Veebivoog vs WordPress

veebivoog vs WordPress


Professionaalse veebisaidi arendamise osas ei saa kasutajad sageli otsustada, milline on kõige sobivam platvorm. Kuigi on olemas süsteeme, mis on kogu maailmas populaarsuse saavutanud tänu oma ainsale orienteeritusele professionaalsele veebisaidi arendamisele, on ka neid, mis positsioneerivad ennast kõik-ühes lahendustena, mis hõlmavad arvukalt tööriistu ja funktsioone, mis sobivad hästi kõigi kasutajakategooriate jaoks.

Selle tulemusel muutub kõige sobivama platvormi valik üheks raskemaks väljakutseks just seetõttu, et suurem osa kasutajatest ei tea oma peamistest omadustest ja nüanssidest, millele tasub tähelepanu pöörata. Pärast paljude veebimeistrite veebiehitusvahendite testimist ja ülevaatamist jõudsime järeldusele, et Webflow ja WordPress on kaks süsteemi, mida tasub kindlasti proovida, kui kavatsete täisfunktsionaalse projekti kavandada, hallata ja reklaamida.

Kiire hetktõmmis:

VeebivoogWebflow – on veebisaitide koostaja, kes on nimetanud ennast populaarseks pilvepõhiseks SaaS-platvormiks. Samal ajal on süsteemi pakutavate tööriistade ja võimaluste mitmekesisus ning keerukus andnud CMS-i sarnased funktsioonid, muutes süsteemi professionaalseteks veebidisaineriteks justkui lõuendiks, mis on keskendunud veebisaidi semantilisusele ja visualiseerimisele. Webflow.com

WordPressWordPress – on avatud lähtekoodiga PHP-l põhinev sisuhaldussüsteem, mis ei vaja tutvustamist, kuna see on usaldusväärsus ja kasutajate nõudmine pakutavate tööriistade ja funktsioonide järele on suur. WordPress on tuntud oma ulatuslike integreerimisvõimaluste ja veebisaidi kujunduse kohandamise võimaluste paindlikkuse poolest. WordPress.org

Mõlemad süsteemid on väärilised konkurendid, mis võimaldavad luua funktsioonirikkaid projekte. Samuti võtab nende õppimine ja omandamine aega, kuna Webflow ja WordPress on varustatud keerukate toimetajatega ning rohkesti tööriistu ja elemente, mida tuleb põhjalikult uurida. Milline platvorm valitseb tema konkurentide ees? Milline neist on väärt kasutaja tähelepanu ja aja- või eelarveinvesteeringut? Millised on erinevused nende vahel, mis võivad teie valikut mõjutada??

Oleme välja töötanud üksikasjaliku ülevaate WordPress vs Webflow võrdlusest, et tuua välja mõned süsteemide eelised ja võimalikud puudused kasutajatele.

1. Kasutuslihtsus

 • Veebivoog. Webflow oli mõeldud professionaalsetele arendajatele. Teil pole kunagi platvormiga töötamine keeruline, kui teate, et sellised terminid nagu klass, DIV, konteiner jne peavad tegelema kodeerimisega. Webflow sisuhaldussüsteemi toimimise mõistmine ei võta kaua aega.

  Veebivoo redigeerija

  Platvorm tundub tuttav ka professionaalsetele disaineritele, kes teevad regulaarselt koostööd selliste toimetajatega nagu Photoshop või Adobe Muse. Liides on üsna sama. Kõigi saadaolevate tööriistade ja sektsioonidega olete harjunud kiiresti, et lisada erinevaid elemente, stiili ja paigutada neid.

  Webflow uhkeldab oma saidiredaktoriga täiustatud sisuhaldussüsteemiga, mis võimaldab kasutajatel lisada nii uut sisu kui ka eelnevaid paigutusi uuesti kasutada ja teha koostööd teiste arendajate või kujundajatega. Saate määratleda kohandatud sisutüübid, olenemata sellest, kas see on ajaveebi postitus, meeskonna liige või projekt, mis loob iga tüübi jaoks kohandatud väljad.

  Webflow CMS

 • WordPress. WordPressi avatud lähtekoodiga olemus teeb platvormist suurepärase valiku professionaalsetele arendajatele ja disaineritele. Teil on mitu võimalust mallide kohandamiseks või tulevase veebisaidi koodi kirjutamiseks, kasutades oma HTML / PHP teadmisi ning arvukalt tasulisi ja tasuta pistikprogramme.

  WordPress Visual Editor

  Avatud lähtekoodiga platvormina võimaldab WordPress kasutajatel hallata PHP ja HTML redigeerimist. Veebisaidile ainulaadse stiili loomiseks saate mis tahes malli muuta. Samal ajal saate vabalt lisada uusi plokke ja elemente. Teil on neid kindlasti vaja, kuna enamik WordPressi malle on üsna lihtsad ja näevad kõik ühesugused välja. Võimalik, et soovite lisaks kindlatele HTML-teadmistele veel mõnda kohandamist.

Veebivoog vs WordPress: kaks platvormi loovad veebisaidi loomise protsessist erineva filosoofia. Meil on WordPress, mis sisaldab tuhandeid sarnaseid malle ja vajadust neid kohandada HTML / PHP teadmistega ühelt poolt. Ja teiselt poolt on meil veebivoog oma ainulaadse automatiseeritud saidilooja ja koodivaba viisil. Kasutusmugavus on küsimus, kus Webflow võtab kindlasti juhtpositsiooni.

2. Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

 • Veebivoog. Professionaalsed disainerid ja arendajad hindavad seda, et Webflow on lihtsalt 100% bränditav nagu Webydo – üldtuntud valge silt veebisaidi koostaja. See tähendab, et nii vabakutselised kui ka agentuurid saavad oma teenuste pakkumiseks kasutada platvormi võimalusi. Webflow on ise hostitud platvorm. Kuid see ei tähenda, et peate sellest kogu aeg kinni pidama. Tarkvaral on ekspordivõime, mis laseb kasutajatel kogu veebisaidi koodi asendada ja hostida kusagil mujal, ehkki turvalisuse seisukohast pole see vaevalt parim idee (mainime lihtsalt võimalust).

 • Webflow Professional Editor

  Kui plaanite käivitada mitu projekti korraga, võimaldab Webflow nii nende vahel vahetada kui ka eelmisi paigutusi kopeerida ja kleepida. Võite dubleerida nii mõningaid elemente kui ka terveid lehti eelmisest projektist.

  Tarkvara pakub lisaks sisseehitatud hostimisele ka erinevaid sisseehitatud võimalusi koos tasuta integreeritud SSL-sertifikaadiga, mis ei vaja pikendamist. Hajutatud infrastruktuurid ja sisseehitatud sisu edastamise võrk on täiendavate veebivoogude hostimise eeliste loendis, mis võivad veebisaidi toimivust parandada.

  Veebivoo tüpograafia

  Webflow on nüüd varustatud oma integreeritud e-kaubanduse mootoriga, mis võimaldab kasutajatel ehitada ja kasvatada suurepärase disaini ja jõudlusega poode. Süsteem paneb veebiarendusprotsessi eest vastutama kasutaja, jälgides kõiki selle etappe algusest kuni veebipoe lõpliku avaldamiseni. Veebipõhise ettevõtte käivitamiseks ja süsteemi kasvatamiseks pole vaja kodeerimist.

  Veebivoo e-kaubandus

  Siin saate teha tootekogude lisamise ja haldamise, integreeritud ostukorvi kohandamise, pealkirjade, kirjelduste ja hinnaspetsifikatsioonide määramise igale tootele, mida kavatsete müüa. Webflow integreerub väliste teenustega, sealhulgas Zapier, MailChimp, ShipStation, QuickBooks ja palju muud. Samuti on võimalik jälgida veebisaidi toimivust ja tellida olekuid, kohandada tehingute e-kirju, integreerida parallaksiafektid ja animatsioonid. Lõpuks on teie ülesanne kohandada makse-, saatmis- ja maksustamisparameetreid ning värskendada veebipoe üksikasju ööpäevaringselt.

 • WordPress. Peaksite arvestama, et WordPress loodi algselt ajaveebiplatvormina. See tähendab, et mis tahes muud tüüpi ainulaadse veebisaidi loomisel peate lisaks lõputule pistikprogrammide loetelule tegema palju kodeeringuid. WordPress pakub kõiki vajalikke pistikprogramme. Mida rohkem neid on, seda rohkem värskendusi peate tegema. Samal ajal võivad mõned pistikprogrammid sisaldada pahatahtlikke koode. See võib avaldada negatiivset mõju mitte ainult veebisaidi toimivusele, vaid ka selle otsingumootorite ridadele, liiklusele jne.

  WordPressi pistikprogrammid

  Veebiarendajad hindavad veebisaidi majutamisel täiendavat paindlikkust. Nad saavad valida nii mitme valiku vahel kui ka kasutada saidi failide hostimiseks oma servereid, ehkki protseduur nõuab lisakulusid ja erilisi oskusi. Lisaks saab WordPressi integreerida mis tahes kolmanda osapoole teenusega ja see pakub juurdepääsu WordPressi saidi andmebaasile, kus saate töötada failide konfiguratsioonide ja muuga.

Veebivoog vs WordPress: WordPress näib keerukam, kuna peate oma veebisaidi üles ehitama sõna otseses mõttes nullist. Puuduvad integreeritud teenused ega eelehitatud pistikprogrammid, välja arvatud mõned põhilised vidinad. Mõne olulise elemendi, näiteks rämpspostikaitse puudumine võib veebisaidi toimimist kahjustada. Teisest küljest pakub Webflow kõiki vajalikke sisseehitatud võimalusi, sealhulgas integreeritud hostimist ja digitaalseid turvameetmeid.

3. Kujundus

 • Veebivoog. Webflow Site Designer toimib kodeerimise automatiseerimise tööriistana, kus saate HTML, CSS ja JavaScriptiga tegelda ilma kodeerimiseta. Saate koodi visualiseerida ja süsteem kohandab selle automaatselt valitud paigutusele. Teisisõnu, saidi kujundaja kirjutab kõigi elementide ja paigutuste koodi.

  Kujunduse võrdlustabel

  VeebivoogWordPress
  Teemade arv:20010 000
  Kohandatud teemad:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
  Teemade maksumus:Tasuta 79 dollariniTasuta 299 dollarini
  Visuaalne toimetaja:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
  Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
  CSS-koodi redigeerimine:&# x2714; JAH&# x2714; JAH

  Kui te ei soovi saididisaineriga tegeleda, võite valida 30 tasuta ja umbes 100 tasulise malli hulgast. Lisatasu mallid erinevad tasuta teemadest. Nad näevad välja professionaalsemad ja funktsionaalsemad. Webflow professionaalne kogukond on kujundanud kõik saadaolevad tasulised mallid. See tähendab, et pole mingeid kolmandaid osapooli ja 100-dollarine tõrgeteta töötamine laua- ja mobiilseadmetes.

  Animatsioonide funktsioon väärib kindlasti täiendavat tähelepanu. See on saadaval paneeli jaotises „Interaktsioon” ja võimaldab kasutajatel praktiliselt kõiki oma veebisaidi elemente ellu viia. Saate teha animatsioone menüüde, plokkide, sisuplokkide, piltide ja muu jaoks. Tööriist sisaldab piisavalt erinevaid võimalusi, et animeerida kuni 90% lehe sisust.

 • WordPress. Vaatamata arvukatele WordPressi edastatud mallidele näevad nad kõik välja üsna ühesugused. Isegi premium-teemad piirduvad visuaalefektidega. Teemavalikute seadetesse saate lisada parallaksi ja mõnda animatsiooni. Professionaalsetel veebidisaineritel ja arendajatel pole aga ainulaadse veebisaidi loomist raske. Avatud lähtekoodiga platvormina pakub WordPress täielikku juurdepääsu CSS-failidele. See tähendab, et saate muuta meie veebisaidi ilmet, muutes selle koodi, ilma visuaalset redigeerijat valimata.

  Kasutajad saavad töötada kirjavärvi, tüpograafia ja veebisaidi üldise jõudlusega. Teema täpsemad sätted võimaldavad muuta tüpograafiat, fondi värvi, pealkirja suurust jne. Saate kohandada lehe mõnda osa, muuta päist, jaluse või külgriba..

Veebivoog vs WordPress: Pole tähtis, kui hea teil HTML / PHP redigeerimine on, pakub WordPress oma täiustatud saididisainerite ja interaktsioonide funktsiooniga vaevalt samu kujundusvabadust ja kohandamise tööriistu nagu Webflow. Platvormi abil on lihtne sõna otseses mõttes kõike luua, samal ajal kui süsteem andmed automaatselt avaldab ja ühendab.

4. Klienditugi

 • Veebivoog. Platvormil on tohutu teadmistebaas, mida pakub selle digitaalne ülikool. Siit leiate kogu vajaliku teabe veebisaidi loomisega alustamise kohta, lisaks kujunduse põhialustele, hostimisele, integreerimisele ja muule. Webflow ülikooli külastajatele on saadaval 101 õppevideot. Lisaks teadmistebaasile ja videojuhenditele saavad kasutajad telefoni teel või reaalajas vestluse kaudu klienditoega ühendust võtta.

 • WordPress. Ehkki WordPress on avatud lähtekoodiga platvorm, pole tal klienditoe meeskonda. Võite loota ainult samade probleemidega silmitsi seisnud eelmiste arendajate ja veebidisainerite kogemustele. Reeglina kirjeldatakse problemaatilisi probleeme paljudel veebis kättesaadavatel foorumitel, sealhulgas ametlikul WordPress.org-i kogukonnal.

WordPress vs Webflow: Webflow näeb välja informatiivsema platvormina, millel on oma tohutu teadmistebaas, videod, veebi- ja telefonitugi. Teisest küljest peaksid kasutajad olema valmis WordPressi osas kõike iseseisvalt õppima.

5. Hinnakujundus

 • Veebivoog. Platvormil on TASUTA plaan, kuigi see tundub liiga piiratud. Kasutaja saab platvormi ametlikku alamdomeeni luua ainult kaks lehte. Kui teil on vaja ehitada suurem projekt, võite valida mitu tasulist plaani, mis sisaldavad Lite ja Pro. Siit saavad alguse kõik raskused.

  Veebivoo plaanide olukord on pisut segane. Teil võib olla keeruline õiget plaani valida. Ühest küljest on meil kaks selget tasulist plaani: Lite (16 dollarit kuus) ja Pro (35 dollarit kuus). Teisest küljest on meil siin mitu kavade rühma, mis jagunevad kolme kategooriasse. Nende hulgas on rühm neile, kes vajavad ainult ühte saiti, ettevõtetele ja neile, kes vajavad regulaarset kujundamissaiti. Igas rühmas leiate veel 3 plaani, mille erinevad hinnad ulatuvad 0–36 dollarini. Teil on vaja veidi aega, et välja mõelda, milline plaan teile kõige paremini sobib.

  VeebivoogWordPress
  Hinnakujundusvalikud:&# x2714; Lihtne (16 dollarit kuus);
  &# x2714; Pro (35 dollarit kuus);
  &# x2714; Meeskond (35 dollarit kuus kasutaja kohta).
  &# x2714; Hosting (10 dollarit kuus);
  &# x2714; Pistikprogrammid (10-20 dollarit kuu kohta).
  Funktsioonid:&# x2714; Vaba plaan;
  &# x2714; CMS;
  &# x2714; Piiramatu hostimine;
  &# x2714; Blogi mootor.
  &# x2714; Täielik kohandamine;
  &# x2714; Tugev kogukond;
  &# x2714; Ainulaadne disain.
 • WordPress. Platvormi kasutamine on 100% tasuta. Kuid peate oma tulevase veebisaidi tasuliste premium-teemade ja erinevate laienduste majutamiseks koha pakkuma palju lisakulusid, iga kord, kui soovite oma SEO pistikprogrammist maksimumi võtta..

  Veebisaidi WordPressi abil ehitamise lõplikud kulud võivad olla veelgi suuremad, kui võrrelda Webflow tasuliste plaanidega. See sõltub kasutatavate lisatasu pluginate arvust. Lisaks vajate veebisaidi tõrgeteta toimimise ja toimivuse tagamiseks esmaklassilisi hostimisteenuseid. See mõjutab projekti hinda.

Veebivoog vs WordPress: Ehkki WordPress näib olevat kuluefektiivsem lahendus, võib platvormi kasutamine viia lõpuks suuremate projekti kuludeni, eriti kui vajate unikaalset ja kindlat veebisaiti, millel on hea võrgutöötlus. Sel juhul vajate täiendavaid lisatasu pluginaid ja usaldusväärseid hostimisvõimalusi. Need tegurid mõjutavad ka veebisaidi kogumaksumust. Sellest vaatepunktist näib Webflow parem lahendus, kuna on valitud paketid koos kõigi vajalike tööriistadega pakendis.

Alumine joon

Milline teenus – Webflow või WordPress – on konkurentide ees ülekaalus? Milline neist pakub ulatuslikumaid disaini kohandamise võimalusi, ilma et see kahjustaks mugavust ja mõistlikku hinda? Mõlemal süsteemil on veebidisaini plusse palju, kuigi nad kasutavad veebisaidi väljatöötamisel mõnevõrra erinevaid lähenemisviise ja tehnikaid.

VeebivoogWebflow on kena tööriist tootmiseks valmis veebisaitide loomiseks nullist ilma programmeerimiseta. See võimaldab veebidisaineritel ja arendajatel oma ideid ellu viia, kasutades Webflow lõuendina. Platvormi filosoofiat võib kirjeldada kui nutikust ilma kodeerimiseta. Siiski on see ikkagi rohkem orienteeritud veebidisaini asjatundjatele kui esmakordsetele. Seda fakti ei tohiks tähelepanuta jätta. Webflow.com

WordPressWordPress on mainekas sisuhaldussüsteem, mis pakub sadu tasuta malle ja pistikprogramme eri tüüpi veebisaitide loomiseks vaevata, mis meeldib nii algajatele kui ka veebimeistritele. Olenemata keerukusest, on platvorm osutunud veatuks erinevatel veebipõhistel eesmärkidel, näiteks võimas ajaveeb, e-kaubandus ja muud veebiesitluse valdkonnad. WordPress.org

Olles lõpetanud mõlema platvormi analüüsi, võime järeldada, et veebiehituse teenuse lõplik valik peaks vastama teie individuaalsetele veebidisaini nõuetele, vajadustele, ootustele ja ka veebidisaini vilumusele. Vaatamata suurele arvule alternatiivid, Tundub, et veebivoolul on suurem potentsiaal veebidisaineritel, kes soovivad välja töötada kindla veebisaidi ja on harjunud tegema koostööd SaaS-i veebisaidi ehitajatega, näiteks Ruuturuum. Sellel on hulgaliselt kohandatud arendusseadeid ja väärt integreeritud e-poe mootor.

See on ka paindlikum ja funktsionaalsem tänu disaineri ja redigeerija tööriistade kombinatsioonile, mis on targalt integreeritud CMS-i. Mõistlik hinnapoliitika, plaanide valik, integreeritud SSL-turvalisus ja hämmastavad projekteerimisriistad panevad WordPressi oma sarnaste piiratud mallidega taga, ehkki platvorm jätab arendajatele endiselt palju kohanemisvabadust.

Ülevaade võrdlustabel

VeebivoogWordPress
Kasutuslihtsus:Veebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPress
Funktsioonid:Veebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPress
Kujundused:Veebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPress
Klienditugi:Veebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPress
Hinnakujundus:Veebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPress
Üldine tulemus:Veebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPressVeebivoog vs WordPress

Proovige Webflow Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me