Webydo vs Webflow

webydo vs webflow


Сучасні розробники веб-сайтів не такі, як вони були навіть пару років тому. Вони забезпечують творчу свободу, яка зливається з впровадженням передових тенденцій веб-дизайну.

Це може здатися дивним, але це одна з головних причин, яка викликає проблеми, коли справа стосується вибору підходящої платформи. Серед різноманітних професійних розробників веб-сайтів серед натовпу виділяються Webydo та Webflow.

Швидкий знімок:

ВебідоВебідо – це відомий розробник веб-сайтів, який підтримує параметри редагування веб-сайтів із перетягуванням і випадання і призначений для створення гідних веб-сайтів для професійного використання. Система є дещо складною для початківців користувачів, що не дивно, оскільки розробники сервісу називають її “повним конструктором веб-сайтів” & CMS для дизайнерів ». Очевидно, що система пропонує розширений набір функцій, необхідний для створення вражаючих білих етикеткових веб-сайтів для клієнтів. Webydo.com

Веб-потікWebflow – це хмарний веб-сайт та CMS, який надає можливість професійним та досвідченим веб-дизайнерам, фрілансерам та веб-агенціям запускати та керувати візуально привабливими та функціональними веб-сайтами для своїх клієнтів. Щоб освоїти платформу, потрібен час і зусилля, оскільки вона постачається з багатим вибором інструментів та варіантів налаштування дизайну. Webflow.com

Обидва розробники веб-сайтів містять функції, характерні для розробників веб-сайтів та CMS. Вони добре працюють для досвідчених веб-дизайнерів, розкриваючи дивовижний набір варіантів та інструментів для створення та керування приголомшливими на замовлення проектами

Який із них найкраще працює для розробників веб-сайтів? Чи є якісь функції, завдяки яким одна послуга переважає конкурента? Прочитайте на порівнянні Webflow проти Webydo, щоб дізнатися це.

1. Простота використання

 • Вебідо. Webydo оснащений інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом перетягування, який легко переміщуватися. Однак вам може бути дещо складно опанувати тонкощі інтерфейсу з першої спроби. Система розділена на два розділи, а саме на приладну панель та дизайнерську студію.

  Редактор Webydo

  Останній розділ містить режим дизайну (місце, де ви можете налаштувати параметри дизайну вашого веб-сайту), режим вмісту (розділ, де ви можете завантажувати та редагувати вміст) та режим попереднього перегляду (частина, де ви можете подивитися за результатами та внесіть необхідні зміни перед публікацією проекту). Webydo пропонує зручну функцію Історії редагувань, що дозволяє переглядати старіші версії веб-сайтів та відновити ту, яку ви вважаєте найбільш вдалою.

 • Веб-потік. Конструктор веб-сайтів очевидно орієнтований на потреби плюсів веб-дизайну. Незважаючи на те, що система дозволяє заповнювати шаблони веб-сайтів власним вмістом, його набір функцій набагато вражає. Не помічаючи наданих варіантів, ви можете залишитись незадоволеними кінцевим результатом. Таким чином, не можна назвати інтерфейс Webflow простим або мінімалістичним порівнюючи з цим у квадратичному просторі зовсім. Він постачається з безліччю наборів інструментів, функцій та розділів, які ви повинні вивчити.

  Редактор веб-потоків

  У той же час, інтерфейс Webflow є логічно структурованим, всі елементи знаходяться на своїх місцях. Чим швидше ви освоїте платформу – тим швидше зможете розпочати роботу над своїм проектом. Певною мірою інтерфейс Webflow нагадує інтерфейс Adobe Muse але простіше, пропонуючи численні панелі інструментів, редактор HTML / CSS, параметр попереднього перегляду та інші функції, що дозволяють отримати контроль над процесом створення веб-сторінок.

Webydo vs Webflow. Обидва розробники веб-сайтів дещо переважні для початківців. Їх інтерфейси нагадують продукти Adobe. Якщо ви з ними знайомі, вам буде простіше дізнатись тонкощі інтерфейсу цих служб. Webflow – це все-таки більш просте та інтуїтивне рішення порівняно з Webydo.

2. Набір функцій та гнучкість

 • Вебідо. У конструктора веб-сайтів є потужний набір функцій, який включає в себе безліч інструментів для налаштування дизайну та варіантів, необхідних для створення повнофункціонального веб-сайту для професійного використання.

  На платформі немає великої колекції віджетів та додатків. Тут є лише додатки, на які варто звернути увагу, такі, які потрібні для створення веб-сайту електронної комерції. Щодо решти віджетів, вони не такі універсальні, як ті, які пропонують системні конкуренти.

  Вебідо Мобільний редактор

  Інтерфейс перетягування системи дозволяє додавати та змінювати елементи та їхні позиції для створення привабливого веб-сайту. Елементи є універсальними і включають тексти, відео, зображення, форми, галереї, флеш-файли, віджети, меню тощо. Система також має вдосконалений інтегрований аніматор прокрутки Parallax без коду. Використовуючи його, ви зможете застосувати приголомшливі ефекти анімації до будь-якого потрібного вам об’єкта, включаючи зображення, форми, форми, галереї, файли .gif, віджети тощо.

  Типографія Вебідо

  Webydo може похвалитися пристойними системами ведення блогів та електронної комерції. Якщо ви плануєте створити блог, перейдіть до режиму вмісту блогу, щоб регулярно додавати новини та публікації. Для цього вам доведеться розробити єдиний шаблон, щоб використовувати його та оновлювати його за потреби. У випадку, якщо ви збираєтеся запустити веб-магазин, система також надасть вам набір варіантів та інструментів. У нього є власне рішення для електронної комерції, яке дозволяє створювати, додавати та оновлювати необхідну кількість продуктів.

 • Веб-потік. Webflow сильно фокусується на розробці професійних веб-сайтів. Поєднання параметрів редагування HTML / CSS з передовими інструментами налаштування дизайну дозволяє досягти гідного результату. У цьому відношенні система нагадує CMS, електронну комерцію та платформу для ведення блогів з безліччю функцій та інструментів, які дають сильну перевагу перед її конкуренти.

  За допомогою Webflow ви можете додати користувацький HTML у колонтитул та заголовок. Також можна інтегруватись із сервісом Zapier для роботи з командою розробників, які також займаються розробкою веб-сайтів..

  Веб-потік CMS

  Функція електронної комерції потужно реалізована в розробнику веб-сайтів. Тепер Webflow дає змогу створювати невеликі та середні інтернет-магазини, але якщо ви спробуєте і скористаєтесь своїми передовими знаннями з кодування, ви можете навіть запустити з ним повнофункціональний великий інтернет-магазин. Платформа призначає користувача, який відповідає за процес створення веб-електронної комерції, надаючи можливість коригування та оновлення налаштувань доставки, оплати та оподаткування. Webflow також інтегрується із зовнішніми сервісами, що сприяють кращій роботі веб-магазинів, створених із ним. Серед систем, з якими можна інтегруватися, є сенс згадати MailChimp, QuickBooks, ShipStation та багато іншого.

  Завантаження та керування продуктом також просте та швидке із створенням веб-сайтів. Тут ви можете створити галереї товарів з необмеженою кількістю предметів, пропонованих до продажу. Більше того, ви можете додати описи товарів, назви, ціни, фотографії та іншу пов’язану інформацію. Інтеграція вдосконалених налаштувань налаштування дизайну, паралаксальних ефектів, анімації та інших елементів робить функцію електронної комерції одним із найважливіших моментів для створення веб-сайту.

  Електронна комерція Webflow

  Розробник веб-сайтів чудово працює для створення веб-сайтів, готових до мобільних пристроїв, набагато простіше ніж у популярних CMS, таких як WordPress. Це важливо для клієнтів, які замовляють власні проекти та бажають їх відображення на всіх мобільних пристроях. Ще одна важлива родзинка системи – це можливість експортувати створений вами код для подальшого перенесення проекту на іншу платформу на ваш вибір. Веб-дизайнери також можуть скористатися можливістю змінити макет веб-сайту. Webflow також дозволяє інтегрувати набір розширених функцій дизайну руху.

  Webflow дає можливість працювати з шаблонами в двох основних режимах, а саме в режимах «Дизайнер» та «Редактор». Перший варіант дозволяє інтегрувати кілька віджетів у веб-сторінку для підвищення продуктивності.

  Серед віджетів, якими ви можете користуватися, є сенс згадати наступні: div-block, captcha, розділ, контейнер, фонове відео, стовпці, список, кнопка, конспект, заголовок, посилання, соціальні мережі, складний текст, форма, запис поле, прапорець, інтеграція коду, стандартні та спливаючі вікна та багато іншого.

  Режим редактора дає змогу редагувати вміст веб-сторінки (додавати тексти, медіафайли, графіку, посилання та інші елементи). Крім цього, під час створення веб-сайту за допомогою Webflow можна використовувати спеціальні символи, також відомі як ідентифікатори. Це збережені блоки, які поставляються з готовими конструкціями для виконання різноманітних завдань.

Webydo vs Webflow. Обидва розробники веб-сайтів дозволяють створювати потужні та повнофункціональні веб-сайти, призначені для професійного використання. Вони багаті на особливості ніші та надають доступ до декількох інструментів та параметрів налаштування дизайну, які не доступні в інших подібних сервісах.

Обидва розробники веб-сайтів генерують готовий до виробництва код, сумісний з W3C і може бути наданий розробникам, якщо потрібно внести спеціальні зміни. Але Webydo все ще трохи простіше, ніж Webflow, і, таким чином, його набір функцій дещо менш обширний. Webflow, своєю чергою, вразить усіх своїми можливостями веб-дизайну.

3. Конструкції

 • Таблиця порівняння конструкцій

  ВебідоВеб-потік
  Кількість тем:32200
  Імпорт теми:✘ НІ&# x2714; ТАК
  Візуальний редактор:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
  Редагування коду CSS:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК
  Чуйний дизайн:&# x2714; ТАК&# x2714; ТАК

  Вебідо. Платформа надає користувачам три варіанти дизайну веб-сайтів. Ви можете використовувати чисте полотно, щоб створити проект з нуля, макет або готовий шаблон. Загальна кількість тем Webydo наразі складає близько 30 шаблонів.

  Вони безкоштовні, чуйні та на 100% настроюються. Система пропонує розширені варіанти редагування шаблонів CSS. Працюючи над своїм проектом, ви можете вручну створити окремі версії для різних типів мобільних пристроїв, залежно від потреб та вподобань веб-дизайну.

 • Веб-потік. Розробник веб-сайтів пропонує приголомшливу колекцію готових шаблонів. Кількість його тем перевищила 200 зразків, і вона постійно зростає. Майте на увазі, що не всі шаблони Webflow безкоштовні. Кількість тем, які ви можете отримати безкоштовно, становить 30 предметів.

  Вартість платних шаблонів коливається в межах від 24 до 79 доларів. Багато шаблонів надаються в декількох варіантах презентації веб-сторінок. Наприклад, може бути близько 5-10 зразків тем, застосовних для домашньої сторінки, контактів тощо. Крім готових тем, є можливість вибрати порожнє полотно, щоб надати йому персоналізований вигляд. Існує також галерея веб-сайтів, розроблених іншими веб-розробниками, щоб ви могли ознайомитись з найбільш вдалими рішеннями.

Webydo vs Webflow. Що стосується дизайнерського аспекту, Webflow має багато переваг перед своїм конкурентом. Його колекція шаблонів набагато більш масштабна. Система надає потужний набір функцій та безліч функцій редагування дизайну, які помітно впливають на функціональність та якість готових веб-сайтів.

4. Підтримка клієнтів

 • Вебідо. Конструктор веб-сайтів відомий своєю зручною для користувачів спільнотою та безліччю варіантів підтримки клієнтів. На панелі керування безпосередньо доступний LiveChat, який готовий відповісти на будь-які запитання користувачів. Сервіс aso має широку базу знань, що включає навчальні відео та тексти. Крім того, ви можете зв’язатись із командою підтримки будь-коли дня за телефоном (для жителів США) або заповнивши форму зворотного зв’язку.

 • Веб-потік. Webflow має власний університет, численні навчальні та текстові підручники, велику базу знань. Ці варіанти підтримки клієнтів доступні в редакторі веб-сайтів. Технічна підтримка доступна через онлайн-чат та електронну пошту 24/7.

Веб-потік проти Вебідо. Обидва розробники веб-сайтів надають достатньо матеріалів, щоб допомогти користувачам вирішити пов’язані із системою проблеми та знайти відповіді на їх запитання. Однак Webflow має власний університет, де всі передплатники можуть отримати достатньо знань про те, як користуватися послугою на користь.

5. Цінова політика

 • Вебідо. У веб-розробника немає безкоштовного плану, але він пропонує три платних варіанти замість цього. Кожен із платних планів має безкоштовну 30-денну пробну версію, але ви зобов’язані надати дані своєї кредитної картки, перш ніж підписатися на будь-який із них. Це серйозний недолік, який може не сподобатися користувачам, які просто хочуть протестувати систему перед тим, як прийняти рішення про її подальше використання.

  Платні плани включають Профі ($ 90 / місяць), Команда ($ 180 / місяць) і Агентство ($ 480 / місяць). Вибір найбільш підходящого варіанту повинен залежати від кількості проектів, які ви плануєте розпочати. Якщо у вас є серйозні і довготривалі прагнення, тоді розумно оновити для розширеного плану агентства, що дає можливість отримати фірмовий піддомен системи, клієнтський майстер самостійної роботи, можливість співпрацювати з до 10 членами команди. Існує також План підприємства, умови якого обговорюються індивідуально з клієнтом.

  ВебідоВеб-потік
  Варіанти ціноутворення:✓ Pro ($ 90 / міс);
  ✓ Команда ($ 180 / міс);
  ✓ Агентство ($ 480 / міс).
  ✓ Стартер ($ 0 / міс);
  ✓ Lite ($ 15 / міс);
  ✓ Pro ($ 35 / міс).
  Особливості:✓ Безкоштовний хостинг;
  ✓ Біла мітка;
  ✓ Клієнтські рахунки;
  ✓ Виділений менеджер облікових записів.
  ✓ Безкоштовний план;
  ✓ Клієнтські рахунки;
  ✓ підтримка 24/7;
  ✓ необмежене зберігання;
  ✓ Біла мітка.
 • Веб-потік. Платформа має безкоштовний план «Стартер», який, однак, має певні обмеження. Тут ви отримаєте субдомен служби та рекламний банер. Ви також не зможете використовувати функцію експорту коду. Це не те, що потрібно більшості цільових користувачів.

  Щодо платних планів, вони поділяються на стандартні та командні, які можна виставляти рахунки щомісяця або щорічно. Різниця в ціні вражає і може становити до 20-50% залежно від обраного варіанту.

  Стандартні плани включають варіанти Lite та Pro, вартість яких відповідно становить 16 та 35 доларів США на місяць. Командні плани включають в себе малі, середні та великі варіанти, які коштуватимуть вам 70, 140 та 280 доларів на місяць. Майте на увазі, що якщо ви є фрілансером, який працює від імені клієнта, ви можете безкоштовно розробляти веб-сайти, використовуючи опцію «Клієнтська оплата»..

Webydo vs Webflow. Webflow пропонує більш універсальні та багатофункціональні плани для індивідуального та командного використання. Різноманітність варіантів та інструментів, які передбачають ці плани, також відрізняється. Це дозволяє забезпечити свободу вибору. Більше того, Webflow також має безкоштовний план на відміну від Webydo, який має безкоштовний пробний період з вимогою здійснити попередню оплату.

Нижня лінія

Webydo та Webflow – це два потужних розробники веб-сайтів, розроблені спеціально для досвідчених веб-розробників. Обидві платформи займають високу позицію в професійній ніші веб-будівель. Вони сильно фокусуються на потребах досвідчених веб-дизайнерів і дозволяють створювати вражаючі веб-сайти для кращої реклами в Інтернеті. Хто з них, однак, можна вважати лідером? Яка послуга переважає свого конкурента з точки зору задоволеності клієнтів, функціональності та зручності?

ВебідоВебідо більше орієнтований на агенції веб-дизайну, оскільки його функції менш універсальні. Тут можна багато зробити для налаштування дизайну вашого веб-сайту, але набір функцій та інструменти для налаштування дизайну, якими ви можете скористатися, не такі масштабні, як бажано. Webydo.com

Веб-потікWebflow має більш вдосконалені функції налаштування дизайну, інструменти та зручніше для незалежних веб-дизайнерів. Конструктор веб-сайтів дозволяє створювати різні типи проектів – від стандартних бізнес-сайтів і до проектів електронної комерції. Це робить його кращим рішенням для фрілансерів та досвідчених користувачів. Webflow.com

Як бачите, ці розробники веб-сайтів є близькими конкурентами. Вони дотримуються тієї ж мети – допомогти професійним дизайнерам візуально створити веб-сайти, не потребуючи вручну перетворювати свої проекти в код. Вибрати лише найкращий інструмент залежно від ваших індивідуальних потреб та специфікацій проекту.

Огляд діаграми порівняння

ВебідоВеб-потік
Простота використання:Webydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs Webflow
Особливості:Webydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs Webflow
Конструкції:Webydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs Webflow
Підтримка клієнтів:Webydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs Webflow
Ціноутворення:Webydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs Webflow
Загальний рахунок:Webydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs WebflowWebydo vs Webflow

Спробуйте Webflow зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map