Järjehoidja vs WordPress

Bookmark ja WordPress on kaks üsna erinevat veebiehitusplatvormi, mis võimaldavad luua kvaliteetseid projekte, millel on korralik jõudlus. Teenused kasutavad veebisaitide loomise protsessis mitmekülgseid lähenemisviise, ehkki neil on üks ühine eesmärk – aidata mitmekesise veebidisaini taustaga kasutajatel luua ja hallata professionaalseid veebisaite. Platvormid pakuvad ulatuslikku funktsioonide komplekti ja täiustatud tööriistu, et tagada ületamatu veebiehituse kogemus.


JärjehoidjaJärjehoidja – on pilveveebisaidi ehitaja, kes võib kiidelda täiustatud AI-tööriistaga. Teenus on intuitiivne ja kasutajasõbralik. Sellel on kaasaegne uuenduslik välimus ja loogiliselt struktureeritud liides, et see oleks algajatele arusaadav. järjehoidja.com

WordPressWordPress – on maailmakuulus platvorm, mis ei vaja esitlust. See on sisuhaldussüsteem, mis loodi algselt ajaveebiplatvormina, kuid mida kasutatakse nüüd mitmesuguste veebiehitusvajaduste jaoks. WordPress.org

Esmapilgul tundub veidi imelik võrrelda WordPressi ja järjehoidjat. Seda seetõttu, et süsteemid on kasutusmugavuse, funktsionaalsuse, veebikujunduse lähenemisviiside, kasutatavate tehnikate ja tööriistade osas üsna erinevad.

Samal ajal võib see võrdlus pakkuda suurt huvi nii algajatele kui ka veebidisaini spetsialistidele, kes otsivad oma projektide alustamiseks korralikku ja täisfunktsionaalset teenust. Nüüd on viimane aeg mõlemad süsteemid üksikasjalikult üle vaadata, et võrrelda nende funktsioonide komplekti, kasutusmugavust, mugavust ja tõhusust. Alustame!

1. Kasutuslihtsus

 • Järjehoidja. Veebisaidi koostajat on üsna lihtne kasutada, kuna süsteem pakub teile arusaadavaid ja üksikasjalikke juhiseid. Registreerimine võtab vaid mõne minuti – järjehoidja võimaldab teenuse registreerumiseks Facebooki ja Google+ kontode kaudu. Niipea kui olete sellega hakkama saanud, saate oma veebisaidi arendamisega jätkata, kasutades seda täiustatud AIDA tööriist, mis on kindlasti süsteemi esiletõst.

  Järjehoidjate redigeerija

  AIDA on tehisintellekti disainiassistent, mis juhendab teid hõlpsalt veebi loomise protsessis ja kujundab teile esitatud teabe põhjal automaatselt veebisaidi.

  Veebisaidi koostaja armatuurlaud on samuti lihtne ja stiilne. Isegi uustulnuk saab suurema osa seadete mõjust hõlpsalt aru. Selle tulemusel lühendatakse veebiarendusaega ja tagatakse vajalik tulemus.

  Järjehoidjate armatuurlaud

 • WordPress. See on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis tundub esmapilgul suhteliselt lihtne, kuid veebisaidi loomise protsessis võib tekitada probleeme. CMS nõuab spetsiaalset veebi kujundamise protsessi ettevalmistamist ja siin on peaaegu võimatu minna ilma programmeerimisteadmisteta. Selle tulemusel võtab veebidisaini protsessiga toimetulekuks ja WordPressiga korraliku projekti lõpuleviimiseks rohkem aega.

  WordPressi lehe redigeerija

  Süsteem on tuntud pistikprogrammide integreerimisvõimaluste poolest, mis võimaldavad luua peaaegu igat tüüpi projekte, andes sellele täiustatud funktsionaalsuse. Valdav arv pluginaid on veebis saadaval, ehkki süsteemil on oma integreeritud pluginate kogu. Sama on mallidega. Võite kokku puutuda mitmete veebis saadaolevate teemadega, mille on enamasti välja töötanud kolmandate osapoolte kasutajad ja mis saavad märkimisväärselt aidata teie veebisaidi kujundamisel ja toimimisel.

Järjehoidja vs WordPress. Järjehoidja kasutamist on WordPressiga võrreldes lihtsam ja mugavam kasutada. Veebisaidi koostaja on intuitiivne, kasutajasõbralik ja paindlik. Sellega ahvatlevate projektide loomiseks ei pea te olema professionaal – tehisintellekti tööriist viib veebidisaini vaeva minimaalseks.

Mis puutub WordPressi, siis see on sisuhaldussüsteem ja see fakt räägib iseenesest. Platvormi on keerulisem hallata, kuna see nõuab veebidisaini tausta ja mõnikord isegi kodeerimisoskust. Veebisaidi paremaks toimimiseks on vaja ka täiendavat pistikprogrammide integreerimist. Seega on see kogenematumate veebidisainerite jaoks keerulisem tööriist.

2. Funktsioonide komplekt ja paindlikkus

 • Järjehoidja. Veebisaidi koostaja pakub muljetavaldavat funktsioonide komplekti, mida on vaja korraliku veebisaidi käivitamiseks ja haldamiseks. Niipea kui jõuate süsteemi tööpiirkonda, näete, et see koosneb kahest osast – armatuurlaualt ja veebisaidi redigeerijast. Armatuurlaual saate juurdepääsu oma veebisaitidele, nende statistilistele andmetele, süsteemiuudistele, värskendustele, teatistele, õpetustele ja süsteemispetsialistidega ühenduse saamiseks. Siin on võimalik käivitada suvalise arvu veebisaite tasuta ja vahetada nende vahel, kui peate muudatusi tegema.

  WYSIWYG veebisaidi redigeerija sisaldab sätteid, mis võivad teie valitud malli järgi erineda. See on koht, kus saate veebisaiti eelvaatena vaadata erinevates režiimides, valida valmis sisuplokke ja mooduleid (kas standardset või e-kaubandust), salvestada allalaaditud faile, kohandada veebisaidi kujundust ja sätteid jne..

  Järjehoidjate fookus

  Järjehoidja pakub ka täpsemat fookuse funktsiooni, mis koosneb unikaalselt kujundatud ja funktsionaalsete veebilehtede sektsioonidest, mida saate oma veebisaidi suvalisse ossa integreerida vaid mõne klõpsuga. Iga järjehoidjate mall sisaldab 20 fookusosa, mis kõik vastavad selle stiilile ja teemale.

  Järjehoidja e-kaubanduse moodul võimaldab luua ja hallata suvalises suuruses veebipoodi, mida on vaja toodete edaspidiseks müümiseks veebis või sotsiaalmeedia kaudu.

  Järjehoidjate e-kaubandus

  Veebisaidi ehitaja tipphetk on aga selle AIDA assistent. See funktsioon eristab järjehoidjat rahvahulgast, kuna välistab veebisaidi loomise vajaduse omada veebidisaini oskusi. Selle asemel teeb süsteem automaatselt kõik teie eest – alustades malli valimisest ja lõpetades valmis projekti avaldamisega.

  Teil on vaja oma sisu pakkuda ja süsteem loob teile veebisaidi. Kogu protsess ei kesta kauem kui mitu minutit, samas kui tulemus on tõesti vapustav – saate täisfunktsionaalse veebisaidi hämmastavalt lühikese aja jooksul. Kas see pole nii muljetavaldav?

 • WordPress. Süsteem pakub laia valikut disainikohandamise tööriistu ja funktsioone, mis võimaldavad käivitada funktsionaalseid ja tähelepanu haaravaid veebisaite. CMS loodi algselt ajaveebisüsteemina ja seega saab seda nüüd kasutada erinevat tüüpi projektide ehitamiseks. Siin on sisu üleslaadimine ja haldamine lihtne, kuid kui plaanite luua täisfunktsionaalse veebisaidi, peaksite olema valmis kasutama kodeerimisoskusi. Kui teil need teadmised puuduvad, on vaja nende omandamiseks aega ja vaeva.

  Platvormi funktsionaalsus sõltub enamasti integreerimisvõimalustest. Süsteemil on mitmeid sisseehitatud pistikprogramme ja teemasid, millest siiski ei piisa, kui teil on kavatsus saada suuremahuline projekt. Oma veebisaidi toimivuse suurendamiseks ei lähe te ilma väliste pistikprogrammide ja mallide allalaadimise ja integreerimiseta.

  WordPressi pistikprogrammid

  Neid on veebis tuhandeid ja kolmandate osapoolte kasutajad töötavad veel palju. Plugini integreerimine on kindel viis klientide usalduse suurendamiseks ja veebisaidi toimivuse parandamiseks. Kuid nende valimisel peaksite olema väga ettevaatlik. Selle põhjuseks on asjaolu, et te ei saa olla 100% kindlad nende loonud veebidisainerite usaldusväärsuses. Seega on mõistlik valida tasulised ja ohutud pistikprogrammid.

  Samuti peaksite meeles pidama, et pistikprogrammide integreerimine mõjutab teie veebisaidi värskenduste sagedust. Mida rohkem pistikprogramme kasutate, seda sagedamini peate oma veebisaiti värskendama ja haldama. Selle tegemine on väljakutse, kui teil pole vajalikke veebidisaini oskusi.

  WordPressi paindlikkuse teine ​​oluline küsimus on hostimise ostmise vajadus. Erinevalt järjehoidjast koos integreeritud hostimisega tähendab WordPress vajadust valida hostimine ise.

Järjehoidja vs WordPress. Paindlikkusest ja funktsioonide komplektist rääkides peaksime arvestama, et järjehoidja pakub kõiki funktsioone, mis on vajalikud käivitusvalmis veebisaidi käivitamiseks kohe alguses. Te ei pea seal otsima täiendavaid integratsioone – AIDA-l on käepärane funktsioon.

Mis puutub WordPressi, siis kõigi selle võimaluste ja integratsiooniriistade valdamine võtab aega ja vaeva. Ebapiisavate veebidisaini teadmiste tõttu pole kõik kasutajad seda valmis tegema. Kui otsustate ikkagi WordPressi kasutamist proovida, ärge unustage suurenenud pettuseohtu, mis võib teie projektile lõpuks ohtlikuks osutuda. Kui te ei soovi riskida, otsige järjehoidjat, kuna see on palju lihtsam lahendus.

3. Kujundus

JärjehoidjaWordPress
Teemade arv:Piiramatu10 000
Tasuta teemad&# x2714; JAH&# x2714; JAH
Tasuliste teemade maksumus:TasutaTasuta – 299 dollarit
Vastuvõtlik disain&# x2714; JAH&# x2714; JAH EI
Sorteeri tööstuse järgi:&# x2714; JAH&# x2714; JAH
CSS-koodi redigeerimine:✘ EI&# x2714; JAH
 • Järjehoidja. Erinevalt enamikust populaarsetest veebisaitide ehitajatest ei paku Bookmark standardset kujunduskollektsiooni. See aga ei vähenda selle eeliseid. See on AIDA, mis teeb kogu veebisaidi kujundamise protsessi teie eest. Oma veebisaidile vajaliku ilme saamiseks ei vaja te malle ega disaini kohandamise tööriistu. Niipea kui olete oma äriteabe ja sisu edastanud, valib AIDA automaatselt teile kõige sobivama malli, et seda täiendavalt seotud sisuga täita.

  AIDA loovad mallid on mitmekülgsed ja huvitavad – siin pole kahte sarnast teemat, kuna igal mallil on oma struktuur ja paigutus. Teemad on reageerivad, mis on kohustuslik nii tänapäevase veebisaidi kui ka tänapäevaste kasutajate jaoks.

  Kui teile mall, mida platvorm vaikimisi pakub, ei meeldi, saate AIDA-st valida teise, kuni see pakub teema, mis ideaaljuhul vastab teie vajadustele. Kogu veebisaidi järjehoidjaga loomise protsess võtab vaid paar minutit, samas tagab süsteem turvalise ja kaasahaarava veebiehituse kogemuse.

  Ehkki AIDA loob veebisaidi kujunduse automaatrežiimis, on ka vajadusel võimalik vajalikke muudatusi teha. Lihtsalt minge juhtpaneeli jaotisse Seadistused ja jätkake projekti tausta, stiili ja muude elementide muutmist!

 • WordPress. CMS pakub tasuta ja premium-malle, mis sobivad teie stiili ja teema eelistustega. Need teemad on siiski üksteisega üsna sarnased. Õnneks annab WordPress CSS-failile juurdepääsu, et saaksite veebisaidi kujundust vastavalt oma vajadustele redigeerida.

  Kui teil on piisavalt programmeerimisteadmisi ja -oskusi, saate muuta veebisaitide pealkirju, tüpograafiat, stiili, värvipaletti, tausta ja muid sätteid. Samuti on võimalik veebis surfata ja seal valida kohandatud WordPressi teemasid, et neid edaspidi oma veebisaidile integreerida. Nii nagu pistikprogrammide integreerimise korral, peate olema ka väga tähelepanelik turvaliste ja kvaliteetsete mallide valimisel, mis ei kahjusta teie veebisaiti.

Järjehoidja vs WordPress. Kujunduse kohandamise osas on järjehoidja kindlasti liider. Siin ei pea te üldse muretsema mallide kohandamise pärast, kuna tehisintellekti tööriist, mille käepide on teie jaoks. See on märkimisväärne eelis algajatele. WordPress on ka hea kujundusega, kuid ainult nendele kasutajatele, kellel on kodeerimisoskus ja kes saavad neid eeliseid õigesti kasutada. Järjehoidja omakorda on ka hea kujundusega.

4. Klienditugi

 • Järjehoidja. Teenuse klienditoe meeskond on saadaval ööpäevaringselt. Nendega ühenduse saamiseks peaksite täitma kas kirjaliku vormi või kasutama reaalajas vestluse akent. Viimast võib leida süsteemi kõigilt lehtedelt. Teine viis klienditoega ühendust võtta on kasutada menüüst „Abi” leiduvat tagasisidevormi.

 • WordPress. See avatud lähtekoodiga CMS ei saa üldse kiidelda klienditoe üle. Selle asemel on sellel ulatuslik kasutajaskond, mis on üsna võimas ja võib teile pakkuda kõiki vastuseid küsimustele. WordPressi foorumid on veebis saadaval ja seal saate kõik oma päringud võimalikult lühikese aja jooksul kätte.

WordPress vs järjehoidja. Bookmark ega WordPress ei paku ulatuslikke klienditoe võimalusi. Järjehoidja pakutavad üksikasjad on aga detailsemad, kuna süsteemis on klienditoe meeskond, kasutajatel on igal ajal kellaajal võimalik mitmel viisil ühendust võtta.

5. Hinnakujundus

 • Järjehoidja. Veebisaidi koostajal on lõputu tasuta plaan Kui vajate täisfunktsionaalset veebisaiti, saate valida mitme tellimuse vahel. Need on isiklikud, professionaalsed ja äriplaanid. Nende maksumus on vahemikus 4,99 kuni 24,99 dollarit kuus vastavalt tellimusele ja selles pakutavatele tingimustele. Pikaajaliste veebiehituse eesmärkide saavutamiseks on hinnapoliitika mõõdukas ja mõistlik.

  JärjehoidjaWordPress
  Hinnakujundusplaanid:&# x2714; Tasuta;
  &# x2714; Professionaalne (11,99 dollarit kuus);
  &# x2714; Äri (24,99 dollarit kuus).
  &# x2714; Hosting (10-15 dollarit kuus);
  &# x2714; Pistikprogrammid (20–50 dollarit kuus).
  Funktsioonid:&# x2714; Piiramatu ribalaius ja salvestusruum;
  &# x2714; Tasuta domeen;
  &# x2714; Piiramatu poe tooted;
  &# x2714; Tasuta SSL.
  &# x2714; Arvukad pistikprogrammid;
  &# x2714; Tasuta allalaadimine;
  &# x2714; Täielik kohandamine.
 • WordPress. Süsteem ise on iga kasutaja jaoks tasuta allalaaditav. See puudutab veebisaitide loomise kulusid üldiselt. Täisfunktsionaalse projekti saamiseks peate investeerima premium-teemadesse, pistikprogrammidesse ja laiendustesse. Niipea kui olete oma veebisaidi kujundamisega lõpule jõudnud, peate ostma hostimise ja domeeninime. Muidu ei saavutata ilma nende rahaliste väljaminekuteta korralikku tulemust.

Järjehoidja vs WordPress. Kui rääkida hinnaaspektist, teeb Bookmark kõik kohe alguses selgeks. Kui teil on vaja lihtsat veebisaiti, siis otsige tasuta plaani. Kas vajate keerukamat projekti? Jätkake üleminekut ühele premium-tellimusele. See on lihtne. Laia funktsioonide komplektiga on WordPressi veebisaidid tavaliselt kulukamad. Lõpliku valiku tegemisel pidage seda meeles.

Alumine joon

Järjehoidja ja WordPress on korralikud veebiehitusriistad kasutajatele, kellel on kavas luua täisfunktsionaalne, informatiivne ja skaleeritav veebisait, millel on suurepärane disain ja tipptasemel jõudlus. Teenused kasutavad veebisaitide loomise protsessis siiski erinevaid lähenemisviise, mis kajastuvad lõpuks nende omadustes, rakendussfääris, parameetrites ja veebidisaini teadlikkuse astmes.

JärjehoidjaJärjehoidja on intuitiivne veebisaitide koostaja, mis võimaldab tänu integreeritud tehisintellekti tööriistale AIDA luua korralikke veebisaite. Projektide koostamine süsteemiga on hämmastavalt lihtne, kuna see teeb seda teie jaoks sõna otseses mõttes. järjehoidja.com

WordPressWordPress on tuntud sisuhaldussüsteem, mis sobib suurepäraselt nii suuremahuliste projektide kui ka professionaalide jaoks. Algajatel on keeruline süsteemi vallata ja sellega veebisaite luua. Peate ka vaeva nägema hostimise ja domeeni valimise, integreeritavate pistikprogrammide ja mallide abil, et saaksite SEO tõhusamalt reklaamida, seadistada analüütikat ja muid sarnaseid nüansse.. WordPress.org

Kokkuvõtteks võib öelda, et mõlemad süsteemid on tähelepanu väärt. Nad on korralikud konkurendid, kes töötavad suurepäraselt ka oma niššides. Kui vajate kiiret, kuid kvaliteetset tulemust ja ei saa programmeerimisteadmistega kiidelda, on järjehoidja teile parim lahendus.

Ülevaade võrdlustabel

JärjehoidjaWordPress
Kasutuslihtsus:Järjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPress
Funktsioonid:Järjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPress
Kujundused:Järjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPress
Klienditugi:Järjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPress
Hinnakujundus:Järjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPress
Üldine tulemus:Järjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPressJärjehoidja vs WordPress

Looge järjehoidjaga veebisait

 See on tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me