Kaip parašyti puikų tinklaraščio įrašą? – „Išsamus žingsnis po žingsnio vadovas“

Parašyti dienoraščio įrašą, kurį mėgsta auditorija, nėra taip paprasta. Norint parašyti puikų tinklaraščio įrašą, reikia tam tikrų ingredientų.


Ar žinote, kas yra tinklaraščiai? Iš pradžių dienoraščiai buvo daugiau asmeninio dienoraščio. Žmonės savo tinklaraščio žinutėse dalijosi dalykais apie savo kasdienį gyvenimą. Bet dabar tinklaraščiai tapo veiksmingu būdu pritraukti daugiau srauto į svetainę.

Dienoraštis yra internetinis žurnalas, kuriame galite pateikti informaciją atvirkštine chronologine tvarka. Paskutiniai įrašai pirmiausia pasirodo tinklaraštyje. Galite pasakyti, kad tinklaraštis yra informacinė svetainė ar platforma, kurioje rašytojas ar rašytojų grupė dalijasi savo nuomonėmis.

Rašyti dienoraščio įrašą reikia įgūdžių. Daugeliui žmonių, rašantiems dėl paieškos variklių optimizavimo, ir rašantiems patraukti auditorijos dėmesį, atrodo, yra du skirtingi dalykai. Bet taip nėra. SEO optimizuotame ir skaitomame tinklaraščio įraše laikykite raktinius žodžius matomoje vietoje. Tačiau venkite per daug raktinių žodžių.

Dienoraščio įrašo apibrėžimas:

Rinkodara turi daugybę poskyrių ir vienas iš jų yra turinys. Tačiau tai yra daugelio mūsų nesuprastas terminas. Visi nori pritraukti vis daugiau srauto į svetainę ir atsižvelgia į visus kritinius veiksnius, kurie šiuo atžvilgiu vaidina esminį vaidmenį, tačiau jie nepaiso kokybiško turinio svarbos..

Dienoraštis yra informacinė svetainė, kurioje rašytojas dalijasi savo nuomonėmis dėl atskiros temos. Dienoraščio įrašas yra įrašas, kurį rašytojas rašo tinklaraštyje. Jei turite tinklaraštį, galite įkelti turinį taip pat kaip tekstą, vaizdo įrašą, infografiką ir nuotraukas.

Bet kas daro tinklaraščio įrašą tobulą? Ar yra tokių dalykų kaip tobulas tinklaraščio įrašas?

Na, atsakymas yra taip. Rašydami dienoraščio įrašą atminkite, kad nerašote savo vidurinės mokyklos darbų. Turite parašyti, kad jūsų auditorija atrodo įdomi.

Paprasčiau tariant, jūsų tinklaraščio įrašas turi būti patrauklus, kai rašote auditorijai, kuri yra žymiai didesnė. Niekas neateis skaityti nuobodžių dalykų jūsų tinklaraštyje.

Taip pat skaitykite „4 būdai, kaip gauti iš konkurentų turinio idėjų“

Štai keli punktai, kurie gali padėti jums parašyti puikų tinklaraščio įrašą:

1. Paieškos raktiniai žodžiai:

Jums priklauso internetinis dienoraštis, tai reiškia, kad norite, kad jis reitingų paieškos sistemos rezultatuose būtų aukštesnis ir pasirinktumėte tinkamus raktinius žodžius, kurie tai gali padaryti. Prieš pradėdami ką nors rašyti, atlikite raktinių žodžių tyrimus.

Raktinis žodis yra tai, ko ieško jūsų auditorija, ir, atlikę tinkamus raktinių žodžių tyrimus, parašę tinklaraščio įrašą, jūsų tinklaraščio įrašas pateks į geriausius paieškos rezultatus. Atminkite, kad raktinių žodžių tyrimas SEO srityje yra labai svarbus.

Taip pat skaitykite 11 geriausių raktinių žodžių tyrimo įrankių, skirtų SEO (nemokama ir mokama)

2. Charizmatiška antraštė:

Parašykite viliojantį pavadinimą

Pradėkime nuo paprasto dalyko. Rašydami antraštę išleidžiate aštuoniasdešimt centų iš savo dolerio. Turėtumėte sugalvoti viliojantį pavadinimą, kad auditorija galėtų lengvai rasti jūsų straipsnį. Ar skaitytojas skaitys įrašą, ar ne, viskas priklauso nuo jūsų pasirinkto pavadinimo.

Jei norite, kad jūsų straipsnį rastų paieškos variklis, nepamirškite savo pavadinime pridėti raktinių žodžių. Bet palauk sekundę! Raktažodžių įdaras netiks tikslui. Būkite natūralūs.

Jei galvojate naudoti „clickbait“ pavadinimus, tuomet nedelsdami atsisakykite idėjos. Publika mano, kad „clickbait“ erzina. Taigi, niekada nesvarstykite jų naudojimo. Jei naudosite klaidinantį pavadinimą, auditorija spustelės, kad perskaitytų įrašą, bet tada greitai paliks tinklaraštį.

Paieškos sistema supras, kad nepateikiate to, ko ieško auditorija. Naudokite intriguojančius pavadinimus, kad auditorija galėtų spustelėti jį, kad perskaitytų visą įrašą.

3. Naudokite antraštę:

Galite naudoti viliojantį pavadinimą, kad atkreiptumėte auditorijos dėmesį, tačiau negalite visko išspausti keliais žodžiais. Taigi, jums reikia palaikomos antrinės antraštės, kad skaitytojas galėtų pasakyti apie savo turinį ir ką norite aptarti.

Atminkite, kad patraukiate dėmesį tik naudodami įdomų pavadinimą. Turite sudominti naudodami tinklaraščio įrašo antraštę.

4. Paprasčiau:

Dabar ateina žodis. Jūs naudojate sunkias frazes ir žodžius, kurių jūsų auditorija nesugeba suprasti. Kai neleidžiate auditorijai suprasti jūsų turinio, jūs nugalite turinio rinkodaros tašką.

Turėtumėte naudoti žargoną, bet tik ten, kur būtina. Norėdami parodyti, nenaudokite be reikalo sunkių sinonimų. Laikykite savo įrašą visiems suprantamą ir suprantamą.

Laikykite pastraipas trumpas, nes skaitytojas nekreipia dėmesio į ilgus nuobodžius skyrius. SEO optimizuotame tinklaraščio įraše turite įsitikinti, kad sakiniai nėra per ilgi. Nepradėkite kiekvieno naujo sakinio naujoje eilutėje.

5. Atlikite savo tyrimą:

Atlikite savo tyrimus

Pažiūrėkime, ne visi tinklaraštininkai žino viską. Net kartais, kai profesionalūs tinklaraštininkai susėda parašyti ką nors, jie nieko nežino apie tą konkrečią temą. Jie ateina į gelbėjimo darbus. Prieš rašydami ką nors, turėtumėte išsiaiškinti. Jei imate informaciją ir faktus iš trečiųjų šalių, įsitikinkite, kad pasirinkote patikimus šaltinius.

Atminkite, kad melaginga informacija lengvai paverčiama straipsniais, nepastebint svetainės redaktoriaus. Taigi būkite atsargūs rašydami faktus ir skaičius. Venkite rašyti klaidingus faktus.

6. Efektyviai naudokite vaizdus:

Dienoraščio įrašas be vizualaus turinio greičiausiai siunčia jūsų skaitytoją į „Twitter“ ar „Reddit“. Taigi labai svarbu įtraukti vaizdus, ​​kad būtų galima suskaidyti tekstą. Na, niekas neakcentuoja kiekvieno jūsų parašyto žodžio. Įtraukus patrauklius vaizdus jūsų įrašas atrodo mažiau bauginantis.

Aš neskaitau įrašo, kuriame nėra nuotraukų. Aš tik nuskaito tinklaraščio įrašus, o ne peržiūri kiekvieną žodį. Jei rašote sausa tema, naudokite paveikslėlius, kad sušvirkštumėte reikalingą humorą.

7. Korektūros:

Korektūros išties yra esminė tobulo tinklaraščio rašymo dalis. Kai įvedate trumpą pranešimą telefone, spausdinimo klaidos kartais jus erzina. Tas pats pasakytina ir apie tinklaraščio įrašą. Gali būti gramatikos klaidų, rašybos klaidų ir bendro aplaidumo, kurie skaitytojui palieka neigiamą įspūdį.

Taigi, prieš paspausdami skelbimą, visada keletą kartų perskaitykite savo tinklaraščio įrašą. Jei įmanoma, prieš paskelbdami, atiduokite ją savo draugams.

8. Dalykitės savo tinklaraščio įrašu:

Turėtumėte bendrinti savo tinklaraščio įrašą populiariose socialinės žiniasklaidos svetainėse, tokiose kaip „Facebook“, „Twitter“ ir kt. Taip pat skaitykite ir kitų vartotojų tinklaraščius ir dalyvaukite diskusijose komentuodami. Tai padės sukurti didžiulę bendruomenę, kurioje galėsite pasidalyti savo tinklaraščio įrašu.

Nekalbėk, ką kiti sako. Būkite nepakartojami ir išskirkite savo įrašą iš kitų. Jei auditorija komentuoja ir aptaria temą, tai reiškia, kad jums pavyko suteikti auditorijai ką nors vertingo. Jūsų tinklaraščio įrašas turėtų būti tinkamo ilgio.

Jis neturėtų būti nei per ilgas, nei per trumpas. Laikykite savo įrašą tarp 1000-1500 žodžių. Būk originalus ir laikykis nuovokos. Niekada nepamirškite susieti dabartinio įrašo ta pačia tema su nauju.

Autoriaus biografija:

„Sheroze Atari“ turi daugiau nei 5 metų patirtį šiose srityse: paieškos sistemos optimizavimas (SEO), rinkos tyrimai, verslo plėtra & Technologijos.

Taip pat skaitykite:

  • Kaip parašyti galingus meta aprašymus, kurie konvertuoja
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me