Hostinger vs saidiplats

hostinger vs saidiplats


Tervitused Euroopast, need kaks hostingu pakkujat on väga populaarsed veebisaitide omanikega. Hostinger on tänu taskukohastele hindadele endale nime teinud, samas kui SiteGroundil on pakk suurepäraseid funktsioone ja lisandmoodeleid, mis muudab selle natuke paindlikumaks.

Ehkki neil on sama eesmärk, kehtestavad kaks ettevõtet oma hostimisteenuste osutamisel erineva lähenemisviisi.

Kiire hetktõmmis:

HostingerHostinger on peamiselt populaarne taskukohaste pakettide ja madalate hindade poolest. Praegu toetab platvorm tuhandeid veebisaite kogu maailmas. Süsteemil on korralik tugimeeskond ja hea jõudlusaste. Hostinger.com

SiteGroundSiteGround on natuke kogenum hostimisteenuste pakkuja, kes on turul tegutsenud 14 aastat. Platvorm haldab üle 2000 000 saidi ja pakub valikut funktsioone ja lisandmooduleid suhteliselt madala hinnaga. Suurepärane tööaeg ja turvameetmed muudavad selle ettevõtte kasutajate seas eriti populaarseks. SiteGround.com

Selle SiteGround vs Hostingeri võrdluse eesmärk on tuua välja kahe populaarse hostimisettevõtte peamised erinevused ning võimalikud kokkulangevused ja puudused. Tähistame punktid I ​​ja ristame need.

1. Hosting funktsioonid

 • Hostinger. Hostinger on peamiselt eelarveteenus jagatud lahendused. Kasutajad ei tohiks selle väärtuse osas eriti oodata. Laiendatud funktsioone pole, ehkki põhipakett on piisavalt hea, et täita mõnda veebisaidi põhivajadust. Siin on mõned funktsioonid, mida kasutajad võivad heaks kiita:

  • Kasutuslihtsus – suurepärane võimalus algajatele, kellel puudub tehniline taust. Platvorm pakub oma kohandatud juhtpaneeli, mis on traditsiooniliste armatuurlaudadega võrreldes kasutajasõbralikum. Kui olete sisse loginud, näete avakuval kõiki sätteid ja vahendeid. Sinna on lihtne jõuda, samas kui seadistusprotsess on lihtne.
  • Hostingeri paneel

  • Tasuta valikud – kuigi Hostinger on eelarveplatvorm, pakub see ka mõnda tasuta funktsiooni, mis sisaldab SSL-sertifikaate ja turundusvalikuid. Need võivad tunduda üsna lihtsad, samas kui halb uudis on see, et nendele juurdepääsemiseks peate minema versioonile Business või Premium.
  • Kohandatud veebisaidi ehitaja – intuitiivne pukseerimisveebisaidi koostaja on hea lahendus mittetehnikutele, kelle jaoks on CMS-iga töötada hirmutav. Tööriist on tasuta saadaval.
  • WP-ga optimeeritud hostimine – platvorm on hea mõte neile, kes plaanivad ajaveebi või muud tüüpi veebisaiti käivitada WordPress. Teile on kasu WP-ga optimeeritud serveritest, kasutusvalmis pistikprogrammidest ja lisandmoodulitest, veebisaidi paremast toimivusest tänu WordPressi sisseehitatud vahemälu pistikprogrammidele.
 • SiteGround. Tundub, et saidil SiteGround on rikkalikumaid funktsioonide valikuid, mis ühilduvad kõigi peamiste CMS-i platvormidega, sealhulgas WordPressiga. Teisisõnu, siit leiate sõna otseses mõttes kõik, mida vajate veebisaidi kohandamiseks, jälgimiseks, reklaamimiseks või analüüsimiseks.

  Saidiplatsi administraatori paneel

  • Vaba turvalisus – SiteGround pakub erinevaid turvapakette koos tasuta funktsioonide komplektiga. Need hõlmavad põhipaketti regulaarse jälgimise, värskenduste ja DDoS-kaitsega ning laiendatud paketti IP-musta nimekirjaga, SpamExperts, tasuta SSL-ga jne.
  • e-kaubandus – platvorm pakub kiireid e-kaubanduse lahendusi ja rakendusi, nt WooCommerce mida on lihtne paigaldada. Muid teenuseid pole vaja integreerida. Pakett sisaldab kuni 18 kasutusvalmis rakendust teie e-kaubanduse vajaduste jaoks.
  • WP hallatud hostimine – see funktsioon tagab veebisaidi kiire ja sujuva töö tänu automaatsetele pistikprogrammide värskendustele, vahemälutööriistadele, SuperCaheri integreerimisele ja muule.
  • Tasuta veebisaitide koostaja – intuitiivse pukseerimisplatvormi abil saate alustada oma veebisaidi loomist nullist (Weebly-põhineb).
  • Täiendavad WordPressi tööriistad – kas soovite endiselt jääda WordPress CMS-i, leiate tohutu valiku tööriistu oma veebisaidi kohandamiseks. Neid on lihtne rakendada, ilma et oleks vaja erilisi oskusi.

Hostinger vs saidiplats. Hostinger suudab taskukohase hinnaga täita mõned põhikasutajate nõudmised. Sellel on mõned head tasuta funktsioonid, ehkki need pole sisenemisplaaniga saadaval. Sellest vaatenurgast näeb SiteGround välja paindlikum lahendus, millel on laiem funktsioonide valik veebisaidi kohandamiseks, e-kaubanduseks, turunduseks jne..

2. Sooritus

 • Hostinger. Hostinger teeb jõudluse osas suurepärast tööd. Viimastel kuudel võime siiski näha mõningaid langusi. Näiteks on viimase laadimise järgi keskmine laadimiskiirus pisut vähenenud 386ms-st 400ms-ni. See määr on endiselt väga hea ja keskmisest kõrgem.

  Hostingeri toimimine

  Ettevõttel on erinevad andmekeskused, mis asuvad Ameerika Ühendriikides, Aasias ja Euroopas, mis on ka suurepärane. Uptime võiks olla natuke parem. Teisest küljest on 99,98% endiselt väga hea, muutes platvormi hea hinna ja kvaliteedi suhtega.

 • SiteGround. Laadimiskiiruse ja tööaja korral on SiteGround veatu. Platvorm ei kasuta kolmanda osapoole lahendusi ja rakendab selle asemel oma isetehtud tehnoloogiat. Lisaks andmekeskustele, mis asuvad erinevates maailma linnades, sealhulgas Chicagos, Singapuris, Amsterdamis, Londonis ja paljudes teistes, on tulemustasu 99,99% tööaeg..

  Saidiplaani skänner

  SSD-tehnoloogia kättesaadavus iga SiteGround-plaani korral tagab veelgi parema jõudluse. Tavalised draivid on veebisaidi sisend- / väljundtoimingute osas 1000 korda aeglasemad. Laadimiskiirus on 714ms. See pole parim. Siiski piisab veebisaidi tõrgeteta toimimisest isegi liikluse tipptasemel ja naelu korral.

Hostinger vs saidiplats. SiteGround näib eelistatavamat tööaja määra ja täiendavate tehnoloogiate osas, et tagada asukohast hoolimata stabiilne jõudlus. Samal ajal on mõlemal platvormil hea laadimiskiirus ja andmekeskused, mis asuvad maailma eri paigus.

3. Turvalisus

 • Hostinger. Hostingeril on hea turvapakett, mis koosneb peamiselt tüüpilistest vahenditest. Samal ajal pakub see ka laiendatud valikut lisafunktsioone ja integreerimisvõimalusi, mis tegelevad pahavara tuvastamise ja kõrvaldamisega:

  • CloudFare ja SpamAssassin integreerimisvõimalused.
  • Tasuta SSL-krüptimine äri- ja premium-tellijatele.
  • Iganädalased ja igapäevased uuendused sõltuvalt kavast.
  • BitNinja turvatööriist, mis on kõik-ühes turvalahendus koos kõigi pakendis sisalduvate funktsioonidega. Pakett sisaldab kaitset DDoS ja XXS pettuste eest ning vahendeid igat tüüpi pettuste ärahoidmiseks.

  SiteGround. SiteGround kasutab uusimaid turvatehnoloogiaid, et tegeleda pahavara jälgimise, varundamise, häkkerite kaitsega ja muuga. Süsteemi tulemüüri filtreerimine, et kaitsta nii riist- kui ka tarkvara DDoS-i ja muude rünnakute eest.

  Ettevõte on välja töötanud mõned oma turvameetmed. HackAlert on üks neist. See skannib süsteemi võimaliku pahavara otsimisel ja näeb ette erinevaid digitaalseid ohte. Pahatahtlike bittide ja häkkerite vastu võitlemiseks kasutab platvorm IDS / IPS süsteemi.

Hostinger vs saidiplats. Hostingeri turvafunktsioonide peamine probleem on see, et enamik neist pole sisenemisplaanis saadaval, mis tähendab lisakulusid. Mis puutub SiteGroundisse, siis selles on uhke uusim isetehtud tehnoloogia, mida saab vabalt kasutada ja mis tagab meie veebisaidi turvalisuse ööpäevaringselt.

4. Klienditugi

 • Hostinger. Hostingeril on natuke kummaline tugisüsteem. Ehkki see pakub ühenduse loomiseks mitmeid viise, on mõned neist saadaval juba sisse loginud kasutajatele. Teisisõnu pole potentsiaalsetel klientidel võimalust kasutada Live Chat funktsiooni ja esitada küsimusi.

  Teisest küljest võite alati valida traditsioonilise piletimüügisüsteemi, ehkki vastuse saamine võib võtta veidi aega. Mis puutub teadmistebaasi, siis see on üsna rikas paljude videoõpetuste, juhendite ja üldteabega, mis hõlmab kõiki võimalikke probleeme.

 • SiteGround. SiteGroundi tugitiim on kasutajate väidete ülevaatamisel pisut kiirem. Samal ajal on kõigile kasutajatele saadaval järgmised kontaktiriistad, olenemata sellest, kas nad on sisse logitud või mitte:

  • Telefon koheselt ühenduse võtmiseks.
  • Live Chat, et esitada oma küsimus veebis.
  • E-kiri tüüpilise piletimüügisüsteemi kujul.
  • Rikkalik teadmistebaas koos tavaliste veebiseminaridega ka õppematerjalide ja dokumentatsiooniga.

Saidiplats vs Hostinger. Mõlemad platvormid pakuvad tegelikult samu võimalusi ühenduse hoidmiseks. Kuid SiteGround ei piira juurdepääsu kasutajatele, kes pole konkreetset plaani tellinud.

5. Hinnapoliitika

 • Hostinger. Hostinger pakub kolme suurt plaani. Kõik need on üsna taskukohased. See teeb platvormi nii eriliseks. Kliendid võivad vabalt valida järgmiste pakettide hulgast:

  • Ühtne kava alates 0,80 dollarist kuus 100 GB ribalaiusega. See võimaldab teil luua ainult ühe veebisaidi ja sellel pole turvafunktsioone.
  • Lisatasu plaan alates 2,15 dollarist kuus piiramatu ribalaiuse ja veebisaitide arvuga. Nädala varundused on plaaniga saadaval.
  • Äriplaani alates 2,45 dollarist, mis sisaldab tasuta varase SSL-i ja igapäevaste varukoopiate eeliseid eelnevatest plaanidest.
 • SiteGround. SiteGround on ka taskukohane hostimislahendus, mis sobib veebisaitidele, mis on funktsioonide ja funktsionaalsuse osas keerukamad või nõudlikumad.

  • Stardikava alates 3,96 dollarist kuus on hea väikeste ja keskmiste veebisaitide jaoks.
  • GrowBig kava alates 6,45 dollarist kuus koos 20 GB veebi ja piiramatu arvu veebisaitide, tasuta saidiehitaja, ööpäevaringse toega jne.
  • GoGeeki plaan alates 11,95 dollarist kuus koos täiustatud prioriteetide toega, veebisaidi tasuta ülekandmisega, PCI-ga ühilduvate serveritega ja muuga.

Hostinger vs saidiplats. Hostinger on odavam variant. Selle sisenemisplaanist ei piisa aga isegi keskmise veebisaidi jaoks. Siin võib SiteGroundi sisenemislahendus olla veelgi parem variant. Vähemalt on alati veidi ruumi laiendamiseks.

Alumine rida

Kokkuvõtteks tuleks öelda, et mõlemad võõrustajad on päris head, kui te ei ihka laiendatud võimaluste järele. Kuid SiteGround näib olevat turvavahendite ja lisafunktsioonide osas pisut paindlikum ja mitmekülgsem. Erinevalt Hostingerist ei piira see oma pakette ja jätab veidi ruumi veebisaidi edasiseks kasvuks.

HostingerHostinger on hea jõudlusega soodsate hindadega. Tundub aga väga kummaline, et suurem osa selle funktsioonidest pole sisenemisplaanis saadaval. See ei ole loogiline; kuna lõppude lõpuks pole mõtet sisenemispaketti valida. Sellegipoolest võib see mõne väikesemahulise projekti puhul siiski hästi toimida. Hostinger.com

SiteGroundSiteGround on parem variant keerukate projektide jaoks. Lisaks täiustatud turvavahenditele pakub see laiendatud funktsioone koos oma e-kaubanduse ja muude funktsioonidega. Tänu kiirele veebisaidi migratsioonile võib see kasulik olla nii loodud veebisaitidele kui ka juba olemasolevatele projektidele. SiteGround.com

Lõpuks sõltub hostingu valimine alati teie veebisaidi tüübist ja eesmärkidest. Ajutiste mikrosaitide eest ei pea enam maksma, kuigi pikaajalised projektid võivad vajada usaldusväärsemat tuge.

Ülevaade võrdlustabel

HostingerSiteGround
Hosting funktsioonid:Hostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplats
Perfomance:Hostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplats
Turvalisus:Hostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplats
Klienditugi:Hostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplats
Hinnapoliitika:Hostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplats
Üldine tulemus:Hostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplatsHostinger vs saidiplats

Proovige SiteGround Now

Howard Minu Twitteri profiil Minu Facebooki profiil e-post Minu Linkedini profiil

Autori kohta

Olen Howard Steele, selle veebisaidi asutaja ja peatoimetaja. Üle 10-aastase veebiehituse abil tean, kui keeruline ja väsitav võib see ülesanne olla IT-väliste inimeste jaoks. Kas te ei saa otsustada, millist teenust valida? Küsige julgelt minult nõu. Kirjeldage lihtsalt oma veebisaidi vajadusi ja aitan teid hea meelega.

Avaleht »Võrdlused» Hostinger vs Siteground

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me