Wixi alternatiivid

Wixi alternatiivid


Kas saate soovitada veebisaidi ehitajat nagu Wix? – on üks populaarsemaid küsimusi, mida saan teie kommentaaride ja tagasiside vormi kaudu.

Vastus sõltub sellest, mida mõtlete sõnadega „nagu Wix”. Nagu iga teine ​​veebisaidi ehitaja, Wix on mitmetahuline veebiteenus millel on palju aspekte: funktsioonide komplekt, tehniline tugi, mallid, kasutusmugavus jne.

Seega, öeldes „veebisaidid nagu Wix”, võivad erinevad kasutajad tähendada erinevaid omadusi: kuigi mõned loodavad saada sadu moodsaid malle, otsivad teised saidi koostajat, kus oleks rakenduste kogu Wix App Market, või intuitiivne lohistamise redigeerimise keskkond.

Kas olete Wixit proovinud ja see teile ei meeldinud või soovite midagi odavamat, või soovite lihtsalt Wixit võistlustega võrrelda, võite märkida veel ühe sarnase hinna ja funktsionaalsuse platvormide kaupa. Õnneks on valik üsna lai ja valida saab mitmel viisil:

Kui teil on õigus otsingut alustada, kuid ei suuda otsustada, millist süsteemi täpselt vajate, on mõistlik uurida ja testida mitut teenust korraga, et võrrelda nende peamisi omadusi. Enne seda võiksite siiski soovida tutvuda kõige tuntumate teenuste võrdlustega. Alustame siis!

Veebisaidi ehitajad – parimad Wixi alternatiivid

Veebisaitide koostajad on tuntud oma kasutusmugavuse poolest, mis ei kahjusta funktsionaalsuse aspekti. Neid saate kasutada erinevat tüüpi funktsioonidega koormatud projektide loomiseks, järgides üksikasjalikke juhiseid, mis lihtsustavad märkimisväärselt veebidisaini protsessi.

Need teenused on kasutajasõbralikud ja pakuvad rikkalikku funktsioonide, tööriistade ja valikute komplekti, mis viivad kogu veebiehituse vaeva minimaalseks. Veelgi enam, enamik veebisaitide koostajaid tulla taskukohaste hindadega, võimaldades seega valida kõige sobivama tellimuse.

Oleme üle vaadanud kõige täisfunktsionaalsemad ja populaarsemad veebisaidiehitajad, mida saate kasutada Wixi top 5 alternatiivina, lähtudes teie seatud veebidisainiülesannetest. Siit nad lähevad.

1. uKit – parim Wixi alternatiiv

uKit veebisaidi ehitaja

uKit – on parim Wixi alternatiiv, mis on mõeldud väikeettevõtetele ja pakub täielikult reageerivaid malle. Süsteem töötab hästi sihtlehtede, reklaamveebisaitide ja väikeettevõtete saitide kujundamisel, kuid see on algselt loodud ettevõtjate vajadusi silmas pidades.

Veebisaidi koostaja on üks lihtsamaid süsteeme kaasaegses veebidisaini nišis. Ettevõtte veebisaitide arendamisel on see ka üks funktsioonidest kõige enam koormatud platvorme. Süsteemil on pukseerimisredaktor ja see võimaldab WYSIWYG-režiimis juhtida veebidisaini protsessi iga sammu. Sellel on intuitiivne armatuurlaud, mis on arusaadav isegi algajatele.

Kogu ettevõtte veebisaidi loomise protsess uKiti abil ei võta kauem kui paar tundi, kuna platvormiga projekti käivitamiseks pole vaja spetsiaalset kodeerimise teadlikkust. Algselt äritegevust silmas pidades loodud uKit pakub rikkalikku kogumit reageerivaid nišispetsiifilisi malle, mis jagunevad kümnetesse kategooriatesse, et kasutajate otsinguid lihtsustada.

e-kaubandus: uKit pakub täiustatud e-kaubanduse funktsioone, tänu millele on siin võimalik üsna lühikese aja jooksul luua ja hallata väikest veebipoodi. Selleks saate aktiveerida süsteemi pakutava e-kaubanduse mooduli või integreerida selle Ecwidi pistikprogramm. Samuti on võimalus ühendada PayPal või Wallet One oma uKiti veebipoega.

Lisaks sisseehitatud funktsioonidele saate oma veebisaidile täiendavalt integreerida ka väliseid teenuseid. See aitab kaasa veebisaidi paremale jõudlusele ja julgustab inimesi süsteemi kasutama. Mõned teenused, mida saate integreerida, on CRM, LiveChat, Mailchimp vidinad etrc.

Maksumus: uKiti hinnapoliitika paistab rahva hulgast silma, kuna süsteem on üks odavamaid kaasaegseid veebiehituslahendusi. Tänase seisuga pakub see 4 plaani. Vaatamata sellele, et siin pole tasuta plaani, lubab süsteem siiski oma funktsioone tasuta prooviperioodi abil testida. Täna saadaval olevad tasulised plaanid hõlmavad järgmist: Minimaalne (4 dollarit kuus), Põhiline (8 dollarit kuus), e-kaubandus (9,6 dollarit kuus) ja Pro (12 dollarit kuus). Tasuliste plaanide hind vastab ootustele, samas kui selle hinnaga pakutav funktsioon on kindlasti seda väärt.

Loe ka:
uKit ülevaade.
uKit vs Wixi võrdlus.

Proovige uKitit tasuta

2. Weebly – kõige esiletõstetud Wixi võistleja

Weebly veebisaidi ehitaja

Weebly – on kõige täiuslikum Wix-alternatiiv, mis võimaldab luua erinevat tüüpi veebisaite, sealhulgas reklaamlehti, ettevõtete veebisaite, portfelle, blogisid, sihtlehti ja isegi veebipoode. Selle brauserisisene toimetaja põhineb ka WYSIWYG ja lohistamise põhimõtetel. See on intuitiivne, kiire ja kaasaegne.

Veebisaidi koostaja loodi algselt ajaveebide loomise eesmärki silmas pidades ja seega pakub see silmapaistvat blogimisvõimalused. Teenus võimaldab avaldada ja ajastada postitusi, valida sotsiaalmeedia jagamisvalikuid isegi ajastatud artiklite jaoks, täpsustada metasilte, valida oma ajaveebi kasutajatele kõige sobivam kommenteerimissüsteem, lisada postitustele kohandatud päiseid ja jaluseid jne..

e-kaubandus: Aprillis 2018 omandas Square Weebly, mis on andnud teenusele võimsa e-kaubanduse fookuse. Süsteem võimaldab praktiliselt kiiresti luua funktsionaalseid veebipoode. Kaasas mugav käepärane integreeritud ostukorv, turvaline kassast taastumine, varude jälgimine, mugav tootehaldus, võimas filtreeritud tooteotsing, kaasaegsed e-kaubanduse mallid, tasuta hostimine, täpsem otsingumootori optimeerimine, sisu ja e-kaubanduse integreerimine, käepärased tellimuste haldamise tööriistad, mitmekülgsed maksevõimalused ja paindlikud saatmisfunktsioonid. E-kaubanduse veebisaitide loomine pole kunagi varem olnud lihtsam!

Weebly pakub täiustatud liikmelisuse funktsiooni, mis võimaldab luua uusi kasutajaid ja neile rolle määrata. See aitab kaasa tihedale koostööle klientidega ja tagab seega korraliku tulemuse. Lisaks pakub süsteem võimsaid e-posti turundustööriistu, mis aitavad teie ettevõttel kasvada. Nende hulka kuuluvad professionaalsed nišimallid ja paigutused, meililistide koostamise funktsioon, turundusstatistika, tõhusad tugitööriistad ja tugev kasutajaskond. Teenusega on kaasas ka pukseerimismeili koostaja, mis võimaldab luua muljetavaldavaid e-kirju, et juhtida potentsiaalsete klientide tähelepanu.

Maksumus: Kuluaspektist rääkides on Weeblyl tasuta lõputu versioon, millel pole ühtegi reklaamibännerit. Selle asemel on jaluses väike Weebly link, mis ei ole üldse tähelepanu haaramine. Lisaks on süsteemil neli tasulist plaani. Tasuta plaan võimaldab süsteemi funktsioone testida, et teada saada, kas see vastab teie vajadustele või mitte. Need on: Tasuta (0 dollarit), Ühendage (4 dollarit kuus), Starter (8 dollarit kuus), Pro (12 dollarit kuus) ja äri (25 dollarit kuus). Lisaks on veebisaidi koostajal täiustatud e-kaubanduse tellimus, nimelt jõudluskava, mis maksab 38 dollarit kuus.

Loe ka:
Weebly ülevaade.
Weebly vs Wixi võrdlus.

Proovige Weeblyt tasuta

3. Ruuturuum – Wixist kõige muljetavaldavam võistleja

Ruuturuum

Ruutruum – on Wixi teine ​​populaarne asendaja, eriti nende kasutajate jaoks, kelle eesmärk on oma loominguliste ideede väljendamine professionaalsete projektide koostamisel. Süsteem on tore valik portfellide, väikeste digitaalsete veebipoodide, ettevõtete veebisaitide ja ajaveebide kujundamiseks, kuid seda saab kasutada ka muud tüüpi projektide loomiseks.

Väärib märkimist, et Ruuturuumi ei ole üsna lihtne kasutada, kui teil pole vähemalt põhiteadmisi veebikujunduse kohta või natuke teadmisi. Selle liides ja armatuurlaud on mõnevõrra keeruline ja tööriistade, valikute ning veebidisaini elementidega üleküllastunud. Nende uurimine ja valdamine võtab aega.

Ruutruumis on kogum reageerivaid malle, kuid nende arv pole Wixiga võrreldes nii ulatuslik. Teemade kvaliteet on aga piisavalt kõrge, et anda projektile professionaalne ilme. Funktsioonide komplekti osas on platvormil palju võimsaid funktsioone, tööriistu ja valikuid. Sellel on kaanelehe ehitaja, logo & Pealkirjade redigeerimise tööriist, digikaupluste Checkouti lehe redigeerija, täiustatud stiiliredaktor, HTML / CSS-i redigeerimisvalikud jne.

e-kaubandus: Veebisaidi koostaja lubab käivitada ja hallata väikese ja keskmise pikkusega veebipoode, kus saate müüa füüsilisi ja digitaalseid tooteid. Teenuse pakutavate e-kaubanduse funktsioonide hulgas on mõistlik mainida integreeritud ostukorvi, tasuta SSL-sertifikaati, mitme toote kuvamise võimalust, video manustamisfunktsiooni ja palju muud.

Portfelli loomise tööriistana annab Squarespace juurdepääsu mitmele pildi redigeerimise võimalusele. Mugava pildiredaktori abil saavad kasutajad üles laadida ja korraldada pildigaleriisid, valida integreeritud Getty Images kollektsiooni miljonite kvaliteetsete fotode hulgast, määratleda piltide fookuspunktid Focal Point Controli tööriista abil ja redigeerida fotosid trendika Adobe Image Editori abil.

Maksumus: Süsteemi hinnapoliitika on mõõdukas. Süsteemil on tasuta 14-päevane prooviversioon ja neli tasulist tellimust: Isiklik (12 dollarit kuus), Äri (18 dollarit kuus), Põhiline (26 dollarit kuus) ja edasijõudnutele (40 dollarit kuus).

Loe ka:
Ruutude ülevaade.
Ruutu ja Wixi võrdlus.

Proovige ruutu tasuta

4. IM-looja – lihtsaim Wix-alternatiiv

IM-i looja

IM-looja – on Wixi idapoolseim alternatiiv. Selle veebisaidi koostaja töötab üliõpilaste ja loojate jaoks suurepäraselt. Kaasas täielik komplekt funktsioone, mis on vajalikud uimastatavate ja visuaalselt atraktiivsete veebisaitide, näiteks portfellide, sihtlehtede, reklaamveebisaitide, väikeste e-kaubanduse veebisaitide jne loomiseks. See pilveveebisaidi koostaja on kõigile väga mugav ja arusaadav ning teil ei pea olema konkreetseid kodeerimisoskus sellega töötamiseks.

Veebisaidi koostaja pakub ulatuslikke blogimisvõimalusi, e-kaubanduse funktsionaalsust, lohistamise tuge, intuitiivset liidest ja muid funktsioone, mis tagavad kiire ja tõhusa veebiehitusprotsessi.

Teine funktsioon, mis eristab süsteemi rahvahulgast, on reageerimismallide kollektsioon>. Ükskõik milliseid mobiilseadmeid teie ja teie kliendid veebisaidi sirvimiseks kasutavad, näeb see ekraan välja uimastamist, kohandades seda erineva ekraanisuuruse ja eraldusvõimega. Mallid on välja töötatud spetsialistide poolt, pidades silmas reklaamide vajadusi.

IM-looja on üks neist veebisaitide loojatest, kes pakub valge märgistamise võimalusi kõigile, kes soovivad süsteemi kasutada mõne muu kaubamärgi all. On isegi spetsiaalne plaan klientidele, kes soovivad kasutada valget silti. See aitab luua klientide usaldust ja suurendada teie ettevõtte populaarsust.

Maksumus: Üks peamisi IM-looja eeliseid on see, et süsteem on üliõpilastele, mitteärilistele projektidele ja loojatele täiesti tasuta. See pakub individuaalset domeeninimeühendust, piiramatut hostimist, süsteemireklaamide ribareklaame ja muid eeliseid. Tasuliste plaanide osas pakub IM Creator kolme tellimust. Need on: Tasuta (0 dollarit kuus), Premium (8 dollarit kuus) ja Valge silt (350 dollarit aastas). Valge märgise plaan sobib suurepäraselt edasimüüjatele ja ettevõtjatele. See võimaldab kasutajatel süsteemi üle oma kaubamärgi all kontrolli saada. Lisaks pakub see plaan piiramatut hostimist ja võimalust esmaklassiliste veebisaitide käivitamiseks.

Loe ka:
IM-loojate ülevaade.

Proovige IM-loojat tasuta

5. Shopify – parim e-kaubanduse alternatiiv Wixile

Shopify e-kaubanduse tarkvara

Shopify – on parimad e-kaubanduse alternatiivid Wixile. Selle kogu funktsioonide spekter on keskendunud väikeste ja suurte professionaalsete ja kasumlike veebipoodide käivitamisele. Veebisaidi koostaja on Wixiga võrreldes keerulisem. Selle funktsioonide komplekti, tööriistade ja valikute uurimine võtab aega, kuid kui sellega hakkama saate, kasutate lõpuks võimalust avada mis tahes suurusega veebipood. Kasutajatele, kes on harjunud oma veebipoode juhtima liikvel olles, pakub Shopify mugavat rakendust iOS-i ja Androidi jaoks.

Võimsa e-kaubandustarkvarana on Shopify varustatud täiustatud poehaldusfunktsioonidega. See võimaldab uurida kliendiprofiile, ühendada täitmislahendustega ja saada automaatseid tellimuse tagasimakseid. Shopify integreerub ka rakendustega, mis lihtsustavad kaubavedude äri.

Veebisaidi koostaja kiitleb arenenud müügikoha (POS) terminali, mis võimaldab teil käivitada ja hallata e-kaubanduse veebisaite, lisada ja müüa mitu toodet, kasutada saadaolevat välist kaarditerminali ja teha muid toiminguid. Samuti on võrguühenduseta režiimis võimalik tellimusi vastu võtta ja luua siin nii palju kontosid, kui vaja.

Shopify integreerub hõlpsalt paljude väliste teenustega, mis parandavad veebipoodide toimivust. Mõned neist sisaldavad Xero, Quickbooks, PayPal, sotsiaalsed võrgustikud jne. Kui teil on Amazon Marketplace’i konto, saate selle sünkroonida ka Shopifyga. See suurendab teie toodete müügimahtu ja aitab kaasa toodete reklaamimisele.

Maksumus: Shopify hinnakujundusplaanid on mitmekülgsed, sõltudes nende omadustest. Süsteemi maksumus on Wixiga võrreldes siiski kallim. Seda seletatakse veebisaidi koostaja tugeva e-kaubanduse keskendumisega ja seega suurenenud veebiehituskuludega. Praegu saavad Shopify kasutajad valida järgmiste plaanide vahel: Lihtne (9 dollarit kuus), Basic Shopify (29 dollarit kuus), Shopify (79 dollarit kuus), Advanced Shopify (299 dollarit kuus). Mida kallim on plaan, seda rohkem funktsioone see ilmselgelt hõlmab.

Veebisaidi koostaja ei võta tehingutasusid. Krediitkaardimaksete tegemiseks on vaja lisakulutusi. Neile kasutajatele, kes soovivad enne valiku tegemist veebisaidi koostaja funktsioone testida, pakub Shopify tasuta prooviperioodi, mis kestab 14 päeva.

Loe ka:
Shopify ülevaade.
Shopify vs Wixi võrdlus.
Üleminek Wixilt Shopifyle – üksikasjalik juhis.

Proovige Shopify’i tasuta

Võrguühenduseta veebisaidi ehitaja tarkvara nagu Wix

Veebisaidi ehitajad pole ainsad tööriistad, mida saate vääriliste Wixi asendajatena kasutada. On ka võrguühenduseta veebiehitustarkvara, mis hõlmavad täiustatud funktsionaalsust, mugavust ja võivad garanteerida kena tulemuse, kui olete valmis nendega töötades pisut pingutama ja aega investeerima.

Asi on selles, et need süsteemid vajavad eelnevat allalaadimist ja installimist. Paljud neist tähendavad ka vajadust oma funktsioonide komplektid paremini omandada, et neid veelgi eeliseks kasutada. Vaatame kõige funktsionaalsemaid ja funktsioonidega koormatud võrguühenduseta veebisaitide loomise tarkvara tööriistu.

1. Mobirise – parim offline Wixi alternatiiv

Mobirise Main

Mobirise – on Wixi jaoks parim võrguühenduseta alternatiiv, saadaval Androidi, Maci ja Windowsi jaoks. Süsteem töötab suurepäraselt sihtlehtede, ettevõtete veebisaitide ja reklaamiprojektide loomisel ja edasisel haldamisel, kuid võite seda kasutada ka teist tüüpi veebisaitide käivitamiseks vastavalt teie vajadustele.

Mobirise tõeline eelis on see, et süsteem on üles ehitatud algajate vajadusi ja oskusi silmas pidades. Seal on pole vaja omada ega õppida kodeerimise teadmisi luua sellega kalleid projekte. Mobirise on plokkidepõhine. Veebisaidi kujunduse ja kujunduse loomiseks peate valima vajalikud sisuplokid ja korraldama need lehel. Kõige levinumad plokksektsioonid, mille hulgast võite valida, hõlmavad menüü, liugurid, sissejuhatus, funktsioonid, teave, suhtlusringid, iseloomustused, kaardid, hinnatabelid, artikkel, meediumid ja muu.

Tõttu Bootstrap-raamistik tarkvaral põhineb, on Mobirise veebisaidid mobiili sirvimiseks hästi optimeeritud. Teine tarkvara esiletõst on selle professionaalne AMP veebisaidi ehitaja. Avatud lähtekoodiga rakendus võimaldab teil suurendada oma mobiiltelefonide veebisaitide funktsionaalsust. See tagab projektide kiire ja sujuva laadimise mobiilseadmetele, tõhusat SEO reklaamimist, AMP-mallide kogumist, integreeritavaid komponente nagu AMP-menüü, jalus, kaart, päis, video, pilt, navigeerimine, artikkel, samuti kasulikku sisu esitust.

Maksumus: Mobirise on äri- ja mitteäriliseks kasutamiseks täiesti tasuta. Selle kasutamise alustamiseks peate lihtsalt süsteemi alla laadima ja installima. Projekti funktsionaalsuse laiendamiseks võite siiski saada juurdepääsu tasulistele teemadele ja pistikprogrammidele. Valmis veebisaidi avaldamiseks ei lähe te ilma ka hostimise ja domeeninime ostmiseta.

Loe ka:
Mobirise ülevaade.

Laadige Mobirise alla tasuta

2. Adobe Dreamweaver CC – WIxi kõige võimsam võrguühenduseta alternatiiv

Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver – on täiustatud võrguühenduseta veebisaitide loomise tarkvara, mida kasutatakse peamiselt võrguühenduseta rakenduste ja veebisaitide seadistamiseks. Platvorm käivitati ja seda pakub nüüd Creative Cloud teenus. Kujunduse kohandamise seadete keerukuse ja valdavate tööriistade rohkuse tõttu pole süsteemi algajatele üsna lihtne kasutada. Veebidisaini plussid eelistavad seda sageli keeruka projekti loomisel, mis eeldab koodide redigeerimise oskust..

WYSIWYG veebisaidi ehitaja tarkvarana võimaldab Dreamweaver kontrollida teie projekti loomise protsessi tulemust visuaalse redigeerimise režiimis. Lisaks saavad kasutajad juurdepääsu koodiredaktorile, kus nad saavad veebilehe koode muuta, et saada vajalik veebisaidi kujundus. Kättesaadavus automatiseeritud koodi täitmise tööriist see, mis viimistleb kirjutatud koodid, aitab veebisaidi kujundamise protseduuri lihtsustada ja kiirendada.

Adobe Dreamweaver on tuntud oma võimsate integreerimisvõimaluste poolest. Adobe-tootena integreerub ja sünkroonib see sujuvalt muude teenustega, mis on saadaval Adobe Stock Marketplace’is ja Creative Cloud Library-is. Need on mõeldud veebiarendajatele, kelle eesmärk on luua tõeliselt silmapaistvaid kujundusi. Nende hulka kuuluvad Illustrator CC, Dimension CC ja Animate CC, InDesign CC, Premiere Pro CC, Photoshop CC, After Effects CC ja palju muud. Lisaks integreerub tarkvara kolmandate osapoolte teenustega, nimelt Bitbucket, Business Catalyst, GitHub ja mis mitte.

Maksumus: Adobe Dreamweaveris pole täiesti tasuta plaani, kuid tarkvaraga on kaasas tasuta 7-päevane prooviversioon, mida on vaja selle funktsioonide komplekti testimiseks. On ka tasulised pakkumised eraisikutele ja ettevõtetele siin. Need on üksikisikute plaan 29,99 dollarit kuus (239,88 dollarit aastas aastatellimusega), Äriplaani (29,99 dollarit kuus või 359,88 dollarit aastas). Süsteem pakub õppeasutustele ka tasulisi tellimusi, mis maksavad 14,99 dollarit kuus iga kasutaja jaoks. Seadmekohase litsentsiplaani maksumus omakorda moodustab 155,88 dollarit aastas.

Adobe Dreamweaver on funktsioonidega koormatud veebisaidi loomise tarkvara, mille peate enne rakenduse alla laadimist ja installimist. Süsteem tagab mobiili optimeerimise ja sellega on kaasas koodiredaktor, WYSIWYG suvand, võimsad integratsioonivõimekused, automatiseeritud koodi täitmise tööriistad ja muud vaieldamatud eelised.

Loe ka:
Adobe Dreamweaveri ülevaade.

Laadige alla Adobe Dreamweaver

3. Veebisait X5 – kõige sõbralikum võrguühenduseta Wixi alternatiiv

Veebisait X5

Veebisait X5 – on veel üks trendikas võrguühenduseta veebisaidi ehitaja tarkvara, mis varem oli suurepärane Wixi alternatiiv. Süsteemi funktsioonide komplekt muudab selle sarnaseks tänapäevaste veebisaitide ehitajatega, kuid teenusel on endiselt mitmeid võimalusi, mis muudavad selle rahvahulgast välja paistma. Nii nagu muud tarkvaraplatvormid, tuleb see alla laadida ja installida.

Veebisait X5 pakub mitmeid malli valiku võimalusi. Võite valida ühe eelprojekteeritud teemadest, laadida teema üles integreeritud malligaleriist või luua oma kujunduse nullist. Tavalised mallid jagunevad 40 nišikategooriasse ja nende hulgast on palju valida. WebSite X5 mallid on üsna lihtsad, kuid nende kvaliteet on kindlasti tähelepanu väärt. Samuti on nad algusest peale mobiili jaoks optimeeritud ja SEO-sõbralikud. Valitud malli kalli ja kordumatu ilme saamiseks peate selle süsteemiredaktoris käsitsi kohandama.

Mis on oluline, tarkvara ei tähenda teadlikkuse kodeerimist. Teil pakutakse kohe algusest peale lohistamisriista kasutada, et oma sisu korraldada ja vajaliku kujunduse saada. Kõiki graafilisi elemente kohandatakse siin mõne hiireklõpsuga, mis ei piira teie kujutlusvõimet ja loomingulist vabadust.

e-kaubandus: Veebisaidil X5 on integreeritud e-kaubanduse mootor. Teile pakutakse veebisaidi juhtpaneelil tööriistakomplekti, mida saab tõhusalt kasutada toote parameetrite, kuvamisvalikute ja muude veebipoe oluliste elementide seadistamiseks. Süsteem pakub mitmekeelseid tugiteenuseid, täiustatud veebisaidi reklaamimise tööriistu, tellimuste ja laoseisu jälgimise funktsioone jne. Siin on ka mitu ärijuhtimise võimalust, näiteks võimalus valida ja seadistada saatmis- / makseparameetreid, seada allahindlusi, kohandada väljaregistreerimisprotsessi..

Integreeritud Veebisait X5 Marketplace võimaldab juurdepääsu mitmetele tasulistele mallidele ja lisalaienditele. Viimaste hulka kuuluvad pildigaleriid, kaardid, paneelid, administraatori nupud, suhtlusjagamise valikud ja palju muud. Tarkvara pakub ka tasuta paketti algajatele ja kahte tasulist tellimust tavakasutajatele, kes kavatsevad sellega tulevikus jätkata.

Laadige veebisaidi X5 alla tasuta

Millist CMS-i saab Wixi asemel kasutada??

Veebis ja mujal veebisaidi ehitajad on üsna populaarsed nii algajate kui ka vilunud veebiarendajate seas. Neid on lihtne kasutada, mugav, funktsionaalne ja koormatud. Samuti pakuvad nad taskukohaseid hinnakujundusvõimalusi, võimaldades valida lahenduse, mis sobib teie projekti tüübi jaoks kõige paremini.

Siiski on ka kasutajaid, kes otsivad täpsemat funktsionaalsust ja eelistavad seda Sisuhaldussüsteemid. Milliseid neist võib kasutada Wixi vääriliste alternatiividena ja kas on võimalik neid eelistada? Uurime selle kohe välja.

1. WordPress – parim CMS-i alternatiiv Wixile

WordPressi veebisaidi ehitaja

WordPress – on parim CMS igasuguse veebisaidi loomiseks, kui olete Wixiga seda tehes pettunud. See võimaldab laias valikus disaini kohandamise võimalusi ja võimaldab teil luua erinevat tüüpi kvaliteetseid veebisaite. Blogi loomise osas on süsteem kõige funktsionaalsemate veebiehitusteenuste loendis liidrite hulgas. WordPressi valdamine on algajate jaoks mõnevõrra keeruline kuna süsteem eeldab kodeerimise põhialuste teadlikkust ja vastavaid kogemusi.

CMSil on tugev ajaveebifookus, kuna algselt käivitati seda ajaveebi loomist silmas pidades. See võimaldab kujundada erinevatesse nišidesse kuuluvaid ajaveebisid, mis vastaksid mitmekülgsetele eesmärkidele. Ükskõik, kas olete algaja või omate juba teatud veebiehitamise kogemust, ei ole kvaliteetse ajaveebi loomine siin teile probleem. Süsteem tutvustab mitmeid ajaveebi loomise eeliseid. Nende hulka kuulub postituse ajastamise võimalus, võimalus teiste kasutajate postitusi lisada, modereerimine, kommenteerimisvõimalus jne.

WordPressil on sisseehitatud mallide ja pistikprogrammide komplekt, võite veebis neid ikka tuhandetega kohandada. Saate need valida ja seejärel oma projekti integreerida, et selle toimivust suurendada. Mõned saadaolevad pistikprogrammid hõlmavad foorumeid, kalendreid, suhtlusvõrgustike laiendusi, pildigaleriisid, rämpsposti vastast kaitset jne.

Veebisaidi arendamisel on võimalused ka piiramatud. Süsteem pakub laia valikut disaini kohandamise tööriistu, mis muudavad veebisaidid mitte ainult visuaalselt, vaid ka funktsionaalseteks. Süsteem tõi hiljuti kasutusele uue põlvkonna Gutenbergi toimetaja, mis on väärt vahend veebisaidi kohandamiseks. Toimetaja sarnaneb oma veebipõhise ülesehituse tõttu tavaliste veebisaidiehitajatega, mis muudab selle rakenduse senisest palju lihtsamaks.

Maksumus: WordPress on tasuta CMS. See võimaldab kasutajatel luua suvalise arvu veebisaite tasuta. Pidage meeles, et niipea kui olete oma veebisaidi loomise lõpetanud, peate selle turvaliselt hostima. Usaldusväärse hostimise valik võib algajale probleeme tekitada, kuid süsteem soovitab algselt valimist Sinine vaim Selle eesmärgi jaoks. See on usaldusväärne hosting pakkuja, mis pakub mõistliku hinnaga tipptasemel funktsioone. Seega maksab odavaim Bluehost-kava teile ainult 3,95 dollarit kuus. See on tõepoolest päris hea pakkumine.

WordPress on nutikas Wix-alternatiiv, mis sobib suurepäraselt saidi loomiseks. Teenus on Wixiga võrreldes palju keerulisem, kuid selle funktsioonide komplekt ja disaini kohandamise tööriistad on süsteemi valdamist väärt. CMS on praegu üks populaarsemaid veebisaitide loomise süsteeme ja kui teil on kavas Wixilt WordPressile üle minna, ei saa see probleemide tõttu saadaval olla seal olevad juhised.

Loe ka:
WordPressi ülevaade.
WordPress vs Wixi võrdlus.
Üleminek WordPressilt Wixile – üksikasjalik samm-sammuline juhend.

Installige WordPress tasuta

2. OpenCart – e-kaubanduse CMS kui Wixi alternatiiv

OpenCart

OpenCart – on kaasaegne avatud lähtekoodiga e-kaubanduse tarkvara, mida kasutatakse võimsate veebipoodide seadistamiseks. PHP-põhine süsteem võimaldab teil luua suvalise arvu e-kaubanduse projekte ja neid siis ühe administraatori paneelil hallata. Pidage meeles, et OpenCart nõuab installimist, mis aga ei võta palju aega. Platvorm on tasuta, kuid olge valmis investeerima hostimisse, domeeninime, välistesse pistikprogrammidesse, mallidesse ja vidinatesse, et selle funktsionaalsusest maksimaalselt kasu saada..

OpenCart põhineb populaarsel tuum + laienduste mudelil. See tähendab rakenduste ja laienduste täiendava integreerimise vajadust, kuid sellel on ka sisseehitatud galerii oma pistikprogrammidest. Turul on saadaval palju OpenCart-laiendusi ja saate valida oma veebipoe jaoks vajaliku pistikprogrammi, sealhulgas valuuta, seadistatud e-kaubanduse, keele, maksete töötlemise, SEO ja palju muud.

Olles keskendunud e-kaubandusele, pakub OpenCart mitmeid veebipoodide loomise tööriistu. Neist olulisemad hõlmavad mitmekeelseid ja mitme kanaliga tugiteenuseid, e-posti turundust, veebisaitide reklaamimise funktsioone, e-kaubanduse malle, CRM-i, andmeturvet, mobiili optimeerimist. Süsteem võimaldab lisaks juurdepääsu arvukatele integreeritud ostukorvifunktsioonidele, nagu krediitkaardi töötlemine, allahindluste haldamine, hüljatud ostukorvide taastamine, maksude haldamine ja tootevarude jälgimine, et mainida mõnda.

OpenCart on e-kaubanduse arendamisel hea lahendus. CMS on aga nende kasutajate jaoks üsna keeruline, kellel pole selliste platvormidega töötamise kohta ainsatki ettekujutust. Seega saavad seda Wix-alternatiivina kasutada ainult need kasutajad, kellel on CMS-iga töötamise kogemus ja kes soovivad luua suuri täiustatud jõudlusega veebipoode.

Installige OpenCart tasuta

3. Drupal – kõige kasukam CMS-i alternatiiv Wixile

Drupal

Drupal – on funktsioonirikas avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem, mida on WordPressi ja OpenCartiga võrreldes keerulisem hallata ja kasutada. Platvorm on hea valik asjatundlikele kasutajatele, kellel on idee alustada mitmefunktsiooniliste kohandamisparameetrite ja täiustatud funktsioonidega koormatud projekti käivitamiseks.

CMS-l on sisseehitatud e-kaubanduse mootor ja seega pakutakse laia valikut nišispetsiifilisi tööriistu ja mooduleid, et katta kõige levinumad veebipoodide ehitamise vajadused. Lisaks e-kaubanduse projektide loomisele saab Drupali kasutada nii kogukonna veebisaitide ja portaalide kui ka sotsiaalsete kirjastamisprojektide käivitamiseks ja kohandamiseks.

Drupal võimaldab teie veebisaidi jõudlust suurendada võimsate pistikprogrammide, moodulite ja lisandmoodulite integreerimise kaudu. Süsteem ei saa kiidelda selliste moodulite (pluginate) mitmekesisusega nagu näiteks WordPress, kuid need, mis on veebis saadaval, saavad teie projekti funktsionaalsusele palju kaasa aidata. Pidage meeles, et mooduli integreerimine viiakse lõpule FTP kaudu, mis on veel üks põhjus kodeerimise nüansside valdamiseks.

Ükskõik, kas alustate ajaveebi, veebiportaali, foorumit või mõnda muud kogukonna veebisaiti, valige selleks Drupal. Pidage siiski meeles, et platvormi kasutamisel on kohustuslik kodeerimisoskus. Kui teil see kogemus puudub, võib teil tekkida palju probleeme, mis võivad teie ootused rikkuda.

Loe ka:
Drupali ülevaade.

Installige Drupal tasuta

Wixi alternatiivid – mis töötab kõige paremini?

Veebidisaini võimaluste mitmekülgsus on muljetavaldav. Kui teil on mingil põhjusel vaja otsida väärilist Wixi alternatiivi, siis valmistuge vastu astuma mitmetele väljakutsetele. Tänase seisuga saate valida mõlemad lihtsate lahenduste hulgast, näiteks veebisaidi ehitajad, võrguühenduseta veebisaidi ehitaja tarkvara ja Sisuhaldussüsteemid ja kuni kõige raskemateni nagu eksportige Wix-sait HTML-i.

Igal variandil on oma omadused, eesmärgid, plussid ja miinused. Kõik neist sobivad konkreetsete veebidisaini kavatsuste jaoks ja igaüks neist eeldab erinevat kodeerimise teadlikkust.

Lõplik valik peaks siiski põhinema teie pikaajalistel veebikujunduse eesmärkidel ja kodeerimise teadmiste tasemel. See on oluline, kui te ei soovi pikas perspektiivis üle minna teistele süsteemidele.

  • Kui kavatsete üles seada lihtsa veebisaidi igapäevaseks kasutamiseks – siis töötavad veebisaidiehitajad sellel eesmärgil kindlasti kõige paremini.
  • Kui loodate kasutada oma projektist täpsemat funktsionaalsust – siis on CMS nutikam lahendus.
  • Kas peate võrguühenduseta töötama üsna sageli? Seejärel jätkake võrguühenduseta programmide kasutamist.

Seega kaaluge kõigi võimaluste plusse ja miinuseid ning kaaluge oma veebidisaini vajadusi parima lahenduse leidmiseks, mida te pärast ei kahetse.

Alumine joon

Kas kavatsete praegu Wixilt üle minna teisele platvormile, kuid ei saa otsustada selle parima asendaja üle? Ärge hämmingus oma valiku üle, sest sellele populaarsele veebisaidi koostajale alternatiivi leidmiseks tuleb kaaluda mitmeid aspekte. Nende hulka kuuluvad teie praegused ja pikaajalised veebidisaini eesmärgid, teie juhitava projekti tüüp ja maht ning veebidisaini oskused. Ükskõik, mis põhjustel teie platvormi muuta saab, langeb parima Wixi asendaja valik kolme tüüpi programmidele.

Parimad Wixi alternatiivid:

Veebisaidi ehitajad – on hõlpsasti kasutatavad, mugavad ja taskukohased veebiehitusvahendid. Süsteemid ei vaja enamasti kodeerimisoskust, kuid mõnedel neist on aega uurimiseks ja valdamiseks aega võtta. Need sobivad suurepäraselt lihtsate veebisaitide käivitamiseks isiklikuks ja äriliseks kasutamiseks. Wixi asemel kasutatavad populaarseimad ja tõhusamad veebisaitide koostajad on uKit, Weebly, Squarespace, IM Creator ja Shopify.

uKituKit – on ettevõtte WWW-de arendamisel kõige lihtsam Wix-alternatiiv. See on parim valik algajatele, kuid seda saavad kasutada ka veebidisaini eksperdid. uKit.com

JärjehoidjaWeebly – on enim esiletõstetud Wixi konkurent, kellel on tugev e-kaubanduse fookus ja arvukalt disaini kohandamise võimalusi, et luua erineva keerukusega veebisaite. weebly.com

RuuturuumRuuturuum – on populaarne veebisaitide koostaja, mis töötab suurepäraselt portfellide, digitaalsete veebipoodide, sihtlehtede ja äriprojektide loomisel. squarespace.com

IM-i loojaIM-looja – on arenenud veebisaitide koostaja, mis on niššvalik ettevõtjatele, loojatele ja mittetulundusühingutele. Süsteem on tuntud White Labeli plaani poolest, mis võimaldab selle funktsioone kasutada teise kaubamärgi all. IM-i looja

ShopifyShopify – on Wixi parim e-kaubanduse asendaja, mis võimaldab käivitada ja hallata igasuguseid veebipoode. Shopify.com

Võrguühenduseta veebisaidi ehitaja tarkvara – on veebipõhised tööriistad, mis on võrguühenduseta ja nõuavad seetõttu algset allalaadimist ja installimist. Need süsteemid töötavad suurepäraselt kasutajatele, kellel on sageli vajadus töötada võrguühenduseta ja kes ei saa Interneti-ühendusele tugineda. Neid pole keeruline omandada, kuid need on omapärase funktsionaalsusega. Kõige usaldusväärsemad ja funktsioonidega koormatud veebisaidi koostajad on Mobirise, Adobe Dreamweaver ja WebSite X5.

MobiriseMobirise – on populaarne võrguühenduseta tarkvara, mis on suunatud algajate vajadustele ja võimaldab luua projekte mitmest sisuplokist. Mobirise.com

Adobe DreamweaverAdobe Dreamweaver – on süsteem, mida pakub Creative Cloud teenus ja mis on integreeritult Adobe toodetega. Adobe Dreamweaver

Veebisait X5Veebisait X5 – on kaasaegne võrguühenduseta veebisaitide loomise tarkvara, mida kasutatakse suurepärase jõudlusega tippklassi veebisaitide kujundamiseks. Veebisait X5

Sisuhaldussüsteemid – on kõige arenenumad, võimsamad ja keerulisemad veebiehitusriistad, mida kasutatakse enamasti suurte projektide käivitamiseks, mille tulemuslikkus on kõrge. Nendel süsteemidel on ulatuslikud integreerimisvõimalused ja need pakuvad võimsaid disaini kohandamise tööriistu. Samuti vajavad nad hostimist ja domeeni valikut. Kõige usaldusväärsemate ja populaarsemate seda tüüpi süsteemide hulka kuuluvad WordPress, OpenCart ja Drupal.

WordPressWordPress – on maailmas populaarne CMS, millel on sügavad integreerimisvõimalused ja täpsemad veebisaidi kujunduse kohandamise parameetrid. WordPress.org

OpenCartOpenCart – on e-kaubanduse CMS, mille abil saate välja töötada professionaalseid veebipoode, kus pakutakse palju digitaalseid ja füüsilisi tooteid. OpenCart

DrupalDrupal – on funktsionaalne, kuid samas keeruline CMS, mis nõuab täisfunktsionaalsete projektide loomiseks täiendavat aega ja vaeva. OpenCart

Professionaalse veebisaidi arendamine on keeruline, aeganõudev ja vastutustundlik ettevõtmine. Wix on kõik-ühes veebisaitide koostaja, mis suudab katta hämmastavalt erinevaid veebidisaini vajadusi ja millel on ka erakordne kasutusmugavus.

Sellele teenusele väärilist asendajat pole lihtne leida, kuid kui teil on selline vajadus, on mõistlik kaaluda oma veebikujunduse teadlikkuse taset, teie projekti tüüpi ja eesmärke, millele peate otsima parimat Wixi asendajat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me