Silmatorkavalt vs ruutu: kumb on parem?

Rabavalt vs ruut


Silmatorkavalt ja Squarespace on tuntud DIY veebisaitide ehitajad, kes väärivad erilist tähelepanu oma funktsionaalsuse, ulatusliku kohandatavuse ja taskukohasuse tõttu. Süsteemid töötavad võrdselt nii algajatele kui ka veebidisaini spetsialistidele, pakkudes laia valikut tööriistu ja funktsioone, mis on vajalikud igasuguste projektide lõpuleviimiseks.

Võite valida ühe neist veebisaidi koostajatest, kui peate alustama kvaliteetset projekti ilma konkreetsete kodeerimisoskuste või veebidisaini kogemuseta. Need mitmetahulised platvormid töötavad suurepäraselt ajaveebide, portfellide, ettevõtete veebisaitide, sihtlehtede ja muud tüüpi projektide arendamisel. Igal neist on aga oma integreeritud funktsionaalsus, hinnapoliitika ja disaini kohandamise võimalused, mis meeldivad kindlale kasutajakategooriale. See paneb kasutajad sageli kõhklema õige veebiehituse tööriista valik mis töötab kõige paremini nende veebi loomise ülesannete jaoks.

Veebisaitide ehitajate võrdlustabel

RabavaltWix
Meie tulemus:
Asutatud:20122003
Veebisait:https://www.strikingly.com/https://www.squarespace.com/
Parim:Ettevõtte veebisaidid, väikesed veebipoed, portfellid, ajaveebidBlogid, väikeettevõtete veebisaidid, professionaalsed portfellid, veebipoed
Lihtsus:LihtneKeskmine
Mallid:Piiratud valik tasuta reageerivaid disainilahendusiKümned tasuta reageerivad mallid
Tehniline abi:Võimas teadmistebaas, avaldamiseelne kontrollnimekiri, ideefoorum, ööpäevaringne reaalajas vestlusÖöpäevaringne reaalajas vestlus, e-posti tugi, kogukonna foorum, piletimüügisüsteem, KKK jaotis
Blogimine:Sisseehitatud ajaveebimootorIntegreeritud ajaveebiplatvorm
SEO valikud:Ulatuslikud SEO võimalusedTäpsemad SEO parameetrid
Hinnakujundus:Tasuta kuni 49 dollarit kuusAlgab alates 12 dollarist kuus
Rohkem infot:Silmatorkavalt ülevaade →Ruutaruumi ülevaade →

Silmatorkavalt ja Squarespace on tänapäevase veebidisaini niši väärilised esindajad, kuid kõigil neist on midagi erilist pakkuda. Milline neist saab võrdluse võitja? Milline teenus annab teile parimat tulemust seoses investeeritud raha ja vajalike jõupingutustega? Uurime nüüd. Õnneks on see üsna lihtne, kuna kaks saidi ehitajat on väga erinevad

Rabavalt vs ruut: üldine ülevaade

Rabavalt vs ruut: üldine ülevaade

Rabavalt on mitmetahuline pilveveebilehtede koostaja, mis on oma lihtsuse tõttu, mis ei kahjusta paindlikkust ja funktsionaalsust, kogu maailmas tunnustust. Süsteem on kena valik kõigile kasutajatele, sõltumata nende veebidisaini teadmistest ja oskuste tasemest. Platvormi abil saate käivitada nii tavalisi kui ka ühelehelisi projekte, aga ka keerulisi äri- või isiklikke veebisaite.

Veebisaidi koostaja on tuntud oma erakordse lihtsuse poolest, mis ei sea ohtu mugavust ja funktsionaalsust. Intuitiivse ja koodivaba liidese tõttu saavad kõik süsteemi juhtida võimalikult lühikese aja jooksul ja ilma eriliste oskusteta. Samal ajal on võimalik sisestada vajalik HTML / CSS-kood.

Silmatorkavalt toimetaja

Veebisaidi koostaja pakub lihtsat ja kiiret registreerumisprotsessi ning seda on üsna lihtne navigeerida ka neile kasutajatele, kes pole seda varem teinud. Platvorm toetab sisemist reaalajas redigeerimist, mis tagab WYSIWYG-i maksimaalse veebikujundamise kogemuse. See on veel üks veebisaidi koostaja esiletõst.

Silmatorkavalt loodi algajate vajadusi silmas pidades, mis selgitab selle lihtsat disaini kohandamise lähenemisviisi. Juba veebisaidi arendamise protsess ei võta seda kauem kui paar tundi, kuid lõplik aeg sõltub ikkagi projekti tüübist ja keerukusest, millega töötate.

Ruuturuum töötab nüüd seitsmendas versioonis, mis on eelkäijatest palju intuitiivsem. Sellegipoolest on sellel endiselt väike õppimiskõver, mis tähendab vajadust investeerida jõupingutusi ja aega süsteemi uurimiseks.

Ruuturuum on üsna keeruline platvorm, eriti nende kasutajate jaoks, kellel pole varem veebidisaini kogemust olnud. Süsteemil on aga loogiliselt struktureeritud ja üsna intuitiivne liides, mille minimalistlik disain muudab süsteemi uurimise ja kasutamise algajatele mõnevõrra lihtsamaks.

Ruuturuumi redaktor

Veebisaidi koostaja toetab sisemise redigeerimise režiimi, mis välistab vajaduse vahetada saidi haldurit ja eelvaate režiimi. Ükskõik, milliseid muudatusi teete, kuvatakse need paratamatult ekraanil, et saaksite tulemust näha ja vead õigeaegselt parandada. Veebisaidi kujunduse loomisel ei peaks te muretsema projekti varuversiooni salvestamise pärast kõik muudatused salvestatakse automaatselt.

Sellel funktsioonil on aga üks puudus – võimetus vaadata veebisaidi lõplikku versiooni enne avaldamist. Teisisõnu peate vajalike muudatuste tegemiseks naasma disaini redigeerimise režiimi ja seejärel projekti uuesti avaldama.

Veel üks veebisaidi koostaja esiletõst on võimas stiiliredaktor, mis on mugav ja hõlpsasti kasutatav kõigile. Redaktor võimaldab kohandada oma veebisaidi lehti, katsetada seal saadaolevate objektide, elementide ja sektsioonidega. Selle tulemusel saate luua mitmekülgseid veebisaiditüüpe, sealhulgas tootelehti, tiitellehte, ajaveebi, galeriisid, sündmuste ja registrite lehti jne. Selle tulemusel saate mitmefunktsionaalse veebisaidi, mis katab kogu veebisaidi meie veebiehitus vajab.

Rabavalt ja ruut on kaks kvaliteetset veebisaitide ehitajat, kuid viimane edestab konkurenti kindlasti paindlikkuse ja funktsionaalsuse osas. Kuid samal ajal võtab Squarespace’i valdamine siiski vaeva ja aega keeruka juhtpaneeli ja keeruka veebisaidi arendusprotsessi tõttu.

Silmatorkavalt vs ruutruumi: kumba on lihtsam kasutada?

Silmatorkavalt vs ruutruumi: kumba on lihtsam kasutada?

Rabavalt on üsna funktsioonidega koormatud platvorm, mis on loomisest alates muutunud võimsaks teenuseks. Süsteemi kasutatakse praegu kaasaegsete isiklike ja ettevõtete veebisaitide, veebipoodide, sihtlehtede ja muude projektide käivitamiseks ja haldamiseks, mis aitavad kasutajatel tõhusalt oma teenuseid / tooteid kompaktselt ja visuaalselt mõjutaval viisil tutvustada..

Sellega on kaasas täiustatud e-kaubanduse ja ajaveebimootorid, mis võimaldavad luua ja hallata täisfunktsionaalseid veebipoode ja ajaveebid. Need funktsioonid realiseeritakse tänu võimalusele integreerida Simple Store’i ja Simple Blog vidinad.

Veebipoe arenduse kallal töötades saate vastavas jaotises Tellimuse armatuurlaud tooteid üles laadida ja hallata, makse- ja saatmisparameetreid seadistada, veebisaidi stiili muuta, tellimusi vastu võtta ja hallata. See on koht, kus saate jälgida laoseisu tööriistu, eksportida tellimuste andmeid CSV-failidesse, et lihtsustada raamatupidamist, töödelda tellimusi ja täita muid toiminguid.

Silmatorkavalt e-kaubandus

Kui kavatsete oma veebisaidile ajaveebi lisada, saate juurdepääsu järgmistele valikutele: postituse lisamine, värskendamine ja avaldamine, linkimine sotsiaalsete võrgustike ja muude teie ajaveebis avaldatud postitustega, kommenteerimisfunktsiooni aktiveerimine, meediumifailide sisestamine jne. meediumielemente, mida saate integreerida, on mõistlik mainida CTA-nuppe, pilte, videoid, sotsiaalse järjehoidja elemente ja palju muud.

Integreeritud rakenduste turg on veel üks silmatorkav eelis. Jaotist sirvides saate oma veebisaidile leida ja valida mitu pistikprogrammi ja vidinat. Siit saate kokku puutuda mitmekülgsete sotsiaalsete, äri-, dokumendi-, e-kaubanduse ja muude rakendustega. Kui teil on kodeerimisoskus ja olete tellinud programmi Pro, saate oma projektile manustada mis tahes HTML / CSS / JavaScripti, et anda sellele täiendavat jõudlust.

Silmatorkavalt paistab silma ka turundusvõimaluste osas. Kaasas täiustatud e-posti turundustööriist (kuigi see on saadaval ainult Pro Plani kasutajatele). Tööriist võimaldab MailChimpiga kiiret ja hõlpsat integreerimist. Veelgi enam, teatud väljadele on võimalik lisada kasutajavorme, kontaktlehti ja muid veebisaidi elemente. Kokkuvõttes pakub veebisaidi ehitaja tähelepanuväärse projekti ehitamiseks piisavalt tööriistu.

Ehkki veebisaidi koostaja on kõigile üsna hõlpsasti valdatav, pakub see kõigile süsteemikasutajatele siiski muljetavaldavat teadmistebaasi. See on eriti kasulik algajatele, kes töötavad platvormiga esimest korda. Mugav avaldamiseelne kontrollnimekiri aitab teil enne veebisaidile minekut juhtida veebisaidi kujundamise kõiki etappe. Veelgi enam, platvorm võimaldab juurdepääsu ulatuslikule kogukonna jaotisele, e-posti toele ja reaalajas vestlusele. Siit leiate ka teksti- / videoõpetusi, näpunäiteid ja juhiseid, kuidas luua Strikingly abil kvaliteetseid projekte.

Ruuturuum on suunatud nii veteranide veebiarendajatele kui ka uutele kasutajatele. See pakub nii DIY-redigeerimisliidest kui ka edasijõudnute arendaja režiimi, mis võimaldab kasutajatel sügavalt isikupärastada mitmelehelised veebisaidid.

Ruuturuumi funktsioonide komplekt on väga rikkalik. Selles on võimsad ajaveebi- ja e-kaubanduse mootorid, võimalus lisada mitu kaasautorit jne. Süsteem pakub ka ulatuslikke impordi / ekspordi võimalusi, mis võimaldavad importida ajaveebi sisu populaarsetelt platvormidelt, näiteks Tumblr, WordPress, Blogija, Posterous ja palju muud. Lisaks saate importida sisu muud tüüpi veebisaitidelt, sealhulgas Shopify, BigCartel, Naeratus ja veel. Siin on võimalik ka sisu eksport WordPressi.

Ruutkeskuse e-kaubandus

Veebisaidi koostaja võimaldab valida ja integreerida oma projekti mitmesuguseid vidinaid ja rakendusi. Nende hulka kuuluvad lisandmoodulid ja vidinad e-kaubandusprojektide jaoks, pildigaleriid, restoranid ja kohvikud, Google Analytics, sotsiaalmeedia nupud jne. Kui olete aktiivne suhtlusvõrgustiku kasutaja, saate oma veebisaidi sisu jagada populaarsetes süsteemides nagu Twitter, Facebook, Linkedin , Dribbble, Behance, Twitch, Yelp ja palju muud. See võimaldab veebisaiti tõhusamalt ja kiiremini arendada ning reklaamida.

Ruuturuum paistab rahva hulgast silma tänu oma logo koostaja tööriistale ja Acuity ajastamisele. Süsteem võimaldab teil kujundada ja üles laadida oma ettevõtte logo, et suurendada oma ettevõtte populaarsust. Ainulaadse logo loomiseks võite valida mis tahes logo stiili ja kohandada peamisi kujundussätteid. Veebikalendrist rääkides võimaldab veebisaidi koostaja selle oma veebisaidile integreerida, et hoida kasutajad kursis viimaste uudiste, sündmuste, värskenduste, eripakkumiste ja muu teie ettevõttega seotud teabega..

Ruuturuumi logo tegija

Muud funktsioonid, mis muudavad Squarespace’i üheks muljetavaldavamaks süsteemiks veebidisaini nišis, hõlmavad Google Mapsi manustamist, SEO tööriistu, e-posti turundamist, meeskonna koostöö võimalust jne. Süsteem integreerub ka Unfoldiga, mis on täiustatud jutuvestmise tööriistakomplekt, mis teeb sellest on võimalik luua ja avaldada huvitavaid lugusid Snapchati ja sotsiaalsete võrgustike jaoks.

Veebisaidi koostajaga harjumiseks ja sellega tegelema hakkamiseks pakub süsteem käepäraseid klienditoe võimalusi. Võimalus on tugitoimkonnaga suhelda ööpäevaringselt toimuva reaalajas vestluse kaudu, saata e-posti päringuid, sirvida lisaallikaid, näiteks õppematerjale või kogukonna foorumit, koos paljude videote, artiklite ja KKK-dega, mis lihtsustavad süsteemiga töötamise protsessi. Lisaks pakub veebisaidi koostaja ümarklõpsu piletimüügisüsteemi, võimalust osaleda veebiseminaridel ning juurdepääsu abikeskusele koos mitmete juhiste ja töötubadega.

Peamine erinevus Rabavalt ja ruut on see, et esimene süsteem on täisfunktsionaalse veebisaidi koostaja, millel on intuitiivne liides, mis teeb sellest hea ka algajatele. Ruuturuum on omakorda keerukas CMS, mis jätab palju ruumi kohandamiseks ja kasvamiseks kuid veebisaidi õigesti kohandamiseks on vaja palju rohkem kogemusi. See on ikkagi teie enda valitud süsteem, mis sobib kõige paremini teie individuaalsete veebikujundusvajaduste ja -nõuetega.

Silmatorkavalt vs ruutruum: Kujundus ja paindlikkus

Silmatorkavalt vs ruutruum: Kujundus ja paindlikkus

Rabavalt pakub 29 moodsa tootekeskse malli kollektsiooni. Need on lülitatavad: kui olete oma veebisaidi avaldanud, võite minna tagasi raamatukokku ja valida mõne muu teema.

Hea uudis on see, et malli muutmisel säilitatakse kõik teie lehe andmed. Igal silmatorkaval mallil on blokeeritav sisustruktuur, nii et sisu on mallide vahel hõlpsasti ülekantav.

Rabavalt teemad on kõik reageerivad ja 100% kohandatavad. Kasutage mobiili / tahvelarvuti eelvaate võimalust, et näha, kuidas teie sait väiksematel ekraanidel välja näeb. Otsimise hõlbustamiseks jaotatakse need kategooriatesse vastavalt teemadele, millega nad on seotud. Mõned populaarsemad teemad hõlmavad isiklikke, äri-, ajaveebi-, poodide, portfelli- ja käivitamismallide vorme. Kui olete Pro Plani tellija, annab süsteem võimaluse lisada ainult mobiiltelefonidele mõeldud funktsioone, näiteks teksti klõpsamine, helistamiseks klõpsamine jne..

Rabavalt mall

Veebisaidi ehitaja paistab rahva hulgast silma oma tipptasemel mallide vahetamise tööriista abil, mis võimaldab teil tekstita ja uurida huvipakkuvaid teemasid ilma sisu kadudeta ja piiranguteta. Mugav eelvaate funktsioon võimaldab omakorda näha käimasoleva veebidisaini protsessi tulemusi enne, kui otsustate selle avaldada. Koodi valdavad kasutajad saavad oma veebisaidi jalustesse ja päistesse sisestada kohandatud koode, kuid selleks peavad nad üle minema Pro-plaani. Ka CSS-koodi redigeerimine pole siin lubatud. See tähendab, et silmatorkavalt ei taga ulatuslik disaini kohandamise vabadus, kuid see võimaldab teil oma projekti isikupärastada.

Ruuturuum mallid sobivad ka kõigi ekraanisuurustega. Nende kollektsioon on suurem kui Strikingly – siin on umbes nelikümmend teemat, mõned on loodud koostööskoos mõne maailma mõjukaima inimesega”. Saate igal ajal vahetada ilma oma sisu kaotamata.

Ruutteemalised teemad on moodsa ilmega ja oma olemuselt tundlikud. Enamik neist on varustatud ainulaadsete mobiilikujundustega, mida kohandatakse automaatselt ekraani eraldusvõime ja suuruse järgi. Seda funktsiooni nimetatakse mobiililahenduseks ja see on vaikimisi lubatud, kui alustate malli kohandamisega. Kui te seda funktsiooni siiski ei vaja, saate selle igal ajal keelata. Et vaadata oma projekti nägemust mobiilseadmetes, saate oma veebisaidi juhtpaneelil aktiveerida seadmevaate funktsiooni.

Veel üks süsteemi disainiga seotud esiletõst on selle integreeritud Cover Page Builder. See võimaldab luua muljetavaldavaid kaanelehti iga teie projekti kallal. Uimastava tiitellehe kujundamiseks peate selle täitma enda valitud sisuplokkidega, lisama ettevõtlusega seotud sisu, sisestama meediumifaile, muutma veebisaidi sätteid jne. Ettevõtte tellimus võimaldab teil lisaks redigeerida veebilehti CSS / HTML-i abil koodi redigeerimine tõeliselt ainulaadse veebisaidi kujunduse saamiseks.

Kui tegemist on disaini kohandamise ja paindlikkusega, Siin on selge võitja ruut. Veebisaidi koostaja on rikkalikult seadetes ja elementides, mis võimaldavad luua ühetaolist veebisaidi kujundust. See pakub ka rohkem malle, millel on professionaalne välimus ja mis vaikimisi reageerivad. Vastupidiselt ruutruumile pole silmatorkavad disaini kohandamise valikud nii mitmekülgsed.

Rabavalt vs ruut: üldine hinnavõrdlus

Rabavalt vs ruut: üldine hinnavõrdlus

Rabavalt hinnapoliitika on taskukohane ja mitmekülgne. Veebisaidi koostaja võimaldab süsteemi tasuta funktsiooni abil testida süsteemi funktsionaalsust ja harjutada oma oskusi. See on saadaval piiramatu ajavahemiku jooksul. Niipea kui olete veendunud, et süsteem vastab teie vajadustele ja soovite sellega projekti alustada, saate minna üle ühele selle tasulisele tellimusele. Praegu pakub veebisaidi koostaja neist kolme:

Silmatorkavalt hinnad

 • Piiratud (Aastas arveldatakse 8 dollarit kuus) – 2 piiratud saiti, kohandatud domeeninimi, 1 GB kettaruumi ruumi saidi kohta, 50 GB kuus ribalaiust, tasuta domeen, piiramatu arv tasuta saite, lihtne veebipood (5 toodet saidil), Ööpäevaringne tugi;
 • Pro (Iga kuu võetakse arve 16 dollarit kuus) – kohandatud domeeninimi, 3 pro-saiti, 3 GB salvestusruumi saidi kohta, lihtne pood (300 toodet saidil), piiramatu arv saite, süsteemireklaami puudumine, HTML / CSS / JavaScripti manustamine, kohandatud fondi üleslaadimine, piiramatu ribalaius, silmatorkavalt App Store’i juurdepääs, paroolikaitse;
 • VIP (Iga kuu arveldatakse 49 dollarit kuus) – lihtne pood (500 toodet saidil), prioriteetne klienditeenindus, 10 GB salvestusruumi saidi kohta, infolehed (2000 kontakti kuus), kontohaldus, ingliskeelne telefonitugi.

Kõik silmatorkavad plaanid erinevad oma integreeritud funktsionaalsuse, tingimuste ja pakutavate teenuste osas. Ükskõik, millist tellimust soovite valida, saate selle funktsioonide komplekti testida tasuta prooviversioonide ajal, mis kestab 14 päeva. Lisaks võimaldab veebisaidi koostaja kasutada regulaarselt kasutusele võetud allahindlusi, mis võimaldavad teil suurelt kokku hoida. See on võimalik, kui teete ühe-, kahe-, viie- või kümneaastase plaani eest makse. Kui otsustate osta hämmastavalt domeeninime, maksab see teile aastas 24,95 dollarit. Sellele lisatud e-kirjaga kaasneva domeeninime hind on mõnevõrra kõrgem ja moodustab 25 dollarit aastas.

Ruuturuum hinnakujundusvalikud on võrreldes rabava hinnaga mitmekülgsemad. Veebisaidi koostaja on mõistliku hinnaga, ehkki sellel pole tasuta plaani. Selle asemel võimaldab see testida süsteemi funktsionaalsust 14-päevase tasuta prooviversiooni ajal. Tasulistele plaanidele üleminekul saate valida standardsete veebisaitide ja veebipoodide jaoks mõeldud plaanide vahel. Vaadake nüüd tüüpplaanide loetelu:

Ruuturuumi hinnakujundus

 • Isiklik (12 dollarit kuus) – 20 veebilehte, 3% müügitehingutasu, tasuta kohandatud domeeninimi;
 • Äri (18 dollarit kuus) – piiramatu arv veebilehti, 2% müügitehingutasu, AdWordsi krediit;
 • Põhiline (26 dollarit kuus) – piiramatu arv müüdavaid tooteid, piiramatu kogus salvestusruumi ja ribalaiust, integreeritud raamatupidamisvõimalused;
 • Täpsemad (40 dollarit kuus) – siltide trükkimine, reaalajas vedaja saatmine, loobutud kassast automaattuvastus.

Kõigi ruutude tellimustega kaasneb tasuta hostimine ja domeeninimi. Kui teil on juba domeen, siis on teil võimalus see määrata ruutu Squarespace ja kohandada vajalikke sätteid.

Võrreldes Strikingly ja Ruuturuumi hinnakujundusvõimalusi, peaksime tunnistama, et viimati nimetatud veebisaidi koostaja on mõistlikuma hinnaga. Ehkki Strikinglyl on tasuta plaan, on selle hinnakujundusvalikud vähem ruumid ja funktsioonidega koormatud, võrreldes Squarespace’i pakutavatega. Lisaks võimaldab ruut Ruum valida tavalise ja e-poe tellimuse vahel sõltuvalt teie veebikujunduse eelistustest.

Silmatorkavalt vs ruutruum: milline neist on SEO jaoks parim?

Silmatorkavalt vs ruutruum: milline neist on SEO jaoks parim?

Rabavalt pakub ulatuslikke SEO võimalusi. Veebisaidi koostaja võimaldab projektide paremaks paremaks järjestamiseks otsingumootorites täita veebisaidi SEP parameetreid. Seadete hulgast, mida saate täita, on mõistlik kaasata metasilte nii oma veebisaidi kui ka kogu projekti lehtedele. Lisaks saate valida ja seada sobiva veebisaidi kategooria, sobiva faviconi, oma veebisaidi sotsiaalse jagamise pildi ja muud konfiguratsioonid, mis on teie veebisaidi jaoks kohustuslikud otsimootori optimeerimiseks. Algajad hindavad kindlasti võimalust sirvida SEO kontrollnimekirja, mis võimaldab enne projektiga tutvumist kontrollida, kas olete kõik parameetrid õigesti täitnud..

Ruuturuum Ka SEO võimalused on väärilisel tasemel. Süsteem võimaldab juurdepääsu toodete lehtede põhiseadetele (kui haldate veebipoodi) või ajaveebi sektsioonid. Vastupidiselt silmatorkavale ja paljudele muud standardsed veebisaidi ehitajad, Ruuturuum valib veebisaidi SEO pealkirjaks automaatselt toote nimetuse või postituse pealkirja ja kasutab seda. Muide, seda on võimatu käsitsi redigeerida, kui soovite luua uue pealkirja. Sama on teie veebisaidi pealkirjaga, mis kuvatakse ka kõikidel veebisaidi lehtedel. Veebisaidi koostaja silmapaistev esiletõst on see, et see võimaldab teil veebisaiti peita indekseerimise eest otsimootorite poolt, ükskõik mis põhjustel peate seda tegema. Lisage lihtsalt silt „umbesdex” sellele väga veebilehele, mida soovite indekseerimise eest peita. See selleks.

Kui rääkida SEO valikutest, siis on ka Squarespace liider. Veebisaidi koostaja võimaldab mitte ainult täita kõiki vajalikke parameetreid teie projekti otsimootori optimeerimiseks, vaid ka lubada / keelata teatud veebisaidi indekseerimist. See on ülioluline projektide puhul, mida alles ehitatakse.

Silmatorkavalt vs ruutruum: kumb on parem väikeettevõtte veebisaidil

Silmatorkavalt vs ruutruum: kumb on parem väikeettevõtte veebisaidil

Rabavalt töötab üsna hästi väikeettevõtete veebisaitide arendamisel. Veebisaidi koostaja võimaldab redigeerida ja hallata erinevaid äriprojekte vastavalt teie veebikujundusnõuetele ja erivajadustele. Platvormi ulatusliku integreeritud funktsionaalsuse tõttu saavad kõik kasutajad alustada äriprojekte, sisu üles laadida / hallata / värskendada, uusi sektsioone lisada / muuta, domeeninimesid ühendada, disaini kohandada jne.

Lisaks on võimalik integreerida kontaktvormid, meediumiblokid, infokastid, sotsiaalmeedia elemendid ja muu sisu, mis aitab kaasa teie väikeettevõtte veebisaidi paremale toimimisele ja arengule. Siin on võimalik ka sotsiaalmeedia kontode ühendamine. Selle saate teha, integreerides projekti sotsiaalse suhtluse voo, et seda vastavalt oma veebisaidi arendamise vajadustele veelgi muuta.

Veebisaidi koostaja võimaldab teil kontrollida ja analüüsida veebisaidi statistikat, et kontrollida projekti jõudlust mõjutavaid parameetreid. Nende hulka kuulub veebisaidi külastajate arv, peamised liiklusallikad, kasutajate päritolukohad, sageli külastatavad veebilehed, populaarseimad teenused ja tooted jne. Lisaks saavad kasutajad oma veebisaitidega ühendada SSL-sertifikaadid, et olla sirvimisel täiesti ohutud täiendav edutamine.

Ruuturuum on suurepärane valik väikeettevõtete veebisaitide professionaalseks arendamiseks. Veebisaidi koostaja pakub laia valikut tööriistu ja funktsioone, mis võimaldavad ettevõtjatel oma projekte alustada ja neid tõhusalt reklaamida (vt tõelised näited). Süsteemil on mitu vidinat ja lisandmoodulit, mille integreerimine võib märkimisväärselt parandada teie ettevõtte veebisaidi toimivust. Lisaks on võimalik kasutada e-posti turundustööriistu, sotsiaalse meedia integratsioone ja statistika jälgimise võimalusi. Ruutu Squarespace abil saate luua oma veebisaidi logo, manustada Google Mapsi, veebikalendrit ja muid vajalikke ärivahendeid.

Veebisaidi ehitaja tõeline esiletõst on see Acuity sõiduplaani platvorm. See on veebipõhine kohtumiste ajastamise süsteem, mis on kasulik vahend ettevõtjatele, kes soovivad oma projekte edukalt reklaamida. Platvorm võimaldab müüki lõpetada, hoides vajadusel klientidega ühendust.

Valides vahel Rabavalt ja ruut teie ettevõtte veebisaidi arendamiseks, kindlasti on mõistlik eelistada ruutu. Veebisaidi koostajal on lai valik tööriistu ja funktsioone, mis on mõeldud äriprojektide loomiseks ja haldamiseks, sealhulgas mitu integreeritavat vidinat, Acuity ajastamise platvormi, Google Mapsi ja kommenteerimissüsteemi manustamisvalikut, veebikalendrit ja palju muud.

Milline neist on e-kaubanduse jaoks parim – silmatorkavalt või Wix?

Milline neist on e-kaubanduse jaoks parim - silmatorkavalt või Wix?

Rabavalt ei saa kiidelda võimsa e-kaubanduse mootoriga, kuid siiski võimaldab see väikeste veebipoodide käivitamist ja haldamist. Funktsiooni lubamiseks peaksite esmalt aktiveerima oma veebisaidi juhtpaneelil olevad e-kaubanduse jaotised ja laadima üles tooted, mida kavatsete seal müüa. Näituseaknale vajaliku kujunduse saamiseks olete teretulnud nii tootekataloogi kohandamiseks ja redigeerimiseks kui ka veebipoe üldise paigutuse ja stiili kujundamiseks. Ka siin on võimalik seadistada saatmis- / makseparameetrid. Veebipoe käivitamisel rakendusega Strikingly pidage meeles, et veebisaidi koostaja ei võta süsteemiga tehtud müügi eest tehingutasusid. Samuti on oluline rõhutada, et toodete arv ja teenuste valik, millele saate juurde pääseda, sõltub tellimusest, mille jaoks uuendate.

Ruuturuum on suurepärane valik e-kaubanduse veebisaitide arendamisel. Süsteem on suunatud väikeste / keskmiste veebipoodide loomisele ja pakub ka laias valikus tööriistu / funktsioone, mis on vajalikud väärilise ja täisfunktsionaalse e-kaubanduse veebisaidi käivitamiseks ja haldamiseks. Funktsioon, mida te ruuturuumi kasutamisel vajate, sõltub ka sellest, millist tellimust soovite kasutada. Veebisaidi koostajal on eraldi plaanide rühm, mis on mõeldud e-kaubanduse projektide jaoks. Kuid need kõik võimaldavad ühendada veebipoega tasuta SSL-sertifikaadi, integreerida ostukorv mis tahes teie valitud lehele, luua / muuta tooteloendeid, lisada pilte, määrata tootekategooriaid, kohandada SKU-sid ja maksevõimalusi, rakendage klientide lojaalsuse valikuid, integreerige sotsiaalmeedia kontosid, manustage Google Mapsi ja kommenteerimisvõimalusi jne. Veebipoodide omanikud saavad ka oma projektidesse integreerida veebikalendreid ja ühendada täiustatud veebipoe / makse turvalisuse tagamiseks SSL-sertifikaate. Kui plaanite oma veebipoes töötada kaastöötajate meeskonnaga, on võimalik ka ühele kontole lisada mitu kaastöötajat.

Kui teil on õigus alustada veebipoe loomist ja te ei saa valida Strikingly ja Ruutruumi vahel, on mõistlik eelistada ruutu. Veebisaidi koostaja pakub laia valikut e-kaubandusega seotud funktsioone, tööriistu, integratsioone, tootehaldust ja statistika jälgimise võimalusi. See on enam kui piisav funktsioonidega koormatud veebipoe loomiseks ja haldamiseks.

[toores]

Millist neist valida ajaveebi jaoks – silmatorkavalt või ruutu?

Millist neist valida ajaveebi jaoks - silmatorkavalt või ruutu?

Rabavalt võimaldab välja töötada ja hallata päris kena blogi. Selleks peaksite oma valitud veebilehele lisama vastava ajaveebi jaotise ja jätkama selle kohandamist. Veebisaidi koostaja abil saate lisada ja redigeerida suvalist arvu ajaveebipostitusi, sisestada neisse meediumifaile, lisada pilte, sotsiaalse järjehoidja elemente, videoid, CTA-nuppe ja muid ajaveebiga seotud elemente. Veebisaidi koostajal on mugav käepärane pukseerimisredaktor, mis võimaldab vajadusel teie ajaveebi sisu käivitada ja värskendada. Vajadusel saate lubada ka sotsiaalse jagamise / kommenteerimise funktsioonid.

Ruuturuum ajaveebimootor on üsna võimas ja see võimaldab luua / kohandada kvaliteetse funktsiooniga koormatud ajaveebi (vaadake tõelised ajaveebid, mida pakub Squarespace). Seda saate teha vajaliku kujunduse ja funktsionaalsuse saamiseks: lisage asukoha määramise sildid, lubage jäljendid, RSS-voog ja kommentaarid, kasutage iTunesi sildistamist jne. Veebisaidi koostaja võimaldab ka ajaveebi importida Tumblrist või WordPressist. Kui teil on sotsiaalvõrgustikes kontosid, saate need oma ajaveebisse integreerida, et teavitada oma lugejaid värskendustest, uudistest ja muust olulisest infost, mida soovite, et nad teaksid.

Seega võimaldavad nii silmatorkavalt kui ka ruudukujuliselt funktsioonidega koormatud ajaveebide käivitamine ja haldamine. Valik peaks sõltuma ajaveebi suurusest ja funktsionaalsusest, mida eeldate kasutavat. Kui teie eesmärk on luua täisfunktsionaalne ajaveeb, on mõistlik valida ruut Squarespace funktsionaalsemaks ja nišile keskendunud platvormiks.

Rabavalt vs ruut: üldine võrdlustabel

RabavaltRuuturuum
Kasutuslihtsus:Silmatorkavalt on hõlpsasti kasutatav veebisaitide koostaja, mis meeldib algajatele ja veebidisaini asjatundjatele. Süsteem võimaldab käivitada / hallata ettevõtte veebisaite, blogisid, sihtlehti, portfelle ja isegi väikseid veebipoode.Ruuturuum on lihtne veebisaitide koostaja koos lohistamisredaktoriga. Süsteem töötab hästi mitmekesise veebidisaini taustaga kasutajate jaoks, võimaldades käivitada ajaveebe, äriprojekte, veebipoode, sihtlehti jne..
Funktsionaalsus:Süsteem on tuntud lihtsate disaini kohandamise võimaluste, integreeritud ajaveebi- ja e-kaubanduse platvormide, sotsiaalse meedia integreerimisvõimaluste, turunduse, SEO, turvalisuse ja statistika jälgimise tööriistade poolest.Veebisaidi koostajal on kaasas mugav WYSIWYG-redaktor, sisseehitatud ajaveebi- ja e-kaubanduse mootorid, Cover Page Builder, Logo Maker, sotsiaalsed integratsioonid, täiustatud turundus, SEO, statistika jälgimise tööriistad ning Google Mapsi kinnistamisfunktsioonid ja võimas Acuity Scheduling-platvorm..
Kujundus:Süsteemi mallikogu pole rikkalik. Siin on umbes 30 malli, kuid need kõik on reageerivad, nišispetsiifilised, kohandatavad ja kvaliteetsed.Ruudukujuliste mallide kollektsioon pole kuigi rikkalik, kuid kujundused on tundlikud ja kvaliteetsed. Need võimaldavad alustada erinevat tüüpi projekte, mis on professionaalsed ja täielikult kohandatavad.
e-kaubandus:Veebisaidi koostaja võimaldab teil käivitada ja hallata väikeseid veebipoode, luues / ajakohastades tootegaleriid, kohandades makse- / saatmisvalikuid, seadistades kuvaakna kuvamise parameetrid jne.Ruutkeskuse e-kaubanduse mootor võimaldab käivitada ja hallata väikeseid ja keskmisi veebipoode, seadistades nende olulised parameetrid.
Blogimine:Rakendusega Strikingly saate igale lehele lisada ka ajaveebi jaotise. Siit saate üles laadida uusi postitusi, redigeerida olemasolevaid, kohandada paigutust ja ajaveebi kujundust üldiselt, integreerida meediumifaile jne.Rakenduse Squarespace abil saate üles seada ka kvaliteetse ajaveebi. Teie ülesandeks on seda vajadusel värskendada uute postitustega ning kohandada selle kujundust vastavalt projekti eelistustele.
Väikeettevõte:Veebisaidi koostajat saab kasutada väikeettevõtete projektide käivitamiseks ja haldamiseks, uute vidinate ja meediumifailide integreerimiseks, uue sisu üleslaadimiseks, SEO / turbeparameetrite seadistamiseks jne..Platvorm on tore valik väikeettevõtete veebisaitide arendamiseks. See võimaldab integreerida mitmeid ettevõtte vidinaid, meediumifaile, Acuity Platvormi, aga ka kasulikke e-posti turunduse ja statistika jälgimise tööriistu.
Hinnakujundus:Silmatorkavalt on tasuta tellimus ja kolm tasulist plaani. Nende maksumus algab 8 dollarist kuus.Squarespace’il on 14-päevane tasuta prooviperiood ja mitu hinnakujunduskava tava- ja e-kaubanduse veebisaitidele. Nende maksumus algab 12 dollarist kuus.
SEO:Rabavalt abil on võimalik oma veebisaidi SEO parameetrid üles seada, et suurendada selle positsioone otsingumootorites.Ruuturuum on SEO-sõbralik veebisaitide koostaja. Lisaks sellele, et saate projekti paremaks reklaamimiseks täita peamised SEO parameetrid, võimaldab see ka teie veebisaidi või selle lehtede varjamist otsingumootorite indekseerimise eest.
Klienditugi:Informatiivne teadmistebaas, mugav avaldamiseelne kontrollnimekiri, ideefoorum, ööpäevaringne reaalajas vestlusÖöpäevaringne reaalajas vestlus, KKK jaotis, Piletimüügisüsteem, E-posti tugi, Kogukonna foorum

Võrdlusjäreldus: kumb on parem?

Silmatorkavalt ja Squarespace on mõlemad täisfunktsionaalsed veebisaitide ehitajad, kes pakuvad palju võimalusi ja tööriistu, mida kasutatakse professionaalsete projektide käivitamiseks ja haldamiseks. Igal neist on aga oma kasutajatele midagi erilist, mida saab teada süsteemide tegelikust mõjust.

Ehkki Rabavalt töötab see peamiselt hästi ajaveebide, maandumislehtede ja väikeste veebipoodide loomiseks, Ruuturuum toimib täieõigusliku sisuhaldussüsteemina. Seda saab tõhusalt kasutada väikeste ettevõtete täisfunktsionaalsete veebisaitide, veebipoodide ja professionaalsete portfellide käivitamiseks ja haldamiseks. Veebisaidi koostaja pakub laia valikut funktsioone, teenuseid ja tööriistu, mis on vajalikud igat tüüpi projektide loomiseks ja reklaamimiseks. Selle tipptasemel disaini kohandamise võimalused koos täiustatud ärivahenditega tagavad kvaliteetse tulemuse, ilma et see kahjustaks kasutamise lihtsust. Need funktsioonid muudavad platvormi suurepäraseks valikuks kõigile kasutajakategooriatele, sõltumata nende veebidisaini taustast.

Silmatorkavalt vs ruutu: kumb on parem? 4.5

 • Täisfunktsionaalne veebisaitide koostaja
 • Acuity sõiduplaani platvorm
 • Taskukohane hind
 • Lahti lahti – jutuvestmise tööriist

Külastage veebisaiti squarespace.com Silmatorkavalt vs ruutu: kumb on parem? 3.5

 • Väljaspool olevat mobiili optimeerimine
 • Blogimis- ja e-kaubanduse mootorid
 • Eel avaldamine ja SEO kontrollnimekirjad
 • Mõõdukas hinnapoliitika

Külastage veebisaiti strikingly.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me