WordPressi alternatiivid

WordPress-alternatiivid


WordPress on üks populaarsemaid ja laialdasemalt kasutatavaid CMS, mis võimaldab luua kvaliteetseid, professionaalseid ja funktsionaalseid veebisaite. Kuid süsteemi pole nii lihtne kasutada, kui esmapilgul võib tunduda. Kui olete kunagi proovinud selle platvormiga veebisaiti käivitada, siis on teil esmakordne teadmine, kuidas protsess on keeruline ja aeganõudev..

Kuigi kogenud veebiarendajad on juba õppinud WordPressi väljakutsetega päris hästi hakkama saama, seisavad algajad silmitsi palju ootamatute probleemidega. Selle tulemusel mõjutab see nende veebisaitide kvaliteeti ja toimivust. Rääkimata aja ja vaeva raiskamisest, mis võib kuluda veebisaitide arendamisele ja reklaamimisele.

Nende raskuste vältimiseks on mõistlik kasutada lihtsaid platvorme, mida on kergem juhtida ja mis tagavad korraliku tulemuse.

Parimad WordPressi alternatiivid

Kui WordPress on algselt ajaveebi sisuhaldussüsteem, siis kogenematutel kasutajatel on sageli vaja otsida lihtsamad veebi loomise alternatiivid. Selles suhtes on parim valik veebisaidi ehitajaid. Need süsteemid on teadlikult suunatud uustulnukate vajadustele, oskustele ja eelarvele. Nende eeliseks ei ole teadmiste kodeerimine, eelneva veebidisaini kogemuse keerukate programmeerimisnüansside kasutamine.

Kasutades kvaliteetset mitmetahulist veebisaitide koostajat, käivitate a portfell, a ettevõtte veebisait, a maandumisleht ja isegi a veebipood ei ole üldse probleem. See, mida teilt oodatakse, on teie valitud teenuse registreerumine, malli valimine ja armatuurlauale jõudmine, et valida vajalikud kujunduse kohandamise tööriistad veebisaidi avaldamiseks ettevalmistamiseks. On viimane aeg vaadata üle parimad nišiesindajad, et valida platvormid, mida saate WordPressi asemel kasutada.

1. Wix

Wixi veebisaidi ehitaja

Wix – on parim WordPressi alternatiiv ja populaarseim, hõlpsasti kasutatav ja usaldusväärne veebisaidi koostaja, mille leiate tänapäevasest veebiehituse nišist. Kuna süsteem on laialdaselt kasutusel enam kui 190 maailmas, pakub süsteem üle 17 keele lokaliseerimist ning süsteemi arendajad lisavad neid rohkem, et laiendada selle populaarsust ja kõrget jõudlust.. Veebisaidi koostaja on kaasaegse ilmega ja võimaldab ehitada igat tüüpi projekte, lähtudes kasutajate vajadustest ja osavusest. Teenuse funktsioonide komplekt väärib eraldi tähelepanu ja sellel on praegu palju kasutajatele pakkuda:

 • Blogimisplatvorm. Kui WordPress kavandati algselt ajaveebiplatvormiks, pakub Wix nüüd oma integreeritud ajaveebimootorit. See võimaldab lisada oma veebisaidile multifunktsionaalse ajaveebi, et postitusi lisada ja ajastada, ajaveebi sätteid kohandada ja muuta, lisada esiletõstetud postituste sektsiooni ja sildipilvi, valida ajaveebi malle, lülitada Facebooki kommentaare, luua kohandatud vooge ja palju muud.
 • Mallikogu. Wixi mallide kogu ületab praegu 550 kõrgekvaliteedilist ja mobiili jaoks valmis teemat. Need on 100% kohandatavad, jagatud temaatilisteks teemadeks ja saadaval nii tasuta kui lisatasu eest.
 • Advanced Design Customization Options. Veebisaidi koostajal on ainulaadseid funktsioone, mis võivad märkimisväärselt kaasa aidata veebilehe visuaalsele atraktiivsusele. Armatuurlaual saadaolevate tööriistade ja valikute hulka kuuluvad slaidiseansi integreerimine, kinopildid, graafilised elemendid, kujundusseaded, sotsiaalse võrgustiku nuppude integreerimine, meediumifailide sisestamine jne..
 • Wix ADI. Veebisaidi koostaja pakub edasijõudnutele Wix ADI tööriist mis loob pakutavat sisu kasutades automaatselt mis tahes veebisaiditüübi. See välistab vajaduse parandada oma kodeerimisoskust (isegi kui teil seda on), et saada tulemus, mida lootsite saavutada.
 • Tavalised ja mobiilitoimetajad. Kui te ei plaani mingil põhjusel Wix ADI-d kasutada, annab veebisaidi koostaja võimaluse nii valitud veebisaidi malli kui ka selle mobiiliversiooni käsitsi kujundada. Mobiilirežiimis tehtud muudatusi ei kuvata töölauaversioonis, samas kui tavalises redigeerijas tehtud muudatused kuvatakse kohe standardse veebisaidi režiimis.
 • Rakenduste pood. Kuigi WordPress on tuntud oma pistikprogrammide integreerimisvõimaluste poolest, võimaldab Wix valida ja integreerida sadu tasuta ja tasulisi vidinaid, laiendusi ja lisandmooduleid. Nende valik on üsna lai ja seal on otsingufilter, mis aitab teil leida vidinaid, mis sobivad ideaalselt teie veebisaidi spetsialiseerumisega.
 • Kõik-ühes pakett. Ükskõik, millist tasulist tellimust otsustate valida, saate lisaks SSL-turvalisusele, piiramatu ribalaiuse ja salvestusruumi ka hostimist, domeeni, malle ja muid funktsioone (paljud neist on tasuta), sõltuvalt plaanist.

Maksumus: Wixil on soodne piiramatu tasuta plaan esmakordsetele süsteemi kasutajatele, kes soovivad selle funktsioone proovile panna ja oma oskusi praktiseerida. Veebisaidi koostaja pakub lisaks tasulisi kavasid kasutajatele, kes plaanivad sellega edaspidi töötada. Kokku on siin viis tasulist tellimust, mille maksumus jääb vahemikku 4,50–24,50 dollarit kuus vastavalt lisatud tingimustele ja kasutajate kavatsustele.

Proovige Wixi tasuta

2. Kauplus

Shopify e-kaubanduse tarkvara

Shopify – on maailmas tuntud e-kaubanduse tarkvara ja see teebki sellest suurepärase alternatiivi WordPressi kasutajatele, kes soovivad alustada oma e-kaubanduse äri. Süsteemi abil saate luua, hallata, värskendada ja arendada erinevat tüüpi veebipoode – alates väikestest ja kuni suurteni. Teenus sobib suurepäraselt kasutajatele, kes kavatsevad oma tooteid ja teenuseid veebis müüa, hoolimata sellest, millisele nišile nad keskenduvad. Süsteem on edukalt partneriks tuntud kaubamärkide ja kaubamärkidega, mis on selle usaldusväärsuse ja professionaalsuse üheks peamiseks tõendiks. Tarkvara peamised eelised on järgmised:

 • Tarkvara müügikohas. POS-tarkvara on üks süsteemi esiletõstmist, mis võimaldab ettevõtjatel müüa oma tooteid nii veebis kui ka väljaspool seda, hallata mitme töötaja kontot ja sünkroonida olemasoleva raamatupidamistarkvaraga.
 • Integratsiooni ja sünkroonimise valikud. Shopify on uhke oma täiustatud integreerimis- ja sünkroonimisvõimaluste üle. Need võimaldavad teil oma Shopify konto integreerimisel kõige paremini ära kasutada olulisi väliseid süsteeme ja populaarseid turuplatse, nagu Amazon, Xero, Quickbooks ja mis mitte.
 • Ulatuslikud turundusfunktsioonid. Shopify abil saate oma veebisaidi statistikat tõhusalt parendada. Süsteem kasutab turundusriistade komplekti, mis võimaldab jälgida, kontrollida, analüüsida ja muuta turunduse lähenemist kogu veebisaidi toimivusprotsessile, et parandada selle statistikat, klientide seotuse määra ja kasumlikkust (reaalaja vaate režiim, juurdepääs kliendiprofiilidele, loobutud kassa taastamine, konversioonimäärad ja neid mõjutavad tegurid, mitu maksevõimalust, ostu- ja tellimisparameetrid, asukoha statistika, kasutajate ostutegevus jne).
 • Ohutusmeetmed. Süsteem pöörab erilist tähelepanu turvalisuse aspektile, kuna tema ülesandeks on enda loodud e-kaubanduse veebisaitide turvalisena hoidmine ja kolmandate osapoolte kasutajate keelatud veebisaitidele juurdepääsu eest kaitsmine. Sel põhjusel tutvustas tarkvara hiljuti pettusekaitsefunktsiooni, SSL-i sertimist, siltide ja kiibilugejate valikut, kaupluse koode jne..
 • Tooteesitlus. Olles algselt orienteeritud kasutajate kaasatuse ja rahulolu suurendamisele, rakendab Shopify erimeetmeid müügiks pakutavate toodete tutvustamiseks kõige soodsamas valguses. Kasutajad saavad luua ja hallata ahvatlevaid vaateaknaid, kasutada seda Liitreaalsuse funktsioon, lugege üksikasjalikke tooteülevaateid, sirvige pildikogusid ja galeriisid jne.

Maksumus: Shopify ei ole odav e-kaubanduse tarkvara, kuid selle maksumus on kindlasti investeeringut väärt. Süsteemil on tasuta 14-päevane prooviversioon ja see pakub nelja tasulist tellimust. Odavaima variandi hind on 9 dollarit kuus, samas kui kõige kallima variandi hind ulatub 299 dollarini kuus. Süsteem ei võta selles tehtavate tehingute eest lisatasusid, kuid see tähendab krediitkaardiga tehtud tehingutasusid. Tarkvara pakub sageli allahindlusi, mis võimaldavad kokku hoida kuni 8-10% paketi esialgsest maksumusest.

Proovige Shopify’i tasuta

3. uKit

uKit veebisaidi ehitaja

uKit – on korralik veebisaidi koostaja, mis lihtsuse, käepärasuse, taskukohasuse ja intuitiivse veebiehituse olemuse poolest saab WordPressile suurepärase asendaja. Nii nagu WordPressi, saab ka uKitit kasutada ettevõtete veebisaitide käivitamiseks. Ainus märkimisväärne erinevus on see, et algselt oli uKit suunatud nende ülesannete täitmisele. Ettevõtte jaoks väikeste veebisaitide loomine on teenuse peamine spetsialiseerumine. Vaatame lähemalt teenuse ulatuslikku funktsioonide komplekti:

 • Erakorraline kasutamise lihtsus. uKit pole kõigi jaoks lihtsalt lihtne – seda on erakordselt lihtne kasutada, eriti neile inimestele, kellel pole ainsatki ettekujutust veebisaidi arendamise kohta. See on osaliselt tingitud WYSIWYG veebisaidi redigeerijast ja lohistamisfunktsioonist, mis võimaldavad hõlpsalt kontrollida kõiki veebidisaini protsessi etappe.
 • Mallikogu. uKitil on rikkalik tundlike mallide kollektsioon, mis jagunevad nišikategooriatesse ja on 100% kohandatavad mis tahes nišile sobivaks.
 • Täiustatud süsteemiintegratsioon. Integreerige oma uKiti konto muude välisteenuste või CRM-i kontoga, et suurendada müügisummat, jälgida müügivihjeid, veebisaidi statistikat, konversioonimäärasid ja neid mõjutavaid tegureid. See on kena viis saada lisakasumit ja eeliseid nende võimaluste abil, mida pakuvad teie poolt käsitletavad kolmandate osapoolte laiendused, nagu video- ja helimängijad, Analytics, voogesitusrakendused ja mis mitte.
 • Võimalused sisseostmiseks. uKit Developer Access võimaldab ettevõtteomanikel luua partnerlussuhteid arendajate, turundajate, sisuhaldurite ja teiste liikmetega, kes saavad töötada ettevõtte kasuks.
 • Integreeritud äri vidinad. Veebisaidi koostajal on ärispetsiifiliste vidinate ja lisandmoodulite komplekt, mille integreerimine suurendab teie ettevõtte veebisaidi spetsialiseerumist. Nende hulka kuuluvad veebikalkulaator (tuntud uCalc), ajatelg, sammud ja palju muud.
 • Ajutised veebisaidi halduse juurdepääsuõigused. Kui kavatsete oma veebisaidi arendamisega koos kaaspartneritega töötada, saate neile jagada jagatud juurdepääsu õigused. Need inimesed saavad teha suuri veebisaidi muudatusi, nagu sisu redigeerimine / värskendamine, vidinate ja lehtede lisamine / eemaldamine, Google Analyticsi vormidele juurdepääs, SEO parameetrite seadistamine jne, kuid neil pole juurdepääsu makse- ja arveldusteabele (Nendele andmetele on juurdepääs ainult konto omanikul). Veelgi enam, süsteem loob automaatselt veebisaidi varundusversiooni niipea, kui olete selle funktsiooni lubanud.
 • e-kaubanduse valikud. UKiti abil saate veebipoe käivitada kahel viisil – kas integreerides veebisaidile spetsiaalse e-kaubanduse vidina või sünkroonides oma uKiti konto Ecwidi kontoga.

Maksumus: uKit on üks taskukohasemaid väikeettevõtte veebisaitide ehitajaid, mis seal saadaval on. Sellel on 14-päevane tasuta prooviversioon ja neli tasulist tellimust. Tasuliste plaanide maksumus ulatub 4 dollarist kuus kõige soodsama hinnaga paketi jaoks ja kasvab kuni 12 dollarini kuus kõige kallima Pro paketi korral. Seega on hinnad rohkem kui mõistlikud, võttes arvesse platvormi äritegevust. Lisaks pakub veebisaidi koostaja regulaarselt allahindlusi ja eripakkumisi, et vähendada tavakasutajate ja algajate veebisaidi arendamise kulusid.

Proovige uKitit tasuta

4. Joomla

Joomla CMS

Joomla on parim tasuta WordPressi alternatiiv, kui otsustate luua veebisaidi CMS-iga. See käivitati 2005. aastal ja see on saavutanud populaarsuse kasutajate seas, kelle eesmärk on arendada täisfunktsionaalseid projekte. Joomla on aga WordPressiga võrreldes kasutatavuse, kasutusmugavuse ja mugavuse osas keerulisem. Samal ajal pakub see vähem integreeritud teemasid ja pistikprogramme kui WordPress. Teenuse kõige ilmsemate esiletõstmiste hulgas on mõistlik mainida järgmist:

 • Lihtne ja kiire paigaldamine. Tarkvara installimine ei nõua palju vaeva ja aega. Samuti pole vaja kodeerimisoskust. Kõik on lihtne ja intuitiivne – järgige lihtsalt näpunäiteid ja süsteemi pakutavaid viipasid, mis juhendavad teid tõhusalt kõigil veebidisaini protsessi etappidel.
 • Täiustatud funktsionaalsus. Kuigi WordPress nõuab iga veebisaidi funktsiooni jaoks pistikprogramme, on Joomlal komplekt integreeritud vidinaid, laiendusi, lisandmooduleid ja funktsioone. See ei tähenda siiski, et teil pole võimalust integreerida veebis kolmanda osapoole pistikprogramme või vidinaid – neid on seal palju ja ainult teie otsustada, kas vajate neid või mitte..
 • Intuitiivne juhtpaneel. CMS-il on kasutajasõbralik ja intuitiivne armatuurlaud, mis sisaldab komplekti integreeritud tööriistu, mida on vaja kõigi kasutajakategooriate veebidisaini protsessi lihtsustamiseks. Võrreldes WordPressiga võtab armatuurlaua valdamine rohkem aega, kuid niipea, kui teil sellega õnnestub, saate aru, kui mugav ja hõlbus on uute moodulite, jaotiste, kategooriate ja muude sisutüüpide lisamine ja värskendamine..
 • Vajadus PHP ja SQL andmebaasi oskuste järele. Süsteemiga töötamise maksimaalseks kasutamiseks tähendab Joomla PHP ja SQL põhitõdede tundmist.

Maksumus: Joomla on tasuta sisuhaldussüsteem. See ei nõua registreerimis- ega kasutustasusid. Selles suhtes sarnaneb see mõnevõrra WordPressiga. Samuti võite kokku puutuda veebis saadaolevate tasuliste mallide ja pistikprogrammidega. Suurt tähelepanu tuleks pöörata hostimise valimisele. Joomla kasutamisel on eelistatavaim lahendus Sinine vaim. See hostimisteenuse pakkuja on praegu oma niši edetabelis. Selle põhjuseks on see, et teenus on ametlik WordPress-i hostiteenuse pakkuja, kes on tuntud oma tugevate tööaja määrade, kiire lehe laadimiskiiruse, täpsemate klienditoe võimaluste, paindlikkuse, turvalisuse ja taskukohaste plaanide poolest. Bluehost kasutamise hind algab 2,95 dollarist kuus ja ulatub 5,45 dollarini kuus, lähtudes igas paketis sisalduvatest teenustest ja tingimustest.

Proovige Joomlat tasuta

5. Drupal

Drupali CMS

Drupal – on avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem, mis on kogukonna tunnustuse pälvinud veebipoodide arendamisel korraliku WordPressi alternatiivina. See on platvorm, mis võimaldab veebipoode korraldada ning seejärel käivitada ja hallata – väikestest poodidest kuni tõsiste hüpermarketiteni. Asjatundjad rõhutavad sageli, et Drupali funktsioonid muudavad selle palju enamaks kui lihtsalt tavaliseks avatud lähtekoodiga CMS-iks. Platvormil on rakenduste arendusraamistik, hästi struktureeritud veebidisaini lähenemisviis ja ulatuslikud koodi redigeerimise võimalused. Siin on lühike ülevaade peamistest Drupali funktsioonidest:

 • Täpsem menüü ja kasutajahaldus. Tarkvaral on komplekt funktsioone, mis hõlbustavad kasutajatel lihtsate, kuid samas täisfunktsionaalsete veebisaitide, portfellide, ajaveebide, suhtlusvõrgustike loomise jms loomist..
 • Sisuhaldus. Drupali abil saavad kasutajad luua ja hallata mitut sisutüüpi, sealhulgas küsitlused, tekstid, videod ja pildid, ajaveebid jne.
 • Kohandatavus. CMS on väga kohandatav, mis tähendab, et sellega loodud veebisaite on võimalik redigeerida, integreerides ja juurutades uusi funktsioone ja valikuid. Drupal on üks nišiliidreid, kui rääkida usaldusväärsusest, mastaapsusest, turvalisusest, ressursside saadavusest, juhitavusest ja muudest olulistest aspektidest.
 • Drupali taksonoomiasüsteem. CMS-il on võimas taksonoomia, mis aitab sisu korraldada ja sildistada. Süsteem muudab vajalike märksõnade sihtimise lihtsamaks, kuna see on enamasti mõeldud kogukonnapõhiste projektide jaoks.
 • Pluginad ja kujundused. Sõltuvalt teie veebisaidi spetsialiseerumisest ja ettevõtte eesmärkidest saate valida sisseehitatud ja integreeritavate Drupali pistikprogrammide ja kujunduste vahel.

Maksumus: Drupal on tasuta avatud lähtekoodiga platvorm. Süsteemi allalaadimine ja installimine on kõigile tasuta. Ülejäänud kulud sõltuvad peamiselt teie seatud funktsionaalsuse skaalast ja eesmärgist. Kui soovite, et teie projekt oleks täisfunktsionaalne, võite lisaks integreerida täiendavaid pistikprogramme, malle, vidinaid, lisandmooduleid ja muid laiendusi. Neid on veebis palju ja need on saadaval nii tasuta kui ka lisatasu eest.

Lisaks peaksite hoolitsema hostimise eest, mida süsteemis vaikimisi ei pakuta. Üks Drupali jaoks kõige sobivamaid ja mõistlikumaid lahendusi on SiteGround. See on sõltumatu hostiettevõte, millel on oma serverid kogu maailmas. Süsteemi iseloomustab paindlikkus, hea töövalmidus, jõudmise funktsioonide komplekt, laiendatud ööpäevaringne klienditugi jne. Kõige kuluefektiivsem käivitusplaan maksab 3,95 dollarit kuus, samas kui kõige kallim GoGeeki lahendus maksab 11,95 dollarit kuus.

Proovige Drupali tasuta

Alumine joon

WordPress on alati olnud ja jääb üheks parimaks CMS-iks, mis seda võimaldab luua kvaliteetseid veebisaite ülima funktsionaalsusega. Siiski on kasutajaid, kes pole CMS-i pakutavate teenuste valikuga täiesti rahul. Süsteem võib algajate jaoks tunduda liiga keeruline, kuna on vaja korraga omandada palju funktsioone. Kuid need võimaldavad luua eri tüüpi projekte, mis põhinevad kasutajate erivajadustel.

TOP WordPressi alternatiivid:

WixWix on kõik-ühes veebisaitide koostaja, mis on WordPressi populaarseim alternatiiv oma hämmastavate funktsioonide komplekti, ulatuslike veebikujundusvõimaluste, kohandatavuse, lihtsuse ja taskukohasuse tõttu. Süsteem aitab täita mitmekesiseid veebidisainiülesandeid peaaegu ilma probleemideta ja aja raiskamata. Wix.com

ShopifyShopify on maailma suurim ja võimsaim e-kaubanduse tarkvara, mis võimaldab ehitada väikestest suurteni veebipoode ja pakub laias valikus funktsioone, mis on vajalikud nende ülesannete täitmiseks. Veebisaidi koostaja töötab suurepäraselt vastutustundlike ettevõtjate jaoks, kes on kliendikesksed ja kavatsevad oma e-kaubanduse idufirmasid maksimaalse efektiivsusega arendada. Shopify.com

uKituKit on lihtsaim veebisaitide looja, mis on keskendunud e-kaubanduse nišile. Selle funktsioonide komplekt, disaini kohandamise tööriistad, SEO ja turundusvõimalused ning muud elemendid on suunatud väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete arengule. Veebisaidi koostaja avaldab kõigile muljet täiustatud hinnapoliitika abil, mis on tänapäevastele ettevõtete omanikele enam kui taskukohane. uKit.com

JoomlaJoomla on tuntud CMS, mis on WordPressi järel levinud teenuste populaarsuse, kujundusomaduste, funktsioonide komplekti ja integreerimisvõimaluste poolest teisel kohal. Süsteem on üks vanimaid sisuhaldussüsteeme, mis töötab suurepäraselt täisfunktsionaalsete projektide arendamisel, ehkki selle valdamine on võrreldes WordPressiga keerulisem. joomla.org

DrupalDrupal on e-kaubanduse CMS, populaarsuse määr on mõnevõrra väiksem võrreldes WordPressi ja isegi Joomlaga. Teenust on üsna keeruline hallata, eriti esmakordsete kasutajate jaoks. See nõuab väliste pistikprogrammide ja teemade integreerimist, mis on vajalikud väikeste ja suurte veebipoodide käivitamiseks ja haldamiseks. drupal.org

WordPress on täieõiguslik avatud lähtekoodiga CMS, millel on kogu maailmas populaarsus ja mis on laialdaselt äratuntav tänapäevases veebidisaini nišis. Kui olete harjunud tarkvaraga töötama ja seisavad silmitsi vajadusega otsida sellele paremat alternatiivi, võib WordPressi jaoks parima alternatiivi leidmiseks kuluda pisut aega ja vaeva..

Kui teil on selline probleem praegu olemas, võtke aega postituses üle vaadatud veebisaidi koostajate ja CMS-i uurimiseks ja katsetamiseks. Need süsteemid on loodud spetsiaalselt erinevate kasutajakategooriate vajadusi ja oskusi silmas pidades ning kindlasti leiate nende hulgast parima WordPressi asendaja. Proovi lihtsalt!

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me