Veebivoo alternatiivid

Veebivoo alternatiivid


Veebivoog – on tuntud platvorm, mis on suunatud professionaalsetele veebidisaineritele ja arendajatele. Süsteem pakub ulatuslikku funktsioonide komplekti, mis hõlmab mitut redigeerimise ja kujunduse kohandamise võimalust, võimsaid integratsioone, lisandmooduleid ja veebisaidi edendamise tööriistu.

Mida peaksite siiski teadma, on see, et teenus on keeruka ülesehituse ja veebidisaini tööriistadega, mis võivad esmakordsetele inimestele, kellel puuduvad tehnilised oskused ja veebidisaini taust, tunduda üsna segane ja keeruline. Selles osas sarnaneb Webflow mõnevõrra sisuhaldussüsteemiga, mis nõuab veebidisaini nüansside sügavamat tundmist. Just sel põhjusel hakkavad paljud kasutajad otsima lihtsamaid veebivoogude alternatiive, mis on mõeldud inimestele, kellel pole veebiarendust ega kodeerimisoskust.

Sõltumata põhjustest, miks peate otsima sobivat veebivoo alternatiivi, peate olema teadlik teenustest, mis võivad selle platvormi kenasti asendada. Seda seetõttu, et peate välja selgitama iga süsteemi tugevad ja nõrgad kohad, mida saate oma veebisaidi arendamise protsessis kasutada.

Parimad veebivoo alternatiivid

Oletame, et olete otsustanud minna Webflowlt üle lihtsamale ja intuitiivsemale alternatiivile, mis hõlmab paindlikkust, täiustatud funktsionaalsust ja taskukohasust. Milline teenus töötab sellel eesmärgil paremini? Milline neist võib pakkuda ammendavat funktsioonide komplekti, mis kataks valdava hulga veebiarenduse vajadusi?

Selles uurimistöös oleme vaadanud kõige populaarsemaid platvorme, mida saate Webflow asemel kasutada, sõltuvalt teie seatud veebidisainiülesannetest. Seega vaatame üle kõik-ühes lahendused ja spetsialiseeritud süsteemid, et tuvastada nende lõkse ja olulisi funktsioone, mis muudavad need platvormid parimateks Webflow-asendajateks.

1. Wix

Wixi koduleht

Wix – on Webflow jaoks parim alternatiiv. See on teinud endale suurepärase nime, uhkeldades miljonitega ilusad veebisaidid ülemaailmses veebis. See on osutunud lihtsaks ja tõhusaks veebisaidi loomise tööriistaks kasutajatele, ilma tausta kodeerimiseta ega veebikujundamiseta.

Wix pakub piisavalt paindlikkust igasuguse veebisaidiga tegelemiseks. Lisaks laiale mobiilile optimeeritud mallide valikule, tohutule vidinate ja lisandmoodulite kogumile, integreerimisvõimalustele ja muule saavad kasutajad kasu intuitiivsest liidesest ja redigeerimisriistadest..

Mis tüüpi veebisaitidele Wix sobib?

Wix võimaldab teil luua sõna-sõnalt igat tüüpi veebisaite. See pakub lõputut valikut kasutusvalmis malle rohkem kui 70 erinevast kategooriast, sealhulgas e-kaubandus, ajaveebid, ärisaidid jne..

Saate luua platvormi professionaalsed portfellid millel on kvaliteetsed pildid, mis kindlasti tõmbavad potentsiaalsete klientide tähelepanu. Wix on hea võimalus sihtlehtede või üheleheliste veebisaitide jaoks. Platvormil on piisavalt e-kaubanduse funktsioone, et luua, hallata ja reklaamida keskmist digitaalset kauplust. AI-põhine tarkvara muudab ehitamise protsessi veelgi lihtsamaks. See küsib kasutajalt mitu lihtsat küsimust ja loob vastuste ja eelistuste põhjal kohandatud malli.

Wixil on suurepärane blogimisfunktsioon neile, kes soovivad globaalses veebis köiteid rääkida. Kasutajad saavad luua võimsa blogimisplatvormi ja rakendada saadaolevaid SEO sätteid, et jõuda laiema vaatajaskonnani ja viia sait kõrgemale otsingumootorite ridadele.

Miks on Wix veebivoo jaoks parem alternatiiv?

Platvorm pakub lisaks lihtsusele tohutut valikut käepäraseid funktsioone:

 • Lihtsad redigeerimise tööriistad – Wix oli mõeldud algajatele. See tähendab, et tänu WYSIWYG veebiredaktorile saate luua ja avaldada mõne tunni jooksul mis tahes tüüpi veebisaite ilma spetsiaalsete oskusteta. See võimaldab teil juhtida iga ehitamisprotsessi üle ning lisada pukseerimisfunktsiooni abil sisu ja meediumifaile.
 • Mobiilile optimeeritud mallid – Kasutajatele on saadaval valik mobiilisõbralikke malle. Kasutaja peaks valima teema konkreetsest kategooriast ja alustama redigeerimist.
 • Wix ADI – Tehisintellekt muudab veebisaidi loomise protsessi lihtsamaks kui kunagi varem. Wix ADI tööriist valib malli ja korraldab sisu vastavalt teie eelistustele ja eesmärkidele.
 • Kujundus – Wix võimaldab hõlpsalt täiendavate tööriistade, näiteks visuaalefektide integreerimist. Lisaks võite Wix-koodiga katsetada juhuks, kui teil on vähemalt põhilised kodeerimisoskused, et tulla välja ainulaadse veebisaidi kujundusega ja konkurentidest silma paista..
 • Paindlikkus ja omadused – Platvormil on oma App Store, kus on lõputud vidinad ja e-kaubanduse lisandmoodulid ning SEO funktsioonid, näiteks SEO Wizard, mis pakub teie veebisaidile ülitähtsat SEO-paneeli võimsatele ajaveebi- ja turundusriistadele.

Wixil on tasuta plaan, mis on hea süsteemi testimiseks. See on kasulik, kui soovite kõiki saadaolevaid tööriistu tasuta kontrollida. Kuid sellest ei piisa kindla veebisaidi loomiseks. Sa peaksid alustama Combo tehasega, mille hind on 8,50 dollarit kuus. Tasulises pakendis on tasuta domeeninimi juba hinna sees lisaks hostimisele, SSL-turvalisusele, klienditoele ja muule.

Proovige Wixi kohe

2. WordPress

WordPressi veebisaidi ehitaja

WordPress – on kõige sobivam lahendus, kui soovite kasutada veebivoo asemel CMS-i. See on maailmas populaarne võimas sisuhaldussüsteem, mis oma paindlikkuse, täiustatud disaini kohandamise tööriistade ja ulatuslike integreerimisvõimaluste tõttu ei vaja esitlust.

Teenus katab laia spektri veebidisaini vajadusi, pakkudes rikkalikku funktsioonide komplekti, muljetavaldavat veebisaidi kohandamise sügavust ja pluginate rohkust, mis võimaldavad selle funktsionaalsust eeliseks näidata.

Mis tüüpi veebisaitidele WordPress sobib??

Lisaks kvaliteetsetele ja funktsionaalsetele ajaveebidele, mis on peamine WordPressi spetsialiseerumine, saate WordPressi abil käivitada ka ettevõtte veebisaite, sihtlehti, portfelle, veebiportaale ja isegi e-kaubanduse veebisaite. Mis iganes tüüpi veebisaite vajate, leiate selle eesmärgi saavutamiseks laienduse, pistikprogrammi või lisandmooduli..

Nende laienduste arv kasvab pidevalt, samal ajal kui süsteemi ennast uuendatakse regulaarselt, et see hõlmaks integreerimisvõimalusi, funktsionaalsust, paindlikkust ja disaini kohandamise vabadust. Kõik WordPressil põhinevad projektid on SEO-optimeeritud, mis tähendab, et nende võimalused otsingumootorites kõrgele kohale jõuda on üsna suured.

Miks on WordPress veebivoo jaoks parem alternatiiv?

Süsteem paistab rahva hulgast silma oma hämmastavate funktsioonide komplekti ja kallite integratsioonivõimaluste tõttu. Vaatame mõnda neist nüüd:

 • Hostimise valik – Süsteem ei paku integreeritud hostimist, kuid see võimaldab teil valida mis tahes teie valitud hostingu pakkuja. Teie enda otsustada, millise platvormi saate oma veebisaidile usaldada. Samuti on teie ülesanne valida oma projekti jaoks eelistatud domeeninimi, et tõsta esile teie veebisaidi ja brändi populaarsus. Muide, domeeni valimise ja veebisaidi installimise protsess teie valitud hostimiseks on kiire ja probleemideta.
 • Pistikprogrammi integreerimine – WordPress võimaldab veebisaidi täiendava jõudluse ja reklaamimise jaoks valida paljude kvaliteetsete pistikprogrammide vahel. Veebi sirvides võite kokku puutuda pistikprogrammidega SEO optimeerimiseks, rämpsposti vastaseks kaitseks, e-kaubanduse kasutamiseks, saidikaardi loomiseks, pealkirjade translitereerimiseks ja paljuks muuks. Valik sõltub intuitiivselt teie veebisaidi tüübist ja spetsialiseerumisest.
 • Integreeritud koodiredaktor – Kogenud kasutajad saavad töötada HTML-, PHP- ja CSS-koodidega, manustades need oma projektidesse maksimaalse jõudluse tagamiseks. See on parim viis oma veebisaidi sügavaks kohandamiseks, sisuplokkide või vidinate integreerimiseks, olemasolevate kommentaaride asendamiseks väliste rakendustega ja mis mitte.
 • Mallid – WordPressi mallikogu on hämmastav ja hõlmab praegu tuhandeid süsteemis ja veebis saadaolevaid teemasid. Kujundused on tasuta ja tasulised ning õige valiku teeb ainult teie.
 • Võimas kogukond – WordPressil on üks hämmastavamaid, ulatuslikumaid ja toetavamaid kogukondi, mis pakuvad teile kvaliteetse projekti käivitamiseks, haldamiseks ja reklaamimiseks vajalikku igasugust abi.

WordPress on täiesti tasuta süsteem. See tähendab, et saate selle tasuta alla laadida ja installida. Pidage siiski meeles, et te ei saa ilma pluginaid, malle, domeeninime ja hostita ostmata. Nende elementide maksumus sõltub hostingu pakkujast ja teie plaanitavast plaanist (Sinine vaim on siin parim variant, odavaim plaan moodustab ainult 3,95 dollarit kuus (sh), valitud kujunduse keerukus (tasulised plaanid maksavad teile alates 25 dollarist kuni 300 dollarini), domeeninimi ja muud olulised parameetrid.

Proovige WordPressi kohe

3. Kauplus

Shopify e-kaubanduse tarkvara

Shopify – on parem kui Webflow, kui valite e-poe veebisaidi. Süsteem on mõistlik valik kasutajatele, kes soovivad digitaalsete või füüsiliste toodete müümiseks luua oma veebipoed.

Shopify abil saate juurdepääsu laiale funktsioonidele ja tööriistadele, mis on vajalikud täisfunktsionaalse e-kaubanduse veebisaidi käivitamiseks, haldamiseks, värskendamiseks ja reklaamimiseks. Tarkvara võimaldab teil käivitada täisfunktsionaalse veebipoe, kus on sadu nišikollektsioonides loetletud tooteid ning arvukalt turunduse ja veebireklaamide tööriistu. Platvorm võimaldab teil reguleerida saatmis-, maksu- ja makseparameetreid, tagades ostuprotsessi kõigi etappide täieliku turvalisuse.

Mis tüüpi veebisaitidele on Shopify kasulik?

Ainus veebisaiditüüp, mida saate Shopify abil tõhusalt käivitada ja hallata, on veebipood. Selles pole midagi halba. See puudutab e-kaubanduse veebidisaini orienteerumist silmas pidades loodud platvormi spetsiifilist nišispetsialiseerumist..

Shopifyga töötades saate üles seada suuremahulise veebipoe, kui mitte isegi hüpermarketi. See on koht, kus saate müüa erinevat tüüpi tooteid (nii füüsilisi kui ka digitaalseid), luua ja korraldada muljetavaldavaid tootegaleriisid, millel on neile omistatud mitmed parameetrid, seadistada disaini kohandamise kriteeriumid, reklaami- ja turundusomadused jne..

Miks on Shopify veebivoogude parem alternatiiv?

Shopify paistab silma funktsionaalsuse poolest. Platvorm pakub uimastamist funktsioonide komplekti, mis hõlmab laia valikut turunduse, veebisaidi reklaamimise ja ostmise vajadusi. Siin on funktsioonide loend, mis muudab Shopify konkurentidest ülimuslikuks:

 • Võimsad integratsiooni- ja sünkroonimisvalikud – Süsteem sünkroonib tõhusalt ja integreerub muude tootjate rakenduste ja laiendustega (nende hulka kuuluvad Quickbooks, Xero, Amazon Marketplace, eBay ja palju muud).
 • Toote kuvamise seaded – Teie ülesandeks on tootegaleriide loomine ja lisamine, kuvavalikute kohandamine, neile omaduste määramine, CSV-faili impordi / ekspordi funktsiooni kasutamine, vaateakende loomine jne. Shopify pakub ka liitreaalsuse funktsiooni, mis pakub pakutavate toodete 3D-pilte müües, kirjeldades üksikasjalikult nende eriomadusi ja aidates täiustada kasutajate meelelahutust.
 • e-kaubanduse spetsiifilised omadused – Tarkvara võimaldab e-kaubanduse funktsioone seada ja hallata. Nende hulka kuuluvad mitmekanaliline tugi (kauplemisplatvormid, suhtlusvõrkude kontod), loobutud kassast taastamine, SSL-sertifikaat, isiku- ja makseteabe pettustevastane kaitse, Shopcode’i tutvustus, mitmekeelne tugi.
 • Turundusfunktsioonid – Shopify abil saate kasutada mitut turundusriista, mis täiendavad tõhusat müügiprotsessi. Nende hulka kuulub POS-tarkvara, võimalus vaadata ja sorteerida kliendiprofiile, külastada ja valida Shopify App Store’i rakendusi ja lisandmoodeleid, kasutada Shopify Pingi mobiilirakendust, et saaksite oma veebipoodi hallata suvalisest kohast, võimalus, mis võimaldab teil tutvustada allahindlusi ja eripakkumisi, dünaamilist väljamaksemenetlust ning ka edasijõudnute funktsioone. Tarkvara pakub ka uhiuut Shopify Tap’i & Chip Reader – turundusfunktsioon, mis võimaldab Google’i rakenduste või Apple Pay kaudu teha koputusmakseid.

Shopify pakub tasuta prooviversiooni, mis kestab 14 päeva. Niipea kui testperiood lõppeb, saate minna üle ühele tasulisele tellimusele – Lite, Basic Shopify, Shopify ja Advanced Shopify. Plaanide maksumus algab 9 dollarist kuus, ulatudes 299 dollarini kuus. Tellimuse maksumus sõltub komplektist, tingimustest, tööriistadest ja pakutavatest teenustest.

Proovige Shopify nüüd

4. uKit

uKit koduleht

uKit – on odavaim veebivoo alternatiiv. Lihtsa DIY-tarkvarana välja töötatud uKit kasutab uusimaid tehnoloogiaid, et luua veebisaite väikeettevõtetele. See pakub valikut nägusaid reageerivaid malle koos vahenditega, et luua sisu nullist ja hallata saitide digitaalset identiteeti.

Millist tüüpi veebisaite saate uKitiga üles ehitada?

Nii nagu Wix, on ka uKiti peamine missioon aidata algajatel luua nullist kindel veebisait. Spetsiaalseid kodeerimis- ega programmeerimisoskusi pole vaja. Kasutajal tuleb ainult sisse logida, mall valida, mall seda redigeerida, sisu lisada ja kasutusvalmis veebisait avaldada.

uKit oli loodud selleks, et aidata teil luua väikeseid veebipoode, väikeettevõtete veebisaite, ühelehelisi saite, visiitkaarte, maandumislehti jne. Professionaalse portfelli loomiseks või isikliku ajaveebi käivitamiseks saate lisada mõned kvaliteetsed fotod.

CRM-i integreerimine ja e-kaubanduse funktsionaalsus muudavad platvormi väikeste e-kaubanduse veebisaitide jaoks heaks võimaluseks. Kasutajad saavad tulla välja väikeste digitaalsete poodidega ning saada kasu müügi jälgimisest ja tootehaldusvahenditest.

Mis teeb uKitist parema veebivoo alternatiivi?

Vaatame kõiki peamisi funktsioone, mis teevad uKitist parema valiku mittetehnikute jaoks:

 • Mobiilselt reageerivad mallid – Kuigi uKit on mitmeotstarbeline veebisaitide koostaja, pakub see valikut erinevaid mobiilile reageerivaid malle, sealhulgas kasutusvalmis väikesed digitaalsed kauplused, ühelehelised mallid jne..
 • Mobiilsaidi eelvaade – suurepärane võimalus näha, kuidas teie veebisait erinevat tüüpi mobiilseadmetes välja näeb. Kasutajad saavad mitte ainult eelvaate, vaid ka mõnda saidi sektsiooni ja blokeerida, vajadusel peita või kuvada neid.
 • Pukseerimisfunktsioon – Platvormi redigeerija abil on lihtne töötada igat tüüpi sisuga. Saate korraldada lehe struktuuri ning hallata jaotisi, tekste või meediumifaile.
 • e-kaubanduse funktsionaalsus – uKit võimaldab kasutajatel luua väikeseid digitaalseid poode ja pakub tööriistu toodete haldamiseks, funktsiooni „ostukorvi lisamine”, tootekirjelduste ja piltide muutmiseks.
 • Funktsiooni sisseostmine – Veebisaidi koostaja võimaldab teil hõlpsalt teha koostööd kolmandate osapoolte veebiarendajate ja ettevõtetega, et töötada veebisaidil, kasutades arendaja juurdepääsu funktsiooni.

Võite proovida kõiki saadaolevaid uKiti funktsioone tasuta. Tarkvara funktsioon on 14-prooviperiood. Samal ajal näevad selle tasulised plaanid välja soodsa hinnaga. Premiumi plaan maksab 4 dollarit kuus ja sellest piisab, et luua professionaalne lehel olev leht või visiitkaart. Kui soovite e-kaubanduse saidi loomiseks rohkem funktsioone, võite valida edasijõudnute paketi, mis maksab 12 dollarit kuus.

Proovige uKit Now

Alumine rida

Veebivoog on kindlasti väärt tähelepanu pööramist oma mitmete funktsioonide, võimsate redigeerimis- ja kujundamistööriistade, integratsioonide ja lisandmoodulite tõttu. Selle veebisaidi näited esitage selle väite parimaks tõendiks. Siiski on platvorm keskendunud peamiselt professionaalsetele veebidisaineritele ja toimetajatele. Algajad ei suuda selle keerukuse tõttu aru saada, kuidas süsteem töötab. Siin võivad aidata kõik-ühes ja spetsiaalsete veebisaitide loomise platvormid.

TOP veebivoo alternatiivid:

WixWix – on parim veebivoo alternatiiv. Veebisaidi koostaja võimaldab luua uimastamise, visuaalselt atraktiivseid ja funktsionaalseid veebisaite isegi algajatele. Kui kasutate teenust isiklikuks või ettevõtte veebidisaini vajadusteks, ei pea te muretsema kodeerimisoskuste ega hostimise valiku pärast. Wix.com

WordPressWordPress – on Webflow parim CMS-i asendaja. Süsteem pakub täpsemaid integreerimisvõimalusi, mis mõjutavad veebisaidi arendamise tulemust. Vaatamata selle keerukusele saavad seda endiselt veebieksperdid ja algajad uurida ja kasutada – pange lihtsalt aega süsteemi valdamiseks. WordPress.org

ShopifyShopify – on Webflow-le parim e-kaubanduse alternatiiv, mis sobib suurepäraselt kasutajatele, kes soovivad kvaliteetseid veebipoode käivitada ja hallata. Süsteem pakub kvaliteetseid malle, täiustatud kohandamisriistu ja arvukalt turunduse, veebisaitide arendamise ja reklaamifunktsioone. Shopify.com

uKituKit – on odavaim veebivoo asendaja, mis keskendub peamiselt väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete veebisaitide arendamisele. See on taskukohane lahendus kõigile kasutajakategooriatele, mis avaldab kõigile muljet erakordse kasutusmugavuse, mõistliku hinna ja mugavuse tõttu. uKit.com

Kõik ülalnimetatud süsteemid ja mõned muud populaarsed teenused Adobe Muse, Ruuturuum või Webydo võib pidada vääriliseks Webflow alternatiiviks. Lõplik valik peaks aga sõltuma teie veebidisaini oskusest ja tulemusest, mida loodate veebiarendusprotsessi lõpus ära kasutada. Kui teil on aega ja eelarvet veebikujundusprotsessi investeerimiseks, võtke aega, et testida neid, mis vastavad teie vajadustele kõige paremini.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me