Jimdo alternatiivid

Jimdo alternatiivid


Jimdo – on pühendunud arendajate meeskonna loodud platvorm, kellel õnnestus rakendada keskmisest kõrgemaid kaubandusfunktsioone. Kuid see pole kaugeltki täiuslik alati, kui vaja looge nullist ajaveebi või visiitkaartide veebisait. Ilmselt puuduvad Jimdol hästi läbimõeldud mallid. Kuigi platvorm pakub tasuta paketti, sisaldab see ainult piiratud arvu malle. Kui olete ihaldanud rohkem professionaalselt kujundatud paigutusi, valmistuge tasuma.

Ka stiil näeb välja üsna keskmine, kui puuduvad redigeerimisriistad, kui te pole teadlik, kuidas kodeerida. Viimane, kuid mitte vähem tähtis on see, et Jimdo pole tegelikult a pukseerige veebisaitide koostaja. Sel põhjusel peate võib-olla paremat alternatiivi, mis pakub laiemat valikut funktsioone, e-kaubanduse tööriistu ja kohandamisvalikuid.

Parimad alternatiivid Jimdole

 1. WIX – parim Jimdo alternatiiv
 2. WordPress – ise hostitud Weebly Alternativ
 3. Shopify – pood & Ostukorvi alternatiiv
 4. uKit – odavam ja lihtsam alternatiiv Jimdole
 5. Ruuturuum – üks populaarseimaid veebisaitide koostajaid
 6. Webflow – veebisaidi kujundamise tööriist, CMS ja hostimine

WIX – parim Jimdo alternatiiv

WIX - parim Jimdo alternatiiv

Wix – on mitmeotstarbeline platvorm, mis on täielikult varustatud täiustatud veebisaidi loomise tehnoloogiaga. Erinevalt Jimdost, Wixi saab kasutada erinevat tüüpi saitide loomiseks, sealhulgas lisaks digitaalsetele poodidele ka ajaveebid ja visiitkaardid, professionaalsed portfellid, jne. Kaasas algajatele sõbralik redigeerimise ja kohandamise tehnoloogia, mis võimaldab algajatel luua mõne minutiga stiilse ja tundliku saidi. Hindate lisaks platvormi paindlikkusele ja suhteliselt madalale hinnakujundusele ka valikut veebidisaini vahendeid.

Wixi peamised omadused on järgmised:

 • Lõputud redigeerimisvõimalused – kas olete täiesti algaja, pühendunud professionaal või põhiliste tehniliste teadmistega kasutaja, on Wix õige valik. See pakub mitmeid võimalusi kasutusvalmis saidi ehitamiseks. Nii nagu Jimdo delfiin, on ka WIX ADI AI-põhine tehnoloogia mis loob saite mõne minutiga. Bit Wixi lahendus on seadete osas palju lihtsam ja kasutajasõbralikum. Plussid kasutavad ära Wix Corvidi – keskkonda kohandatud funktsioonide ja veebisaidielementide loomiseks. Tavalised kasutajad saavad uue kujunduse loomist alustada nullist, lisades uusi plokke ja sektsioone.
 • Stiilsed mallid – Wixil on laiem mallide kollektsioon kui Jimdol. Kasutajad saavad juurdepääsu enam kui 550 tundlikule teemale, mis jagunevad kategooriatesse sõltuvalt ettevõtte nišist. Alates veebipoodidest ja ürituste saitidest kuni kinnisvara, portfellide ja maandumislehtedeni – kõik mallid sisaldavad sisseehitatud elemente ja plokke, mida saab otse redigeerida.
 • Wixi kauplused ja tootehaldus – lisaks e-kaubanduse mallidele on Wixil integreeritud tootehaldussüsteem. Kasutajad saavad luua kollektsioone ja hallata tootelehti, et kuvada üksusi kõige köitvamal viisil. Tehingute töötlemiseks saab integreerida erinevaid makseviise, sealhulgas PayPal, Stripe ja muud.
 • Kampaaniad – platvorm pakub müügiedendusriistade komplekti eripakkumiste ja isikupärastatud pakkumiste käivitamiseks. Kaupluste omanikud saavad pakkuda spetsiaalseid allahindlusi, sooduskoode, kuponge, tasuta saatmist jne.

Wixi hind: süsteemil on vaba plaan, mis võib toimida hästi, et testida redaktorit ja näha, kuidas kõik seestpoolt töötab. Kui vajate unikaalse domeeniga täisfunktsionaalset blogi, portfooliot või visiitkaarti, on Combo plaan, mis maksab 13 dollarit kuus, õige valik. See sisaldab juurdepääsu Wix App Marketile, reageerivaid malle ning üheaastast tasuta domeeni ja hostimist. E-kaubanduse vajaduste jaoks vajate eraldi paketti, mis algab 23 dollarist kuus.

Proovige Wixi tasuta

WordPress – ise hostitud Jimdo alternatiiv

WordPress - ise hostitud Jimdo alternatiiv

WordPress – on avatud lähtekoodiga CMS koos lõputute veebikujunduse ja kohandamise võimalustega. Tarkvara ei pruugi olla nii lihtne alustamiseks, kuid see on nii kindlasti võidab Jimdo paindlikkuse osas. Algselt sisupõhiste projektide jaoks välja töötatud WordPress on terviklik tööriist, mis võimaldab kasutajatel luua väikeettevõtete saite ja täisfunktsionaalseid veebipoode, olenemata sellest, kui palju tooteid soovite müüa. Lisaks on WP ise hostitud platvorm, millel on rohkem vabadust kõige paremini sobivate serverilahenduste valimisel.

WordPressi peamiste eeliste hulka kuuluvad:

 • Kujundus & Kohandamine – mõiste “avatud lähtekoodiga” tähendab, et teil on juurdepääs lähtekoodile. Kasutajad saavad veebisaidi HTML / CSS-i muuta, samuti programmeerida, kohandatud leheelemente, blokke ja funktsioone luua. Funktsioon nõuab programmeerimise ja veebidisaini oskusi. Teisest küljest saate luua 100% ainulaadse kujunduse ja veebisaidi struktuuri.
 • Mis tahes maitse teemad – WordPressi teemade valik on suur. Alates lihtsatest ajaveebidest, portfellidest või ajakirjadest kuni keerukamate ettevõtlussaitide, foorumite ja digitaalsete poodideni – saate valida tuhandete reageerivate mallide hulgast. Teemade loetelu ajakohastatakse regulaarselt nii tasuta kui ka premium (makstud) paigutused.
 • Integreerimine & Paindlikkus – lõputud pistikprogrammid aitavad teil luua SEO-sõbralikku sisu, hallata veebisaidi varasid, jälgida analüütikat, rakendada kasutajate omandamise tööriistu, reklaamida oma projekti mitmete kanalite kaudu ja palju muud. WordPressi saab paari hiireklõpsuga integreerida mis tahes kolmanda osapoole teenusega.
 • e-kaubanduse funktsionaalsus – saavad tasuta kasu WooCommerce’i pistikprogramm luua täistsükli pood, mis sisaldab redigeeritavat tootelehte, haldustööriistu, integreeritud maksevalikuid ja palju muud.

WordPressi hind: CMS on tasuta kasutamiseks. Puuduvad liitumised ega muud tasud. Kuid kasutajad peavad maksma lisatasu mallide, mõne pistikprogrammi ja muude tootjate teenuste eest. Lisaks vajate usaldusväärset hostimislahendust, mis on loodud spetsiaalselt WP vajaduste jaoks, näiteks Sinine vaim. Põhipakett maksab 2,95 dollarit kuus, sisaldades WordPressi integreerimist, pistikprogrammi ja süsteemi värskendusi, malli installimist, turvavahendeid ja palju muud.

Proovige WordPressi kohe

Shopify – pood & Ostukorvi alternatiiv

Shopify - poodide ja ostukorvide alternatiiv

Shopify – on e-kaubandusele orienteeritud platvorm mis aitab kasutajatel oma veebipoode luua, käivitada, hallata ja reklaamida. Tarkvara on oma niši üks paremaid, kui soovite avada pisikese poe või luua globaalse turu, kus on veebis müüdavate toodete helisid. Kuigi Jimdol puudub e-kaubanduse funktsionaalsus, pakub Shopify hunniku funktsioone tulevase poe brändimiseks ja kohandamiseks, ostukorvi seadmiseks, kaupluse haldamise ning turunduse, SEO ja reklaamikampaaniatega tegelemiseks.

Shopify põhifunktsioonide hulka kuuluvad:

 • Vastuvõtvad teemad – Shopify pakub e-kaubanduse vajaduste jaoks kohandatud professionaalsete mallide kollektsiooni. Praegu saavad kasutajad valida üle 70 erineva paigutuse, mis on mobiilisõbralikud ja millel on eraldi ajaveebifunktsioon. Lihtne redigeerija võimaldab teil oluliste paranduste tegemiseks vajalikke muudatusi teha või HTML / CSS-i koodile juurde pääseda.
 • Täiustatud e-kaubanduse funktsionaalsus – Shopify abil saate kasutamiseks valmis veebipoe, kus on komplekt ostukorv, integreeritud maksevõimalused, SSL-sertifikaat, tootehaldusriistad ja palju muud. Saate võimaluse ühendada rohkem kui 100 erinevat makseväravat, et töödelda tehinguid mitte ainult peamistes ülemaailmsetes valuutades, vaid ka Bitcoinis. Tarkvaraga kaasnevad automatiseeritud maksu- ja saatetasude arvutused, hüljatud ostukorvi taastamise vahendid ja palju muud.
 • Digitaalse poe haldus – platvorm pakub kõikehõlmavat haldussüsteemi, et hoida kontrolli klientide profiilide, tellimuste täitmise, otselaevade saatmise, kasutajakontode, tagasimaksete ja muu üle. Hallake oma veebipoodi liikvel olles ja pääsete mobiiltelefoni kaudu juurde armatuurlauale.
 • SEO & Turundus – kasutajatel on võimalus rakendada SEO põhitavasid ja hallata metasilte, SEO pealkirju ja kirjeldusi. Toimetaja võimaldab luua hästi vormindatud sisu ja tõsta esile alamrubriigid H1, H2, H3…, et muuta teie tekstid või tootekirjeldused SEO-sõbralikumaks. Shopify aitab müüa tooteid Facebooki kaudu ning käivitada tutvustusi, saata kinkekaarte, sooduskoode ja kuponge.

Poodide hind: kõiki funktsioone arvestades näevad Shopify plaanid üsna taskukohased. Näiteks poe käivitamine, kus on hostimine, domeen, SSL-turvalisus ja piiramatu müüdavate toodete hind, maksab teile alates 29 dollarist kuus. E-kaubanduse projektide laiendamiseks ja suurendamiseks on olemas Shopify ja Advanced Shopify plaanid, mis maksavad vastavalt 79 ja 299 dollarit kuus.

Proovige Shopify’i tasuta

uKit – odavam ja lihtsam alternatiiv Jimdole

uKit - odavam ja lihtsam alternatiiv Jimdole

uKit – on üks neist odavaim ja lihtsaimad veebisaidi loomise platvormid nišis. See sobib suurepäraselt algajatele, kes soovivad innukalt luua mõne minutiga stiilseid ja reageerivaid väikeettevõtete saite, portfelle, sihtlehti ja pisikesi veebipoode. Süsteem pakub intuitiivset pukseerimisredaktorit, integreeritud funktsioonidega valmis malle ja e-kaubanduse põhisätteid.

Mida otsida uKitist:

 • Kodeerimiseta valmis saidid – te ei pea uKit-iga veebisaidi ehitamisel õppima, kuidas seda kodeerida. Lihtne pukseerimisfunktsioon muudab elementide korraldamise, nende redigeerimise või lehel liikumise hõlpsaks. Kasutajad võivad teksti muuta või lisada peaaegu samamoodi nagu tavalises Wordi dokumendis.
 • Professionaalne disain – uKitil on kindel kollektsioon reageerivaid malle, millel on stiilne disain. Sajad teemad ja paigutused on jagatud kategooriatesse. Neil on lisaks kohandatud piltidele ka tekste, mida saab rakendada konkreetsetes tööstusharudes.
 • Kõik-ühes lahendus – tarkvara on saadaval täisfunktsionaalse veebisaidi koostajana, mille kavasse on lisatud domeen ja hostimine. Kasutajad saavad vabalt ühendada ka oma domeeni ilma tehniliste takistusteta.
 • uKit Alt – funktsioon, mis võimaldab kasutajatel muuta oma Facebooki lehed kasutusvalmis veebisaitideks. API-tööriista abil kogub uKit kõik andmed teie sotsiaalsest profiilist, sealhulgas tekstid ja pildid, et need vastava veebisaidi malli paigutada.

uKit hind: võite alustada saidi loomist platvormiga ainult 5 dollari eest. Minimaalne plaan pakub juurdepääsu kõigile peamistele funktsioonidele ja see on palju odavam kui Jimdo sisenemispakett. Veel on kolm plaani, mis hõlmavad Basic, eCommerce ja Pro, mis maksavad vastavalt 10, 13 ja 15 dollarit. Iga kavaga on kaasas 14-päevane tasuta prooviversioon.

Proovige uKitit tasuta

Ruuturuum – üks populaarseimaid veebisaitide koostajaid

Ruuturuum - üks populaarseimaid veebisaitide koostajaid

Ruuturuum – on paindlik ja ajakohane veebisaitide looja, mis võimaldab luua erinevat tüüpi veebisaite. Blogi, fotograafi portfelli, visiitkaardi, restoranisaidi või veebipoe käivitamiseks võivad kasutajad moodustada kohandatavate mallide loendi ja neid kodeerimisoskuseta redigeerida. Platvorm pani endale nime tänu stiilsetele paigutustele, paljudele tööriistadele, taskukohaste hindadele ja loomingulisele lähenemisele.

Ruuturuumi põhifunktsioonide hulka kuuluvad:

 • Stiilsed mallid – iga paigutuse on välja töötanud kohandatud ruutu kujundamise meeskond. Erinevalt Jimdost, tarkvara võimaldab teil ühe veebisaidi jaoks kasutada mitu malli, et töötada samaaegselt välja erinevad kujundused. Täiendavad ruutude mallivalikud hõlmavad intuitiivset stiiliredaktorit konfiguratsioonide ja stiiliseadete muutmiseks, integreeritud Typekits ja Google fonte, kohandatud CSS-i redigeerimist ja palju muud.
 • e-kaubanduse laiendid – lisaks piiramatule müüdavatele toodetele ja e-kaubanduse vajadustele vastavaks korraldatud paigutustele, saab tarkvara oma laienduste abil teenindada ka veebimüügi vajadusi. Need hõlmavad kolmandate osapoolte integreerimist saatmiseks ja täitmiseks, makseväravaid ja raamatupidamist, laoseisu ja tootehaldusinstrumente, turundus- ja reklaamivõimalusi.
 • Kaanelehe ehitaja – selle saab lisada olemasolevasse Squarespace’i projekti koos 10 täiendava malliga ruudustiku galeriidega ja selgete CTA-plokkidega, et luua mõne minutiga töötavad maandumislehed. Peamine eelis on see, et kasutajad saavad igal ajal eri mallide vahel vahetada.
 • Täpsem ajaveebi funktsioon – looge ajaveebipostitusi, ühendage RSS-voog, avaldage artikleid, millel on mitu autorikirjet, parandage postituste otsimootorite auastmeid sisseehitatud Google Author Rank -funktsiooni abil ja palju muud.

Ruuturuumi hind: platvorm pakub valida 4 erineva plaani vahel. Kui vajate sisupõhist saiti, visiitkaarti või portfooliot, võite valida isikliku või äriplaani, mis maksavad vastavalt 12 ja 18 dollarit kuus. Kasutajad, kes soovivad veebimüüki hakata, vajavad kas Basic (26 dollarit kuus) või täiustatud kaubanduse (40 dollarit kuus) pakett.

Proovige ruutu tasuta

Webflow – veebisaidi kujundamise tööriist, CMS ja hostimine

Webflow - veebisaidi kujundamise tööriist, CMS ja hostimine

Webflow – on võimas platvorm täiustatud ja täielikult funktsionaalsete ärisaitide loomiseks. See lubab hõlpsat redigeerimisprotsessi ilma kodeerimisoskusteta. Ja see on tõsi. Kuid selleks, et platvormi maksimaalselt kasutada, peaks teil olema vähemalt põhiline tehniline taust. Igatahes pakub tarkvara sisseehitatud SEO tööriistu, integreerimisvõimalusi, sisu värskendusi ja muid funktsioone, mis muudavad Webflow Jimdo paindlikumaks alternatiiviks.

Peamised veebivoo võimalused on järgmised:

 • Täiustatud veebidisaini tehnoloogiad – kõik veebisaidi mallid on 100% reageerivad, nagu ka teie laaditud pildid ja muud meediumifailid. Kasutajad saavad sisseehitatud CSS-ruuduga juurde pääseda lähtekoodile ja seda redigeerida või maksimaalselt ära kasutada paigutusi. Lisaks saab 3D-animatsioone ja keerulisi visuaalefekte lisada ilma kodeerimisoskuseta.
 • Kohandatud CMS – tarkvaral on oma sisuhaldussüsteem, mis sisaldab avatud graafiku ja SEO sätteid, et optimeerida lehti ja luua SEO-sõbralik sisu. CMS API on platvormi avamine ettevõtetele ja klientidele, kellega teete koostööd.
 • Ruuturuumi komponendid – ehitamisel kasutatakse kohandatud vorme, mis sisaldavad kõiki vajalikke elemente, mis teil lehe jaoks vaja võivad minna. Nende hulka kuuluvad vahekaardid, rippmenüüd, suhtlusnupud, karussellid, liugurid, navigeerimise komponendid ja palju muud.
 • Integreerimine – ühendage vabalt peamised Google’i jälgimis- ja analüüsiteenused. Samuti saab teie veebisaidi integreerida Zapier’iga, et pakkuda juurdepääsu mitmele kolmandate osapoolte teenusele ja kulleritele nagu Slack, Asana, MailChimp jne..

Veebivoo hind: kasutajad saavad valida kahe erineva hinnakujundusmudeli vahel. Esimene sisaldab kolme peamist saidiplaani: Basic (12 dollarit kuus), CMS (16 dollarit kuus) ja äri (36 dollarit kuus). Teine mudel pakub individuaalseid kontoplaani sätteid, mis jäävad vahemikku 0–35 dollarit kuus. E-kaubanduse vajaduste jaoks võite valida standard-, plus- või edasijõudnute paketi, mis maksavad 29, 74 ja 212 dollarit kuus.

Proovige veebivoogu tasuta

Järeldus

Jimdo – on kindel veebisaitide loomise platvorm, millel on mõned head omadused. Sellel puudub ilmselgelt paindlikkus veebilehtede redigeerimisel. See on üsna kallis ning puudub valik TASUTA professionaalseid teemasid ja malle. Jimdo on vähem mitmekülgne ja keskendub peamiselt e-kaubanduse veebisaitidele.

Teisest küljest on meil häid alternatiive, mida on varem üle vaadatud. Need näevad paindlikumad välja, kui peate looma mis tahes tüüpi veebisaite. Nad pakuvad lisaks ajaveebitööriistadele ka täiustatud SEO funktsioone. Need pakuvad hoolimata teie valitud plaanist tasuta juurdepääsu paljudele tasuta mallidele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me