Ucraft vs ruut

Ucraft ja Ruuturuum on kaks populaarset ja üsna võimast veebisaitide ehitajat, mida kasutatakse peamiselt ärilistel veebiehituse eesmärkidel. Kas teil on vaja käivitada ettevõtte veebisait, maandumisleht, portfell, veebipood või mõni muu veebisaiditüüp, aitavad süsteemid teil ülesande korralikul tasemel täita.


Ucraft on kena valik kõigi teadmiste ja oskustega kasutajatele. Ruuturuum on palju vanem kui Ucraft (see loodi umbes 15 aastat tagasi) ja see on suunatud peamiselt veebimüüjatele, väikestest suurtele ettevõtetele ja reklaamifirmadele, kes plaanivad luua usaldusväärse veebisaidi. See võimaldab käivitada ka e-kaubanduse veebisaite.

Vaatamata platvormide pealiskaudsele sarnasusele on need üsna mitmekülgsed ja igal neist on oma sihtrühmale palju pakkuda. Niisiis, küsimus on: milline teenus sobib teie vajadustele kõige paremini ja milline neist pakub laiemat funktsioonide komplekti? Selle teada saamiseks on mõtet analüüsida mõlemat platvormi üksikasjalikult. See on täpselt see, mida me praegu teeme.

1. Kasutuslihtsus

 • Ucraft. Ucraftit on lihtne uurida ja juhtida. Veebisaidi koostaja kasutamisel ei seisa te tõsiste probleemidega. Registreerimisprotsess on lihtne ja kiire, nagu ka veebidisaini protseduur. Lihtsaid samme järgides saate täisfunktsionaalse veebisaidi, isegi kui teie veebidisaini oskus jätab palju soovida.

  Ucraft toimetaja

  Veebisaidiehitaja arendajad on hoolitsenud algajate vajaduste eest, jagades kõik funktsioonid mitmesse kategooriasse. Nende eesmärk ja nimetus on nende pealkirjadest ilmne. Süsteemi armatuurlaua ja liidesega saate hõlpsalt harjuda, isegi kui külastate seda esimest korda. Veebisaidi koostaja on stiilse ja kaasaegse ilmega, mis loob kasutajatele positiivse mulje.

 • Ruuturuum. Ruuturuum tagab kasutusmugavuse ja võimaldab veebisaite sujuvalt ja probleemideta kujundada. Selle liides võib algajatele tunduda pisut keeruline, kuid sellega harjute kiiresti. Sama kehtib armatuurlaua kohta, mis on vähem intuitiivne ja arusaadav kui Ucraft. Ruutmenüü menüü on kasutajasõbralik ja lihtne. Sellel on mitu sektsiooni, millest igaüks pakub valiku konkreetseid võimalusi.

  Ruuturuumi redaktor

Ucraft vs ruut. Mõlemad süsteemid on loogiliselt üles ehitatud, intuitiivsed ja mugavad. Need võimaldavad luua erinevat tüüpi veebisaite, kasutades laias valikus funktsioone ja disaini kohandamise võimalusi.

Ucraft on mõnevõrra lihtsam ja arusaadavam kasutajatele, kellel puuduvad kogemused ja veebidisaini oskus. Ruuturuum nõuab korralikult õppimiseks rohkem aega. See teebki sellest parema valiku kogenenumatele kasutajatele, kes vajavad kiiret ja kindlat tulemust. Samal ajal pakub teenus võimsat teadmistebaasi kasutajatele, kellel puuduvad oskused ja kes soovivad seda iseseisvalt põhjalikult uurida.

2. Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

 • Ucraft. Ucraftil on kaasas pukseerimisveebisaidi redigeerija, mis võimaldab kontrollida veebi loomise protsessi kõiki etappe. See teeb teenusest kena tööriista mitmekesise veebidisaini taustaga kasutajatele. Lisaks veebisaitide loomisele võimaldab platvorm selle pakutava mitmekeelse tööriista tõttu käivitada ka veebisaidi mitu keeleversiooni. Veel üks veebisaidi ehitaja esiletõst on võimas e-kaubanduse ja ajaveebiplatvormid. Esimene võimaldab veebipoodide käivitamist ja reklaamimist, teine ​​võimaldab teil luua täisfunktsionaalse ja atraktiivse ajaveebi.

  Ucraft e-kaubandus

  Veebisaidi koostaja on eristunud ka teenusega, mida kasutatakse visuaalselt atraktiivsete veebisaitide kujundamisel, mis meelitavad kasutaja tähelepanu juba algusest peale. Kaasas komplekt kujundaja tööriistu ja valikuid. Tööriistad hõlmavad UI komplekti suvandeid, tüpograafia kohandamist ja paigutuse arendamist. Need võivad veebisaidi väljanägemist märkimisväärselt parendada.

  Ucraft Logo Maker on veel üks funktsioon, mis aitab süsteemi populaarsusele kaasa. Selle abil saate luua tapjaettevõtte logo ikoonide komplektist. Samuti on võimalik oma logo üles laadida ja vajadusel seda kohandada.

  Ucraft lehed

  Üks peamisi Ucraft-i esiletõstmisi on selle vaba sihtlehe looja, mis aitab kvaliteetse sihtlehe vaevata ja kiiresti avada.Kui kavatsete oma veebisaidile lisada uudiste jaotise või ajaveebi, aitab Ucraft artiklite rakendus teil ülesande kiiresti täita..

  Valge silt

  Veebisaidi koostaja pakub a Valge märgise programm igale kasutajale, kes kavatseb süsteemi kasutada mõne teise kaubamärgi all. Selle abil saate käivitada ja võõrustada piiramatul arvul veebisaite, kasutades süsteemi mitmekülgseid eeliseid. Kõige populaarsemad neist on:

  • veebisaidi lohistamise kasutamine
  • Google Cloud hostimine
  • üle 15 teenuse efektiivseks integreerimiseks kolmandate osapoolte poolt
  • ülejäänud API
  • domeeni edasimüüja
  • mitu makseväravat
  • pühendunud kontohaldur
  • individuaalne administraatori armatuurlaud.

  Valge märgise funktsioon on enamasti suunatud vabakutselistele, ettevõtjatele ja veebidisaini agentuuridele, kes kavatsevad alustada oma veebisaidirendurite äriga.

 • Ruuturuum. Squarespace on ka täisfunktsionaalne veebisaitide ehitaja, mis võimaldab käivitada lihtsaid ja keerulisi projekte. See võib kiidelda rikkaliku hulga Androidi ja iOS-i rakendustega, mis laiendavad märkimisväärselt teie veebikujunduse valikuid. Nende hulka kuuluvad täiustatud ajaveebi- ja e-kaubanduse mootorid, portfell, mõõdikud ja mis mitte. Rakendused lisavad funktsioone igale süsteemiga loodud veebisaidile.

  Siin tehtavate toimingute hulgas on mõistlik mainida võimalust postituste kirjutamiseks ja avaldamiseks, tootenimekirjade loomiseks ja haldamiseks, saatmis- ja maksevõimaluste seadistamiseks, kasutajakontode isikupärastamiseks. Samuti saate kasutada komplekti varude jälgimise tööriistu, kuponge, füüsiliste ja digitaalsete toodete üleslaadimist, kiirväljaregistreerimisrežiimi, loobutud kassast taastumist, mitut tüüpi valuutade kasutamist, PayPali ja triibuga integreerimist jne..

  Ruuturuumi ajaveeb

  Süsteem pakub täiustatud vormingurenditööriista, millel on mitu võimalust ja väljad, mida on vaja teie poolt valitud veebivormi loomiseks. Mobiilside jaoks valmis veebisaidi ehitamine ei ole ruudu Squarespace probleem. See pakub võimalust valida paljude skaleeritavate integreeritud piltide vahel, mida saab hõlpsalt kohandada nii töölaua kui ka mobiiliekraanile. Muude funktsioonide hulgas, mis eristavad veebisaidi koostajat rahva hulgast, on mõistlik mainida võimalust lisada mitu kaasautorit, transportida vastloodud ajaveeb teisele veebisaidile, kasutada ekspordi / impordi võimalusi jne..

  Squarespace on loonud partnerlussuhted paljude maailmas tuntud ettevõtetega. Neist populaarseimad on Etsy, Disqus, BookingBug, PayPal, Typekit, MailChimp ja palju muud. Süsteem on ka SEO-sõbralik. See pakub integreeritud tööriistade komplekti veebisaidi otsingumootori paremaks ja tõhusamaks optimeerimiseks. Mõned neist tööriistadest hõlmavad automaatset saidiplaani genereerimist, selget HTML-i märgistust, SSL-sertifikaati, veebisaidi sõbralikke URL-e, metasilte, Google’i statistikakogu ja muid funktsioone, mida on vaja teie veebisaidi reklaamimiseks ja liikluse genereerimiseks.

Ucraft vs ruut. Funktsioonide komplekti osas on mõlemal süsteemil palju pakkuda. Ucraft paistab rahva hulgast silma disaineritööriistade, logo valmistaja, artiklite rakenduse ja valge sildi valiku tõttu.

Ruutaruum võib omakorda kiidelda võimsama e-kaubanduse mootoriga, millel on lai valik võimalusi eduka veebipoe käivitamiseks ja haldamiseks. Sellel on ka maailmas tuntud partnereid, nagu BookingBug, Etsy, PayPal, Disqus, Typekit, MailChimp jne. Nende teenustega integreerimine ainult suurendab veebisaidi jõudlust ja populaarsust. Peale selle võimaldavad mõlemad veebisaidi ehitajad ajaveebide käivitamist ja on otsingumootorisõbralikud.

3. Kujundus

 • Ucraft. Ucraft kujundused on tähelepanuväärsed ja professionaalsed. Kokkuvõttes pakub süsteem 73 mallid, mida on suure mugavuse ja kasutusmugavuse järgi sorteerinud ettevõtted. Ükskõik, kas plaanite avada ajaveebi, maandumislehte, ettevõtte veebisaiti, portfooliot või mõnda muud veebisaiditüüpi, leiate kindlasti lihtsa kohandamisega sobiva teema.

  Ucraft mallid

  Ucraft-i mallidel on kõrge kvaliteet, suurepärane disain, täisekraanivormingud. Vaikimisi reageerivad nad. See tähendab, et teie veebisait kohandatakse automaatselt nii töölaua kui ka mobiiliekraaniks. Malledel on nišispetsiifiline sisu, mille saate edaspidi oma enda omaga asendada. Ükskõik, millist malli te otsite, võite kasutada eelvaate võimalust, et näha seda üksikasjalikult ja lugeda selle kirjeldust. Kui eeldate kõrgemat disaini kohandamise kraadi, on Ucraft Designeri tööriistad alati käepärast.

 • Ruuturuum. Ruutaruumi kujundused on ka suurejoonelised ja väärt tähelepanu. Need lõid süsteemiarendajad ja pakuvad seetõttu kõrge kvaliteediga ja kohandamisvõimalusi. Veebisaidi koostaja pakub praegu 67 malli, mida on lihtne navigeerida, sirvida ja kohandada. Samuti kuuluvad teemad valdkonnapõhistesse kategooriatesse ja saate neid tasuta kasutada. Iga teemaga on kaasas reageeriv disain, selge paigutus, rikkalik pildigalerii, viimistletud fondid ja stiilid.

  Ruutruumi mallid

  Kui leiate, et mall ei vasta mingil põhjusel teie ettevõtte spetsifikatsioonile, saate seda muuta ilma sisu kaotamata. Sellest on kindlasti kasu. Veebikujunduse oskustega kasutajad saavad kasutada ka CSS-i redigeerimise võimalust, et anda oma veebisaitidele isikupärastatud ilme.

Ucraft vs ruut. Malli valik on mõlemal veebisaidi koostajal muljetavaldav. Neil on kõrge kvaliteet, paljudes disaini kohandamise tööriistades ja vaikimisi reageerivad. Mõlemad teenused pakuvad eelvaatevalikut, muutes teie veebisaidi töölaua- ja mobiilseadmetes näitamise lihtsamaks.

Ucraftil on Squarespace’iga võrreldes siiski piiratud mallivalik. Samal ajal on need kasutajasõbralikumad ja neid on lihtsam kohandada. Ucraftiga veebisaitide kujundamiseks pole vaja kodeerimist. Ruuturuum võimaldab aga isikupärasema tulemuse tagamiseks töötada CSS-koodidega. Seega, kui olete uustulnuk, kes keskendub lihtsusele ja veebisaidi korralikule kvaliteedile, töötab Ucraft teie jaoks paremini. Kui olete veebidisainiprofiil, kes teab, kuidas koodidega töötada, siis võiksite kaaluda ruudu Squarespace kasutamist.

4. Klienditugi

 • Ucraft. Ucrafti teadmistebaas on rikkalik ja informatiivne. See on koht, kus värskelt registreerunud kasutajad saavad leida vastused oma küsimustele ja lahendada probleemid, millega nad süsteemiga töötades ootamatult kokku puutuvad. Igal armatuurlaua elemendil on kasutaja mugavuse ja ajakulu säästmise üksikasjalik kirjeldus.

  Teenuse tugimeeskond hõlmab reaalajas vestlust, tehnilist tuge, KKK jaotist ja ajaveebi. Siit saate lugeda informatiivseid artikleid, õpetusi ja postitusi, pakkudes kasulikke näpunäiteid süsteemi funktsioonide kasutamiseks.

 • Ruuturuum. Ruuduruumi klienditugi on professionaalne ja väärtuslik. Ükskõik milliste veebikujunduse probleemidega projektiga tegeledes kokku puutute, saate neid tõhusalt lahendada tugijaotise abil. Süsteem pakub ööpäevaringset e-posti tuge ja reaalajas vestlust. Kuna Squarespace’i kogukond on üsna ulatuslik, on nad alati valmis jagama oma soovitusi ja näpunäiteid Q-s&Jaotis.Sellele on juurdepääs ka veebisaidil ja seda uuendatakse regulaarselt. Premium Plan’i kasutajatel on juurdepääs ka informatiivsetele juhenditele, juhenditele ja muudele allikatele, mis pakuvad ammendavat teavet süsteemi kasutamise kohta.

Ucraft vs ruut. Nii Ucraft kui ka Squarespace pakuvad kvaliteetset klienditugi, mis aitab lahendada mitmesuguseid süsteemiga seotud probleeme. Neil on professionaalne vestluse abi, tehniline tugi, ajaveeb, mitmed õpetused ja juhendid. Kõigile küsimustele vastamiseks on võimalik külastada ka KKK-jaotist.

Squarespace pakub Premium Plaani tellijatele laiendatud klienditoe teenuseid. Ülejäänud võimaluste osas on platvormid peaaegu võrdsed, pakkudes korralikke tugiteenuseid kõigile kasutajakategooriatele.

5. Hinnavõrdlus

 • Ucraft. Veebisaidi koostaja pakub praegu ühte tasuta paketti ja viis tasulist paketti. Tasuta sihtlehe plaan võimaldab ehitada lihtsa, kuid funktsionaalse ja hõlpsasti sirvitava sihtlehe ilma igasuguste kuludeta. Kaasas kohandatud domeen ja tasuta hostimine. See on kena pakkumine algajatele, kelle eesmärk on luua ettevõtte veebiaadress.

  Tasulised valikud hõlmavad Veebisaidi plaan (8 dollarit kuus), e-kaubanduse plaan (16 dollarit kuus), Pro-kava (39 dollarit kuus) ja Piiramatu plaan (76 dollarit kuus). Kõigil neist on oma eripära ja boonused. Kui vajate isiklikuks kasutamiseks mõeldud plaani, on veebisaidi plaan just see, mida vajate. Muud tasulised lahendused töötavad kõige paremini e-kaubanduse eesmärkidel ja seega on need kallimad. Muide, kui otsustate saada aastatellimuse, pakub süsteem teile 20% allahindlust.

  Ucraft Hinnakujundus

  Samuti on tasuta 14-päevane prooviperiood, mis võimaldab tasuta testida mis tahes plaani kogu funktsioonide komplekti. Veelgi enam, Ucraftil on täiustatud White Labeli lahendus, mis on ka kahes plaanis, nimelt standardpakett (sobib hästi ka üksikute veebidisainerite jaoks) ja isehaldustatud platvorm (parim valik pilvemajutuse pakkujatele ja suurtele veebidisaini pakkuvatele ettevõtetele) , mille maksumus on vastavalt 5600 ja 22000 dollarit aastas.

 • Ruuturuum. Ruuturuum ei paku tasuta paketti, kuid sellel on ka 14-päevane tasuta prooviperiood, mis võimaldab juurdepääsu kõigile edasijõudnute plaanide funktsioonidele. Tasuliste tellimuste osas on neid siin kaks. Nende hulka kuuluvad veebisaidid (isiklikud ja äri-) ning veebipoed (põhi- ja täiustatud). Esimese pakkumise maksumus on vastavalt 16 dollarit kuus ja 26 dollarit kuus. Teine tasuline lahendus maksab teile 30 dollarit kuus ja 46 dollarit kuus.

  SquareSpace eStore'i hinnakujundus

  Kui olete kindel, et kasutate valitud paketti veelgi, saate allahindluse saamiseks maksta terve aasta eest (vastavalt 12–18 dollarit ja 26–40 dollarit pluss ühe aasta tasuta domeeninimi). Valik sõltub teie veebikujunduse kavatsuste tõsidusest. Mida keerulisemad projektid teil on – seda keerukama plaani peate valima.

Ucraft vs ruut. Hinnakujundusvõimaluste võrdlemisel pakub Ucraft ulatuslikumat valikuvabadust. Sellel on tasuta plaan ja viis tasulist varianti. Valides vajaliku lahenduse, saate kujundada väikestest kuni suurte projektideni (lihtsatest sihtlehtedest kuni e-poe veebisaitideni). Professionaalsete veebidisainerite jaoks on süsteemil ka võimas White Labeli lahendus, millel on mitu eelist.

Ruuturuum võimaldab luua ka erinevaid veebisaite ja see võib kiidelda täiustatud e-kaubanduse pakkumisega. Plaanide vahemik on siin siiski pisut piiratud, samas kui hinnad on kõrgemad. Mõlemal süsteemil on aastased allahindlused ja tasuta prooviperioodid, mis kestavad 14 päeva.

Alumine joon

Niipea kui otsustate avada veebisaidi isiklikuks või äriliseks kasutamiseks, muutub õige platvormi valik kohustuslikuks. Veebisaitide ehitajate loend, mida saate sel eesmärgil kasutada, on üsna pikk, kuid on olemas süsteeme, millele tasub pöörata erilist tähelepanu. Ucraft ja Squarespace on teenused, mis on selles loendis kõrgel kohal. Mõlemal neist on oma plussid ja miinused, mida kasutajad peavad lõpliku valiku tegemisel arvestama.

 • Ucraft võimaldab luua väikeste ja suurte ettevõtete veebisaite, portfelle, veebipoode ja sihtlehti. Kaasas reageerivad nišispetsiifilised mallid, mille valik on praegu mõnevõrra piiratud. Seda piirangut kompenseerivad võimsad integreeritud disaini kohandamise tööriistad. Süsteem ei vaja kodeerimisoskust ja seda on kerge navigeerida, mis on algajatele kasulik. Seal on logo redaktor, tasuta sihtlehe looja ja päris suur valik kohandatavaid vidinaid. Suurte ettevõtete omanikud peaksid kaaluma ka võimalust süsteemi pakutavat tööriista White Label kasutada.
 • Ruuturuum on omakorda korralik valik veebidisaini profide, veebimüüjate ja reklaamide jaoks, kuna see pakub rikkalikku veebidisaini tööriistade komplekti. Veebisaidi koostaja on väga paindlik ja võimaldab teie enda skripte integreerida või veebisaidi koodi redigeerida. Platvorm on kogenematute kasutajate jaoks mõnevõrra keeruline, kuid selle abil loodud veebisaitidel on professionaalne välimus ja täiustatud jõudlus. See on ka Ucraftiga võrreldes mõnevõrra kallim.

Milline veebisaidi ehitaja on võrdluse liider? Sellele küsimusele on raske vastata, kuna igal teenusel on oma plussid ja miinused. Igatahes on alati mõistlik testida iga teid huvitava süsteemi funktsioone. See on kindel viis otsustada, milline neist sobib teie jaoks kõige paremini..

Looge veebisait nüüd

 See on tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me