Shopify vs ruut

Shopify vs ruut


Shopify ja Squarespace’i võrdlemisel peate selgelt aru saama, kas soovite veebisaidi üles ehitada või a digitaalpood. Kas vajate head veebiesitlust või platvormi, mis võimaldaks teil tooteid veebis müüa.

Selleks, et teada saada, milline saidiehitaja teie ettevõtte jaoks kõige paremini sobib, peate kõigepealt määratlema oma praegused vajadused ja kas kavatsete oma äri tulevikus laiendada, sest vaatamata ühisele eesmärgile – aidata teil oma äri veebis tuua – Shopify ja Squarespace’il on erinevad kasutajaturud, lähenemisviisid ja eesmärgid.

Kiire hetkevõte:

ShopifyShopify – on spetsiaalselt veebipoodide käivitamiseks loodud e-poe platvorm. Lahendus on professionaalne tööriist kindla turu loomiseks ning müügi ja toodete haldamiseks. Shopify omab suurepäraseid integreerimisvõimalusi. See pakub mitmesuguseid rakendusi ja teenuseid ostude, tutvustuste, turunduse jms haldamiseks. Shopify.com

RuuturuumRuumiruum loodi algselt sisule orienteeritud veebisaitide, mitte digitaalpoodide loomiseks. Kui ütleme „veebisaidid”, peame silmas blogisid, portfelle, visiitkaarte jne. Süsteem töötab hästi nende eesmärkide saavutamiseks piisavalt rikkaliku funktsioonide komplektiga. Kuid suhteliselt hiljuti lisatud e-kaubanduse funktsioonide osas ei tundu see nii professionaalne. squarespace.com

Selgitamaks välja, milline neist sobib teie müügivajadustega kõige paremini, lubame põhjaliku uuringu Squarespace vs Shopify, et tuua esile mõned võtmetegurid ja omadused, mis mõlemad platvormid teile pakuvad..

1. Kasutuslihtsus

 • Shopify. Shopify püüdis e-kaubanduse funktsionaalsust ja kasutusmugavust ühendada. Ehkki selle liides võib tunduda natuke keerulisem, kui sisupõhistel saidiehitajatel, ei lähe süsteemi toimimise väljamõtlemiseks rohkem kui paar tundi.

  Peaksime meeles pidama, et süsteem loodi algselt veebipoodide loomise lahendusena. Teisest küljest on sellel lisaks pukseerimisfunktsioonile lisaks lihtsale sisuredaktorile ka lehtede redigeerimise funktsioon. Lisaks saavad tehnilised geeksid ja kodeerijad pääseda juurde platvormi CSS-ile või töötada selle kohandatud vedelike kodeerimiskeelega. See tagab parema paindlikkuse ja kohandamisvõimalused.

  Lihtne sisuredaktor

  Shopifyl on lihtne juhtpaneel, mis võimaldab teil sisuga töötada. Kõik, mida vajate, on valida leht, mida soovite redigeerida. Protsess sarnaneb töötamisega MS Wordi või Google Docs’iga. Vaevalt et teil seda keeruline on. Armatuurlaua täiendavad sätted hõlmavad vahendeid logode lisamiseks, vaikimisi värvide ja fondide muutmiseks, elementide kuvamiseks või peitmiseks jne.

  Shopify ajaveebi postitus

  Kasutusvalmis töökeskkond

  Kasutajad ei peaks muretsema Shopify keerukuse pärast. Nad saavad iga sektsiooni samm-sammult üles ehitamise asemel kasutusvalmis digitaalse poe struktuuri. Kõik, mida vajate, on olemasolevate sektsioonide või tükkide muutmine, kuni teie tulevase poe tuum juba töötab.

  Valmis mallid

  Shopify abil ehitamine ei vaja kodeerimist ega veebidisaini oskusi. Võite valida mallide kogu hulgast, millel on automaatselt reageeriv disain. See tähendab, et mallid töötavad võrdselt hästi nii laua- kui ka mobiiliversioonides.

  Integreeritud e-kaubanduse funktsioonid

  Kasutajaid ei sunnita makseandmeid ise töödelda. Platvorm hoolitseb teie eest veebis maksesüsteemi eest. Lisaks saate kasu sisseehitatud tootekataloogimoodulist, ilma et peaksite kõiki üksusi käsitsi haldama.

  Shopify tootetoimetaja

 • Ruuturuum. Ruuturuum võib algusest peale natuke lihtsam välja näha. Üldiselt on sellel praktiliselt sarnane liides armatuurlauaga, millel on vasakul kõik redigeerimisriistad ja paremal redigeeritavad alad. Peamine erinevus on see, et Squarespace on 100% WYSIWYG-i veebisaidi ehitaja, millel on järgmised omadused:

  Ehitustööriistad lohistades

  See tähendab, et saate lehe jaotisi ja elemente hõlpsalt eemaldada ja uuesti tellida. Teisest küljest, piltide lohistamisel võib ilmneda mõni probleem. Piisab ainult hiire hõljumisest liideseekraanile. Ainus viis meediasisu üleslaadimiseks on juurdepääs platvormi stiiliredaktorile.

  Ruuturuumi lehe redigeerija

  Stiiliredaktor

  See pakub tööriistu erinevate elementide kohandamiseks. Kasutajad saavad plokkide suurust muuta, paigutada need kuhu iganes vajate, samuti valida kasutamiseks valmiskujulisi lehe stiile ja struktuure. Toimetajal on eelnevalt sisseehitatud leviala eri tüüpi lehtedele, sealhulgas sihtlehed, ajaveebid, galeriid, sündmuste või registrite lehed jne. Valige lihtsalt vajalik tüüp ja lisage asjakohast sisu.

Shopify vs ruut: mõlemat platvormi on üsna lihtne kasutada, ehkki kasutajad võivad liidese kasutamisel kokku puutuda väikeste raskustega. Shopify pakub aga veebipoe ehitamiseks ja haldamiseks laiemat valikut kohandatud redigeerimise lahendusi.

2. Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

 • Shopify. Shopify on e-kaubandusele orienteeritud platvorm, millel on e-poe loomise osas ulatuslikum funktsioonide komplekt. See pakub palju käepäraseid tööriistu mitte ainult müügi ja toodete haldamiseks, vaid ka kiire makseprotsessi, tõhusate turundusstrateegiate, tooteedenduste ja muu võimaldamiseks. Selle saate Shopify abil hankida järgmiselt:

  • Tootehaldus – Süsteemid võimaldavad hõlpsalt lisada uusi tooteid, hallata kaubarühmi jne. Kasutajad saavad kasu kasutamiseks valmis tootekataloogist. Kõik, mida vajate, on tootepiltide, kirjelduse ja hindade lisamine. Lisaks saate luua oma tootekategooriad. EL-i automatiseeritud käibemaksuarvestus on kindlasti tohutu pluss aja kokkuhoiuks ja käibemaksu MOSS-i nõuete täitmiseks.
  • Shopify tooteleht

  • Shopify App Store – Platvormil on oma e-kaubanduse turg koos paljude lisandmoodulite ja vidinatega teie tulevase veebipoe jaoks. Rakenduste valik sisaldab lahendusi analüüsi, aruandluse, maksete töötlemise, lojaalsusprogrammide, sotsiaalmeedia turunduse jms jaoks.
  • Paindlikkus ja integreerimine – Peale rakenduste poe saab süsteemi integreerida paljude kolmandate osapoolte teenustega. Hea lahendus neile, kes soovivad veebisaidi laiendatud funktsionaalsust tänu Zoho, Zendeski, QuickBooksi või muudele integreerimisvõimalustele.
  • Shopify Xero Integration

  • Väline kauplemine – Shopify võimaldab teil tulu teenida mitte ainult veebisaidi kaudu. Ettevõte tutvustas oma müügikohtade süsteemi füüsiliselt asuvate kaupluste jaoks. Samal ajal on see hõlbus muuta oma Facebooki leht veebipõhiseks kauplemisplatvormiks ilma veebisaiti tegelikult üles ehitamata.
  • Aruandluse täpsemad funktsioonid – Hoiate kogu müügi statistikal ja tulemustel silma peal. Süsteem määratleb kõige edukamad liikluse ja tulukanalid.
  • Shopify liitreaalsus – Shopify AR-i funktsioon võimaldab klientidel saada kasu realistlikust ja reaalsest tootevaatamise kogemusest. 3D-lao rakenduse võimaldatud AR-põhine tehnoloogia pakub eseme suuruse, värvi, kvaliteedi või muude oluliste omaduste tõelist tunnet. Kõik tooted on saadaval 3D-mudelina.

  Peaksime mainima ka reklaamimise ja premeerimise funktsioone, mis võivad teie klientide lojaalsust suurendada.

 • Ruuturuum. Ruuturuum on rohkem sisupõhine veebisaitide koostaja. See tähendab, et sellel on hulgaliselt funktsioone, et luua kindel portfell või ajaveeb, kuid mitte digitaalset poodi, ehkki sellel on endiselt e-kaubanduse võimalused. Platvormil pole oma rakenduste poodi, samas kui integratsioonifunktsioonid näevad natuke piiratud. Siin on mõned Squarespace’i pakutavad põhifunktsioonid:

  • Vidinate põhikogu – Kohandatud rakenduste poe puudumine ilmneb pärast veebisaidi loomise alustamist. Platvormil on ainult lähterakendused, mis sisaldavad galeriisid, sotsiaalmeedia nuppe, kontaktvorme jne. Hea uudis kohvikutele ja restoranidele – platvormil on mõned e-kaubanduse funktsioonid kohtade söömiseks..
  • Analytics – veebisaidi statistika jälgimiseks ei pea te installima analüütilisi tööriistu. Ruuturuumi juurde kuulub sisseehitatud mõõdikute rakendus. Teine võimalus on integreerida Google Analytics.
  • e-kaubanduse funktsionaalsus – See võib olla kasulik, kui peate lisaks SSL-sertifikaadile integreerima ostukorvi või mõne saadaoleva makseviisi. Funktsionaalsus võimaldab luua klõpsatavaid üksuse pilte, mis suunavad kasutajad tootelehele, mis võib sisaldada videoid, hindu, fotosid või muud olulist teavet. Süsteem võimaldab kasutajatel lisada kuni 100 eset.
  • Ruutkeskuse e-kaubandus

  • Maksevõimalused – Need on Shopifyga võrreldes väga piiratud. Süsteem kasutab MasterCardi või Visa kaudu tehtavate maksete töötlemiseks ainult triibu.

  Ruuturuum pakub reklaamikoodide, vautšerite, allahindluste jms korral teatavaid reklaamimisvõimalusi.

Shopify vs ruut: Shopify näib e-kaubanduse projektide jaoks ilmselt parem variant. Funktsioonirikas platvorm on tootehalduse, maksevõimaluste või integreerimise osas paindlikum. Squarespace on endiselt sisupõhiste veebisaitide koostaja, pakkudes mõningaid väikeseid müügivõimalusi, mis pole piisavad edasise laiendusega suure veebipoe jaoks.

3. Kujundus

Kujunduse võrdlustabel

ShopifyRuuturuum
Teemade arv:5390+
Teema importimine:&# x2714; JAH✘ EI
Visuaalne toimetaja:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
Teema muutmine:&# x2714; JAH✘ EI
Mobiilile optimeeritud:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
CSS-koodiredaktor:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
 • Shopify. Shopify võimaldab teil ehitada professionaalse välimusega veebipoode, kasutades selle tasuta ja tasulisi malle. Tasuta teemade valik on üsna piiratud. Teisest küljest näevad need endiselt üsna meeldivad ja kasutajasõbralikud. Kollektsioonis on umbes 10 tasuta malli, mis ei pruugi nõudlikele kasutajatele piisata. Siin võib CSS / HTML-i juurdepääs olla kasulik, kui peate rakendama ainulaadset veebisaidi stiili. Kuid redigeerimisega tegelevad ainult tehnikud.

  Mis puutub tasulistesse mallidesse, siis valikus on natuke rohkem kui 60 teemat, mis näevad välja väga professionaalsed ja trendikad. Need on jagatud kategooriatesse, et nende suuruse osas kokku puutuda erinevat tüüpi kauplustega. Muide, kõik nad on mobiilisõbralikud. Ainus probleem on see, et peate oma eelarvesse lisama umbes 190 dollarit, mis võib olla ühe malli varandus.

 • Ruuturuum. Ruutruumi mallid näevad välja uhked. Need on kujundatud professionaalselt. Teemavalik hõlmab 90+ võimalust, ehkki enamik neist viitab peamiselt sisupõhistele saitidele nagu portfellid ja ajaveebid. Süsteem pakub CSS- ja HTML-i redigeerimise võimalusi oma arendajaplatvormi kaudu. Kuid see on saadaval ainult koos Premium-paketiga.

  Süsteemi väljaregistreerimislehe redigeerija võib hästi töötada, kui peate kliendid viima mõnele teisele mallile või tootelehele. Kaanelehe ehitaja on kasulik ka meeldejäävate piltide ja muud tüüpi sisuga hõlpsate sihtlehtede loomiseks. Kasutajad saavad valida kuni 29 kohandamiseks saadaval oleva kaanelehe paigutuse vahel.

Shopify vs ruut: Ruuturuumil on uhke disain, samas kui Shopify teemavalik tundub pisut piiratud. Tasulised mallid on natuke hinnalised. Kuid CSS / HTML-i juurdepääs võib olla hea lahendus probleemile.

4. Klienditugi

 • Shopify. Shopify pakub mitmekülgse klienditeeninduse kaudu mitut kanalit. Alustamiseks pakutakse teile interaktiivseid õpetusi ja juhendeid, mis toovad esile kõik veebisaidi loomise peamised sammud nullist. Lisaks saavad kliendid luua oma lõimed Shopify foorumis ja arutada seda küsimust teiste Shopify kasutajatega.

  Kui sellest ei piisa, saate tugimeeskonnaga ühenduse võtmiseks valida mõne muu kanali kaudu:

  • Live Chat funktsioon.
  • Telefon.
 • Ruuturuum. Ruuturuum on hea platvorm ka klienditoe osas. Sellel on piletimüügisüsteem probleemide lahendamiseks e-posti teel. Õppematerjalid sisaldavad mitmeid materjale, sealhulgas videote juhendeid, artikleid ja ajaveebi postitusi, millest võib olla kasu. Tugimeeskonnaga ühenduse võtmise lisavõimaluste hulka kuulub ööpäevaringne reaalajas vestlus.

Ruut ja Shopify: mõlemal platvormil napib vahendeid tugimeeskonnaga kontakti saamiseks.

5. Hinnapoliitika

 • Shopify. Shopify-l on sõltuvalt teie tulevase digitaalse poe suurusest neli peamist plaani. Väikese veebipoe käivitamiseks võite valida kõige sobivama variandi. O Facebooki kaudu saate Lite-kava kasutada ainult 9 dollarit kuus või saada kasu laiendatud e-kaubandusest, mida pakub Advanced Shopify plaan, mis maksab 299 dollarit kuus:

  • Lite maksab 9 dollarit kuus.
  • Põhiline Shopify uue digitaalse poe avamiseks maksab 29 dollarit koos kõigi põhifunktsioonidega.
  • Kaupluse plaan maksab 79 dollarit kuus koos piiramatute, professionaalsete aruannete ja muude funktsioonidega kasvavate projektide jaoks.
  • Advanced Shopify maksab 299 dollarit kuus koos täiustatud funktsioonidega e-kaubanduse projektide laiendamiseks.
 • ShopifyRuuturuum
  Hinnakujundusplaanid:&# 10004; Lihtne (9 dollarit kuus);
  &# 10004; Basic Shopify (29 dollarit kuus);
  &# 10004; Shopify (79 dollarit kuus);
  &# 10004; Advanced Shopify (299 dollarit kuus).
  &# 10004; Põhiline (26 dollarit kuus);
  &# 10004; Täpsem (40 dollarit kuus).
  Funktsioonid:&# 10004; Piiramatu arv tooteid;
  &# 10004; Tasuta SSL-sertifikaat;
  &# 10004; Professionaalsed aruanded;
  &# 10004; Hüljatud vankri taastumine;
  &# 10004; Täpsem aruannete koostaja;
  &# 10004; Reaalajas vedaja saatmine.
  &# 10004; Võimas ajaveebisüsteem;
  &# 10004; Piiramatu arv tooteid;
  &# 10004; Mobiilile optimeeritud veebisait;
  &# 10004; 24/7 klienditugi;
  &# 10004; 100 dollarit Google AdWordsi krediiti.
  Parim:&# 10004; Mikro-iduettevõtted;
  &# 10004; Väikeettevõte;
  &# 10004; Kohalikud kauplused;
  &# 10004; Turuplatsid.
  &# 10004; Väike ja lihtne pood;
  &# 10004; Keskmise suurusega veebipood.
 • Ruuturuum. Squarespace tarnib ka neli erinevat hinnasilti sisaldava paketi, mis ulatuvad 12 dollarist kuus isikliku paketi puhul koos mõne põhifunktsiooniga kuni 40 dollarini kuus täiustatud veebipoe kava korral:

  • Isiklik plaan 12 dollarit kuus (pole e-kaubanduse jaoks hea).
  • Äriplaani 18 dollarit kuus (sobib väikeste digitaalsete poodide jaoks).
  • Põhiline veebipood 26 dollarit kuus (hea e-kaubanduse projektide alustamiseks).
  • Täiustatud veebipood 40 dollarit (sobib keskmistele ja suurematele digitaalsetele poodidele).

Shopify vs ruut: Ehkki Shopify plaanib kallimat, pakuvad nad kindla veebipoe loomiseks rohkem e-kaubanduse funktsioone. Lisaks sellele peavad kavad vastama erinevatele nõuetele, mis muudab need ruuduseruumi plaanidega võrreldes paindlikumaks.

Alumine joon

E-kaubanduse projekti jaoks platvormi valimine on väga oluline. Peate olema 100% kindel, et saate kõik vajalikud tööriistad kaupluse haldusprotsesside haldamiseks, pakkudes kasutajatele täiustatud ostukogemust.

Üldiselt on Squarespace rohkem mitmekülgne saidiehitaja kui e-kaubanduse platvorm, nii et kui teil on Squarespace’i loodud veebisait ja teil on paar T-särki, mida veebis müüa, siis Squarespace Commerce saab sellega kindlasti hakkama. Kuid kui plaanite luua täisfunktsionaalse kaupluse, vajate midagi võimsamat, näiteks Shopify.

ShopifyShopify on rohkem e-kaubandusele orienteeritud veebisaitide koostaja, millel on palju integreerimisvõimalusi, oma rakenduste pood, tasuta ja tasulised mallid, suurepärased kohandamisvõimalused jne. Mis veelgi olulisem – see pakub põhjalikku toimetajat, suurepäraseid reklaami- ja turundusriistu, et lisaks sellele ka äri kasvatada analüüsi- ja aruandlusfunktsioonidele.
Shopify.com

RuuturuumRuuturuum on endiselt sisupõhiste veebisaitide looja, millel on vaid mõned hiljuti lisatud täiendavad e-kaubanduse funktsioonid. See pakub vahendeid peamiste väikeettevõtete veebisaitide loomiseks. Samuti võib olla hea toodete või teenuste kuvamine, kuid mitte hea kindla veebituru loomiseks. squarespace.com

Digitaalpoodide rajamine on pigem funktsionaalsus ja klientide mugavus kui stiilne välimus. Sel põhjusel peate valima platvormid, mis on rohkem suunatud ettevõttele ja millel on piisavalt tööriistu müügi korraldamiseks. Sellest vaatenurgast näeb Shopify parem variant.

Ülevaade võrdlusdiagrammist (e-kaubanduse seisukohast)

ShopifyRuuturuum
Kasutuslihtsus:Shopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruut
Funktsioonid:Shopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruut
Kujundused:Shopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruut
Klienditugi:Shopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruut
Hinnakujundus:Shopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruut
Üldine tulemus:Shopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruutShopify vs ruut

Proovige Shopify nüüd

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me