Kaip paleisti „WordPress“ tinklaraštį „Bluehost“ (pilnas vadovas)

Ar tu ieškai kaip pradėti WordPress tinklaraštį?


Čia gausite visą mokymo programą, kuri paaiškinta žingsnis po žingsnio su ekrano kopijomis.

Net jei nieko nežinote apie svetainių kūrimą ar tinklaraščių rašymą, per kelias minutes galite lengvai sukurti „WordPress“ tinklaraštį naudodamiesi mūsų pradedančiųjų vadovu.

Yra daugybė prieinamų platformų, tokių kaip „Blogger“, „WordPress“, „Weebly“, „Wix“ ir daugelis kitų. Iš visų šių platformų „WordPress“ yra geriausia platforma norint sukurti svetainę pradedančiajam.

„WordPress“ yra mokama, o „Blogger“ yra nemokama svetainių kūrimo programinė įranga. WPressBlog rekomenduoja pasirinkti „WordPress“. Yra daug „Blogger“ naudojimo trūkumų. Čia galite rasti skirtumą tarp „WordPress“ ir „Blogger“.

Net per daug daug didelių kompanijų kaip „TechCrunch“, „Bloomberg Professional“, „Sony Music“ ir kt. savo svetaines palaiko „WordPress“. Šiuo metu 75 milijonai svetainių priklauso nuo „WordPress“.

„WordPress“ svetainės naudojimo pranašumai:

  • Tai labai lengva naudoti. Galite lengvai sukurti naują puslapį, paskelbti tinklaraštį, vaizdą ar vaizdo įrašą „WordPress“.
  • Galite valdyti savo svetainę iš bet kurios vietos, nes ji pagrįsta naršykle, todėl jums reikia tik kompiuterio su interneto ryšiu.
  • Straipsnio, vaizdo ar vaizdo įrašo publikavimui nereikia koduoti. Be to, galite formatuoti tekstą be kodavimo.
  • Jei norite pakeisti svetainės dizainą ar temą, tuomet galite nusiųsti ir įdiegti mėgstamą „WordPress“ temą.
  • Labai lengva optimizuoti „WordPress“ svetainę paieškos sistemoms. Norėdami optimizuoti savo svetainę, galite naudoti „WordPress“ papildinius. Tai padės sutaupyti didžiulį laiką.
  • Jei norite pradėti rašyti tinklaraštį, tada „WordPress“ yra geriausia jo platforma. „WordPress“ yra integruota tinklaraščių rašymo funkcija, kurioje galite rašyti dienoraštį, tvarkyti komentarus ir lengvai kurti RSS.

Dabar aš išmokysiu jus sukurti „WordPress“ svetainę. Norėdami sukurti „WordPress“ tinklaraštį, jums tiesiog reikia atlikti šias instrukcijas.

Išsamus vadovas „WordPress“ tinklaraščio paleidimui „Bluehost“

1. Nuspręskite domeno vardą

Dabar, norėdami sukurti svetainę, turite nuspręsti domeno vardą (svetainės pavadinimą). Kai nusprendėte dėl domeno vardo, jo nebegalite pakeisti, nes tai pakenks jūsų SEO ir rinkodaros pastangoms.

Aš rekomenduoju jums pasirinkti .com domeną, nes jis yra labiausiai naudojamas domeno plėtinys. Jei jūsų pasirinktos svetainės pavadinimo nėra .com, tada taip pat galite pasirinkti .net. Tai taip pat yra vienas iš geriausių domeno plėtinių.

Jei jums kyla painiavos ieškant geriausio domeno vardo, galite naudoti šiuos geriausius domenų vardų generatorius. Šios priemonės padės rasti unikalų domeno vardą pagal jūsų poreikius.

Jei jau nusipirkote domeno vardą, toliau skaitykite kitą skyrių.

10 geriausių ir pigiausių domenų vardų registratorių

2. Pasirinkite pagrindinį kompiuterį

Nusprendę domeno vardą, jums reikia pagrindinio kompiuterio, kuriame galėsite talpinti savo svetainę. Yra daugybė žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, tokių kaip “Bluehost”, “HostGator”, “GoDaddy” ir kt.

Rekomenduoju pasirinkti „Bluehost“ savo svetainės prieglobai, nes ji yra oficiali rekomenduojamas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas. Jie taip pat teikia nemokamą domeno vardą, jei perkate prieglobos planą 1 metams ar daugiau.

Čia paaiškinau visus veiksmus su ekrano kopijomis, kad galėčiau užsiregistruoti „Bluehost“. Tiesiog sekite juos.

1 žingsnis: Dabar, norėdami užsiregistruoti „Bluehost“ priegloboje, spustelėkite šią nuorodą. Spustelėję šią nuorodą gausite 50% nuolaidą ir nemokamą domeno vardą su bet kokiu prieglobos planu 1 ar daugiau metų.

Spustelėkite čia, kad gautumėte 50% nuolaidą visiems „Bluehost“ prieglobos planams

2 žingsnis: Spustelėję aukščiau esančią nuorodą pamatysite „Bluehost“ prieglobos svetainę. Pirmiausia spustelėkite mygtuką „Pradėkite dabar“.

tinklaraščio sąranka

3 veiksmas: Spustelėję mygtuką „Pradėkite dabar“, pamatysite visus bendro naudojimo prieglobos planus. Pasirinkite prieglobos planą pagal savo poreikius.

„bluehost“ bendrojo prieglobos planai„Bluehost“ interneto prieglobos planai

Jei esate smulkaus verslo savininkas ar norite susikurti asmeninį tinklaraštį, tuomet galite pasirinkti pagrindinį planą. Kai jūsų verslas pradės augti, galėsite atnaujinti prieglobos planą į „Plus“. Trumpalaikiai hostingo planai yra brangesni nei ilgalaikiai planai. Taigi galite sutaupyti pinigų įsigydami ilgalaikio hostingo planą.

4 veiksmas: Pasirinkę prieglobos planą, laukelyje „naujas domenas“ įveskite savo domeno vardą. Jei jau turite domeną, galite tiesiog jį įvesti lauke „Turiu domeno vardą“.

įveskite domeno vardąPasirinkite domeno vardą

5 veiksmas: Dabar spustelėkite kitą. Čia galite sukurti paskyrą prisijungę prie „Gmail“ paskyros ir užpildę savo informaciją.

užpildyti sąskaitos informacijąUžpildykite formą

Jei norite prisiregistruoti naudodamiesi „Gmail“, spustelėkite mygtuką „Prisijungti naudojant„ Gmail “arba taip pat galite užpildyti savo nurodytą formą.

Užpildę formą, pasirinkite „Sąskaitos planas“. Numatytasis pasirinktas planas bus 36 mėnesiai. Laikykitės taip, kaip yra, nes trumpo laikotarpio hostingo planas bus brangesnis.

pasirinkti sąskaitos planąInformacija apie planų kainodarą

Dabar kitame skyriuje rasite keletą papildomų funkcijų, tokių kaip domeno privatumo apsauga, „SiteLock“ saugumas, „Codeguard Basic“ ir SEO įrankiai. Šios savybės nėra privalomos, todėl jas galite pasirinkti pagal savo reikalavimus.

papildomos svetainės funkcijosInformacija apie nuolaidą

Svarbi pastaba: Jei šios funkcijos jums nėra būtinos, nepamirškite panaikinti visų šių langelių žymėjimo.

6 veiksmas: Dabar laikas užpildyti informaciją apie mokėjimą. Užpildykite visą reikiamą mokėjimo informaciją. Taip pat galite atlikti mokėjimą per „PayPal“. Šią parinktį rasite spustelėję „daugiau mokėjimo parinkčių“. Tada užbaikite registracijos procesą pažymėdami paslaugų teikimo sąlygų langelį ir spustelėkite mygtuką Pateikti.

Mokėjimo detalėsmokėjimo metodai

7 veiksmas: Spustelėję mygtuką „Pateikti“ pamatysite ekraną, tokį kaip žemiau. Spustelėkite mygtuką „Sukurti slaptažodį“.

tinklaraščio sąranka

Kitame ekrane įveskite slaptažodį, kurį tik jūs lengvai atsimenate. Tada pažymėkite langelį „Aš perskaičiau ir sutinku …“ ir spustelėkite mygtuką Kitas.

sukurti WordPress slaptažodį

Tada spustelėkite mygtuką „prisijungti“.

Prisijungti

Dabar gausite el. Laišką su aktyvinimo nuoroda ir prisijungimo informacija.

3. „WordPress“ paskyros sąranka

Dabar spustelėkite aktyvavimo nuorodą, nurodytą jūsų el. Laiške. Tada pagrindiniame mėlyname meniu spustelėkite priegloba, tada spustelėkite tinklalapį iš jo submeniu. Tada spustelėkite diegimo nuorodą.

„WordPress“ sąranka

Dabar kitame ekrane pasirinkite savo domeną, tada spustelėkite kitą.

pasirinkti domeną

Baigę sąrankos procesą, naršyklės adreso juostoje įrašykite URL.

http://www.yourdomainname.com/wp-admin

Tai parodys prisijungimo langą, kuriame turėsite įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį.

„WordPress“ prisijungimo langas

Prisijungę prie „WordPress“ informacijos suvestinės galite paskelbti tinklaraštį, vaizdą ar vaizdo įrašą, pakeisti temą ir dar daugiau dalykų, kuriuos galite padaryti naudodami „WordPress“ informacijos suvestinę..

Jei norite užsidirbti pinigų per savo tinklaraštį, tada rekomenduoju įdiegti „Adsense“ optimizuotas „WordPress“ temas. Tai padės jums uždirbti maksimalias pajamas iš „Adsense“.

Išvada

Tikiuosi, kad sėkmingai sukūrėte „WordPress“ tinklaraštį „Bluehost“. Jei kyla problemų nustatant „WordPress“ tinklaraštį, nedvejodami praneškite mums, komentuodami žemiau esančiame komentaro skyriuje.

Taip pat skaitykite,

  • Kaip paleisti “WordPress” tinklaraštį naudojant
  • 10 priežasčių, kodėl nesate sėkmingas tinklaraštininkas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me