Wix vs Veebid

Wix vs Veebid


Professionaalse veebisaidi arendamise osas on Wix ja Webs need veebisaitide loojad, kes pakuvad tegevusvabadust ja loovat veebidisaini keskkonda. Süsteemidel on lai funktsionaalsus, arvukalt disaini kohandamise tööriistu ja taskukohane hinnapoliitika, mis teeb neist väärilisi konkurente. Kuid platvormid erinevad ka oma veebidisaini lähenemisviisi ja funktsioonide poolest, mis sageli tingib vajaduse valida nende vahel.

Kiire hetktõmmis:

WixWix – on maailmas tuntud kõik-ühes veebisaitide koostaja, mis võimaldab luua igat tüüpi veebisaite, alates ühelehelistest projektidest ja lõpetades veebipoodidega. Süsteem ei vaja kodeerimisoskust ega veebidisaini tausta, mis teeb sellest ideaalse valiku kõigi kasutajakategooriate jaoks, sõltumata nende programmeerimisteadlikkusest. Wix

VeebidVeebid – on DIY veebisaitide ehitaja, mis on peamiselt keskendunud väikeettevõtete veebisaitide ja isiklike projektide arendamisele. Vaatamata oma spetsialiseerumisele näeb Webs välja juba esimesest hetkest alates, kui hakkate sellega töötama. See puudutab selle funktsionaalsust, malli kvaliteeti ja kohandatavust. Veebisait.com

Kas on vaja võrrelda kahte veebisaidi koostajat, kui erinevus nende vahel tundub üsna ilmne? Kas Veebil on funktsioone või tööriistu, mis muudavad selle Wixi vääriliseks rivaaliks? Selle välja selgitamiseks on mõistlik võrrelda platvorme, nende funktsionaalsust ja malli kohandatavust. Täpselt seda teeme praegu.

1. Kasutuslihtsus

 • Wix. Veebisaidi koostaja on hämmastavalt lihtne ja mugav igale kasutajale, kes sellega alustab. Pole tegelikult vahet, milline veebidisaini taust või kodeerimisoskus teil on – veebisaitide loomine Wixiga on kiire ja lihtne. Registreerimisprotsess hõlmab mitut lihtsat sammu, samas kui disaini kohandamise protseduur on intuitiivne ja kiire. Veebisaidi koostaja pakub loogiliselt struktureeritud armatuurlauda ja juhtpaneeli, mis sisaldab käepäraseid näpunäiteid ja viipasid, mis aitavad muuta veebidisaini protsessi kõigile arusaadavaks.

  Wix Editor

  Wixiga on kaasas veetlev ja mugav WYSIWYG-i veebisaidiredaktor, mis võimaldab kasutajatel vaadata ja juhtida kõiki veebisaidi loomise protsessi etappe. See funktsioon on võrdselt mugav nii professionaalidele kui ka algajatele. Sellel on üks nüanss, mida peaksite siiski teadma enne veebisaidi ehitaja tellimist. Asi on selles, et Wix kasutab “absoluutse positsioneerimise” põhimõtet, mis aitab kaasa loogiliselt struktureeritud veebisaidi paigutuste loomisele. Samal ajal ei võimalda see funktsioon teil mallide muutmist veebisaidi arendamise käigus, kui teil on selline vajadus. Veebisaidi kujunduse valimisel algusest peale arvestage sellega.

 • Veebid. Veebisaidi koostajat pole lihtne kasutada, hoolimata selle intuitiivsest veebidisaini lähenemisest. Veelgi enam, selle liides näib tänapäevaste veebikujundusplatvormidega, sealhulgas Wixiga, liiga vananenud. Kasutajad, kes töötavad süsteemiga esimest korda, võivad selle armatuurlaua ja juhtpaneeli hämmastada. Teenusega harjumine võtab kindlasti aega, enne kui saate selle funktsioonide komplektist maksimumi saada.

  Veebitoimetaja

  Veebi liides koosneb kahest valdkonnast – juhtpaneel ja veebisaitide koostaja. See võimaldab teil valida ja muuta vajalikke sätteid / elemente, et veelgi paremini luua veebisaidi paigutus ja kujundus. Siin saate sirvida ka mitut vahekaarti, et teada saada veebisaidi statistikat, e-posti ja domeeni sätteid, SEO parameetreid jne.

  Nii nagu Wix, on ka veebis kaasas WYSIWYG veebisaidi redigeerija, mis võimaldab juhtida veebisaidi arendusprotsessi. Pukseerimisfunktsiooni tõttu saab kasutaja valida ja reguleerida sisumoodulite asukohti lehel. Nii saate paari klõpsuga moodustada veebisaidi paigutuse ja struktuuri. Veebisaidi sätteid on võimalik konfigureerida ka topeltklõpsuga vajalikel elementidel, mis on saadaval juhtpaneeli vastavates sektsioonides.

Wix vs Veebid. Wix on kasutusmugavuse osas kindlasti ülekaalus Veebide ees. Ehkki Veebid näevad välja vananenud ja mitte eriti hõlpsasti valmivad, tagab Wix muljetavaldava kasutusmugavuse, intuitiivse veebikujunduse olemuse ja mugava WYSIWYG-lähenemise. Selle tulemuseks on professionaalsete veebisaitide kiire ja lihtne arendamine ilma teadmisi kodeerimata.

2. Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

 • Wix. Funktsionaalsuse aspekti käsitledes ei paista Wixil üldse konkurente olevat. Siin on kõik, mida vaja – Wixi funktsioonide komplekt ja disaini kohandamise tööriistad asuvad tipptasemel. Üks süsteemi vaieldamatuid tipphetki on selle integreeritud WIX ADI tööriist. Kunstliku intelligentsuse toel töötav tööriist võimaldab veebisaitide loomist automatiseeritud režiimis. Kodeerimisoskus puudub kas selleks on vaja veebidisaini kogemust – pakkuge lihtsalt vastused küsimuste loendile, mille süsteem vaikimisi genereerib, ja jälgige, kuidas see teie jaoks veebisaidi loob. Süsteem kasutab projekti käivitamiseks esitatud sisu, mis vastab teie niši spetsialiseerumisele ja erinõuetele. Mida üksikasjalikumad ja informatiivsemad on teie vastused, seda kõrgem on teie projekti kvaliteet ja väärtus lõpuks.

  Wix Editor

  Kui te ei kavatse Wix ADI-d kasutada, lubab süsteem lülituda tavaredaktori režiimi. Siin saate oma projekti sätteid individuaalselt kohandada, et töötada välja isikupärastatud veebisaidi kujundus, mis vastab teie konkreetsetele parameetritele. Siin saate arendada ka oma veebisaidi laua- ja mobiiliversioone.

  Loe ka: Wix Editor või Wix ADI: kumb on teie jaoks parem?

  Wix App Market on veebisaitide koostaja tugev külg. See on koht, kus saate valida sadade tasuta ja tasuliste rakenduste, vidinate ja laienduste hulgast, mis aitavad teie veebisaidi toimivusele kaasa. Laienduste integreerimine võtab vaid mõne hetke, samal ajal kui nende edasine haldamine on lihtne ja probleemivaba.

  Veebisaidi ehitaja paistab rahva hulgast silma ka täiustatud ajaveebi- ja e-kaubanduse mootorite tõttu. Wixi abil saate luua täisfunktsionaalseid ajaveebisid ja väikeseid / keskmise suurusega veebipoode. Oma projekti parameetreid on võimalik kohandada, et luua isikupärastatud ajaveebi / veebipoe kujundus. Veelgi enam, Wixil on uhke kallimate tööriistade tõus, SEO Wiz, turundus- ja reklaamifunktsioonid, mis võimaldavad teil oma veebisaidi / ettevõtte toimivusest maksimaalselt kasu saada..

 • Veebid. Veebisaidi koostaja võimaldab juurdepääsu ka mitmele funktsioonile ja veebidisaini tööriistadele. See toetab sotsiaalse meedia integreerimise võimalusi, et tagada kasutajatega aktiivne suhtlus ja teie ettevõtte reklaamimine. Sotsiaalmeedia kontode integreerimine oma projekti ei köida mitte ainult kasutajate tähelepanu, vaid hoiab olemasolevaid ja potentsiaalseid külastajaid kursis eelseisvate sündmuste, uudiste, veebisaidi / ettevõtte värskenduste ja muu olulise teabega..

  Teine Veebide esiletõst on selle integreeritud kohalike kirjete funktsioon. See võimaldab teil oma ettevõtte värvata kõige tuntumate kohalike kataloogide kaudu. See suurendab teie ettevõtte võimalusi märgata kohalikke elanikke, kes otsivad teie pakutavaid teenuseid / tooteid. Loendisse lisamiseks peate esitama oma ettevõtte teabe (üldised faktid, kontaktid, üksikasjad, spetsialiseerumine, pakutavad teenused / tooted), mis edastatakse automaatselt kohalikesse kataloogidesse. See teave meeldib veelgi otsingumootorites, mis aitab lõpuks kaasa äriefektiivsemale reklaamimisele. Kokkuvõttes lubab Veeb 10-minutilise või isegi kiirema aja jooksul oma veebisaidi üle 100 veebipõhise kataloogi lisada.

  Veebide redigeerimise nupp

  Sarnaselt Wixiga on veebis kaasas e-kaubandus ja ajaveebimootorid. Süsteemi funktsioonide komplekti abil saate luua blogisid ja veebipoode. Veebipõhise e-kaubanduse platvorm on Wixi pakutavast vähem võimas. Lisaks võimaldab veebisaidi koostaja integreerida foto- / videogaleriid, kasutada integreeritud analüütilisi tööriistu, SEO Boosteri ja muid vajalikke funktsioone.

Wix vs Veebid. Funktsionaalsuse osas on ka Wix nimekirja tipus. Selle funktsioonide komplekt on veebi omadega võrreldes keerukam. Vaadake lihtsalt integreeritud ADI-tööriista, ajaveebi- ja e-kaubanduse platvormide, rakenduste turu, SEO, äriturunduse ja reklaamifunktsioonide pakutavaid eeliseid, et mõista, et veebisaidi koostaja alistab kindlasti oma konkurenti.

3. Kujundus

Kujunduse võrdlustabel

WixVeebid
Teemade arv:500+750+
Tasuta teemad:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
Sorteeri tööstuse järgi:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
CSS-koodi redigeerimine:✘ EI&# x2714; JAH
 • Wix. Veebisaidi koostaja kiitleb ühte laiaulatuslikumat, hämmastavamat ja professionaalsemat mallikogu. Praegu ületab süsteemi kohandamiseks pakutavate disainilahenduste arv 550 malli ja veel palju on väljatöötamisel. Süsteem pakub ka mitut disaini kohandamise tööriista, mis annavad teie projektile kalli ilme.

  Wixi mallide kvaliteet on keskmisest tunduvalt kõrgem. Tegelikult on need teemad veebidisaini nišis parimad. Kõik need on tasuta – vali lihtsalt oma nišile sobiv kujundus ja hakka seda oma vajadustele vastavalt kohandama. Veebisaidi koostaja võimaldab redigeerida lauaarvutite ja mobiilsete veebisaitide versioone, et teie projekt oleks optimeeritud kõigi seadmete sirvimiseks.

  Wixi kujundus

  Malli valiku lihtsustamiseks on Wix-i ​​arendajad jaganud need kümneteks kategooriateks vastavalt hõlmatud teemadele. Populaarsete ja uute teemade jaoks on eraldi kategooriad. Samuti on võimalus, mis võimaldab valida täiesti tühja veebisaidimalli, et seda nullist kohandada. See annab teie veebisaidile isikupärase klooki ja kõrge jõudluse. Kujundusvaliku tegemisel aga ärge unustage, et Wix ei lase mallidel vahetada, kuna sellele järgneb absoluutne positsioneerimisviis. See tähendab, et kui otsustate mingil põhjusel valida mõne muu teema, peate sisu uuesti esitama, kuna varem esitatud andmed lähevad kaotsi.

 • Loe ka: Wixi veebisaitide näited.

 • Veebid. Veebimallide malle on samuti palju – nende arv ületab 750 teemat, mis on nii tasuta kui ka tasulised. Kujundus jaguneb enam kui 20 kategooriasse vastavalt niššidele, kuhu mallid kuuluvad. Veebikujunduse kvaliteet jätab siiski palju soovida. Ükskõik millist malli te valite, näib see aegunud, võrreldes mallidega, mida pakuvad muud kaasaegsed veebisaidi ehitajad. Sobivaima teema valiku lihtsustamiseks pakub süsteem võimalust kasutada otsingufiltrit, mis võimaldab malle sorteerida kategooria järgi, kuhu teie veebisait kuulub.

  Veebiteemad

  Lisaks vananenud mallidele on Veebis saadaval ka madala kvaliteediga disaini kohandamise tööriistad. Nende funktsionaalsus ja kasutatavus jäävad samuti alla Wixi ja teiste kaasaegsete veebisaitide ehitajate pakutavatele. Veebidisaini kohandamise võimalused on samuti piiratud – veebisaidi koostajal puuduvad täpsemad HTML / CSS-i redigeerimise tööriistad. Seetõttu on teie malli kohandamise võimalused üsna piiratud, mis ei võimalda luua ainulaadset veebisaidi kujundust. Teie veebisaidi väljanägemise juhtimiseks on siiski võimalik olemasolevaid sisuplokke lisada, kustutada ja korraldada vajalikus järjekorras.

Wix vs Veebid. Kujundusaspektist rääkides on Wix võrdluse sõnatu liider. Veebisaidi koostajal on vapustav kollektsioon professionaalseid malle, mis on tasuta, reageerivad ja kohandatavad. Sama ei saa öelda veebikujunduste kohta, mis on aegunud ja madala kvaliteediga.

4. Klienditugi

 • Wix. Veebisaidi koostaja pakub professionaalset ja kvaliteetset klienditugi, mis on selle vaieldamatu eelis. Võite sirvida teenuse abikeskust, mis võimaldab juurdepääsu mitmele teksti- ja videoõppele, juhistele, postitustele ja kasulikele näpunäidetele, kuidas oma veebikujunduse kogemust paremaks muuta. Samuti on võimalus vaadata süsteemifoorumis saadaolevaid teemasid. Siit leiate värskendatud süsteemiga seotud teabe. Kui soovite kasutada Wixi ekspertide pakutavat individuaalset abi, lubab veebisaidi koostaja teil nendega e-posti või piletimüügisüsteemi kaudu ühendust võtta.

  Wixi tugi

 • Veebid. Veebide klienditugi on üsna kõrgel tasemel. Abi jaotises olevad materjalid ja võimalused on kasutajate vajaduste rahuldamiseks enam kui piisavad. Niipea kui olete süsteemis registreerunud, pakutakse teile üksikasjalikku videojuhendit, mis sisaldab põhilisi põhiteenuseid teenusega töötamisel. Teiste veebiklientide klienditoe võimaluste hulgas on mõistlik mainida videoõpetusi, KKK-sid, teadmistebaasi ja täiustatud hüpikaknat NanoRepil põhinevat vestlusabilist, mis pakub vastuseid kasutajatele pakutavatele kiireloomulistele küsimustele reaalajas. Lisaks saavad Premium Plaani tellijad juurdepääsu reaalajas vestlusele, e-posti ja telefonitoele.

  Veebide tugi

Wix vs Veebid. Mõlemad veebisaidi koostajad on klienditeeninduse osas tähelepanu väärt. Neil on rikkalikud abikeskused ja palju video- / tekstijuhiseid. Kui Veebil on spetsiaalsed abifunktsioonid Premium Plan’i kasutajatele ja täiustatud NanoRepil põhinev vestlusabiline, pakub Wix e-posti ja piletitoetust igale kasutajale, kes valib teenuse isiklike / äriliste veebidisaini eesmärkide saavutamiseks.

5. Hinnapoliitika

 • Wix. Veebisaidi koostaja hinnapoliitika on kõigile jõukohane. Süsteemil on mitu kava, mis võivad vastata kõigi kasutajakategooriate vajadustele. Seal on täiesti tasuta tellimus, mis võimaldab veebisaidi ehitaja funktsioone piiramatu aja jooksul testida. Kui otsustate veebisaidi koostajaga projekti käivitada, pakutakse teile võimalust minna üle ühele tasulisele tellimusele. Nende hulka kuuluvad tava- ja äri- / e-kaubanduse plaanid. Iga plaanide rühm jaguneb omakorda mitmesse kategooriasse sõltuvalt nende spetsialiseerumisest ja pakutavatest terminitest.

  Tavatellimused on järgmised: Combo (13 dollarit kuus), Piiramatu (17 dollarit kuus), Pro (22 dollarit kuus) ja VIP (39 dollarit kuus). Äriplaanid sisaldavad omakorda Business Basic (23 dollarit kuus), Äri piiramatu (27 dollarit kuus), äri VIP (49 dollarit kuus) ja Enterprise (500 dollarit kuus). Kõik plaanid sisaldavad mitmeid maksevõimalusi, domeeninimeühendust, suurenenud salvestusruumi ja muid eeliseid. Wix pakub ka tavalisi allahindlusi, kupongikoode ja eripakkumisi, mis võimaldavad soodsa hinnaga valida eelistatud tellimuse.

 • Veebid. Nii nagu Wix, järgib Webs ka freemium mudelit. Seal on tasuta plaan ja kolm premium-tellimust, mille maksumus algab 5,99 dollarit kuus ja jõuab 22,99 dollarit kuus. Kõik tasulised paketid pakuvad tasuta domeeninimeühendust, 30-päevast raha tagastamise garantiid premium-paketi tellijatele ja muid eeliseid.

WixVeebid
Hinnakujundusvalikud:Standardplaanid:
&# x2714; Kombineeritud (13 dollarit kuus);
&# x2714; Piiramatu (17 dollarit kuus);
&# x2714; Pro (22 dollarit kuus);
&# x2714; VIP (39 dollarit kuus).
Äri / e-kaubanduse plaanid:
&# x2714; Business Basic (23 dollarit kuus);
&# x2714; Piiramatu äri (27 dollarit kuus);
&# x2714; Äri VIP (49 dollarit kuus);
&# x2714; Ettevõtlus (500 dollarit kuus).
&# x2714; Starter (5,99 dollarit kuus);
&# x2714; Täiustatud (12,99 dollarit kuus);
&# x2714; Pro (22,99 dollarit kuus).
Funktsioonid:&# x2714; Vaba plaan;
&# x2714; Palju salvestusruumi;
&# x2714; Domeeninime ühendus;
&# x2714; Regulaarsed allahindlused;
&# x2714; SEO tööriistad;
&# x2714; Mitu plaani valida.
&# x2714; 30-päevane raha tagasi garantii;
&# x2714; Tasuta domeeninimed;
&# x2714; 30-päevane raha tagasi garantii premium-kasutajatele;
&# x2714; Piiramatu arv lehti;
&# x2714; Premium teemad;
&# x2714; SEO võimendus.

Wix vs Veebid. Wixi ja Veebi hinnakujunduskavad on esmapilgul sarnased, eriti kui tegemist on kulude aspektiga. Mõlemat süsteemi lähemalt uurides saate teada, et Wix pakub rohkem plaane valida, samas kui ka selle hinnakujundusvalikud on mitmekülgsemad. See teebki veebisaidi ehitaja mitmekesisemate kasutajakategooriate jaoks atraktiivsemaks valikuks.

Alumine joon

Wix ja Webs on veebisaitide loojad, mis erinevad üksteisest mitme aspekti poolest, sealhulgas paindlikkus, disaini kohandamise vabadus, taskukohasus ja funktsionaalsus. Kui otsustate alustada isiklikku või äriprojekti, peate hoolikalt läbi vaatama ja võrdlema mõlema süsteemi funktsioonide komplekti ja tööriistu, et valida see, mis kõige paremini vastab teie vajadustele.

WixWix – on DIY veebidisaini niši juht, mis hõlmab tipptasemel funktsioone, tööriistu ja valikuid, mis annavad süsteemile märkimisväärse ülekaalu konkurentide ees. Veebisaidi koostaja paistab rahva hulgast silma oma võimsa AI-põhise Wix ADI-tööriista, integreeritud rakenduste turu, e-kaubanduse ja ajaveebimootorite ning sadade tasuta reageerivate ja täielikult kohandatavate mallide tõttu. Wix

VeebidVeebid – on pilveveebisaidi ehitaja, mis võimaldab luua projekte isiklikuks ja äriliseks kasutamiseks, kuid puudub funktsionaalsus ja disaini kohandamise vabadus. Veebimudeleid on arvukalt, kuid need näevad välja vananenud ega ole teiste tänapäevaste veebisaitide ehitajatega võrreldes nii professionaalsed.Veebisait.com

Valik Wixi ja Veebi vahel ei tundu sugugi keeruline olevat. Ükskõik, milliseid süsteemiaspekte te võrdlete, säilitab Wix ikkagi juhtivad positsioonid. Veebisaidi koostaja paistab silma veebi redigeerimise tööriistade funktsionaalsuse, paindlikkuse, disaini kohandamise ja mitmekülgsuse poolest. Selle hinnapoliitika on mõistlik ja kindlasti leiab igaüks plaani, et see sobiks siin konkreetsete veebikujunduse vajaduste ja eelistustega. Ükskõik, kas kavatsete avada isikliku projekti, sihtlehe, ajaveebi, portfelli veebisaidi või veebipoe, peaks Wix jääma süsteemiks, kust otsite.

WIX vs veebid: võrdlustabel

WixVeebid
1. Lihtsus10-st 10-st9-st 10-st
2. Omadused10-st 10-st7 10-st
3. Kujundus10-st 10-st6 10-st
4. Tugi10-st 10-st7 10-st
5. Hinnakujundus10-st 10-st8 10-st
Üldiselt:10,0 10-st7,0 10-st
Proovige kohe Proovige kohe
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me