Veebivoog vs Elementor

Veebivoog vs Elementor


Webflow ja Elementor on kaks veebiehituslahendust, millest igaüks teenib teatud eesmärki. Kui Webflow on DIY veebisaitide looja, mis on mõeldud eeskätt disaineritele, siis Elementor on lehtede koostaja, mis on mõeldud WordPress.

Mõlemad süsteemid on oma funktsionaalsuse ja disaini kohandamise võimaluste mitmekülgsuse tõttu tähelepanu väärt. Siiski on oluline olla teadlik nende individuaalsetest omadustest ja spetsifikatsioonidest, mis võivad teie projekti tulemusi mõjutada.

Kiire hetktõmmis:

VeebivoogWebflow – on kaasaegne pilveveebilehtede ehitaja, mis on oma töökindluse, funktsionaalsuse ja eksklusiivse veebidisaini lähenemise tõttu saavutanud hea maine. Platvormi saab võrrelda sisuhaldussüsteemiga nagu WordPress pakutavate omaduste keerukuse ja komplekti osas. Seda kasutatakse kalli professionaalsete projektide käivitamiseks isiklikuks ja äriliseks kasutamiseks. Veebivoog

ElementorElementor – on veebilehtede koostaja, mis on mõeldud WordPressi projektide veebisaitide loomiseks. Süsteemil on pukseerimisredaktor ja üsna intuitiivne liides, mis muudab selle arusaadavaks nii tehnikutele kui ka veebidisaini plussidele. Veelgi enam, see ei vaja hõlpsaks alustamiseks HTML / CSS-i tundmist. Elementor

Mõlemad süsteemid eristuvad rahva hulgast tänu oma tipptasemel disaini kohandamise lähenemisviisile, funktsionaalsusele ja pakutavatele funktsioonidele. Milline neist töötab paremini standardsete veebisaitide käivitamiseks ja millisele publikule nad sihivad? On viimane aeg see nüüd meie võrdluses teada saada.

1. Kasutuslihtsus

 • Veebivoog. Nagu me oleme varem öelnud Webydo vs Webflow võrdlus, veebisaidi koostaja pakub üsna lihtsat registreerumisprotsessi. See pole siiski kõige lihtsam süsteem, mida praegu veebist leiate. Komplekti kuulub keeruline armatuurlaud ja juhtpaneel, mis on funktsioonide ja tööriistadega üleküllastunud. Algajatel on see keeruline ja süsteemi ja selle spetsifikatsioonidega harjumine nõuab kindlasti palju aega ja vaeva. See on põhjus, miks veebisaidi koostaja on peamiselt suunatud veebidisaini agentuuridele ja professionaalsetele arendajatele, kellel on põhilised veebidisaini teadmised.

  Veebivoo redigeerija

  Veebidisaini projekti kallal töötades puutute kokku mitme valiku, tööriista, kategooria ja jaotisega, mida peate ülesandega edukaks sirvimiseks sirvima. Nende mõjust maksimaalselt kasu saada, peate õppima HTML-i põhitõdesid. See on ainus kindel viis anda oma projektile isikupärane ja ainulaadne disain. Seega võime järeldada, et Webflow on võrreldes nišikonkurentidega palju keerulisem ja süsteemi valdamine võtab kindlasti aega.

 • Elementor. See on spetsialiseerunud esiotsa tasuta veebisaitide koostaja WordPressi veebisaitide jaoks, mis loodi veebisaitide arendajatele, turundusspetsialistidele ja ettevõtjatele. See võimaldab veebidisaineritel oma projektide üle täielikku kontrolli saada, andes neile tipptasemel ilme ja täiustatud funktsionaalsuse.

  2016. aastal loodud süsteem suutis areneda populaarseks tööriistaks, mis on laialt levinud enam kui 180 maailmas. Tööriista abil saate luua kvaliteetseid ajaveebid, sihtlehti, ettevõtete veebisaite ja isegi veebipoode. Süsteem nõuab allalaadimist ja installimist, kuid see ei võta palju aega. Protsess on lihtne, kiire ja intuitiivne, nagu ka veebisaidi koostaja ise.

  Elementide toimetaja

  Elementor on suurepärane valik kasutajatele, kes soovivad oma sisu publikule tutvustada ilma CSS / HTML-oskusteta. Süsteemil on lohistamisliides, mis on üsna intuitiivne ja kasutajasõbralik. Elementori abil saate luua kohandatud uusi veebilehti ja postitusi, luua uusi sisustruktuure ja uusi elemente, kasutada pistikprogrammi mis tahes teie valitud WP-teemaga jne. Süsteemi rakenduse lihtsustamiseks võite vaadata tutvustavat videot, mida see pakub algusest peale, et kirjeldada põhilisi näpunäiteid ja samme, mis on vajalikud kalli WordPress-projekti käivitamiseks ja haldamiseks.

Veebivoog vs Elementor. Mõlemad veebisaidi ehitajad on kasutajasõbralikud ja funktsionaalsed, kuid Webflow on Elementoriga võrreldes pisut keerukam, kuna sellel on küllastunud ja funktsioonidega koormatud armatuurlaud. Pidage siiski meeles, et see element nõuab allalaadimist ja installimist, mis nõuab täiendavat aega ja vaeva nõudvaid investeeringuid.

2. Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

 • Veebivoog. Veebisaidi koostaja pakub rohkesti funktsioone, tööriistu ja disaini kohandamise elemente, mis muudavad selle konkurentidest ülimuslikuks. Nagu eespool mainitud, on see CMS-laadseid funktsioone pakkuvate tööriistade ja funktsioonidega mõnevõrra üleküllastunud. Süsteemil on veebidisaini asjatundjatele palju pakkuda, lastes neil seega luua üksikprojekte. Kaasas on täiustatud HTML / CSS-redaktor, ulatuslikud blogimise, integreerimise ja veebisaidi reklaamimise võimalused. Veebisaidi koostaja integreerub sujuvalt paljude välisteenustega, näiteks Zapier, After Effects, Lottie ja paljude teistega. Need integratsioonid annavad teie projektile tipptasemel jõudluse ja suurepärase kujunduse.

  Webflow juhtpaneel

  e-kaubanduse mootor on üks süsteemi esiletõstmist. See võimaldab luua kvaliteetseid veebipoode, mille funktsionaalsus on siiski mõnevõrra piiratud, võrreldes paljude käivitatud kauplustega Veebivoo alternatiivid. Pole ime, sest veebisaidi koostaja ei keskendu ainult e-kaubanduse projekti arendamisele. Veebipoodide käivitamisel Webflow abil saate integreerida ostukorvi, lisada ja värskendada tootenimekirju, rakendada allahindlusi ja eripakkumisi, seadistada makse- ja saatmisandmeid. Süsteem on võimaldanud ka veebipoodide omanikel klientide teavet koguda ja salvestada, et seda turunduseesmärkidel veelgi kasutada.

  Süsteemi eeliseks on valguskastide galerii loomine ja integreerimine. Teie ülesandeks on valida pildid ja videod, mida soovite sihtrühmale esitada valguskasti galeriina. See suurendab teie klientide kaasamise määra ja veebisaitide populaarsust üldiselt.

 • Elementor. Veebilehe koostajal on komplekt funktsioone, mida on vaja mitmesuguste veebikujunduse ülesannete edukaks täitmiseks. Funktsioonide loend hõlmab hüpikvormide, e-kaubanduse projektide, maandumislehtede, kohandatud veebisaidi jaotiste väljatöötamist ja mida mitte.

  Mis on oluline, süsteem ühildub kõigi WordPressi teemadega. Pole tähtis, millist malli oma projekti jaoks valite, töötab see tõrgeteta selle abil, olgu see siis tasuta või tasuline teema. Süsteem pakub mitmekeelset tuge, kuna see on praegu saadaval enam kui 20 keeles. Lisaks saavad kasutajad valida valiku, mis lubab neil tõlkida projekt keeltesse, mida loendisse ei kuulu.

  Elementor võimaldab teil interaktiivsete animatsioonivahendite ja funktsioonide abil luua interaktiivseid ja kaasahaaravaid veebisaite. Need võimaldavad luua kerimisanimatsioone ja hõljutavaid efekte, mis annavad projektidele ainulaadse ja stiilse ilme.

  Elementori tekstiredaktor

  Elementori funktsionaalsusest rääkides ei saa me mainida mitut süsteemi pakutavat integreerimisfunktsiooni. Kõige populaarsemate kolmandate osapoolte teenuste hulgas, millega süsteem integreerub, on mõistlik nimetada MailChimp, ActiveCampaign, ConvertKit, HubSpot, Campaign Monitor, Zapier, Adobe TypeKit, Discord, GetResponse, Drip, MailerLite, Slack, Custom Icon teegid jne. , sisaldab süsteem täiustatud sotsiaalmeedia võimalusi ja tööriistu. Nende hulka kuuluvad jagamisnupud, plokkikviit, sotsiaalsete ikoonide vidin, Facebooki manustamisvalikud, Facebooki leht ja kommentaarid, Facebooki nupp ja palju muud.

  Elementor pakub ka hüpikakende moodustajat, mis võimaldab luua ja integreerida hüpikvorme veebisaidi paremaks jõudluseks ja lõppkasutaja jaoks sihtimisvõimaluste loomiseks. Seal on ka professionaalne teemaehitaja ja integreeritud WooCommerce’i ehitaja, mis võimaldab veebipoodide käivitamist ja haldamist. Muide, veebipoode saate luua ja hallata ka tänu integreeritud e-kaubanduse platvormile, mis võimaldab populaarsete rakenduste ja vidinate abil luua täpsemaid hinnastabe, lisada menüüsid ja tootekatalooge, kuvada WooCommerce tooteid ja nende kategooriaid jne..

  Elementori hüpikud

  Veebisaidi koostaja annab juurdepääsu mitmetele turundusfunktsioonidele, mis aitavad valmis WordPressi projekte kiiremini reklaamida. Mida saate süsteemiga teha, on professionaalsete maandumislehtede käivitamine, professionaalsete veebivormide loomine vormividemete integreerimise kaudu, lisades pöörleva kasutaja iseloomustuskarusseli ja reitingutähe vidina, integreerides taimeri oma projekti. Samuti saate manustada toimingulinke, mis võimaldavad juurdepääsu sellistele populaarsetele sõnumitoojatele nagu WhatsApp ja muudele teenustele, nimelt Google Calendar, Waze ja paljudele teistele.

  Lõpuks võimaldab veebisaidi koostaja rakendada laia valikut interaktsioone, näiteks kerimisefektid, CTA-vidin, animeeritud pealkirjade vidin, hõljutatavad animatsioonid, klapp-vidin, sissepääsu-animatsioonid, parallaks, 3D-kalde ja hiire efektid, kui mainida mõnda.

Veebivoog vs Elementor. Funktsionaalsuse osas on mõlemal süsteemil palju pakkuda. Webflow on aga funktsioonidega koormatud platvorm, kuna see annab juurdepääsu võimsale, mitmekülgsele ja efektiivsele funktsioonide komplektile. Veebisaidi koostaja võimaldab luua erinevat tüüpi projekte erinevatele platvormidele, samas kui Elementor ühildub ainult WordPressi mallidega.

3. Kujundus

Kujunduse võrdlustabel

VeebivoogElementor
Teemade arv:200300
Teema importimine:&# x2714; JAH✘ EI
Visuaalne toimetaja:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
CSS-koodi redigeerimine:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
 • Veebivoog. Veebisaidi koostaja mallikogu on üsna muljetavaldav ja mitmekülgne, mis on selgelt näha mitu veebivoo näidet. Praegu hõlmab teenuse malligalerii üle 200 professionaalse kujunduse, mis kõik on kõrge kvaliteediga ja tundliku kujundusega.

  Webflow-mallide arv kasvab aga iga aastaga, sest süsteemi arendajad pööravad selle arendamisele suurt tähelepanu.

  Veebisaidi koostajal on tasuta ja tasulised premium-kujundused, ehkki ekspertide arvamuse kohaselt pole nende vahel suurt vahet.

  Tänase seisuga on üle 30 tasuta malli. Tasulise teema puhul jääb nende hind vahemikku 24–79 dollarit teema kohta. Huvitav aspekt on see, et veebisaidi koostaja võimaldab teil valida erinevate lehtede jaoks mitu mallivalikut, sealhulgas koduleht, teenused / tooted, ülevaated, kontaktid jne.

  Veebivoo mallid

  Malli valimisel saate seda üksikasjalikult uurida, kasutades režiimi Eelvaade. Kui teile mingil põhjusel ei meeldi saadaolevad mallid, võimaldab Webflow teil valida tühja lõuendi, et seda nullist veelgi kohandada ja saada täiesti isikupärastatud veebisaidi kujundus.

 • Elementor. Veebisaidi koostaja on kõik-ühes kujunduskomplekt, mis sisaldab üle 80 kallite disainivahendite. See lihtsustab täiesti tasuta veebisaidi loomist nullist, sealhulgas 404 lehekülje, otsingulehtede, jalusete ja päiste, veebiarhiivide ja muude oluliste veebisaidielementide väljatöötamist..

  Elemendi tundliku režiimi vaade

  Kui teil on kavatsus kasutada valmisteemat, lubab Elementor seda ka teha. Selle mallikogu sisaldab palju populaarseid leht tüüpe, näiteks sihtlehe ja portfelli paigutused, teenuse / toote jaotised, kontaktvormid jne. Valmisteema valimine ei tähenda, et te ei saaks seda oma soovide järgi kohandada . Süsteem annab juurdepääsu oma armatuurlauale, kus saate lisada uusi elemente, teisaldada ja muuta sisuplokkide asukohti ning täita muid kujundusega seotud samme. Teie veebisaidile ainulaadse ilme andmiseks võimaldab süsteem integreerida taustavideoid, muuta nende sätteid ja kuvamisvalikuid.

  Veebisaidi koostaja võimaldab kontrollida teie projekti väljanägemist, eelistades selle kujundust erinevates ekraanimudelites ja mõõtmetes – nii töölaual kui ka mobiilis. Kui olete tulemusega rahul ja soovite selle salvestada, annab Elementor juurdepääsu nupule Salvesta, et saaksite malli edaspidiste projektide jaoks salvestada.

Veebivoog vs Elementor. Mõlemad veebisaidi ehitajad paistavad silma disaini kohandamise osas. Need võimaldavad käivitada ja juhtida professionaalseid ja täisfunktsionaalseid projekte. Webflow tuleb aga kaasa laiaulatuslikuma mallikoguga, samas kui integreeritud disaini kohandamise võimaluste hulk ületab kindlasti tema konkurenti. Selles suhtes on Webflow ülimuslik Elementori suhtes.

4. Klienditugi

 • Veebivoog. Veel üks põhjus, miks eelistada veebisaidi koostajat, on selle võimas klienditoe teenus. Nagu meie eelmised arvustused, süsteem pakub väärt teadmistebaasi, mis koosneb mitmest video- ja tekstiõpikust. Need osutuvad väga kasulikuks, võttes arvesse veebisaidi koostaja keerukust ja tugevat kujundaja tähelepanu. Kasutajad saavad juurdepääsu ka foorumile ja ajaveebile, kust igaüks võib leida süsteemiga seotud teavet. Lisaks pakub platvorm oma ekspertide individuaalset tuge ja abi kasutajatele, kes ei leia üksi nende küsimustele vastuseid. Sel ajal on suureks abiks otsevestlus ja e-posti tugi. Õnneks on need valikud saadaval ööpäevaringselt.

  Lihtsalt nagu Adobe Muse ja muud professionaalsed veebidisaini teenused, on Webflow suunatud peamiselt professionaalsetele veebidisaineritele. Sellegipoolest paneb see endiselt suurt rõhku hariduslikule aspektile. Iga kasutaja saab juurde pääseda Webflow ülikoolile, et saada lisateadmisi süsteemiga töötamise põhitõdedest.

 • Elementor. Lehe koostajaga on kaasas kasulik ja laiendatud klienditugi, mis võimaldab tasuta ja premium-kasutajatel saada kogu vajaliku süsteemiga seotud teabe. Tugimeeskonnaga ühenduse võtmiseks ja küsimustele vastuste leidmiseks on parem esitada küsimus veebisaidil oleva vormi abil Võtke meiega ühendust. Tasuliste abonentide tellijad saavad enamuse süsteemiekspertidelt, mis pakub vastuseid palju kiiremini.

  Pärast teenusele registreerumist saate vaadata sissejuhatavat videot, mis on saadaval teie WordPressi veebisaidi armatuurlaual. Märkimisväärne boonus on see, et selleks ei ole vaja projekti administraatori paneelilt ja Elementori veebisaidilt üle minna. Kõik on kiire, lihtne ja mugav. Teine võimalus oma probleemidega tegelemiseks on sirvida süsteemi laialdast teadmistebaasi. See on parim sihtkoht kasutajatele, kes otsivad artikleid, mis hõlmavad kõiki veebisaidi kujundamise etappe ja üksikasju. Kui kaalute võimalust WordPressile üle minna või plaanite lihtsalt CMS-iga projekti nullist alustada, saate hea meelega teada, et Elementoril on uhke ulatuslik kasutajaskond, kes kasvab pidevalt ja aitab teil probleeme õigel ajal lahendada..

Veebivoog vs Elementor. Mõlemad süsteemid on suurepärased, kui see tegeleb klienditoega. Lisaks ulatuslikule teadmistebaasile ja juhiste rohkusele pakuvad need individuaalset abi, õpperessursse ja võimsat kasutajaskonda. Webflow annab aga juurdepääsu ka reaalajas vestluse funktsioonile, mis pole Elementoris praegu saadaval.

5. Hinnapoliitika

VeebivoogElementor
Hinnakujundusvalikud:&# x2714; Saidiplaanid:
Veebisait
(Tavaline 12 dollarit kuus, CMS 16 dollarit kuus,
Äri 36 dollarit kuus
) ja
e-kaubandus (Tavaline 29 dollarit kuus, pluss 74 dollarit kuus, täpsem hind 212 dollarit kuus);
&# x2714; Kontoplaanid:
Individuaalne
(Tasuta 0 / kuu, Lite $ 16 / kuu,
Pro 35 dollarit kuus
) ja
Meeskond (Meeskond 29 dollarit kuus, ettevõte 74 dollarit kuus).
&# x2714; Isiklik plaan: 5 dollarit kuus ühe veebisaidi kohta;
&# x2714; Äriplaani 9 dollarit kuus 3 veebisaidi kohta;
&# x2714; Piiramatu plaan $ 17 / kuu piiramatu arvu veebisaitide eest.
Funktsioonid:&# x2714; Vaba plaan;
&# x2714; CMS;
&# x2714; Piiramatu hostimine;
&# x2714; Kliendi arvelduse lahendus.
&# x2714; 300+ Pro mallid;
&# x2714; Üle 50 vidina;
&# x2714; 1-aastane tugi ja värskendused;
&# x2714; Hüpikaken ja teemaehitaja.
 • Veebivoog. Lihtsalt nagu Wix ja palju muid tänapäevaseid freemium-süsteeme, on veebisaidi koostajal tasuta pakett, mis kunagi aegub, ja mitu premium-tellimust. Vaba plaan sobib süsteemi testimiseks hästi, kuid vaevalt, et see funktsioonidega koormatud projektide arendamiseks tore valik oleks. Selle põhjuseks on asjaolu, et tasuta paketiga kaasnevad teatud süsteemipiirangud, mis ei võimalda teil platvormi funktsioonide komplektist maksimumi saada. Seega ei eemalda tasuta tellimus süsteemi reklaamibännerit veebisaidilt ja see ei paku koodi eksportimise funktsiooni.

  Veebivoo hinnakujundusplaanid

  Tasulistest plaanidest rääkides pakub Webflow kahte suurt tellimuste rühma. Need on saidi ja konto plaanid. Igaüks neist tuleb omakorda täpsema planeeringu kirjeldusega. Seega on saidiplaanid esindatud veebisaidi ja e-kaubanduse tellimustega, kontoplaanid aga üksikisikute ja meeskondade tellimustega. Kõiki neid plaanide rühmi esindavad omakorda väiksemad plaanide rühmad. Lisaks pakub veebisaidi koostaja kalli kliendi arvelduslahendust, mis välistab vabakutseliste vajaduse maksta süsteemi kasutamise eest, arutades seda küsimust kliendiga individuaalselt.

 • Elementor. Lehe koostajal on täiesti tasuta allalaadimine, installimine ja kasutamine. Süsteem seab kasutajatele, kes jäävad vabakavasse, teatud funktsionaalsuspiirangud. Kui soovite saada rohkem paindlikkust ja täiustatud funktsionaalsust, võimaldab süsteem valida kolme tasulise tellimuse hulgast. Nende hulka kuuluvad isiklikud, äri- ja piiramatud kavad. Peamine erinevus nende vahel on kasutajate loodud veebisaitide arv, teatud hinnaga pakutavate vidinate ja mallide arv.

  Elemendi maksumus

Veebivoog vs Elementor. Hinnakujunduse osas on Webflow Elementoriga võrreldes mõnevõrra kallim. Samal ajal pakub veebisaidi ehitaja mitmekülgsemat ja ulatuslikumat plaanide valikut, mis võimaldab kasutajatel valida tellimuse, mis sobib kõige paremini nende projekti tüübiga. Samuti pakub see keerukamat funktsioonide komplekti, mis lubab lõpuks käivitada täisfunktsionaalse projekti.

Alumine joon

Otsus valida Webflow ja Elementor vahel ei ole päris keeruline, kuna iga veebisaidi koostaja teenib kindlat eesmärki ja pakub erinevaid funktsioone. Igal süsteemil on siiski oma spetsifikatsioonid ja kordumatud parameetrid, mida kasutaja peaks veebi kujundamise protsessile minnes teadma.

VeebivoogWebflow – on funktsioonidega koormatud veebisaitide koostaja, mis võimaldab käivitada ja hallata erinevat tüüpi veebisaite. Süsteem on esmakordsete jaoks keeruline ja pisut üle jõu käiv, kuna selle põhirõhk on asetatud professionaalsetele veebiarendajatele. Veebivoog

ElementorElementor – on populaarne veebilehtede koostaja, mida kasutatakse kvaliteetsete, visuaalselt atraktiivsete ja kohandatavate WordPress-mallide loomiseks. Süsteem on vaba, kuid see nõuab eelnevat allalaadimist ja installimist. Sellega kaasneb kindel funktsioonide ja tööriistade komplekt, mida on vaja väärt ja funktsionaalse WordPressi projekti käivitamiseks. Elementor

Süsteemide vahel valides soovitame alustada Webflow-st. Kui mõistate, et see ei vasta mingil põhjusel teie vajadustele, on seda võimalik sujuvalt teha lülituge WordPressile, installige Elementor ja jätkake sellega tööd.

Webflow vs Shopify: võrdlusdiagramm

VeebivoogElementor
1. Lihtsus8 10-st9-st 10-st
2. Omadused9-st 10-st8 10-st
3. Kujundus9-st 10-st8 10-st
4. Tugi10-st 10-st9-st 10-st
5. Hinnakujundus10-st 10-st9-st 10-st
Üldiselt:9,2 10-st8,8 10-st
Proovige kohe Proovige kohe
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me