možnosti sociálneho zámku.
 5. Konverzia jazyka do preferovaného režimu pomocou WPML.

7 Formulár prihlásenia na odber služby MailChimp

Prihlasovací formulár MailChimp

MailChimp umožňuje vytvárať najjednoduchším spôsobom ohromujúce formuláre na odber v priebehu niekoľkých sekúnd. Považuje sa za jeden z najcitlivejších a najjednoduchšie použiteľných doplnkov WordPress, ktorý je integrovaný so službami GetResponse a MailChimp..

S programom MailChimp môžete jednoducho zmeniť štýl svojich formulárov pomocou úžasného doplnku na odber formulárov. Najatraktívnejšou voľbou pre tento doplnok je jeho bezplatná dostupnosť. Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť si ho z oficiálnej webovej stránky WordPress a aktivovať ho.

náklady: K dispozícii zadarmo

Funkcie MailChimp:

 1. Podporované programy MailChimp a ShortCode
 2. Skrátený kód je možné použiť v miniaplikáciách
 3. Nevyžadujú sa žiadne zručnosti v oblasti kódovania
 4. Žiadna správa s „Powered By“ a „Created By“
 5. Neobmedzené responzívne formuláre
 6. Štýl formy podľa vašich preferencií

8. Vyskakovacie okná od OptinMonster

Vyskakovacie okná od OptinMonster

Kontextové okná sú najlepšie doplnky na odber e-mailov, ktoré sú k dispozícii zadarmo. Je to najjednoduchší spôsob, ako pridať účastníkov do svojho zoznamu adries. s Pop-upy OptinMonster, môžete pripojiť vyskakovacie okná a vstupné políčka prihlásenia. Tento doplnok je kompatibilný so všetkými populárnymi marketingovými službami, ako je GetResponse, MailChimp, Aweber a mnohými ďalšími.

náklady: Voľne dostupné na WordPress.org

Funkcie vyskakovacích okien od OptinMonster:

 1. Knižnica šablón s vysokou konverziou
 2. Nástroj na vytváranie a presúvanie myšou myšou prispôsobte kampane zodpovedajúcim spôsobom.
 3. Tvrdenia o dvojstupňovej aktivácii sa týkajú zvýšenia miery konverzie o viac ako 785%
 4. Poskytuje 8 typov formulárov Optin

9. Mailster

Mailster

Mailster umožňuje vytvárať kampane pripravené pre mobilné zariadenia pomocou ľahko použiteľného nástroja drag and drop Builder. Pomocou tohto doplnku môžete zákazníkom poskytnúť jednu z najlepších skúseností a zároveň sa postarať o ich jednoduchosť.

Mnohí si však kvôli svojej prémiovej dostupnosti oslepujú oči. Vzhľadom na to, že tento doplnok stojí za túto jednorazovú investíciu, vďaka širokej škále funkcií. To vám umožní zvládnuť všetko z jedného miesta, čo je super pohodlný spôsob.

náklady: Doplnok je k dispozícii za cenu 49 dolárov.

Funkcie Mailster:

 1. Dizajny, ktoré sú mobilné a pripravené na sietnicu.
 2. Nástroj na vytváranie a presúvanie myšou myšou
 3. Ľahko sa integruje s inými doplnkami WordPress
 4. Pokročilá analytika, ktorá vám pomôže sledovať záznamy
 5. Neobmedzené formuláre na predplatné
 6. Preklad je pripravený

10. Sumo List Builder

Sumo List BuilderSumo List Builder

V neposlednom rade máme Sumo List Builder uhasiť svoju túžbu po úžasnom doplnku na odber e-mailov pre WordPress. Tento doplnok ponúka kreatívny bulletin a automaticky otvárané okná, ktoré možno prispôsobiť tak, aby sa zobrazovali pri kliknutiach alebo pri pokusoch používateľov opustiť vaše stránky..

Je vybavený pokročilým drag and drop builder, ktorý z neho robí jeden z najjednoduchších nástrojov pre zachytávanie e-mailov, aby používatelia prilepené. Ponúka ľahkú integráciu s najlepšími poskytovateľmi e-mailových marketingov, ako sú MailChimp, Aweber, Constant Contact a Campaign Monitor.

náklady: Zadarmo

Vlastnosti Sumo List Builder:

 1. Pokročilý tvorca drag and drop
 2. Preddefinované šablóny, z ktorých si môžete vybrať
 3. Dizajn, ktorý je pripravený na mobil a pohotovo reaguje
 4. Výkonný nástroj zacielenia pre väčšinu zainteresovaných používateľov
 5. Špecializovaná podpora zákazníkov

Kľúč s sebou

Ak hľadáte zostavenie úžasného zoznamu e-mailov, ktorý pomôže vašej firme v raste a rozkvetu, tu je niekoľko osvedčených doplnkov pre vás. Pridanie týchto štýlových a intuitívnych kontextových okien na vaše webové stránky vám pomôže zamerať pozornosť návštevníka na miesto, ktoré je najviac potrebné, a povzbudí vás k registrácii. Musíte si len vybrať, čo vám najviac vyhovuje, a dostať sa na cestu stále väčšieho počtu používateľov.

Prečítajte si tiež:

 • 5 najlepších platobných zásuvných modulov pre WordPress v roku 2020

Autor bio:

Apoorv Gehlot je zakladateľom spoločnosti Matellio LLC, softwarové inžinierske štúdio so sídlom v Kalifornii v USA. Ako vášnivý študent sa veľmi zaujíma o skúmanie rôznych aspektov digitálnej ríše a so svojím tímom novátorov vymýšľa niektoré z najlepších riešení. Apoorv verí v zdieľanie svojich osvedčených skúseností a hlboko zakorenených znalostí so čitateľmi z celého sveta, aby osvietil publikum prostredníctvom stručných a zmysluplných zápisov..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me