Kaip išvengti „AdSense“ paskyros uždraudimo

Pajamų gavimas iš savo internetinės erdvės norint gauti pajamų yra kiekvieno tinklaraštininko svajonė. „Google Adsense“ yra pirmasis šios sekos pasirinkimas. Bet dėl ​​tam tikro neteisėto būdo pritraukti skelbimų paspaudimus „Google“ sustabdo jūsų „Adsense“ sąskaitą.


Jei esate auka ar naujokas, galite pradėti nuo tinkamo supratimo, kad apsaugotumėte „Adsense“ paskyrą.

Būdai, kaip išvengti „AdSense“ paskyros uždraudimo

„Google Adsense“ yra pati patikimiausia pinigų uždirbimo platforma, ypač tinklaraštininkams. Jei esate tinklaraštininkas, tikrai darote sunkų darbą, kad jūsų tinklaraščio įrašas būtų populiarus, kad jį patvirtintų „Adsense“. Bet jūs turėtumėte turėti šiek tiek kantrybės. Būdai greitai uždirbti pinigus gali jus pažeisti „Adsense“ politika. Taigi jūsų sąskaita bus uždrausta.

Uždirbti pinigų iš „Adsense“ yra būtent kantrybės žaidimas. Pabandykite pritraukti natūralų srautą į savo internetinį dienoraštį, kad gautumėte natūralių paspaudimų ir parodymų, užuot žaidę su gudrybėmis prieš „Adsense“.

mėlyna dvasia

Kai jūsų internetinis dienoraštis bus patvirtintas „Adsense“, turite vadovautis čia pateiktais patarimais, kad jūsų „AdSense“ paskyra nebūtų uždrausta. Jei norite, kad „Adsense“ liktų gyvas amžinai, jums rekomenduojama pereiti visus šiuos punktus.

Taip pat skaitykite: 12 ir daugiau būdų užsidirbti pinigų internete naudojant „WordPress“ tinklaraštį

Neklauskite jokių paspaudimų:

„Google Adsense“ labai griežtai laikosi savo politikos. Taigi, jūs turite įsitikinti jų taisyklėmis ir nuostatomis. Kai kurie tinklaraštininkai sumaniai samdo žmones spustelėti skelbimus. „Adsense“ yra protingesnis už jus.

Jie gali lengvai aptikti jūsų neįprastą ar netinkamą veiklą (skelbimų paspaudimus), net jūs spustelite skelbimus iš skirtingų IP. Be to, neprašykite lankytojų spustelėti skelbimų. Visos šios sąlygos pažeidžia „Adsense“ politiką, dėl kurios jūsų „AdSense“ paskyra yra uždrausta.

Spustelėjus jūsų skelbimus, naudojant paspaudimus generuojančius įrankius ir rankiniu būdu pasikartojančius paspaudimus, bus laikoma negaliojančia pagal „Adsense“ TOS.

Nenaudokite „Adsense“ su nepalaikoma kalba:

„Adsense“ nepalaiko visų kalbų. Jei turite patvirtintą „Adsense“ paskyrą ir norite tinklaraštyje rodyti skelbimus, kuriuose nepalaikoma „Adsense“ kalba, netrukus grįžkite atgal.

Ši veikla visam laikui išjungs „AdSense“ paskyrą. Be to, jums negalima versti nepalaikomos kalbos į palaikomą kalbą.

Nenaudokite „Adsense“ su scenarijais, kad paskatintumėte paspaudimus:

Kai kurie tinklaraštininkai naudoja iššokančius langus, norėdami ten rodyti skelbimus, kad paskatintų daugiau paspaudimų. Jei jūs taip pat užsiimate tokia lengva pastangų veikla, deja, jūsų „AdSense“ paskyra iki šiol būtų uždrausta arba netrukus bus uždrausta. To reikėtų vengti.

Nesiųskite skelbimų el. Paštu:

Kai kurie tinklaraštininkai siunčia „Adsense“ skelbimus el. Paštu. Žmonės aklai tai daro kaip tendenciją, tačiau to „Google“ taip pat nemėgsta. Taigi ši veikla taip pat privers jus uždrausti „Adsense“ paskyrą. Be to, neskelbkite šių skelbimų socialinės žiniasklaidos rinkodaros platformose.

Nenaudokite kitų konkurencinių kontekstinių reklamų:

Nustokite naudoti kitus kontekstinius skelbimus su „Adsense“ skelbimais. Suteikite jiems jausmą, kad jums patinka tik „Adsense“ skelbimai. Tačiau yra ir keletas reklamos tinklų, kuriuos galite naudoti norėdami užsidirbti iš savo tinklaraščio naudodami „Adsense“ skelbimus, pvz., „Infolinks“, „BuySellads“, „Viglink“ ir pan..

Nekeiskite „Adsense“ skelbimo kodo:

Kai kurie žiniatinklio valdytojai ar tinklaraštininkai keičia „Adsense“ skelbimo kodą, kad pakeistų jo išvaizdą, paveikslėlius, foną ir tt, kad labiau sudomintų vartotojus ir norėtų smalsiai spustelėti skelbimus. Ši veikla bus laikoma uždraudžiančia jūsų „Adsense“ paskyrą.

Jei norite pakeisti skelbimų spalvą ir dydį, pati „Adsense“ sugeneruoja naują „JavaScript“ kodą. Galite tiesiog nukopijuoti ir įklijuoti kodą visur, kur norite rodyti skelbimus.

Nenaudokite autorių teisių turinio:

Įsitikinkite, kad jūsų tinklaraštyje ar svetainėje nėra autorių teisių saugomo turinio. „Adsense“ niekada neleidžia tokio turinio tinklaraštyje, kuriame norite rodyti skelbimus. Taigi turėtumėte pašalinti autorių teisių saugomus dalykus, kad jūsų „AdSense“ paskyra nebūtų uždrausta.

Nesiekite svetainės su autorių teisių saugomu turiniu:

Autorių teisių saugomas turinys yra tarsi „AdSense“ prakeikimas. Nesvarbu, ar jūs naudojate autorių teisių saugomą turinį savo tinklaraštyje, ar susiejate jį su kita svetaine, kurioje yra autorių teisių saugomo turinio, abu užblokuos jūsų „Adsense“ paskyrą.

Be to, kai kurie turiniai, tokie kaip pornografinė medžiaga, rasinis turinys, įsilaužimas / įtrūkimai, narkotikų rinkodaros turinys, ginklų pardavimo turinys, azartiniai lošimai ir kt., Taip pat pažeidžia „Adsense“ politiką. Todėl nenaudokite „Adsense“ skelbimų tokio tipo turinyje.

Nenaudokite mokamo srauto:

Jei turite „Adsense“ patvirtintą tinklaraštį ar svetainę, negalite nusipirkti srauto pagal „Adsense“ normas. Tačiau galite reklamuoti savo svetainę tokiose socialinės žiniasklaidos platformose kaip „Facebook“, „Pinterest“, „Stumbleupon“.

Jums taip pat leidžiama kurti savo skelbimus, tačiau jis neturėtų atrodyti tiksliai kaip turinio dalis.

Kitos deklaracijos:

Šiame skyriuje nurodomi kai kurie kiti faktai, į kuriuos reikia atsižvelgti, norint neuždrausti jūsų „Adsense“ paskyros.

 • Nedarykite lipnių skelbimų, nes tai prieštarauja „Adsense“ diegimo normoms.
 • Nenaudokite „Adsense“ skelbimų norėdami gauti pajamų iš savo tinklaraščio / svetainės, kuriančios vaizdo įrašus iš „YouTube“ ar kitų vaizdo įrašų talpinimo svetainių. Tačiau jūsų paskyra liks saugi, jei savo tinklaraštyje naudosite tik originalų turinį.
 • Nenaudokite „Adsense“ skelbimų 404 klaidų puslapiuose, išeikite, prisijunkite ir padėkokite.

Norėdami gauti maksimalias pajamas iš savo svetainės, galite naudoti „Adsense“ optimizuotas „WordPress“ temas ir geriausius „WordPress“ „AdSense“ papildinius.

Išvada

Laikydamiesi visų šių veiksmingų gairių galite apsaugoti savo „Adsense“ sąskaitą. Tačiau mes taip pat paskelbėme daug kitų pranešimų apie „geriausiai apmokamas„ AdSense “alternatyvas“ tam, kurio „Adsense“ paskyra buvo laikinai ir visam laikui uždrausta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map