Patikrinti 12 ir daugiau būdų užsidirbti pinigų internete naudojant „WordPress“ tinklaraštį

Ar tu ieškai būdų užsidirbti pinigų internetu? „WordPress“ yra geriausia platforma, kurią galite naudoti užsidirbdami pinigų.


Visi tinklaraštininkai uždirba pinigus iš savo „WordPress“ tinklalapio, sudarydami tinklaraščius. Jūs taip pat galite būti vienas iš jų.

Taip pat skaitykite:

  • „WordPress vs Blogger“, kuris yra geresnis?
  • Skirtumas tarp WordPress.com ir WordPress.org

Čia „WPressBlog“ išvardijo pagrindinius būdus, kaip užsidirbti pinigų iš savo „WordPress“ svetainės.

12 ir daugiau būdų užsidirbti pinigų internete naudojant „WordPress“ tinklaraštį

1. Prisijunkite prie filialų rinkodaros programos, kad galėtumėte užsidirbti iš savo tinklaraščio turinio

Partnerių marketingas yra būdas parduoti kitų produktus ir paslaugas naudojantis savo internetiniu turtu. Partnerių rinkodaros specialistai gali uždirbti gerą filialo komisinį atlyginimą. Įsitikinkite, kad turėtumėte geros kokybės turinį ir srautą. Kuo daugiau būtų srauto į savo tinklaraštį, tuo daugiau uždirbtumėte.

Uždirbsite filialų komisinį mokestį už kiekvieną natūralų paspaudimą ar parodymą per skelbimus. „Amazon“ partneriai, „eBay“ partnerių tinklas, „Clickbank“ … ir tt yra geriausi filialų tinklai, prie kurių prisijungti.

„WordPress“ siūlo daugybę papildinių ir įrankių, tokių kaip „Ištroškę filialai“,„Adsanity“,„„OptinMonster““Ir dar daugiau – filialų rinkodarai.

Taip pat skaitykite: Partnerių rinkodaros patarimai pradedantiesiems

2. Rodyti „Google AdSense“ skelbimus:

„Google Adsense“ yra populiariausias MUP (mokesčio už paspaudimą) skelbimų tinklas. „Adsense“ moka savo filialams už kiekvieną paspaudimą ant skelbimų, kuriuos gauna natūralūs jūsų tinklaraščio lankytojai.

Norėdami rodyti „Google“ skelbimus, turite turėti patvirtintą „Google AdSense“ paskyrą. Po to galėsite užsidirbti pinigų iš savo „WordPress“ tinklaraščio tiesiog įdėdami skelbimų kodus į reikiamą laisvą žiniatinklio išteklių vietą. Dabar esate pasirengęs už pinigus, nuskaitytus į jūsų sąskaitą.

Bet taip pat atminkite, kad „Adsense“ turi labai griežtas taisykles ir reglamentus. Jei jų nepavyks padaryti, jūsų paskyra gali būti visam laikui uždrausta. Taip pat galite kreiptis į mūsų ankstesnį tinklaraščio įrašą „Kaip išvengti„ AdSense “paskyros uždraudimo?“

Jei jums draudžiama naudoti „Adsense“, galite užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio naudodami šias geriausias „Adsense“ alternatyvas.

3. Naudokite „WordPress“ reklamos papildinius:

„Adsense“ yra geriausias būdas užsidirbti pinigų rodydamas skelbimus savo svetainėje. Bet savo svetainėje taip pat galite rodyti tiesioginius skelbimus. Dėl kainos galite susitarti pagal reklamjuostės dydį ir jos vietą svetainėje. Tokiu būdu galite uždirbti daugiau pinigų nei „Adsense“.

„WordPress“ įskiepiai padaro šį darbą patogų dukterinėms įmonėms. Šie papildiniai pateikia paprastus būdus, kaip įterpti skelbimus su trumpaisiais kodais ir valdikliais. „„BuySellAds“Yra rekomenduojamas „WordPress“ papildinys svetainių savininkams ar leidėjams.

4. Parduokite remiamus tinklaraščio įrašus:

Jei nenorite rodyti skelbimų savo tinklaraštyje, galite užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio remdami. Lygiai taip pat, kaip ir televizijos laidose bei sporte, daugelis rėmėjų moka organizatoriams už jų produktų ir paslaugų atstovavimą. Tokiu pat būdu galite parduoti remiamus tinklaraščių įrašus per savo „WordPress“ tinklaraštį naudodami WP papildinius.

Jei jūsų žiniatinklio išteklių srautas yra nepaprastas ir auditorijos demografiniai rodikliai puikūs, galite kreiptis į reklamos kompanijas ir susitarti dėl rėmimo susitarimo..

5. Parašykite atsiliepimus, kad gautumėte atlyginimą:

Kaip ir pardavę remiamą tinklaraščio įrašą, taip pat galite užsidirbti pinigų, rašydami mokamus atsiliepimus svetainėje. Tai yra alternatyvus būdas užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio ar svetainės.

Norėdami pradėti, geriausias būdas yra pirmiausia pasirinkti tinkamą produktą pagal savo svetainės nišą ir tada paskelbti apžvalgas. Galite kreiptis į daugelį verslo atstovų, kuriems visada reikia daugybės tinklaraščių savininkų, kad jie galėtų parašyti mokamus atsiliepimus.

Taip pat jums gali patikti tokios svetainės kaip „PayPerPost“, „SponsoredReviews“, kad galėtumėte susisiekti su reklamos įmonėmis, kurioms reikia apžvalgų, kad būtų reklamuojamas jų verslas.

6. Uždirbkite pinigų internetu, pardavinėdami svetaines:

Daugelis reklamuotojų nori nusipirkti jau sukurtas didelio srauto „WordPress“ svetaines, kad reklamuotų savo verslą. Jei žinote, kaip sukurti „WordPress“ tinklaraštį ir gauti didelį srautą, galite parduoti savo žiniatinklio turtą ir užsidirbti pinigų už dideles pastangas.

Flippa Pavyzdžiui, garsusis interneto portalas tarnauja kaip aukcionų svetainės ir tarpininkai, kad svetainė būtų parduota.

Taip pat skaitykite: Kaip paleisti “WordPress” tinklaraštį naudojant

7. Sukurkite narystės svetainę:

Jei mėgstate rašyti ir esate didelis gerbėjas savo didelei auditorijai, laikas ruoštis užsidirbti. Galite sukurti narystės sritį savo auditorijai, kuri norėtų mokėti jums už tai, kad gausite daugiau premium turinio.

Tačiau tam reikia didelių laiko investicijų. Tačiau naudodami „WordPress“ galite gauti daugybę papildinių, tokių kaip „Rainmaker“, kad lengvai sukurtumėte narystės svetainę.

8. Sukurkite privatų forumą:

Tai gali būti antroji alternatyva kuriant mokamą narystės svetainę. Forumų pagalba galite padėti savo auditorijai rasti įvairius sprendimus, susijusius su jų poreikiais.

Forumai yra puiki platforma besimokantiesiems ir ekspertams. Didelė jūsų auditorijos dalis gali norėti tapti naryste ir išreikšti savo nuomonę per jūsų forumą. „WordPress“ padės sukurti forumo svetainę, pateikdama daugybę papildinių, tokių kaip „bbPress“, „BuddyPress“ ir „CM atsakymai“..

9. Sukurkite mokamo verslo katalogą:

„WordPress“ teikia daugybę papildinių, tokių kaip „Verslo katalogo papildinys“, „Ryšių papildinys“ ir dar daugiau, kad sukurtų mokamą verslo katalogą. Katalogai yra platforma, kurioje renkamos vietinio verslo apžvalgos, transliacijos internetu ir reikalingos nišos produktų sąrašas.

Vietiniai arba nišiniai katalogai yra nepaprastai naudingi srautui gauti. Štai kodėl daugelis skaitmeninių rinkodaros specialistų gali kreiptis į jus norėdami sumokėti reikiamą abonentinį mokestį už katalogų pateikimą.

10. Sukurkite mokamo darbo pateikimo svetainę naudodami „WordPress“:

„WordPress“ taip pat siūlo daugybę įskiepių, tokių kaip „WP Job Manager“, kad sukurtų mokamo darbo pateikimo svetaines. Bendrovės gali reklamuoti savo laisvas darbo vietas tokiuose interneto portaluose ir mielai sumoka reikiamą prenumeratos sumą.

Su „WordPress“ dabar lengviau sukurti sėkmingą darbo lentą. Netrukus tapsite ieškančių darbo ir įdarbinančių svetainę. „ProBlogger“ yra labiausiai matoma svetainė, skirta jų darbo lenta, skirta profesionaliems tinklaraštininkams.

11. Sukurkite įvykių kalendorių naudodami „WordPress“:

„WordPress“ taip pat siūlo įskiepius, tokius kaip „Viskas viename“ įvykių kalendorius, „MyCalender“, „SimpleCalender“ ir dar daugiau, kad sukurtumėte įvykių kalendorius, iš kurių būtų galima gauti pajamų iš vietinių ar pramonės nišų svetainių..

Daugybė renginių organizatorių yra pasirengę mokėti abonentinį mokestį už vietinio miesto renginius, konferencijas, internetinius seminarus ir daugybę tiesioginių transliacijų. Jei nenorėtumėte, kad būtų mokama darbo pateikimo svetainė, galite išbandyti šį būdą užsidirbti naudodami „WordPress“.

12. Parduokite el. Knygas „WordPress“:

El. Knygos yra puikus pasirinkimas kuriant skaitmeninius produktus. „WordPress“ leidžia įdiegti daugybę naudingų papildinių, tokių kaip „WooCommerce“, „Easy Digital Downloads“ ir daug daugiau, kad parduotumėte savo el. Knygas „WordPress“ svetainėse. Visus šiuos papildinius gana lengva naudoti norint nustatyti savo internetinę parduotuvę.

Patikrinkite šiuos geriausius tinklaraščių rašymo įrankius, kurie padės optimizuoti „WordPress“ svetainę.

Išvada

Tai yra įrodyti būdai, kaip užsidirbti pinigų naudojantis savo „WordPress“ tinklaraščiu. Nors jūs turite sunkiai dirbti, kad pradėtumėte uždirbti pinigus naudodami aukščiau nurodytus metodus.

Jei esate tinklaraštininkas ir žinote bet kokią kitą strategiją, kaip užsidirbti internete, praneškite mūsų skaitytojams tai komentuodami žemiau.

Taip pat skaitykite,

  • 5 geriausi partnerių rinkodaros tinklaraščių tipai
  • 10 priežasčių, kodėl nesate sėkmingas tinklaraštininkas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me