Pinegrow vs veebivoog

Pinegrow vs veebivoog


Veebisaitide loomisega seisavad kasutajad sageli silmitsi sama probleemiga – õige veebiehitusriista valikuga. Kuna nii palju neist on veebis saadaval, muutub see tõeliseks väljakutseks, eriti esmakordsete tegijate jaoks.

Pinegrow ja Webflow on kaks veebidisainisüsteemi, mis pakuvad sama võimalust – käivitada funktsioonidega koormatud veebisaite, mis erinevad keerukusastmest ja spetsialiseerumisvaldkonnast.

Kiire hetktõmmis:

PinegrowPinegrow – on täiustatud töölaua veebitoimetaja, mis on mõeldud Windowsi, Linuxi ja Maci jaoks. See võimaldab teil luua reageerivaid veebisaite Bootstrapile, WordPressile ja Sihtasutusele reaalajas mitmelehelise redigeerimise (SAAS) abil & CSS-i stiil, CSS-Gridi redaktor ja muud võimsad tööriistad ja tehnoloogiad, mis võimaldavad jõuda tipptasemel tulemuseni. Pinegrow

VeebivoogWebflow – on kaasaegne pilveveebilehtede ehitaja, mis eristub rahvahulgast oma funktsionaalsuse, paindlikkuse ja usaldusväärsuse tõttu. Süsteemiga on kaasas keeruline armatuurlaud, mis muudab selle sarnaseks kaasaegne CMS ja seega nõuab see põhjalikku uurimist, et see oleks korralikult omandatud. Veebivoog

Pinegrow ja Webflow kasutavad veebisaitide väljatöötamise protsessis erinevaid lähenemisviise. Need erinevad ka omaduste komplektide, disaini kohandamise tööriistade rohkuse ja tulemuse poolest, mida nad tagavad pikas perspektiivis. Milline neist teenustest on siiski võrdluse juht? Milline neist võib pakkuda suuremat paindlikkust ja loomingulist vabadust? Lugege edasi, et seda teada saada meie lähemalt.

1. Kasutuslihtsus

 • Pinegrow. See on töölaua veebisaidi ehitaja, mis saab avada ja salvestada standardsed CSS- ja HTML-failid. Tarkvara eeliseks on allalaadimine ja installimine, kuid süsteemiga alustamiseks ei kulu kaua. Esmakordsetel kasutajatel on süsteem juhtimispaneeli tõttu keeruline. Asi on selles, et veebisaidi koostajal on ohtralt seadeid, tööriistu, funktsioone ja valikuid, mida tuleks veebisaitide käivitamiseks ja haldamiseks kasutada.

  Pinegrowi lehe kohandamine

  Juhtpaneelile jõudes näete mitmeid disaini kohandamise tööriistu, sektsioone ja kategooriaid, mida peate sirvima, et kohandada oma veebisaidi paigutust, visuaalset atraktiivsust ja funktsionaalsuse sätteid. Pinegrow nõuab CSS-i ja HTML-i põhiteadmiste tundmist ning on seetõttu suunatud peamiselt professionaalsetele veebiarendajatele.

  Mis on oluline, saate projekti väljatöötamise ajal salvestada, et sellega edasi töötada. Selleks peate valima projekti nime, avama selle ja seejärel redigeerima. Pinegrowi võib kasutada koos teiste veebiarendusriistadega, mis suurendab teie võimalusi saada täiesti ainulaadne isikupärastatud kujundus. Veel üks eelis on see, et süsteem võimaldab veebisaite kujundada võrguühenduseta, mis välistab vajaduse tugineda Interneti-ühendusele.

 • Veebivoog. Veebisaidi koostaja pole kõige lihtsam platvorm leiate veebist. Siiski pakub see probleemivaba ja hõlpsat registreerimisprotsessi, mis võtab vaid mõni minut. Sisestage lihtsalt oma sisselogimisandmed, et saaksite suunata süsteemi armatuurlauale, et alustada projekti arendamisega.

  Veebivoo redigeerija

  Niipea kui jõuate juhtpaneelile, saate malli valida ja jätkata selle kohandamist. Siin peate valima mitme tööriista, funktsiooni ja valiku hulgast, et anda oma projektile kalli kujunduse ja täiustatud funktsionaalsus. Pidage meeles, et algajad võivad juhtpaneeli keerukusest ja funktsioonide või tööriistade rohkusest, mida nad peavad valima, hämmingus olema.

  Selles osas näib süsteem mõnevõrra üleküllastunud ja seega keeruline. Seetõttu võime järeldada, et Webflow on suunatud peamiselt professionaalsetele veebiarendajatele, kellel on juba olemas teatud veebidisaini teadmised. Lisaks vajab süsteem teie projektile isikupärase ilme saamiseks programmeerimisteadmisi.

Pinegrow vs veebivoog. Mõlemad süsteemid on üsna keerulised nende kasutajate jaoks, kellel pole varem olnud ühtegi veebidisaini ekspertiisi. Neid on raske kasutajasõbralikuks nimetada, kuna mitmed tööriistad ja funktsioonid peavad kasutajad valdama. Veebivoog on siiski kasutusmugavuse osas endiselt eelistatavam lahendus, kuna veebisaidi koostaja on oma töölaua konkurendiga võrreldes lihtsamini uuritav ja hämmastav..

2. Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

 • Pinegrow. Kui töötate sageli koos WordPressi teemad, HTML-lehed, Foundation ja Bootstrap-projektid, siis on Pinegrow teie kollektsiooni üks hädavajalikke tööriistu. Siin on miks. Veebilehe redigeerija kiirendab HTML-i veebisaitide loomise protsessi visuaalsete tööriistadega, mis on mõeldud HTML-i elementide lisamiseks, redigeerimiseks, dubleerimiseks ja kustutamiseks. Just sel eesmärgil võimaldab süsteem teil valida ja kasutada selliseid tööriistu nagu kordusprogramm, nutikas lohistamine&Tilk, lehe teegid, lehe koodiredaktor, elementide lisamine ja palju muud.

  Pinegrow ülevaade

  Pinegrow on tuntud ka võimsa interaktsioonide tööriista poolest. Süsteemil on uhke visuaalne redigeerija, mida kasutatakse veebi interaktsioonide ja animatsioonide kujundamiseks interaktsiooni koostaja ja täisfunktsionaalse animatsiooni ajaskaaderiredaktori abil. Tööriist võimaldab teil kujundada animeeritud kerimisstseene ja lisada kohandatud interaktsiooni igale veebilehe elemendile. See pakub ka kasutusvalmis animatsiooni eelseadeid, mida saab kasutada kiirete koostoimingute loomiseks.

  Pinegrowi toodete hulgas on mõistlik mainida eraldiseisvat veebiredaktorit, veebiredaktorit koos WordPressi teemaehitajaga, WordPressi teemamuundurit, Pinegrowi hetktõmmiseid ja palju muud. Tarkvaraga on kaasas ka üldotstarbeline CSS Grid Editor.

  Pinegrow PRO on veel üks funktsioon, mis laseb veebisaidi koostajal rahva hulgast silma paista, mis võimaldab veebidisaini protsessi kiirendada nutikate funktsioonide, näiteks meistrilehtede abil, mis võimaldavad teil määratleda projekti malle. Ka Pinegrow PRO võimaldab teil luua kvaliteetseid WordPressi malle kiiresti ja maksimaalse efektiivsusega. Süsteem võimaldab teil stiilida veebisaite ja luua tundlikke veebisaite nullist. Saate redigeerida lehe sisu, kujundada koodilõike, teha koostööd teiste arendajatega jne.

 • Veebivoog. Kui võrrelda süsteemi professionaalsete veebidisaini teenustega nagu Adobe Muse, Dreamweaver või Mobirise, ei saa me vaid rõhutada, et süsteem on tuntud oma laia funktsioonide komplekti, disaini kohandamise tööriistade rohkuse ja mitme elemendi poolest. Nad muudavad teenuse ülimuslikuks selle arvukate konkurentide ees. Süsteemi esmakordsel uurimisel märkate, et see on ülekoormatud funktsioonide ja tööriistadega, mida saate kasutada ja kasutada tipptasemel projekti kujundamiseks. Selles suhtes on Webflow sarnane Sisuhaldussüsteemid (ei võta arvesse spetsiaalseid visuaalseid pistikprogramme kui Elementor).

  Webflow sisaldab ohtralt funktsioone, mis võimaldavad luua professionaalseid projekte. Süsteem pakub võimalust redigeerida veebilehti integreeritud HTML / CSS-redaktori abil. Samuti pakub see paindlikke ajaveebi-, veebireklaami- ja turundusvahendeid. Veebivoo integreerimine selliste populaarsete tarkvaraprogrammidega nagu Adobe Effects, Zapier, Lottie jne aitab veebisaiti hõlpsalt, mugavalt ja põhjalikult kohandada ning selle edasist jõudlust soodustada.

  Üks funktsioone, mis muudavad Webflow väärtuslikuks miljonite veebisaidi arendajate jaoks, on selle integreeritud e-kaubanduse mootor. Veebisaidi koostaja võimaldab seadistada funktsionaalseid väikeseid ja keskmise suurusega veebipoode, mis erinevad keerukuse, suuruse ja kujunduse poolest. Nende funktsionaalsust piirab siiski platvormi funktsioonide komplekt, mis ei keskendu üksnes e-kaubanduse aspektile. Kui soovite kujundada paindlikuma ja funktsioonidega koormatud veebipoe, on mõistlik valida üks veebivoogude alternatiividest, näiteks Ruuturuum, näiteks või muud spetsialiseeritud süsteemid nagu Shopify e-kaubanduse funktsioonide komplektist maksimumi saamiseks. Kui te ei kavatse käivitada toimivat e-kaubanduse projekti, võib Webflow olla käivitamiseks üsna hea süsteem.

  Veebivoo e-kaubandus

  Platvorm võimaldab integreerida ostukorvi, luua ja ajakohastada tootegaleriid, tutvustada eripakkumisi ja allahindlusi, kohandada saatmis-, maksu- ja maksete üksikasju jne. Samuti on siin võimalik salvestada klientide andmeid, et neid täiendavalt veebisaidi turunduse ja reklaamieesmärkide jaoks kasutada. Lisaks saavad veebisaitide omanikud kasutada valguskasti integreerimise võimalusi, luues samal ajal video- ja fotogaleriid, et suurendada klientide seotust ja püsivust..

Pinegrow vs veebivoog. Funktsionaalsuse probleemist rääkides saab Webflow kindlalt üle konkurendi. Veebisaidi koostaja hõlmab mitmeid disaini kohandamise tööriistu ja funktsioone, mis aitavad kaasa kiirele ja tõhusale veebidisainiprotsessile. Süsteem võimaldab luua igasuguseid projekte, sõltumata nende keerukusest, suurusest ja niši spetsialiseerumisest. Pinegrow’il on piiratud funktsioonide komplekt ja see keskendub peamiselt veebilehtede kohandamisele populaarsete platvormide jaoks.

3. Kujundus

Kujunduse võrdlustabel

PinegrowVeebivoog
Teemade arv:0200
Teema importimine:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
Visuaalne toimetaja:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
CSS-koodi redigeerimine:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
Vastuvõtlik disain:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
 • Pinegrow. Süsteem ei paku integreeritud teemasid, kuid see võimaldab valida mitme veebisaidi loomise valiku vahel. Veebisaite saab luua otse nullist või olemasolevaid projekte redigeerida. Süsteemil on kõik, mida kasutaja võib vajada projektide käivitamiseks ja kohandamiseks, sealhulgas mitu täiustatud raamistiku ja CMS-i tööriista, HTML-i redigeerimise funktsioonid, veebisaidi komponentide teegid ja palju muud.

  Kasutajad saavad veebisaitide lehti kiiresti modelleerida, et nad saaksid mitmekülgsete paigutustega veelgi dubleerida ja katsetada. CSS-i muutujate ja täiustatud veebidisaini funktsioonide rakendamine aitab kaasa tipptasemel kohandatavate ja isikupärastatud projektide arendamisele. Pinegrowiga loodud veebisaidid reageerivad paljudele stiilidele, mis kajastuvad reaalajas režiimis kõigil lehtedel veebisaidi loomise ajal.

  Pinegrowi mallid ja kujundus

  Pinegrow võimaldab valida ja avada väliseid malle, mida kasutaja saab oma sisu ja meediumifailide abil täiendavalt redigeerida ja kohandada. Nii saate näha, kas valitud teema sobib teile kohe alguses või mitte. Teema proovimiseks peate avama veebis leiduva veebilehe (seda pole vaja isegi osta ega alla laadida), kasutage eelvaate / tutvustusnuppu brauseris avamiseks, selle URL-i hankimiseks ja kohandamiseks, mängides paljude funktsioonide ja tööriistadega. Saate muudatused veebiarendusprotsessi ajal salvestada, et tulemust mitte kaotada.

  Lisaks ulatuslikele disaini kohandamise võimalustele võimaldab Pinegrows ka meeskonnatööd. See võimaldab täiustatud koodide haldamiseks ja meeskonna koostööks kasutada standardset lähtekoodide juhtimisriista, näiteks Git.

 • Veebivoog. Lihtsalt nagu Wix, veebisaidi koostaja kiitleb ühte laiaulatuslikumat ja muljetavaldavamat mallikogu. Kõik Webflow teemad on vaikimisi reageerivad ja kõigil neil on kõrge kvaliteet ja professionaalne disain. Vaadake lihtsalt mitmekülgset ja rikkalikku kollektsiooni veebisaidi näited veendumaks, et süsteem on tõesti tähelepanu väärt.

  Veebivoo mallid

  Praegu pakub süsteem enam kui 200 professionaalset teemat ja veebisaitide arendajad ei plaani selle saavutusega peatuda. Nad jätkavad kalli Webflow-mallide loomist, mida saab kohandada pikas perspektiivis ainulaadsete veebisaitide saamiseks. Veebisaidi koostajal on tasuta ja tasulised mallid. Eksperdid rõhutavad siiski, et nende vahel pole märkimisväärseid erinevusi. Täpsustuseks võite valida 30 tasuta teema ja palju tasuliste teemade hulgast. Lisatasu eest makstavate disainilahenduste maksumus on vahemikus 24–79 dollarit.

  Kui te pole kindel kujunduses, mida valite, on võimalus eelvaate režiim aktiveerida, et vaadata selle üksikasju. Lõpuks laseb veebisaidi koostaja teil kohandada valmis teemat täiesti nullist, et anda sellele isikupärastatud ilme.

Pinegrow vs veebivoog. Kuigi Pinegrow ei paku integreeritud mallikogu ja võimaldab kohandamiseks valida väliseid teemasid, pakub Webflow ulatuslikku ja muljetavaldavat komplekti reageerivaid tasuta ja tasulisi teemasid. See on enamiku süsteemikasutajate jaoks mugavam, ohutum ja aega säästvam.

4. Klienditugi

 • Pinegrow. Lauaarvutina ei paku Pinegrow reaalajas tugiteenuseid vestluste, Skype’i või populaarsete kullerite kaudu. Selle asemel on süsteemis päris kena ja informatiivne abikeskus, kus saab lugeda süsteemiga seotud dokumentatsiooni ja juhendeid ning vaadata videoõpetusi. Samuti on võimalus külastada kogukonna foorumit või sirvida KKK jaotist, et leida vastuseid kõige levinumatele küsimustele. Algajad saavad Pinegrowi meeskonnalt lisatuge – nad saavad kasutada juurdepääsu Algajate juhendile, kust nad leiavad kiire ülevaate süsteemist ja selle põhitõdedest.

  Pinegrow klienditugi

  Samuti võimaldab tarkvara liituda nende üllasõbraliku kogukonnaga Slackis ja jälgida uusimat toodet, mida on värskendatud Twitteris ja teistes sotsiaalsetes võrgustikes. Kui teil on veel küsimusi või kui teil on probleeme, mida te ei saa ise lahendada, laseb Pinegrow teie tugimeeskonnaga posti teel ühendust võtta. Professionaalsed assistendid annavad kogu vajaliku teabe Pinegrow’i funktsioonide, litsentsimis- / arvelduse nüansside või kõigi muude aspektide kohta, mida soovite välja mõelda.

 • Veebivoog. Klienditugi on veel üks põhjus, miks eelistada veebisaidi koostajat. Kas soovite uuri välja kuidas veebivoodilt üle minna, valitud malli kohandada või vajalikke projekti sätteid teha, pakub süsteem teile igasugust professionaalset ja õigeaegset abi. Seal on võimas teadmistebaas, kus on palju tekstiõpetusi ja videomaterjale ning individuaalset kasutajatuge. Viimast pakuvad parimad süsteemieksperdid, kes aitavad oma klientidel innukalt leida vastuseid kõigile küsimustele, mis käsitlevad süsteemi funktsionaalsust. Individuaalset tuge osutatakse reaalajas vestluse ja e-posti abil. Need valikud on saadaval ööpäevaringselt.

  Sarnaselt Webydo ja palju muid populaarseid veebisaitide koostajaid, keskendub Webflow peamiselt algajate asemel professionaalsete veebiarendajate vajadustele. Seda seletatakse veebisaidi koostaja keerukusega ja ainulaadse veebidisaini lähenemisega. Samal ajal pöörab süsteem tähelepanu hariduslikule aspektile, pakkudes võimalust saada põhjalikke teadmisi Webflow University sektsioonis.

Pinegrow vs veebivoog. Klienditoe osas pakuvad mõlemad süsteemid kvalifitseeritud kasutajaabi. Veebivoog domineerib Pinegrowi üle tänu võimalusele saada reaalajas vestluse tuge, mis on oluline kõigile süsteemi kasutajatele, kes loodavad võimalikult kvaliteetset tulemust kasutada võimalikult lühikese aja jooksul, ilma et oleks vaja oodata süsteemi vastust.

5. Hinnapoliitika

VeebivoogPinegrow
Hinnakujundusvalikud:&# x2714; Saidiplaanid:
Veebisait
(Tavaline 12 dollarit kuus, CMS 16 dollarit kuus,
Äri 36 dollarit kuus
) ja
e-kaubandus (Tavaline 29 dollarit kuus, pluss 74 dollarit kuus, täpsem hind 212 dollarit kuus);
&# x2714; Kontoplaanid:
Individuaalne
(Tasuta 0 / kuu, Lite $ 16 / kuu,
Pro 35 dollarit kuus
) ja
Meeskond (Meeskond 29 dollarit kuus, ettevõte 74 dollarit kuus).
&# x2714; Isiklikud litsentsid: Interaktsioonidega Pinegrow Pro (99 dollarit aastas)
ja Pinegrow Pro koos interaktsioonide ja WordPressiga (149 dollarit aastas)
ehk 99 dollarit / litsents Pinegrow Pro kava jaoks ja 149 dollarit / litsents
Pinegrow Pro jaoks koos WordPressi kavaga aastamaksega;
&# x2714; Ettevõtte litsentsid: Interaktsioonidega Pinegrow Pro (179 dollarit aastas)
ja Pinegrow Pro koos interaktsioonide ja WordPressiga (259 dollarit aastas)
või 179 dollarit / litsents Pinegrow Pro kava jaoks ja 259 dollarit / litsents
Pinegrow Pro jaoks koos WordPressi kavaga aastamaksega;
&# x2714; Üliõpilaste ja mittetulundusühingute litsentsid:
Tavaline tellimus (25 dollarit litsentsi kohta),
Pinegrow Pro kava (49 dollarit litsentsi kohta)
ja Pinegrow Pro koos WordPressiga (63 dollarit litsentsi kohta).
Funktsioonid:&# x2714; Vaba plaan;
&# x2714; CMS;
&# x2714; Piiramatu hostimine;
&# x2714; Kliendi arvelduse lahendus.
&# x2714; 30-päevane raha tagasi garantii;
&# x2714; Tugi ja sõbralik kogukond;
&# x2714; Tasuta värskendused;
&# x2714; Vajalik tööriistakomplekt.

 • Pinegrow. Tarkvara pakub mitmeid väljaandeid ja makseplaane, et tulla toime mitmekülgsete kasutajate vajadustega. Kasutajad saavad praegu valida isikliku, ettevõtte ja õpilase litsentsi vahel.

  Pinegrowi plaanid ja hinnakujundus

  Isiklikud litsentsid sobivad hästi vabakutselistele ja üksikisikutele. Need hõlmavad kahte tüüpi plaane: Pinegrow Pro koos interaktsioonidega (99 dollarit aastas) ja Pinegrow Pro koos interaktsioonide ja WordPressiga (149 dollarit aastas). Kui otsustate teha ühekordse makse, saate vastavad plaanid ilma interaktsioonideta. Nende maksumus moodustab Pinegrow Pro kava jaoks 99 dollarit litsentsi kohta ja WordPressi kavaga 149 dollarit Pinegrow Pro litsentsi kohta.

  Ettevõtte litsentsid sobivad suurepäraselt nii organisatsioonidele kui ka ettevõtetele. Need hõlmavad ka kahte tüüpi plaane: Pinegrow Pro koos interaktsioonidega (179 dollarit aastas) ja Pinegrow Pro koos interaktsioonide ja WordPressiga (259 dollarit aastas). Kui soovite teha ühekordse makse, saate vastavalt plaanidele ka ilma interaktsioonideta. Nende maksumus moodustab $ 179 / litsents Pinegrow Pro kava jaoks ja 259 $ / litsents Pinegrow Pro jaoks koos WordPress Plan’iga.

  Üliõpilane & Mittetulunduslikud litsentsid on vääriline lahendus õpilastele, mittetulundusühingutele ja õpetajatele. Nende kasutajakategooriate puhul võimaldab süsteem kasutada oma funktsioone vaid poole hinnaga. Võimalik on valida üks kolmest plaanist: tavatellimus (25 dollarit litsentsi kohta), Pinegrow Pro kava (49 dollarit litsentsi kohta) ja Pinegrow Pro koos WordPressiga (63 dollarit litsentsi kohta).

  Ükskõik, millist plaani te siis valite, pakub süsteem 30-päevast raha tagasi garantii, kui otsustate tellimuse mingil põhjusel tühistada.

 • Veebivoog. Sarnaselt populaarsele Veebivoo alternatiivid, veebisaidi koostaja järgib käepärast ja mugavat freemium mudelit. See tähendab, et sellel on tasuta kunagi lõppev plaan, millel on funktsionaalsed piirangud, ja mitu tasulist tellimust, mis hõlmavad mitmesuguseid mitmekülgseid kasutaja vajadusi.

  Tasuliste plaanide osas on Webflow-l kaks suurt tellimuste rühma. Nende hulka kuuluvad SIte ja kontoplaanid. Kõik need plaanid jagunevad omakorda veel kaheks abonementide rühmaks. Need on saidiplaanide veebisaidi ja e-kaubanduse tellimused ning kontoplaanide individuaalsed ja meeskondlikud tellimused. Kuid see pole see. Neid plaane esindavad ka mitmed muud hinnakujunduslahendused. Lisaks on veebisaidi koostajal vabakutselistele individuaalne pakkumine. Nad saavad võimaluse kasutada kliendi arvelduse lahendust, mis ei tähenda süsteemi kasutamise eest maksmist, kuid annab võimaluse suhelda kliendiga inimeses, arutades iga projekti maksumust eraldi.

Veebivoog vs Pinegrow. Hinnapoliitika osas pakub Pinegrow mugavaid plaane erinevate kasutajakategooriate jaoks. Seal on võimalus valida interaktsioonidega / ilma interaktsioonideta plaane ning ka kõige eelistatavamat hinnakujundusvõimalust (kas aastas või litsentsi kohta). Pinegrowi hinnad on siiski endiselt keskmisest kõrgemad. Webflow omakorda pakub mitmekülgsemat ja paindlikumat hinnakujunduspoliitikat, kus mitmed plaanide rühmad saavad kasutajad valida vastavalt oma vajadustele. Plaanide maksumus on mõõdukas, mis meeldib rohkematele kasutajatele.

Alumine joon

Pinegrow ja Webflow on kaks täiesti erinevat veebiehituse teenust, mis teenivad erinevaid eesmärke ja sihivad erinevaid kasutajakategooriaid. Valik süsteemide vahel peaks vastavalt sõltuma mitmest tegurist, nimelt selle veebisaidi tüübist, mille plaanite avada, teie veebikujunduse teadlikkusest, ajast / vaevadest / eelarvest, mille olete valmis projekti investeerima.

PinegrowPinegrow – on töölauarakendus, mida kasutatakse veebisaitide loomiseks Bootstrapile, WordPressile ja Sihtasutusele. Sellega on kaasas ainulaadne funktsioonide komplekt, mida on vaja professionaalsete veebilehtede loomiseks ja redigeerimiseks. Nende hulka kuuluvad CSS-i reaalajas stiilimisvõimalused, lai valik fondi ja alglaadimiskomponente, WordPressi teemakomplekt, täiustatud integratsiooni tööriist ja palju muud. Pinegrow

VeebivoogWebflow – on arenenud kaasaegne veebisaitide koostaja, mis sobib suurepäraselt keerukate projektide arendamiseks ja haldamiseks. Süsteem on suunatud eeskätt professionaalsetele veebidisaineritele ja seega on sellel lai valik funktsioone. Need hõlmavad ajaveetmise, integreerimise, e-kaubanduse ja reklaamimise võimalusi. Veebivoog

Pinegrow ja Webflow võrdlus näitas, et mõlemad süsteemid on täisfunktsionaalsed ja piisavalt funktsionaalsed, et käivitada ka kõige keerulisem projekt. Veebivoog osutub kõigist vaatenurkadest eelistatavamaks lahenduseks. See puudutab kasutusmugavust, funktsionaalsust, hinnapoliitikat, disainivõimalusi ja klienditoe teenuseid. Pinegrow tundub liiga keeruline isegi professionaalsete veebiarendajate jaoks, tavakasutajatest rääkimata.

Pinegrow vs Webflow: võrdlusdiagramm

PinegrowVeebivoog
1. Lihtsus8 10-st9-st 10-st
2. Omadused7 10-st9-st 10-st
3. Kujundus8 10-st9-st 10-st
4. Tugi10-st 10-st9-st 10-st
5. Hinnakujundus9-st 10-st9-st 10-st
Üldiselt:8,2 10-st9,2 10-st
Proovige kohe Proovige kohe
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me